Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4054 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Wieści z Polin cd.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W Polsce, przepraszam, w Polin można już z Polakami zrobić co się chce.

Zdjęcie0206

 

 

 Syjonistyczna zgnilizna nie ma żadnych hamulców, ale co gorsza, niczego bać się nie musi.

 

 

 

W Łodzi tylko słuszna muzyka przechodzi

za: //aleksandrowonline.wixsite.com/

Poznań miał swoją „bohaterkę” radną z PiSu – przeciwniczkę kopulacji pary osiołków w poznańskim zoo, ale łódzcy działacze PiSu nie gęsi, swoich idiotów w szeregach również mają. Właśnie z artykułu  Bronisława Łagowskiego w Tygodniku Przegląd (listopad 2015) możemy się dowiedzieć, iż: ”W Łodzi działacze partii PiS zażądali od miejscowej filharmonii wykreślenia z repertuaru utworów Szostakowicza i Prokofiewa, ponieważ ci kompozytorzy byli laureatami Nagród Stalinowskich, zatem podpadają pod kategorię symboli propagujących totalitaryzm.” Może komus wydawać się, że to mało istotna sprawa, nie mniej idealnie oddająca przedsmak tego co nas czeka w najbliższych latach. Cały tekst w Tygodniku Przegląd

Podobny obraz

.

Teatr Żydowski znalazł już nową siedzibę

Zgodnie z decyzją szefa MON, A.Macierewicza, Teatr Żydowski będzie działał w wojskowym Klubie Dowództwa Garnizonu Warszawa. Wdzięczni żołnierze radują się niepomiernie, że dostąpią kultury wysokiej – no i żydowskiej.
 
Znalezione obrazy dla zapytania teatr żydowski w klubie garnizonu warszawa - zdjęcia
Warszawa, al. Niepodległości 141A
.

Tresura gojów – trzeba przyznać, że Żydzi mają tu poważne osiągnięcia

Dwa dni temu odbyło się uroczyste otwarcie mieleckiej galerii.

 

 https://www.youtube.com/watch?v=gFhm9GWz1Ow

 

Ale nic to. Ważne, żebyśmy niczego z nauczania ojców Kościoła nie uronili. Ostatnio głoszone ważne nauki wedle ich wagi: „antysemityzm jest grzechem” oraz „nacjonalizm jest herezją i zaprzeczeniem patriotyzmu”. Antypolonizm, rusofobia, słowianofobia, jeśli nawet grzechem są – ojcowie Kościoła nic jednak o tym nie wspominali – to z pewnością znacznie mniejszym niż antysemityzm i nacjonalizm, których winna się wystrzegać każda przyzwoita owieczka.

 

„Żyd królem Polski” –tytuł z gadzinówki

za: //wyborcza.pl/

„Jezus Chrystus w obecności Episkopatu i prezydenta zostanie dziś w Łagiewnikach po raz kolejny ogłoszony królem.”

Kpią sobie z nas Żydzi w żydowskiej gadzinówce Michnika. Ale tym się nie przejmujmy. Tylko zawierzajmy, zawierzajmy ojczyznę królowi – królowej oczywiście także – i jakoś to będzie. Zresztą wszystko, co ważne i tak w niebiesiech dopiero nas czeka. A doczesność ważna jest o tyle, co by grzechów antysemityzmu i nacjonalizmu nie popełniać.

I choć Żydzi słusznie szydzą z polskich żydo-katolików, to jednak znakomicie zdają sobie sprawę, że: bez Kościoła czeka nas(nas Żydów – D.Kosiur) w Polsce zgroza. Kościół jest nosicielem wartości.”– twierdzi Żyd, zasłużony opozycjonisty PRL, autor pomysłu nazwania NSZZ terminem „Solidarność”, Karol Modzelewski. – //wyborcza.pl/

Jezus Chrystus ustanowiony Królem i Panem [ZDJĘCIA, WIDEO]

