Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4054 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Warszawa – miasto pod tymczasowym żydowskim zarządem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żydowskie władze stolicy planują likwidację Ronda im.Romana Dmowskiego.

z17961473Q,Rondo-Dmowskiego---wedlug--planow-ratusza-ma-znikn

 

 

Rondo zastąpią skrzyżowaniem, ale imię Romana Dmowskiego zniknie z centralnego miejsca stolicy.

 

 

 

Pierwszy raz upamiętnienie centralnego skrzyżowania w Warszawie imieniem Romana Dmowskiego zaproponowała w 1993r. niezależna akcja społeczna. Jednak żydostwo mające w radzie miasta większość odrzuciło tę propozycję.
Dopiero w 1995 roku decyzją Rady Warszawy rondo nazwano imieniem przywódcy przedwojennej Narodowej Demokracji – Romana Dmowskiego. Prawdopodobnie po wyborach samorządowych w 1994r. syjonistyczny element żydowski nie posiadał zdecydowanej przewagi.

Dwadzieścia lat Żydzi zastanawiali się jak usunąć R.Dmowskiego z centrum miasta.

55_bigŻydowski szowinizm dotknął także pomnika R.Dmowskiego. Żydzi w ogóle nie chcieli dopuścić do jego odsłonięcia, ostatecznie zgodzili się ustawić go w krzakach na znacznie obniżonym cokole przy placu Na Rozdrożu.
Przeciwko powstaniu pomnika – został odsłonięty w 2006r. – protestowały takie syjonistyczne kreatury, jak się M.Edelman, czy M.Janion. Nie zgadzali się na wprowadzenie do polskiego panteonu człowieka, którego program polityczny według nich „opierał się na nienawiści”. Twierdzili, że „nazwisko Dmowskiego nierozerwalnie wiąże się z ideologią rasizmu, szowinizmu, egoizmu narodowego, a nade wszystko z antysemityzmem”.

Gdyby „nienawiść do innych nacji” przyjąć jako kryterium przyznawania obywatelstwa, to Żydzi nigdy by go nie otrzymali w żadnym państwie świata.

Jednak pomnik, z żydowskiej inspiracji podpalany, oblewany farbą, stojący w krzakach, więc prawie niezauważalny, nie drażni ich tak bardzo jak Rondo im. Romana Dmowskiego znajdujące się w centrum Warszawy, w najbardziej ruchliwym miejscu stolicy.

Żyd, S.Bratkowski (po żydowskim zamachu stanu w sierpniu 1980r. prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich do 1990r., współzałożyciel żydowskiej Gazety Wyborczej) w żydowskiej gadzinowej rozgłośni radiowej Tok FM opowiadał swego czasu, że stara się tak planować swoją podróż po Warszawie, żeby nie przejeżdżać przez to rondo. Wyjątek robi tylko, gdy wychodzi z psem na spacer. Wtedy oprowadza psa po wszystkich narożnikach, żeby je obsikiwał.

W końcu Żydzi znaleźli sposób na pozbycie się R.Dmowskiego z centrum miasta, którym zarządzają. Specjaliści z Biura Projektów Rozwoju Warszawy proponują likwidację ronda. W zamian powstałoby zwykłe skrzyżowanie. A więc, nie żydowskie władze są inicjatorami pozbycia się R.Dmowskiego (-?), tylko jacyś specjaliści. Oto jeden z nich, główny pomysłodawca:

z17526675Q,Slawomir-Monkiewicz--Specjalista-w-planowaniu-tran

 

 

 

Sławomir Monkiewicz z Biura Planowania Rozwoju Warszawy, jeden z twórców nowej koncepcji

 

 

 

 

z17961745Q,Zmiany_na_Marszalkowskiej_i_w_Al__Jerozolimskich

 Nie będzie już Ronda im.Romana Dmowskiego cieszą się zapewne Żydzi w gadzinówce Michnika//warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,34862,17961466,Rewolucja_w_centrum_Warszawy__wezsze_ulice__wiecej.html

 

I nie ważne, że pokonanie skrzyżowania, zwłaszcza dla skręcających w prawo, stanie się w godzinach szczytu prawie niemożliwe, bo ruch pojazdów będą blokować piesi ważne, że Żydów nie będzie drażniło nazwisko twórcy niepodległej Polski, R.Dmowskiego.
Żydowskie władze odnotują jeszcze jeden sukces. W związku z tym, że część wejść do podziemnego przejścia zostanie zasypana, a zdecydowana większość ruchu pieszego będzie odbywała się na przejściach naziemnych, upadną polskie sklepy znajdujące się w tym przejściu. Nie należy zapominać, że likwidacja polskiej przedsiębiorczości to zadanie priorytetowe wszelkiej żydowskiej władzy w IIIŻydo-RP.

