Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
880 postów 9157 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Ostrzeżenie przed prowokacją CIA/Mossad przeciw Rosji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Były komandos, oficer kontrwywiadu wojskowego w 1bsz w Dziwnowie, kpt. Michał Jarzyński ostrzega Polaków i Rosjan przed możliwą prowokacją służb USA i Izraela na terenie Polski, zmierzającą do zainicjowania konfliktu zbrojnego między Polską i Rosją.

Polska-Rosja

 

W środę, minionego właśnie tygodnia, wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński zapytany o powody utrzymującego się zawieszenia MRG odpowiedział, że nie może ujawnić wszystkiego, o czym „raportują polskie służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo”.

______________________________________________________

Skoro Zieliński nie może ujawnić wszystkiego, o czym „raportują polskie służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo” /czytaj: niebezpieczeństwo/ ja to zrobię /nie wiąże mnie tajemnica państwowa/.

Jako były ekspert kontrwywiadu wojskowego ds. walki z dywersją, w tym dywersją ideologiczną / współczesna wojna informacyjna/ oraz były oficer kontrwywiadu wojskowego 1 batalionu szturmowego w Dziwnowie, kontrwywiadowczo odpowiedzialny za komandosów tej jednostki przeznaczonych do prowadzenia działań na głębokich tyłach wroga oceniam, iż ta sztucznie utrzymywana sytuacja na granicy z obwodem kaliningradzkim, wskazywałaby, że właśnie w tym miejscu przygotowywana jest przez służby specjalne CIA/Mossad operacja specjalna przeciwko Rosji mająca na celu wciągnięcia ją do wojny z Polską poprzez prowokację – co symptomatyczne i bardzo niebezpieczne, przez bezkarnie buszujące w Polsce, przy cichym przyzwoleniu polskich władz i ich agentury umieszczonej w najwyższych konstytucyjnych organach władzy w Polsce.

zydzi-kierowanie-swiatemRzecz w tym, iż doprowadzono w Polsce do sytuacji, w której Polacy nie mają w Polsce nic do powiedzenia, a władze w Polsce to kukiełki Waszyngtonu.

O działaniu obcych służb specjalnych /CIA/Mossad/ przekonaliśmy w czasie śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej, gdzie prowadzący to śledztwo oficer z Prokuratury Wojskowej spotykał się tajnie z oficerami z CIA. Prokurator Przybył, który to ujawnił, by nie dopuścić do wciągnięcia go w te rozgrywki sfingował samobójstwo, co prawdopodobnie uratowało mu życie.

Na marginesie przypomnę, iż jedną z bardzo istotnych hipotez tego śledztwa, której nigdy nie zweryfikowano operacyjnie i procesowo był fakt, iż za tą katastrofą stali Amerykanie (https://monitorpolski.wordpress.com)

Naszą bronią przeciw temu, o czym wyżej napisano, jest informacja i demaskacja, co niniejszym czynię, zresztą zgodnie z treścią mojej wcześniejszej Odezwy (https://opolczykpl.wordpress.com/):

2. Demaskujmy agenturę okupanta! Okres konfliktu sprzyja ujawnianiu się agentury – wykorzystajmy to do wyczyszczenia przedpola.

4. Nie dajmy się sprowokować, ani przez antypolskie działania organów władzy publicznej – sejm, rząd i inne naszpikowane obcą agenturą i działające na ich zlecenie i w ich interesie, ani też przez działające z nimi w jednej drużynie i sterowane zza oceanu i Zachodu organizacje pozarządowe/różne stowarzyszenia, fundacje itd., będące tak naprawdę „zagranicznymi agentami’.

 

Michał Jarzyński

_________________________________

Od Redakcji WPS

Informacji oraz podejrzeń kpt. Michała Jarzyńskiego nie należy bagatelizować.