 Łagiewniki dzisiaj - intronizacja

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • -Do michnikowców, czyli sierot Stalina; -"Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni."
  https://youtu.be/H5xCP2YidRQ
 • Autor nie wspomina
  co za osobnik - biznesmen odprawiał mszę w Łagiewnikach ?
  Chazarski onet pospieszył goyom z radosną nowiną to objawić.
  Ojwej i do przodu.
 • Wyższość katolicyzmu nad nie-katolicyzmem, czy jednak odwrotnie?
  W przedwojennym wydawnictwie Jezuitów „Wiara i wiedza”, będącym apologetyką katolicyzmu, omawiano sprawę niższości narodów katolickich w porównaniu z niekatolickimi. Autor, a raczej autorzy przyznają, że przynajmniej na polu gospodarczym społeczeństwa niekatolickie brały i biorą górę nad katolickimi, ale, że to nie powinno nas przerażać, przeciwnie – możemy być z tego dymni. Sens ich wywodów jest mniej więcej taki: „Kto o co zabiega usilnie, ten to w końcu osiąga. Protestanci i wszelacy poganie ugrzęźli wyłącznie w troskach o sprawy tego świata, nic dziwnego, że znajdują ich zaspokojenie. My, katolicy, szukamy naprzód królestwa bożego, dlatego w sprawach czysto ziemskich pozostajemy w tyle. Ale za to zbawienie tym pewniej mamy w swoim ręku i wybraństwo boże”.
 • Macierewicz zainstalował teatr
  Żydowski w klubie garnizonowym ? Hit
 • Szanowny Panie Dariuszu...
  A co będzie, jeżeli rzeczywiście ostaną się tylko te państwa które intronizowały Jezusa Chrystusa. I nie chodzi tutaj o tworzenie tronu, etatu itd a o przyjęcie Prawa Bożego, czyli np przykazania "nie zabijaj" (także nienarodzonych, ale i osób w podeszłym wieku, nie tylko przez eutanazję, bo także np nie rewaloryzując im emerytur. Czy np poprzez dodawanie już do wszystkiego także do lekarstw, aspartamu), czy np przykazania "nie kradnij" (także nie okradaj podatników).
  Podobno zdjęcia satelitarne pokazują jak to Włochy rozpadają się na dwie części, to samo w Japonii, zresztą na całym świecie widuje się już niepokojące, podobne zjawiska.
  Pewnie Pan o tym nie wie, ale w Garabndabal w 1961r. Matka Boska ukazała się czwórce dzieci i jednemu z nich przekazała datę Końca Czasów (proszę nie mylić z końcem świata) którą może światu oznajmić na 8 dni przed tym wydarzeniem. Obecnie, dzieci te są przed siedemdziesiątką. Zachęcam do obejrzenia filmu o tym Objawieniu:
  https://www.youtube.com/watch?v=1pP8o35NwaI
  Nie wiem czy Pana ten film przekona, mnie zdecydowanie przekonał.
  Może więc, rzeczywiście coś w tej Intronizacji jest..?
 • @Jan Paweł 22:09:36
  Panie Janie Pawle,
  czy dobro istnieje w człowieku dlatego, że jest on wyznawcą określonej religii, czy dlatego, że jest on przede wszystkim dobry ze swej natury, a tę można wiązać ze Stwórcą (o ile Stwórca reprezentuje siły dobra - kto to wie?).

  A zatem imprezy typu intronizacji Jezusa są niczym więcej jak manipulacją tłumami w celu osiągnięcia określonych korzyści przez manipulujących. Bo czy można i czy należy ufać żydowskiej religii i jej wszelkim trawestacjom, np. żydo-katolicyzmowi?

  Gdyby przeczytał Pan wcześniejszy mój komentarz, zauważyłby Pan, że już przed wojną Jezuici zauważyli niższość polityczną (gospodarczą itd.) narodów katolickich względem niekatolickich. Logiczną więc konsekwencją tych słusznych konstatacji Jezuitów będzie upadek narodów katolickich. A dodam już od siebie, że szczególnie będą zagrożone te, które dokonały intronizacji - jako intelektualnie, mentalnie i politycznie najsłabsze, bo dające się zwieść religijnym ułudom.

  A kwestie geofizycznych i kosmicznych kataklizmów są całkowicie niezależne od imprez typu intronizacja i nie mamy na nie żadnego wpływu - a czy Stwórca ma ten wpływ (lub czy mieć chce) tego niestety nie wiemy i nie sprawdzimy.
 • @Rzeczpospolita 23:48:12
  Zgoda że Dobro może istnieć poza Religią RK. Chrystus po śmierci na Krzyżu zszedł do piekła i wyciągnął stamtąd sprawiedliwych (z innych wyznań). Ale w Religii RK Dobro jest zdefiniowane., więc nie trzeba szukać. Nie ma czegoś takiego jak religia żydowsko-katolicka. Żydzi jak wiemy nie uznają Jezusa Chrystusa (Krzyże im przeszkadzają). Jezus Chrystus nie był żydem (wstawiałem już linka do wykładu na ten temat Ks prał. Kneblewskiego), więc takie łączenie jest demagogicznym nadużyciem.
  Wydaje się, że Jezuicie to taki sam twór (chyba że się mylę), jak Świadkowie Jehowy, hipisi a nawet ten cały Neokatechumenat, które powstały by zniszczyć Nauki Jezusa i Jego Kościół.
  Ja jednak wiązałbym te obecne (i nie tylko) kataklizmy z upadkiem Wiary.
  To tyle (tak na szybko) bo spieszę się do kościoła na 9-tą.
  Polecam. Nawet gdy nie przyjmie Pan Komunii Św, to już sam pobyt na Mszy Św i przyjęcie Błogosławieństwa (które przez księdza udziela sam Jezus Chrystus) działa bardzo leczniczo na duszę.
  Bardzo gorąco więc zachęcam.
  Pozdrawiam
 • @Jan Paweł 08:33:50
  Człowieku, masz potężny mętlik w głowie.
  Garabandal zostało oficjalnie potępione przez KK jako działanie szatańskie!
  W co Ty wierzysz?
  Chrystus po śmierci nigdy "nie zszedł do piekła"!
  Z "innych wyznań"???
 • @Jan Paweł 08:33:50
  Panie Janie Pawle,
  znam osobiście ks.Kneblewskiego - księdza narodo-f-ców, to łobuz i manipulant.

