Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
880 postów 9157 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Koniec bandytyzmu syjonistycznych USA, UE, Izraela (?)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żydowskie reżimy szaleją – czyżby na horyzoncie majaczyło już widmo szubienicy?

Nareszcie. Rosja i Chiny wspólnie podejmują zdecydowane kroki przeciw terroryzmowi światowej żydowskiej finansjery świata anglosaskiego, która od pięciu lat prowadzi barbarzyńską wojnę przeciw narodowi i państwu syryjskiemu. Rosję i Chiny wpiera Iran. Prezydent Baszszar al-Asad, syryjska armia skutecznie wspierana przez sojuszników, bliscy są ostatecznego sukcesu zniszczenia światowego syjonistycznego terroryzmu.

Musimy cierpliwie czekać na rozwój wypadków. Dobrze byłoby się organizować, żeby w odpowiednim momencie wyeliminować żydowski, syjonistyczny reżim IIIżydo-RP. Koniec syjonistycznej zgnilizny może być bliższy niż się nam wydaje.

_________________________

„Rosjanie idą” – „Pусские идут”

Rosyjski lotniskowiec Admirał Kuzniecow

.
Przejście rosyjskiej grupy lotniskowców przez kanał La Manche w drodze do Syrii wywołało poruszenie w brytyjskich mediach. Prasa Wielkiej Brytanii ze szczegółami opisywała to wydarzenie, raportując o przybliżaniu się rosyjskich okrętów niemal co godzinę.

więcej: https://pl.sputniknews.com/swiat/201610224113302-Flota-Putin-Wielka-Brytania/

Armia Chin przybywa do Syrii pomóc Rosji!

China Aircraft Carrier
.
Chiny będą pomagać syryjskiemu rządowi w walce z islamskim państwem (IS, dawniej ISIL/ISIS) wysyłając „doradców wojskowych„, twierdzą, doniesienia mediów.
„Coraz więcej chińskich żołnierzy będzie przybywać w najbliższych tygodniach” poinformowali przedstawiciele syryjskiej armii w oficjalnym wywiadzie dla portalu wiadomości Liban oparte Al-Arabi Al-Masdar. Portal twierdzi, że chiński okręt wojenny jest w drodze do Syrii z dziesiątkami „doradców wojskowych” na pokładzie. Chiński okręt przepłynął Kanał Sueski w Egipcie i toruje sobie drogę przez Morze Śródziemne.”
.
Myśliwce F-16 tureckich sił powietrznych
.
Armia syryjska ostrzega o gotowości zestrzeliwania samolotów wojskowych Turcji z użyciem dowolnych środków, jeśli znowu naruszą one przestrzeń powietrzną Syrii – czytamy w oświadczeniu.

Siedziba MSZ Rosji w Moskwie © Sputnik. Maksim Blinov MSZ Rosji przedstawiło dowody udziału Belgii w nalocie na Chassadżek Dowództwo wojsk syryjskich oskarżyło też Ankarę o zbombardowanie wiosek na północy Aleppo, w tym Chassadżek.

Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/swiat/201610214107030-syria-turcja-konflikt/

_________________________
.

Żydowskie reżimy szaleją – czyżby na horyzoncie majaczyło już widmo szubienicy?

Żydowskie partie zachodnich żydo-reżimów na wyścigi wydają oświadczenia potępiające „rosyjski imperializm” – (?).

Prezydent Polin, Maliniak z żydo-PiS, poleciał do Budapesztu na uroczystości 60 rocznicy węgierskiego października.

A żydowska gadzinówka Michnika kilka dni temu zamieściła rocznicowy tekst poświęcony polskiemu październikowi ’56. Wszystko podporządkowane jednej głównej – teraz priorytetowej – idei – antypolski Żyd za wszelką ceną chce budować w Polakach nienawiść do Rosji.

