Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4054 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

„Nie osłabiajcie sankcji nałożonych na Rosję”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Apel Komitetu Obywatelskiego Solidarności z Ukrainą

maxresdefault

 

 

Apelują do władz IIIŻydo-RP antypolskie elementy żydowskie, syjonistyczne, ukraińskie oraz potomkowie zbrodniarzy OUN-UPA mieszkający w Polsce.

____________________________

 

Poniższy apel zamieściła żydowska gadzinówka Michnika w numerze z 19-20.03.2016r.

 

Nie osłabiajcie sankcji nałożonych na Rosję

 

Dwa lata temu po raz pierwszy od zakończenia drugiej wojny światowej miało miejsce wydarzenie bez precedensu: terytorium europejskiego państwa zostało – przy użyciu sił zbrojnych – zajęte – (1). Stosując elementy wojny hybrydowej, presję militarną oraz wykorzystując powstałe w następstwie kryzysu politycznego i społecznego osłabienie Ukrainy, Rosja zdradziecko zajęła część jej terytorium – Autonomiczną Republikę Krymu – (2).

Decyzję o aneksji Moskwa starała się legitymizować poprzez tzw. referendum przeprowadzone 16 marca 2014 r. Kierowane i przygotowane przez rosyjskich technologów politycznych „referendum” odbyło się pod lufami karabinów rosyjskich żołnierzy i przy terrorze prorosyjskich bojówek kierowanych przez służby specjalne Federacji Rosyjskiej – (3).

Choć Moskwa konsekwentnie i cynicznie dementowała jakikolwiek związek z „referendum”, niemal natychmiast po ogłoszeniu wyników prezydent Rosji Władimir Putin uhonorował na Kremlu swoich podwładnych, wręczając im medale „Za powrót Krymu”, z wygrawerowanymi datami 20.02.2014-18.03.2014.

„Powrót” Krymu był bardzo dobrze zaplanowaną operacją specjalną, przygotowaną i rozpoczętą na długo przed Rewolucją Godności – (4) i kryzysem na Ukrainie.

Aneksja półwyspu to początek dramatycznej zmiany życia jego mieszkańców. Tatarzy krymscy, którzy odmówili udziału w „referendum” i sprzeciwili się jej, do dziś są prześladowani, a ich prawa do wolności wyznania, zgromadzeń czy stowarzyszeń są łamane. Obywatele Ukrainy, którzy odmówili przyjęcia rosyjskiego obywatelstwa, są sądzeni na terenie Federacji Rosyjskiej. Prawa człowieka nie są respektowane – (5).

Apetyt Rosji nie ograniczył się do Krymu. Po jego zajęciu Moskwa, przy pomocy dywersantów i agentów, wsparła destabilizację sytuacji na wschodzie Ukrainy, w obwodach donieckim i ługańskim. Na tych obszarach nadal trwa wojna, prawie codziennie giną ludzie – (6).

Gdy część europejskich polityków głosi potrzebę przywrócenia „normalizacji” stosunków z Rosją oraz przeglądu sankcji gospodarczych i politycznych wobec Federacji Rosyjskiej, Komitet Obywatelski Solidarności z Ukrainą stanowczo nalega, by sankcje obowiązywały tak długo, jak długo Moskwa nie zaprzestanie agresji na wschodzie Ukrainy i nie przerwie faktycznej okupacji Półwyspu Krymskiego – (7). Milcząca zgoda społeczności międzynarodowej na jej działania będzie jedynie zachęcać Moskwę do kontynuacji agresywnych działań w Europie w stosunku do innych krajów, przede wszystkich tych, które w przeszłości były w orbicie carskiej Rosji czy ZSRR.

Apelujemy do rządu polskiego i rządów innych krajów Unii Europejskiej, aby dołożyły wszelkich starań, by presja międzynarodowa w postaci sankcji nie słabła, a w konsekwencji zmusiła Kreml do wycofania się z imperialnych planów ekspansji oraz anektowanych terytoriów Ukrainy – (8).

 

Komitet Obywatelski Solidarności z Ukrainą
WARSZAWA, 16 MARCA 2016 R.

//www.solidarnosczukraina.pl/index.php/pl/

Organizacja powołana w okresie początku rewolucji Euromajdanu na początku 2014 roku.
Cały tekst: //wyborcza.pl/1,75968,19790676,nie-oslabiajcie-sankcji-nalozonych-na-rosje.html#ixzz43Lx1gyVC

wytłuszczenia w tekście apelu – D.Kosiur

________________________

 

Polemika z insynuacjami i kłamstwami syjonistów i popleczników żydo-banderyzmu

(1) Jedno zdanie i aż kilka kłamstw.
Pierwsza była Grecja, w której krwawa wojna domowa – wojna inspirowana przez Zachód (USA i Wlk.Brytanię) trwała od 1944-49r. I choć formalnie nie nastąpiło zajęcie jej terytorium, to wojska anglosaskie i podlegająca im część armii greckiej, realizujące politykę Międzynarodowego Żyda ustanowiły podległe sobie rządy.

