Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
722 posty 5472 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

11 listopada w cieniu panoszącego się syjonizmu IIIŻydo-RP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy antysemityzm jest, czy nie jest właściwą, obronną, postawą, która winna cechować polski patriotyzm?

 

z8638427X

 Żydowska, syjonistyczna, hucpa pod pomnikiem Romana Dmowskiego

 

Hans Frank(pochodzenie żydowskie): „Polska powinna pozostać tak uboga, żeby Polacy sami chcieli pracować w Niemczech…”– pamiętajmy o tym nie tylko w dniu Narodowego Święta.

 

Tak jak 96 lat temu, tak i dzisiaj, w dniu Narodowego Święta Niepodległości spotykamy się z przejawami wściekłego, żydowskiego antypolonizmu. Różnica polega tylko na tym, że dzisiaj wszystkie powszechne media są w dyspozycji żydowskiego syjonizmu.
Nigdy jednak nie zapomnijmy, że światowe żydostwo dokładało ogromnych starań, żeby Państwo Polskie nie powstało!!! – i nie tylko na wersalskiej konferencji 1918r., ale także w 1945r.

 

Warszawa, 11.11.06. Czyszczenie pomalowanego farb¹ pomnika Romana Dmowskiego na pl. Na Rozdro¿u w Warszawie, 11 bm. Pomnik zosta³ pomalowany w nocy z 10/11 bm. (kb) PAP/Radek Pietruszka ***Zdjêcie do depeszy PAP pt. Warszawa/ Pomnik Romana Dmowskiego pomalowany farb¹***

Pomnik Romana Dmowskiego w Warszawie na Placu Na Rozdrożu niejednokrotnie bywał oblewany farbą, podpalany, przez syjonistyczną hołotę.

 

11.11.1918r., jeszcze przed przyjazdem polskiej delegacji Komitetu Narodowego Polski (KNP) do Francji, przedstawiciela polskiej delegacji KNP w Paryżu na konferencję w Wersalu, hr. K.Orłowskiego odwiedził Żyd francuski, finansista, Maurycy Rothischild i zakomunikował:
Jeżeli na Kongresie, oficjalnym przedstawicielem RP będzie ten były od miasta Warszawy, członek Dumy Państwowej Rosyjskiej, który zyskał wszechświatowy rozgłos jako zajadły antysemita(chodzi o R.Dmowskiego – ALS), to cały Izrael (…) zastąpi drogę ku wszystkim jej celom (…). Wy nas znajdziecie na drodze do Gdańska, na drodze do Śląska Pruskiego i Cieszyńskiego, na drodze do Lwowa, na drodze wszelkich waszych projektów finansowych.
Judeopolonia” – s.80, dr A.L.Szcześniak.

Gdy żydowska, antypolska polityka ostatecznie zawiodła w Wersalu, już 12 listopada 1918r. wszystkie odłamy żydostwa polskiego: syjoniści, fołkiści, ortodoksi i separatystyczni budnowcy, zostały przyjęte na audiencji u J.Piłsudskiego. Żydzi zażądali przyznania im autonomii personalno-kulturalnej. Przywódca Organizacji Syjonistów, Izaak Grünbaum złożył dokument polityki żydowskiej w Polsce, w którym czytamy:

Winna być ujawniona wola narodu żydowskiego w sprawie urządzenia życia żydowskiego w Rzeczypospolitej. (…)

Gdy władze polskie odrzuciły żydowskie żądania utworzenia żydowskiego państwa w Państwie Polskim, przedstawiciele Żydów uznali takie stanowisko:

(…) za wypowiedzenie wojny żydowskiemu ruchowi narodowemu, którą ten podejmie w obronie swoich interesów (…)” – „Judeopolonia” – s.77, dr A.L.Szcześniak

Czy powyżej przytoczone fakty kojarzą się PT Czytelnikowi z polskim antysemityzmem (to termin celowo przez Żydów zafałszowany, odnosi się do wszystkich ludów semickich), czy z żydowskim szowinizmem zwanym syjonizmem? Czy u podłoża antysemityzmu nie leży żydowski szowinizm? Czy w takim razie antysemityzm jest, czy nie jest właściwą, obronną, postawą, która winna cechować polski patriotyzm?
O tym, że żydowskie gadzinówki posługują się kłamstwem, paszkwilem, że są antypolskie, antypaństwowe i antynarodowe, rusofobiczne, wzniecające nienawiść do Rosji i do Białorusi, przekonywać nie trzeba.

