Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4054 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Bruksela – terroryzm. Obrona wspólnych wartości – ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kto stoi za terrorem we współczesnej Europie?

Duda_skrzydlaty

 

W związku z terrorystycznym zamachem w Brukseli prezydent IIIŻydo-RP stwierdził: Musimy bronić wspólnych europejskich wartości. 

 

 

Prezydent IIIŻydo-RP, prawdopodobnie wnuk banderowca, mąż – opatrznościowy, czy raczej opacznościowy – ? – ale na pewno mąż swojej żydowskiej żony, której ojciec oskarżał Polaków o mordowanie Żydów, nie wymienił tych „europejskich wartości”.

Więc jakich to wspólnych Europejczykom wartości należy bronić?

 

Premier Belgii, Charles Michel

Czy tych, które umożliwiają osobnikom o genotypie premiera Belgii sprawowanie rządów w państwach Europy?

 

 

 

0004E16P71N4NWMH-C317-F3

 

 

Czy tych, które tworzą "kulturę" tolerancji?

 

 

 

 

eutanazja

 

 Czy tych promujących otwartą autodestrukcję społeczeństwa, człowieczeństwa, jak aborcja, eutanazja, małżeństwa homoseksualne, gender, itp.? – Może stąd termin otwarte społeczeństwa – otwarte na żydowską degenerację?

 

 

 

1CAi0Xs

 

 

A może społecznego darwinizmu, wyścigu szczurów lub liberalizmu ekonomicznego?

 

 

 

 

alx_2014-11-27t141339z_657962823_gm1eabr1pmf01_rtrmadp_3_ukraine-crisis-yatseniuk_original

 

 Czy może eksport jedynie słusznej europejskiej demokracji, która spowoduje rządy osobników o genotypie premiera Belgii? Wszak dzisiejsza europejskość to w istocie jew-ropejskość.

 

 

Terroryzm powszednieje! – ?

To straszne, że gdy mordowani są ludzie, niemal tuż obok życie toczy się „normalnie”, jak każdego innego dnia – przecież takie informacje napływały z Brukseli. Już się przyzwyczailiśmy, bo to nie my, nie nasi bliscy znaleźli się w miejscu zbrodni. Jeszcze kilkanaście, może trochę więcej, takich zamachów, a nie będziemy na nie reagować. Będzie można zabijać ludzi na ulicy nawet za podejrzenie „myślozbrodni” przeciw europejskiej demokracji – demokracji jew-ropejskiej – i być może nikt tego nie zauważy.

 

Wszystkie akty terroryzmu we współczesnej Europie skłaniają do refleksji.

1.   „Europejczycy” o genotypie premiera Belgii mają gęby pełne kosmopolitycznych frazesów, ale jednocześnie nakręcają spiralę nienawiści między białą Europą a muzułmańskimi mniejszościami i imigrantami. Z jednej strony niszczone są narodowe, europejskie wartości, kultura, mieszane ze sobą są nacje, a z drugiej strony różnymi metodami inspiruje się etniczny, kulturowy, w tym religijny, szowinizm i nienawiść. Jednak antysemityzm – w odniesieniu wyłącznie do Żydów! – jest tępiony w całej Europie. Kto więc stoi za terroryzmem w Europie i jakie są jego cele?

2.  Do Europy napływa ogromna fala imigrantów w zdecydowanej większości muzułmańskich. Pomijam fakt, że zjawisko to zostało spowodowane zbrodniczą polityką syjonistycznych USA. Chodzi o rzecz inną, o to, że ktoś musiał tę falę imigrantów zorganizować i sfinansować – w jakim celu?

Tu pojawia się kolejne, dość oczywiste pytanie: jeśli imigranci chcą w Europie zamieszkać (ich współbracia mieszkają już od dawna), pracować, żyć, to w jakim celu „siły muzułmańskie” przeprowadzają terrorystyczne zamachy, w których mogą zginąć także muzułmanie. Dlaczego muzułmanie chcą wywołać do siebie samych, stanowiących mniejszość, nienawiść Europejczyków? – Czy można na to logicznie odpowiedzieć?

Nawet jeśli przyjmiemy, że istnieje jakiś tajny plan muzułmański zniszczenia i opanowania Europy, który jako pierwszą fazę podboju zakłada terror, to został on uruchomiony za wcześnie. Europa posiada rzeczywiste środki i siły, żeby mniejszość muzułmańską wyeliminować i taki hipotetyczny plan unicestwić. Czyżby muzułmańscy stratedzy popełnili takie szkolne błędy? – Inne pytanie: dlaczego rządzący w Europie osobnicy o genotypie premiera Belgii nie skorzystają z posiadanych sił i środków w celu wyeliminowania terroryzmu?

3.  Prawdą jest, że muzułmanie nie poddają się asymilacji (ale taki autentyczny proces nie jest realizowany przez władze państw Europy, które likwidują koszty socjalne), żyją w europejskich gettach, stanowią tzw. społeczność wykluczoną. Sytuacja taka, powodująca frustracje społeczności muzułmańskiej, może skutkować aktami terroru, choć z zasady przekłada się na wzrost zwykłej przestępczości (tak wynika ze statystyk policyjnych), a nie na zbrodnie terroryzmu.

Lecz to nie muzułmanie winni są swojej sytuacji społecznej w Europie. Winien jest zachodni system ekonomiczny, który ich brutalnie wykorzystał (w identyczny sposób wykorzystywani są dzisiaj Polacy w Polsce – więc nie garną się do nas imigranci) – było zapotrzebowanie na tanią siłę roboczą, ale już nie ma, więc zostawiono ludzi samych sobie – w końcu na tym polega żydowski kapitalizm.