Oto co planują Polakom syjonistyczne kreatury żydowskiego reżimu

https://www.youtube.com/watch?v=nBxDEqFlEYc

Żydowska gadzinówka w swoim rocznicowym tekście zamieściła informację, że dzięki polskiemu październikowi K.Rokosowski, „namiestnik Kremla”, został usunięty ze stanowiska szefa polskiej armii.

Ten namiestnik Kremla, rodowity Polak, ale jednocześnie obywatel ZSRR, jako minister Obrony Narodowej i marszałek Polski, na plenum KC PZPR, na początku lat 1950. postulował usunięcie z polskiej armii żydowskiej kadry oficerskiej i zastąpienie jej oficerami Polakami, których zdążyły już wykształcić wojskowe uczelnie w Polsce. Wywołało to wściekłe ataki żydo-bolszewickich zbirów, którzy doprowadzili w końcu do odwołania K.Rokosowskiego. A kto go zastąpił? Oczywiście Żyd, gen. M.Spychalski. Dopiero po marcu ’68. udało się W.Gomułce wyeliminować tego Żyda – dostał kopa w górę, został Przewodniczącym Rady Państwa PRL – takim odpowiednikiem prezydenta Maliniaka. Po grudniu ’70 zastąpił na tej funkcji Żyda Spychalskiego kolejny, J.Cyrankiewicz – też dostał kopa w górę. A kto wydał rozkaz strzelania w grudniu ’70 do Polaków do dzisiaj nie wiadomo (?).

W październiku ’56 żydo-bolszewia stawała na głowie, żeby doprowadzić w Polsce do rozruchów przeciw ZSRR i do wkroczenia Armii Czerwonej. Żyd liczył na powtórkę swojej zbrodni z Węgier – była to przy okazji żydowska zemsta za rok 1919, za obaloną Węgierską Republikę Rad. Celem Żyda była budowa nienawiści do Rosji i miał tu wsparcie z USA i z syjonistycznej żydowskiej rozgłośni RWE. W.Jaruzelski w 1981r. także zapraszał Armię Czerwoną do wejścia do Polski – czy była to jego własna inicjatywa, czy w porozumieniu z syjonistami z USA (jak w przypadku węgierskiego i polskiego października ’56), tego możemy się tylko domyślać.

Brawa, wielkie brawa, dla Rosji, Chin, Iranu i oczywiście dla Syrii i jej legalnych władz za walkę z syjonistycznym bandytyzmem USA, Wlk.Brytanii, UE, Izraela.

.
Dariusz Kosiur

Syryjczycy dziękują Rosji

 https://www.facebook.com/HumanityFirst24x7/videos/1186679404721055/

Zapisz

KOMENTARZE

 • "Musimy cierpliwie czekać na rozwój wypadków."
  Czyli na III wojnę światową - kamień na kamieniu nie pozostanie...
  Jestem ciekaw, komu służy Putin - Rothschildom?
  Skąd u niego raptem taka odwaga?

  Towarzystwo Białego Smoka - azjatycka masoneria
  http://orwellsky.blogspot.com/2011/11/towarzystwo-biaego-smoka-azjatycka.html
 • @ Autor
  "Koniec bandytyzmu syjonistycznych USA, UE, Izraela (?)"

  "Aj waj!" i co to będzie? Ale tak na serio, to zanim zło zdechnie to jeszcze wierzga i właśnie tego wierzgania się boję. Bo w Polsce przykładowo mogą pojawić się tzw "zielone ludziki" oraz zostać przeprowadzony w ramach prowokacji atak atomowy na Warszawę pociskiem manewrującym. Oczywiście "zielone ludziki" i pocisk będą pochodzić z.... bazy w Redzikowie. Ot, dla usraela to może być po prostu następna fałszywa flaga, po której wina zostanie zrzucona na Rosję (kto nie uwierzy?) a dla nas niestety śmierć Polaków. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że usraelskie "zielone ludziki" wpadną w poślizg jadąc na "akcję" lub przypadkowo trafią na ćwiczenia GROM z ostrą amu, a pocisk manewrujący tak aby lecieć od strony Obwodu Królewieckiego zostanie "usunięty" przez samych Rosjan w ramach obrony infrastruktury i siły żywej (kuźwa, jak ja nie lubię tego określenia) znajdującej się tamże.
  Osobiście jestem zdania, że tzw "meteoryt" czelabiński nie wybuchł sam z siebie tylko został unieszkodliwiony jeszcze na tyle wysoko, że w sumie katastrofalnych efektów nie spowodował.

