Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
880 postów 9157 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Krym, Jałta, Liwadia – WPS w Rosji, styczeń 2016

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Krym był, jest i będzie rosyjski i nie zmienią tego faktu obszczekujące Rosję syjonistyczne kundle z IIIŻydo-RP wysługujące się Waszyngtonowi, Londynowi i Tel-Avivowi.

 

Świadomi politycznie Polacy coraz częściej zaczynają rozumieć, że Polska potrzebuje nie tylko szerokiej gospodarczej współpracy z Rosją, ale także Jej strategicznego politycznego partnerstwa.

 

 

Współczesna, okupowana przez zachodnie żydowskie korporacje Polska nie jest dzisiaj państwem bezpiecznym w żadnej sferze swojego funkcjonowania.

Nie posiadamy gwarancji nienaruszalności naszych granic zachodnich, ani wschodnich z Ukrainą. Ani NATO, ani UE tych gwarancji nam nie zapewnią, a polska armia praktycznie nie istnieje, została zdemontowana na polecenie zachodniego okupanta.

Polska gospodarka została zlikwidowana i zastąpiona przez zachodnie podmioty gospodarcze. Ogromna, utrzymująca się emigracja zarobkowa (8 milionów młodych ludzi wyjechało z Polski), rosnące ubóstwo Polaków, demograficzne załamanie to realne niebezpieczeństwo zniszczenia polskiego narodu przez żydo-reżimowy system.

Wzrasta niebezpieczeństwo konfliktu zbrojnego w naszej części Europy, którego inicjatorami są syjonistyczne reżimy USA i Wlk.Brytanii, a wykonawcami ich politycznej woli są żydowskie reżimy m.in. IIIŻydo-RP.

W obecnej sytuacji koniecznością staje się oddolna narodowa samoorganizacja i bezwzględna eliminacja z polskiej politycznej przestrzeni wszelkiej żydo-reżimowej władzy i wszystkich jej politycznych agend.

Przywrócenie polskiej Polski utrudnia nam m.in. nieznajomość najnowszej historii naszego kraju. Zbyt mało Polaków wie, że żydowskie rządy rozpoczęły się już w sierpniu 1980r. Był to rezultat strajków zainicjowanych przez żydowską opozycję wspieraną przez Kościół katolicki oraz rezultat zamachu stanu żydowskiego skrzydła w KC PZPR, który obalił ekipę E.Gierka.

Ta żydowska rewolta miała wsparcie żydowskich, syjonistycznych kół Zachodu w Waszyngtonie i w Londynie, jako konsekwencja systematycznie prowadzonej od 1945r. wojny Zachodu ze Wschodem. Zachód podjął tę wojnę po stalinowskich czystkach w latach 1930. w aparacie władzy ZSRR, gdy stało się oczywiste, że żydo-bolszewia straciła w ZSRR pełnię władzy. Dlatego powszechne żydo-media przedstawiają J.Stalina jako największego zbrodniarza w dziejach świata, gdy tymczasem za holokaust ponad 100 milionów Słowian winę ponosi międzynarodowa żydowska finansjera odpowiedzialna m.in. za dwie światowe wojny i za żydo-bolszewicką rewolucję.

 

Syjonistyczny Zachód po 1990r. skolonizował całkowicie państwa Europy Środkowo-wschodniej (państwa słowiańskie oprócz Węgier). Ta wojna jest dzisiaj kontynuowana. Syjonistyczny Zachód, USA i Wlk.Brytania, skupił się na wojnie z Rosją, w którą wciąga żydo-reżimowe rządy okupowanych państw Europy Środkowo-wschodniej.

Jeśli nie uda się nam zlikwidować w Polsce żydowskiego, syjonistycznego eldorado, to żydowscy syjoniści zniszczą nasze państwo i nasz naród – pośrednia możliwość nie istnieje. Holokaust Słowian będzie trwał.

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • WPS
  Długi materiał, ale wart obejrzenia, a głównie wysłuchania ( niestety dostępny tylko dla tych, którzy znają rosyjski). Wniosek jeden: warto się uczyć lub przypomnieć sobie język rosyjski:  https://www.youtube.com/watch?v=yE-UQyX9wZE
 • Pozornie nie na temat
  Polski pianista Krystian Zimerman (pochodzenie żydowskie) wywołał skandal podczas koncertu w Los Angeles.
  Zimerman zbliżał się już do końca swego sobotniego recitalu w Walt Disney Concert Hall, gdy zamarł na chwilę w milczeniu przed fortepianem. Już miał zacząć wykonywać „Wariacje na polski temat ludowy” Karola Szymanowskiego, gdy zwrócił się do publiczności i cichym, ale pełnym gniewu głosem powiedział, że nie będzie więcej grać w kraju, którego armia chce kontrolować cały świat.

  „Zostawcie mój kraj w spokoju” – rzucił, a potem jeszcze dodał ciętą uwagę na temat amerykańskiego obozu w Guantanamo.
  za: http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/147601,polityczny-skandal-na-koncercie-polaka.html
 • Ukraińska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie Korwin-Mikkego - nawet koń by się uśmiał
  Urzędująca w Kijowie Ukraińska Prokuratura Autonomicznej Republiki Krym wszczęła śledztwo w sprawie wizyty polskiego europarlamentarzysty na półwyspie.

  Janusz Korwin-Mikke odwiedził anektowany przez Rosjan Krym na początku grudnia ubiegłego roku. Pojechał tam na zaproszenie władz okupacyjnych. Na Krym polski polityk trafił z terytorium Federacji Rosyjskiej i nie przeszedł kontroli ukraińskich służb granicznych. Z punktu widzenia ukraińskiego, ale też międzynarodowego prawa, wjechał więc na półwysep nielegalnie.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-ukrainska-prokuratura-wszczela-sledztwo-w-sprawie-korwin-mik,nId,2142273#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
 • @Rzeczpospolita 22:48:57
  Nie wiem, czy z punktu widzenia prawa karnego ten rząd kijowski i prokurator są legalni :))))
 • @stanislav 00:19:25
  Są legalni - prawem kaduka. :))

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031