Jednak muzułmańska mniejszość w Europie, mimo swego społecznego upośledzenia zdaje sobie sprawę, że terrorem wymierzonym w społeczność białych niczego osiągnąć nie zdoła, ponieważ biali Europejczycy nie posiadają żadnego wpływu na zmianę realnej polityki i władzy, czy systemu politycznego, choć przecież to sławetna „zachodnia demokracja”. (Ta „zachodnia demokracja” w 1992r. oszustwami i policyjnym terrorem – strzelano do protestujących Duńczyków – w drugim referendum przyjęła, w imieniu Duńczyków, tzw. traktat z Maastricht.)

Tu należy podkreślić, że zamachy terrorystyczne są wymierzone w zwykłych obywateli, a nie we władze, które przynajmniej teoretycznie posiadają zdolności decydenckie – praktyczne zdolności decydenckie względem Europy posiada na razie jeszcze Waszyngton.

A zatem, kto faktycznie stoi za terrorystycznymi zamachami przeprowadzonymi rękoma muzułmanów i czemu mają one służyć?

 

Terroryzm, zbrodniczość nie są typowymi cechami białej rasy. Historia starożytności zna przypadki mordowania niemal całych społeczności, czy ich warstw wyższych i obsadzania przedstawicielami morderczych zwycięzców. Co ciekawe, dotyczyło to ludów Wschodu (?).

W nowożytnej Europie z szokującymi aktami barbarzyństwa i terroru, który miał wystraszyć i ubezwłasnowolnić społeczeństwa pierwszy raz spotykamy się w Anglii, w trakcie rewolty Cromwella. Ścięto króla, Karola I w 1649r. – bożego pomazańca – , a jego następcy ograniczono władzę niemal całkowicie. Rewolta była inspirowana przez żydowskich bankierów, którzy już w 1694r. stali się właścicielami uruchomionego centralnego Banku Anglii.

 

Podobny przebieg miała rewolucja francuska w 1789r. Oprócz króla zamordowano ok. 1 mln Francuzów na 9 mln mieszkańców – inspiracja z kół jak powyżej.

Żydo-bolszewicka rewolucja w Rosji w 1917r. – zamordowano całą rodzinę carską i miliony Rosjan.

 

Kto stoi za terrorem we współczesnej Europie?

Scenariusz terrorystycznych zbrodni wydaje się dość oczywisty. Europa jest okupowana przez znajdujące się pod żydowskim – żydowskiej światowej finansjery – panowaniem imperium USA. Jednak w imperium od lat 1970. rozpoczął się proces upadku i jest ono świadome, że w jakimś momencie będzie zmuszone opuścić Europę. Żydowska finansjera chce jednak zabezpieczyć sobie odwrót i pewność, że za swoje zbrodnie nie będzie ścigana. Stąd cel wywołania w Europie (a wiemy, że nie tylko w Europie) totalnego chaosu społecznego i politycznego, który jednocześnie utrudni Europie nawiązanie współpracy z Rosją, z którą dodatkowo jest konfliktowana.

 

Dariusz Kosiur

__________________________________

Komentarz

 

…‘Do Europy napływa ogromna fala imigrantów…’
Ona tak sobie nie napływa, ta jakaś tam fala. To jest niesamowicie zorganizowana maszyneria, a najaktywniejszym krajem organizujący i wspierającym ten przerzut tzw. Imigrantów do Europy jest Izrael.

Od miesięcy u wybrzeży Grecji, Chorwacji Serbii, jak i wewnątrz tych krajów stacjonują i pracują w pełnym wymiarze czasu dziesiątki !!! profesjonalnie wyszkolonych fachowców w transferze ludzi do Europy, z izraelskiej organizacji IsraAID.

Tylko wg swojej własnej strony internetowej IsraAID finansowana jest przez: American Jewish Committee (AJC), American Jewish Congress, Ben-Gurion-Universität Negev, B’nai B’rith International, Federation CJA (Combined Jewish Appeal, kanadyjsko-żydowska organizacja), Greater Miami Jewish Federation, Universität Haifa, Jewish Federation of Cleveland, Jewish Federation of Baton Rouge, Jewish Federation of Greater Houston, Jewish Federation of Greater Los Angeles, Jewish Federation of Greater New Orleans, Jewish Federation Greater Vancouver, Jewish Federation of Greater Washington, Jewish Federation of St Louis, Jewish Federations of North America, Jewish World Watch, Pears Foundation (prowadzona przez żydowskiego właściciela nieruchomości rodziny miliarderów w GB), The Pratt Foundation (australisjko-zydowaka organizacja), The Ted Arison Family Foundation (najwieksza izraelska fundacja prywatna), Jewish United Fund/Jewish Federation of Metropolitan Chicago, UJA Federation of Greater Toronto (United Jewish Appeal), UJA Federation of New York i North Carolina WNC Jewish Federation.
Partnerów współpracujących jest jeszcze więcej, m. in katolickie i protestanckie organizacje charytatywne!!!.
Praca IsraAID ma oczywiście wsparcie wielu mediów jak i rządu Izraela.

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • nooo
  nareszcie licznik odsłon chodzi jak powinien...bez kokso-turbo-doładowania:)))

  ale żeby nie było... 5*
 • Komisarze Unii Europy mają krew na rękach tych ofiar !!!
  Europie i europejczykom została narzucona przez ekstremę żydowską Tolerancja , poprawność polityczna prawa człowieka , mowę nienawiści
  i to jest podłoże upadku Europy !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! Słowianie wszelkie zło pochodzi od żydów !
 • @nocny gryzoń 22:41:07
  --------- a zgadłeś !!

  https://www.youtube.com/watch?v=Jl2eo1bYSjI
 • WPS
  https://www.youtube.com/watch?v=m7DGjyRHtZg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930