Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4054 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Warszawski zjazd na cześć L.Kaczyńskiego – kult syjonisty

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A.Duda: "Prezydent Lech Kaczyński zasiał ziarno, które właśnie wschodzi."

z19382388Q,Prezydenci-Estonii-i-Polski-Toomas-H--Ilves-i-Andr

 

21.12.2015r. w poniedziałek w Warszawie odbył się zjazd na cześć syjonisty L.Kaczynskiego i jego syjonistycznej spuścizny w polityce zagranicznej.

W konferencji „Solidarność, suwerenność, bezpieczeństwo. Lech Kaczyński a Europa Środkowa i Wschodnia” wziął udział prezydent Estonii Toomas H. Ilves oraz byli prezydenci: Litwy – Valdas Adamkus, Czech – Václav Klaus, Gruzji – Micheil Saakaszwili oraz Rumunii – Traian Basescu.
Pozostali prezydenci mieli chyba ważniejsze zajęcia niż fetowanie jakiejś tam rocznicy swojego syjonistycznego pobratymca.

 

 

Spiż dla L.Kaczyńskiego – natychmiast!

pomnik Kaczyńskiego z poniatowskim

 

Oto co powiedzieli:
Były kapciowy L.Kaczyńskiego, prezydent IIIŻydo-RP, A.Duda:
Prezydent Lech Kaczyński zasiał ziarno, które właśnie wschodzi.– Pięknie wzeszło, nie ma co: poparcie dla syjonistycznego terroryzmu, dla ukraińskiego żydo-banderyzmu i totalna wrogość do Słowian – do Rosji. Na polskiej ziemi uprawia się żydowską, antypolską politykę – takie ziarno siał syjonista L.Kaczyński, a kontynuują A.Duda, L.Kaczyński, PiS, PO i cała reszta kne-sejmu IIIŻydo-RP.

Václav Klaus (były prezydent Czech): Obaj za zagrożenie uważaliśmy Brukselę i Moskwę, z tym że ja za większe Brukselę, a on mimo wszystko Moskwę.

 

sakaszwiliKaczyński  kaczyński_Gruzja

Saakaszwili przypominał, jak Kaczyński w czasie konfliktu rosyjsko-gruzińskiego podjechał pod granicę, gdzie na posterunku stali pijani Rosjanie – pamiętajmy, że jest to informacja z żydowskiej gadzinówki Michnika. – Jak zaczęli strzelać, mój ochroniarz rzucił mnie na ziemię, a prezydent Kaczyński stał, kule latały, a on nawet się uśmiechał. – Taki to bohater – pomnikowy bohater.

1394121705_dbuwex_600

 

Prezes PiS, J.Kaczyński: polityka jego brata opierała się na przeświadczeniu, że kraje naszej części Europy muszą współdziałać, a gwarantem bezpieczeństwa są Stany Zjednoczone.– główny eksporter światowego, syjonistycznego terroryzmu. I dalej: Fundamentem polityki Lecha Kaczyńskiego była dbałość o politykę obronną i energetyczną.– dzięki tej dbałości polska armia prawie nie istnieje, a niebawem nie będzie Polsce wolno korzystać z własnego węgla jako surowca energetycznego.

 

wypowiedzi polityków za: //wyborcza.pl/1,75478,19382549,warszawski-zjazd-prezydentow-na-czesc-lecha-kaczynskiego.html#ixzz3v8SXiaFq

 

marzec_68

 

 

Z pewnością nie wszyscy wiedzą, że L.Kaczyński przyznał wysokie państwowe odznaczenia całej żydowskiej, syjonistycznej, antypolskiej hołocie określanej mianem pokolenia marca 68’.

 

 

Poniżej ważniejsze, antypolskie osiągnięcia syjonisty L.Kaczyńskiego, prezydenta IIIŻydo-RP

 

Requiem dla prezydenta    

kwiecień 2010

Istnieje uświęcony tradycją zwyczaj, że nad trumnami dostojników Rzeczpospolitej wylicza się ich zasługi dla Państwa i Narodu. W katolickiej, polskiej obyczajowości istnieje także niepisany zwyczaj, że o zmarłym nie należy mówić źle. Ale czy wolno nam, nawet w tak smutnej na ludzki sposób chwili, przemilczać prawdy, które, za sprawą zmarłego Prezydenta Rzeczpospolitej, dotyczą już dziś i będą boleśnie dotyczyć w przyszłości najżywotniejszych spraw całego Polskiego Narodu i Państwa Polskiego?

