Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
597 postów 4142 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Za mało nienawiści w Europie – a tak potrzebna syjonistom

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„W związku z przygotowaniami Niemiec i Rosji do wojny zapraszamy w piątki na Różaniec (…)”

3d9e6cf425b6509af4f986f7fa04f0d9640000

 

Międzynarodowy Żyd, mający świeżo w pamięci tegoroczne antyżydowskie strajki we Francji, żeby odwrócić uwagę społeczeństw od ogromu własnych zbrodni i kradzieży majątku narodów, wszelkimi sposobami wznieca nienawiść.

 

Mamy więc agresję przeciw Polakom w Wlk.Brytanii. Rozwydrzone brytyjskie szumowiny – to rezultat nie tylko nędzy żydowskiego kapitalizmu, ale i standardów „europejskiej” oświaty i mediów -, atakują Polaków – zarobkowych imigrantów, którzy są jedynie skutkiem realizowanej na Zachodzie żydowskiej polityki, a nie jej przyczyną. (Jako ciekawostkę warto przypomnieć informację z głównych wiadomości TVP1 sprzed kilku lat: w Londynie urodziło się roku 2010 więcej Polaków niż w całej Polsce.) Brytyjczycy i młodzi i starzy, także opuszczają swój kraj w poszukiwaniu bezpieczeństwa socjalnego.

 

Również w Polsce mamy próby wzniecania nienawiści do ludności z państw Wschodu. Na szczęście słowiańska tolerancyjność i mimo wszystko wyższy poziom kultury hamują agresywne zachowania. Trwają więc usilne próby przy użyciu koncesjonowanych narodowców, Kościoła, części żydo-mediów, wzniecenia antyislamskich fobii. Przy czym Kościół prowadzi swoją propagandę dwutorowo. Z jednej strony hierarchowie nawołują do otwarcia się na imigrantów, niby to w imię miłości bliźniego – co jest zadziwiająco zbieżne z żydowską polityką władz USA i UE, a z drugiej szeregowi księża uprawiają katolicki szowinizm agitując młodzież wrzaskami „wielka Polska katolicka, nie muzułmańska” przeciw muzułmanom. Arabia Saudyjska, całkowicie kontrolowana przez żydowską politykę Waszyngtonu, Londynu i Tel Avivu, zakamuflowana od 2001r. jako Liga Muzułmańska RP (zrzesza – na papierze – zaledwie ok. 3,8 tys. członków) finansuje budowę meczetów – nie wykluczone, że z myślą o sprowadzeniu do Polski odpowiednio wyszkolonych w terroryzmie radykałów z PI.

 

Międzynarodowy Żyd  przerażony rosnącą na Zachodzie – szczególnie w NRF i nawet wśród jej polityków – aprobatą dla Rosji i dla polityki jej władz, próbuje aktywizować wojenne nastroje. Żydo-reżim NRF zachęca obywateli do robienia zapasów na wypadek wojny – i już oficjalnie wojny z Rosją. A jak wojna Niemiec z Rosją, to gdzie -? – oczywiście na terytorium Polski.

A na przeciw żydowskiej propagandzie z NRF wychodzą żydo-katolicy powiązani z PiS i urządzają różańcowe krucjaty:

„W związku z przygotowaniami Niemiec i Rosji do wojny zapraszamy w piątki na Różaniec (…)”

Taką informację można przeczytać – na razie – tylko na internetowej stronie Łomżyńskiej Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę. – //www.pch24.pl/

 

Oficjalny inicjator tej akcji, niejaki Jerzy Kondrat, mówi żydo-mediom: „W intencji ojczyzny naród wtedy (w czasie sprowokowanej przez J.Piłsudskiego wojny polsko-rosyjskiej z 1920r. – D.K.) padł w modlitwie na kolana. Modlili się za ojczyznę biskupi i Matka Boża nas obroniła.”