Dariusz Kosiur

1618442_721228464575987_1869788730_n

KOMENTARZE

 • @Pan z wąsem
  piszesz, piszesz.. masz rację.. ale co robisz oprócz pisania???

  CZY JESTEŚ GLADIATOREM?? czy tylko pisarczykiem..
  Zadeklaruj się, bo pisać możesz do śmierci, która niebawem nadejdzie, ale czy masz odwagę działać? Wysadź się w cyrku w dzień uchwalania diet, przysłużysz się, a ja Ci osobiście pomnik postawię.. Pomyśl czt chcesz zdechnąć ze starości/chorób czy przyczynić się Polsce (nie żadnej zażydzonej rzeczy wspólnej) POLSCE!!

  Pomyśl.. zostaniesz bohaterem narodowym, ja nie dam o Tobie zapomnieć, a tak jesteś kolejnym pisarczykiem, przykre to, bo masz potencjał do wprowadzenia zmian..

  Pozdrowił..
 • przydałby się obiektywny indeks kanalii
  dziś oglądałem Zolla xD w tv...

  Przydałby się obiektywny kompromisowy indeks kanalii polskich, a również "ekspertów" - za psie pieniądze przysłowiowe 30 zł którzy sprzedają kłamstwo za prawdę posługując się swoimi tytułami "profesor", "docent" itp itd.... specjalista. Pełno tego w telewizji, kiedy trzeba coś nakłamać, załazi takie do tv i kłamie, no ale ciemny naród to kupuje.

  Ci ludzie w tv kłamią wprost... trzeba tylko to wychwycić, zapisać, no i dać wpis kanalii z dowodem w sprawie... również można by podać intencje kanalii... o co jej prawdopodobnie chodziło, dla kogo pracuje, co przez kłamstwo chciała osiągnąć. Można by dodać nazwisko dziennikarzyny, który służył manipulacją.
 • Pan wkurwiony, 21:01:14
  To by było coś zbliżonego do akcji za 20 pkt. .

  http://chich.soup.io/post/9890586/ZBIERAJ-PUNKTY-ZA-PODPIERDALANIE-W-PRACY-Punktacja

  pozdrawiam
 • albo nawet za 40
  .
 • @wk..ny 21:01:14
  Co ty nieszczęśniku pleciesz. Najpierw zacznij od siebie i miej na tyle odwagi, że zaczniesz pisać z imienia i nazwiska. Potem pokaż, co ty "gieroju" sam zrobiłeś, nawet na niwie publicystyki. A potem dawaj dobre rady. Ta skłonność do tkwienia w marazmie i gównianych dyskusjach i dawania dobrych rad innym ( i to w odniesieniu do mało ważnych spraw), to jakiś mankament psychiki współczesnych Polaków.
 • @wk..ny 21:01:14
  A może ty weźmiesz udział w Akcji Raskolnikow?

