Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
880 postów 9157 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

IIIRP zawłaszczona przez Michników, Kaczyńskich i Kościół

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

IIIŻydo – RP wyczerpała już swoją formułę politycznego bytu.

kk

 

 Na zdjęciu od lewej:

J.Kaczyński (PiS), A.Smolar – główny mag żydowskiego sanhedrynu (prezes Fundacji S.Batorego), B.Komorowski (PO) – żydowska komitywa

 

 

 IIIRP, jak zresztą cała żydowska budowla UE, wyczerpała już swoją formułę politycznego bytu. Podobnie rzecz się miała z żydo-bolszewicką zbrodniczą rewolucją w Rosji. Proces likwidacji żydowskich rządów trwał od 1930 – 1953r.

Nie da się dłużej utrzymać rzeczywistego standardu i jednocześnie głównej idei zwanej „zachodnią demokracją” polegających na okradaniu i niszczeniu narodu i państwa.

Nie da się nieustannie wmawiać społeczeństwu, jak czynią to od 26 lat kolejne żydowskie rządy, że realizowany jest i nadal będzie gospodarczy rozwój i że wszystkim jest i będzie jeszcze lepiej, gdy realna rzeczywistość wskazuje niezbicie, że zachodzi proces dokładnie odwrotny. A międzynarodowa żydowska kontrola pieniądza (art. 220 Konstytucji RP – konstytucja powstała na UKSW – przy udziale Kościoła! – w 1997r.), co jest równoznaczne z odsunięciem rządu i sejmu od polityki gospodarczej, jest nienaruszalnym dogmatem politycznym w IIIRP (i na całym Zachodzie).

Stąd ogromne wysiłki żydowskich elit dążących do skanalizowania rosnącego, społecznego niezadowolenia i napięcia, którego niekontrolowana erupcja lub nie daj Boże, gorsza od niej – gorsza dla Żydów -, oddolna narodowa samoorganizacja, mogłyby, jeśli nie całkowicie znieść żydowskie porządki, to z pewnością zainicjować proces ich likwidacji.
Mamy więc próbę zogniskowania społecznych napięć w pozorowanym i nieustannie podsycanym konflikcie między władzą i opozycją, między PiS i PO – między skrajnym syjonizmem, a syjonizmem.
Żeby jednak ogień walki tlił się nieprzerwanie, trzeba mu dostarczać nowego paliwa. Stąd ciągnący się konflikt wokół Trybunału Konstytucyjnego (TK), ale nie wokół problemu stanowienia prawa, jego istoty, tylko wokół personalnej obsady stołków w TK. Jest więc oczywiste, że nie litera prawa jest tu ważna, tylko osoba wydająca wyrok o pożądanej treści. Jeśli, więc decyduje interpretacja prawa, a nie prawny zapis, oznacza to, że prawo nie funkcjonuje.

(Sędziowie TK ogłosili zgodność z Konstytucją traktatu akcesyjnego IIIRP do UE, gdy traktat ten nie był z nią zgodny przynajmniej w punkcie dotyczącym przyjęcia €, bo zakładał zastąpienie NBP przez EBC, czyli zobowiązywał do określonej zmiany konstytucji. Należałoby więc zmusić sejm do pożądanej zmiany – ot i zachodnia demokracja (?). Podobnie rzecz się miała z opinią TK o zgodności z konstytucją traktatu lizbońskiego, który likwidował resztki suwerenności państwa. – Pamiętajmy: Kościół domagał się jego szybkiego podpisania!)

 

Rzecz sprowadza się zatem do pytania, który z sędziów TK będzie lepiej realizował syjonistyczne, światowe interesy, a nie jakąś polska rację stanu, której żaden żydowski rząd IIIRP nigdy nie sformułował. Zresztą odkąd IIIŻydo-RP stała się członkiem UE 90% ustawodawstwa, czyli prawa, jest tworzona poza granicami IIIŻydo-RP – wskazuje to jednoznacznie na całkowicie nieistotny dla Polski i Polaków, pozorowany konflikt między PiS i PO, zwolenników członkostwa IIIRP w UE i w NATO.

To nie polskie interesy są osią tego konfliktu.