Widać zaprzestali modłów w 1939r., bo ponieśliśmy sromotną klęskę. I takie brednie wypisują powszechne żydo-media pracujące z mozołem nad krzewieniem w Polakach nienawiści do Rosji, ale także i do Niemiec, co jest zgodne z doktryną polityczną żydowskiej partii PiS.

Międzynarodowy Żyd (MŻ) wyznaczył Polsce i Polakom rolę zagonu rozdzielającego dwóch naszych „odwiecznych wrogów”, Niemcy od Rosji – a w dalszej perspektywie zagonu rozdzielającego będący może nadal pod kontrolą MŻ Zachód od Rosji i od Wschodu. Na wykonawcę tej polityki wyznaczył PiS, który otrzymał zadanie budowy Międzymorza. Ku tej koncepcji skłaniają się także wszyscy koncesjonowani prawicowcy i narodowcy z G.Braunem, R.Mossakowskim, A.Jabłonowskim i RN na czele – wszyscy podwieszeni do żydo-katolickiego krzyża.

A swoją drogą w łonie tego antypolskiego grona coś jednak trzeszczy. Ku mojemu zadowoleniu prymas Polak wystawił koncesjonowanych narodowców – tych uwieszonych krzyża – do wiatru, gdy powiedział „niepokoi mnie pełzający rozwój nacjonalizmu (…)”.

 

Zamiast banków, handlu, przemysłu, armii, samoorganizacji narodu, socjalnego bezpieczeństwa, syjonistyczne i żydo-katolickie elementy nawołują do krucjaty różańcowej i wytrwałej modlitwy – taką drogę odnowy RP podpowiada się dzisiaj Polakom.

 

Dariusz Kosiur

Zapisz

Zapisz

KOMENTARZE

 • No właśnie
  "Na szczęście słowiańska tolerancyjność i mimo wszystko wyższy poziom kultury "
  A pan tępi katolików pomimo tego, że 90% Polaków deklaruje przynależność do KK.
  Czy Słowianinowi to przystoi?

  Bóg Honor Ojczyzna, to polskie wartości i tradycje narodowe.
  A pan trzyma sztamę z żydami, którzy chcą pozbawić Polaków tożsamości narodowej i wpisać w polską tradycję Gwiazdę Davida?
  Takie wnioski się nasuwają...
 • @Talbot 17:25:26
  A może zaproponuje pan wpisanie do polskich tradycji narodowych czerwoną flagę z Sierpem i Młotem?
 • @Talbot 17:25:26
  "Bóg Honor Ojczyzna, to polskie wartości i tradycje narodowe.
  A pan trzyma sztamę z żydami, którzy chcą pozbawić Polaków tożsamości narodowej i wpisać w polską tradycję Gwiazdę Davida?"

  A co to jest Ojczyzna? Czy to nie przypadkiem także to o czym pisze Rzeczpospolita:

  "Zamiast banków, handlu, przemysłu, armii, samoorganizacji narodu, socjalnego bezpieczeństwa,"

  Polskie banki, handel, armia przemysł, samoorganizacji i socjalne bezpieczeństwo nie są przeciwko Bogu, Honorowi i Ojczyźnie - zapewniam Pana.

  Do zapewnień dołączam ukłony.
 • @Talbot 17:25:26
  Pan nie rozumie co czyta i co sam pisze.

  A gwiazda Dawida wpisała się w polską rzeczywistość - nigdy w tradycję - dzięki żydo-chrześcijańskiej religii, dzięki Kościołowi.
 • @ Autor
  A Pana zapewniam o tym, że modlitwa działa. Krucjata Różańcowa również. Oczywiście nie mogą one być jedynym środkiem do odzyskania banków, handlu i odbudowy przemysłu i każdy kto tak myśli to myśli źle. Ale czy osiągnięciu tego celu mogą być same w sobie przeciwne? W dzień można odbudowywać a wieczorem zmówić pacierz... Można? Można :-)

  Bezpieczeństwo socjalne też rozumiemy inaczej, ale za poruszenie problemu daję 5*