  Panie Janie Pawle,
  to wielki wstyd, żeby Pan prezentujący siebie jako szczerego katolika nie znał dokumentów własnej religii.

  Żydowskość Jezusa
  Określenie Galilejczyk - niektórzy dyletanci lub manipulanci twierdzą, że Jezus nim był - nie określa pochodzenia rasowego (np. Małopolanin, Mazowszanin - to Polacy). Poza tym Galilea stanowiła część państwa żydowskiego i jak wiemy Jezus był królem żydowskim (tak sam o sobie mówił), a nie galilejskim.

  Pierwsze wersety Nowego Testamentu w jasny sposób stwierdzają żydostwo etniczne Jezusa, „Rodowód Jezusa Chrystusa, syna Dawidowego, syna Abrahamowego” (Ew. Mateusza 1.1);

  dalej, z fragmentów takich jak list do Hebrajczyków 7.14, „Wiadomo bowiem, że Pan nasz pochodził z plemienia Judy...”, że przodkowie Jezusa wywodzili się z plemienia Judy, od którego pochodzi nazwa „Żyd (Judaista).”

  Maria, matka Jezusa - w genealogii w 3 rozdziale Ew. Łukasza, czytamy, że bezpośrednim przodkiem Marii był żydowski król Dawid, co dawało Jezusowi prawo do odziedziczenia tronu żydowskiego, jak również to, że Jezus był etnicznym Żydem.
  Zatem, Jezus jako człowiek był Żydem i także żydem, czyli wyznawcą judaizmu.

  Religia żydo-katolicka
  Istotnie w oficjalnych dokumentach Kościoła przed rokiem 1978 nie znajdziemy takiego określenia. Pojawiło się ono dopiero za czasów JPII. Jest to określenie, które wskazuje na rzeczywiste korzenie chrześcijaństwa, które wywodzi się wprost z judaizmu biblijnego i w tym zakresie określenie to jest całkowicie uzasadnione.

  Żydzi nie uznają Jezusa za Boga - to fakt i tym różni się chrześcijaństwo od judaizmu biblijnego.
  Jeżeli pomyśli Pan logicznie, to trudno odmówić Żydom racji w kwestii Jezusa. W końcu Bóg, w którego wierzą chrześcijanie, objawił się właśnie Żydom (oni i tylko oni są twórcami swojej religii, do której użyli zapożyczeń z wcześniejszych wierzeń Wschodu), a nie nie-Żydom, a zatem to oni mają niejako większe uprawnienia do przekazywania prawdy o Bogu i nie należy mieć im za złe, że nie chcą uznać człowieka o imieniu Jezus za Boga. Zwłaszcza, że historia z Jezusem wcale nie musi być prawdziwa - tzn. nie ma dostatecznych dowodów na istnienie Jezusa. Co nie przekreśla religii chrześcijańskiej, ponieważ objawienie się Boga Żydom jest dokładnie taką samą prawdą historyczną, jak istnienie Jezusa.
 • Czyzby to juz niedlugo?
  Które krolestwa (panstwa) sie ostoja?ZADNE!Bez wzgledu na zabiegi czynienia Jezusa krolem tego czy innego panstwa Bog poprzez Jezusa zrealizuje swoj plan."w czasach tych krolow Bog Nieba stanowi krolestwo,ktore nie przejdzie na inne narody ale je zniszczy a samo bedzie panowac na wieki. Daniela 2:44 BT
  Nieznajomosc podstawowych nauk PS prowadzi do jalowych dysput w rodzaju :ktore panstwo ma szczegolna opieke od Boga,czy Jezus przyjalby taka "nominacje",czy tez jak dalece jest On zainteresowany naszym losem;ludzi w ogolnosci a nie tylko wybranej nacji.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930