Żydo-medialne polemiki wokół TK wystudziły, znudziły publiczność i ogień walki nieco przygasł. Trzeba było zatem coś do pieca podrzucić. Zagrano więc Bolkiem-Wałęsą. Żydzi wykorzystali go agenturalnie w latach 1970., Żydzi wynieśli go na piedestał w 1980r. i w 1990r., Żydzi więc mogą go teraz zniszczyć – bo taka zachodzi polityczna potrzeba „obecnego etapu budowy demokracji” (określenie Wałęsy) dla kontynuacji IIIŻydo-RP.

Jednak wielkiego ognia walki z tej podpróchniałej, agenturalnej, szczapy już nie wykrzeszą. Żydo-reżim rozgląda się za nowym paliwem. I nawet takie znalazł – „uchodźcy”. Nie wiadomo tylko, jak to paliwo sprawdzi się w warunkach IIIŻydo-RP.

 

W IIIŻydo-RP problem z „uchodźcami” polega raczej na tym, że ich praktycznie nie ma. A jeśli się pojawią z nakazu komisarzy UE jakieś kontyngenty uchodźców, to uchodźcy będą musieli być pilnowani, żeby nie uciekli do państw bogatszych, w których są widoki i na pracę i na przyzwoite zasiłki. Nie mniej ruszyła antyislamska propaganda.

z19698976Q,Koncert-Christiana-Ramosa-z-zona-Joanna-

W zdemokratyzowanej na wzór Zachodu IIIRP, w budowanej odgórnie i wymuszanej prawnie tolerancji dla zboczeńców, aborcji, eutanazji i depopulacji, w kraju oczyszczonym z nacjonalizmu, do głosu dochodzi nie tylko katolicki szowinizm (np. ks. J.Międlar zachęcający na Marszu Niepodległości do antyislamskiej krucjaty krzyżowej), ale zdarzają się, jako rezultat żydo-medialnej propagandy, także akty zwykłego bandytyzmu (pobicie chilijskiego, mieszkającego w Polsce, pianisty Ch.Ramosa, bo jego uroda sugerowała arabskie pochodzenie).

Zwróćmy uwagę, że te zdarzenia nie są rezultatem polityki narodowej, nacjonalistycznej – taka przecież nie istnieje w IIIŻydo-RP -, oskarżanej przez Żydów o skrajny szowinizm i rasizm. Są one rezultatem wyłącznie polityki kosmopolitycznych żydowskich reżimów, które w ten sposób odwracają społeczną uwagę od istoty polskich, rzeczywistych problemów – od okupacji Polski przez podległe światowej finansjerze żydowskie reżimy.

 (Jako swoiste kuriozum można odnotować wypowiedź niejakiego Antoniego M., ministra wojny z Rosją w rządzie PiS, jaką wygłosił w szkole w u pana Rydzyka w toruniu, że "winę za uruchomienie procesu uchodźczego, który nęka Europę, ponosi Rosja i polityka W.Putina". Jednak treść tej wypowiedzi kwalifikuje jej autora raczej na badania psychiatryczne, a nie na stanowisko rządowe, nawet jesli jest to rząd IIIŻydo-RP, czyli bananowej republiki sterowanej z Waszyngtonu.)

 

Oczywiście o prawdziwych przyczynach procesu uchodźczego nie wspominają: ani żydo-media, ani żydo-reżimowa władza, ani Kościół, zobowiązany doktrynalnie i deklarujący dbałość o przestrzeganie prawdy i uczciwości. Nie wspominają, że za tym barbarzyństwem stoi żydowska światowa finansjera z USA i Wlk.Brytanii.


Kościół nie tylko o tym nie wspomina, ale wpisuje się jednoznacznie w popieranie polityki tzw. Zachodu. A papieskie encykliki „Centesimu annus”, „Laudato si” oraz wspieranie integracji europejskiej i globalizmu świadczą o tym niezbicie.

