Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4054 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Cała Polska pali kukły!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

3.12.2016 protest w stolicy na Placu Zamkowym, godzina 17.00

 

 

Cała Polska pali kukły! Wszystkich nas nie pozamykacie!

 

 

3 grudnia 2016 o godzinie 17.00. spotkajmy się na Placu Zamkowym w Warszawie

Polak w Polsce gospodarzem!!

Organizatorzy, Zjednoczeni dla Polski (znany m.in. z organizacji protestu przeciw CETA 15. paźdź. przed Kinoteką PKiN) oraz Piotr Korczarowski (//emisja.tv/programy/) wzywają do zjednoczenia się w ramach solidarności z Piotrem Rybakiem, który kilka dni temu został skazany za spalenie kilku szmat! Co roku Polacy palą i topią tysiące kukieł i nikt z tego powodu nie ciąga nikogo po sądach; tu jednak spalono kukłę Sorosa, który jest Żydem i okazuje się, że taki czyn jest karalny. Pokazuje to, że Polski już nie ma – jest jakieś dziwne państwo, które przy naszej całkowitej bierności wydaje wyroki stricte polityczne i totalnie oderwane od jakiejkolwiek sprawiedliwości.
Nie patrzmy bezradnie jak bezkarne są sądy żydowskiego reżimu IIIRP, jak niszczy się kolejnego patriotę, który walczy o Polskę i zrozummy wreszcie, że jutro może to spotkać każdego z nas.

Stańmy solidarnie z Piotrem przeciwko bezprawiu, ponieważ za chwilę okaże się, że pozamykają nas wszystkich i nie będzie już komu stanąć w naszej obronie.

więcej na: https://www.facebook.com/events/1228643860544058

https://vk.com/event133648741

https://vk.com/id373552249

______________________________________

__________

Udział policji żydowskiej w egzekucji Polaków (okupacja w Krakowie)
https://marucha.wordpress.com/2016/07/09/tak-policja-zydowska-brala-udzial-w-egzekucji-polakow-tragiczne-wydarzenia-z-historii-niemieckiej-okupacji-krakowa/

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

KOMENTARZE

 • ----POPIERAM !! całym sercem !.
  --niestety mam za daleko.
 • Antypolscy Żydzi zaniżają punktację
  Występ posła Nowoczesnej, niejakiego K.Mieszkowskiego (kogo reprezentuje?; kto go wybrał?), który chciał z Teatru Polskiego we Wrocławiu zrobić burdel:

  https://www.youtube.com/watch?v=Sh3UGcmfAvA


  Jednak Kaczyńscy palili kukłę Wałęso-Bolka – być może Żydom wolno palić Żydów (?)

  https://www.youtube.com/watch?v=c8S487rSlaY


  Żydzi, którzy przyszli na salę sądową (na rozprawę przeciw P.Rybakowi) z kwiatkami musieli wiedzieć wcześniej, jaki będzie wyrok – ?

  https://www.youtube.com/watch?v=dxc7-z6tb1E


  Czy antypolska kreatura, sędzia, niejaki Marek Górny, nie powinien stanąć przed sądem za obrazę polskiego narodu zarzucając Polakom antysemicką tradycję?

  https://www.youtube.com/watch?v=cwkyB4lUohc
 • ...
  Kukly podpalaja polske
 • @Rzeczpospolita 17:30:46
  Powinien...juzci powinien...powinien..ale jak narazie to przed nim stawiaja goi...a on ich gnoi:-))))
 • @eonmark 18:05:47
  Pisze się: Polskę - z dużej litery.

  Nie Polskę podpalają kukły, ale Judeopolonię albo Polin - i te niech spłoną, a im wcześniej tym lepiej.
 • @RomanKa 18:33:29
  Nie tylko on.
  Kościół głosi: "antysemityzm jest grzechem", "nacjonalizm herezją i zaprzeczeniem patriotyzmu" (więc może ta sędziowska kreatura jest szczerym żydo-katolikiem?). Ale Kościół nigdy nie głosił, że antypolonizm jest grzechem, że syjonizm jest zbrodniczym szowinizmem.
 • @Rzeczpospolita 18:44:39
  Sam sobie przeczysz, zastanow sie albo podpalaja polske ktora jest polinem, wtedy po co pisac z duzej litery przydajac jej nienalezny szacunek, albo podpalaja kraj ktoremu nalezy sie pisownia z duzej litery?

