Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
597 postów 4142 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

PiS – pora na Madagaskar!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A co zostanie po „dobrej zmianie”? Z pewnością odpowiednio większe zadłużenie Polski i Polaków

 PiS zaprzecza, że prowadzi w Watykanie rozmowy na temat beatyfikacji syjonisty L.Kaczyńskiego. Cóż, żydowski reżim IIIRP przyzwyczaił nas już do wielu absurdów, ale ten niestety, wcale nie musi być żartem. Zwłaszcza, że żydo-chrześcijańska hierarchia Kościoła w pełni wspiera syjonistyczną politykę żydowskiego reżimu IIIRP pod wodzą PiS, tak jak wspierała tę politykę pod wodzą PO. Dostojnicy Kościoła opłakiwali przecież L.Kaczyńskiego idąc za jego trumną w żałobnym orszaku na Wawel, co nie przeszkadzało im potem radować się i wyśpiewywać Bogurodzicę na cześć zaprzysiężenia nowego prezydenta IIIRP, poprzednika obecnego, Maliniaka z PiS.

 

A czy kogoś oburza tytuł tekstu? Jeśli tak to nie słusznie. Nawiązuje on bowiem do europejskiej tradycji. Pomysł wysiedlenia Żydów na Madagaskar był projektem czysto żydowskim, syjonistycznym, który przed 1939r. miały realizować państwa Europy. Znaczącą rolę w tym projekcie wyznaczono żydo-sanacyjnej Polsce (3,5 mln Żydów, najwięcej, gościło w naszym kraju), która miała ponieść jego koszty. Niestety, projekt upadł. Powstał nowy – Żydzi do Palestyny. Żydo-sanacyjna Polska i III Rzesza A.Hitlera bardzo się zaangażowały w kwestię żydowską według nowego projektu. Polska armia szkoliła żydowskie bojówki dywersyjne i dostarczała im ogromnych ilości broni. Nawet w trakcie wojny powstająca w ZSRR polska armia (tzw. armia Andersa podlegająca rządowi RP w Londynie) rekrutowała przede wszystkim Żydów, którzy potem zdezerterowali do Palestyny. Zaciąg Żydów do polskiej armii był tak duży, że zmusił rząd ZSRR do interwencji celem ukrócenia tego procederu.

III Rzesza w wyniku porozumienia z syjonistami, miała wszelkimi metodami, także drastycznymi (do czego została zobowiązana) zachęcać Żydów do opuszczania Europy i zasiedlania Palestyny.

Ten krótki historyczny wtręt ma uzasadnienie w odwoływaniu się PiS-u do tradycji żydo-sanacyjnej II RP, czego najlepszym dowodem członkostwo, nie najlepiej znającej język polski, A.M.Anders (córka gen. W.Andersa – W.Anders pochodzenie żydowskie) w PiS, fotel senatora oraz funkcja sekretarza stanu w kancelarii premiera.

 

A co zostanie po „dobrej zmianie”? Z pewnością odpowiednio większe zadłużenie Polski i Polaków i oby tylko nie coś gorszego, np. konflikt wojenny w interesie światowego syjonizmu.

Kto ma ochotę może sprawdzić w roczniku statystycznym, że przyrost zadłużenia kraju w latach rządów PiS, 2005-2007, był większy niż w ciągu dwu pierwszych lat rządów PO, 2008-2010. Na żadną, nawet na najmniejszą zmianę tego trendu liczyć nie należy. Konieczność zadłuża państwa jest zapisana w Konstytucji RP – jest to efekt skolonizowania Polski przez Międzynarodowe Żydostwo przy udziale V żydowskiej kolumny w Polsce oraz wydatnej współpracy Kościoła. Zresztą ta sama metoda okradania państw i narodów jest wmontowana jeśli nie w konstytucje, to w ustawodawstwo wszystkich państw tzw. Zachodu. To żydowska finansjera z USA i Wlk.Brytanii dyktuje pozostałym państwom warunki egzystencji. Wszystkie zachodnie państwa, nie wyłączając USA i Wlk.Brytanii są żerowiskiem pasożytniczej finansowej szarańczy, która inicjuje wciąż nowe podboje celem zdobycia kolejnych żerowisk. Czas zniszczyć paskudną szarańczę, przynajmniej przepędźmy ją z naszych pól.

