Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4054 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Zawodowi Polacy o Rosji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polityczne kukiełki Międzynarodowego Żyda i jego powszechne na Zachodzie media prześcigają się w opluwaniu Rosji.

maxresdefault

 

Żydowski reżim IIIRP idzie jeszcze dalej.  Poprzez swoją agenturę zawodowych Polaków usiłuje wzbudzić niechęć Rosjan do Polski i Polaków.

 

 

Wzywający do zbrodni na Bliskim Wschodzie, w Syrii, …, ale pokojowy noblista, prezydent USA, B.Obama oświadczył, że Waszyngton podejmie działania przeciwko Rosji w związku z „ingerencją” w proces wyborów.

W kwietniutego roku prezydent Obama wysł do Syrii 250 dodatkowych (!!) komandosówbez wymaganej zgody Kongresu.

Komandosi prowadzili działania zbrojne na terytorium suwerennego kraju bez zgody jego rządu oraz – co oczywiste – bez sankcji Rady Bezpieczeństwa ONZ! Ilustruje to jak głęboko i w którym miejscu Miedzynarodowy Żyd eksportujący demokrację ma prawo międzynarodowe, na które tak chętnie i często powołują się przy innych okazjachjego polityczne kukiełki.

Unia Europejska wezwała Rosję do zakończenia praktyki włączania organizacji pozarządowych na listę „zagranicznych agentów” – głosi oświadczenie przedstawiciela szefowej dyplomacji Unii Europejskiej F.Mogherini.

Dokument został opublikowany po decyzji Sądu Zamoskworecznego Moskwy o odmowie wyłączenia z tego rejestru międzynarodowego stowarzyszenia obrony praw człowieka „Memoriał”, kierowanego przez antyrosyjskiego Żyda, Arsienija Roginskiego.

W ubiegłym tygodniu żydo-reżimowi liderzy Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoch, Kanady i USA wezwali Rosję i Iran do wywarcia nacisku na Syrię w związku z sytuacją w Aleppo.

Żydowskie media pełne są tytułów o rosyjskiej zbrodni na syryjskich cywilach w Aleppo, ponieważ rosyjska operacja lotnicza wspierająca lądową ofensywę wojsk syryjskich sprawia, że podopieczni Zachodu tracą grunt pod nogami. Wywołuje to nerwowe, paranoiczne reakcje Departamentu Stanu. Oto po publicznej egzekucji 12 letniego (!!) chłopca, któremu bojownicy wspieranego przez Waszyngton Frontu an Nusra obcięli głowę „za współpracę z reżimem Asada”, przedstawiciel Departamentu Stanu oświadczył, że: „…chłopcu obcięto głowę przez pomyłkę!”, „… był to jedyny przypadek!”.Wezwano także, by sprawców tej zbrodni spróbować zrozumieć i… wybaczyć!

Oto żydowski, syjonistyczny Zachód, oto żydo-chrześcijańska cywilizacja Zachodu, w którą wtopiono Polskę 1000 lat temu. Nie zapominajmy, że do integracji z Zachodem wydatnie przysłużył się żydo-chrześcijański Kościół w Polsce z jego świętym JPII.

 

Dariusz Kosiur

https://www.youtube.com/watch?v=yhU5YDtRntI&feature=youtu.be

Zawodowi Polacy o Rosji

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

KOMENTARZE

 • Szkoda że nie można dać dwóch ocen, bo...
  za prawie całość 5*, ale za ostatnie zdanie 1*...
  Sprostowanie: Papież Jan Paweł II, wyraźnie nazwał zachodnią zgniliznę, "cywilizacją śmierci". Jest taka hipoteza, że Karol Wojtyła był szykowany na ten wysoki urząd w Kościele i odpowiednio do tego byli mu podsuwani stosowni przyjaciele. Tworzono wokół niego kordon (dez)informacyjny, gdy się zorientował to już było za późno.

  A tak już poza tematem, to skorzystam z okazji że udało mi się zalogować (bo pewnie znowu jakiś "automat" mnie wyloguje) i zapytam dlaczego mam kłopoty z zalogowanie, się.
  Pozdrawiam Autora i Adminów
 • Ciekaw jestem, czy oni tam w tym komitecie noblowskim, rozdają te skompromitowane już tytuły dobrowolnie, czy...
  dostają do wyboru dwa nesesery? (do wyboru -jeden ze sztabką złota, drugi z nabojem do kałasznikowa)
 • WPS
  paziem
  17 Grudzień 2016
  W ręce wyzwalającej Aleppo Armiii Syryjskiej wpadły dokumenty i nagrania ilustrujące i ujawniające ludobójczy charakter bojowników ISIL, wspieranych przez Zachód.

  A jak wieść niesie w ciężarówkach opuszczających kocioł w Aleppo, które( pod nadzorem syryjsko-rosyjskim) wywożą rzekomo bojowników ISIL –
  większość stanowią najemnicy z prywatnych, amerykańskich firm wojskowych.

  Wszystkie te fakty dają prezydentowi Asadowi, ale głównie Rosji potężne argumenty w „dialogu” z tzw. „zachodnimi demokracjami”. Stąd ten skowyt bezradnych i wsiekłych zachodnich mediów będących skundloną i amoralną tubą syjonistów i anglosaskich ludobójców.

  za:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/12/17/zawodowi-polacy-o-rosji/
 • Aktualna mapa Syrii,
  widać jak Syria jest rozdarta.
  https://pbs.twimg.com/media/Cz1fCUsWQAArweB.jpg
 • @lorenco 22:56:50
  Klikając na mapę, powiększy się.
 • @stanislav 22:24:36
  We wschodnim Aleppo dżihadyści od razu ustawili zasady kolejności wsiadania do zielonych autobusów. Mężczyźni pierwsi, kobiety później, a następnie dzieci.
  To tak a`propos ewakuacji "umiarkowanych" z Aleppo do prowincji Idlib.
  https://pbs.twimg.com/media/Cz14NOVXEAAc-9N.jpg
 • @stanislav 22:24:36
  Wczoraj w Białych Hełmach dziś w Al Kaidzie
  https://pbs.twimg.com/media/Cz6Q6qiWEAAmcN5.jpg
 • @Jan Paweł 21:53:41
  Wyczyść historie przeglądania w przeglądarce. Nazbierało się pewnie ciasteczek i stąd te problemy.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930