  Nie ma w tobie prawdy.
  Kukielki podpalaja polske.
 • @eonmark 19:21:25
  Wijesz się w talmudycznej egzegezie jak pejs na głupkowatym Żydzie. Pora, aby cię zastąpili jakiś bystrzejszym trollem :)))
 • @stanislav 21:07:22
  Jestem pod wrazeniem wiedzy i inteligencji.
  Cenny z ciebie adwersarz.
 • Mój komentarz
  Subtelna różnica polega na tym, że WPS, a w nim żydo-Kosiur zaleca: „Cała Polska pali kukły!”.
  ALE NIE kukły żyda Sorosa!

  Z resztą, przeczytajcie sami:
  "Syjonistyczna zgnilizna posługująca się swoją agenturą (wszyscy przemawiający we Wrocławiu i palący kukłę Żyda) dokonują prowokacji. Jednym głupim Sorosem chce Pan zamulić mózgi katolikom.
  Pan Rybak, przedsiębiorca, którego żydo-reżim doprowadził do ruiny jakoś nieźle żyje z wiecowania po Polsce, pali kukły Żydów, stoi na trybunie obok rydzykowego prelegenta prof. T.Marczaka - na tę manifestację dostali przecież pozwolenie od władz miasta.” - Rzeczpospolita 22.11.2015 21:00:36

  Spalenie kukły żyda-Sorosa nie przejdzie przez gardło żydo-Kosiurowi, który całą tą sprawę przekabacił w jedno: atak na Kościół.

  Sędzia Marek Górny może spać spokojnie, z uśmiechem na twarzy.
 • @Zdzich 01:55:58
  Zdzichu, jestem pod wrażeniem twojej "organicznej pracy" w temacie Kosiura. Ty zapewne masz jakiś organizacyjny przydział, ale w swej ograniczoności nie pojmujesz, że nie chodzi o jakiś "komitet obrony Rybaka" tylko o komitet walki z totalitarnym zakusami okrągłostołowców, pragnących wyeliminować krytyczne myślenie i działanie na innych zasadach niż wasalność wobec żydowstwa i jego " zatroskanych nadzorców w sutannach nad robotnikami z winnicy pańskiej".

  Ty kronikarzu kosiurowy truj cztery litery swojemu proboszczowi lub oficerowi prowadzącemu i nie przynudzaj.
 • @stanislav 02:23:31
  Niestety, ponownie widzę, że poranny nacisk na kiszkę stolcową zdominował pana krytyczne myślenie.

