Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
736 postów 5732 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Żydowski kapitalizm = zalegalizowane okradanie narodu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Im niższe masz dochody, tym większe ponosisz koszty funkcjonowania państwa pod żydowskim zarządem.

10363696_341448039340547_3296642278727443159_n


 

 

Żydo-katolicy, jeśli chcą być wierni nauczaniu Kościoła, a szczególnie nauczaniu świętego JPII (encyklika „Centesimu annus”), muszą oczywiście temu zaprzeczyć.

 

 

 

 Polacy pracują w Europie najwięcej. Żydowski reżim IIIRP chwali się wzrostem PKB – niebywały sukces, IIIŻydo-RP „gospodarczym tygrysem Europy”, „w czołówce krajów ze wzrostem”, „jednym z liderów”, „dynamiczny rozwój” – oto tytuły w żydowskich gadzinówkach. I faktycznie PKB/na mieszkańca to ok. 50% – 60% średniej tego wskaźnika dla UE. Jednak zarobki, zasiłki, emerytury, renty, Polaków należą do najniższych w Europie, są od trzech do dziesięciu i więcej razy niższe niż w UE – ? – !-, ale obciążenia podatkowe w stosunku do dochodów u 80% społeczeństwa należą do najwyższych w Europie.

Można nawet wyprowadzić twierdzenie, że:

im niższe masz dochody, tym większe ponosisz koszty funkcjonowania państwa pod żydowskim zarządem.

Syjonistyczna partia PiS w przedwyborczej hucpie rzuciła hasło 500+. (Osobiście uważam, że nawet 1000+ nie byłoby za dużo –  jednak to temat na inną okazję.)Niewątpliwie przysporzyło jej ono popularności – zresztą tylko temu miało służyć. Teraz PiS, jako kolejny żydo-reżimowy rząd, który nie posiada żadnych instrumentów politycznych, ekonomicznych, do realizacji rozwoju gospodarczego, bezczelnie i cynicznie będzie okradał wszystkich, nie wyłączając beneficjentów hasła 500+ na rzecz zabezpieczenia realizacji tego hasła – jak? – przez podwyższanie podatków. Oczywiście wzrost podatków nie dotknie najbogatszych podatników i żydowskich korporacji – dla tej grupy podatników tradycyjnie pojawią się nawet obniżki. Jeśli nie zadba o to miejscowy reżim, to wyręczy go w tym obozowe szefostwo UE, a może i sam Waszyngton, czy Londyn.

 

Dariusz Kosiur

 https://www.youtube.com/watch?v=uAcua10hqFw

Podatki w IIIRP - koszty żydowskiego kapitalizmu

 

__________________________________________________

  

„A poza tym sądzę, że Kartaginę należy zniszczyć” – tak kończył każde swoje przemówienie w rzymskim senacie Katon Starszy, a więc wzorem rzymskiego senatora będę przypominał:

Żydowski reżim trzeba zniszczyć

Różne rządy, ale ten sam żydowski reżim zarządzany przez Tel Awiw, Waszyngton, Brukselę

Listopad 2016, Izrael – wspólne zdjęcie ekip rządowych Izraela i III RP (rząd PiS)

KOMENTARZE

 • chazary ,gdzie godlo Polski ?
  Jest ,godło Polin

  https://www.wprost.pl/_thumb/9c/9a/c7bec593face131cd25b5e844df5.jpeg
 • Panie Dariuszu Proszę sprostować.
  Nasze PKB per capita to 50% średniej unijnej. Jak weśliśmy do unii wraz z wschodnioeuropejską nędzą to tak zadołowaliśmy średnią, że ten wskaźnik nie wygląda źle. Dodatkowo nasz PKB obciążony jest trybutem (haraczem) na rzecz banksterów wynoszącym ponad 10%. Mówię o tym tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=B3PeucLeeD0&feature=youtu.be

  Jest gorzej nim nam do wierzenia podają.

  Pozdrawiam
 • Talmudyczna wersja islamu,
  .
  na którą już zwracano uwagę, zakwitła w postaci Daesh i została w te pędy okrzyczana przez media głównej gnojówki doniesień, jako tzw. „państwo islamskie” z błogosławieństwem synagogi.

