Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
876 postów 8665 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Słowianie – o naszej historii i o katolickich „narodowcach”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Naród odcięty od własnych korzeni roztopi się w kosmopolitycznej magmie żydo-chrześcijańskich ludów Zachodu.

 

Wywiad z Januszem Bieszkiem, pisarzem, autorem m.in. książki „Słowiańscy królowie Lechii. Polska starożytna”, przeprowadzony przez Redakcję OtokoClubu  w lipcu 2016 r.

Gość OtokoClub opowiada o pierwszych Słowianach w Europie oraz kształtowaniu się państwa Lechitów, starożytnych Polaków.

Zdaniem Janusza Bieszka historia Słowian i Polski jest znacznie starsza niż podaje oficjalna nauka. Stare kroniki mówią o pierwszych królach Lechii już w XVIII w. p.n.e.

za: http://otokoclub.pl/video_,93,wywiad-z-januszem-bieszkiem-o-slowianach-i-lechitach.html

 

Video Player -wywiad z Januszem Bieszkiem

 http://otokoclub.pl/media/Bieszk_Janusz_o_Slowianach_i_Lechitach.mp4

 

Jasnogórski poczet królów i książąt polskich

niedostępny dla zwiedzających klasztor

Również oświata w Polsce – oświata w żydo-masońskich łapach – ukrywa prawdę historyczną o Słowianach.

więcej na: https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/04/22/poczet-krolow-lechii-kosciol-w-polsce-od-1050-lat-ukrywa-przed-polakami-ze-jestesmy-starozytnym-antycznym-wielkim-imperium/

______________________________________________________________

 

____________________________________________________________

 

O żydo-katolickich „narodowcach”

 

Naród odcięty od własnych korzeni, wychowujący młode pokolenia bez historycznej świadomości własnej wielkości roztopi się w kosmopolitycznej magmie żydo-chrześcijańskich ludów Zachodu.

Niewielu Polaków potrafi zadać sobie pytanie, jak to możliwe, że żydo-chrześcijaństwo pojawiło się w Hiszpanii już w I w. n.e., w Irlandii i Francji w V w. n.e., w Szwecji w IX w. n.e. W Polsce – w państwie, które według żydo-chrześcijańskiego Kościoła i żydowskiej oświaty nie istniało organizacyjnie – pojawiło się dopiero w wieku X n.e., a i to na krótko, ponieważ już w XI w. upadło. Całkowity i trwały podbój Polski przez żydo-chrześcijaństwo nastąpił dopiero w wieku XV.

Autor „Słowiańskich królów Lechii”, J.Bieszk, pod koniec filmu podaje informację, że Lechici, którzy nigdy nie ulegli Cesarstwu Rzymskiemu, uniemożliwiali także żydo-chrześcijańskiemu Rzymowi podbój środkowej Europy i marsz na Wschód. Słowianie stali na przeszkodzie wprowadzaniu przez żydo-chrześcijański Rzym – przez Kościół – systemu feudalnego, który pomnażał bogactwa i władzę najeźdźców spod znaku krzyża.

Czy trudno dopatrzeć się w postawie Lechitów analogii do roli współczesnej słowiańskiej Rosji, stojącej na drodze podboju żydowskiego imperializmu USA, Wlk.Brytanii, Izraela – żydo-chrześcijańskiego Zachodu? Nieustającym pragnieniem Watykanu jest przecież ewangelizacja Rosji – Rosji chrześcijańskiej (?) -, dzięki czemu stanęłaby otworem dla światowego syjonizmu. Tak kiedyś Polska złamana została przez żydo-chrześcijaństwo, a dzisiaj już kona pod żydowskim imperializmem.

Ostatnia, wspólna, wielka, zwycięska bitwa Słowian nad żydo-chrześcijańskim (żydowskim) imperializmem miała miejsce na polach Grunwaldu w 1410r. Tak o tej bitwie wypowiada się żydo-katolicki kapelan „narodowców” ks. R.Kneblewski:

https://www.youtube.com/watch?v=BAGBPBj0ytE

 

 Była to jedna z najważniejszych bitew ówczesnej Europy, w której wojska państw słowiańskich powstrzymały pochód na Wschód barbarzyńskiego żydo-chrześciajństwa i rycerstwa zwasalizowanych przez Rzym państw zachodniej Europy.

Po bitwie Rzym zagroził królowi polskiemu zorganizowaniem przeciw Polsce wyprawy krzyżowej, jeśli zakon krzyżacki zostanie zlikwidowany i wypędzony (z żydowskich podręczników historii uczyliśmy się, że Władysław Jagiełło nie potrafił wykorzystać zwycięstwa pod Grunwaldem).
Siedem, czy osiem lat po bitwie pod Grunwaldem papież Marcin V obłożył klątwą króla polskiego i wszystkich Polaków do ENTEGO POKOLENIA.

Żydo-katolicy pewnie nie wiedzą, że wielkie zaangażowanie w chrystianizację Prus książąt polskich – Konrada Mazowieckiego i Henryka Brodatego -, inspirowane było przez papieża, który chciał założyć w Prusach państwo kościelne. Cel ten chciał osiągnąć z pomocą cystersów i księcia gdańskiego Świętopełka, popierając go w jego dążeniach uniezależnienia się od Polski. Zakon uzyskał także wsparcie papieża dla wypraw przeciw Prusom, a wyprawy zyskały rangę krucjat.

Bitwa pod Grunwaldem została uwieńczona pokojem w Toruniu (1411). Pokój ten został, mimo zwycięskiej kampanii wojskowej, wymuszony na Jagielle ogólną sytuacją polityczną Polski, gdyż w obronie zakonu stanęła koalicja władców z dynastii Luksemburskiej – Jana, ks. zgorzeleckiego, Wacława, króla Czech oraz króla Węgier Zygmunta i przede wszystkim Rzymu. Pokój nie przywrócił Polsce Pomorza Gdańskiego ani ziemi chełmińskiej.