Czy ogłuszany przez 20 ostatnich lat powszechnym żydo-medialnym łomotem, pogrążony dziś w bólu i w żałobie z powodu tragicznej śmierci wielu osób, zbyt wielu osób, Polski Lud wie i czy będzie pamiętał, kogo na prawdę stracił i kogo opłakuje w osobie Prezydenta Rzeczpospolitej?

Prezydencie Lechu Kaczyński

Jeszcze zanim zostałeś Prezydentem Rzeczpospolitej, jako Prokurator Generalny tej samej Rzeczpospolitej wstrzymałeś ekshumację Żydów zamordowanych w 1941 r. w Jedwabnem. Dzięki tej Twojej decyzji, we wszystkich mediach Żydzi mogli kłamać i pomawiać o ten mord Polaków. Urzędujący wtedy prezydent A. Kwaśniewski przypisał ten mord Polakom i w naszym imieniu przepraszał Żydów.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

To dla Ciebie marszałek sejmu Rzeczpospolitej, M. Jurek zmienił porządek obrad i pośpiesznie przyjęto uchwałę o zwrocie Żydom w naturze – w polskiej ziemi, bo Skarb Państwa rozkradziony stoi pusty – 20% z 65 mld. $ USA, których żądają od Polski gangsterzy ze Światowego Kongresu Żydów. O tym uchwalonym rabunku na Polsce i Polakach mogłeś chwalić się Żydom w Izraelu i w USA podczas swojej wizyty.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

W swoim liście do przywódców żydowsko-masońskiej loży „Niezależny Zakon Synów Przymierza” – Independent Order of B’nai B’rith, syjonistycznej agendy zwalczającej katolicyzm i narody europejskie, wyrażałeś radość z jej reaktywowania w Polsce.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

W prezydenckim pałacu katolickiej Polski zapalałeś żydowską menorę, symbol nienawiści i zwycięstwa żydów nad nie-żydami.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

Jako zwierzchnik sił zbrojnych patronowałeś likwidacji polskiej armii i opłaconemu przez polskiego podatnika i wbrew jego woli udziałowi resztek tej armii w zbrodniczej, amerykańsko-syjonistycznej operacji w Afganistanie i w Iraku.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

Zlekceważyłeś uroczystość ku czci setek tysięcy polskich ofiar pomordowanych przez barbarzyńców z UPA, a zaszczyciłeś swoją obecnością zjazd Ukraińców w Sopocie.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

W imieniu Narodu Polskiego, łamiąc Konstytucję Rzeczpospolitej i własną prezydencką przysięgę bezprawnie ratyfikowałeś traktat lizboński, konstytucję nowego, bolszewickiego państwa, Unii Europejskiej powstającej na gruzach narodowych państw Europy.

 

Swoim podpisem przekreśliłeś suwerenność Państwa Polskiego. Umożliwiłeś unijnemu prawu-bezprawiu niszczenie podstawowych wartości narodowego bytu Polaków, umożliwiłeś niszczenie naszej katolickiej religii.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

Do ostatnich godzin życia realizowałeś politykę sprzeczną z narodowym interesem Państwa i Narodu Polskiego. Patronowałeś grabieży naszego polskiego majątku i pauperyzacji Narodu.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

W imieniu Polaków oskarżałeś Rosjan o katyńskie zbrodnie. A przecież i Polacy i Rosjanie mordowani byli przez tego samego komunistycznego wroga katolickich narodów, którego potomkowie niszczą dziś narody Zachodu.

Byłeś wrogiem Słowiańskich Narodów i Ich autentycznej współpracy.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

Twoja tragiczna śmierć w Katyniu, tragiczna śmierć pozostałych osób ma mieć wymiar symbolu, chcą dziś tego powszechne media. Zgoda, ta tragiczna śmierć jest symbolem. Jest symbolem dramatu Polskiego Narodu, który od 70 lat nie może usłyszeć słów prawdy o katyńskiej zbrodni, bo media i władza zawłaszczone są przez obcoplemiennych potomków tych, których dziadowie i ojcowie mają na rękach polską krew.

Polski Narodzie – pamiętaj.

