Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
880 postów 9157 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Żydzi, syjoniści wdzięczni Bogu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzięki Ci, Panie Boże, za prezydenturę Ronalda Reagana!

rydzyk-michnik

 

GW Michnika, czy ND Rydzyka – czy dla Polaka to jakaś różnica?

Poniżej tekst z 2011r. z Naszego (żydowskiego) Dziennika.

 

W ND T.Rydzyka znajduje się dział pt. MYŚL JEST BRONIĄ– jest to prawda, pod warunkiem, że myśl poparta jest wiedzą. Niestety wszystkie powszechne żydo-media, w tym i katolickie, oraz systemy oświaty funkcjonujące na tzw. Zachodzie, czyli w żydo-reżimach, jak na ironię określanych demokracjami, dostarczają informacje zmanipulowane, zafałszowane. Ich celem, celem ich mocodawców, jest indoktrynacja w jednym pożądanym kierunku: stworzenia syjonistycznego imperium NWO i dokonania depopulacji na skalę globu.  – D.Kosiur

____________________________

Dziękując Bogu za Reagana

 

autor: Krzysztof M.Zawitkowski  (Autor jest przewodniczącym Rady Polsko-Amerykańskiej Fundacji Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego – D.Kosiur)

Wiosną 1981 roku w Toronto miała miejsce demonstracja antyamerykańska i antyreaganowska. Organizatorzy zaprosili Jane Fondę z całą świtą aktywistów, z Tomem Holdenem na czele. Przed ratuszem miejskim zorganizowano wiec potępiający politykę międzynarodową prezydenta USA Ronalda Reagana. Jednocześnie Polish-Canadian Action Group (PCAG) poprosił jawnie okazującego Polakom sympatię mera miasta o pozwolenie na kontrdemonstrację. Wydając zezwolenie, pan Crombie życzył nam powodzenia, choć chyba w nie nie wierzył.

Kontrdemonstranci stanęli naprzeciw tłumu, oddzieleni szpalerem policjantów, których chyba było nawet więcej niż manifestujących. Dla telewizji była to prawdziwa frajda. Nikt nie spodziewał się, że ktoś może demonstrować poparcie dla Stanów Zjednoczonych. Chyba wszyscy członkowie PCAG posiadali wyższe wykształcenie, chętnie udzielali wywiadów licznym mediom. Nasze motto brzmiało: „Thanks God for Reagan!”. Zdjęcie 3-letniej dziewczynki niosącej taki transparent trafiło do prasy. Prezydent Reagan nigdy tego nie zapomniał.
Po jedenastu latach, na spotkanie z przywódcami republikańskimi do południowej Kalifornii przyleciał jeden z najpopularniejszych wówczas polskich polityków, Antoni Macierewicz. Do spotkania z prezydentem Reaganem doszło dzięki inicjatywie Edwarda Meisa. Miałem przyjemność w nim uczestniczyć.
Prezydent przyjął nas w swoim gabinecie, gdzie w centralnym miejscu umieszczony był portret Jana Pawła II. Ronald Reagan powiedział wówczas: „Choć nie jestem katolikiem, to właśnie Jan Paweł jest moim najlepszym, największym i najwspanialszym przyjacielem”. To stwierdzenie nadało spotkaniu niezwykle sympatyczny charakter.
Nawiązałem do manifestacji sprzed lat w Toronto i powiedziałem Reaganowi, że dziewczynka ze zdjęcia niosąca transparent to moja córeczka. Prezydent był zachwycony. To zdjęcie z demonstracji kanadyjskiej było kiedyś bardzo popularne w Białym Domu.

kto-przesylal-do-polski-pieniadze-opozycji

Na zdjęciu od lewej: E.Meis, Autor, R.Reagan, A.Macierewicz, P.Naimski

Ronald Reagan zadawał polskim politykom trudne pytania. Interesowała go sytuacja w Polsce, obecność wojsk sowieckich i brak reakcji polskiego rządu (Hanny Suchockiej) na tę sytuację, a szczególnie drążył temat obecności agentury w życiu politycznym Polski. Podkreślał, iż tak długo, jak sowieccy agenci będą moderować życie społeczno-polityczne w Polsce, tak długo wszystko będzie „kulało”. Reagan przypomniał o pomocy, jaką Polacy otrzymywali od Ameryki w czasie jego prezydentury. Mówił o milionach dolarów, które za pośrednictwem siatki wywiadu Mosadu zostały przekazane – umownie rzecz ujmując – opozycji demokratycznej w Polsce.