A klecha Kneblewski (poznałem go osobiście i od razu wzbudził we mnie mieszane odczucia) – kapelan „narodowców” – robi za patriotę.

 

Dariusz Kosiur

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

KOMENTARZE

 • O popisach
  cyt. :

  "Żydo-katolicy pewnie nie wiedzą, że wielkie zaangażowanie w chrystianizację Prus książąt polskich – Konrada Mazowieckiego i Henryka Brodatego -, inspirowane było przez papieża, który chciał założyć w Prusach państwo kościelne. Cel ten chciał osiągnąć z pomocą cystersów i księcia gdańskiego Świętopełka, popierając go w jego dążeniach uniezależnienia się od Polski. Zakon uzyskał także wsparcie papieża dla wypraw przeciw Prusom, a wyprawy zyskały rangę krucjat."

  ...................................................................................................

  Konrada i Brodatego można poczytać w niespalonych Kronikach.

  Płaczliwe zakończenie żywota H.Brodatego zakończyło się na tyce ,gdzie zatknięto jego czerep.Nie dokończył krucjaty , do której szykował się z kilkoma tysiącami krzyżaków,joannitów i ukochanych templariuszy. Polegli wraz z nim pod Legnicą.
  Świętopełk też "zawiódł"- wystąpił zbrojnie przeciw KK,Krzyżakom i Konradowi wraz z Prusami.
  O wszystkim tym wspomina płaczliwie w pseudo-książkach "historia" dla Polaków.
 • @kfakfa 15:03:34
  "smaczek" z ust katabasa " -2 minuta bełkotu - to była jedna wielka rodzina katolicka"...
 • @kfakfa 15:35:26
  "2 minuta bełkotu - to była jedna wielka rodzina katolicka"..."

  Ciekawe z jakich fundacji ma "datki"... :-(
 • @ Autor
  "Siedem, czy osiem lat po bitwie pod Grunwaldem papież Marcin V obłożył klątwą króla polskiego i wszystkich Polaków do ENTEGO POKOLENIA."

  Ktoś zdjął czy nadal działa?

  5*
 • @Jasiek 15:48:16
  Nikt "nie zdjął" dlatego nadal jesteśmy heretykami.Zbiorowy egzorcyzm musiał znów odprawić Papież i ŚM za 600 mln zŁ. Jak widać i słychać "nie pomogło".
 • @kfakfa 16:14:39
  "Nikt "nie zdjął" dlatego nadal jesteśmy heretykami."

  1. Aż nieprawdopodobne...

  2. Dlaczego słowa "nie zdjął" ujął/ujęła Pan/Pani w cudzysłów? Czyżbym wyraził się nieprecyzyjnie? Klątwę się przecież nakłada i zdejmuje - mylę się?

  Ukłony
 • Pan Jonasz Bieskełe zapomniał
  zapomniał dopisać że Siemowit pisany w poczcie po łacinie (!) (któta to była podrzędna wobec potężnej Lechii) zapisywany jest SEMovich czyli potomek (icz) SEMicki
  pewnie specjalnie to pominął żeby najpierw zebrać troche pokemonów narodwo pogańskich
  niektórzy powiedzą że nie Siemowit tylko Ziemowit od ziemi..a raczej ziemia od Sema i jesteście w domu naiwniaki
  http://polania.com.pl/kim-jestesmy/

  Ja zostaję przy Jezusie Chrystusie który nie był Żydem tylko JEST BOGIEM
 • @WandalVeni 18:36:41
  I wandal przyszedł (Wandal Veni) i skomentował ...
 • @Rzeczpospolita 19:59:05
  obawiam się że te brodate twarze z pocztu (przynajmniej niektórzy) z nad wyraz wydatnymi nosami to nie żadni władcy tylko ciemiężyciele Lechii tak jak obecne elity, ich spadkobiercy.
 • @WandalVeni 18:36:41
  :))...łojejej, wypatroszyłeś kosiurowe bajanie:))...widząc po reakcji "koncesjonowanego antysemity" faktycznie "są w domu":)))

  ja też pozostaję przy Jezusie Chrystusie...amen!!!
 • @WandalVeni 20:25:01
  :D...ostatni rząd na dole wygolony aż miło...czyżby transformowali się pod nowy ustrój polityczny rzymski?:))))
 • klecha Kneblewski...
  patroszy was... kryptożydki:))

  https://www.youtube.com/watch?v=eelC6Vw1OiY
 • A cała ta historia Wielkiej Lechii
  oparta o "solidne" żródła:

  Kronika Prokosza (Kronika polska przez Prokosza w wieku X napisana, z dodatkami z Kroniki Kagnimira, pisarza wieku XI, i z przypisami krytycznymi komentatora wieku XVIII pierwszy raz wydrukowana z rękopisma nowo wynalezionego) – tzw. kronika słowiańsko-sarmacka rzekomego kronikarza Prokosza z 936 roku, w rzeczywistości sfałszowana przez Przybysława Dyjamentowskiego (1694-1774).

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kronika_Prokosza
 • @trybeus 20:58:10
  "klecha Kneblewski...
  patroszy was... kryptożydki:))"

  Oj tam, oj tam. Tu akurat mówi, co prawie wszyscy jako tako zorientowani wiedzą, ale że Krzyżacy i Polacy to jedna rodzina katolicka... za Jagiełły w dodatku....