Kolejna była Jugosławia, w której MŻ doprowadził do rozpadu państwa po roku 1980, a w 1993r. do wojny. Jugosławię bombardowało żydowskie imperium USA.

Zresztą w żydowskiej gadzinówce Michnika sąsiadują ze sobą dwa teksty, omawiany tu apel syjonistycznego elementu oraz tekst zaczynający się zdaniem:

„UE naciska na władze Sarajewa, by zreformowały kraj i wkroczyły na ścieżkę integracji z Europą.”* – Bo jak nie zaczną się integrować dobrowolnie to … możemy sobie wyobrazić co stać się wtedy może – Jugosłowianie to już wiedzą, wiedzą także Ukraińcy.

* //wyborcza.pl/1,75477,19790671,14-parlamentow-bosni-i-hercegowiny.html

(2) Czy można mówić o zdradzieckim zajęciu Krymu, którego 98% ludności stanowią Rosjanie, którzy żywili słuszne obawy przed eksterminacją z rąk band podległych ukraińskiemu żydo-reżimowi sterowanemu z Waszyngtonu. Polacy, którzy pamiętają ludobójstwo OUN-UPA z pewnością dobrze rozumieją Rosjan, ale ich miał kto wziąć w obronę.
Żydostwo zapomniało o jednym drobiazgu: Krym należał do Rosji zanim ktokolwiek usłyszał o efemerydalnym państwie ukraińskim – idei sponsorowanej przez międzynarodowe żydostwo anglosaskie i Niemieckie. Chwilowy udział w budowie tego tworu miał agent J.Piłsudski.

(3) Referendum odbyło się z inicjatywy mieszkańców Krymu (98% ludności stanowią Rosjanie) z udziałem międzynarodowych obserwatorów z państw UE, w tym z parlamentu UE, którzy stwierdzili, że wszystko odbyło się zgodnie z prawem. A więc o żadnym terrorze, przymusowym udziale nie może być mowy. Frekwencja wyniosła 83% (uprawnionych do głosowania 1,5 mln osób), za przyłączeniem ponownie do Rosji opowiedziało się 97,5%, przeciw było 2,5%.

(4) Syjonistyczne elementy ukraińską rebelię nazywają „Rewolucją Godności” – ? Cóż, bandytyzm i zbrodnia muszą być głęboko wpisane w ich syjonistyczną i banderowską mentalność – stanowić oczywistą normę, skoro wobec ukraińskiej żydo-rebelii używają terminu „godność”.

492aed607f5555706bbe853c381a2e3c

 

(5) Byłem na Krymie na zaproszenie Centrum Rosyjsko-Polskiego Dialogu i Porozumienia. Byłem uczestnikiem konferencji prasowej z władzami Krymu, wśród których są ministrowie reprezentujący mniejszość tatarską. Uczestniczyłem także w spotkaniu z duchowym przedstawicielem muzułmańskiej mniejszości Tatarów. Na Krymie powstają meczety. Oto, jak syjonistyczna, żydo-banderowska wiarygodność mija się z prawdą.

(6) Jeśli założyć, że jest to prawda, to musi istnieć także druga strona tego konfliktu. A jest nią, o czym już powszechnie wiadomo, inicjator żydo-rebelii na Ukrainie. Pamiętajmy, że żydo-rebelia rozpoczęła się natychmiast po odrzuceniu przez legalne władze Ukrainy niekorzystnych warunków akcesji do UE, czyli podporządkowania Ukrainy międzynarodowemu żydostwu.

(7) Nie może być mowy o okupacji Krymu, ponieważ żadne państwo nie okupuje swojego własnego terytorium (wyjątek stanowi UE, w której międzynarodowa żydowska finansjera jest okupantem we wszystkich państwach UE).

(8) Załóżmy dla naszych rozważań, że Żydzi mają rację używając terminu „imperializm rosyjski”.
Powstaje jednak oczywiste pytanie:
Dlaczego imperializm rosyjski ma ustąpić przed imperializmem Międzynarodowego Żyda (USA, Wlk.Brytanii)?