Prezydencie Lechu Kaczyński

W Niedzielę – w święty dzień Zmartwychwstania, łamiąc katolicki, odwieczny obyczaj, Twoją trumnę złożyli na Wawelu, obok polskich królów. I jest w tym jakiś złowieszczy logiczny sens. Zamykają się oto karty historii Narodu i państwa Polaków. Tu, pośród grobowców tych, co tworzyli i budowali Rzeczpospolitą Polską, kiedyś jej wielką potęgę, stać odtąd będzie trumna z grabarzem Państwa Polaków.

Polski Narodzie – zapamiętaj.

Prezydencie Lechu Kaczyński

Polski Naród pozbawiony własnych narodowych elit, narodowych mediów, oświaty i kultury jest ślepy i głuchy. Czy Twoje sumienie Katolika pozwoliło ten kaleki lud pozbawić nawet ostatniej jego własności – Suwerenności Państwa i Narodu?

Niech Bóg spróbuje Ci wybaczyć.

Polski Narodzie – módl się i Ty o wybaczenie dla siebie, nie nadstawiaj drugiego policzka, nie bądź Chrystusem narodów, wstań z kolan, „Bądź wierny. Idź”, idź po swoje prawa.

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • od dawna podejrzewałem, że walka o multipleks dla TV TRWAM
  to była taka trampolina, na której mieli się wybić i odzyskać zaufanie Narodu Polskiego. kolejny szereg aktywistów PiS miał wywalczyć O. Rydzykowi miejsce w cyfrowej TV naziemnej, aby ich partia odzyskała zaufanie tych 20% Polaków, którym JESZCZE nie jest wszystko jedno po kompromitacji 2007r... postawię kremówki przeciw bajglom iż zmówili się z PO aby ich funkcjonariusze w KRRiT tak absurdalnie dyskryminowali Lux Veritatis i tym samym wydobyli resztki empatii z otępiałej już populacji nad Wisłą. to była ostatnia szansa aby PiS mógł wystąpić w aureoli "obrońcy wiary i narodu". "rycerze Kaczyńskiego" mogli się dzięki temu łatwo wybić na marszach lux veritatis nie robiąc nic ponadto co i tak TV TRWAM się należało... no i teraz nic nie muszą zmieniać strategicznych założeń funkcjonowania III.RP, a zakręcona widownia O. Rydzyka i tak jest zadowolona :((( - przecież te durne argumenty KRRiT przeciwko Lux Veritatis mógł chyba obalić choćby i nawet trybunał w Starssburgu ;)))
 • Wielki Polak
  http://www.ospn.opole.pl/files/images/anna/lech-180.jpg


  "Posłowie i senatorowie zebrani na uroczystym zgromadzeniu, składając hołd pamięci prezydenta Lecha Kaczyńskiego, wyrażają przekonanie, że prezydent działając w Wolnych Związkach Zawodowych, Solidarności, pełniąc wysokie funkcje państwowe, społeczne i samorządowe, zabiegając skutecznie jako prezydent Rzeczypospolitej Polskiej o budowę podmiotowej pozycji Polski i naszego regionu w polityce międzynarodowej, oddając sprawiedliwość ludziom walczącym o wolność naszej ojczyzny, czynnie uczestnicząc w rozwiązywaniu licznych konfliktów społecznych, przypominając idee Solidarności, której zawsze był wierny, dobrze przysłużył się Polsce"
 • @Zbójnicki pies 20:13:16 - nie obrażaj Polaków kundlu
  Posłuchaj, co mówiła ta syjonistyczna kreatura w Izraelu:

  https://www.youtube.com/watch?v=x9o9m08F5AE

  Warto również wysłuchać wypowiedzi G.Brauna i mimo, że potwierdza on zarzuty wobec L.Kaczyńskiego, to jednak prezentuje swoisty syjonistyczny makiawelizm – przecież także jest Żydem.

  https://www.youtube.com/watch?v=kyGZGBBVORo
 • @Rzeczpospolita 22:04:55
  //nie obrażaj Polaków kundlu//
  A ktorych to obrazam, nazwiska,adresy8-)))


  Prezydent Lech Kaczyński był całym sercem człowiekiem Solidarności, a jego pomnik byłby symbolem jego dbałości o Pomorze Zachodnie - powiedział w Szczecinie prezydent Andrzej Duda. W mieście powstał komitet budowy monumentu.
  Jak podkreślił, prezydent Kaczyński "był człowiekiem Solidarności całym sercem" i "z Solidarności wyrósł do polityki". Duda dodał, że właśnie przez pryzmat Solidarności Lech Kaczyński realizował politykę.