  No dobra... Sefardyjka śpiewa dla wszystkich:

  https://www.youtube.com/watch?v=MiJ5_JIhmqw

  Ona jest niesamowita.
 • @trybeus 20:46:03
  :)
  a tak na poważnie czy jest chociaż teoretycznie możliwa jedność Narodu Polskiego, chociaż na minutę
  rozmarzyłem się..
 • @Ywzan Zeb 21:00:52
  Wiki swoje, a Jasiek swoje...;-)


  "Fałszerstwo tej kroniki już w przeciągu roku od jej wydania wykazał Joachim Lelewel, odnajdując w Wilnie jej rękopis opatrzony datą 21 czerwca 1764 roku i wskazujący na Dyjamentowskiego jako jego autora. Przybysław Dyjamentowski znany był powszechnie jako fałszerz dokumentów historycznych, zajmował się tworzeniem fałszywych genealogii rodów magnackich i fikcyjnych źródeł opisujących najstarsze dzieje Polski"

  No dobra:

  - "Limes" Imperium Romanum istniały w rzeczywistości, a nie tylko na papierze.
  - Lelewel... Braun miał coś do powiedzenia na temat tej postaci. Tragicznej trzeba przyznać. Ale kim jest Braun?
  - Fałszerzowi można przypisać wszystko. A zwłaszcza jeśli Braun miał rację.

  Więc granice Imperium Romanum istniały?

  A poza tym to dzięki za link - info z niego wynikające uzupełniłem tylko swoimi może zbyt pochopnymi przemyśleniami... proszę mnie nie traktować jako natrętnego adwersarza. Sam chciałbym dokopać się do prawdy.

  Ukłony
 • @Jasiek 21:32:14
  nie...w tym (moim)filmiku wyraźnie mówi, że nie ma czegoś takiego jak żydo-chrześcijaństwo, co próbuje wcisnąć Kosiur end company:))

  co do krzyżaków, to ciekawostka...zwiedzałem Toruń tydzień temu...generalnie to gdyby nie krzyżacy to Toruń (poniekąd piękne miasto) byłoby zapyziałą wioską:))

  oczywiście nie bronię krzyżaków...żeby nie było...torunianie przegnali krzyżaków i z krzyżackiego zamku pozostawili tylko wieżę latrynę ...dla potomności:))

  ...czepia się Grunwaldu, a przecież Kneblewski wyraźnie mówi, o ważniejszych przecież bitwach powstrzymujących nawałę islamu...tego już "koncesjonowani słowianie antysemitnicy" nie roztrząsają:))
 • @WandalVeni 21:53:24
  ----------TAK !!! daj mi TV i PRASĘ - w 3 dni !! pogodzę Polaków.
 • @WandalVeni 21:53:24
  "a tak na poważnie czy jest chociaż teoretycznie możliwa jedność Narodu Polskiego"

  Zawsze. Ale nie można wymagać zbyt wielu podpunktów tej "jednomyślności".

  Ta kwestia jest akurat tak prosta, że trzeba się zastanowić kto poddaje w wątpliwość zdolności Polaków.

  I co teraz? ;-)
 • @ninanonimowa 22:04:02
  O! Dobre! Brawo!

  @----->>>>>>>>-----------------------------
 • @trybeus 22:02:31
  "co do krzyżaków, to ciekawostka...zwiedzałem Toruń tydzień temu...generalnie to gdyby nie krzyżacy to Toruń (poniekąd piękne miasto) byłoby zapyziałą wioską:))"

  Und Warschau? ;-)
 • @Jasiek 15:48:16
  Nic takiego nie miało miejsca, papież Marcin V miał ciepłe i serdeczne stosunki zarówno z Polską i Polakami jak i z samym królem Władysławem Jagiełłą którego listownie namawiał do aktywnego udziału w prześladowaniach czeskich husytów. W Polsce ustanowił urząd Prymasa Polski i mianował pierwszego,arcybiskupa Mikołaja Trąbę. Pozdrawiam.
 • @trybeus 22:02:31
  "...czepia się Grunwaldu, a przecież Kneblewski wyraźnie mówi, o ważniejszych przecież bitwach powstrzymujących nawałę islamu...tego już "koncesjonowani słowianie antysemitnicy" nie roztrząsają:))"

  No ale czy gdyby nie Grunwald to doszłoby do Odsieczy W. i Cudu nad W.?
  Mielibyśmy godzinę W?

  Moim zdaniem to wcale nie jest bezpodstawne pytanie....

  Ale żeby nie było - ja koncesję mam tylko na prowadzenie auta ;-)
 • @jacek0003 22:08:56
  To skąd to info o klątwie???? Ktoś mąci?

  Dziękuję za odpowiedź i pozdrowienia, które stokrotnie odwzajemniam.
 • @Jasiek 22:08:14
  ja wohl:))..und Malbork:)) und Stettin:))und Breslau:))
 • @trybeus 22:13:31
  nie no:))...oczywiście żartuję:)))))))pozdrawiam , dobrej nocy
 • @trybeus 22:13:31
  Dodałbym jeszcze Zopot und Danzig (razem ze stocznią im. Lenina...) ale czy to nie jest za duża załamka?

  Z drugiej strony: Bralin :-)))))
 • @ All
  A teraz uwaga:

  Zacytuję sam siebie i wyciągnę wniosek- nie ma żartów.

  Napisałem:

  "No ale czy gdyby nie Grunwald to doszłoby do Odsieczy W. i Cudu nad W.?
  Mielibyśmy godzinę W?"

  Wyciągam wniosek:

  Czy bez tego Polska byłaby WWW?

  Jak mi poszło....?
 • @Jasiek 22:18:44
  kurde...a Krakau????

  und goralenvolk:))
 • @WandalVeni 21:53:24
  jest możliwa...gdyby nie wieczni prowokatorzy:))też się rozmarzyłem...pozdr
 • @trybeus 22:24:28
  "kurde...a Krakau????

  und goralenvolk:))"

  To w takim razie trzeba jeszcze dodać Auschwitz, Treblinka, Birkenau... ale żeby nie było tylko o Polsce to jeszcze Gross-Rosen, Sachsenhausen itd. Wymieniać dalej "po owocach ich poznacie"?
 • @jacek0003 22:08:56
  ///Nic takiego nie miało miejsca, papież Marcin V miał ciepłe i serdeczne stosunki zarówno z Polską i Polakami///

  Jasne.Nie wiedzieć tylko czemu nie uwolnił "ulubionej Polski" od klątwy swego poprzednika Grzegorza XII ? jak wiadomo "termin" obowiązywania klątwy minął całkiem niedawno.