  Ukłony
 • @Rzeczpospolita 17:38:20
  Pan działa zgodnie z instrukcją Mędrców Syjonu i NWO.
  Chyba nawet nie zdajee sobie pan z tego sprawy.
  Polskę już wielu próboqało zniszczyć, ale dzięki polskiej tradycji - przetrwała.
  Takie eksperymenty niech pan robi w Rosji, zobaczymy czy się panu uda.
 • Putin do Autora:
  Ewolucja kłamstwa, bezwstydu i cynizmu.

  http://kresy24.pl/wp-content/uploads/2016/09/putin.jpg
 • @
  Szowinizm szeregowych księży raczej nie jest spontaniczny
 • @Talbot 17:46:25
  ...„W związku z przygotowaniami Niemiec i Rosji do wojny zapraszamy w piątki na Różaniec (…)”

  Talbot chyba nie opuścisz takiej okazji
 • @
  Spokojnie! Jak sam autor podaje, nieznana strona internetowa zupełnie nieznanej Łomżyńskiej Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę ZAPROSIŁA chętnych na Różaniec św. w kościele pw. św. Andrzeja Boboli, po Mszy o godz. 18.00. To wszystko!
  Oczywiście, NIE jest to zaproszenie celem zastąpienia "banków, handlu, przemysłu, armii, samoorganizacji narodu, oraz socjalnego bezpieczeństwa" - jak obłędnie przedstawia autor.
  Wyraźnie podsycający do nienawiści żydo-Kosiur chce mieć wpływ na to w jakich intencjach modlą się wierni - zupełnie tak samo, jak lewicowo-liberalne żydo-media, "Wyborcza". itd.
  Pozdrowienia od Grzegorza Piotrowskiego!
 • @Zdzich 18:33:25
  Jak rozumiem, znacie się z Piotrowskim z tej samej celi. Ale i tu żydo-katolickie fałszerstwo pana zdradza, bo Piotrowski nie siedział w domu wariatów, tylko w więziennej celi.
 • @Talbot 17:46:25
  Ta polska tradycja czym jest według pana?

  A tak w ogóle, to pański komentarz przypomina mi wypowiedź na mój temat jednego szaleńca, obrońcę Radia Maryja, niejakiego Tomasza Behrnda, prawdopodobnie Żyda, który w jednym zdaniu określił mnie żydowskim pachołkiem i jednocześnie antysemitą.
 • @Rzeczpospolita 19:25:35
  "prawdopodobnie Żyda, który w jednym zdaniu określił mnie żydowskim pachołkiem i jednocześnie antysemitą."

  I co mu pan odpowiedział, podał go pan do sądu?
 • Słowo na dziś
  Żydzi są największymi antysemitami na świecie.
 • @Jasiek 17:43:14
  "zapewniam o tym, że modlitwa działa"

  Obawiam się, że nie będzie Pan w stanie przeprowadzić i przedstawić dowodu na prawdziwość tego twierdzenia.
  Owszem, słyszałem, że wiara czyni cuda. Jednak jeśli twierdzenie ma być prawdziwe, to musi się sprawdzać niezależnie od wiary w cuda.

  A poważniej nieco. W Auschwitz to twierdzenie się nie sprawdzało.
 • @Talbot 19:47:25
  Czy wypada sądzić wariactwo?
 • @Talbot 17:46:25
  Niestety nie....zadna tradycja...chyba ze- tradycyjnie robienie dzieci przez polskich chlopow nazwiemy Pozytywna Tradycja!
  Polacy dzieki tej zywotnosci wloscian zawsze mieli przyrost naturalny powyzej 3.5....a czasami nawet p[onad 5....
  Od kilkunastu lat poziom znalazml sie ponizej progu zapasci i nei ma juz mozliwoscie zawrotu sytuacaji.
  Haslem dla patriotow...robcie dzieci nie polityke, ta zostawcie waszym prawnukom.
 • @Rzeczpospolita 19:16:32
  Oh, to Piotrowski siedział?
  Ciekawe za co?
 • @Zdzich 07:08:42
  //Oh, to Piotrowski siedział?//