 

W Polsce Kościół stoi po stronie żydo-reżimu i popiera obydwie jego zwalczające się pozornie strony – nawołuje przecież do udziału w wyborach parlamentarnych – bo „to katolicki obowiązek” -, a więc nawołuje do aktu udzielenia żydoreżimowi politycznego wsparcia i politycznej legitymacji. Jednocześnie wyraża swój zdecydowany sprzeciw wobec polskiego nacjonalizmu. I bynajmniej nie czyni tego za darmo. Żydo-reżimy wywianowały Kościół ziemskimi majątkami. Kościół otrzymał majątki także na Ziemiach Odzyskanych. Do posiadanej ziemi Kościół otrzymuje tzw. unijne dofinansowanie, które w rzeczywistości pochodzi ze ściągniętych z Polaków podatków.

Dodatkowe źródło dochodów Kościoła gwarantuje podpisany w 1993r. z żydo-reżimem IIIRP Konkordat. Wszelkie daniny jako konkordatowa powinność na rzecz Kościoła pochodzą także z naszych podatków, ściąganych z Polaków, ze wszystkich Polaków, a więc z 60,8% społeczeństwa deklarujących się jako katolicy oraz z pozostałych 39,2% niewierzących i wyznających inne religie.

Pośrednictwo Kościoła między nami a Opatrznością drogo nas kosztuje. Czy naprawdę warto ponosić aż takie koszty jedynie za obietnicę Nieba? Czy ten geszeft wart jest naszych pieniędzy?

 

Mamy więc przeciw sobie wszystkie siły polityczne IIIŻydo-RP, wszystkie stworzone przez żydostwo oficjalnie działające partie polityczne oraz Kościół – wszystkie te antypolskie, antynarodowe, antypaństwowe, siły utrzymujemy ze ściąganych z nas przez reżim podatków od nędznie opłacanej, niewolniczej pracy.


z4891347X

 

 Na zdjęciu stoją: Irena Grudzińska, Jan Lityński, Adam Michnik. Siedzą z przodu: Jan Tomasz Gross w objęciach Aleksandra Smolara. Z tyłu: Jan Kofman, Barbara Skowrońska. Warszawa, 1967 r. Archiwum W.Kofmana

 

 

 

Konieczny jest proces dejudaizacji Polski.

Nasze życie polityczne i gospodarcze musi być pod zarządem Polaków. 

 

Dariusz Kosiur

 

 

KOMENTARZE

 • ----- wnikliwie proszę przeczytać zapodany materiał
  https://treborok.wordpress.com/kim-sa-chazarowie-i-za-co-bizantyjczycy-zabili-jezusa/?preview=true
 • Chazarski project „uchodźcy” w Polin
  ruszy na dniach ,zapewne w "święta" dobrze to ukryją .
  Realizacja : PO/PIS. Alleluja/aj waj i do przodu.
 • POLSKA, rzadna RP
  rzeczą, a na dodatek pospolitą może być moja podkoszulka..
  POLSKA jest jedna, bez numerów..
  Religia jahwistyczna jest obcym pasożytem..

  Pan myśli dobrze, ale błądzi :(
  Ja nie mam Pana za eskimosa jak co poniektórzy, ale twierdzę, że Pan nie ogarnia wszystkiego..

  Pozdrowił
 • @wk..ny 13:59:58
  "Religia jahwistyczna jest obcym pasożytem.."


  Zgadzam się z pańskim stwierdzeniem. Ale nie rozumiem na czym ma polegać moje błądzenie.
 • @Rzeczpospolita 14:48:54
  Może ja kolegę wyręczę:
  Zakładając, że rzeczywiście wierzy Pan w to co pisze i robi, to błądzi Pan twierdząc, że twierdzę , jaką jest kościół trzeba zniszczyć. Tymczasem tę twierdzę trzeba zdobyć. Bez niej dupa blada i na nic wszelka walka.
 • @Rzeczpospolita 14:48:54
  Polska to Polska, a nie RP nr kolejny..

  "rzecz pospolita" to obecnie dziwka dająca wszystkim i tak ja tę nazwę rozumuję..mamy XXIw. i należy zerwać kajdany naszej zakłamanej historii..