Żydowskie media informują, że rząd NRF, po raz pierwszy od zakończenia wojny, zachęca swoich obywateli do robienia zapasów żywności, które winny umożliwić przeżycie co najmniej 10 dni na wypadek poważnych zdarzeń – czyli działań wojennych(na podst. dokumentów MSW NRF). Akcja zachęcania ma być prowadzona także w przedszkolach i szkołach, ponieważ dorośli obywatele nie wierzą w konflikt wojenny. Dokumenty MSW NRF przewidują także ograniczenia w ruchu publicznym, co ma umożliwić łatwiejsze przemieszczanie się pojazdów wojskowych. (http://wyborcza.pl/)

Niemieckie społeczeństwo dalekie jest od nastrojów wojennych, a już z całą pewnością nie występuje w NRF rusofobia ani antyrosyjskość (nie dotyczy "niemickich", czyli żydowskich, mediów w NRF), które – niestety -, w znacznej mierze udało się żydowskiemu reżimowi IIIRP wywołać wśród wielu politycznie nieświadomych Polaków. Niemieccy politycy, niemieckie społeczeństwo, opowiadają się za szeroką współpracą z Rosją. Podobne poglądy i nastroje dominują w wielu zachodnich państwach. Można zatem przypuszczać, że syjonistyczne ośrodki USA, Wlk.Brytanii i Izraela, zmierzające wszelkimi sposobami do wywołania konfliktu z Rosją na terenie Europy, głównie w jej środkowowschodniej części, podejmują wysiłki w celu wzniecania nastrojów zagrożenia wojną przez Rosję i niechęci do Rosji. Stąd istnieje poważne prawdopodobieństwo przeprowadzenia przez CIA/Mossad antyrosyjskiej prowokacji z obszaru Polski.

Nie można także nie zauważyć charakterystycznego zjawiska, że koncesjonowani „narodowcy” np. kierownictwo Ruchu Narodowego, ks.J.Międlar, iinni, wskazują, zgodnie z wytycznymi swoich syjonistycznych mocodawców, że główne zagrożenie – "zorganizowany atak idzie ze Wschodu".Mimo, że coraz więcej świadomych politycznie ludzi źródło wszelkiego zła lokuje w trzech państwach: w USA, Wlk.Brytanii, Izraelu – w centrach światowegokapitału isyjonizmu.A więc zło idzie z Zachodu – zresztą jak zawsze w naszej historii.Dzieje się to w sytuacji, gdy w wielu krajach Europy zachodniej, a także w samych USA, coraz częściej obywatele wyrażają swój sprzeciw wobec syjonizmu, wobec żydowskich rządów, wobec kryzysogennego żydowskiego kapitalizmu.Międzynarodowy Żyd – światowa żydowska finansjera zdaje sobie sprawę, że potęgujący się kryzys gospodarczy i polityczny –nieodwracalny pod jej rządami ! -,będzie sprzyjał rosnącej presji społecznej oraz niechęci wobec żydostwa. Jedyną obroną MŻ jest odwrócenie społecznej uwagi od rzeczywistych przyczyn współczesnego regresu cywilizacyjnego i od jego winowajców. A czy istniejena tolepszy sposóbniż zainicjowanie wojny lub wielu konfliktów wojennych – ? – część z nich już trwa.

D.Kosiur

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

KOMENTARZE

 • @
  zdawało mi się ,że Przybył strzelił sobie w policzek, stając w obronie /forma protestu/ - innego szczerego patrioty, Parulskiego. Równie szczerego jak inni szczerzy patrioci: Lasek, Janicki, Miller, Kopacz...lista szczerych patriotów jest długa...koń...Arabski, Turowski, że o ryżym nie wspomnę.

  Wszyscy oni własną piersią - wspólnie z bratnią Rosją i kamandirem Putinem obronili nas przed żydem Kaczyńskim i jego semickim gangiem..........
 • @Andrzej Tokarski 15:18:04
  Dziwne jest to, że żydy nie lubią Kaczyńskiego, a Netanyahu kumpluje się z Putinem.
 • @Andrzej Tokarski 15:18:04
  Pańska optyka polityczna jest jasna i prosta: PO i jej akolici to element antypolski (i być może także żydowski), PiS jego akolici (i być może także element żydowski) oraz hierarchia Kościoła to element szczeropolski i patriotyczny. A Putin to taki sam załgany gałgan jak PO.

  Cóż, ja mózgu Panu nie naprawię, myślenia logicznego nie nauczę - może sama natura coś tu jeszcze zdziała (?). Zresztą, niebawem będzie miał Pan okazję poznać skutki działalności PiS - już drugi raz! - będzie się Pan potykał o fakty. A czy Pan je zauważy i właściwie oceni - ????????????
 • @Talbot 15:29:21
  Do diabła! Wywrócił Pan do góry nogami cały mój polityczny światopogląd.