  //W połowie nadchodzącego roku wygasa klątwa na Polskę. Przez 600 lat Polska jest obciążona klątwą, nałożoną na nasz kraj przez Papieża za pokonanie Krzyżaków pod Grunwaldem //
  http://wiadomosci.onet.pl/tablica/w-polowie-nadchodzacego-roku-wygasa-klatwa-na-pols,1666,270154,42329696,watek.html
 • @Jasiek 22:24:23
  zamiast Odsieczy W. z perspektywy czasu można by stwierdzić, ze Jan S. mógł pozostawić pieprzonych austriaków samych sobie a lepiej mógł pozostać w kraju i zrobić wielki mur na Odrze, Nysie i wzdłuż Karpat, aż po Zakarpacie...
 • @Jasiek 22:02:31
  Więc granice Imperium Romanum istniały?

  Nawet fałszerz nie mógłby obyć się bez prawdziwych faktów, chociaż kilku, żeby uwiarygodnić swoją, jak to się dzisiaj mówi, "narrację".

  Obrazowo: Juliusz Cezar istniał, ale kronika z wyprawy Cezara na Marsa (planetę) byłaby ewidentną bajką.

  Znalazłem jeszcze jeden link w temacie:
  Już na początku XIX wieku znaleziono w tym tekście setki anachronizmów, śmiesznych błędów i naiwności. Jednak w 1825 wydal to rozbrajające w swym prymitywizmie fałszerstwo nijaki Kownacki. Szybko o tym zapomniano. Był tam też „dodatek” Kagnimira, też z jakiegoś wieku. Z nowszych [bliższych nam] rewelacji: „Lis któren z Aleksandrem W. woiował, Lech któren z Juliuszem Cezarem woiował”.
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18294&Itemid=119

  Mnie to wystarczy, aby uznać te "Kroniki Prokosza" za niewiarygodne.

  Oddaję ukłony
 • @Jasiek 22:28:47
  nooo:)))...tośmy wymienili przekrój kulturalny krzyżacki:))...cholera, tylko żydowskie nam umknęły:))trzymmy się tematu...

  "Naród odcięty od własnych korzeni roztopi się w kosmopolitycznej magmie żydo-chrześcijańskich ludów Zachodu."

  :D
 • @Ywzan Zeb 22:33:25
  "Mnie to wystarczy, aby uznać te "Kroniki Prokosza" za niewiarygodne.
  Oczywiście, ale jednak... granice imperium istniały i dziwnym trafem...
  Chyba już za dużo czasu upłynęło, żeby sięgać aż tam. Ja przyznaję się bez bicia, że warsztatu ani intelektu do tego nie posiadam. Przypomniały mi się natomiast pewne myśli pewnych osób odnoszące się do tematu wpisu (przynajmniej pośrednio):

  Krzysztof Wojtas: To Kościół przetrwał dzięki polskości, a nie Polska dzięki Kościołowi - przepraszam, jeśli nie dosłownie i za brak linku.

  Ninanonimowa: Spod krzyży nie widać już orła... - również przepraszam jeśli nie dosłownie i za brak linku.

  Czy potwierdzeniem tych przemyśleń innych blogerów nie są klątwy papieży, poparcie targowicy i firmowanie "stołu bez kantów"?

  Czy przypadkiem nie ma wzajemnego uzupełniania się Polski i Ewangelii?

  Ciężkie pytania. Wiem.
 • @ Autor
  Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu - tu "akurat"
  "Vereinigte Katholischen Familien":

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/38/Jan_Matejko%2C_Bitwa_pod_Grunwaldem.jpg

  Oczywiście zdjęć nie było, więc mam tylko obraz ;-)
 • @Jasiek 22:48:03
  krótko...plemię żmijowe przenikło do świętego Kościoła Katolickiego, dlatego można go kąsać za "grzechy"...KK jest święty i bramy piekielne go nie przemogą...i dalej ...Bóg pozwala na to, aby z pszenicą rosły chwasty...

  Królestwo niebieskie podobne jest do człowieka, który posiał dobre nasienie na swej roli. Lecz gdy ludzie spali, przyszedł jego nieprzyjaciel, nasiał chwastu między pszenicę i odszedł. A gdy zboże wyrosło i wypuściło kłosy, wtedy pojawił się i chwast.
  Słudzy gospodarza przyszli i zapytali go: Panie, czy nie posiałeś dobrego nasienia na swej roli? Skąd więc wziął się na niej chwast? Odpowiedział im: Nieprzyjazny człowiek to sprawił. Rzekli mu słudzy: Chcesz więc, żebyśmy poszli i zebrali go? A on im odrzekł: Nie, byście zbierając chwast nie wyrwali razem z nim i pszenicy. Pozwólcie obojgu róść aż do żniwa; a w czasie żniwa powiem żeńcom: Zbierzcie najpierw chwast i powiążcie go w snopki na spalenie; pszenicę zaś zwieźcie do mego spichlerza – Mat. 13:24-30


  więc pozwólmy chwastom dalej rosnąć...wedle słów Jezusa, ale do czasu, czasu żniw...wtedy zobaczymy kto jest kto...nic wielkiego..niech chwasty rosną:)) my starajmy się być pszenicą...
 • @Jasiek 22:13:26
  W czasie Wielkiej Schizmy Zachodniej (1378 -1417) kolejni papieże z Rzymu i antypapieże z Awinionu ekskomunikowali na wzajem siebie, oraz wszystkich swoich popleczników. W tym czasie Polska i Zakon Krzyżaków konsekwentnie popierali papieży z Rzymu i rzeczywiście "dostąpiliśmy" ekskomuniki, ale ze strony antypapieża z Awinionu popieranego przez Francję. Wybór na papieża Marcina V w 1417 r. na konklawe zarządzonym w czasie soboru w Konstancji zakończył okres Wielkiej Schizmy Zachodniej. Z urzędów zostali odsunięci : antypapież Jan XXIII, antypapież Benedykt XIII oraz papież rzymski Grzegorz XII. Ufff, teraz jasne skąd te pogłoski ? Z licznych wzajemnych ekskomunik jakie sypały się "jak z rękawa" w okresie Wielkiej Schizmy Zachodniej, jeszcze raz pozdrawiam.
 • @trybeus 22:38:45
  "tośmy wymienili przekrój kulturalny krzyżacki:))...cholera, tylko żydowskie nam umknęły:))trzymmy się tematu..."