Oto, co w przededniu Święta Niepodległości, w przededniu narodowego święta Polaków pisze o Romanie Dmowskim jedna z czołowych publicystycznych kreatur żydowskiej gadzinówki Michnika:

 

    Dmowski, czyli pochwała hipokryzji

 

22643f46-c6c3-4669-ac82-a2cc43b00f64syjonistyczny, antypolski, element w Polskim Radio

autor:Paweł Wroński

Grupa dziennikarzy, działaczy społecznych, pisarzy i lewicowych polityków wysłała list do prezydenta Bronisława Komorowskiego, aby 11 listopada podczas marszu Razem dla Niepodległej nie składał kwiatów pod pomnikiem Romana Dmowskiego.

Argumentują, że Dmowski to nie tylko polityk zasłużony dla Polski w czasie konferencji wersalskiej, ale także antysemita, nacjonalista, admirator faszyzmu włoskiego i niemieckiego. Wreszcie człowiek, którego ideami żywią się jego późne wnuki atakujące squaty, homoseksualistów, obcokrajowców. Sygnatariusze listu wyrażają obawę, że działania prezydenta spowodują, iż tradycja endecka stanie się równoprawna w przestrzeni publicznej.

List pewnie nie odniesie skutku i prezydent kwiaty złoży. Od lat Komorowski, wywodzący się z tradycji piłsudczykowskiej, na podobne zastrzeżenia odpowiada: „Przecież Piłsudskiemu nie składam kwiatów za przewrót majowy i Berezę”.

Problem jednak jest. Zgadzam się z obawami autorów listu. Tak, Dmowski to z jednej strony człowiek, który nauczył Polaków nowoczesnej polityki, przywrócił „sprawę polską na forum europejskim” i wspaniale nas reprezentował w Wersalu. Ale jest też przykładem zajadłego antysemityzmu.

Rozumiem też prezydenta, który chce uhonorować w osobie Dmowskiego ważny endecki nurt w historii Polski i pozwala sobie na odrobinę hipokryzji. Jest ona koniecznym składnikiem polityki, dzięki któremu możliwe jest porozumienie narodowe. Gdybyśmy mówili tylko to, co tak naprawdę myślimy o konkurentach, żadne porozumienie nie byłoby możliwe.

Niechaj Roman Dmowski tej hipokryzji będzie symbolem: polityk przeciwny jakimkolwiek czynnym wystąpieniom przeciwko caratowi, a równocześnie twórca ruchu narodowego. Człowiek, który przed I wojną światową głosił podobne tezy jak Róża Luksemburg, że przemysł Królestwa Polskiego jest organicznie zrośnięty z Rosją, a dziś jest wzorem patriotyzmu. Antysemita, który chętnie współpracował z Żydami, korzystał z ich pieniędzy (np. Bolesława Hirszfelda), ale domagał się, aby się ochrzcili. Moralizator, który narzekał, że w Paryżu kobiety są za drogie. Twórca pojęcia Polak-katolik, który był równocześnie programowym ateistą (opowieści endeków o przyjęciu chrztu na łożu śmierci na milę pachną propagandową inscenizacją).

Rzeczywiście, zgodnie z tym, co piszą autorzy listu, istnieje ryzyko, że aberracyjna ideologia endecka stanie się równoprawnym składnikiem polskiej tradycji. Jednak skuteczniej można temu zapobiec nie przez omijanie pomnika Dmowskiego, ale dzięki temu, że więcej się będzie o Dmowskim mówić. Że będzie się tłumaczyć, jakie były konsekwencje dla całej Europy myślenia jego i podobnych mu ludzi.

Na razie o Dmowskim młodzi ludzie wiedzą niewiele. Nawet ci, którzy mają go na sztandarach, sprowadzają jego idee do kilku haseł.

Dwa lata temu kilka osób ozdobionych mieczykami Chrobrego i błąkających się 11 listopada po stolicy zapytało mnie, gdzie jest pomnik… Ignacego Dmowskiego. Na wszelki wypadek wskazałem im przeciwny kierunek.

za: http://wyborcza.pl/1,75968,16942625,Dmowski__czyli_pochwala_hipokryzji.html#ixzz3IfKcAcfY

*                                         *                                    *

Niebawem zobaczymy jak żydo-reżim IIIRP przygotował się do obchodów 11 listopada w Warszawie. Czy znów nakaże swoim służbom dokonywać prowokacji wobec uczestników Marszu Niepodległości, strzelać do nich i ich bić? I znów zasadne jest pytanie, czy mamy tu do czynienia z antysemityzmem, czy z żydowskim szowinizmem żydo-reżimu?

A jak określić działania żydo-reżimu IIIRP, który zniszczył polską gospodarkę i zmusił miliony Polaków do zarobkowej emigracji, czy to antysemityzm, czy antypolonizm i żydowski szowinizm?