  Znaczy się jest teraz tak: Kaczyński jest git, a Putin to paskudny geszefciarz, który prawdopodobnie do spółki z Tuskiem uśmiercił już wtedy spiżowego Kaczyńskiego.
 • @Rzeczpospolita 15:44:28
  Ja tego nie twierdzę, że Kaczyński jest git. Co do Putina to dobrze Pan wie, że ma sympatie do żydów.
 • @Rzeczpospolita 15:36:37
  to, co Pan przedstawił, to nie jest moja optyka, tylko Pańskie wyobrażenie o mojej optyce. Obawiam się że powstało ono nie w drodze analizy moich tekstów tylko, w drodze wyobrażenia o ich zawartości bez czytania. Może moja strata, że nie mam tak błyskotliwego czytelnika - ale jakoś to przeżyję.

  Proszę sobie wyobrazić , że rzeczywistość jest znacznie bardziej złożona, niż Pan to ogarnia.

  A już napisać o moich poglądach : "hierarchia Kościoła to element szczeropolski i patriotyczny" - może napisać tylko analfabeta który może z grubsza zna literki ale nie umie ogarnąć treści.

  Pan sobie przeczyta Smoleński Tryptyk - może coś dotrze.

  Choć szczerze mówiąc, wątpię
 • @Talbot 16:05:14
  -- wiesz na czym polega mądrość Przywódców ? : PATRZ i się ucz !. Gdybyśmy takiego Żyda w Polsce mieli .....

  https://www.youtube.com/watch?v=aDsonXiKhh4
 • ruch przy granicy czy przy bazie
  Bezwizowy ruch graniczny z Kaliningradem był dla nas b. korzystny także w sensie gospodarczym.
  Ale Polska jest w NATO, a to jest blok wojskowo– polityczny dla którego Rosja jest wrogiem a także w pewnym sensie zagrożeniem.
  Mały ruch graniczny pozwalał Rosjanom przyjeżdżać do Polski i ,,rozłazić” się po Polsce jak przysłowiowe mrówki.
  Pewnie też przez ciekawość podjeżdżali popatrzeć tam gdzie Jankesi zaczęli się kwaterować.
  Nie ma co się dziwić że ,,bohaterscy” chłopcy z nad Potomaku zwani Jankesami albo inaczej boy–sikami po prostu się tych złych rusków panicznie bali.

  Boy–siki, amerykańscy soldiers, moczący się na sam widok Rosjanina.

  Stąd coś trzeba było zrobić, by ich uspokoić, czyli zlikwidować ruch przygraniczny.
 • @ninanonimowa 16:31:11
  "- wiesz na czym polega mądrość Przywódców ?"

  Wiem, na strategii.
  Putina strategia jest taka: Trzymać z żydami...
  Ale jest problem z Polakami - gdy trzymają z żydami, to nazywa się ich zdrajcami.
 • @Talbot 16:43:26
  Ale to się jakoś nie chce trzymać kupy, bo:
  http://wyborcza.pl/1,75399,20583539,stalinowski-renesans-w-rosyjskiej-oswiacie.html

  No, to musi się Pan zdecydować, albo rybków, albo pipków.
 • @Katana 16:53:43
  "Jak chcesz to możesz to widzieć tak: albo pokojowe zjednoczenie świata z Rosją albo krwawe zjednoczenie świata przeciw Rosji."

  Czyli Polska nie ma wyboru - musi trzymać z Rosją, bo inaczej Rosja zaatakuje Polskę?
  Żyrinowski mówił coś na ten temat...
 • @Andrzej Tokarski 16:29:03
  Mimo, iż pamiętam sens pańskich wpisów i komentarzy podjąłem trud przeczytania pańskiego tryptyku. Sił starczyło mi na tyle:

  "Przecież nie można wykluczyć, że skoro realia nowych sojuszy nie do końca były właściwie rozpoznane, to PLANY Lecha Kaczyńskiego wobec Polski dalece rozmijały się z dalekosiężnymi planami geopolitycznymi wielkich tego świata. A ponieważ Polacy nie przejawiali skłonności do podporządkowania się w oczekiwanym, czyli w istotnych sprawach pełnym, zakresie – podjęto decyzję o spektakularnym, symbolicznym i należycie przerażającym uderzeniu w ów dopiero co stworzony trzon odradzającej się państwowości. Tak przerażającym, by przez grozę i strach sprowadzić Polaków do przeznaczonej dla nich roli – posłusznych i bezwolnych owiec, które strzygł i pilnował będzie ktoś inny.