  - Uważam za wielki symbol, że jego pomnik miałby stanąć właśnie w Szczecinie, bo pan prezydent miał Pomorze Zachodnie ogromnie na sercu - podkreślił.

  Przypomniał, że Lech Kaczyński był inspiratorem budowy gazoportu w Świnoujściu. - Uważał, że trzeba robić wszystko, by Pomorze Zachodnie miało dla Polski jak największe znaczenie i w ten sposób było coraz bardziej związane z Polską strategicznie - podkreślił.

  Podziękował też za inicjatywę budowy pomnika, jako gestu wobec najbliższych Lecha Kaczyńskiego oraz tych wszystkich, "którzy uważają go za wielkiego patriotę i wielkiego Polaka, bo takim rzeczywiście był"

  http://cdn19.se.smcloud.net/t/pics/2010/04/10/lech.jpg
 • @Rzeczpospolita 22:04:55
  https://www.youtube.com/watch?v=x9o9m08F5AE


  i gdzie ta zdrada? w ktorym miejscu?
 • @Zbójnicki pies 22:14:03 - są dwie możliwości: jesteś głupcem lub/i antypolską kanalią
  Syjonista L.Kaczyński szczególnie miał na sercu Pomorze Zachodnie, gdy podpisywał bezwarunkowo traktat lizboński.

  Ten pozujący na polskiego patriotę bezwzględny syjonista nie postawił oczywistego warunku Niemcom: przyznania statusu mniejszości narodowej dla 2 mln Polaków w NRF, jaki posiada 150 tys. Niemców w Polsce.

  Co gorsza – a dla Polski i Polaków jest to zagadnienie priorytetowe -, nie zażądał podpisania przez NRF traktatu o granicy na Odrze i Nysie (w 1995r. wygasła moc porozumienia poczdamskiego) mimo, że „negocjacje” wokół traktatu lizbońskiego stwarzały ku temu niepowtarzalną okazję. Istniała także możliwość umiędzynarodowienia traktatu granicznego z NRF.
 • @Zbójnicki pies 22:17:05
  Kaczyński w Izraelu powiedział:

  "Polska zaangażowała się w awanturę w Iraku, bo interes Izraela tego wymagał i że zaangażuje się w każdą inna jeśli interes Izraela będzie tego wymagał."