Ronald Reagan przy okazji spotkań z Michaiłem Gorbaczowem zawsze poruszał temat „Solidarności”, która tak nurtowała społeczność polonijną w USA. „Wszak to były sprawy żywotnie interesujące moich wyborców, dla których zawsze miałem szacunek. Wśród nich się wychowałem” – zapewniał Reagan podczas spotkania z nami.

Antoni Macierewicz podarował mu małą figurę Matki Bożej, którą wyrzeźbił w obozie dla internowanych. Prezydent był wyraźnie wzruszony i zapewnił, że zabierze ten dar serca do domu.

Ronalda Reagana interesowało wszystko. Miało się wrażenie, że ma rozpoznane kwestie, o które pyta, i szuka jedynie potwierdzenia własnej wiedzy i opinii. Spotkanie zaplanowane na 20-30 minut trwało ponad dwie godziny. Naprawdę, prezydent nie mógł się z nami rozstać…
Na zakończenie – jako gospodarz spotkania – zwróciłem się do Ronalda Reagana: „Nasi przyjaciele z Polski staną wkrótce przed decydującą batalią, jaką będą wybory parlamentarne. Czy miałby Pan dla nich słowa otuchy, rady przed nadchodzącym wyzwaniem?”.
„No cóż! Spójrzcie na ojców tego kraju i czerpcie z nich przykład. Jestem pewien, że i w waszej historii macie podobne postacie. Washington, Jefferson, Franklin i inni ojcowie Stanów Zjednoczonych zawsze zachowywali głęboką wiarę w Pana Boga. Zawsze słuchali swego sumienia, bo sumienie to Duch Święty, który nam zawsze mówi prawdę, której nie zawsze chcemy wysłuchać. Gdybym ja zawsze słuchał tych rad Ducha Świętego, uniknąłbym wielu błędów. Właśnie to wam radzę”.

Na tym właśnie polega wielkość i klasa człowieka – że nie boi się przyznać do błędów. Wie, że zostawia po sobie dziedzictwo, które ludzie i historia ocenią jako dobro. Dzisiaj Ronald Reagan jest nadal postrzegany przez Amerykanów jako najwybitniejszy prezydent Stanów Zjednoczonych.

Dzięki Ci, Panie Boże, za prezydenturę Ronalda Reagana!

za: http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110205&typ=my&id=my12.txt

___________________________________

Oczywiście link już nie działa, ponieważ firma pana T.Rydzyka zlikwidowała archiwum. Być może jest dostępny w formie płatnej.

KOMENTARZE

 • syjonista w muzeum naucza
  To piękny pomnik historii, który pokazuje, z jakiego korzenia wyrośliśmy i kim byli nasi przodkowie. Nie ukrywam, iż mam nadzieję, że będzie to wzorzec dla przyszłych pokoleń, pokazujący przykład dobrego współistnienia, umiejętności znalezienia wspólnego języka i tolerancji – podkreślił Andrzej Duda.  https://www.youtube.com/watch?v=x_FD1nY7TDs


  tak ,tak ten wasz korzeń.mam nadzieje ,że ju z niedługo zostanie wyrwany w cholerę i wrzucony do morza ognia z rogatym na następne 1000 lat .
 • zapomniałem
  dzisiaj był "zamach" , opona jakoby w aucie za kosmiczne pieniądze "wystrzeliła" ,słabo chazarscy rabini odprawiali nad tobą egzorcyzmy.Coraz wiecej Polaków przeklina Syjon Chazarów.
 • @nocny gryzoń 20:54:13
  Już ci pisałem, zacznij od zdefiniowania polskich interesów.

  Jak nie chcesz tego zrobić to masturbuj się gdzie indziej. Mnie onaniści nie interesują.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031