  Tak siedział..........
  Razem z Kosiurem w
  szkolnej ławce
  Pozdrawiam
 • Koronka Różańcowa zspowodowała neutralizację Austrii przez Stalina
  co uważał za konieczne do aliji kandydatów na nowohebrajczyków z ZSRR przez polski demolud bermanowski do i Czechosłowację do obozów uchodźców z za żelaznej kurtyny skąd mogli by legalnie jechać dalej do wsparcia kilkudziesięciu tysiecy Żydzów z Litwy qwywiezionych do dalekowschodnich granic ZSRR z fałszywymi paszportami japońskimi i 3 tysięcy dezerterów Andersa uzbrojonych i przeszkolonych w Korpusie do walki początkowo z angielskimi kolonialistami w Palestynie a po klęsce gen Rommla jako ochotnicy do Aermii Angielskiej.
 • to nie tak
  w 1920 obroniła na m. boska przed bezboznikami. w 1939 atakowały nas wojska z napisem na pasach i ryngrafach gott mit uns :) znaczy tak. może matka boska jest po naszej stronie ale bóg niekoniecznie :D
 • @AnnaP 09:25:56
  "ale Rosją rządzą koczownicy, to zwykli mordercy i złodzieje"

  Niestety, ale to prawda.
  Broń Polskę Boże przed nimi...
 • @AnnaP 09:25:56
  Niektórzy tutaj piszą, że obecna Rosja to nie ZSRR. Ciekawe to, przyszedł Szaman pstryknął palcami i raptem zminiła im się mentalność, w której tkwili od wieków.
  Rosja nijak ma się do zachodniej kultury, choć lgnie do niej jak mucha do lepu. Dlatego z Rosją Europa będzie miała ciągłe problemy.
 • @Talbot 09:50:01
  Talbot,

  ty zdurniałeś już do końca. Koczownicy rządzą Polską ( o którą się tak "martwisz") od 1989 r., a ty się chcesz modlić, aby nie? Coś masz słabe chody u Boga i jego matki :))))
 • @stanislav 10:07:03
  A pan jest Polakiem, czy Rosjaninem?
  Ja jestem Polakiem i katolikiem - pbchodzę Boże Narodzenie i Wielkanoc. Chodzę także na groby bliskich 1 listopada, a pan nie?
 • @stanislav 10:07:03
  "Koczownicy rządzą Polską ( o którą się tak "martwisz") od 1989 r., a ty się chcesz modlić, aby nie? "

  Koczownicy rządzą Polską od 1945 roku, gdy władza radziecka składająca się z żydów, zainstalowała ich na terenie Polski. Teraz ich dzieci kontynują tę linię. Niektórzy nazywają ich resortowymi dziećmi, albo rosyjską agenturą WSI - tzw. Nielegały.
 • @AnnaP 11:09:24
  "żydzi to nie koczownicy,"

  Wiem, ale tak się przyjęło pisać skrótowo o Chazarach.
  Żydzi to pejsaci, a chazary udają europejczyków.
 • @Husky 07:13:25
  Planowaliśmy nawet usiec Zdzicha i Husky'ego, ale nie wyszło - Mossad dobrze ich pilnował.
 • @AnnaP 11:09:24 oraz pozostali rusofobi
  "są wśród nich syjoniści i nie wiadomo jak ich identyfikować"

  Ano właśnie.
  A już w żaden sposób nie da się przewidzieć, z którego żydowskiego dziecka wyrośnie syjonista.

  Czy już zaczyna Pani rozumieć w czym tkwi problem?

  A'propos Rosji

  Gdyby cokolwiek wychyliła Pani, a także pozostali rusofobi, nosa poza historyczne fałsze dostarczane nam przez oświatę i żydo-media, to dowiedziałaby się Pani, że Słowianie (w ich liczbie współcześni Polacy i Rosjanie) są znacznie starszą kulturą niż to, co nazywa się Zachodem, czy cywilizacją żydo-chrześcijańską.

