Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
597 postów 4144 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Jasiu, co USA mogą zrobić Rosji?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

USA mogą Rosji skoczyć. – Bardzo dobrze Jasiu.

1-2


 

I nawet Jaś to wie, a syjonistyczna swołocz IIIRP nie.

 

 

 

Żyd i jego media szaleją

Syjonistyczna zgnilizna często wyraża zadowolenie – czyni to nie tylko anonimowo i nie tylko na internetowych forach, jak np. niejaka Maria Przełomiec, publikująca m.in. w Przewodniku (żydo) Katolickim  – z zamordowania rosyjskiego ambasadora w Turcji i z katastrofy Tu154, w której zginęli członkowie Chóru Aleksandrowa.

Rozwścieczeni przegraną w Syrii, a i także niechybnie na Ukrainie oraz nieuchronnie zbliżającym sie końcem żydowskiego pomysłu pod nazwą Unia Europejska, syjonistyczni Żydzi chcą szkodzić Rosji na każdym możliwym polu, nawet w sporcie. Gadzinówka Michnika donosi z zadowoleniem:

Wygląda na to, że MKOI zdyskwalifikuje całą rosyjską reprezentację na zimową olimpiadę w południowokoreańskim Pjongczangu. (…) Świat jest zszokowany skalą oszustw (w rosyjskim sporcie). Niechęć wobec rosyjskich sportowców i działaczy rośnie.//wyborcza.pl/

I znów ta sama bandycka gadzinówka:

Anna Alboth, Polka z Berlina, podróżniczka i blogerka. Rzuciła na Facebooku miesiąc temu myśl, by zamiast biernie oglądać w internecie rzeź cywilów, po prostu ruszyć do Syrii, spotkała się z żywym odzewem.

– W kilka dni zebrano 13 tys. euro. – Pomoc zaoferowali różni ludzie: prawnicy, lekarze, organizatorzy noclegów, osoby, które dysponują kuchniami polowymi, aktywiści z dostępem do mediów. Pomagają niemieckie władze lokalne.

Jaki jest cel marszu? Pokazanie niezgody na bezczynność wobec przemocy, wymuszenie pomocy humanitarnej dla Aleppo, wywarcie presji na decydentów, by znaleźli pokojowe rozwiązanie dla Syrii.

22 grudnia reżim Baszara al-Asada ogłosił, że miasto jest pod całkowitą kontrolą. To rezultat morderczej pacyfikacji prowadzonej przez rosyjskie lotnictwo, siły specjalne, milicje irańskiej Gwardii Rewolucyjnej oraz resztki syryjskiej armii. Rebelianci, którzy przez ponad cztery lata władali wschodnią częścią miasta – w ostatnich miesiącach pozbawionej prądu, bieżącej wody, paliwa, pomocy medycznej i nadziei – wraz z tysiącami cywilów zostali ewakuowani do innych miast (po kilkuset ślad zaginął, gdy przeszli na tereny rządowe). – //wyborcza.pl/

Dlaczego ta lub inna „zacna” blogerka nie organizowała podobnych akcji w związku z bandycką agresją syjonistycznych USA w Iraku, Libii, Tunezji, Egipcie, a wcześniej w Jugosławii, czy na Ukrainie? Zatem, komu i czemu służy żydowski facebook -? – jeśli ktoś tego wiedział, teraz już powinien. Żydowski facebook pełni podobną rolę do tej, którą pełnią tzw. organizacje pozarządowe – w Rosji oficjalnie nazywane agendami obcej agentury. W państwach takich jak Rosja organizacje pozarządowe są finansowane przez syjonistów z zewnątrz – np. żydowski Memoriał. W państwach UE, takich jak np. Polska, finansowane są z kieszeni miejscowego podatnika – podatnik jest okradany w żydowskich reżimach, czyli w zachodnich demokracjach, przez system podatkowy, który finansuje działania przeciw temuż podatnikowi.

.

 

Syjonistyczny, zdegenerowany, świat zachodnich żydo-reżimów nie będzie już w stanie zrealizować swojej makabrycznej wizji NWO i właśnie w głównej mierze dzięki Rosji. Stąd rozwścieczeni klęską syjonistyczni Żydzi w USA nakazali odchodzącemu z urzędu Obamie wydalić z USA 35 rosyjskich dyplomatów. Riposta W.Putina pognębiła syjonistyczną hołotę jeszcze bardziej. Prezydent Rosji zaprosił dzieci akredytowanych w Rosji amerykańskich dyplomatów na noworoczne i bożonarodzeniowe spektakle na Kremlu.

Chciałoby się rzec do żydo-reżimowej hołoty IIIRP: uczcie się manier i robienia polityki od Rosjan.