  Media głównej gnojówki w RFN potrzebowały jeden dzień aby donieść w poniedziałek, że w Bad Säckingen w sobotę miały miejsce liczne bijatyki, mowa o trzech, migrantów, nazywanych w mediach głównej gnojówki uciekinierami. Źródło szwajcarskie podaje, że bijatyki i nożownictwo miały miejsce między dwoma grupami Syryjczyków, przy czym w kolejnych bijatykach otrzymały strony wsparcie z innych ośrodków, jedna osoba ranna nożem w szyję. Nie można brać zbyt poważnie tych wypowiedzi o Syryjczykach, bowiem wielu migrantów zostało wyposażonych w syryjskie paszporty przed ich desantem do UE

  - http://kdgwna.blogspot.com/2015/03/syj.html#Zaled

  co jest zresztą, jak link wskazuje, powszechnie i od dawna znane, ale równie powszechnie ignorowane przez media głównej gnojówki doniesień.

  Organizacja desantu na UE przez kadry Sorosa omawiana była już wielokrotnie, dlatego podaje się tylko tylko link

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/376oper/

  Także istotę operacji sił USRAela przeciwko UE było dość dokładnie naświetlone

  - http://miksa.neon24.pl/post/132759,turecki-gambit#comment_1321567

  z „kordonem sanitarnym” włącznie.

  Oto typy spod ciemnej sześcioramiennej niebieskiej gwiazdy

  - https://www.premier.gov.pl/ludzie.html

  „Talmudyczna wersja islamu,”

  Nie chce nam się w to wierzyć po tym, jak media głównej gnojówki nas przecież przekonały, że to chodzi o islamistów i inną muzułmańską swołocz, bowiem Izrael nie jest oficjalnie w napad na Syrię zaangażowany, w to wierzą wszyscy „wierzący i przyzwoici” nie tylko w Polsce. Bombardowania swe w Syrii uzgadnia z Rosją, aby nie doszło do nieporozumień jak z Turccją.

  „im niższe masz dochody, tym większe ponosisz koszty funkcjonowania państwa pod żydowskim zarządem. ”

  Podstawowym zadaniem państwa jest chronić majątek, kapitał, przed jego utratą przez osoby legitymujące się posiadaniem majątku, to kosztuje bardzo wiele, dlatego posiadacze wielkich majątków, z reguły zdobytych na drodze przestępczej, wymuszają, zgodnie z zasadą działalności państwa,

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#Panstwo

  że najbiedniejsi ponoszą koszty ochrony ich majątku. Wyobrażenie absolutnej większości parobków, że zadaniem państwa jest się nimi i ich problemami zajmować, jest majakiem, który przy odrobinie rozwagi staje się zwykłą zmorą.
 • Dmowski mówił
  Roman Dmowski mówił jak naj dalej od żydów!
  Powiedział tez że gdyby nie żydzi to niebyło by rozbiorów Polski.
  Pani premier robi wielka krzywde Narodowi Polskiemu kumając sie z naszymi odwiecznymi wrogami Żydami.
 • @nikander 14:00:41
  Panie Józefie,
  dziękuję.
  Ma Pan zasadniczo rację. W chwili obecnej nasze PKB per capita to ok. 50% średniej tego wskaźnika w UE.
  Pisząc tekst i mówiąc o tym wskaźniku w audycji robiłem to z pamięci - na podst. publikacji GUS "Polska w UE" z 2009r. Jednak nawet dzisiaj, jeśli uwzględnimy przelicznik w $USA, to pomyłka jest minimalna. Ale oczywiście poprawię.
 • @kfakfa 13:56:16
  5*

  Dobrze, że Pan to wynalazł.
  Międzynarodowy zwyczaj i kultura, kultura także polityczna, nakazują udostępnienie zagranicznym reprezentantom mównicy z odpowiednim godłem państwa.
  W przypadku syjonistycznej zgnilizny jest jak na obrazku.

  Powiedzmy sobie wprost, Szydło, czy prezydent Maliniak z PiS nie reprezentują Polaków.
 • Przyjaźń z Israelem
  Netanjahu opowiedział o porozumieniach z Putinem w sprawie Syrii

  Izrael utrzymuje kontakty z Rosją w sferze wojskowej w celu uniknięcia nieprzewidzianych konfliktów w Syrii, powiedział w wywiadzie dla CBS premier Benjamin Netanjahu.

  Opowiedział on o pertraktacjach z prezydentem Rosji Władimirem Putinem.

  „Jesteśmy skoordynowani na poziomie naszych sił zbrojnych, ponieważ nikt nie chce nieprzewidzianego starcia Izraela z Rosją” — wyjaśnił Netanjahu.

  Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/polityka/201612124408391-netanjahu-rosja-izrael-syria-iran/

  Dozgonna przyjaźń Putina z Netanjahu?
 • @Talbot 17:24:01
  To tak a propos żydowskiego kapitalizmu i podatków w IIIRP (?).

  Jak Pan pracuje na nocną zmianę, to może warto odespać, żeby nie mieć majaków. A jeśli to u Pana norma, to radzę zajrzeć do poradni zdrowia psychicznego. A na żydowskie trollowanie nie jestem specjalnie wrażliwy - zdążyłem się uodpornić przez ostatnie 36 lat.
 • kulturowa bliskość
  https://wolnemedia.net/obrazki/szydlo-izrael-1.jpg


  co łączy Szydło z kobietą ,która "uratowała" tylko być może swego męża ?

  http://i.wp.pl/a/f/jpeg/37207/pap_szydlo2_625.jpeg

  drzewko w ogrodzie jada i washa "pani" Irene
 • @kfakfa 18:02:00
  http://www.pap.pl/Data/Thumbs/estepien/listopad/kwie/maj/czerw/lipiec/wrze/lis/MTA4MHg0NjMhY3JvcHwxNngyMjF4Mjg0MngxMjE4,pap_20161122_0mi.jpg
 • @Rzeczpospolita 17:53:46
  "To tak a propos żydowskiego kapitalizmu i podatków w IIIRP (?)."

  Żydowski kapitalizm to lichwa.
  Putin sprzedaje ropę i gaz za dolary i nie przejmuje się tym, że to żydowska mafia FED pozwala się jemu bogacić. Wytyka pan ciągle Polakom, że polski rząd konspiruje z żydami, a co robi Putin, to dla pana jest taka niby strategia. Może polski rząd ma taką samą strategię jak Putin?
 • @Talbot 19:03:18
  Rosja przez handel z FEDem (Ameryka) ma dostep do handlu swiatowego i swiatowej technologii.Polska przez ten handel traci majatek,ludnosc i jakakolwiek perspektywe na przyszlosc(zadluzenie kraju)
 • @Talbot 19:03:18
  https://www.youtube.com/watch?v=h9TXsia2ItI
 • @Rzeczpospolita 20:56:29
  Maciej Poręba

  "od 1987 do rozwiązania był głównym specjalistą w Komitecie Centralnym Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Od 1990 do 1993 był etatowym pracownikiem Socjaldemokracji RP, później krótko zatrudniony w spółce prawa handlowego. Od 1996 do 1997 pełnił funkcję dyrektora generalnego w Urzędzie Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast.

  W wyborach parlamentarnych w 1997 z listy krajowej Sojuszu Lewicy Demokratycznej uzyskał mandat posła III kadencji. W 2001 bez powodzenia ubiegał się o reelekcję w okręgu stołecznym[1]. Był wiceprzewodniczącym struktur wojewódzkich SLD na Mazowszu[2]. Po 2001 związany z biznesem, powoływany w skład rad nadzorczych różnych przedsiębiorstw. Był też krótko wiceprezesem grupy holdingowej Bumar-Waryński."

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Maciej_Por%C4%99ba

  Pan ma zawsze takich idoli komuszych, którzy zrobili karierę dzięki pieniądzom z FOZZ?
 • @kfakfa 18:04:22
  Sami swoi .Ave. : https://farm2.staticflickr.com/1650/25677624433_7b1a51345c_b.jpg
 • @Repsol 21:13:48
  Singer Pazuzu pod murem rzymskiej cytadeli


  https://i0.wp.com/www.mon.gov.pl/d/zdjecia/media/2016/11/dry_1818.jpg
 • @kfakfa 21:16:35
  Antoni Macierewicz życiorys i pochodzenie ?. : Niektóre wyniki mogły zostać usunięte na mocy europejskich przepisów o ochronie danych. Więcej informacji . :) Ave.
 • O PROGRAMIE 500+ I PODOBNYCH TEMATACH...
  Odnośnie programu 500+...
  A kto, gdy dorośnie, będzie spłacać odsetki od pożyczek zaciągniętych m.in. na program 500+ (na dzień dzisiejszy ok. 60 mld zł rocznie. A za jakiś czas 120 mld zł rocznie) i jak, za co, będą żyć ich dzieci... Nie będzie wtedy także wielu surowców, w tym węgla, ropy, ziem uprawnych... Bo ludzi jest za mało...

  http://wolnyswiat.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=232&start=165
 • OGON MACHA PSEM!
  Netanjahu w Kongresie USA. Owacje na stojąco...

  https://www.youtube.com/embed/M3NWaq8X5TE

  "Kandydat Prawa i Sprawiedliwości na urząd Prezydenta RP, poseł do Parlamentu Europejskiego Andrzej Duda, zagłosował przeciwko przyjęciu rezolucji o uznaniu państwa palestyńskiego. Rezolucji tej nie poparł żaden z posłów PiS"
 • @Talbot 21:13:28
  Za szybko serfuje Pan po internecie i wychodzą z tego banialuki.
  Trolling trzeba uprawiać wolniej, ale za to sensowniej.