  I może pora zastanowić się w końcu chwilę, dlaczego, z jakiego powodu, Zachód, nie wyłączając Kościoła, wszelkimi sposobami dąży do osłabienia lub zniszczenia Rosji.
 • @AnnaP 13:31:42
  "koczownicy to potomkowie Hunów, oni w boga nie wierzą, chazarzy to ofiary religii judaistycznej, ale nie mordercy"

  Wedle mojej wiedzy, to lud wojowniczy i agresywny.
  Ponieważ na terenie Rosji żyje ich sporo, stąd Rosja jako państwo też jest agresywna....mam na myśli władze Kremla, a nie Słowian, którzy mówią o sobie "ja ruski"
  Nigdy nie miałem nic przeciw ruskim słowianom, bo są to nasi bracia słowianie.
  Niestety, ale Kreml to zbieranina hołoty z całej Azji, tak samo jest na Ukrainie.
  Nie na darmo Putin powiedział, że Ukraińcy są ich bratnim narodem.
  Kim jest Putin, to sam diabeł nie wie.
 • @Nibiru 18:09:13
  To forum:
  https://www.stormfront.org/forum/t926284/
  jest kopalnią wiedzy na temat kim otacza się Putin: żyd na Żydzie tam siedzi i oligarcha na oligarsze, połączeni z międzynarodową mafią, także amerykańską. Doradcy połączeni z CFR. Osobniki, które podostawały miliardowe $ kontrakty państwowe.
  Z taką świtą z pewnością Putin się przeciwstawi Nowemu Porządkowi Świata - w snach naiwnych. On się może i przeciwstawi, żeby zaprowadzić swój własny, bliźniaczo podobny.
  Jak za ZSRR - z takim rządem Rosja to druga strona tego samego złego szeląga, co Zachód.
 • @Jasiek 17:37:30
  Na "Bóg, honor i ojczyzna" żydzi skutecznie rozwalają arabów w Syrii i Iraku.
  Polaków też tak rozwalą gdy będą chcieli.
  Globalnym żydom potrzeba jakichkolwiek ekstremistów, tępych łbów, czarnogrodu, oszołomów.
  I obojętny czy na tle religijnym, narodowym, rasowym, historycznych uprzedzeń.
  A mają do dyspozycji Banderowców (1 milion w Polsce), mają do dyspozycji islamistów (z Czeczenii, Iraku , Syrii, Libii),
  mają do dyspozycji czarnogród Polski i ambonę... i na końcu mają do dyspozycji zwykłych najemników którzy za kasę gotowi są mordować w obcym a nawet własnym kraju.
  Albo ideologicznie albo finansowo zawsze znajdą chętnych do mordowania innych, tylko muszą mieć do dyspozycji media i służby specjalne no i trochę kasy.
  Media mają, kasę sami sobie drukują, służby mają.

  I tak wygląda tzw zachodnia demokracja.
 • @Lotna 14:34:55
  "Jak za ZSRR - z takim rządem Rosja to druga strona tego samego złego szeląga, co Zachód."

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydzi-zadowoleni-ze-pomoca-rosji-coraz-wiecej-zazartych-nienawistnikow-chrystusa-2016-09


  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/elektroniczny-globalny-oboz-koncentracyjny-mit-rzeczywistosc-2016-09
 • Putin i Trump chcieli otruć Clintonową
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/znany-amerykanski-lekarz-twierdzi-ze-putin-i-trump-mogli-otruc-hillary-clinton
 • @Husky 07:13:25
  "Piotrowski siedział razem z Kosiurem w szkolnej ławce" - gdzie spóźnienie w rozwoju skompensowali zapisaniem się do ORMO.
 • W Ameryce będzie komunizm
  Bp Richard Williamson jesteśmy u progu III wojny światowej. O modernizmie i liberalizmie.