  https://www.facebook.com/Akcja-Raskolnikow-615633981806413/
 • @stanislav 21:34:47
  Myślę, że takie indywidua należy zbywać milczeniem.
  Zaś co do meritum, to jest chyba jakiś żart, by przerabiać sprawdzone rozwiązanie komunikacyjne tylko dlatego że nazwa się nie podoba.
  Czy Polska jest już tak bogata że stać nas na takie absurdy!? Przecież za te pieniądze to pewnie można by było porządnie wyposażyć jakiś np oddział ratowania noworodków wcześnie urodzonych, co podobno jest obecnie plagą.....
 • BARDZO DOBRY TEKST
  Likwidacja Ronda Dmowskiego, czyli pomysł sabotażystów (WASP-owskich? izraelskich? sowieckich?) na utrudnienie życia Polakom - warszawiakom i przyjazdnym jest ważnym atakiem na polskość na płaszczyźnie architektury miejskiej.
  Bardzo dobrze, że Pan Kosiur wyłowił i wskazał konkretną postac bioracą udział w tej antypolskiej akcji.
  Dzięki.
 • @ Rzeczpospolita
  A ja wiszę na tym krzyżu powieszony przez Kosiura, i coś mi się wydaje, że i Pana powieszą obok.
  Póki co, daję 5 za artykuł (bardzo potrzebny!) i zachęcam do organizowania protestu przeciw likwidacji ronda Dmowskiego. W końcu WPS to organizacja, i gdyby nie Wasze ataki na Katolików, 98% Polaków by pomogło. A tak, ... wiszą na krzyżu i czekają na rezurekcję. Tymczasem "wk..wiający", עִירָא ("ireneusz"), "Steinek" tańcują. Mark Noe przyjdzie.
  "Hava, nagila hava" ... jak długo jeszcze?
 • Do żyda @ireneusz 21:55:43
  żydzie ireneusz ! nie udawaj głupszego niż jesteś !!! żydem jest każdy w których płynie żydo-chazarska krew !!!! to że zmieniliście nazwiska na polskie i udajecie polaków to nie znaczy że jesteście Polakami ! bo
  jak w przysłowiu,, wilk zmienia skórę ale nie obyczaje !!! w też żydzi zmieniliście nazwiska ale nie zmieniliście obyczajów dalej jesteście mentalnie żydami ! to znaczy ZDRADA PASOŻYTNICTWO MACIE WE KRWI [ patrz żydówka Kopacz na rządzie z PSL uzgodnili że nie przyjmują żadnych narzuconych imigrantów i co ? ZDRADA żyd zawsze zdradzi !! ]
  !
  żydzie ireneusz nie pejsy robią żyda ! ale geny i żydowska pasożytnicza zdradliwa krew robi zyda !!! ŻYD ZAWSZE ZDRADZI Polskę i Polaków !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowiański lach ! żyd to RASIZM !!!!!!
 • @Zdzich 05:44:27
  Czytam komentarze Waszmościa i widzę, że węgiel nie pomaga za bardzo.
  Może zmiana diety?

  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC319096/pdf/pnas00652-0597.pdf

  pozdrawiam
 • @
  Postanowiono zlikwidować rondo i zmniejszyć objętościowo plac, bo to tutaj gromadzi się kontrrewolucyjna młodzież duchem i ciałem podczas Marszy Niepodległości i w rocznicę Powstania Warszawskiego dając jasno do zrozumienia, że istnieją Likwidacja pamięci o Dmowskim poprzez fizyczne zlikwidowanie ronda to nie wszystko. Poprzez oddziaływanie ideologiczno-planistyczne w przestrzeni publicznej chodzi także o zmniejszenie placu i zabudowę atrakcyjnej teraz powierzchni w ścisłym centrum. Podejrzewam, że jest to przygotowywanie pod likwidację okolicznych budynków takich jak cepelia, rotunda i stojący za nią biurowiec, a być może nawet obu hoteli: Metropol i Novotel. Levica liberalna rządzi nadal.
 • @ireneusz 21:55:43
  "widziałem dwóch żydów w swoim życiu" -?- włącz telewizor, szczególnie TVN - sami żydzi; spójrz ma rządzących po 1989 - sami żydzi, jakby jakieś kryterium rasowe było stosowane ... i przestań bzdury pisać !!!
 • @Amarant 09:01:31
  zredukują plac i wybudują coś w stylu plaza cinema city... a w zarządzie zasiądą aszkeNAZIolki - potomkowie Goldberga, Bermana, Morella tudzież innego gottwaldowskiego tałatajstwa :(((
 • Przedmiot można zniszczyć, ale idei nie da się zabić.
  .
  Mońkowi zlecili zadanie, a że on Moniek, to zrobił, co mu kazali.
  W istocie zrobili sobie w stopę, czas to pokaże.
 • Autor
  Napisz coś o Czarnogórze, która wstępuje do zażydzonego NATO.
  Napisz też o Serbii, która szykuje się do wstąpienia do zażydzonej Unii...
 • @Talbot 10:12:41
  W zażydzonym NATO są już wszystkie kraje słowiańskie.
 • @ireneusz 21:55:43
  aszkeNAZIolków nie ma???
  http://dzieje.pl/sites/default/files/aktualnosci/mhzp_0.jpg
  to kto to postawił???
 • @wk..ny 21:01:14
  "Wysadź się w cyrku w dzień uchwalania diet, przysłużysz się, a ja Ci osobiście pomnik postawię.."