 

Dariusz Kosiur

https://www.youtube.com/watch?v=xE7vxe_kKoU

 

KOMENTARZE

 • ŻOA miejsce mongołów PISi,PO i reszty
  Żydowski Obwód Autonomiczny (Еврейская автономная область) – terytorium wchodzące w skład Federacji Rosyjskiej, stanowi część Dalekowschodniego Okręgu Federalnego. Od południa graniczy z Chinami (wzdłuż rzeki Amur), na zachodzie z obwodem amurskim, a na wschodzie z Krajem Chabarowskim.

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b8/Jewish_in_Russia.svg
 • @Autor
  Szanowny Autor tak bardzo wytyka PiS wzrost zadłużenia, że nawet nie dostrzega iż jest to w większości po prostu rezygnacja z księgowych sztuczek. Rząd PiS umorzył bowiem pożyczkę dla FUS w wysokości 39 mld zł, co stanowi 65% ogólnego deficytu na rok 2017 w wysokości 59,3 mld.

  Rozumiem, że dla szanownego Autora taka jawność jest zwyczajnie nieznośna i nic tak nie poprawia samopoczucia jak kreatywna księgowość. Taką samą księgową sztuczką byłaby bowiem emisja przez rząd niezależnego pieniądza - ukrywała by ona bowiem tylko to, ile rząd zabiera swoim obywatelom na własne potrzeby.
 • @programista 14:01:43
  Szanowny Komentator chyba nie rozumie co i o czym pisze.

  Co to znaczy umorzyć pożyczkę dla FUS?
  Dlaczego powstała konieczność zaciągania przez FUS pożyczek? Itd., itp.

  Poza tym nie rozmawiamy tu o tym co by było gdyby, bo to nie ma sensu. Rozmawiamy o tym dlaczego jest jak jest i jak być powinno.
 • WPS
  https://www.youtube.com/watch?v=WrNJ1ek8Avg

  https://www.youtube.com/watch?v=egYO86HD9QU
 • @stanislav 15:36:52
  http://kekusz.pl/2016/02/rzady-zydow-w-polsce-mateusz-morawiecki-cham-li-tylko-czy-takze-agent-wsi-zwop-o-we-wroclawiu-czyli-czy-sie-zydzi-na-nas-szykuja/
 • @Rzeczpospolita 15:08:10
  "Co to znaczy umorzyć pożyczkę dla FUS?"

  To znaczy zlikwidować element kreatywnej księgowości uprawianej przez poprzedników. Bo to poprzednicy tego rządu nazywali wsparcie dla FUS "pożyczką" zamiast dotacją. Czyli wartość tej umorzonej pożyczki trzeba by odjąć od zadłużenia tworzonego przez obecny rząd a dodać do zadłużenia wygenerowane przez rządy poprzednie.

  "Rozmawiamy o tym dlaczego jest jak jest i jak być powinno."

  By o tym rozmawiać to trzeba mieć konkretne informacje, a nie ciągłe sztuczki kreatywnej księgowości.
 • Poza radarem?
  Miałam nadzieję, że nareszcie Pan powie choćby kilka słów na temat CETA, w obliczu której jakiekolwiek opowieści Morawieckiego, Dudy, Kaczyńskiego czy Szydło na temat rozwoju polskich przedsiębiorstw są czystą kpiną w żywe oczy Polaków.
  Niestety, nie doczekałam się.