  Polska to Polska i tyle.. prościej nie potrafię :(

  Pozdrowił
 • @Mariusz G. 15:18:56
  ja bym wiarę zastąpił filozofią..
  taki konfucjonizm nie potrzebuje czarnej mafii..
  rodzina jest najważniejsza, czyli powrót do prastarych idei Słowian gdzie ród był podstawą społeczeństwa..
 • @wk..ny POLSKA KRAJ POLAKÓW
  ...a nie żadna pospolita rzecz nic nie warta
 • @andrzejw 15:46:44
  ..zasiałem ziarno, cieszę się, że kiełkuje :)
 • @
  "Nawoływanie do udziału w wyborach jest aktem udzielenia żydoreżimowi politycznego wsparcia i politycznej legitymacji". - Wręcz przeciwnie(!), panie obłudniku. Głosy Kościoła są przeciwko żydoreżimowi.

  "Pośrednictwo Kościoła między nami a Opatrznością drogo nas kosztuje." To ile Kosiur i ninanonimowa już wpłacili na Kościół? A może tylko biorą z Caritasu?

  "Do posiadanej ziemi Kościół otrzymuje tzw. unijne dofinansowanie" - kłamie Kosiur. Ani grosza(!), panie obłudniku.

  "Nasze życie polityczne i gospodarcze musi być pod zarządem Polaków" - nawołuje Kosiur, jednocześnie wychwalając niepolskie władze reżimu żydo-komunistycznego PRL.
 • @chrisdigger 16:32:09
  syna mam, a Ty tylko przeterminowaną whisky ;)
 • @wk..ny 15:23:40
  Rzeczpospolita to staropolska nazwa republiki ( za Wik), co kojarzy mi się z rokoszami, rozgardiaszem szlachty i rozwalaniem Polski i itp.
  Zresztą tak jak piszesz rzecz pospolita, nie wiadomo tak naprawdę skąd to się wzięło czy to rzeczywiście jest staropolskie, bo Wikipedii wierzyć już nie można.
  Dlatego Polska lub Republika Polska, takie nazewnictwo byłoby jak najbardziej wskazane.
 • @chrisdigger 16:38:25
  Znając się dobrze na sowieckich czubkach, potrafię bezbłędnie wyodrębnić prawdziwego kompozytora.
  I jak kompozytor Kosiur pisze, że "Kościół otrzymał majątki na Ziemiach Odzyskanych" wiedząc dobrze, że majątek Kościoła w każdym kraju od wieków był i jest majątkiem ... Kościoła; oraz perwersyjnie robi z 68% Katolików "60,80%" to z pewnoscią zaliczyć go można tylko do czubków.
 • @wk..ny 15:27:09
  Polecam ostatnią scenę "Misia". Tradycję się kultywuje nie świadomie tworzy. Niestety nie wszystko, co piękne jest realne. Zresztą jeśliby życie społeczne oprzeć na prawdzie, miłości i szacunku to obrzędowa otoczka ma już bardzo skromne znaczenie.
  Kościół też nie potrzebuje czarnej mafii, to ona potrzebuje kościoła, ale jest w stanie przystosować sie do dowolnych warunków, które jej zaproponujesz. Zapewniam Cię , że znajdzie dla siebie wygodne miejsce także w polskim wydaniu konfucjonizmu.
 • @AgnieszkaS 21:30:41
  Zakon Najświętszej Marii Panny został pokonany. Ale ich nieruchomości nie zmieniły właściciela. Należały i należą one do Kościoła.
  Tylko Proboszczowie się zmieniają. Nadmieniam, że Proboszcz nie jest właścicielem Kościoła! Ani blebanii.
  Okupant i złodziej (jak np. PZPR), też nie.
  Verstehen?
 • @Zdzich 05:50:28
  Panie Zdzich,
  a próbował pan swojej świętoszkowatej, acz zakutej łepetynie postawić pytanie: jak Kościół wszedł w posiadanie tych wszystkich majątków?

  A tak przy okazji, np. we Włoszech 25% nieruchomości jest własnością Kościoła.

  Panie Zdzich,
  zapamiętaj pan sobie raz na zawsze:

  "Badanie (ISKK - D.K.) pokazuje, że wzrosła liczba osób, które określają się jako głęboko wierzące. Tak ocenia siebie 20% badanych – to dwukrotnie więcej niż w 1991 r. Ale sam odsetek wierzących spadł do poziomu 60,8%."

  za: http://www.iskk.pl/news/177-konferencja-religijno-polakow-1991-2011.html
 • @Mariusz G. 15:18:56
  To jest pańska interpretacja i jest ona błędna. Niczego takiego nie twierdzę.