  Mam dla ciebie propozycję w twoim stylu;
  Pochyl nisko łeb , i biegnij tak bardzo szybko, w kierunku solidnego muru . Nie zatrzymuj sie !
  Pomnika ci nie postawią, truchło zbierze MPO.
  Pan Kosiur swoimi artukułami, i inną dzialalnością publicystyczną otworzył oczy wielu z nas, na mechanizmy antypolskiej , antynarodowej działalnosci polityków , mediów i innych grup.
  Praca nie do przecenienia. Język wyrazisty , konkretny , jakże inny od wszechobecnego żydo-medialnego bełkotu.
  A to twoje "Pan z wąsem". Wolalbyś z pejsem ? Zapewne tak, stąd taki ordynarny, prostacki atak na Pana Kosiura.
 • @ireneusz 11:35:12
  "bij zabij, nie rozumiem." - doskonałe na motto dla odwiecznej aktywności aszkeNAZIolskiej - od wieków motywowali zdegenerowaną hołotę do bezrefleksyjnego mordowania Elit Chrześcijańskich tak, że nawet zdurniałym wykonawcom trudno było zrozumieć sens własnych działań w perspektywie kolejnych zmian etapów... ba! ostatnio osiągnęli szczyt pozyskując do walki z resztkami Cywilizacji Chrześcijańskich upaińskich banderowców oraz SSatanistów półksiężyca :/
 • @Drab61 09:15:54
  On nie pisze, tylko wkleja-:))Sprawdż taki sam tekst i podpis pod artykułem o Trybunale Konstytucyjnym. Żenada. Proponuję go wywalić.
 • @ireneusz 09:22:07
  Żydy po śmierci papieża puściły kaczkę o jego pochodzeniu żydowskim i przypominają przy każdej okazji. Dlaczego nie za życia św.Karola Wojtyłły? Ano dlatego, że oficjalnie mógł zaprzeczyć, a nie o to im chodziło.
  Czy jakaś żydowska rodzina przed wojną posyłała dzieci do szkoły katolickiej? A matka papieża uczyła się u zakonnic. Zresztą to nie pierwszy przypadek samowolnego przygarniania sobie co wybitniejszych gojów dla podniesienia plemiennego ego. Nie kto inny, ale Perez na UW zachęcał studentów, by dali sobie spokój z historią a patrzyli w przyszłość. Oczywiście chodziło mu o gojską historię a nie holokaustyczną.
 • @ireneusz 12:55:43
  znam Dekalog i nie powinno być to szokiem dla żadnego trolla, ale wracając do meritum - najbardziej osłupiałem, gdy w filmie o Napoleonie pojawił się wątek egzekucji działonowego pod Tulonem, bo ktoś z jego rodziny ważył się OCHRZCIĆ dziecko... a tak właśnie było we zwyczaju w XVIIIw. we Francji długo po rewolucji żulików bełkoczących: "wolność-równość-braterstwo". to był wyraźny progres w schemacie niszczenia Cywilizacji Łacińskiej - wszak wcześniej "ci-których-niby-nie-ma" w XVIIw. zadowolili się jedynie ustanowieniem "Banku Anglii" po udanej inwestycji w rewolucję Olivera Cromwella - bitnego acz niezbyt rozgarniętego urzędnika, którego klan dorobił się fortuny na krzywdzie Katolików za jurnego Tudora :P
 • @Leon. 21:05:50
  Warszawska Gazeta prowadzi "Z pamiętnika skleroźnika". Tam są notki o takich kanaliach.
 • @e-misjonarz 10:00:09
  Nie widze zwiazku z Putinem ani ze...sztambuchem. Ale smieszne jest.
 • @ireneusz 17:09:20
  Jesli chrzest jest gwaltem, to jak nazwac OBRZEZANIE ?!? I odsysanie krwi przez psychopate ?!? Tfu !
 • To ambasador USA rządzi POlin , a nie baba Szydło
  Budowa obiektu obrony przeciwrakietowej w Redzikowie (Pomorskie) rozpocznie się wiosną 2016 r. - zapowiedział dziś w Gdańsku ambasador USA w Polsce Paul Jones.