  https://www.youtube.com/watch?v=vpFVTwukreg
 • @Zdzich 17:07:28
  Zdzichu.
  Nasza najnowszą historia zna takie przypadki jak polakożerca i antyklerykał Kosiur.
  Ja nie życzę mu najgorszego.Niech żyje do samej śmierci.
  Ale wspomnisz moje słowo że jak kostucha zapuka do jego drzwi i wyda rozkaz by zwijać swój majdan, to na kolanach będzie Boga prosił o wybaczenie. Zupełnie niedawno dwaj najwięksi zbrodniarze w Polsce - Jaruzelski i Kiszczak też tak cwaniakowali ale na łożu śmierci jednali się z Bogiem.Mam nadzieję że bez odzewu.
  Nie inaczej i tym razem tak będzie
  Pozdrawiam
 • @Husky 18:40:59
  To samo zrobili Nikita Chruszczow, Leonid Breżniew i Julia Brystygier.
  Usprawiedliwieniem bylo: "Przepraszam, ale mialem trudne dziecinstwo."
 • @Zdzich 19:01:28
  w tym przypadku pewnie tak samo było 8-))))
 • @Rzeczpospolita 12:32:21
  Może dlatego, że tą Rosją rządzą żydzi, których nie lubią żydzi rządzący USA?
 • @Talbot 10:14:26
  Gdzie ja chodzę i kiedy, to już moja prywatna sprawa ty "świętoszkowaty" hipokryto. I wyobraź sobie, że w ogóle nie obchodzi mnie, gdzie ty chodzisz i przed czym się kiwasz. Zwalczał będę jednak twój antypolonizm i sprzeczną z polską racją stanu rusofobię oraz uprawianą przez ciebie dezinformację i manipulację. Żydowską agenturę i zbrodniczy syjonizm dla odwrócenia uwagi nazywasz rosyjską agenturą - matołku? na to nabierać się mogą niedouczeni gimnazjaliści, ale nie myślący Polacy. Wprawdzie wzorów syjonistycznych manipulacji i antypolskiej rusofobii dostarczają ci "najlepsi z najlepszych" członków polskiego rządu oraz obślizgłej, wazeliniarskiej braci profesorskiej i dziennikarskiej, która na wyprzódki gotowa robić laskę już nie tylko Obamie, Natanjahu, ale z "patriotycznego" zapewne obowiązku Jarosławowi K.- temu od braciaka na Wawelu, patronowi miast i wsi, placów, ogrodów, szkół, uniwersytetów, muzeów, domów kultury, placów zabaw i chyba w końcu nawet...cmentarzy.
 • @Lotna 22:05:05
  A kto pani naopowiadał takich bzdur, że żydzi z Ameryki nie lubią się z żydami z Rosji ? Przecież większość tych w Ameryce wzięła się z terenu byłego Imperium Carów- głównie z terenów obecnej Polski, Białorusi i Ukrainy.
 • @stanislav 22:50:40
  // patronowi miast i wsi, placów, ogrodów, szkół, uniwersytetów, muzeów, domów kultury, placów zabaw i chyba w końcu nawet...cmentarzy.//

  i WPS-u też
  no chyba jest to prawda 8-)))
 • @Lotna 22:05:05
  Główny ich ból polega jednak na tym, że ci w Ameryce rządzą Ameryką. Z Ameryki rządzą też Polską, a na Białorusi i w Rosji chcieliby bardzo rządzić, ale im się nie udaje, choć już rządzili za czasów bolszewii i na krótko za czasów Jelcyna.
 • @stanislav 23:01:17
  A teraz tylko się niewinnie kręcą wokół Putina, w mediach, w polityce na najwyższych stołkach i gdzie nie tylko, a przede wszystkichi przy kręceniu największych lodów, a wszystko dzięki uprzejmości Putina.
  https://www.stormfront.org/forum/t926284/
 • @Talbot 10:05:35
  ....Rosja nijak ma się do zachodniej kultury....(Talbot)