 

A oto czego nie pokazały bandyckie media bandyckich reżimów – film z wyzwolonego Aleppo – Boże Narodzenie

 

https://www.facebook.com/170825173116994/videos/602098959989611/

 

 

Niestety, w Polsce w nowym roku będzie tak jak w starym. Żydowski reżim IIIRP uprawiający swoją żenująco śmieszną antyrosyjską politykę będzie nadal szkodził – nie, nie Rosji, ale nam, Polakom. Inicjowanie niechęci Rosjan do Polaków to przecież także część polityki żydowskiego reżimu IIIRP i jego syjonistycznych mocodawców z Waszyngtonu.

 

Dariusz Kosiur

Zapisz

KOMENTARZE

 • W Polsce nie będzie jak w starym roku
  bo w maju się system rozchlapie i nastąpią na świecie duże zmiany, które spowodują że do tej pory zniechęcona do polityków 50cio % część elektoratu ruszy w końcu dupska i pogoni popisowskich nierobów i złodziei.
 • Co Obama może zrobić Putinowi?
  Ma kilka możliwości.
  1) Obrazić się. Co już zrobił.
  2) Obszczekać Putina, w prasie i w państwach podporządkowanych (posłuchajcie jak Pisiory szczekają, Peowiaki za słabo szczekały, więc od koryta ich odstawiono).
  3) Sankcje gospodarcze. Ale dzięki zapasą gotówki Putin przetrwał, a i sojusznicy (monarchie z nad Zatoki Perskiej) zaczęli pękać. No i USA i jej "alianci", to teraz nie cały świat. Inni weszli na rosyjski rynek.
  4) Może nakazać służbom amerykańskim akcje odwetowe. Tylko że, Panama Paper's bardziej zaszkodziło kilku politykom europejskim (hipokrytami byli po prostu i dali się złapać).
  5) Rozpocząć wojnę z Rosja. Tu dla nas, lepiej się nie angażować.
  Czyli trzy opcje już wykorzystane, czwarta nie zawsze może wypalić. Cóż zostało?
 • Od dłuższego czasu obserwuję twittera i pejsbooka Donalda J. Trumpa.
  Czyli prezydenta elekta USA.
  Pisze on twitty i to samo na pejsbooku.
  Komentarze większości ludzi tam wpisujących się są takie, że nie mogą się doczekać 20 stycznia, kiedy USA wejdą w nową erę pokoju, chcą współpracy z Putinem w tym względzie. Po prostu Amerykanie też mają już dość jastrzębi wojny.
  Twitter Trumpa:
  https://twitter.com/realDonaldTrump

  Pejsbook Trumpa:

  https://www.facebook.com/DonaldTrump/
 • @Daro 22:30:10
  Co Obama może zrobić Putinowi?
  Ma kilka możliwości.
  1) Obrazić się. Co już zrobił. (hehehe, obrażalski jak Jasio w przedszkolu)

  A może tylko 6):

  https://pp.vk.me/c836431/v836431503/1adf9/IKA8keP_wN8.jpg
 • @czerwony baron 22:21:59
  Nawet gdyby tak się stało, w co wątpię - wątpię w autentyczną polską akcję - to niewiele ulegnie zmianie, ponieważ nie istnieje - poza żydowską - jakakolwiek zorganizowana polska narodowa alternatywa.
 • @czerwony baron 22:21:59
  a zamieni nich na kogo ?
  na złodziej z PO i im podobnych ?

  To nie takie proste
  W Polsce brutalnie spacyfikowane wszystkie pro Polskie siły Polityczne.
  Wszystkie spacyfikowano w trybie zamachu stanu (Olszewski), w trybie prowokacji (Oleksy., Miller) lub w trybie piątkowego samobójcy (Lepper).

  Pierwszym Polskim trybunem ludowym był Lepper .. i wiem jak miał pod górkę (nagonka medialna, liczne prowokacje sądowo seksualne, a na końcu piątkowy samobójca).

  W Polsce najpierw musi pojawić się jakaś Polska siła polityczna.
  Pierwszych kilku liderów mafia zastraszy lub zamorduje...(patrz Lepper)
  ale następni mogą wyzwolić Polskę z żydowskich kajdanów.
  Dodatkowy trudny do spełnienia warunek o obniżenie ilość pożytecznych idiotów produkowanych przez KK czyli Watykan.

  Jesteśmy w trudnym położeniu i najprawdopodobniejszy scenariusz to wyzwolenie przez siły zewnętrzne albo na fali rozbicia globalnej mafii przez siły zewnętrzne.
 • @Oscar 14:15:36
  Na "piątkowego samobójcę" to można by znaleźć sposób... (tylko czy w Polsce realny?):
  - nie OSOBA lidera,
  - tylko GRUPA, w dodatku "anonimowych" ludzi,
  - jawnie (wzajemnie) współpracująca, dla innych nie do powiązania.
  - zasoby, w tym (szczególnie kompromitujące) dokumenty zwielokrotnione i rozproszone "po świecie",
  - "oczywiście" cała komunikacja szyfrowana,
  - jakiś mechanizm kryptograficzny, aby "Kowalski" mógł zweryfikować wiadomości / odezwy / dokumenty jako od nich pochodzące, nie do podrobienia.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031