  Tu widać "postępy":

  https://www.google.fi/search?q=israel+palestine+map&client=firefox-b&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjv1O38kPnOAhUKGCwKHetcCswQsAQIIg&biw=1366&bih=588
 • @Jasiek 23:11:24
  i za chwilę tak może wyglądać Polska:(
 • @WandalVeni 20:25:01
  Czyżby wybór nicka tak mocno odciskał swoje piętno na komentarzach?

  Jasnogórski poczet powstał w wieku XVII n.e. i należy to uwzględniać w sposobie portretowania i rysunku.
 • @trybeus 23:14:53
  "i za chwilę tak może wyglądać Polska:("

  Skąd tyle optymizmu?

  Nie za chwilę, tylko już :-(
  Nie Polska tylko... :

  https://www.youtube.com/watch?v=JL4Cu-K17vE

  Co robić? Co robić?
 • @jacek0003 23:08:47
  "Ufff, teraz jasne skąd te pogłoski ? "

  Jasne. Tylko głowa mnie rozbolała.
  Dziękuję za tak istotny komentarz.
 • @jacek0003 22:08:56
  Nie pozostaje nic innego jak tylko podziękować za ten komentarz, który potwierdza negatywne, antypolskie, antypaństwowe, antynarodowe i imperialistyczne dążenia żydo-chrześciajństwa.

  Oczywiście klątwa Marcina V za Grunwald miała miejsce - każdy może to sprawdzić.

  "Dobre stosunki z Jagiełłą" (?) - nie namawiał a żądał podjęcia prześladowań husytów, którzy domagali się m.in. odebrania duchowieństwu władzy świeckiej i sekularyzacji dóbr kościelnych oraz wymierzania kar za grzechy śmiertelne przez władzę świecką, czyli ograniczenia uzurpatorskiej władzy żydo-chrześcijańskiego Rzymu.

  Ustanowienie urzędu Prymasa - narzucenie zewnętrznej kontrwładzy królewskiej w postaci namiestnika interesów Rzymu.
 • @trybeus 23:03:07
  "plemię żmijowe przenikło do świętego Kościoła Katolickiego, dlatego można go kąsać za "grzechy"...KK jest święty i bramy piekielne go nie przemogą..." - Kto chce niech w te brednie wierzy.


  Chrześcijaństwo (żydo-chrześcijaństwo, żydo-katolicyzm - określenia używane oficjalnie, zresztą zgodne z prawdą, przez JPII, prymasa H.Muszynskiego) wywodzi wprost się z judaizmu

  Bóg żydowski – Jahwe

  Biblia – żydowskie pismo święte (napisane przez Żydów)

  Stary i Nowy Testament – części Biblii (twór żydowski)

  Jezus – Żyd, jego matka, Maria z Nazaretu – Żydówka

  Apostołowie - Żydzi

  Ewangelie – twórczość żydowska


  I "plemię żmijowe przenikło do świętego Kościoła Katolickiego" - ? - Przecież Żydzi są twórcami i propagatorami tej religii.
 • @Rzeczpospolita 23:51:46
  "I "plemię żmijowe przenikło do świętego Kościoła Katolickiego" - ? - Przecież Żydzi są twórcami i propagatorami tej religii."

  Myślę, że popełnia Pan błąd. Twórcy Chrześcijaństwa na czele z Chrystusem i Apostołami byli Żydami i to nie ulega najmniejszej wątpliwości. Ale, jacy to byli Żydzi to wyjaśnia słusznie przez Pana skrytykowany ksiądz Kneblowski, który majaczył coś o polsko-krzyżackiej rodzinie katolickiej (jak na "zdjęciu "Bitwa pod Grunwaldem") ale co do obecnego mataczenia talmudystów wcale się nie mylił. Z dzisiejszego punktu widzenia Chrystus nie był Żydem, tylko Palestyńczykiem. Bardzo proszę o wysłuchanie księdza Kneblowskiego z linku jaki przedstawił Szanowny Trybeus:

  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/133612,slowianie-o-naszej-historii-i-o-katolickich-narodowcach#comment_1331208

  W linku tym jest wyjaśnione, że obecni Żydzi to potomkowie Chazarów (Aszkenazi) lub Żydzi sefardyjscy (jak Amy Winehouse). I jedni i drudzy z Chrystusem wspólne mają tylko... no właśnie... co?
  Język? - odpada
  Religię - również!
  Genetykę - tym bardziej!

  O tym samym mówi ks. prof. Chrostowski. To nie jest trudne.

  Ukłony
 • @trybeus 23:03:07
  Chwasty w zbożu to: kąkol, mak czerwony, bławatek, rumianek - z czego piękne słowiańskie dziewczyny wiłyby swoje wianki?
  Chwasty w zbożu - powodowały, że żyto musiało walczyć z nimi, nasiona takiego żyta były mocne i zdrowe a mąka bez grzybów i pleśni.
  Chwasty w zbożu - teraz ich prawie nie ma, zwykle sieje się pszenżyto, takie prawie bez słomy, opryskane przeciwko owym chwastom i szkodnikom.
  Nie ma juz prawie bławatków, maków mało, kąkol na wyginięciu a i słomy też nie ma.
  Do tego trzeba dodać, że owe chwasty miały/ mają właściwości lecznicze.
  To tak, jeśli chodzi o stronę przyrodniczą.
  Jesli chodzi o symbolikę, zgadza się. Dodam tu, że w Polsce zagnieździły się nowe, obce chwasty; przyrodnicze i w symbolice.
 • @
  Kosiur - Polak, który proponuje "likwidację" 95,5% (GUS) populacji Polaków.
  "Należy żałować, że żydo-bolszewia okresu PRL (1944-56) nie zlikwidowała Kościoła w Polsce." - Dariusz Kosiur 24.08.2015 16:00