  Kultura rosyjska nie musi być tożsama z zachodnią, pedalstwo, sodomia i inne zboczenia.
  Rosyjska kultura to Tołstoj, Puszkin, Borys Pasternak, Czajkowski, Onegin, Rymski Korsakow, i tysiace innych pisarzy, kompozytorów malarzy.

  https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/97/be/d0/97bed0dd44a4b4cd7df5262c9f6280a0.jpg

  Safronow Wiktor
 • Talbot
  coś z rosyjskiej kultury, posłuchaj

  https://www.youtube.com/watch?v=P7U0EjJUu6A

  https://www.youtube.com/watch?v=C1Jpyy8AJwA
 • @stanislav 22:56:09
  "Żydowską agenturę i zbrodniczy syjonizm dla odwrócenia uwagi nazywasz rosyjską agenturą - matołku? na to nabierać się mogą niedouczeni gimnazjaliści, ale nie myślący Polacy."

  Ja, jako przeuczony gimnazjalista, nie nazywam żydowskiej agentury i zbrodniczego syjonizmu rosyjską agenturą. Ja nazywam tą żydowską agenturę i zbrodniczy syjonizm socjalizmem, zwłaszcza tym, jaki panował w okresie PRLu - czyli ulubionym przez WPS okresie historii Polski.

  "A kto pani naopowiadał takich bzdur, że żydzi z Ameryki nie lubią się z żydami z Rosji ? Przecież większość tych w Ameryce wzięła się z terenu byłego Imperium Carów- głównie z terenów obecnej Polski, Białorusi i Ukrainy."

  Dodam tylko, że dobrze się mają. Można ich spotkać na codzień we wszystkich wyższych uczelniach amerykańskich, oraz tzw. sztuce filmowej. Ot, ocalony przez Polakow Marian Marzyński na przykład - PRLowski pracownik Polskiego Radia, i twórca programów telewizyjnych: "Turniej Miast", "Wszyscy jesteśmy sędziami", itp., oraz twórca hasła: "Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki".
 • @Zdzich 08:11:29
  "Przeuczony" Zdzichu, gdyby nie osiągnięcia tego, jak to nazywasz "socjalizmu", okrągłostołowi syjoniści i ich polskie, solidarnościowe przydupasy nie mieli by co "prywatyzować", mało tego , większość z nich nie posiadała by umiejętności pisania i czytania, jak ich dziadkowie.

  W pewnym sensie może to i dobrze, bo nie podpisywałaby różnych "porozumień" z syjonistami i nie umiała podpisać się pod lojalkami. Wtedy większość narodowego majątku stworzonego dzięki pracy Polaków w socjalistycznym PRLu, ocalałaby. Na nieszczęście w 1000 szkół na tysiąclecie Polski wychowano zgraje zdrajców, co już umiała liczyć i wiedziała ile warte jest to co mogą ukraść.

  Temu procederowi nie przeszkadzali tak na wyrost wybaczający wszystkim hierarchowie KK, którego bałamutne opowieści tak kochasz i wysławiasz. Ale czemu się dziwić skoro 7 przykazania ci obłudni pasterze stada polskich katolików nie przestrzegali i nie przestrzegają do dzisiaj.
 • @stanislav 08:53:05 Popatrzcie kogo wychowano w 1000 socjalistycznych szkół;
  "Na nieszczęście w 1000 szkół na tysiąclecie Polski wychowano zgraje zdrajców, co już umiała liczyć i wiedziała ile warte jest to co mogą ukraść."
 • @AnnaP 11:19:06 -Tego uczyli w tych "socjalistycznych" szkołach?
  -'Watykan kradnie i zabija od wieków, pobłogosławił Hitlera i Lenina"-
 • @stanislav 08:53:05
  Dawno takich bredni nie czytałam. To co, gdyby Polska nie była okupowana przez bolszewików, to nic by w Polsce nie powstało, Polacy by niczego nie zbudowali, robotnicy by nie pracowali a niepiśmienni chłopi całymi dniami by leżeli do góry brzuchem?
  Na wsiach były szkoły, nawet na tych zabitych dechami, do których nawet pociąg nie dojeżdżał i każdy mógł się nauczyć czytać i pisać.
  Za dużo się propagandy peerelowskiej naczytałeś i naoglądałeś i teraz wygłaszasz takie idiotyzmy. Teraz rozumiem skąd u was, ludzi z mózgami wypranymi przez kolonializm, ten kult Stalina jako wyzwoliciela Polski a nie okupanta. Naszemu okupantowi wszystko zawdzięczamy, nieprawdaż, ofiaro syndromu sztokholmskiego?
 • @Moher 14:48:08
  Bingo!

