Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
880 postów 9157 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

„Czytamy Konstytucję IIIRP” – hasło rzucili Żydzi

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Może warto przypomnieć jak i gdzie zrodził się ostateczny kształt konstytucji.

10616700_575769532549936_8272723208070077555_n

 

Żydowska gadzinówka Michnika zainicjowała akcję czytania Konstytucji IIIRP.
W Warszawie będą ją czytać co znamienitsi żydowscy oraz nieliczni polscy, kolaborujący z żydo-reżimem, prawnicy.

 

 

Może warto przypomnieć jak i gdzie zrodził się ostateczny kształt konstytucji.
Prace nad zapisami Konstytucji RP przyjętej w 1997r. odbywały się w Akademii Teologii Katolickiej (ATK) w Warszawie. Nad treścią zapisów pracowali żydowscy i niemieccy – czyli także żydowscy – agenci na polsko-niemieckim sympozjum pn. „Konstytucja a porządek gospodarczy” zorganizowanym w dniach 18-19.11.1994 r. przez władze ATK, Fundację ATK, Fundację Konrada Adenauera. Sympozjum miało także wsparcie Międzynarodowego Funduszu Walutowego – agendy światowych lichwiarzy.
Referowali tam: ks. prof. Helmut Juros z ATK, dr H. Suchocka, była premier RP, poseł RP, dr T. Syryjczyk (to nie prawda, że w rządzie Mazowieckiego byli sami Żydzi – był jeden Syryjczyk) oraz profesorowie z RFN i Szwajcarii.

ATK (późniejsza UKSW) powstała w 1954r. w czasie bolszewickich żydo-rządów i z ich inicjatywy! Pełne prawa kościelne ATK uzyskała w 1989 r. i odtąd była uczelnią jednocześnie państwową i kościelną – katolicy winni to sobie przemyśleć!

 

watykan  novus_ordo

 

Wypada tu przypomnieć, że w murach tej uczelni, w 1997r. – nosiła jeszcze nazwę ATK, ale miała prawa kościelne ! -, znalazło swoje lokum Studium Generale Europa (SGE), nowoczesna, kosmopolityczna, jew-ropejska idea i inicjatywa polityczna. Uroczysta inauguracja działalności SGE odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie, w obecności Prymasa Polski kard. Józefa Glempa i Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Niemiec kard. Karla Lehmanna.

Dyrektorem generalnym SGE został nie byle, kto, bo sam A.Olechowski, który w inauguracyjnym wykładzie powiedział: „Krucjata przeciw globalizacji ma niewiele wspólnego z chrześcijaństwem. To państwo narodowe jest totalitarne i niechrześcijańskie„.

Innymi słowy Żydzi są przeciw państwu narodowemu – o czym wiemy od dawna i z czego winniśmy zdawać sobie sprawę – i w walce z państwem narodowym otrzymują wsparcie Kościoła: „Nacjonalizm jest przeciwieństwem patriotyzmu” obwieścił abp S.Gądecki podczas niedawnej uroczystości z okazji 50. rocznicy ogłoszenia deklaracji „Nostra Aetate”.

I właśnie w takim duchu, w duchu antynarodowym powstały zapisy Konstytucji RP – IIIŻydo-RP.
Już bowiem, w preambule Konstytucji, na samym jej początku, czytamy:

„(…) my, Naród Polski – wszyscy obywatele Rzeczypospolitej (…)”

Z powyższego wynika jasno, że nie tylko nie istnieją w Polsce mniejszości narodowe, ale istnieć nie będą mogły, ponieważ automatycznie staną się Narodem Polskim.
Jak zatem odnieść się do:

Art. 35.
1. Rzeczpospolita Polska zapewnia obywatelom polskim należącym do mniejszości narodowych i etnicznych (…)

Czy jest możliwe zrozumienie powyższych zapisów bez interpretacyjnej wykładni naszych żydowskich prawniczych ekspertów?Art. 35 stał się zapewne bazą do ustawowego Kodeksu Wyborczego, który mniejszości niemieckiej gwarantuje dwa mandaty poselskie.
Uważny Czytelnik winien od razu postawić pytanie, a co z mniejszością żydowską -? Dlaczego konstytucja o niej nie wspomina? Skąd ten antysemicki duch Konstytucji?
Nie posiadam co prawda rabinicznych umiejętności interpretacyjnych, ale podejrzewam, że żydowscy spece przygotowujący Konstytucję załatwili tę kwestię właśnie w preambule: „(…) my, Naród Polski – wszyscy obywatele Rzeczypospolitej (…)” – czyż nie jest to zawoalowany zapis przekształcenia Polski w Judeopolonię? Ale jak wyjaśnić Art. 35 pojęcia nie mam.
Przejdźmy do kolejnej zagadki.