  Jedynym celem mojej skromnej działalności publicystycznej jest uświadomienie społeczeństwu jak niebezpieczną i szkodliwą instytucją dla życia narodu i państwa polskiego jest instytucja Kościoła.

  Natomiast pański pogląd, że "tę twierdzę trzeba zdobyć" jest teoretycznie słuszny. Spytam tylko, czy posiada Pan środki - oczywiście środki finansowe - na zdobycie tej twierdzy? Jej zdobycie - oczywiście teoretycznie możliwe - polegać może tylko i wyłącznie na jej przekupieniu - czytaj: skorumpowaniu.
  Społeczeństwo, ani ja takimi środkami nie dysponujemy, więc realny plan "zdobycia tej twierdzy" może polegać tylko na jej zniszczeniu, np. przez odstąpienie od Konkordatu i skonfiskowaniu nieruchomości.

  Przy okazji warto zwrócić uwagę, że Konkordat z Kościołem został zawarty w 1993r. przez żydo-reżimowe władze IIIRP (rząd H.Suchockiej) - a ponoć żydostwo walczy z Kościołem -, które jako całość, czyli władza + opozycja miały oficjalne poparcie w granicach 40% - 50%, a więc nawet niższe niż ilość osób przyznających się do wiary katolickiej.
 • @Rzeczpospolita 11:42:32
  To pańska zakuta łepetyna nie może pojąc, że ja oraz czytelnicy pańskich wypocin n.t. Kościoła doskonale wiemy jak Kościół wszedł w posiadanie swoich majątków. I z pewnością nie były one nadane Kościołwi przez "żydo- reżim" NKVD, jak Pan debilnie sugeruje w swoim artykule.
  Żydo-reżim ZABRAŁ Kościołowi wszystkie Uniwersytety oraz większość zakonów. Są to miejsca, z których "żydo- reżim" obecnie głosi oszczerstwa przeciw Kościołowi (zupełnie tak samo, jak Pan).

  GUS, r.2012 - "ochrzczonych w polskim Kościele Katolickim rytu łacińskiego (rzymskokatolickim) jest 33,399,328 osób czyli 95,5% populacji".

  Pozdrowienia od Grzegorza Piotrowskiego.
 • @Zdzich 15:49:18
  Problemem jest to, że pan Dariusz Kosiur, człowiek rozeznany jak by nie patrzeć w temacie, widzi tylko same złe strony Kościoła, nie chce dostrzec tych zwykłych przedwojennych duchownych wspierających nacjonalizm i ostrzegających przed żydowskim zagrożeniem. To że Kościół zmienił się w żydowskie narzędzie skierowane przeciwko Polsce, to efekt II wojny światowej - wymordowano najlepszych patriotów, w tym duchownych, a po wojnie komuniści zaczęli korumpować Kościół wysyłając swoich agentów.
  Dziś niestety bilans działalności duchownych jest zdecydowanie negatywny, chociażby dlatego:
  http://prawy.pl/28554-przewodniczacy-episkopatu-poswiecil-muzeum-polakow-ratujacych-zydow/

  Jeżeli naprawdę Dariuszowi Kosiurowi i stowarzyszeniu WPS zależy na tym, żeby Polacy porzucili rusofobię, to powinien zmienić trochę ton jeżeli chodzi o krytykę Kościoła, bo krytyka ta jest z pozycji rodzimowiercy, a nie np. tradycyjnego Kościoła. Powinien uwzględnić, że Kościół nie zawsze taki był.
  Bo potem przeciętny szary Polak będzie sceptyczny wobec poprawie relacji Polski z Rosją, bo patrząc na Dariusza Kosiura, który jest pro-rosyjski, ale też jest i antyklerykalny, to będzie mieć wrażenie że wrócą czasy komuny - z tymi gorszymi jej stronami.

  Swoją drogą, co zamierza zrobić stowarzyszenie WPS w sprawie Kościoła, jeżeli WPS jakimś cudem przejęłoby władzę w Polsce???