  Jezus i Apostołowie wg Żydów - antysemici
 • @ninanonimowa 22:04:02
  bierz śmiało,
  ...albo może lepiej wystarczą neonowe wynurzenia na temat ufo i pogańskich pokemonów
 • @Zdzich 07:11:42
  --i to bardzo należy żałować ! dlaczego ?? DLATEGO ,że - żydoski kościół ZLIKWIDOWAŁ Polskę .
 • @Jasiek 22:04:46
  I co teraz? ;-)
  ...to samo?
 • @WandalVeni 08:00:33
  ----https://www.monitor-polski.pl/ceremonia-na-slezy-i-co-dalej-kolejne-odkrycie-numerologicznej-symboliki-zdarzen/#more-13017
 • @Rzeczpospolita 23:22:07
  Jasnogórski poczet powstał w wieku XVII n.e. i należy to uwzględniać w sposobie portretowania i rysunku.

  no i po co się powoływać na wrogie zródło, ... trochę konsekwencji.
  Ja twierdzę że ten obraz jest słusznie zamknięty na Jasnej Górze żeby nie rozeszło się wśród plebsu że od zawsze nami rządzili brodaci kulfniaści Semowicze
 • @Jasiek 22:54:11
  a byłeś mże Czułuhowie?
  dowiedziałbyś się że jego wysokość parch Jagiełło po wygnaniu Rycerzy Krzyża pierwsze co nakazał zbudować synagogę w samym środku zamku
 • @lorenco 00:18:11
  Trafnie to ująłeś. Ja natomiast zauważam, że w pobliskim sklepie rolniczym Roundup schodzi jak świeże bułeczki.
 • @lorenco 00:18:11
  Po co oni tyle tego leją? Jak sądzisz Lorenco z czego to wynika? Z lenistwa, z niewiedzy? Zaznaczam, że to bardzo mała rolnicza mieścina.
 • @fretka 11:21:42
  z niewiedzy, chłop był potęgą dzięki pracy rąk, ale teraz to wstyd pielić ręcznie jak jest 'postęp'
  bezpłdność, alergie, choroby krążenia, depresje, schizofrenia, alzheimer, parkinson
  powiedzmy sobie szczerze te substancje są tak zaprojektowane żeby zabijać i upośledzać
 • @alcest 09:26:25
  to że Polacy są tak podzieleni to też robota diabelstwa i jego judaszowych sztuczek.
  Twoje twierdzenie pt. katolicy vs chrześcijanie aż się prosi aby przyszedł tu pewien mądrala i powiedział nie chrześcijanie a chrystuswcy, już to było przerabiane tutaj i to w tonach wpisów. dlatego mnie śmieszą tego typu wojny religijne, pochdzę z katolickiej rodziny i nigdy nikt mnie nie nakłaniał żeby awanturować się z powdu czyjejś innej religii, tak jak nie przestawia się mebli u kogoś innego w mieszkaniu to żałosna hucpa, jeżeli ktoś ma się nawrócić na moją wiarę to napewno nie siłą, tak jak z niewolnika nie ma pracownika tak samo siłą nawrócony nie będzie siłą mnojej wiary.. Należy czym prędzej zakończyć oskarżanie chrześcijaństwa, katolicyzmu, pogaństwa itp jedyną zakałą w Polsce jest syjonizm i talmudyzm to jedyna patologia wywodząca się z religii ale katolicyzm jest jego zaprzeczeniem. W ogóle bajdurzymy o starych dziejach zamiast pilnować gronkowca przed rujnowaniem m.st. itp liczy się teraz. patrzmy na ręce politykom i oligarchom
 • @WandalVeni 08:00:33
  "...to samo?"

  Może trochę logiki czasami?

  Zrób listę 10 (tylko!) problemów i przetłumacz na dowolną liczbę języków. Przedstaw to wszystkim narodom jakim chcesz i zobacz czy osiągniesz w którymś jednomyślność "chociaż na minutę". Ja wiem jaki będzie rezultat i ile jednomyślnych narodów znajdziesz.

  Zanim tego nie zrobisz to przestań łaskawie najeżdżać na Polaków. Za sianie defetyzmu też są kary... ;-)
 • @lorenco 00:18:11
  "Nie ma juz prawie bławatków, maków mało, kąkol na wyginięciu a i słomy też nie ma."

  Piosenka dla Ciebie - Chabry z Poligonu:

  https://www.youtube.com/watch?v=wwERuNjIysw
 • @WandalVeni 08:16:29
  "Ja twierdzę że ten obraz jest słusznie zamknięty na Jasnej Górze żeby nie rozeszło się wśród plebsu że od zawsze nami rządzili brodaci kulfniaści Semowicze"

  A słowo "poligon" pochodzi od zbitki słów Polin i Goim ;-)))))
 • @fretka 11:05:41
  "Trafnie to ująłeś. Ja natomiast zauważam, że w pobliskim sklepie rolniczym Roundup schodzi jak świeże bułeczki."