Art. 4.
1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.
Art. 104.
1. Posłowie są przedstawicielami Narodu. Nie wiążą ich instrukcje wyborców.

To już jest „prawniczy”, czy raczej wynikający z rabinicznej tradycji, hochsztaplerski majstersztyk. Można więc postawić pytanie, czyje instrukcje są dla nich wiążące?
A sam art. 4 skłania do kolejnej wątpliwości, do której części (etnicznej, mniejszościowej, większościowej) Narodu należy rzeczywista władza – to nie jest dostatecznie rozstrzygnięte?
Z art. 104 można wyciągnąć dość oczywisty wniosek, że w takim razie wybory nie są potrzebne. A zatem, gdzie znajduje się źródło władzy, kto wydaje wiążące instrukcje? Itd., itd.

Ponieważ na katolicko-żydowskiej uczelni ATK debatowano na temat „Konstytucja a porządek gospodarczy” zapewne do owoców debatującego grona należy zapis:

Art. 220.
1. Ustawa budżetowa nie może przewidywać pokrywania deficytu budżetowego przez zaciąganie zobowiązania w centralnym banku państwa.

Podobne zapisy istnieją w ustawodawstwie każdego państwa Zachodu. Zapis ten zmusza do zadłużania państwa i obywateli w żydowskich bankach komercyjnych i bezpośrednio wyłącza rządy z realizacji polityki pieniężnej oraz pośrednio z realizacji polityki gospodarczej (zatem jakikolwiek rozwój jest wykluczony - rząd nie dysponuje instrumentami ekonomicznymi).
Wprowadzenie tego zapisu do Konstytucji i jego utrzymanie jest nie tylko zdradą stanu państwa, ale także przestępstwem kryminalnym. Dość dobrze wiadomo, kto ten zapis wprowadził i na czyje zlecenie.

tk_safjan

 

Prof. M.Safjan, (Żyd, ale w świetle preambuły należy do narodu polskiego) prezes TK, referował legalność i zgodność traktatu akcesyjnego IIIRP do UE z Konstytucją IIIRP.

 

Trybunał Konstytucyjny rozstrzygający o zgodności ustaw z Konstytucją został powołany po żydowskim zamachu stanu w sierpniu 1980r. w latach 1980. Do czego faktycznie służy to ciało wystarczy przywołać jego opinię potwierdzającą zgodność zapisów traktatu akcesyjnego z Konstytucją. Mimo, że sprzeczność była i jest oczywista, a dotyczy choćby faktu podporządkowania Polski EBC i przyjęcia waluty € UE, gdy Konstytucja RP stwierdza, że Centralnym Bankiem Państwa Polskiego jest NBP. Zatem służący żydowskim interesom TK nie stwierdził oczywistej nielegalności traktatu akcesyjnego, przyjętego przez żydo-władze IIIRP na żądanie Międzynarodowego Żyda.

Ciekawe, czy żydowska akcja czytania Konstytucji nasunie czytającym i słuczaczom podobne do powyższych refleksje.

Ukraina_Wizyta_u_Prezydenta2843

 

 

Prezesi TK (w środku A.Rzepliński z IIIŻydo-RP) krajów bałtyckich z przyjacielską wizytą u prezydenta ukraińskiego żydo-reżimu.

 

 

4cb4a400-c910-4ffa-83e5-d89fb1ecc966_900x

 

 

A może to jest właściwa wizja dla trybunałów, ich prezesów i członków?

 

                                        

 

                                                                Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Autor
  5* za podjęcie ważnego tematu.
  Cały system prawa od Konstytucji poczynając, poprzez ustawy, rozporządzenia i inne prawo powielaczowe, jest napisany językiem teologiczno-talmudycznym. Co z tego, że Konstytucja jest lepiej, czy gorzej napisana, kiedy większość uchwalonych ustaw od jej uchwalenia w 1997 r. - jest z nią niezgodna, a bardzo wiele przepisów niższego rzędu jest niezgodne z ustawami. Z uwagi na to, że ordynacja wyborcza nie jest proporcjonalna - to wszystkie wybory od 1997 r. są nie zgodne z Konstytucją i są do zakwestionowania.
  Główny problem polega na tym, że sam kościół katolicki, a zwłaszcza jego hierarchia nie przestrzega tych zasad, które głosi. Więc zawsze będąc bardzo ważnym składnikiem władzy świeckiej, zwłaszcza tak zjudaizowanej jak obecnie w Polsce, nie tylko toleruje takie samo podejście jak sam stosuje, ale takie podejście legitymizuje i propagandowo osłania wobec zaprogramowanych bezmyślnych "owieczek" wyznawców.