  Ale czy doczekam się odpowiedzi na mój post?????
 • @Sukarno 16:08:19
  Zgoda. Tłumaczę mu to samo już od paru lat, ale do zakutej łepetyny nic nie dociera.
  Problem jest głębszy i nie chodzi tu tylko o sam Kościół. Kosiur jest walczącym ateistą.

  Co zamierza zrobić stowarzyszenie WPS w sprawie Kościoła?
  "Należy żałować, że żydo-bolszewia okresu PRL (1944-56) nie zlikwidowała Kościoła w Polsce." - Dariusz Kosiur 24.08.2015 16:00
 • @Zdzich 16:38:26
  Właśnie o tym mówię. Tego typu nierozważnymi wpisami zraża do siebie Polaków, którzy pewnie chętnie by współpracowali, bo jedno Kosiurowi trzeba przyznać - pomimo antyklerykalizmu i prorosyjskości nigdy nie shańbił się samobiczowaniem czy używaniem pogardliwych słów w stosunku do Polaków, tak jak to robi wielu innych zwolenników Rosji (i nie tylko oni).

  Są to znacznie lepsi nacjonaliści niż Ruch Narodowy, są zorganizowani i mają głowę na karku, z wyjątkiem kwestii Kościoła. Kosiur świetnie demaskuje żydowskie manipulacje w stosunkach polsko-rosyjskich i polsko-niemieckich, podczas gdy "nacjonaliści" z RN wolą konfrontację z Rosjanami i Niemcami. Kosiur i WPS wiedzą, aby obalić żydowski reżim narody Europy i Świata muszą ze sobą współpracować. Do "Ruchu Narodowego" to nie specjalnie dochodzi.
  No i na dodatek WPS nie gloryfikuje ratowania żydów przez Polaków tak jak to robi RN.

  Niestety to wszystko psuje antyklerykalizm, jak i artykuł atakujący Żołnierzy Niezłomnych. To są właśnie przykłady patologii związane z prorosyjskością, które tylko dają rusofobom z GazPolu paliwo do ich antyrosyjskiej propagandy.
 • @Sukarno 16:08:19
  Chętnie Panu odpowiem, ale nie wiem, czy Pan tę odpowiedź przeczyta, ponieważ katolickie grono administratorów Neon24.pl dba o to, żeby teksty WPS szybko spadały, mimo ich poczytności.

  Odpowiedź
  Załóżmy, że posiada Pan auto już 15 lat. W tym czasie pordzewiało i zużyło się i nie pozostaje Panu nic innego, jak oddać je na złom.
  Przenosząc pańską metodę retoryczną dotyczącą Kościoła na auto, winien Pan dojść do wniosku, że przecież dobrze Panu służyło i kiedyś było nowe, a więc niech zostanie w garażu i dalej służy - co drastycznie ograniczy pańskie bezpieczeństwo w ruchu.

  Oceniam Kościół wyłącznie z pozycji interesów narodu i państwa, z pozycji racji stanu państwa Polaków. Ta ocena jest negatywna, ponieważ Kościół jest instytucją antynarodową i antypaństwową (co wielokrotnie argumentowałem).
  Fakt, że w Kościele znajdują się duchowni, których można określić mianem patrioty i narodowca nie ma żadnego znaczenia, ponieważ nie oni nadają ton polityce Kościoła, który jest - co bardzo ważne - instytucją hierarchiczną, a więc taką, która wymusza posłuszeństwo w realizacji ustaleń najwyższych władz Kościoła.
  (To samo można np. powiedzieć o Niemcach w IIIRzeszy - przecież większość Niemców nie chciała wojny - tylko co z tego wynika? - NIC.)

  Komuna i Kościół - Pan, zresztą jak wielu innych nie dostrzega istoty problemu. Otóż problemem było to, że władze państwa (PRL) nie chciały dzielić się władzą z podmiotem - z Kościołem, który miał inne polityczne cele, sprzeczne z polską racja stanu. Że przypomnę choćby list biskupów polskich do niemieckich z 1965r., który de facto kwestionował gwarancje ZSRR dla naszej zachodniej granicy lub współpracę z USA i CIA w latach 1970/80 na rzecz żydowskiej Solidarności - Kościół lokował Polskę w świecie Zachodu - dzisiaj szczególnie dobrze widoczne są "korzyści" dla narodu i państwa z włączenia Polski do Zachodu.
 • @Sukarno 16:08:19
  Co zrobić z Kościołem, z jego polityką?