  Na tym właśnie polega zdrada interesów Państwa Polskiego - interesy Izraela nie są interesami polskimi.
 • @Rzeczpospolita 22:04:55
  Są hejterzy w Polsce tacy jak min. ,,pies" i ,,oficer", że w obronie perfidnych kłamstw, zbrodni, obronie aferzystów są gotowi podpalić kraj, mordować ludzi by tylko pare groszy dostać od swojego mocodawcy. Tacy hejterzy (jak mi mówił sosobiście Kurski, PIS ma około 100 hejterów opłacalnych z naszych pieniędzy) nawet z g.........a chcą robic czekoladę i wpychać ją ludziom.
  W tej wyliczance antypolskich działań mlaskatego pominięto kilka bardzo istotnych kwestii:
  - lobbowanie razem z A. Olechowskim na rzecz kupna przez Orlen największej kupy złomu w Europie czyli upadłej rafinerii Możejki. Właścicielami Możejek byli: sowiecki żyd Chodorkowski oraz żydowski bank OFF NY, którego udziałowcem jest Soros. Orlen (czyli my kierowcy) zapłacił za Możejki 12 mld zł, czyli żydzi sowieccy zarobili dzięki mlaskatemu 4 mld$. Orlen dotychczas zainwestował około 45 mld zł w Możejki. Daltego na prezesa teraz Orlenu dali SŁUPA Jasińskiego by tuszował takie sprawy.
  - lobbowanie mlaskatego na rzecz zakupu przez PGNiG od Exonn Mobbil - amerykańskiej korporacji tzw. ,,gazy norweskiego" za kwotę 1,5 mld $ w 2007 roku, a gaz miał być dostarczony w 2012 roku. Dotychczas gazu nie ma oraz pieniędzy,
  - Kwaśniewski zaczął, Kaczyński kontynuował przeszkadzanie w budowie II nitki przesyłu gazu Jamał z Rosji przez Polskę na zachód, obydwaj chieli aby II nitka przesyłu gazu przechodziłą przez Ukrainę na zachód. Rosja powiedział w takim razie spadać i powstał projekt budowy przesyłu gazu przez Bałtyk. Strata Polski rocznie 1 mld$ oraz osłabienie znaczące bezpieczeństwa energetycznego Polski. Dlaczego tak się stało, ano dlatego, że już wtedy usrael planował okupację Ukrainy i wtedy kontrolę nad rurami przesyłowymi, dlatego Kwas i mlaskaty dostali polecenie blokowanie przesyłu gazu z Rosji do Polski, czego sami tego nie ukrywali.
  - LK. jako szef NIK zatuszował z Jasińskim wyprowadzenie z PZU 39 mnl$ na konta Bagsika i Gąsiorowskiego w Izraelu.
 • @Rzeczpospolita 22:33:50
  Kwaśniewskiego, Wałęsę, Kaczynskich, Komorowskiego, Onyszkiewicza, Nałęcza - to kto łączy, jaka ideologia łączy to srodowisko???
  Łączy ich Piłsudski, socjalista, mason, agent kilku wywiadów obcych, karierowicz, zbrodniarz.
  Tak działą masoneria, ona swoich posłała na lewice, prawice, środek, tak samo dzielą dziennikarzy, którzy jedni popierają tych a drudzy tamtych, ale kierunek polityki antypolskiej w kwestiach zasadniczych jest ten sam.
  Mówią o Majdanie, Majdan odbył się w Maggdalence, tu nie będzie żadnego Majdanu, bo i dzielic nie ma czym, chodzi o to aby Michnik i jego imperium się utrzymało ora aby imperium Kaczynskiego, Kwąsniewskiego też by miało od czasu do czasu z czego życ, jak imperium FPS.
 • @Rzeczpospolita 22:37:55
  Dla pisowców wielkim zbrodniarzem jest (bo jest) Jaruzelski, bohaterem Piłsudski, za tego drugiego zbrodniarza gotowi są umrzeć. Nie ważne, że ten drugi wydał rozkaz zabicia 500 polaków w zamachu majowych, a 1000 ciężko ranił, dla nich nie ważne, że wielcy bohaterowie Polski gen. Zagórski i Rozwadowski zostali brutalnie zamordowani w berezie kartuskiej.
  Oni nie potępiają stalinowskiej wałdzy w Polsce w latach 44-56, oni potępiają, tego który dokonał największą desowietyzacji w Polsce czyli Gomułkę. To, co roku Kaczynski z tesknoty za stalinowcami składali kwiaty pna dworcu gdańskich pod tablicą upamiętniającą wywalenie stalinowców z Polski.
  Pisuarowcy są wychowani na ideologii trockistwoskiej, to są dzieci i ich wnuki. Jedno im trzeba przyznać są księżycowymi kłamcami, mistrzami w odwracaniu uwagi.
  Ale kłamstwo zawsze przegra, tylko czasu szkoda.
 • Wesołych Świąt
  wszystkim Polkom i Polakom
 • @Wrzodak Z. 10:33:43
  // Łączy ich Piłsudski, socjalista, mason, agent kilku wywiadów obcych, karierowicz, zbrodniarz. //
  A was towarzyszu Z,W - Stalin i Putin - i to cieszy, bardzo cieszy, widac ze niektorzy tak maja 8-))))))
 • @Zbójnicki pies 18:59:54
  ...polecam ci książkę " Ku wrześniowi 1939.Zbrojne ramię sanacji."
  I +II tom... dużo czytania,może przestaniesz pleść brednie sanacyjnej, wschodniej polskiej propagandy.

