Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
597 postów 4144 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Narodo-f-cy IIIŻydo-RP na 11 listopada – szmonces

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Prezes SND, L.Wasiak (także już generał), zamanifestował szacunek wobec niekoronowanego króla polskiej polityki, Naczelnika Państwa, Jarosława Kaczyńskiego." - E.Sendecki

To tylko część elity narodo-f-ców, tych usiłujących wykpić i wywieźć Polaków na rozdroża polityki – nomen omen stojących na Placu na Rozdrożu, gdzie Żydzi pozwolili ustawić pomnik R.Dmowskiego – i pewnie lokalizacja pomnika nie była przypadkowa.  – D.Kosiur

 

https://www.facebook.com/piotr.wisniewski.961556/videos/1310536435654399/

 

 

Impreza narodo-f-ców przy pomniku R.Dmowskiego

za: //eugeniuszsendecki.neon24.pl/

Narodowcy na Placu Na Rozdrożu świętują przez cztery dni, do 13-go XI stoi na Placu 15-metrowy Krzyż, nawiązujący do Krzyża z Giewontu z roku 1901, podświetlony biało-czerwonymi lampkami. Żeby Polacy wiedzieli, skąd się w narodzie obudził Duch Niepodlełości.

Dawało się odczuć napięcie. Wszystko się nam pomieszało. Dwóch rosłych młodzieńców, którzy mieli nieść wiązankę zbaraniało, bo Pan Naczelnik sam ją wziął, a była spora, nieco większa od Niego. Podążali owi dwaj PiS-owcy za Nim niosąc podpórkę, co wniosło nieco humorystycznego akcentu. (…) Ja też straciłem rezon, a przecież wszyscy wiedzą, że jestem wygadany i skomentowałem sytuację, że oto niekoronowany król polityki polskiej jest dzisiaj z nami. Wszystkim się to zmieszanie jakoś udzieliło, szczególnie po tym, jak zamiast zaanonsować Stronnictwo Pracy, które miało wręczyć Naczelnikowi statuetkę Dmowskiego, poprosiłem Pana Naczelnika o zabranie głosu. Ten grzecznie odpowiedział, że nie udzieli wypowiedzi i odszedł. (…)
No i taka to wzruszająca chwila nas wszystkich zaskoczyła.
Pan Naczelnik nosi w sobie Majestat Rzeczypospolitej i to wszystko dlatego. Polska to nie jest lada jaka firma, ale to jest potęga emocji i historycznych odniesień.
Myślę teraz, że przy najbliższej okazji, jak się spotkamy z Panem Naczelnikiem pod pomnikiem Dmowskiego na Placu Na Rozdrożu – to już wszystko będzie łatwiejsze. Kaczyński też przecież nie ma łatwo. Nieść takiej wagi Sprawę. Nikt sam tak Wielkiej Sprawy jak Polska unieść nie zdoła. Dlatego należy się Panu Naczelnikowi nasze wsparcie.
Niech Pan popatrzy jak się nerwowo poruszyło Żydowstwo z Gazety Wyborczej i TVN-u, na wieść że się Polacy garną do Naczelnika. Oni się tam przy Nim kłębią od zawsze i się teraz boją, że Polacy ich wyprą z posad. I to jest właśnie to. I o to chodzi.

Eugeniusz Sendecki

No wypieraj Pan, wypieraj. Widzę, że prowadzicie z narodo-f-cem M.Kowalskim i z pastorem P.Chojeckim skoordynowane działania narodo-f-e na rzecz wsparcia Żydo-PiS - rozumiem, żydo-katolicy razem dla Polin. Nauka ojców Kościoła, że "nacjonalizm jest herezją, a antysemityzm grzechem" nie poszła w las. - D.Kosiur

*       *      *

W odpowiedzi panu Romanowi Kaflowi

Szacunek dla patriotów to ważna sprawa. W cywilizacji polskiej taki szacunek jest wymagany.
(…)
Prezes SND (Stronnictwa Narodowego im. R.Dmowskiego – prezes L.Wasiak, także już generał) zamanifestował szacunek wobec niekoronowanego króla polskiej polityki, Naczelnika Państwa, Jarosława Kaczyńskiego. To jest ważny gest. Niech Pan zobaczy, jak bardzo Żydów to zaniepokoiło. Odpowiedzieli kontr-akcją. Zainicjowali medialne kontr-uderzenie, pojawiło się mnóstwo antypolonizmu i niestety – wielu Polaków się znowu dało nabrać, powieść drogą absurdalnej wrogości przeciwko swoim własnym uczuciom narodowym.
A Pan, Panie RomanKa? Po czyjej jest stronie? Po stronie szczerych i oddolnych działaczy narodowych, którzy się wzruszyli obecnością Naczelnika Państwa przy pomniku Dmowskiego przy Krzyżu z Giewontu, czy po stronie plwaczy, antypolków, hasbarry, Michnika i Łuczywo?
Panie RomanKa? Jakie są Pańskie uczucia? Uporządkowane według cywilizacji łacińskiej, czy zarządzane przez Michnika, Łuczywo i TVN?

Eugeniusz Sendecki

https://www.youtube.com/watch?v=CVPzOSFVjYk

"Naczelnik państwa" na rozdrożu

 

https://www.youtube.com/watch?v=UZayi6Ji2Pk

Prezydent Maliniak na rozdrożu

  

 Wybrał i zamieścił: D.Kosiur

 

PS

Nie powinna budzić zdziwienia estyma, jaką kompanija narodo-f-ców z Eugeniuszem Sendeckim na czele obdarza „naczelnika” IIIŻydo-RP oraz jej prezydenta Maliniaka, wszak wszystkich ich razem łączy żarliwie uprawiana, ta sama żydo-katolicka religia i wszyscy ochoczo i dzielnie przy krzyżu stają.

2r6igeo

A Maliniak-prezydent nawet na czyn wielce chwalebny i zapewne najważnieszy w całej jego karierze, potrafił się zdobyć.

andrzej-duda_24106106

 

puscic-oczko-naklejka-na-laptopa

KOMENTARZE

  • -- ciekawa analiza
    https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fwww.anonews.co%2Fgeorge-soros%2F&edit-text=
  • Ludka Wasiaka z nimi nie było
    Kiedy reżim zmanipulował wybory do sejmików wojewódzkich w 2014 r. słusznie zauważono na neonie że tych jegomościów zabrakło pod PKW. Był tylko red. Sendecki z ekipą TN. Później dołączyli Braun i Korwin.

    http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/115529,endeckie-ostrzezenie-w-sprawie-protestu-wyborczego-pkw

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031