  Czy ta ze wszech miar szkodliwa, niesprawiedliwa i zdradziecka umowa nie jest w ogóle przez Stowarzyszenie WPS rejestrowana?
 • @Lotna 16:40:12
  CETA zamiast TTIP pod przykrywką zakazu aborcji - http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/133938,ceta-zamiast-ttip-pod-przykrywka-zakazu-aborcji

  O TTiP w Sejmie bez PiSowskiej cenzury - https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/07/16/o-ttip-w-sejmie-bez-pisowskiej-cenzury/

  Zablokować Transatlantyckie Partnerstwo Handlowe i Inwestycyjne (TTIP) - https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/03/23/zablokowac-transatlantyckie-partnerstwo-handlowe-i-inwestycyjne-ttip/
 • @programista 15:48:37
  Nie odpowiedział Pan ani na pytanie pierwsze, ani na drugie?

  Nie jest istotne, jak nazwie się uzupełnienie środków na FUS, dotacją, czy pożyczką. Istotne jest skąd pochodziły środki na FUS. Zabawa w przeksięgowanie pozycji nie zmienia faktu, że niezbędne środki musiały być na FUS dostarczone. A jeśli tak, to co to w rzeczywistości budżetowej IIIRP oznacza?

  Albo Pan wie, albo nie (?). No i drugie pytanie bez odpowiedzi.
 • @Rzeczpospolita 17:02:35
  Zgoda, pierwszy artykuł sama ,,podałam dalej" jednak wydaje mi się, że ten problem wymaga znacznie więcej uwagi i nagłaśniania. To nie jest tylko jakaś tam sobie kolejna niekorzystna dla Polski umowa, bo to jest kwestia być albo nie być.
 • Żydo-chrześcijańscy dostojnicy Kościoła na uroczystości odsłonięcia monumentu w Radomiu
  Kościół wspiera politykę syjonizmu Żydo-PiS-u tak jak wspierał politykę syjonizmu Żydo-PO

  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2016/11/f6e2bab0-d830-11e2-86df-0025b511229e.jpg
  Monument w Radomiu

  https://programwps.files.wordpress.com/2016/11/3ce3cc9a1c754b1afd7fc75fe6649b9c.jpg
  Katedra św.Jana w Warszawie (po zaprzysiężeniu błogosławieństwo żydo-chrześcijańskiego Kościoła)
 • Im szybciej
  tym lepiej. Tylko czy Madagaskar to wytrzyma?
 • @Rzeczpospolita 17:38:55
  ---- wczoraj mijałam małą odremontowaną synagogę . Na gwiezdzie Dawida przymocowany był krzyż. Na jednej zewnętrznej ścianie namalowany był Jezus jednoznacznie jako żyd , na drugiej palmy , wielbłądy i coś tam !. Po obydwu stronach na szczytach widniało OKO ! a jakże.
 • @ninanonimowa 18:10:37
  Wspaniały przykład judeo-chrześciajńskich korzeni i religijnej wspólnoty. Szkoda, że nie udało się Pani uwiecznić tego na fotografii.
 • @ninanonimowa 18:10:37
  Mała syna-goga we Wrocławiu ?
 • @Lotna 17:27:21
  Według mnie hierarchia polskich problemów wygląda następująco:
  a) funkcjonowanie w Polsce żydo-chrześcijańskiego Kościoła,
  b) funkcjonowanie V żydowskiej kolumny (posiada faktyczną władzę),
  c) skolonizowanie Polski przez Międzynarodowe Żydostwo.

  Natomiast kwestie: wepchnięcia Polski do UE, do NATO, podpisanie CETA (podpisanie TTIP pozostaje tylko kwestią czasu) są skutkami - fakt rokującymi dramatycznie - przyczyn a, b i c.

  Jeżeli my, Polacy, nie stworzymy autentycznie polskiej, słowiańskiej, narodowej organizacji nie zdołamy sobie poradzić z tymi problemami.

