Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
591 postów 4042 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Krym, Jałta, Liwadia – WPS w Rosji, styczeń 2016

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Krym był, jest i będzie rosyjski i nie zmienią tego faktu obszczekujące Rosję syjonistyczne kundle z IIIŻydo-RP wysługujące się Waszyngtonowi, Londynowi i Tel-Avivowi.

 

Świadomi politycznie Polacy coraz częściej zaczynają rozumieć, że Polska potrzebuje nie tylko szerokiej gospodarczej współpracy z Rosją, ale także Jej strategicznego politycznego partnerstwa.

 

 

Współczesna, okupowana przez zachodnie żydowskie korporacje Polska nie jest dzisiaj państwem bezpiecznym w żadnej sferze swojego funkcjonowania.

Nie posiadamy gwarancji nienaruszalności naszych granic zachodnich, ani wschodnich z Ukrainą. Ani NATO, ani UE tych gwarancji nam nie zapewnią, a polska armia praktycznie nie istnieje, została zdemontowana na polecenie zachodniego okupanta.

Polska gospodarka została zlikwidowana i zastąpiona przez zachodnie podmioty gospodarcze. Ogromna, utrzymująca się emigracja zarobkowa (8 milionów młodych ludzi wyjechało z Polski), rosnące ubóstwo Polaków, demograficzne załamanie to realne niebezpieczeństwo zniszczenia polskiego narodu przez żydo-reżimowy system.

Wzrasta niebezpieczeństwo konfliktu zbrojnego w naszej części Europy, którego inicjatorami są syjonistyczne reżimy USA i Wlk.Brytanii, a wykonawcami ich politycznej woli są żydowskie reżimy m.in. IIIŻydo-RP.

W obecnej sytuacji koniecznością staje się oddolna narodowa samoorganizacja i bezwzględna eliminacja z polskiej politycznej przestrzeni wszelkiej żydo-reżimowej władzy i wszystkich jej politycznych agend.

Przywrócenie polskiej Polski utrudnia nam m.in. nieznajomość najnowszej historii naszego kraju. Zbyt mało Polaków wie, że żydowskie rządy rozpoczęły się już w sierpniu 1980r. Był to rezultat strajków zainicjowanych przez żydowską opozycję wspieraną przez Kościół katolicki oraz rezultat zamachu stanu żydowskiego skrzydła w KC PZPR, który obalił ekipę E.Gierka.

Ta żydowska rewolta miała wsparcie żydowskich, syjonistycznych kół Zachodu w Waszyngtonie i w Londynie, jako konsekwencja systematycznie prowadzonej od 1945r. wojny Zachodu ze Wschodem. Zachód podjął tę wojnę po stalinowskich czystkach w latach 1930. w aparacie władzy ZSRR, gdy stało się oczywiste, że żydo-bolszewia straciła w ZSRR pełnię władzy. Dlatego powszechne żydo-media przedstawiają J.Stalina jako największego zbrodniarza w dziejach świata, gdy tymczasem za holokaust ponad 100 milionów Słowian winę ponosi międzynarodowa żydowska finansjera odpowiedzialna m.in. za dwie światowe wojny i za żydo-bolszewicką rewolucję.

 

Syjonistyczny Zachód po 1990r. skolonizował całkowicie państwa Europy Środkowo-wschodniej (państwa słowiańskie oprócz Węgier). Ta wojna jest dzisiaj kontynuowana. Syjonistyczny Zachód, USA i Wlk.Brytania, skupił się na wojnie z Rosją, w którą wciąga żydo-reżimowe rządy okupowanych państw Europy Środkowo-wschodniej.

Jeśli nie uda się nam zlikwidować w Polsce żydowskiego, syjonistycznego eldorado, to żydowscy syjoniści zniszczą nasze państwo i nasz naród – pośrednia możliwość nie istnieje. Holokaust Słowian będzie trwał.

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • WPS
  Długi materiał, ale wart obejrzenia, a głównie wysłuchania ( niestety dostępny tylko dla tych, którzy znają rosyjski). Wniosek jeden: warto się uczyć lub przypomnieć sobie język rosyjski:  https://www.youtube.com/watch?v=yE-UQyX9wZE
 • Pozornie nie na temat
  Polski pianista Krystian Zimerman (pochodzenie żydowskie) wywołał skandal podczas koncertu w Los Angeles.
  Zimerman zbliżał się już do końca swego sobotniego recitalu w Walt Disney Concert Hall, gdy zamarł na chwilę w milczeniu przed fortepianem. Już miał zacząć wykonywać „Wariacje na polski temat ludowy” Karola Szymanowskiego, gdy zwrócił się do publiczności i cichym, ale pełnym gniewu głosem powiedział, że nie będzie więcej grać w kraju, którego armia chce kontrolować cały świat.

  „Zostawcie mój kraj w spokoju” – rzucił, a potem jeszcze dodał ciętą uwagę na temat amerykańskiego obozu w Guantanamo.
  za: http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/147601,polityczny-skandal-na-koncercie-polaka.html
 • Ukraińska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie Korwin-Mikkego - nawet koń by się uśmiał
  Urzędująca w Kijowie Ukraińska Prokuratura Autonomicznej Republiki Krym wszczęła śledztwo w sprawie wizyty polskiego europarlamentarzysty na półwyspie.

  Janusz Korwin-Mikke odwiedził anektowany przez Rosjan Krym na początku grudnia ubiegłego roku. Pojechał tam na zaproszenie władz okupacyjnych. Na Krym polski polityk trafił z terytorium Federacji Rosyjskiej i nie przeszedł kontroli ukraińskich służb granicznych. Z punktu widzenia ukraińskiego, ale też międzynarodowego prawa, wjechał więc na półwysep nielegalnie.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-ukrainska-prokuratura-wszczela-sledztwo-w-sprawie-korwin-mik,nId,2142273#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
 • @Rzeczpospolita 22:48:57
  Nie wiem, czy z punktu widzenia prawa karnego ten rząd kijowski i prokurator są legalni :))))
 • @stanislav 00:19:25
  Są legalni - prawem kaduka. :))

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930