 

 ffc1e4879ea8f26ad623877c68f749cf

        Nawet Niemcom nie udało się zrealizować tej zbrodniczej idei, udało się żydo-reżimowi IIIRP po 1990r.

 

Pamiętajmy o tym wszystkim nie tylko w dniu Narodowego Święta –  wojna z Polskim Narodem i Państwem trwa przecież każdego dnia.

 

Marsz-ONR

 

Dariusz Kosiur

 

PS

Tekst z 10 listopada ubiegłego roku, niestety ciągle, a może nawet coraz bardziej, aktualny. Poniższa strona, na której był pierwotnie opublikowany została zlikwidowana przez żydo-reżimowe służby.

za:http://suwerenna.wordpress.com/2014/11/10/11-listopada-w-cieniu-panoszacego-sie-zydo-rezimu-iiirp/

KOMENTARZE

 • Inaczej by się losy RP potoczyły gdyby Rabinem Polski został Bolesław Szenicer
  A tak wzięli żyda z ameryki - bo miał certyfikaty. Michael Szudrich po polsku mówić do dziś płynnie nie potrafi. Mamy prawo do podejrzeń przy takim rabinie.
 • @ Rzeczpospolita
  Plk. Ryszardowi Kuklińskiemu przyświecały te same ideje co Domowskiemu. Zdradził żydo-komunistów Moskwy, którzy planowali III-cią wojnę nuklearną z całkowitą niwelacją Polski. A jednak wydałeś na niego wyrok śmierci. Dlaczego nie dla Dmowskiego?
 • @Zdzich 16:57:14
  Kukliński złamał przysięgę WP. Tak nie można. Rację miał Gomułka że rolę służb w PRL należy ograniczyć do niezbędnego minimum, bo one generują więcej szkody jak pożytku.
 • @Zdzich 16:57:14
  Pan nie zna lub udaje, że nie zna historii Polski po 1944r.

  Gdyby Kukliński dopuścił się zdrady przed 1953r. można byłoby jeszcze próbować udawać, że może Pan mieć rację. Jednak w tym czasie Kukliński współpracował z IW, czyli po stronie żydowskiej - i potem, jako agent USA także po stronie żydowskiej.

  Proszę nie stosować takich porównań, bo tak, jakby Pan pluł nie tylko na R.Dmowskiego, ale na to co polskie.
 • @Zdzich 16:57:14
  Czy ktoś rozsądny, normalny może planować wojnę światową nuklearną? Czyli praktycznie swoje samobójstwo? Puścili w obieg tą ściemę a ludzie to kupili. Nie daj się nabierać. Nie czytałeś o Kuklińskim, jak to go, mlodego, złapali (pewnie za jakieś drobne przewinienie) pod sąd i od tego czasu się zaczęło. Już był prowadzony na pasku służb. Wg mnie biedny człowiek. Nie zazdroszczę mu tych wszystkich jachtów pełnomorskich czy prywatnych samolotów.
 • @Jan Paweł 19:07:19
  Powtarzasz nieuleczalne bzdury z upartością chłopa. Przestałem z Toba dyskutować.
 • @Rzeczpospolita 19:01:33
  Nie widzę różnicy pomiędzy "przed 1953r" i po 1953r.
  Mówi Pan, że władza po 1953 nie była kontynuacją żydo-komuny??

  Gwoli jasności, ja pluję na żydo-komunę. Tak samo jak Kukliński.
 • @Zdzich 19:20:49
  Wiesz ile kosztuje jacht pełnomorski? Ile kosztuje dajmy na to taki samolot Wilga (bo nie wiem czym tam sobie Kukliński latał)? Przecież on żył wtedy jak Kulczyk. Z pensji oficerskiej?
 • @czy M.Błaszczak ostrzegł POlicję i dowodzacych ukr
  przed skutkami prowokacji ? wątpię .
 • @Jan Paweł 20:05:01
  Głupi jesteś. Idz spać.
 • WPS
  https://www.youtube.com/watch?v=pnTGGTaaVj8
 • WPS
  https://www.youtube.com/watch?v=pc5pbIbE18I
 • WPS
  https://www.youtube.com/watch?v=ueTvHwWikRo
 • Rota ślubowania Art. 27 ust. 1 ustawy z dnia 6 kwietnia 1990 r. o Policji
  "Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia. Wykonując powierzone mi zadania, ślubuję pilnie przestrzegać prawa, dochować wierności konstytucyjnym organom Rzeczypospolitej Polskiej, przestrzegać dyscypliny służbowej oraz wykonywać rozkazy i polecenia przełożonych. Ślubuję strzec tajemnic związanych ze służbą, honoru, godności i dobrego imienia służby oraz przestrzegać zasad etyki zawodowej."
 • WPS
  https://www.youtube.com/watch?v=C4QIaP_vfTY