  Nie należy także zdominować publicystyki narodowej jedną tylko, choć ważną, kwestią (np. CETA). Będzie to łatanie jednej dziury w tamie, gdy jest wiele innych dziur i powstają ciągle nowe. Trzeba poruszać możliwie cały zakres politycznych tematów, które budują polityczną świadomość narodu. Nie należy tego zaniedbywać w sytuacji, gdy spada zainteresowanie mediami papierowymi - niezależnie od rzeczywistych przyczyn (prawdopodobnie rosnącej biedy, a nie wzrostu politycznej świadomości) malejących nakładów prasy.
 • @Rzeczpospolita 17:11:35
  Tylko że szanowny Autor czepia się w swoim artykule właśnie nazwy tego uzupełnienia środków - gdyż oskarża PiS o przyrost zadłużenia kraju!

  Czy szanowny Autor nie zdaje sobie sprawy z tego, że pożyczka jest równoznaczna ze zobowiązaniem, a zatem nie wpływa na wzrost zadłużenia. Nie wpływa dlatego, że w zamian za przekazane do FUS pieniądze pojawiło się zobowiązanie że FUS zwróci te środki, czyli ksiegowanie było na zero. Każdy natomiast wiedział że FUS nigdy tej pożyczki nie spłaci.

  Albo szanowny Autor czynił to z niewiedzy albo w celu świadomego zmanipulowania czytelników.
 • PIS "zarządza" i tak co tydzień jak PO
  Ministerstwo Finansów sprzedało na piątkowym przetargu obligacje skarbowe za blisko 10 mld zł. Na tle poprzednich przetargów, popyt nie był jednak zachwycający.

  Resort finansów oferował zapadające w 2021 i 2022 r. obligacje o zmiennym oprocentowaniu WZ0121 oraz WZ1122, a także stałokuponowe pięciolatki PS0422. MF planował sprzedaż w granicach 6-10 mld zł.

  Ten plan został zrealizowany, ale przetarg nie należał to szczególnie udanych. Łączny popyt sięgnął niespełna 12,2 mld zł, czyli przekroczył sprzedaż o 23 proc. Dla porównania, ten wskaźnik na przetargu z początku października wyniósł 53 proc., a miesiąc wcześniej 56 proc.

  Choć podaż była spora, analitycy oczekiwali także dużego popytu. - W przyszłym tygodniu, w dniu rozliczenia aukcji, na rynek wpływa ok. 21 mld zł z wykupu PS1016 oraz z płatności kuponowych, co powinno wspierać popyt na dzisiejszej aukcji – napisali w porannym raporcie ekonomiści BZ WBK. Zainteresowaniu polskim długiem powinien też sprzyjać czwartkowy komunikat Europejskiego Banku Centralnego, odczytany na rynkach jako zapowiedź poluzowania polityki pieniężnej w strefie euro w grudniu.

  http://www.rp.pl/Finanse/310219917-Ministerstwo-Finansow-sprzedalo-na-przetargu-obligacje-skarbowe-za-blisko-10-mld-zl.html
 • Do autora
  Ode mnie 5. Jak zwykle.
 • @programista 19:17:36
  Z kim Szanowny Komentator pozamieniał się na głowy - chyba, że to jakiś nowy rodzaj ekonomii i księgowości - i znowu żydowskiej, a tej nam nie trzeba - Komentator lansuje?

  1.Niech no Komentator wyjaśni, z jakich to środków FUS będzie kiedykolwiek w stanie zwrócić cokolwiek komukolwiek -?

  2. Niech no Komentator wyjaśni, kiedy pożyczka jest związana ze wzrostem zadłużenia, a kiedy nie?
 • //PiS – pora na Madagaskar!//
  Za co tak nienawidzisz Malgaszy?...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:48:57
  Wręcz przeciwnie. To tylko metafora sugerująca, że problem jest stary i ciągle nie rozwiązany.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031