  5*
 • @Talbot 14:03:45
  Jak dotąd widać, że jest dla Rosji dobrym prezydentem. Szachmaty w Syrii i na Krymie to pokazały.
  A Pan co sądzi na temat meteorytu w Czelabińsku ? Wybuchł sam z siebie czy ktoś mu pomógł?

  Ukłony
 • -------GROZA !!! popatrzcie.
  https://www.youtube.com/watch?v=Iaibvufl8cU
 • Propaganda i manipulacja!
  "Przejście rosyjskiej grupy lotniskowców przez kanał La Manche w drodze do Syrii wywołało poruszenie w brytyjskich mediach."
  To jedno zdanie dyskredytuje autora. Powinien dobrze wiedzieć, jaką ilością lotniskowców dysponuje Rosja. Tym bardziej, że posługuje się linkiem skąd cytat:
  "Z kolei korespondent CNN Matthew Chance uważa, że kierując flotyllę z lotniskowcem „Admirał Kuzniecow” na czele w przybrzeżne wody Syrii, Moskwa wysyła światu ważny sygnał. „Admirał Kuzniecow” kieruje się do wschodniej części Morza Śródziemnego, do wód syryjskiego wybrzeża.

  Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/swiat/201610224113302-Flota-Putin-Wielka-Brytania/

  Żenada.

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii
 • @Jasiek 17:34:49
  https://treborok.wordpress.com/znowu-chiny/?preview_id=15264&preview_nonce=ab2db8f9e2&preview=true
 • @wiedzajestwksiążkach 17:43:30
  "To jedno zdanie dyskredytuje autora."

  Oj tam, oj tam. Lotniskowce to dla państw poważnych narzędzie do "inwadowania" małych i słabych państw. A ile jest takich poważnych państw posiadających dużą ilość lotniskowców? ;-)))) I co teraz? ;-)

  Od razu widać kto ma ciągotki do zaprowadzania "demokracji"

  A do ataku na państwa poważne wykorzystuje się pociski międzykontynentalne i atomowe okręty podwodne, ostatecznie bombowce strategiczne.
  Ciekawe czy Rosja już ściągnęła coś z tych rzeczy na Morze Śródziemne. Chociaż ciężko traktować ISIS jako państwo poważne. Więc jeden lotniskowiec powinien wystarczyć. Ściąganie poważniejszych środków byłoby osłabieniem potencjałów w innych miejscach. W sumie to nawet marynarka wojenna na... jeziorze Kaspijskim narobiła ISIS sporo szkód. Jak na jezioro, to chłopaki mają spore możliwości ;-)

  Pozdro!
 • @Talbot 17:44:35
  Dzięki za link. Ale nic nie rozumiem. Prosiłbym w związku z tym o bezpośrednią odpowiedź i Pańską prywatną opinię, o ile oczywiście nie stanowi to dla Pana zbyt wielkiej fatygi.