  Na filmie występuje Maciek Poręba (ur. 1966r), którego znam osobiście, syn nieżyjącego reżysera Bohdana Poręby.
  Ten Poręba, o którym Pan pisze ur. w 1951r., a więc ma 65 lat. Czy człowiek na filmie na tyle wygląda?

  Co prawda ojciec Maćka, Bohdan Poręba także należał do PZPR, ale zapisał się w 1968r., gdy po marcu'68 usuwano z niej syjonistycznych żydowskich zbirów.
 • @Rzeczpospolita 22:38:31
  W ostatnim czasie wszyscy obserwujemy nasiloną panikę i atak Kółka Różańcowego Talbot-Husky przy Parafii Św. Fotygi na blog Rzeczpospolita. Głównym celem jest rozmycie tematu i szerzenie dezinformacji, poprzez kopiowanie bzdur z plotkarskich stron i ukazywanie zmistyfikowanej rzeczywistości.

  Profesor mniemanologii stosowanej po raz kolejny próbuje udowodnić wyższość Świąt Bożego Narodzenia, nad Świętami Wielkiej Nocy w zależności od mniemania. Można się tylko domyślać, co się za tym kryje ....

  I jak to się pięknie nazywa: "Strzeżmy dziedzictwa narodu"
 • @Khaja82 23:40:00
  https://oko.press/images/2016/11/ML160805_047-1-e1479555732182-1200x630.jpg
 • @Khaja82 23:40:00
  "Profesor mniemanologii stosowanej po raz kolejny próbuje udowodnić wyższość Świąt Bożego Narodzenia, nad Świętami Wielkiej Nocy "

  Witamy w klubie katolików.
  Chyba że szydzisz ze świąt katolickich - audycja z profesorem, była w żydowskim Radio Zet.
 • @Rzeczpospolita 22:38:31
  "Za szybko serfuje Pan po internecie i wychodzą z tego banialuki."

  Racja, pomyliłem osoby o tym samym nazwisku.
  W komentarzach pod filmikiem jest to wyjaśnione, kim jest ten pan o nazwisku Poręba.
 • @Adam Czeczetkowicz 16:24:04
  obawiam się, że ona nie ma innego wyjścia. Zapowiedziała udział w Intronizacji a dostała wezwanie do Izraela i pojechała.
 • @kfakfa 23:57:16
  Oto faryzeizm najwyższej próby zarówno pasterzy, jak i tych z pierwszego szeregu z Maliniakiem na czele.

  Jestem tylko ciekaw, ilu Polaków - głównie żydo-katolików - daje się nabierać na tę szopkę.
 • @Jan Paweł 10:46:25
  Miała wyjście :

  zabrać całą bandę chazarów i wyjechać na Madagaskar lub do Mandżurii.
 • @Rzeczpospolita 11:33:43
  Polaków coraz mniej ,tych drugich to chyba wszyscy.

  Śmieje się Sanhedryn i jego najemnicy.
 • @Rzeczpospolita 11:33:43
  "Jestem tylko ciekaw, ilu Polaków - głównie żydo-katolików - daje się nabierać na tę szopkę."

  Niech pan jedzie do swoich słowian na Ukrainę - tam mają swoją Wiarę bez boga honoru i ojczyzny.
  Tak samo jest w putinowskiej, słowiańskiej Rassiji.

  Krzyż na rosyjskim niebie

  Przemilczane pojawienia się Krzyża na rosyjskim niebie.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/krzyz-rosyjskim-niebie-2016-12
 • @Talbot 12:37:35
  Pisałem to wiele razy, ale mogę powtórzyć.

  Nie chodzi o wiarę w Boga, jeśli ktoś odczuwa taką potrzebę, niech wierzy, nikt nie jest w stanie tego zabronić i nie ma takiej potrzeby.

