Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
597 postów 4142 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Żydowskie gadzinowe media i polityka w IIIŻydo-RP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Uzyskaliśmy pełne zabezpieczenie praw socjalnych dla Polaków, którzy są w tej chwili w Wielkiej Brytanii.

z8074475Q,Jaroslaw-Kaczynski-i-premier-Wielkiej-Brytanii-Dav

 

Potomek odeskich Żydów, J.Kaczyński i praprawnuk Żydów z Niemiec, D.Cameron, robią europejską, a właściwie jew-ropejską, politykę.

 J.Kaczyński po wczorajszych rozmowach z D.Cameronem – jak sam stwierdził – był bardzo usatysfakcjonowany. Kaczyński powiedział: Uzyskaliśmy pełne zabezpieczenie praw socjalnych dla Polaków, którzy są w tej chwili w Wielkiej Brytanii.

Oczywiście, jak przystało na wzorowego katolika IIIŻydo-RP, Kaczyński powiedział samą prawdę – tyle, że nie całą, ale to już drobnostka, na którą polska katolicka gawiedź z pewnością nie zwróci uwagi.

z15241649Q,Jaroslaw-Kaczynski--David-Cameron--Donald-Tusk

 

Warto jednak wiedzieć, że ten niebywały „sukces” J.Kaczyński zawdzięcza byłemu premierowi IIIŻydo-RP, obecnie przewodniczącemu Rady UE, Tumanowi z Gdańska, czy też z Sopotu.

 

Otóż, to właśnie ten jew-ropejski geniusz ustalił kilka dni wcześniej z D.Cameronem, że zmiana socjalnych zabezpieczeń będzie dotyczyła nowych, przymusowych emigrantów ekonomicznych z Polski, którzy nie dostaną przez cztery lata żadnych zasiłków rodzinnych. Dopiero po tym okresie zasiłki będą wypłacane – a może i nie będą, tego nie wiemy – w wysokości uwzględniającej poziom życia w IIIŻydo-RP lub w innym żydo-reżimowym państwie Europy środkowo-wschodniej, które dostarczą do Albionu półdarmowych słowiańskich niewolników.

 

Jak stwierdziła premier żydo-rządu PiS, B.Szydło, w Wlk.Brytanii pracuje ponad milion Polaków. Nic zatem dziwnego, że już kilka lat temu w samym Londynie urodziło się więcej Polaków niż w całej Polsce, o czym informowały nawet żydo-reżimowe Wiadomości TVP1.

Taką właśnie politykę realizują kolejne żydowskie rządy w Polsce, które zmusiły do zarobkowej emigracji ponad 8 milionów młodych Polaków. W ich miejsce przybyło z Ukrainy – oficjalnie – ponad 1 mln uchodźców, a nieoficjalnie od 1,5 do 2 mln, którzy otrzymują w IIIŻydo-RP zasiłki, a młodzież studiująca otrzymuje stypendia.

Policja IIIŻydo-RP posiada nawet specjalne, dobrze wyszkolone, jednostki prewencyjne złożone z samych Ukraińców – to zapewne na wypadek, gdyby zachwiała się żydo-reżimowa demokracja i system żydowskiego kapitalizmu, a żydowskie eldorado IIIŻydo-RP znalazłoby się w niebezpieczeństwie.

 

Nie sposób nie wspomnieć o innym politycznym sukcesie nowej żydo-władzy. Zaraz po objęciu rządów przez PiS wszystkie urzędy administracji publicznej odstąpiły od obowiązkowej prenumeraty żydowskiej gadzinówki Michnika. Zastąpiła ją inna żydowska gadzinówka: katolicki organ o.T.Rydzyka – Nasz Dziennik, niezmiennie wspierający opcję żydostwa anglosaskiego, czyli PiS.

Prawdziwego ducha medialnej katolickości Naszego (żydowskiego) Dziennika odnajdziemy z łatwością niemal w każdej publikacji dotyczącej polityki zagranicznej. I tak np. w Naszym Dzienniku z 3 lutego 2016r. na str. 8 czytamy:

„Jak informuje „New York Times”, decyzja amerykańskich władz o znaczącym zwiększeniu ciężkiego uzbrojenia, pojazdów opancerzonych i innego sprzętu w krajach Europy Środkowej i Wschodniej ma powstrzymać Rosję przed atakami agresji w regionie. (…) Putin chętnie wykorzystuje wojsko do rozszerzania rosyjskiej strefy wpływów poza granicami swojego kraju.” – Twierdza Europa, MBZ, NYT

Czytaj Nasz Dziennik, tylko media katolickie prawdę ci powiedzą. A gdybyś wątpił w uczciwość polityków PiS i ich polityki spójrz na zdjęcie poniżej:

 

 