  Ajwaj/alleluja i do piachu.
 • @ireneusz 17:09:20
  Anglii rozwój na stulecia zapewnił otwarty szowinizm podparty piractwem i niewolnictwo - cały świat mawiał o tej zbrodniczej nacji WASP... a gwałt na dziecku wygląda mniej więcej tak:
  https://theuglytruth.files.wordpress.com/2012/09/circumcision2.jpg
  Chrzest to egzorcyzm, więc jeśli uważasz ten Sakrament za gwałt toś najwyraźniej opętany przez tego, co go mierzi Woda Święcona ;))) - APAGE SATANAS!!!
 • Do @e-misjonarz 10:00:09 !
  Misjonarz ! ty chyba jesteś agentem światowego żydostwa !!!!! bo
  1. cynicznie udajesz że nie ma różnicy między ZSRR a obecną Rosją !!
  2. cynicznie twierdzisz ze Moskwa ma wpływ w Polsce to jest KŁAMSTWO
  !
  odpowiadam na 1. Polska 1945-56 r to Polska żydo-bandytów ! to co chcesz mi powiedzieć ze my dzisiaj odpowiadamy za ten żydo-bandyckie rządy w Polsce ???? [ chcesz żydowskie nazwiska ? ! ]!
  !
  odpowiadam na 2. w Polsce od 1989 roku całkowitą władze nad Polakami ma żydowska światowa mafia kierowana z żydo-USA i Izraela
  Moskwa ma tyle dziś do powiedzenia w Polsce co żydzi za Adolfa Hitlera czyli NIC !!!! więc nie leć w głupa że Rosja ma w Polsce wpływy !!!
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! Dobry żyd to żyd w Izraelu !!!!
 • Do @ireneusz 10:40:35 żyda bez pejsów !
  Jak to prawda to Karol Wojtyła jest pochodzenia żydo-ukraińskiego !!!
  dla żydów będzie żydem [ po matce ]
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! żydzi to wrogowie ludzkości !!!!!
 • Dmowski o Eskimosach
  ,,
  Żyją oni w kraju polskim, mówią po polsku, bo nasz kraj zanadto jest odrębny kulturalnie, zanadto samodzielny w swej polskości, ażeby łatwe było w nim życie przy posługiwaniu się innym językiem, ale przy słabnącej ich zależności ekonomicznej od społeczeństwa polskiego, coraz mniej mają skłonności do podporządkowania się jego interesom, ideałom, dążeniom, coraz bardziej czują się samodzielni. Stosunek inteligencja żydowskiej do polskości zmienia się szybko z pokolenia na
  pokolenie. Najpierwsi jej przedstawiciele mówili: jesteśmy Polakami bezwarunkowo; następne pokolenie już postawiło warunki: jesteśmy Polakami, ale żądamy, żeby polskość była pojmowana w taki a taki sposób; w końcu zjawia się pokolenie, którego znaczna część powiada już po prostu: jesteśmy żydami i nie chcemy być niczem innem.
  ''

  Nie ma się czemu dziwić, że taka wdzięczność ze strony Moszkopolis spotyka Dmowskiego, który na wylot rozpoznał litwaków.
 • @ZBYSZEK49 10:55:42
  Nie zrozumiałeś, ale czego można się spodziewać po człowieku, który żył w niewiedzy, dopóki Pana Dariusza nie poczytał..

  Pisać można sobie póki śmierć nie dosięgnie, albo nie zostanie to zabronione.. Tak wielu robi od prawie 20lat, nazywają to "pracą u podstaw", rewolucjoniści co toNie zrozumiałeś, ale czego można się spodziewać po człowieku, który żył w niewiedzy, dopóki Pana Dariusza nie poczytał..

  Pisać można sobie póki śmierć nie dosięgnie, albo nie zostanie to zabronione.. Tak wielu robi od prawie 20lat, nazywają to "pracą u podstaw", rewolucjoniści co to zamiast pójść w pierwszym szeregu na bagnety, będą z bunkra przez megafon zagrzewać wojowników do walki. Każdy generałem chce być..

  Z Panem z Wąsem mam jeden problem; mianowicie, że jego głupie nawoływanie do bojkotu wyborów przyczyniło się do uzyskania mandatów przez PSL. To jest namacalne jego działanie, to że dobrze pisze, nie przeczę, ale wpływu na Polskę nie ma to takiego jak głupawy bojkot dający PSL-owi reelekcję.. Posłuchało by więcej to byśmy czerwone mordy Millera i Palikota dalej oglądali..

  Mniej czytaj, więcej myśl.. życzę Ci tego, szczerze..

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930