  Taki, moim zdaniem, był – i jest nadal – plan dla Polski i Polaków. Każdy kto się temu planowi przeciwstawi, jest wrogiem tych, którzy rozdają karty. Lech Kaczyński do tego – z racji konotacji rodzinnych – w rozumieniu owych możnych był – bo sprzeniewierzył się dalekosiężnym planom - również i przede wszystkim zdrajcą - i za to został ukarany.

  Obecnie obserwowana sytuacja wściekłego amoku w atakowaniu władz polskich jest ciągiem dalszym tej samej reakcji. Warto zwrócić uwagę jak jest w tzw „cywilizowanym świecie” powszechna. To powinno dawać do myślenia nawet tym mniej spostrzegawczym.  Więc uderzając w Prezydenta, w obóz który budował, a który zagrażał obcym interesom – symbolicznie uderzono w Państwo i zdruzgotano Państwo. Ostentacyjnie, bezkarnie i z nieukrywaną pogardą. Prawdopodobnie (chcę wierzyć, że nie był to element planu) szczęśliwemu trafowi, że Jarosław nie wsiadł do tego samolotu (pojęcia „samolot”, Smoleńsk” używam jako symboli – będzie o tym niżej) zawdzięczamy to, że jeszcze roimy o jakiejś pozytywnej zmianie w Polsce. Gdyby wsiadł, nie byłoby wśród żywych nikogo, kto poważyłby się spróbować ponownie pokonać tą drogę."

  + jakieś jeszcze pięć akapitów. Resztę sobie odpuściłem, nie szło zdzierżyć.

  W komentarzu Pan napisał:
  "Proszę sobie wyobrazić , że rzeczywistość jest znacznie bardziej złożona, niż Pan to ogarnia."

  Istotnie, rzeczywistość jest skomplikowana i bywa, że można poczuć się jak w dżungli, gdzie trudno wypatrzeć ścieżkę.
  Ależ drogi Panie, Pan w tej dżungli nawet nie potrafi zorientować co do kierunku, więc proszę sobie darować uszczypliwości. Swoją polityczną optykę, widoczną już w przytoczonym fragmencie pańskiej twórczości, określiłem trafnie, więc nie ma się co zżymać.
 • @Rzeczpospolita 17:22:54
  "Choć szczerze mówiąc, wątpię"

  sam Pan widzi, nie pomyliłem się.

  przypominam, że odniosłem się do Pańskiego iście kabaretowego aktu afirmacji pułkownika "Dziura w policzku"Przybyła - a Pan raczył się odnieść do stanu mojego umysłu. Czyli zamiast merytorycznie - bo tu byłby problem obronić taki pakiet patriotów - zabiera się Pan za coś do czego nie ma Pan żadnych umiejętności.

  Zapomniał Pan zacytować przykład mojej akceptacji KK i jego hierarchii

  Wiele rzeczy mi się u Kaczyńskiego nie podoba - ale co do Pana kariery politycznej w PIS - piąteczka! - Panie Prezesie, Piąteczka!


  Nie myślał Pan, żeby wziąć się do jakiejś uczciwej roboty? Zamiast kit ludziom wciskać?
 • @Andrzej Tokarski 18:03:04
  //Wiele rzeczy mi się u Kaczyńskiego nie podoba - ale co do Pana kariery politycznej w PIS - piąteczka! - Panie Prezesie, Piąteczka!//

  z plusem 8-)))

  //Nie myślał Pan, żeby wziąć się do jakiejś uczciwej roboty? Zamiast kit ludziom wciskać?//

  8-)))
  jest przeciez 500+
  pozdr.
 • Koniec Ameryki!
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rosna-emisje-co2-w-obrebie-kaldery-superwulkanu-yelowstone


  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Bomba-atomowa-na-Yellowstone-czyli-kuriozalny-rosyjski-pomysl-na-obrone-przed-USA,wid,17415306,wiadomosc.html?ticaid=11799a&_ticrsn=3
 • @Katana 19:14:04
  spadaj przygłupie
  belzebubie z .......
 • @Andrzej Tokarski 18:03:04
  Panie Tokarski,
  wiem, że na ambicji, w przeciwieństwie do intelektu, Panu nie zbywa, o czym świadczy pański komentarz pełen wybornej argumentacji.