  Natomiast godny najwyższego potępienia jest fakt zaimplantowania Polakom, w ogóle Słowianom (w tym i Rosjanom), żydowskiej religii, którą antypolski, antynarodowy, antypaństwowy Kościół z całą premedytacją wykorzystuje przeciw nam w interesie narodu wybranego - światowej, syjonistycznej oligarchii finansowej.

  Rosjanie z ich prawosławiem są jednak w znacznie korzystniejszej sytuacji niż Polacy, ponieważ Cerkiew nie podlega Watykanowi, a religia prawosławna w przeciwieństwie do żydo-katolicyzmu związana jest z rosyjską tradycją narodową i państwową.

  A propos cudów:

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2016/04/ciemny-lud-wszystko-kupi.png

  Niech to będzie asumpt do wigilijnej i tak przez żydo-katolickich faryzeuszy ulubionej duchowej kontemplacji.
 • @Rzeczpospolita 15:17:36
  "Rosjanie z ich prawosławiem są jednak w znacznie korzystniejszej sytuacji niż Polacy, ponieważ Cerkiew nie podlega Watykanowi"

  Cerkiew prawosławna podlega KGB, to pan powinien wiedzieć jako rusofil.

  Żyję zgodnie z polską tradycją i historią moich dziadków i babć, a w Rosji jakie są tradycje?
  Dziad Mróz i Gwiazdor?
  Polska jest jednorodnym krajem katolickim, a co jest w Rosji?
  Multi-Kulti...
  Rosja wywyższa się uzurpując sobie prawo do przewodzenia wszystkim narodom słowiańskim, a tam jest mieszanka etniczna w spadku po ZSRR. Prawdziwi Ruscy zapili się na śmierć, zostali tylko żydzi, Mongoły i Chazary.
 • @Talbot 18:05:03
  Pan sobie porówna pozycję polityczną współczesną, ale i sięgając nieco w historię, prawosławnej Rosji, protestanckich Niemiec i żydo-katolickiej Polski.

  Pan być może nie wie, nie pamięta, więc przypomnę: gdy wprowadzano do Polski (Lechii) żydo-chrześcijaństwo nie było silnej Rosji, nie było silnych Niemiec, była silna Polska (Lechia).

  Jak jest dzisiaj?
 • @Talbot 18:05:03
  TALBOT: Cyt.: "Żyję zgodnie z polską tradycją i historią moich dziadków i babć, a w Rosji jakie są tradycje?
  Dziad Mróz i Gwiazdor?
  Polska jest jednorodnym krajem katolickim, a co jest w Rosji?
  Multi-Kulti...

  Niestety nie ma bardziej skomercjonalizowanego gwiazdora, używanego w handlu, jako symbolu świąt, jak św. Mikołaj, we wszystkich marketach i na straganach, więc czym ma być lepszy od Dziadka Mroza ???

  Talbot Ty masz syndrom polskiej głupoty! W psychologii to nazywają SYNDROM POLSKIEJ GŁUPOTY POSZLACHECKIEJ (niestety nie poszlachetnej) :):):)
 • @Talbot 18:05:03
  TALBOT cyt.: "Rosja wywyższa się uzurpując sobie prawo do przewodzenia wszystkim narodom słowiańskim, a tam jest mieszanka etniczna w spadku po ZSRR. Prawdziwi Ruscy zapili się na śmierć, zostali tylko żydzi, Mongoły i Chazary".

  Nie słyszałam, że Rosjanin to pijak i prawosławny, ale słyszałam, że Polak to pijak i katolik.

  A tu Polska po wprowadzeniu amerykańskiej demokracji:
  https://www.youtube.com/watch?v=ktlekcXpD6Q

  Obawiam się Talbot, że jako prawdziwy katolik taki : "Bóg, honor, ojczyzna", to powinieneś pójść do spowiedzi, bo Twoja pycha jest śmiertelnym grzechem w chrześcijaństwie. W Twoim grzechu pychy, nienawiści i pogardy dla innych, słyszymy wyraźne echo niemieckiego uebermenscha i kulturtraegera, którzy Polaków traktowali tak, jak Ty Rosjan.

  A tu Mongoły i Chazary w cerkwi prawosławnej, przyjrzyj się Talbot uważnie, wyraźnie widać rysy twarzy:
  https://www.youtube.com/watch?v=BcHUB0UfEo8

  A wiesz Talbot, że jak nie będzie u Ciebie mocnego postanowienia poprawy, to nic nie warte jest rozgrzeszenie?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829