  Jak pan Wrzodak, chce ci wlać,do twojej zakutej łepetyny trochę odtrutki na wschodnią polską propagandę,to się nie wzdrygaj, jak diabeł przed święconą wodą.
 • @Seth 19:58:30
  // brednie sanacyjnej, wschodniej polskiej propagandy.//

  A jest sanacyjna zachodnia

  Powiem krotko,
  pa,pa
 • @Zbójnicki pies 20:06:06
  ,,A was towarzyszu Z,W - Stalin i Putin - i to cieszy, bardzo cieszy, widac ze niektorzy tak maja 8-))))))

  Czy wiesz, że dzisiaj dla Chrześcijan, Katolików jest wielkie święto, Wigilia Bożego Narodzenia. Przypominam ci to wydarzenia, ponieważ widać, żeś z domu nie wyniósł żadnych wartości moralnych.
  W tak wielkie święto nie potrafisz nawet logicznie myśleć, przeczytaj to jeszcze kilka razy coś napisał. Wiesz, że Polacy tuż przed Wigilią chodzą do spowiedzi, by podczas mszy Bozonarodzeniowej przystąpic w czystości do komunii św. Wiesz taka u nas tradycja i wiara. Szkoda, że tego cię nie nauczono.
 • @Wrzodak Z. 22:35:38
  Przeczytalem i to wielokrotnie
  Po pasterce odpisze
  Pozdr. Pana
 • @Zbójnicki pies 22:14:03
  Mnie kundlu obrazasz nazywajac zdrajce narodu Polskiego LK bohaterem Stefan Dembowski stowarzyszeniedemokracjausa@yahoo.com
 • @Zbójnicki pies 18:59:54
  Kundlu odpieprz sie od Wrzodaka bo przylece do Polski i ci morde skuje Stefan Dembowski stowarzyszeniedemokracjausa@yahoo.com Ps miales kiedys w dupie laske dynamitu?
 • @amadeusz2006 03:09:40
  Panie Stefanie,
  niepotrzebnie okazuje Pan wzburzenie. Obecność syjonistycznej zgnilizny - np. Zbójnicki "kundel" - na politycznych portalach jest przecież oczywista. Powiem więcej, jest potrzebna - dzięki nim narodowe polskie poglądy łatwiej się popularyzują, a w zestawieniu z syjonistyczną paplaniną ich słuszność staje się niemal namacalna. Stąd często syjonistyczna zgnilizna prezentuje się jako katolik, jest to jednak łatwo rozpoznawalne, ponieważ są oni przeważnie religijnymi fanatykami.

  Co ciekawe, syjonistyczna zgnilizna będąc blogerem blokuje dostęp do komentowania - np. Zbójnicki "kundel" blokuje mnie. Z powodów jak wyżej nie rewanżuję się mu tym samym.
 • @Rzeczpospolita 15:19:47
  Dziekuje ale nie zgadzam sie z pana zdaniem w tym temacie Wiem jakie spustoszenie w glowach Polakow na wschodnim wybrzezu USA spowodowala gadzinowka Nowy Dziennik Polacy przyjmuja klamstwa jakie ta zydowska gazeta wypisuje na Nasz temat i powtarzaja za nia ze to Oni Polacy sa najgorsi, najczesciej donosza na swoich rodakow do urzedu emigracyjnego, najczesciej klamia, kradna i najwiecej pija To zydowska SB zabila ksiedza Jerzego Popieluszke a my nie kiwnelismy nawet palcem ONI ZYdzi zabijaja nas polskich patriotow i dopoki my nie zaczniemy odplacac sie im tym samym nic sie nie zmieni Jak dlugo MY Polacy bedziemy bac sie byc patriotami w swojej ojczyznie Polsce?Niech ktos sprobuje zalozyc gazete w ich zydowskim jezyku i pisac o nich tak jak zydowska Wyborcza pisze o nas Polakach Co sie stanie nie trudno przewidziec Ja tez myslalem ze mozna sie z nimi porozumiec ale w USA zrozumialem ze albo oni albo my Musza sie zaczac bac obrazac nas Polakow w naszej ojczyznie Polsce Marzy mi sie portal Polski nie tylko z nazwy na ktorym bedzie obowiazek podpisywania sie z nazwiska i kazdy bedzie mogl sprawdzic przeszlosc osoby piszacej Tacy jak ten zbojnicki kundel wprowadzaja ferment w dyskusjii Ja sie na to nie zgadzam Znajde sposob na sprawdzenie kim ten kundel jest i gdzie przebywa
 • @amadeusz2006 17:27:40
  no to czekam na odtajnienie ......twojego nazwiska a gdybys chcial mnie znalezc to nic trudnego aj-waje maja wszedzie wtyczki co ?
  No to szukaj,szukaj, a ,,,,znajdzesz
  Przyblize wam zakres szukania - Europa
 • @Zbójnicki pies 17:36:02
  ...ale jaja... uważaj,bo ci laskę dynamitu wsadzą...hehehe.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930