  1. Natychmiast zerwać umowę konkordatową
  2. Skonfiskować nieruchomości nie związane z uprawianiem kultu religijnego
  3. Duchowni na polskiej ziemi podlegają pod prawną jurysdykcję państwa polskiego, względem narodu i państwa mają takie same obowiązki jak reszta społeczeństwa
  4. Kościół na polskiej ziemi nie może posiadać prawa popierania procesów integracji europejskiej, globalizacji, depopulacji, a więc tych wszystkich zbrodni i politycznych wynaturzeń charakteryzujących syjonistyczną politykę Zachodu
  5. Kościół na polskie ziemi nie może posiadać prawa do apoteozy Izraelitów i obciążania grzechem antysemityzmu polskiego ludu.
  6. Kościół na polskiej ziemi nie może posiadać prawa do negowania i zwalczania polskiego nacjonalizmu.
 • @Rzeczpospolita 20:01:41
  Ad 1: zgadzam się
  Ad 2: generalnie zgadzam się, ale proces ten powinien być przeprowadzony z neutralnego stanowiska, aby rzeczywiście odróżnić, które nieruchomości zostały nabyte uczciwie, a które nie.
  Ad 3: zgadzam się
  Ad 4, 5 i 6. To jest oczywiste.

  Może Pan powinien zamieścić te postulaty na Pańskiej stronie, co by rozwiało wiele wątpliwości? Bo tak po Pana wpisach można było odnieść wrażenie, że Pan powtarza retorykę trolii internetowych z Onetu itp. A tak to jest wszystko rzeczowo, jasno i konkretnie.
  Dziękuje że wreszcie Pan wyjawił stanowisko WPS n.t Kościoła.
  Pozdrawiam i życzę powodzenia, mam nadzieję że Pan będzie dużo bardziej precyzyjny, co pozwoli uniknąć nieporozumień i przekona Polaków do bardziej pro-rosyjskiego stanowiska.
 • @Sukarno 20:26:28
  Spojrz realistycznie:
  1. Dlaczego "zerwać umowę konkordatową"?
  2. Kościół nie posiada "nieruchomości nie związanych z uprawianiem kultu religijnego". Mało tego, nieruchomosci związane z uprawianiem kultu religijnego, takie jak Uniwersytety, zostały juz skonfiskowane.
  3."Duchowni na polskiej ziemi podlegają pod prawną jurysdykcję państwa polskiego, względem narodu i państwa mają takie same obowiązki jak reszta społeczeństwa". Tak! Płacą też podatki od oszacowanej ilości "wiernych" w parafii, pomimo, że mała część "wiernych" pojawia się w kościele.
  4. Kościół na polskiej ziemi nie posiada prawa popierania procesów integracji europejskiej, globalizacji, itp. Również, Kościół Katolicki stoi przeciwko depopulacji i, wręcz przeciwnie, zaleca rozmnażanie bez używania środków antykoncepcyjnych.
  5. Kościół na polskiej ziemi nie posiada prawa do apoteozy Izraelitów i obciążania grzechem antysemityzmu polskiego ludu.
  6. Kościół na polskiej ziemi nie posiada prawa do negowania i zwalczania polskiego nacjonalizmu. Mało tego, księża - tacy jak ks. Popieluszko - byli i są nacjonalistami mordowanymi przez takich jak Kosiur.

  O co więc chodzi? Jak widzisz, powyższe postulaty Kosiura, członka dwu-osobowego stowarzyszenia WPS, są bezpodstawne i służa tylko etapowi LIKWIDACJI Kościoła poprzez oszczercze pomówienia.
 • @Zdzich 05:15:57
  Przeczytałem parę twoich wpisów i stwierdzam że ten wpis jak i pozostałe świadczą o tym że to co palisz jest za mocne dla ciebie ...
 • @Zdzich 05:15:57
  Poza tym o tej godzinie (05.15) przyzwoici ludzie śpią ...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031