  Niestety, nie mogę traktować Pana jako poważnego interlokutora, ponieważ powtarzanie po G.Braunie oraz cytowanie jego żydowskich, antypolskich bredni - "politycznych poglądów", określa Pana dość jednoznacznie jako osobnika, który nie powinien zajmować się polityczną publicystyką - i nie dlatego, że w pańskim wykonaniu jest to śmieszne, ale dlatego, że strasznie niedorzeczne.
 • @Talbot 18:59:58
  Nic nowego!
  https://en.wikipedia.org/wiki/Tsunami_bomb
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_Chastise
 • @Rzeczpospolita 15:36:37
  Załóżmy partię i przejmijmy władzę 8-)))

  //Z Kukiza 15', po konflikcie odeszło kilku posłów, z których troje założyło koło Wolność i Solidarność (Grupa Morawieckiego). Reszta, w tym jeden z liderów Narodowców, została posłami niezrzeszonymi. Rozłamy te to jednak pestka, w porównaniu do przewidywań całkowitego rozpadu klubu w tym roku. Tymczasem trzyma się on dobrze i nic nie zapowiada dalszych odejść. Ba, na jesieni szykują wybory władz lokalnych i ogłoszenie nowego programu.

  Co do Narodowców, to rozpadli się na kilka grup. Główną tworzy osłabiony Ruch Narodowy. ONR już wcześniej poszła w inną stronę, podobnie jak posłowie związani z Ruchem, a którzy woleli pozostać przy Kukizie'15. Na marginesie istnieje jeszcze mała grupka związana z Marianem Kowalskim na czele. Duża część pracy organizacyjnej z ostatnich lat została zaprzepaszczona.

  Ruchy w centrum

  Nie udało się stworzyć politycznego bytu na bazie KOD. Wszelkie próby spełzły na niczym, a i cała inicjatywa straciła impet. Pojawiły się jakieś zalążki w postaci Koalicji Organizacji Demokratycznych czy parasolowa organizacja WRD (Nowoczesna, PSL, Inicjatywa Polska, SLD, Dom Wszystkich Polaka, Zieloni, Partia Demokratyczna oraz Stronnictwo Demokratyczne), ale nie przejawiają one większego zapału do działania. //

  http://planktonpolityczny.blox.pl/html
 • @Talbot 15:29:21
  .
  Ajjajaj! Jak oni sie nie lubia!
  Lecz o dziwo wspolpracuja, jak we wspolnej sprawie!
 • @Czartoryski 23:57:00
  Rosyjscy oligarchowie kupują też posiadłości w zachodniej Europie i USA, dając zarobić imperialistom. Czy ktoś słyszał, aby zachodni oligarchowie kupowali posiadłości w Rosji?
  Chyba, że dziwak i alkoholik Depardieu...
 • @Talbot 10:04:14
  Talbot, bądź precyzyjny, nie rosyjscy, ale żydowscy oligarchowie kupują nieruchomości w Europie Zachodniej i USA za pieniądze ukradzione w Rosji. Ta precyzja bardzo ułatwia analizę. Tak samo postępują żydoscy oligarchowie z pieniędzmi ukradzionymi na Ukrainie. Ostatnio zauważam, że część tych ukradzionych pieniędzy "inwestowana" jest w Polsce - samodzielnie, albo w spółkach ze swoimi współbraćmi, żydami okradającymi Rosjan, Polaków, Ukraińców i Białorusinów. Popatrz sobie na aktywność Alfa Bank albo Alfa Group.
  A zatem syjonityczny trollu nie uprawiaj tu kłamliwej propagandy i nie zadawaj "dziecinnych" pytań.
 • @stanislav 11:20:59
  "A zatem syjonityczny trollu nie uprawiaj tu kłamliwej propagandy i nie zadawaj "dziecinnych" pytań."

  A jakie pytania ja zadaję, które to są te pytania?