  Ukłony
 • Na Oceanie zaginął amerykański żeglarz, który
  ...prowadził dziennik pokładowy. W łodzi znaleziono zapiski, że miał on spotkanie z przedstawicielami obcej cywilizacji. Obcy powiedzieli jemu, że bawili się w Boga dokonując różnych manipulacji genetycznych na ludziach. Teraz zaprzestali to robić i mają zakazane dalsze eksperymenty - Ziemianie są obecnie pod ich opieką.
  Istoty te niedawno przekazały amerykańskiemu raądowi, że nie dopuszczą do wojny jądrowej wyłączając wyrzutnie startowe z głowicami jądrowymi. Takie incydenty były już w Arizonie, gdzie zostały zablokowane zasuwy w silosach.
  Żadnej wojny jądrowej nie będzie...to tylko straszenie opinii światowej.
 • @Jasiek 18:15:05
  O ile mi wiadomo, to Rosja dysponuje tylko jednym lotniskowcem. A we wschodnim basenie M. Śródziemnego, są już co najmniej trzy inne lotniskowce.
  Chodziło mi tylko o rzetelność informacji.

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii
 • @wiedzajestwksiążkach 17:43:30
  Propaganda i manipulacja , no proszę przecież Rosja ma nawet Mistrale . Nieładnie podważasz autorytet ministra . :))) http://niezalezna.pl/87881-minister-macierewicz-sprzedane-do-egiptu-mistrale-zostaly-przekazane-federacji-rosyjskiej-za-1
 • @Repsol 18:24:15
  A co Mistrale mają do tego?
  Rosja ma tylko jeden lotniskowiec. I płynie on właśnie w strefę, gdzie operują już, co najmniej, trzy inne lotniskowce, wcale nie rosyjskie.

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii
 • @wiedzajestwksiążkach 18:30:28
  Pewnie znowu Chińczycy ?. :))) http://www.prisonplanet.pl/polityka/chiski_lotniskowiec,p696212536
 • @Talbot 18:18:39
  Podaj źródło tych "rewelacji", albo nie zaśmiecaj dyskusji.

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii
 • Singer Pazuzu Syjonista Roku
  http://www.mon.gov.pl/d/zdjecia/media/2016/10/kr11.jpg
 • @wiedzajestwksiążkach 18:43:35
  "Podaj źródło tych "rewelacji", albo nie zaśmiecaj dyskusji"

  ....Jak Kamień w Wodę.....
  https://www.youtube.com/watch?v=KOAhTAB35eM

  A o zablokowanych silosach przez UFO poszukaj sobie w Necie - jest sporo artykułów na ten temat.
 • @Talbot 14:03:45
  Witamy Talbocika! SKĄD IDZIE TEN SMRÓD NA NEONIE? Pierdzisz jak Antek. ŻYWICIE SIĘ TĄ SAMĄ PADLINĄ??? Dziś Antek w USA stwierdził, że Putin stworzył ISIS! No to może za Putinem nie stoi Jehowa, a Allah? Teraz MASZ ODPOWIEDŹ SKĄD JEGO ODWAGA!
 • @Talbot 18:18:39
  Talbocina po raz kolejny próbuje komentarze pod świetnym i profesjonalnym artykułem sprowadzić do absurdu, tak się dzieje, kiedy brak argumentów, zostaje pierdzenie w stylu nawiedzonego Macierewicza.
 • Bandytyzm
  Och panie Kosiur ależ tu u pana żydki się uwijają,gorąco się robi.
 • @Talbot 14:03:45
  gdyby Putin służył Rotszyldom, do przyłączyłby się do "syryjskich" rebeliantów
 • To nie odwaga ale staranna rozwaga.
  Putin i jego zaplecze posługują się rozumem, logiką, kalkulacją...
  Te decyzje są mocno osadzone w realiach które znają dzięki swojemu wywiadowi.
  Te realia to wiedza o przeciwniku w kontekście własnych możliwości.

  To tylko strategia.

  Cele wyższe to zakończenie epoki bezkarnych zbrodni zachodu na wybranych ofiarach, zakończenie skoku na władzę nad światem którego od kilkudziesięciu lat dokonuje globalna mafia syjonistów.

  Putin jak widać jest bardzo delikatny podczas tej operacji.
  Ciągle wyciągnięta ręka, amnestie w Syrii, rozejmy itp..