  Pozdrawiam Autora i Dociekliwych Samodzielnie Myślących
 • Autor
  Brawo - znakomity tekst.

  Zawsze trzeba opierać się na dokumentach źródłowych - bo nie ma lepszych i prawdziwszych materiałów i dlatego aby pojąć myślenie żydowskie - trzeba przestudiować Talmud, a chcąc zrozumieć radykalnych muzułmanżw (chociaż od ponad 300 lat sterują nimi zakamuflowani żydzi) - trzeba zapoznać się z conajmniej z Koranem.

  Nie studiujemy dziś ani pierwszego dokumentu, ani drugiego - i dlatego jesteśmy bezlitośnie ogrywani.

  A treści konstytucji III RP zawierają w sobie ziarna zagłady narodu - dlatego należy się cieszyć, że już niedługo diabli wezmą - i konstytucję, i samo pomagdalenkowe państwo.
  Pozdrawiam.
 • @ Autor
  Bardzo dobry wpis - bezlitośnie daję 5* ;-)

  Na zapis dotyczący NBP zwrócił już moją uwagę Nikander przy okazji afery taśmowej w "odsłonie" dotyczącej M. Belki, który chociaż mówił coś, co nie było zgodne z konstytucją, to byłoby jednak zgodne z interesem Polski. A tu go odsądzali od czci i wiary w ścierwomediach. Nie żebym bronił Belki, ale akurat tu miał rację.

  Pozdrawiam.
 • @ Autor
  Kuźwa, ale po co to całe czytanie, to ja pojęcia nie mam. Co "une" wymyśliły? Może to jakaś przykrywka?
 • @Docent zza morza 18:33:22
  "dlatego należy się cieszyć, że już niedługo diabli wezmą - i konstytucję, i samo pomagdalenkowe państwo."

  Tylko w jaki sposób to nastąpi?
  A skąd Pan wie że w ogóle nastąpi?

  Serdeczności.
 • uffff!!! Bóg zapłać za OŚWIECENIE
  okazuje się że niestety, byłem tak-jakby ociemniały... albo co najmniej naiwny :(((
 • @sosenkowski 19:38:40
  Nie łam się chłopie. Niektórzy nadal myślą, że bul i kwach są tacy stateczni i mają dobrą... "prezentację" ;-DDDDDDDDD

  Pozdro
 • A może to będzie dobre dla Polski ?
  "Czy okrągłostołowa ekipa szykuje zamach stanu? Mogą zawnioskować o delegalizację PiS, a wybrany przez PO skład TK to klepnie"
  http://niewygodne.info.pl/artykul6/02649-Czy-okraglostolowa-ekipa-moze-dokonac-zamachu-stanu.htm
 • @Autor
  1000x5*

  To chyba Pańska najważniejsza notka..

  O tym, że prestytuta zrównuje obywatela z Narodem piszę od dawna, to jest kluczowa wyjebka na Polakach.

  Prestytuta jest jaka jest, należało by unieważnić magalenkę i kanciasty stół.

  Ale, ale, prestytuta obowiązuje i w niej jest zapis o równości. Przywileje mundurowe, górnicze, nauczycielskie, sędziowskie, osłowskie, sędziowskie i ch.. wie jakie jeszcze są sprzeczne z prestytutą. Zanim obali się prestytutę, to należało by ją wyegzekwować..

  Pozdrowił
 • Żądamy zmiany MY Polacy
  http://m.neon24.pl/2171efc26858b7d14a2c15df20b99ff4,0,0.png
 • @Witkacy 23:52:57
  Kwaśniewski pijak i dodam menda, Stolzman, zgadza się.
  "Szajki o rodowodzie z PRL-u" - ja urodziłem się w PRL-u i jestem szajką?
  Miliony ludzi urodziło się w PRL i co, mają się powiesić bo mają taki rodowód?
 • Goje czytają Konstytucję
  ,gdzie ustawa ma niższą moc prawną od Konstytucji oraz umów międzynarodowych ratyfikowanych, ale wyższą od rozporządzeń.

  To ustawa-niższy akt reguluje co można i widzimisię chazarów względem polskiego goja.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031