  Przypadkiem niedawno widziałem wypowiedź prof. Jerzego Zięby - mówił, że unika pieczywa (poza wyjątkiem gdy ma ochotę na chleb ze smalcem... - też tak mam) Jednym z ważnych powodów jest dużo bardziej szkodliwy gluten niż ten który występował w starych odmianach zbóż. Nowe odmiany powstały, żeby być odporne na....roundup. Więc to raczej nie sam roundap nas truje, bo mąka powstaje z ziaren, a te są genetycznie zabezpieczone przed przedostawaniem się zanieczyszczeń, żeby nie powstawało zbyt wiele mutacji, co trują nas same nowe odmiany zbóż...
  Ale się narobiło :-(
  Oto link:

  https://www.youtube.com/watch?v=pGAxxBL0_gA

  Ukłony
 • @Jasiek 13:33:36
  a jednak glifosat truje (c)monsanto żydowskie ale nie koszerne
 • @Jasiek 13:33:36
  Nie wiem. Nie znam się za bardzo. A czy to nie jest tak, że najpierw leją Roundup wypalają chwasty a potem w to mięjsce sieją zboże?
 • @Jasiek 13:10:11
  po pierwsze wpierdaladsz się na skończoną dyskusję w której to na wszelki wypadek się nie wypowiadałeś by na koniec zalać wszystko swoją pyszałkowatością
  czy jesteś może Żydem?
 • @WandalVeni 13:50:04
  i jeszcze ten zachwyt nad jękami żydowskiej narkomanki
  Ponawiam pytanie Żyd albo tuman? może jedno i drugie?
 • @WandalVeni 13:46:39
  "a jednak glifosat truje"

  Zapewne tak - to z wiki :

  " W 2016 roku na obradach Organizacji Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa oraz WHO uznano, że glifosat jest bezpieczny dla ssaków, w tym dla ludzi w dawkach mniejszych niż 2 g/kg masy ciała[21]. Analiza ta spotkała się z zarzutem konfliktu interesów, jako że przewodniczący obrad prowadzi instytut, który otrzymał dotację od Monsanto[22]. EPA ponowną ocenę glifosatu opublikuje w 2016 roku"

  Jednak przedostanie się tej substancji za pośrednictwem samej rośliny do ziaren zboża jest niemożliwe. Można się zatruć gdy samemu się gotowe ziarna opryska roundapem, co przecież jest głupie samo w sobie, ale może niektórzy to robią.
 • @Jasiek 13:56:44
  mało wiesz,
  biochemikiem z pewnością nie jesteś
  cytujesz ulotki promocyjne żydowskiego monsanto
  nowotwory, bezpłodnść już sa potwierdzone niemal na 100%
  a to dopiero początek
  idz się nawpierdalać sacharyny mądralo, samo zdrowie
 • @fretka 13:46:41
  "A czy to nie jest tak, że najpierw leją Roundup wypalają chwasty a potem w to mięjsce sieją zboże?"

  Jeśli robią tylko tak, to do mąki się nie dostanie.

  Problemem jest natomiast wpływ na glebę, to do czego się rozkłada, czy jest szkodliwy gdy dostanie się do innych części niż ziarna itp.
  Możliwości jest dużo.
  I Lorenco ma rację: "kąkol, mak czerwony, bławatek, rumianek - z czego piękne słowiańskie dziewczyny wiłyby swoje wianki?"

  Złą drogą poszliśmy.
 • @Jasiek 13:56:44
  typowe zydowskie gadanie
  zatrułeś się bo byłeś głupi - dobrze ci tak
  a najlepiej nie przyznawaj się głupku bo nam spadnie sprzedawalność
  wstyd Jasiek
 • @WandalVeni 13:54:54
  "Ponawiam pytanie Żyd albo tuman? może jedno i drugie?"

  Uprzejmością Waszmość nie grzeszysz. Napisu "koniec dyskusji" nie widziałem.
  Proszę szukać jednomyślności pośród narodów świata ;-)
  A o zmarłych radzę się tak nie wyrażać ze względu na własne bezpieczeństwo. Oni teraz mogą więcej niż się nam wydaje. I może Pana/Panią spotkać tzw. "pech". Wtedy nie będzie wesoło.
 • @WandalVeni 14:02:49
  Chyba Cię te słowa trochę podirytowały, co nie?

  "Zanim tego nie zrobisz to przestań łaskawie najeżdżać na Polaków. Za sianie defetyzmu też są kary... ;-)"

  Przyznaj się Waści.
 • @Jasiek 14:05:59
  'Waści-mości' nieuprzejmie nie odpowiadasz na moje pytanie. Sienkiewiczowska stylistyka nie ukryje prawdy ;]
 • @Jasiek 14:05:59
  ani razu nie napisałem 'jednomyślność' (co ty jakiś aparatczyk?)
  pisałem o jedności
  łżesz judku
 • @Jasiek 14:09:56
  najpierw przyznaj się, czy jesteś może Żydem? no śmiało,
  Jasiełek
 • @WandalVeni 14:13:56
  "najpierw przyznaj się, czy jesteś może Żydem? no śmiało,
  Jasiełek"

  Dobre! Jasiełek! :-))))))
  Czego to Wandal nie wymyśli. Powymyślaj jeszcze trochę. Będę miał ubaw zanim odpowiem :-)

  Ale najpierw proszę idź się pomodlić o spokój duszy Amy. Radzę szybko. Bo jest już znak. Serio.
 • ciekawe ,zapomniane slowa Prymasa
  "Otrzymaliście w tej chwili straszliwą (!) władzę. To jest władza nie tylko nad szatanami, nie tylko nad znakami sakramentalnymi, ale przede wszystkim — nad samym Bogiem!
  Jesteście przecież „spirituales imperatores" a jako tacy,macie władzę rozkazywać nawet samemu Bogu. On tego zapragnął, on tego od Was chciał!
  Będziecie mu rozkazywać gdy na Wasze słowa zstępować będzie na ołtarze —
  Bóg żywy, choć zakryty, lecz prawdziwy…
  Kto ku Wam patrzy, widzi w was Boga.
  Kto do Was się zbliża, nie szuka ludzkiego ale Bożego.

