Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
591 postów 4042 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Syjonistyczny PiS w medialnym nurcie narodowo-ludowym

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ostatnie wybory w USA mocno skonfundowały wszystkie żydowskie reżimy w Europie.

  judeopolonia_duda

PiS – partia o narodowych korzeniach i tradycji

Ostatnie wybory w USA mocno skonfundowały wszystkie żydowskie reżimy w Europie. A fakt, że pierwszymi rozmówcami prezydenta elekta, D.Trumpa, byli Brytyjczyk, który opowiadał się za wyjściem z UE, Nigel Farage oraz przewodnicząca francuskiego FN, Marine Le Pen, dopełnił pewnie czary goryczy. Z pewnością Żyd i jego reżimy tracą w Europie kontenans.

Znalezione obrazy dla zapytania pis w wojniczu - zdjęcia  Znalezione obrazy dla zapytania pis w wojniczu - zdjęcia

Po mszy syjonistyczna wierchuszka PiS udała się do hali sportowej w Wojniczu, gdzie już czekali fani Żydo-PiS-u, żeby klaskać pisowskim „ludowcom”, ale jak widać nie wszyscy ulegają czarowi żydowskiej i kościelnej retoryki

W IIIŻydo-RP syjonistyczny PiS, żeby co nieco odzyskać rezon dokonuje medialnej wolty i mieni siebie spadkobiercą ruchu ludowego, zaczyna używać retoryki narodowej, a nawet planuje w setną rocznicę odzyskania niepodległości, w 2018r., wspólny jeden Marsz Niepodległości.

Jak miałby taki marsz wyglądać i jaką idę wdrukowywać do głów Polakom łatwo się domyśleć oglądając plakat, który żydowskie władze stolicy umieściły na rotundzie dawnego PKO na rondzie im. R.Dmowskiego. Na pierwszym planie syjonistyczny agent, zdrajca, J.Piłsudski, który utrudniał restytucję Państwa Polskiego, w tle, na drugim planie R.Dmowski, rzeczywisty twórca IIRP w 1918r.

Na razie poniższa konstatacja nie jest jeszcze powszechna, ale z wolna zdobywa sobie coraz więcej zwolenników. Otóż, w Polsce nie powinno być miejsca dla syjonistycznej zgnilizny, która od 1980r niszczy państwo i rozkrada majątek polskiego narodu. Prawdziwi polscy patrioci i narodowcy nigdy nie będą maszerować razem z syjonistycznymi prostytutkami IIIŻydo-RP, nigdy też nie będą wskazywać na Kościół jako instytucję przychylną Polakom i Polsce. Dość już historycznych fałszów i manipulowania polityczną świadomością polskiego społeczeństwa.

Zacznijmy się organizować. Czas podjąć trud likwidacji żydowskiego reżimu w Polsce.

 

Dariusz Kosiur

(audycja WPS)

https://www.youtube.com/watch?v=mo8lRuay62Q

Zapisz

KOMENTARZE

 • Narodowo-ludowy syjonistyczny PiS
  Żydowski reżim PiS przedłużył areszt M.Piskorskiemu o kolejne trzy miesiące. Szef Zmiany będzie więc przebywał w areszcie bez przedstawienia powodów zatrzymania dziewięć miesięcy.

  https://programwps.files.wordpress.com/2016/10/wiezien-polityczny-mp1.jpg
 • Okazuje sie ,że plan katabaso-chazarski żyje dalej
  Caritas i Episkopat chcą utworzyć korytarze humanitarne dla uchodźców


  Nikt dziś nie ma pewności, co stanie się z pomysłem Caritasu i Konferencji Episkopatu Polski, by korytarzami humanitarnymi do kraju trafiali uchodźcy. Realizacja możliwa jest tylko przy wsparciu polskiego rządu, ten jednak nie wydaje się entuzjastą pomysłu forsowanego przez środowiska katolickie. Rozmowy pomiędzy stronami trwają od czerwca.

  Korytarze miałyby pozwolić na transportowanie Syryjczyków samolotami do Polski. Dzięki temu udałoby się zmniejszyć m.in. liczbę osób, które tracą życie, próbując dostać się do Europy przez Morze Śródziemne. Tylko w tym roku to kilka tysięcy osób. Caritas zapewnia, że weryfikacja osób, którym udzielana jest pomoc, jest już częściowo zorganizowana w samej Syrii. "...Caritas Syria ma zweryfikowane listy kilkuset tysięcy osób, którym stale udzielają pomocy. (...) Po wstępnym zbadaniu modelu działania we Włoszech Caritas Polska gotowa jest zaangażować się w jego adaptację w warunkach polskich" - ogłoszono w komunikacie.
 • @Rzeczpospolita 17:48:24
  OŚWIADCZENIE ZARZĄDU KRAJOWEGO ZMIANY
  WS. PRZETRZYMYWANIA MATEUSZA PISKORSKIEGO
  NA ZLECENIE OBCYCH SŁUŻB
  Zarząd Krajowy ZMIANY z oburzeniem przyjmuje informacje o kolejnym przedłużeniu aresztu dla Przewodniczącego ZMIANY, Doktora Mateusza Piskorskiego. W naszym przekonaniu brak aktu oskarżenia po sześciu miesiącach oraz kolejne bezprawne i żałosne działania ABW przeciwko naszym aktywistów i sympatykom, świadczą wyraźnie iż przetrzymywanie w areszcie naszego lidera jest jedynie środkiem represji wobec środowiska ZMIANY.
  Pół roku trwającego postępowania nie pozwoliło ani na zwrot sprzętu biurowego ZMIANY, ani na sformułowanie oskarżenia, a cała sprawa nadal jest utajniona. Ten ostatni aspekt łamie podstawową zasadę równości wobec prawa gdyż Mateusz Piskorski oskarżony został publicznie, ale bronić się może jedynie za zamkniętymi drzwiami.
  Podła gra na zwłokę, ze strony organów państwa oraz powtarzające się doniesienia, o wykonywaniu przez ABW zleceń CIA, zmuszają nas do uznania się za prześladowanych nie tyle przez Rzeczpospolitą co przez kolaborantów wysługujących się okupacyjnym wojskom USA, oraz ich służbom specjalnym. Nie ma bowiem żadnego, oprócz politycznych, powodu do izolowania naszego lidera.
  Zarząd Krajowy ZMIANY posiada świadomość, iż sytuacja taka nie będzie trwać w nieskończoność, a winni utraty resztek suwerenności przez Polskę, kiedyś poniosą karę. Dlatego do wszystkich naszych aktywistów i sympatyków, prześladowanych przez ekspozyturę CIA we Wschodniej Flance NATO apelujemy o kończenie zeznań oświadczeniem tej treści:
  "Świadom odpowiedzialności karnej, grożącej za współpracę z obcymi służbami oraz pojawiających się informacji o wykonywaniu przez ABW zleceń CIA, oświadczam że niniejsze zeznanie złożyłem motywowany jedynie chęcią ujawnienia prawdy, w celu uwolnienia niesłusznie przetrzymywanego w areszcie Mateusza Piskorskiego, który głośno akcentował te zależności polskich organów państwowych. Moim celem nie była, nie jest i nigdy nie będzie jakakolwiek współpraca z CIA jako organem państwa okupujacego Rzeczpospolitą, ani z realizującymi zlecone przez USA zadania, służbami specjalnymi."
  /-/ Zarząd Krajowy ZMIANY
  https://www.facebook.com/partia.zmiana/?fref=ts

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930