Parlamentarzyści PiS na Jasnej Górze

 

zdjecieNowe.php

„Poseł T.Jaskóła z Częstochowy w rozmowie z Biurem Prasowym Jasnej Góry podkreślił, że warto korzystać z przykładu wielkich poprzedników, którzy swoją posługę na rzecz Narodu i Ojczyzny powierzali Jasnogórskiej Pani.” – ND 3.luty 2016, str.10

 

Ze swej strony chcę PT Czytelnikom przypomnieć, iż rezultaty zawierzenia Ojczyzny Jasnogórskiej Pani jakoś specjalnie na dobre nam raczej nie wyszły. Chyba, że źle odczytuję okres opanowania całego życia gospodarczego w RP w XVIIw. przez Żydów, wyniszczajace Polskę wojny ze Szwecja i z Rosją w intencji nawrócenia ich na katolicyzm, potem okres zaborów i teraz przynależność do żydowskiego obozu UE, co może skutkować ostateczną likwidacją państwa i narodu i nawet nie koniecznie w wyniku wojny.

__________________________________________

 

D.Cameron o swoich korzeniach

 

 

Elijahu Lewita –//www.jhi.pl/psj/Elijahu_Lewita

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • @
  Przemówienie Camerona:

  Mój pradziadek był Levitą, przybył do GB w XIXw
  //My great-grandfather was a Levita – who came to Britain in the 19th century//
  http://conservative-speeches.sayit.mysociety.org/speech/601339
 • @
  "Potomek odeskich Żydów, J.Kaczyński " - czy są adekwatne i prawdziwe
  źródła tego pochodzenia? (z ciekawości się pytam)
 • @Stara Baba 16:46:23
  W 1949 przyszły na świat ich dzieci, bliźnięta – Jarosław i Lech. Matkami chrzestnymi chłopców zostały siostry bliźniaczki Ludwika i Zofia Woźnickie[1].

  Zofia Woźnicka, ps. „Emilia Cassa-Kasicka” (ur. 23 listopada 1924 w Warszawie, zm. 29 listopada 1986 w Londynie) – polska krytyczka literacka żydowskiego pochodzenia

  Ludwika Woźnicka (ur. 23 listopada 1924 w Warszawie, zm. 6 maja 1983 tamże) - polska pisarka żydowskiego pochodzenia

  Urodziła się jako Ludwika Wicher, córka Henryka Wichra (Nojfelda) i Marii Feilchenfeld.
 • @Arjanek 17:01:06
  To nic nie wyjaśnia o Kaczyńskich. Na moim weselu drużbą był Polak żydowskiego pochodzenia (po matce)! Nie znaczy to ze nie jestem rodowitym Polakiem i pochodzę na przykład z Izraela.
  Ja pytam się o konkrety.
 • @Stara Baba 17:08:55
  Trudno mi sobie wyobrazić, że Kaczyński czy Kwach tak otwarcie przyznają się do pochodzenia jak to zrobił Cameron czy robią to w USraelu. To jest Polska, jeszcze.
 • @Stara Baba 17:08:55
  Nie ma czegoś takiego, jak Polak żydowskiego pochodzenia. Albo jest Polak, albo żyd.
 • @Partyzant Z Wyciętego Lasu 19:03:45
  To nie prawda. Obywatel polski według prawa jest Polakiem mimo że nie etnicznie. Skończmy z głupotami. Anders także nie był etnicznie Polakiem ale to dla nikogo nie jest ważne bo to Polak. Podwójne standardy?
  Moje pytanie było konkretne, czy Kaczyński jest pochodzenia żydowskiego i czy na pewno pochodzą z Odessy. Takie oświadczenia powinny być potwierdzone konkretami o które pytam. Nie mam zamiaru powtarzać tych nieudokumentowanych "nowin" w bardziej konkretnych mediach a potem być ciągany po sądach bo powielałem to jak papuga.
 • @Stara Baba 16:46:23
  1. https://marucha.wordpress.com/2010/07/01/kim-sa-kaczynscy/

  2. http://racjapolskiejlewicy.pl/kim-sa-kaczynscy-kalkstejn-fakty-mity-i-watpliwosci/4568
 • @Stara Baba 16:46:23
  a to i za moment dowiemy się kolejnego nowego i zaktualizowanego rodowego nazwiska J.Kaczynskiego. Które to już????
 • @Stara Baba 17:08:55
  a jak stryjecznego szwagra wujek byl pochodzenia zydowskiego to kim ja teraz jestem
 • @Rzeczpospolita 20:01:56
  Dzięki, trochę tego jest. Czyli można powiedzieć ze rodzina, przynajmniej w większości pochodzi z pod Odessy i to jest udokumentowane. To ze są Żydami wywodzi się jednak z poszlak a nie z papierów. Aczkolwiek jeżeli ktoś sam przyznaje się do bycia żydem więc tak i jest.
 • @Zbójnicki pies 20:48:45
  Sprawdź DNA i nie gdybaj. :-))))
 • @Stara Baba 22:03:06
  a to jest for free ?
  wiesz ,my w genach mamy liczenie kasy8-))))))

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031