Dariusz Kosiur

_____________________________

Członkowie założyciele Komitetu Obywatelskiego Solidarności z Ukrainą

1.       Bogumiła Berdychowska        41.   Zofia Romaszewska

2.       Czesław Bielecki                      42.  + Zbigniew Romaszewski

3.       Ryszard Bill                                43.   Natalija Riabinska

4.       Wiktorija Bojko                           44.   Grażyna Staniszewska

5.       Wojciech Borowik                       45.   Krzysztof Stanowski

6.       Zbigniew Bujak                          46.   Jacek Szymanderski

7.       Mirosław Chojecki                    47.   Tomasz Truskawa

8.       Izabela Chruślińska                      48.   Piotr Tyma         

9.       Mirosław Czech                         49.   Andrzej Urbanik

10.   Stanisław Faliński                       50.   Konrad Walczuk

11.   Władysław Frasyniuk                 51.   Andrzej Właszynowicz

12.   Marcin Frybes                             52.   Natalia Właszynowicz

13.   Adam Grzegrzółka                         53.   Henryk Wujec

14.   Tomasz Horbowski                        54.   Aleksander Zając

15.   Zbigniew Janas                            55.   Jerzy Zdrada

16.   Hanna Kamińska                            56.   Marcin Żmudzki

17.   Jacek Kastelaniec                           57.   Jan Bartmiński

18.   Natalia Kertyczak                           58.   Edwin Bendyk

19.   Rostysław Kramar                         59.   Jan Byra

20.   Andrzej Krajewski                          60.   Katarzyna Chimiak

21.   Jan Król                                        61.   Marek Chimiak

22.   Krzysztof Król                             62.   Piotr M.A. Cywiński

23.   Karol Kuhn                                  63.   Andrzej Dąbrowski

24.   Danuta Kuroń                             64.   Roman Drozd

25.   Bogdan Lis                                  65.   Witold Horowski

26.   Jan Lityński                                66.   Stefania Jawornicka

27.   Wojciech Mańkowski                     67.   Adolf Józwenko

28.   Jacek Meissner                           68.   Basil Kerski

29.   Martyna Michalik                            69.   Anna Kertyczak

30.   Wiktor Mikusińśki                          70.   Julia Maria Koszewska

31.   Leszek Moczulski                        71.   Włodzimierz Mokry

32.   Mirosław Odorowski                     72.   Teresa Oleszczuk

33.   Grzegorz Pac                               73.   Natalija Panczenko

34.   Waldemar Pernach                        74.   Bogdan Pecuszok

35.   Bartosz Piechowicz                        75.   Agnieszka Podgórska

36.   Olga Popowycz                              76.   Arkadiusz Putko

37.   Paweł Prokop                                 77.   Agnieszka Romaszewska-Guzy

38.   Marian Prysiażniuk                        78.   Mirosław Skórka

39.   Natalia Radzina                             79.   Jarosław Syrnyk

40.   Jerzy Rejt                                     80.   Nedim Useinow

                                                         81.   Przemysław Żurawski vel Grajewski

 

Są tak bezczelni i butni, że sami tworzą listy proskrypcyjne – ale to dobrze, to bardzo dobrze.

Te antypolskie kreatury nie martwią się tym, że wymuszone przez Waszyngton - przez Międzynarodowego Żyda na państwach Europy i na Polsce sankcje wobec Rosji przynoszą większe szkody polskim rolnikom, niż Rosji.

Nazwiska wytłuszczone to osoby, które z racji zawodu oraz swobodnego dostępu do żydo-mediów mają szczególnie negatywny wpływ na polską opinię społeczną w tym na polską młodzież – D.Kosiur

 

Organizacje wspierające (syjonistyczny imperializm i ukraiński żydo-banderyzm – D.Kosiur)

KOMENTARZE

 • ----rolnicy bankrutują w zastraszającym tempie
  --ŻYDOSKIE BANKI mają żniwa , przejmują ziemię , która była zastawem hipotecznym pod zakup drogiego sprzętu rolniczego .
 • Popieranie banderowców w jakiejlkolwiek sprawie jest obrazą
  pamięci pomordowanych przez nich w najokrutniejszy sposób Polaków.
 • To i trup Romaszewskiego się podpisał ... ?
  Cuda ... cuda ... cuda i zielona wyspa !
 • YouTube cenzuruje Jan Jankow TV (Lawina)
  Wyłączyli ścieżkę dźwiękową z sobotnich manifestacji pod Sejmem.

  https://youtu.be/0tEI-FTARXU
 • Lawina: Polska Racja Stanu a kwestia żydowska i modlitwa po łacinie za wiarołomnych
  https://youtu.be/zTyAMCxM7DQ
 • @ Rzeczpospolita
  Znowu .. +5
  Tak trzeba!
 • Szok
  330 odsłon !!!!!
  awaria,
  a może spisek
 • @Zbójnicki pies 08:24:35
  Jednak "Zbójnicki pies" wszedł i nawet skomentował, a to mi wystarcza za całe 2 tys. odsłon.
  Szkoda tylko, że "Zbójnicki pies" to parchaty kundel, ale to już sprawa Opatrzności, nie moja.
 • @Zbójnicki pies 08:24:35
  Nie ośmieszaj się, bo nawet ja nie jestem tak śmieszny, jak ty "zbójnicki Burku" :))))
 • Zdrajców Polski pod mur.
  Już najwyższa pora wszystkich zdrajców i sprzedajne k..wy,pomagające pomiotom banderowskim,postawić pod murem.UPAdlińce to śmiertelni wrogowie Polaków i zawsze musimy o tym pamiętać.
  http://www.tekstowo.pl/piosenka,basti,wroga_krew.html
 • @jacek0003 21:20:12
  Tylko zdrajcy i sprzedajne k..wy mogą popierać banderowskie pomioty.
  https://www.youtube.com/watch?v=WfuUuZaaGmU#t=15

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930