  z przemówienia Prymasa Polski kardynała Stefana Wyszyńskiego podczas święceń kapłańskich w Ołtarzewie 22.VI.1957 r.
 • @trybeus 22:31:23
  ...ze Jan S. mógł pozostawić pieprzonych austriaków samych sobie ...
  Albo podzielić się z Turkami Austrią
 • @ninanonimowa 07:59:46
  Szkoda, że żydo-bolszewia nie zlikwidowala twoich rodziców. Ciekawe DLACZEGO?
  Nie byłoby debilnej KULA w ŁEB ninanonimowej.
 • @WandalVeni 08:30:20
  "a byłeś mże Czułuhowie?
  dowiedziałbyś się że jego wysokość parch Jagiełło po wygnaniu Rycerzy Krzyża pierwsze co nakazał zbudować synagogę w samym środku zamku"

  Może warto z tego zrobić wpis zamiast tracić czas na "merytoryczne" uwagi o zmarłych albo wyzywanie mnie od Jasiełe czy jakoś tak.
  Wpis może być tu albo na S24, albo tu i tam. Inni podzielą się wiedzą i da się wyciągnąć jakieś wnioski.
  Jak zrobisz wpis na NEonie to dam Ci "parę" gwiazdek a może i coś skomentuję jak mi nie dasz bana.
 • @Zdzich 16:13:41
  ---------nie żałuj !!! ZLIKWIDOWAŁA mi Ojca / więzień Wronek ,Rawicza i prowincjonalnego UB . Ale pocieszę ciebie ! katolicy ROZKRADLI wszystko co wartościowego posiadała wdowa , ksiądz dobrodziej też nie miał oporów.

  Ps. to ile katol .. upss ZŁODZIEJI liczy sobie Polska ??.
 • @ninanonimowa 17:46:37
  Wg Rocznika Statystycznego GUS'u na 2012 rok można wyczytać, że ochrzczonych w Kościele Katolickim rytu łacińskiego (rzymskokatolickim) jest 33,399,328 osób czyli 95,5% populacji Polaków.

  Wg Kosiura, liczba Katolików w Polsce wynosi 98%; chociaż może więcej, gdyz Kosiur zalicza również Żydów do Katolików.
  W grudniu 2015 rozpytywał:
  "Co to takiego żydokomuna? Kto do niej należy?" - Rzeczpospolita 11.12.2015 15:24:46
  Tyle n.t. "likwidacji" twojego i mojego ojca.

  "KULA w ŁEB" i wg wizji "polskich patriotów i narodowców" Kosiura i ninanonimowej pozostaną w Polsce ... tylko oni dwaj.
  (Czy to nie chore?)

  Pozdrowienia od Grzegorza Piotrowskiego! (Taki mudurowy zawsze sie przyda.)
 • @ninanonimowa 17:46:37
  "Ale pocieszę ciebie ! katolicy ROZKRADLI wszystko co wartościowego posiadała wdowa , ksiądz dobrodziej też nie miał oporów."

  To nie jest katolicyzm tylko kurewstwo to o czym Pani pisze. Nikt kto wierzy czegoś takiego by nie zrobił. To byli totalnie popier...leni ludzie.

  Łączę się z Panią w bólu.
 • @Jasiek 19:43:22
  ---- lata całe szukałam przyczyny ! właśnie kureskiego zachowania wspomnianych ludzi .

  JUŻ WIEM ! dzisiaj rozumiem i znam przyczynę.
  Słowianie zostali odcięci od moralności. Stara moralność ,WIARA poszła w zapomnienie , nowa tzn katolicyzm był i jest pełen obłudy fałszu i zakłamania. Katolicyzm przyniósł : PODZIAŁ , POGARDĘ dla biedniejszych, znieczulicę !. -------JA/ egoizm i BÓG /egoizm -- wystarczyło ---- już nie potrzebni byli inni , którzy stali się BALASTEM i PRZESZKODĄ / zawracali głowę swoimi problemami / przeszkadzali i zabierali czas KTÓRY PRZECIEŻ MIAŁ BYĆ POŚWIĘCONY NA LEŻENIEM KRZYŻEM w kościele i na niekończących się modlitwach.

  Dobra rodzinne , które przed chrześcijaństwem zostawały we władaniu KLANU -RODZINY w katolicyzmie trafiać zaczęły w kościoła łapy. Rodzina biedniała , nie miała już możliwości utrzymywania KLANU/ RODZINY . Pozbywano się więc sierot, starych ludzi , cioteczek ,wujenek owdowiałych itp.
  Rodzina nie zasiadała już wspólnie i nie radziła jak drzewiej to bywało. Czas ! rodzinie zabrały wyprawy do kościoła , i na różne wymyślone święta. Tam Słowianin dowiedział się,że wystarczą jemu do szczęścia
  ŚWIĘCI .
  KŁOS /człowiek po KŁOSIE/ człowiek - KK wyciągał ze snopka / KLAN .Aż snopek przestał istnieć . Zamiast FIZYCZNEJ RODZINY pojawiła się rodzina święta na obrazach. Żydoska rodzina . Słowiański KLAN przestał istnieć , przestała istnieć i słowiańska moralność . Pozostała iluzja, którą Słowianie nie czują , ale już nie potrafią sonie przypomnieć prawdy, którą stali. MIĘDZY PIEKŁEM a NIEBEM zawieszeni są w tej chwili Słowianie.
 • @Rzeczpospolita 23:37:49
  Sorry,ale żadnej klątwy Marcina V za Grunwald nigdy nie było, został on papieżem dopiero w 1417 r. już po bitwie (1410 r.) i po podpisaniu Pokoju Toruńskiego między Polską a Zakonem Krzyżackim (1411 r.) co właśnie każdy powinien sobie sprawdzić. Pozdrawiam.
 • @jacek0003 21:43:28
  --proszę o zapoznanie się z zapodanym tekstem.

  Sladami klatwy.rtf
 • @ninanonimowa 22:31:02
  Zapoznałem się i gratuluję poczucia humoru. Oto cytat z tego dzieła wydanego w okresie PRL w 1966 r. przez Ludową Spółdzielnię Wydawniczą: "Podobała się kapłanowi pewna miejscowość - rzucał na nią tabu.
  Wtedy stanąć tu mogła tylko świątynia dla boga lub dom dla kapłana". Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930