  I mocne lanie dupy najemnikom mafii gdy tylko próbują kontynuować zbrodniczą działalność.

  Mafia może tylko krzyczeć wyzywać bluzgać tryskać jadem...dokonywać jakichś mniej znaczących kolejnych zbrodni ale w istocie jest w szachu...
  i każdy bardziej zdecydowany opór wiąże się z jeszcze większym kopem czyli przegraną.
 • @Talbot 19:12:29
  Ja także mogę Cię zarzucić linkami, a każdy będzie miał po 4 h! O co Ci chodzi?
  "A o zablokowanych silosach przez UFO poszukaj sobie w Necie - jest sporo artykułów na ten temat."
  A Ty poszukaj sobie o krasnoludkach, smerfach, pokemonach i innych. Tego jest, podejrzewam, więcej.
  Podaj źródła Twoich rewelacji, albo nie zaśmiecaj dyskusji! Proszę ponownie.

  Tuz z Talii
 • @wiedzajestwksiążkach 19:54:41
  https://www.youtube.com/watch?v=O8CazXoucrw
 • @Repsol 18:38:29
  To faktycznie wychodzi, że najmniej cztery, a piąty w drodze?

  Dzięki za link.
  Gdy zweryfikuję, to skomentuję obszerniej.

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii
 • @Talbot 19:56:35
  Znam to nagranie. O czym to świadczy?

  Tuz z Talii
 • @wiedzajestwksiążkach 20:07:11
  http://tech.wp.pl/astronauta-apollo-14-ufo-zapobieglo-zagladzie-nuklearnej-6034865203033217a


  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/incydent-ufo-zdezaktywowal-czesc-amerykanskich-rakiet-balistycznych
 • Po wyjątkowo dużym zainteresowaniu tym postem, i...
  wysokich najwyższych ocenach (czyżby nie było na Neonie trolli?:-), widać, że jest to już temat tak nabrzmiały, że Polacy (pewnie nie tylko Polacy) oczekują ingerencji Pana Boga. Być może, tak właśnie ta ingerencja będzie wyglądać. Może Pan Bóg powiedział już w końcu BASTA!
 • @wiedzajestwksiążkach 20:05:08
  Weryfikuj , tylko nie tak jak nasz minister MON , bo z karbidu będziecie strzelać na wojence popierając wnuków bandery . " Także Ministerstwo Obrony Narodowej zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji. Szef Inspektoratu Uzbrojenia gen. Adam Duda przyznał, odpowiadając na pytania posłów, że obecnie toczą się w Ministerstwie Rozwoju negocjacje offsetowe, zmierzające m.in. do pozyskania technologii produkcji prochu wielobazowego od Francuzów. Transfer do polskiej zbrojeniówki miałby dotyczyć śmigłowców wielozadaniowych EC-725 Caracal, które zostały wytypowane do zakupu dla polskiej armii przez MON w drodze przetargu w 2015 roku. Ale pozyskanie tej technologii w ramach offsetu na caracale też nie wydaje się proste. „Obecnie jako dostawca technologii jest brany pod uwagę jeden podmiot francuski, jednak sprawa się rozbija o śmigłowce Caracal. Jeżeli będziemy je kupować, to rozmowy będą prowadzone. Jeżeli nie, zapewne zostaną wstrzymane”, przyznaje szef sejmowej podkomisji ds. modernizacji sił zbrojnych." Polecam całość , jak uwalono przetarg na Caracale . http://polska-zbrojna.pl/home/articleinmagazineshow/19850?t=Wynalezc-proch-od-nowa-
 • @Jan Paweł 20:50:06
  Staramy się .Pozdrawiam .Admin.
 • @Talbot 20:13:18
  To mają być źródła?
  Nie żartuj już więcej sobie ze mnie.

  http://tech.wp.pl/astronauta-apollo-14-ufo-zapobieglo-zagladzie-nuklearnej-6034865203033217a:

  "W wywiadzie dla "Daily Mirror" postanowił podzielić się ze światem informacją, że aktywność UFO w pobliżu baz wojskowych podczas Zimnej Wojny nie była przypadkowa – pokojowo nastawieni kosmici chcieli zapobiegać w ten sposób wojnie atomowej."
  O rzesz w dziuplę, sam "Daily Mirror" o tym pisał!!!

