Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4054 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Implikacje żydowskiego Brexitu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wszystkie państwa członkowskie, w tym Polska, zgodnie z zapisami traktów akcesyjnych obciążone są rabatem na rzecz brytyjskiej składki do budżetu UE.

flagaueslider

 

Z pewnością niewielu Polaków zna traktat akcesyjny Polski do UE, w którego przypisach zawarte są zapisy traktów akcesyjnych wcześniejszych członków UE. A warto o tym wspomnieć, ponieważ w związku z wizytą D.Camerona w IIIŻydo-RP i z przygotowaniami do referendum w Wlk.Brytanii n/t jej wyjścia z UE, w miejscowych żydo-mediach żydowscy dziennikarze, ale także syjonistyczni politycy z PiS i PO zaczęli lamentować, że opuszczenie UE przez Wlk.Brytanię będzie dla IIIŻydo-RP niekorzystne. Syjonistyczne kreatury twierdziły, że Wlk.Brytania jest trzecim płatnikiem do budżetu UE, a więc IIIŻydo-RP w tej sytuacji może stracić na unijnych dopłatach.

Mamy tutaj podwójne żydowskie kłamstwo.

Po pierwsze Wlk.Brytania nie jest płatnikiem do budżetu UE. Wszystkie państwa członkowskie, w tym Polska, zgodnie z zapisami traktów akcesyjnych obciążone są rabatem na rzecz brytyjskiej składki do budżetu UE. Fakt ten potwierdza tylko rzeczywisty cel stworzenia UE przez żydowską finansjerę świata anglosaskiego – to ona ma odnosić korzyści z UE, więc Wlk.Brytania będąca od 1694r. we władaniu żydowskiej finansjery nie będzie płaciła składek do UE, to chyba oczywiste.

Po drugie od 2020r. rozpocznie się wygaszanie unijnych dotacji, o czym przebąkuje od czasu do czasu żydowski unijny establishment. I gdyby w wyniku referendum w 2017r. Wlk.Brytania miała opuścić UE – w co wątpię -, to proces jej wychodzenia z UE może właśnie potrwać do roku 2020.

Oczywiście do opuszczenia UE przez Wlk.Brytanię dojdzie w sytuacji znacznego osłabienia syjonistycznego żydostwa anglosaskiego – żydowskiej światowej finansjery i ograniczania ich interesów w Europie na rzecz wzrostu interesów Rosji i Chin. Początek takiego procesu właśnie obserwujemy.

 

Nie zapominajmy jednak, że zanim nastąpi wyeliminowanie interesów żydowskiej finansjery z Europy, nadal trwają rozmowy w sprawie podpisania TTIP, czyli porozumienia o wspólnej anglosasko-europejskiej przestrzeni „wolnego handlu”. A ujmując rzecz dosadnie: w myśl porozumienia TTIP – a faktycznie dyktatu Międzynarodowego Żyda – Europejczycy będą musieli wziąć na hol żydowskich złodziei z Wall Street i z londyńskiego City, którzy zdewastowali gospodarkę USA, zniszczyli państwa Bliskiego Wschodu, a teraz dobiją Europę. Dlatego bez uszczerbku dla własnych korzyści Wlk.Brytania – czyli jej żydowska finansjera i faktyczna polityczna władza – może kalkulować opuszczenie UE.

 

Dariusz Kosiur

 

KOMENTARZE

 • @
  Partnerstwo Transpacyficzne - pakt gospodarczy 12 państw podpisane 4 lutego 2016 r.
  http://biznes.pl/swiat/partnerstwo-transpacyficzne-pakt-gospodarczy-12-panstw/ess9jg


  The United States government has considered the TPP as the companion agreement to the proposed Transatlantic Trade and Investment Partnership (TTIP), a broadly similar agreement between the United States and the European Union.[8]
 • .
  Szanowny Panie Kosiur, dałem 5*****, ale należy się małe sprostowanie.
  Bank of England, którego datę założenia przyjmuje pan za początek rządów syjonistycznej dyktatury w ( wówczas jeszcze nie) Zjednoczonym Królestwie, na początku swojej działalności był w rękach brytyjskich, a konkretnie zarządzał nim Szkot, William Paterson. On to powiedział:
  "The bank hath benefit of interest on all moneys which it creates out of nothing".
  Na takie dictum oczywiście nie pozostali obojętni pańscy ulubieńcy z klubu MŻ, konkretnie w osobie Nathana Meyera Rothschilda, którzy przejęli ów bank w sto parę lat później w wyniku szacher-macher z brytyjskimi obligacjami po Bitwie pod Waterloo. kiedy ów baron herbu czosnek pomnożył swój majątek przez 20 w ciągu zaledwie 3 dni.
  To zaś skłoniło go do wypowiedzenia słynnej sentencji:
  “I care not what puppet is placed on the throne of England to rule the Empire. The man who controls Britain’s money supply controls the British Empire and I control the British money supply.”
  To zdanie jest wciąż aktualne, tyle że osoby pociągające za sznurki obecnie skryte są dość głęboko w cieniu, aby widzowie mieli wrażenie, że nie oglądają szopki, tylko spektakl na żywo.
 • @alek.san 03:20:23
  Wtedy to do uczestników Giełdy w Londynie dotarła wiadomość ,że Bitwę pod Waterloo "wygrywa" Napoleon .
  Do dzisiaj za takie "niusy" nikt łba chazarom do dziś nie ucina .
 • @alek.san 03:20:23
  Datę powstania Bank of England 1694r. przyjąłem umownie jako datę rządów żydowskiej finansjery. W rzeczywistości trudno ją określić i można jej upatrywać w pierwszej połowie XVII w., w trakcie rewolty Cromwella inspirowanej przez żydowskie bankierstwo. Po ścięciu króla, rozpędzeniu parlamentu Żydzi przejęli pełnię władzy.

  Odnośnie Bank of England - z formalnego punktu widzenia ma Pan rację. Nie należy jednak zapominać, że Bank Centralny Anglii powstał jako spóła prywatnych udziałowców (podobna sytuacja dotyczy FED USA), a jakiej oni byli narodowości niech pozostanie pytaniem retorycznym.

  Powołanie Banku Anglii miało na celu spłatę angielskiego deficytu. Zaczęto drukować tzw. puste papierowe pieniądze, bez pokrycia w złocie. Już dwa lata później ich ilość 20-krotnie przekraczała wartość użytkowanego złota. Był to pierwszy kryzys monetarny.

  Ciekawostka: w latach 1970. rząd USA, a potem wszystkie pozostałe państwa Zachodu likwidowały parytet kruszcu, czyli pieniądz nie posiadał już żadnego pokrycia w złocie.
  Warto przyjrzeć się naszej "aferze" Amber Gold właśnie pod katem lokowania oszczędności w złocie- dlaczego nie wolno tego robić?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930