Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
591 postów 4042 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Eko-jew-bilet. Będzie wielki sukces IIIŻydo-RP i PiS

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

IIIŻydo-RP pod wodzą PO od dłuższego już czasu stała na skraju przepaści. Po objęciu władzy przez PiS IIIŻydo-RP wykona wielki krok na przód – i nie jest to płonna nadzieja, to niezachwiana pewność.

7945585dd51b9a1c9621943ecb96243e

 

 Nie dalej jak wczoraj, młody, zdolny, a wybitny już bankowiec, v-ce premier i min. Rozwoju IIIŻydo-RP, M.Morawiecki, obwieścił w żydo-mediach, że nowy rząd ma poważny, wizjonerski plan rozwoju kraju, plan, który obejmie swoimi skutkami (– niestety!) także przyszłe pokolenia Polaków. Plan jest prosty i dlatego będzie skuteczny, składa się bowiem z dwóch punktów:

 1. oprzeć rozwój kraju na zasadach zrównoważonego rozwoju,
 2. uczynić polską gospodarkę innowacyjną.

 

Odnośnie punkt 1. przypomnę, że wielkość PKB, jego przyrost, warunkują wprost trzy czynniki: ziemia, kapitał (rzeczowy i finansowy) oraz ludzie(to jedna z podstawowych def. ekonomii).

Ilość ziemi jest określona, a w związku z jej chemiczną degradacją, obszar ziemi uprawnej raczej zmaleje niż się zwiększy.

Kapitał – istotny jest rzeczowy, bo pieniądze – kapitał finansowy – można wytwarzać (kreować) w ilościach nieograniczonych, w czym jak wiemy specjalizuje się żydowska finansjera władająca zachodnimi systemami finansowymi. Ilość kapitału rzeczowego (przedsiębiorstwa, fabryki, itp.) musi zostać ograniczona ze względu na ochronę środowiska – takie są wymogi ekologii, czyli ze względu na dobro człowieka. Wiemy, że ilość kapitału rzeczowego na Zachodzie ulega systematycznemu ograniczaniu.

 

Jak łatwo zauważyć jedynym czynnikiem możliwym do regulowania są ludzie, tzn. ich ilość. Zatem, realizując postulat „zrównoważonego rozwoju”, czyli takiego, który gwarantuje równowagę ekologiczną, należy do tej równowagi dostosować liczbę ludności.

 

A że idea zrównoważonego rozwoju jest słuszna – i już nawet nie wymaga bardziej szczegółowego wyjaśniania – przekonuje nas sam święty, apostolski Kościół z papieżem Franciszkiem na czele w swojej niedawnej encyklice „Laudato si”.

 

Tu trzeba przypomnieć, że żydowska, syjonistyczna partia PiS przywiązuje ogromną wagę do wartości katolickich.

zdjecieNowe.php

Posłowie PiS na Jasnej Górze zawierzający losy Ojczyzny Opatrzności

 

Punk nr 2. – gospodarka innowacyjna

Nasze Stowarzyszenie WPS nie bacząc na postępowanie żydo-reżimowego sądu, który odmówił nam rejestracji mimo, iż za tę czynność przywłaszczył sobie wniesioną przez nas opłatę w kwocie 1500 zł, chce wyjść na przeciw rządowemu programowi PiS i zgłasza innowacyjny projekt, którego nie zamierzamy chronić patentem. Zależy nam, bowiem na jak najszerszej jego dostępności w całym jew-ropejskim obozie.

Projekt nasz prześlemy do kancelarii prezydenta, sejmu i rządu IIIŻydo-RP oraz do agend jew-ropejskiej unii.