  Ale jest też jedno źródło (internetowe- sic!):
  http://www.dailymail.co.uk/news/article-2012406/UFO-cause-power-failure-Wyoming-nuclear-missile-base-say-technicians.html?ito=feeds-newsxml

  Wiesz co Talbot? Nie dam się wkręcić. Kieruję ten sygnał do kwarantanny.

  Tuz z Talii
 • Co tak zdenerwował angoli ?
  To tylko jeden ruski lotniskowiec ale z 50-cioma Mig-29

  https://www.youtube.com/watch?v=wMNU5Xg9bbg
 • @Repsol 20:50:08
  Tak naprawdę, to nie mnie decydować, o polskiej sile zbrojnej (choć już ilości takich śmigłowców, uważam, że powinny być tajne- sic!).

  Tuz z Talii
 • @wiedzajestwksiążkach 21:34:16
  No proszę a z czyjego polecenia odtajniono ?. Jak waszmość myśli kto mógł Szefowi Inspektoratu Uzbrojenia gen. Adamowi Dudzie nakazać powiedzieć prawdę . Pewnie jakiś szkodnik , albo gorzej no chyba że niedojda . Pozdrawiam. Ps. Tylko logika.
 • @Autor
  Wracając do tematu czekam na nowsze statystyki .Pozdrawiam. http://www.fronda.pl/a/paszporty-gratis-zydzi-masowo-dostaja-polskie-obywatelstwo,35620.html
 • @Repsol 21:43:17
  A kiedyż to dowiedzieliśmy się, że zamiast siedemdziesięciu, będzie pięćdziesiąt i za prawie podwójną sumę?

  Tuz zTalii
 • @Repsol 21:57:04
  No, to teraz muszę się już opowiedzieć.
  Albom antysemita, albom antysyjonista! Czyż nie?

  Tuz z Talii
 • @Talbot 14:03:45
  "Skąd u niego raptem taka odwaga?"
  Takie pytanie mógł zadać tylko niewolnik, nierozumiejący skąd bierze się normalne postępowanie wolnego człowieka.
 • @wiedzajestwksiążkach 23:33:15
  Tydzień odpoczynku . Pozdrawiam.
 • Wszystkim chodzi o lotniskowiec......
  Ale czy o to chodzi Rosji?.Stary Kuzniecow wypełnia swoja, może już ostatnia misje.I po przybyciu na Śródziemne okaże sie ze tu wcale nie chodziło o Kuzniecowa.Co Rosja przeszmuglowała w tym czasie do Syrii?.To jest właściwe pytanie.A znając Rosję, wiem ze będzie zaskoczenie.
 • @prese 04:25:16
  Szanowny Autor milczy zawzięcie ( a niech "sej" komentują ;-) ) ale ode mnie ma Pani/Pan 5* za koment.
  Dzięki za nakierowanie uwagi na inny tor.

  Pozdro!
 • Żydowski bój medialny
  Rosyjski lotniskowiec Kuzniecow wypłynął. „Desperacka odpowiedź na działania USA” – http://www.defence24.pl/389567,rosyjski-lotniskowiec-kuzniecow-wyplynal-desperacka-odpowiedz-na-dzialania-usa

  A może jednak desperacki tytuł w żydowskich publikatorach jako jedyna możliwa odpowiedź syjonistów na działania Rosji.
 • @Talbot 14:03:45
  To Pan nie służy Rothschildom?
 • @Jan Paweł 19:25:59/ gra w wariata
  .
  A jesli wszyscy oni reprezentuja ten sam cel?...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031