  https://www.youtube.com/watch?v=6m5ZhVE7bWc

  https://www.youtube.com/watch?v=RCf0R8zf_cM
 • @kfakfa 21:47:47
  do dzisiaj ten chazarski bandyta nie poniosł konsekwencji

  http://www.fakt.pl/m/crop/0/-550/faktonline/634568568590792556.jpg


  Błaszczak ,zajmiesz się tym ?
 • @stanislav 21:26:08
  Obejrzałem ten odcinek. Jest przerażający, ale i optymistyczny....
  trzeba to zobaczyć.
  Pozdrawiam
 • @stanislav 21:38:21
  Nic dodać, nic uja6. Nie zdziwiłbym się gdyby ten tzw Ruch Narodowy wszedł w koalicję np RAŚiem
 • @Dariusz Kosiur
  „Ignacy Dmowski” – nie wpadłbym na to. Pamiętajmy jednak że nie bez znaczenia jest tu też przyzwolenie naszych okupantów na powszechność stosowania przez producentów żywości neurotoksyn: syrop glukozowo-fruktozowy z kukurydzy GMO (po którym szczur zapomina wyjścia z labiryntu), glutaminian sodu (czy potasu), fluor w wodzie, czy też przez nadawców tv obrazów podprogowych (prawo chyba nadal tego nie zabrania?). Pewnie stąd taki "zwis" pamięciowy.
  Jednak oprócz Dmowskiego warto młodym przypominać i polecać książki Feliksa Konecznego. Po ich lekturze łatwiej jest zrozumieć głębię i perfidię syjonistycznego rasizmu. Pamiętajmy że rabini nadal uczą żydów iż goj urodził się po to by służyć żydowi i stoi w hierarchii na równi z bydłem a oni sami wyżej niż aniołowie. Taka paranoja XXI wieku.
 • @Rzeczpospolita 19:01:33
  To jak to jest z tym "przed 1953r" i po 1953r. rządów żydo-komuny, które zdradził Kukliński?
  Sam tytuł Pana artykułu wskazuje na to, że "panoszący się syjonizm IIIŻydo-RP" to również "strona żydowska", z czym ja się zgadzam.
  Zatem śmierc dla Kuklińskiego za to, że zdradził stronę żydowską po 1953, a nie przed 1953??
  Czy za to, że był Katolikiem?
 • @Zdzich 06:10:51
  Możemy mieć różne oceny politycznych zdarzeń, możemy różnić się poglądami, ale nie możemy spierać się o fakty historyczne - wtedy dyskusja traci sens.
 • @Rzeczpospolita 13:35:28
  Nie widzę żadnego sporu między nami n.t. faktów historycznych. Bolesne jest tylko Pana bezpardonowe uśmiercanie Katolików, bez względu na fakty historyczne. Paradoksalnie, jest to cecha żydo-komuny z którą rzekomo Pan walczy.
 • @Zdzich 17:23:29
  Sprawa jest trudna do dokonania jednoznacznej oceny. Siła pejsów w każdej z dekad okupacji sowieckiej była różna, szczególnie osłabiła się po migracji w 68. Ma Pan tendencję do nadużywania terminu „komuna”. W mojej opinii termin ten został wprowadzony jako fasada za którą ukryli się prawdziwi mordercy, likwidatorzy naszej inteligencji, autorzy operacji Renesans. Dzięki tej fasadzie nastąpiło rozmycie odpowiedzialności i praktycznie nikt z morderców nie został powieszony. Po roku 89’ materiały prasowe które redagowali nowonarodzeni prawicowcy z bezpieki powtarzały mantrę „czerwone pająki, komuchy” ale jakoś nikt nie odważył się warknął by rozliczyć jakiegokolwiek UBeka, prokuratora wojskowego czy innego mordercę z WSI. Zatem Pańska deklaracja, by być klarowną powinna brzmieć „nienawidzę pier*olonej bezpieki, pozamykać wszystkich morderców z SB nawet jeśli zbiegli do Izraela”. Co do duchowej fascynacji opcją watykańską – proszę pamiętać że cesarz Justynian spalił wszystkie ewangelie i zostawił tylko cztery ale już przeredagowane. Między innymi zostały z nich usunięte informacje o reinkarnacji. Niemniej jak zauważa Dalajlama katolicka ścieżka rozwoju duchowego wcale nie musi skazywać naszą duszę na piekło.
 • @kfakfa 21:51:37
  Dlaczego? Bo to jest wyynik waszej slaboosci.Trzeba sie uczyc od poprzednikow jak sztyletownicy,itp.Lubicie sie tylko spierac ,kto jest medrszy.Nic samo nie przyjdzie .Do ROBOTY.Cwoki.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031