  Ja tez chodzilem do tej socjalistycznej szkoly, dzieci partyjniakow byly faworyzowane, a rozwoj technologiczny Polski bylby na tym samym poziomie jak na "dzikim Zachodzie", gdyby nie nauczyciele PRLu.
  W okresie szczytu rozkwitu PRLu, mielismy reczna "wyżymaczke" przy pralce i jezdzilismy Syrenka. W kulturze, polskim "presley'em" byl Stan Borys i Karina Stanek (obaj żydzi). W sklepach nic do jedzenia.
  KK byl temu wszystkiemu przeciwny, a Polacy - kto mogl - uciekali na Zachod.
 • @Zdzich 16:03:45
  "Ja tez chodzilem do tej socjalistycznej szkoly (...)"

  No, to już gruba przesada i poważna nieuczciwość - bo pewnie na wagary, sądząc po umysłowym poziomie Autora komentarza.
 • @Zdzich 16:03:45 - dedykacja, także dla pozostałych żydo-katolików
  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2016/09/13244047_1151376354912586_7173968650917247852_o.jpg
 • @Rzeczpospolita 19:36:58
  Wyobrażam sobie tę "żelazną zasadę agenturalną, że nigdy nie należy odpowiadać na pytanie" (Rzeczpospolita 09.09.2016 12:30:16), ale zapytam jeszcz raz:

  3. Czy Dariusz Kosiur działający jako agent umiłowanego PRLu otrzymał paszport WRON/MSW i wyjechał do USA wspierać demontaż Bloku Wschodniego i dywersję tych państw przez żydo-komunę Zachodu? Czy w innym celu? (Kukliński? JPII?)

  Dodam pytanie nr 4: Skoro Boga nie ma, to dlaczego z nim walczysz?
 • @ "nienawiści - tak potrzebna syjonistom"
  W zasadzie, na jedno z pytań odpowiedziałeś w samym tytule.
  Siej! Siej! Sprawnie ci to idzie.
 • @Lotna 15:34:50
  Damom wprawdzie wieku się nie wypomina, ale pani chyba też zalicza się do pokoleń PRLowskich? A pisze pani takie rzeczy, że należałoby zaaplikować sobie tak reklamowany bilobil :))) I muszę panią skorygować, bo żydobolszewia sprawowała rządy w Polsce tak naprawdę między 1949-1955, a potem od 1989 do dzisiaj...Zobacz sobie zapalczywa i niedouczona niewiasto, jak wyglądały wskaźniki oświatowe do 1939 i po, wskaźniki produkcji i zużycia energii elektrycznej, wskaźniki produkcji rolnej i spożycia żywności. A na koniec zreflektuj się i zobacz ile "sprywatyzowano" po 1989 r z dorobku PRL.

  Polecam w wolnych chwilach chociażby:

  http://www.bibula.com/?p=73196

  http://forsal.pl/artykuly/888899,soroka-polska-po-1989-r-doswiadczyla-katastrofy-przemyslowej-musimy-odbudowac-nasz-potencjal.html
 • @Lotna 15:34:50
  Na deser:

  http://wolnemedia.net/kto-zbudowal-a-kto-zburzyl-polske/
 • @stanislav 15:32:14
  Jakoś miłośnicy socjalizmu milczą o swoim towarzyszu Władysławie Gomułce. ... Raj robotników pod stocznią (?)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031