  Zauważyłem jedną rzecz, że rosyjska agentura jest tak samo wulgarna, jak żydowska (Niesiołowski)
 • @Rzeczpospolita @ stanislav
  Jest odzew w patriotycznych kręgach w kraju na moje „ostrzeżenie o burzy ". Stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej umieściło moje ostrzeżenie na swoim portalu opatrując je swoim komentarzem

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/.../ostrzezenie.../

  Przypomnę , iż artykuł pierwotnie opublikowany został na rosyjskiej platformie społecznościowej KONT, skąd został dalej puszczony na chińskie i arabskie portale :

  https://cont.ws/post/351223

  Niestety nie znam reakcji rosyjskich mediów i służb bezpieczeństwa na ten artykuł . Nie ma się zresztą co dziwić , bowiem służby działają tajnie.

  Po tym co napisał AdNovum we wstępniaku , w tym przytoczone przez niego wypowiedzi Macierewicza coraz bardziej utwierdzają mnie w przekonaniu, że sygnalizowana przeze mnie sprawa jest bardzo poważna.

  https://adnovumteam.wordpress.com/.../comment-page-1/... PS.

  Jeden z komentatorów volviak19 pod artykułem na WPS

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/.../ostrzezenie.../

  napisał swój komentarz . cytuję :

  volviak19 22 Sierpień 2016 o 23:14

  POLSKA MUSI WSPIERAĆ BIAŁĄ ROSJĘ, PONIEWAŻ DZIĘKI BIAŁEJ ROSJI PRZETRWAMY I ZWYCIĘŻYMY, NATOMIAST JEŻELI DAMY SIĘ SPROWOKOWAĆ PARCHOM Z USSRAELA- TO WSZYSCY ZGINIEMY!!!!

  Moja odpowiedź : tak Polska i Polacy muszą wspierać Rosjan i Rosję , bo faktycznie w przeciwnym razie wszyscy zginiemy, a z Nami zginą też nasze matki, ojcowie, żony i dzieci. Zginą również Żydzi, którzy zamieszkiwali na terenach Rosji i innych słowiańskich państw , w tym Polski, cytuję :

  "Zachód / przyp. własna - USrael / nigdy nie odstąpił od swoich planów zniszczenia Słowian . Jeden ze współautorów projektu Harwardzkiego / przyp. własna -jeden z tajnych projektów CIA dot. zniszczenia Rosji/ Z. Brzeziński – na zamkniętym posiedzeniu powiedział:

  „Nowy Światowy Porządek się tworzy przeciw Rosji, kosztem Rosji i na ruinach Rosji. Nie ma wątpliwości, że Rosja wcześniej lub później zostanie rozbita i przejdzie do niebytu.”

  Specjalna część tego planu to los narodów słowiańskich, podobny do tego jaki był w hitlerowskim planie Barbarossa. Amerykanie w swym projekcie uwidocznili konkretne liczby. Totalna likwidacja 300 milionów Słowian, a wraz z nimi wszystkich Żydów. Tych najchętniej użyli w swym celu dla rozbicia oraz zniszczenia narodów słowiańskich, a potem czeka ich ten sam los. W procesie likwidacji Słowian dorobili się oni wielkich majątków, a tymi majątkami Władza Światowa nie będzie się chciała dzielić. Swoją rolę spełnili. Jest to w projekcie napisane w sposób jasny i niedwuznaczny, Żydzi są przeznaczeni na likwidację wkrótce za Słowianami.

  Źródło : https://prawda2.info/viewtopic.php?t=23135

  Tak więc również Żydzi zamieszkali na terenach słowiańskich państw przeznaczeni są do likwidacji przez swoich pobratymców syjonistów. "
 • @stanislav 11:20:59
  Kreml na pasku rządu światowego

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kreml-na-pasku-rzadu-swiatowego-2016-08
 • @detektywmjarzynski 12:11:54
  Rozpoczynam akcję wysyłania emaili do Macierewicza . Wysłałem do niego pierwszy email :

  Minister Obrony Narodowej
  Antoni Macierewicz

  To fakt, iż polskie społeczeństwo, w tym polska młodzież – co widać na załączonym niżej filmie- nie chce wojny

  https://www.youtube.com/watch?v=_bHkVCeXWAw
  .
  co nie przeszkadza psychopatom takim jak Macierewicz , by popychali Naród Polski do niej. Macierewicz nie jest, ani Polakiem , ani katolikiem , ani żołnierzem. On rżnie chojraka, między innymi dzięki temu, iż My mu na to pozwalamy. Trzeba z tym skończyć . Trzeba go o naszych zastrzeżeniach co do jego osoby na bieżąco informować. Oto jego adres :