  Jest sprawą oczywistą, że wam nie chodzi o jakiś "komitet obrony Rybaka", tylko o komitet obrony Żydów. W końcu depopulacja Gojów, oraz Nowy Porządek Świata (NWO) to wasza specjalność.
 • @Zdzich 02:53:03
  Zdzich, mówiłem ci już jak masz prawidłowo wykorzystywać lustro i sedes przy twoich przypadłościah, ale ty z uporem swoje. Powtarzam: jesli nie chcesz denerwować się widokiem debila, nie patrz w lustro :)))
  Jeśli masz problemy z wypróżnieniem, nie wkładaj głowy do sedesu, tylko na nim siadaj :)))
 • @stanislav 03:09:50
  Ach, cóż za inteligentny wpis! Czy już mogę się śmiać, czy poczekać na następny?
 • PALIMY KUKŁĘ W OBRONIE PIOTRA RYBAKA POD KOLUMNĄ ZYGMUNTA 03 XII 2016
  (Film opublikowany 03.12.2016)
  03 grudnia 2016 - film Radosława Siedleckiego z Tuszcza. Patrioci się zebrali pod Kolumną Zygmunta w Warszawie na Placu Zamkowym i popierają Piotra Rybaka, który spalił kukłę Georga Sorosa na Rynku we Wrocławiu i został skazany na karę więzienia. Swoim heppeningiem Piotr Rybak przeciwstawił się inwazji bisurmańskiej na Europę organizowanej przez masonerię WASP-owską, Mossad i Haganę.
  W przemówieniu popierającym Rybaka Eugeniusz Sendecki z TELEWZJI NARODOWEJ opowiedział, że w Warszawie już w roku 2008-mym grupa patriotów przwidziała, że masoneria będzie realizowała inwazję bisurmanów na Europę aby zniszczyć ostatnią enklawę białych chrzescijan i, aby ostrzec społeczeństwo podjęła się wykopania z Powązek czołowego masona warszawskiego Bronisława Geremka.
  Po przemówieniach ekipa TELEWIZJI NARODOWEJ oplotła lampkami statystę i w ramach heppeningu anty-Soros-owskiego zapaliła je przy aplauzie zgromadzonych
 • @Eugeniusz Sendecki 09:50:52
  ----Pana obecność WYKLUCZA !! powodzenie czegokolwiek !. Krzyża na którym ukrzyżowano Polskę nie przytaszczył Waść ??.
 • @eonmark 19:21:25
  eonmark, jak sięgniesz może pamięcią wstecz, to za zdradę i obrazę Kraju, gdzie "podnosi się kruszynę chleba z szacunku dla darów Nieba", płaci się najwyższą karę. Polska to nie jest jakiś dziki step, po którym przelatuje szarańcza i nic się nie dzieje. Jest to Kraj uświęcony modlitwą i Ofiarą Polaków, który ma swoją wielką Historię i Tradycję.
  Przypomnę może tylko dwa epizody z naszej wielkiej, bogatej takimi epizodami Historii:
  Wielkie modlitwy na Jasnej Górze w czasie Zaborów, po 120 latach niewoli, skutkują tym że Polacy za 3 lata odzyskują swoją Ojczyznę.

  Śluby Jasnogórskie 1956r, jeszcze w tym samym roku skutkują odzyskaniem władzy przez Polaków z rąk stalinowców.

  żeby nie ograniczać się tylko do Polski, to jak wiemy, zawierzenie Rosji Matce Boskiej Kazańskiej przez Jana Pawła II oraz późniejsze wysłanie przez Prezydenta Putina, Patriarchę Kiryła z cudowną Ikoną Matki Boskiej Kazańskiej z pielgrzymka po Rosji spowodowało że cała Rosja modliła się, co z całą pewnością możemy wiązać z tym że Rosja z kraju rozkradzionego, zbankrutowanego na powrót stała się światowym mocarstwem.
  W Polsce, niedawna Wielka Pokuta na Jasnej Górze i Intronizacja (wprawdzie niepełna, ale jak wiemy została przez Pana Boga przyjęta) są kolejnymi Aktami Wiary Polaków i czy ktoś chce czy nie z całą pewnością nie pozostaną bez echa w dziejach Polski.
  Więc radzę z szacunkiem, bo chyba widać, że naigrywanie się z Polski nie jest miłe Panu Bogu.
 • @Jan Paweł 11:02:52
  ----- PATRZ !! czym była i jest !! JASNA GÓRA

  https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/2015/12/02/bogini-laila-lada-lelija/
 • @Jan Paweł 11:02:52
  Myślę że Matki Boskie częstochowska, nowogródzka, guadelupska i cała reszta ile ich tam jest, mogły się na jp2 obrazić. Dlaczego tylko kazańskiej zawierzył? A co, licheńska gorsza?!
 • @Eugeniusz Sendecki 09:50:52
  Jeszcze raz:
  „Nie chodzi o jakiś komitet obrony Rybaka" - stanislav 04.12.2016 02:23:31
  „ Jednym głupim Sorosem chce Pan zamulić mózgi katolikom?” - pytal Pana żydo-Kosiur dn. 22.11.2015
  Chodzi tu o komitet obrony Żydów oraz przeobrażenie wiecu przeciwko syjonistycznemu sędziemu Markowi Górnemu na manifestację przeciwko Kościołowi
  Zatem, nie spodziewaj sie Pan palenia kukły Sorosa, Górnego, lub flagi Izraela.
  Palone będą inne kukły(!), a może nawet sam krzyż. Bezkarnie!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930