 

Innowacyjna IIIŻydo-RP

 

Nasz wniosek innowacyjny: eko-jew-bilet

Projekt jest prosty w swej idei i co najważniejsze nie wymaga wkładu finansowego. Do jego realizacji potrzebny będzie dowolny bilet komunikacji miejskiej, oczywiście bilet zużyty.

ztm_warszawa_nowe

Składamy bilet dwukrotnie na cztery części wzdłuż osi symetrii. Następnie odcinamy narożnik, w którym przecinają się linie gięcia w odległości ok. 1cm od narożnika. Po rozłożeniu i wyprostowaniu biletu otrzymamy kwadratowy otwór w jego środku na palec wskazujący. Zdolniejsi jew-ropejczycy mogą oczywiście wyciąć otwór w kształcie koła.

comment_8rPu47zOJEG0GXoz3nDyqqoaxpvxSu4H

Tak spreparowany bilet z powodzeniem zastąpi papier higieniczny. Jego zastosowanie może być wielokrotne. W razie potrzeby można go użyć np. na plenerowej wycieczce, a po użyciu przechowywać w portfelu lub w portmonetce.

 

Korzyści z projektowanej innowacji

– eliminacja produkcji papieru higienicznego – ochrona lasu

– w związku z ograniczeniem produkcji (powyżej) nastąpi zmniejszenie emisji szkodliwych gazów

– zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych – pozytywny wpływ na klimat

– oszczędności wynikające z rezygnacji zakupu papieru higienicznego będą stymulowały gospodarkę poprzez ożywienie koniunktury (zakupy innych produktów)

– oszczędności (z p. powyżej) można także przeznaczyć na dozbrojenie armii i terenowych jednostek samoobrony poprzez inwestycję w fabrykę produkcji proc (broń cicha, niewidoczna, tania) – przecież rosyjska agresja tuż, tuż

 

Wady innowacyjnego projektu

– brudny palec wskazujący

 

Wnioski

Analiza korzyści i wad projektu wskazuje na zdecydowaną przewagę korzyści nad wadami, a więc projekt wydaje się godny ze wszech miar do polecania i wdrożenia.

 

Nasze Stowarzyszenie WPS w ramach promocji innowacyjnego projektu gotowe jest wyposażyć nieodpłatnie całą żydo-reżimową klasę polityczną w eko-jew-bilety.

 

Jew-ropejczykom, którzy samodzielnie chcieliby wykonać eko-jew-bilet, a nie dysponują nożycami nasze Stowarzyszenie gotowe jest udzielić pomocy przy sporządzaniu wniosku do UE o dofinansowanie na innowacyjność z funduszy spójności. Do wniosku prosimy dołączyć 10€ opłaty lub równowartość w wysokości 44,3 zł.

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Gratuluję pomysłu :))
  Zasada zrównoważonego rozwoju to jest de facto zasada regresu, według Agendy 21, a teraz Agendy 2030, natomiast jeśli reformy PiSu mają być tak poronione w formie jak wspieranie wielodzietności poprzez 500 złotowy zasiłek, a na dodatek mają dotyczyć całej gospodarki, to niech nas Bóg ma w swojej opiece, bo nawet tej przysłowiowej kupy kamieni może zabraknąć po tych innowacjach.
 • @Lotna 15:57:46
  Przynajmniej konsekwencji nie można odmówić.
  Po kilkudniowym wypadnięciu z równowagi na skutek zrozumienia dalekosiężnych skutków 500+, mogę z całą pewnością zapewnić, że ów program harmonijnie komponuje się w zasadę regresu, to jest zrównoważonego rozwoju.
 • Brawo.
  Zwykle Pańskich tekstów nie mogę strawić.
  Ten jednak jest wspaniały.
  Bardzo dobry.
  Innowacyjny rzekłbym i zrównoważony w rozwoju.

  Pozdrawiam serdecznie.
 • wiem ,że nie na temat
  udający małpę z trotylem


  Zdecydowaliśmy się współuczestniczyć w działaniach na południowej flance NATO. Będziemy jeszcze rozmawiali o kształcie naszego zaangażowania – powiedział minister obrony Antoni Macierewicz po spotkaniu ministrów obrony państwa NATO. Szef MON poinformował o tym, że Polska zaangażuje się w walce z tzw. Państwem Islamskim.
 • w zasadzie jestem przeciwny anglo-saskim wtrętom lingwistycznym,
  ale generalnie drwina z absurdalizmu ojro-sowieckiego wydaje się przednia... więc po korekcji nazwy biletu np. na "eko-nazi-wycior" powinno być ok ;)))

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930