  Minister Obrony Narodowej

  ul. Klonowa 1, 00-909 Warszawa
  tel. +48 261 871 201, 261 871 104, faks +48 261 870 950
  e-mail: comon.sekretariat@mon.gov.pl

  za źródło : http://www.mon.gov.pl/kontakt/

  Powyższy post jako pierwszy wysyłam do Macierewicza

  Źródło : https://adnovumteam.wordpress.com/.../wojna-domowa-na.../
 • @Rzeczpospolita 21:18:05
  Panie Kosiur - a pomyślałeś Pan, że czas nogi zacząć leczyć?
  Nikt Panu nie podpowiedział, że tam gdzie mówią o intelekcie - możesz Pan tylko milczeć?

  Założę się, że dale Pan nie wie o co chodzi...
 • @detektywmjarzynski 12:15:14
  Ludzie od Antka prowokują Nas na każdym kroku. Róbmy swoje . Nie dajmy się sprowokować.

  http://natemat.pl/188199,czolem-panie-ministrze-misiewicz-fetowany-jak-szef-armii

  PS. Antka biorę na siebie . Mi nie fiknie ten "gieroj".

  do wiadomości : Minister Obrony Narodowej , Antoni Macierewicz

  email : comon.sekretariat@mon.gov.pl
 • @detektywmjarzynski 12:47:31
  Hitler był żydem, papież jest masonem, a Royal Baby to żydowski bękart - Wolna Polska atakuje

  http://natemat.pl/70071,hitler-byl-zydem-papiez-jest-masonem-a-royal-baby-to-zydowski-bekart-wolna-polska-atakuje
 • @detektywmjarzynski 12:47:31
  Antek to tchórz zresztą taki sam jak jego szef Jaruś .
 • @Talbot 13:03:48
  Nie jestem rasistą, a wszelkie formy dyskryminacji są mi obce. Nie oceniam ludzi względem nacji ,lecz podług ich zasług i tego komu służą.
 • Mieszkaniec Reńskiej Wsi od 9 lat nie płaci podatków, bo twierdzi, że są nielegalne!
  http://www.strefaagro.nto.pl/artykul/mieszkaniec-renskiej-wsi-od-9-lat-nie-placi-podatkow-bo-twierdzi-ze-sa-nielegalne


  PS. pochwalam ten sposób walki z reżimem okupanta na polskiej ziemi.
 • @detektywmjarzynski 13:14:36
  Ja bym nie powoływał się na portal Na Temat Tomasza Lisa, bo to wstyd.
 • W dniu dzisiejszym vice chazarskiego MF
  oświadczył ,że ruch graniczny /MRG/ z ruskimi będzie nadal zamknięty ,bo "nam" ? się to "opłaca" - 25 milionów zł "zysku" na miesiąc.

  Chazarom się "przypomniał" temat przemytu ,który trwa w najlepsze od czasów powstania chazarskiej Polin po 1989r.

  Syjonizm TAK ,wypaczenia ,też.
 • @Andrzej Tokarski 12:37:12
  Za to moc pańskiego "intelektu" - naprawdę, jestem pod wrażeniem - jest coraz bardziej porażająca, co widać po celności argumentacji. Proszę jej - tej mocy ma się rozumieć - nie nadużywać, bo obawiam się, że się Pan "intelektualnie" wypali.

  I kto wtedy będzie wypisywał durnoty o Międzymorzu oddzielającym Rosję od Zachodu?
 • @Talbot 13:35:44
  "wstyd to kraść i z d..y spaść"
 • @detektywmjarzynski 14:07:49
  My antysemici mamy swoje zasady...
 • @Talbot 14:35:45
  Ja nie jestem antysemitą. Paradoksalnie największymi antysemitami na świecie są sami Żydzi, którzy w ten sposób min. dyscyplinują własną diasporę, wyłudzają od Goim nienależne im odszkodowania.
 • Monitorując bieżącą sytuację społeczno-polityczną w Polsce stwierdzam , iż aktualnie realizowana jest przez spółkę CIA /Mossad
  rękami Antka -ministra i podległych mu służb specjalnych kolejna prowokacja , tym razem wobec Polski i Polaków , w tym szczególnie wobec armii, mająca na celu sprokurowanie wywołania w wojsku puczu wojskowego, służącego do destabilizacji sytuacji wewnętrznej i mającego doprowadzić do wkroczenia do Polski tzw. "bratniej pomocy" dla spacyfikowania Polski i Polaków.

  W tym celu kanałami operacyjnymi oraz przez podporządkowane służbom specjalnym media rozpowszechniany jest w internecie film, którego celem jest wywołanie wśród wojskowych akcji wzburzenia , a docelowo, puczu wojskowego. Oto ten film :

  https://www.youtube.com/watch?v=wYyURWaQM7E

  oraz oczekiwana przez służby reakcja na niego wojskowych :

  http://polityczek.pl/index.php/uncategorised/850-pulkownik-mazgula-apeluje-do-oficerow-nie-pozwalajcie-z-siebie-robic-blaznow

  W związku z powyższym jeszcze raz proszę Polaków , by nie ulegali prowokacjom wewnętrznego wroga i postępowali według zasad , które wytyczyłem w swoim Manifeście /Odezwie do Narodu Polskiego, cytuję :

  4. Nie dajmy się sprowokować, ani przez antypolskie działania organów władzy publicznej – sejm, rząd i inne naszpikowane obcą agenturą i działające na ich zlecenie i w ich interesie, ani też przez działające z nimi w jednej drużynie i sterowane zza oceanu i zachodu organizacje pozarządowe/różne stowarzyszenia, fundacje itd., będące tak naprawdę „zagranicznymi agentami’.

  źródło : https://opolczykpl.wordpress.com/2015/01/22/manifest-odezwa-dysydenta-komandosa-michala-jarzynskiego-do-polakow/


  Proszę koleżanki i kolegów o pomoc w publicznym zdemaskowaniu tej prowokacji i jej nagłośnieniu , co uczyni ją bezskuteczną. Antka -ministra -prowokatora zamierzam wziąć na siebie. Do roboty !

  do wiadomości : minister obrony narodowej Antoni Macierewicz

  email : comon.sekretariat@mon.gov.pl
 • @detektywmjarzynski 16:52:02
  Niezle ,cyrk małp przed pomocnikiem aptekarza .
 • @detektywmjarzynski 16:27:11
  "Ja nie jestem antysemitą. Paradoksalnie największymi antysemitami na świecie są sami Żydzi, którzy w ten sposób min. dyscyplinują własną diasporę, wyłudzają od Goim nienależne im odszkodowania."

  A to ciekawe....co więc robisz pomiędzy antysemitami, takimi jak gospodarz Bloga?
  Jesteś polskim patriotą?
  A może rosyjskim....
  Ciebie można spotkać wszędzie, tylko nie na stronach polskich patriotów.
 • @Talbot 17:31:53
  I do czego Polaków namawiqsz, do zamachu stanu?
  Kim ty jesteś?
 • @Katana 18:22:19
  Nie zauważyłeś, że agentura napuszcza Słowian, jednych na drugich?
 • @Katana 18:39:19
  Główne ostrze walki skierujemy na Słowian

  http://krecikowaty.blogspot.com/2013/03/na-krawedzi-grobu-syjonizm-plany-i.html
 • @Katana 19:49:40
  Przebudzenie...

  https://www.youtube.com/watch?v=uxfUodKNGVY
 • Szanowny Panie Dariuszu...
  Czy aby na pewno Ks. Międlar stoi po tej stronie po której Pan tego Księdza stawia? Czy gdyby on tam stał, to czy dostałby te wszystkie zakazy i suspensy. Proszę posłuchać:
  https://www.youtube.com/watch?v=sDKin8RicKo
 • @Jan Paweł 10:21:24
  Proszę nie kierować się Pana uprzedzeniami do Kościoła RK, bo tam w znakomitej większości są POLACY, nierzadko ze wsi, małych miasteczek itd. Czy można tych ludzi podejrzewać o złe intencje skierowane przeciw swojej Ojczyźnie? Oni po prostu zostali tak zindoktrynowani, ale z całą pewnością nie są wrogami Polski i... są do odzyskania.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031