Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
880 postów 9157 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Osłabienie pozycji USA w Europie. Konsekwencje dla III RP.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rozpad UE, likwidacja € UE, detronizacja USA z pozycji głównego decydenta polityki światowej są jedynie kwestią czasu.

mocarstwo

 

Tak stać się musi z powodu nieuchronnego kolapsu finansowego USA, za który ponosi winę żydowska finansjera świata anglosaskiego. Rodzi to także niebezpieczne konsekwencje dla dalszego funkcjonowania, a może i istnienia, Polski pod żydowskim reżimem IIIRP.

Chcę Czytelnikom przypomnieć tekst sprzed trzech lat, ponieważ jego treść nie tylko nie traci, ale niebezpiecznie zyskuje, na aktualności.

D.Kosiur

___________________________

Co tak naprawdę wie Snowden – a wie chyba nie mało -, wie tylko on sam, wiedzą władze USA oraz władze Rosji.
Upadające USA tracą kontrolę nad NRF, w której od 1945r. głos decydujący należał do żydostwa anglosaskiego, czyli do władz USA, czyli do żydowskiej oligarchii finansowej z Wall Street (i także z londyńskiego City). Dlatego USA nie zaprzestaną szpiegowania polityków NRF, – w tym samej kanclerz A.Merkel -, polityków wywodzących się z kręgów żydowskich, ale jednak europejskich. NRF (także UE – póki istnieje) chce w Europie dominować i nie potrzebuje do tego upadających USA ze zwyrodniałą kastą żydowskiego bankierstwa. Potrzebuje dobrych stosunków z Rosją, o które zabiega może nawet bardziej niż sama Rosja, ponieważ potrzebuje jej surowców energetycznych i rynku zbytu. Jedno i drugie Rosja posiada w nadmiarze. Nie przeszkadza to jednak współpracy NRF (UE) – USA we wspólnej polityce osłabiania Rosji i jej wpływów (próby wchłonięcia Białorusi i Ukrainy do UE). Stąd płynie wniosek, posiadający także swoje historyczne uzasadnienie, że Rosja nigdy nie może być pewna trwałości sojuszy z Niemcami. Wiedzą o tym Rosjanie, niestety nie wiedzą chyba Polacy.

Od kilku lat Rosja odnotowuje poważne sukcesy polityczne, co świadczy o jej przemyślanej i długofalowej strategii politycznej i potwierdza rosnącą pozycję w świecie. Jednym z istotnych i bezprecedensowych sukcesów rosyjskiej polityki i jednocześnie potężny cios zadany żydostwu z USA, było zatrudnienie byłego kanclerza NRF, G. Schrödera, w rosyjskiej firmie Gazprom, a także zablokowanie wchłonięcia do UE Białorusi i Ukrainy, a w tzw. międzyczasie udzielenie azylu E.Snowdenowi.

170px-Bush_and_Schröder

umarmung-schroeder-putin-540x304

images


Nie ulega wątpliwości, że celem rosyjskiej polityki jest dążenie do wyrwania NRF spod wpływów USA, także do osłabienia UE, znacznie już wyemancypowanej spod wpływu USA, ale jednak będącej tworem żydowskiej anglosaskiej finansjery. Rosja nie uznaje żydowskiej UE jako podmiotu politycznego – Polacy winni o tym pamiętać. Taka sytuacja polityczna w Europie rodzi konsekwencje dla politycznego bytu III RP. W Polsce ścierają się, bowiem dwa żydowskie nurty, europejski – PO i anglosaski – PiS. Podobnej proweniencji jak PiS jest Ruch Narodowy A.Zawiszy i R.Winnickiego, który kanalizuje młodzież na rzecz żydowskiej, anglosaskiej polityki.

Lobby żydostwa anglosaskiego jest w III RP silniejsze od europejskiego, mimo, że nie sprawuje konstytucyjnej władzy. Potwierdzeniem tego faktu jest zablokowanie wejścia Polski do strefy € UE w konstytucyjnych zapisach. Trwanie w Polsce żydowskiego lobby anglosaskiego w sytuacji, gdy traci ono na znaczeniu w NRF (i w UE) może skutkować likwidacją Polski na rzecz NRF po nieuchronnym rozpadzie UE. Pozostałą częścią Polski zaopiekuje się Rosja zostawiając w niej żydo-rząd – nie istnieją przecież polskie narodowe siły polityczne -, chętny do współpracy z Rosją i z NRF. W każdym razie żydowskie lobby anglosaskie musi zostać w Polsce wyeliminowane z politycznego życia – to będzie, to już jest cel polityki NRF i Rosji.

Paradoksalnie, zarówno lobby żydostwa anglosaskiego i europejskiego dla przetrwania swoich rządów w Polsce widzi jedną i tę samą możliwość: sprowadzenie do Polski jak największej ilości Żydów z Izraela, którego żywot dobiegnie końca w ciągu najbliższych 10, 20 lat.

 

45dfedbed0a6840499b28f75cf5abbe0

 

Judeopolonia już powstaje, a my Polacy nadal nie możemy się zorganizować. I nadal część z nas nie rozumie, że naszym jedynym, liczącym się sojusznikiem powinien być ten, dla którego głównym wrogiem jest jednocześnie nasz okupant i który ma siły i środki, żeby z tym wrogiem, a naszym okupantem, prowadzić polityczną walkę. Oczywiście chodzi o Rosję, która w wyniku podobnego demontażu swojego państwa, jaki my przeżywaliśmy w Polsce, dopuściła wroga, czyli USA, pod władzą żydowskiej finansjery, na linię rzeki Bug.

Niestety, nawet dobrze narodowo zorganizowani, ale sami, nie będziemy w stanie wydobyć się spod żydowskiej okupacji USA, nie pokonamy wroga Rosji i nie odrzucimy go na linię Odry i Nysy.

Dariusz Kosiur

 

tekst pierwotnie ukazał się na stronie: http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/01/15/oslabienie-pozycji-usa-w-europie-konsekwencje-dla-iii-rp/

przeniesiony ze strony: http://wiernipolsce.org/news/oslabienie_pozycji_usa_w_europie_konsekwencje_dla_iii_rp/2014-01-18-5

KOMENTARZE

 • Groźba wojny światowej jest ciągle realna
  Łudzą nas, że ewentualna wojna wybuchnie na Pacyfiku. Tymczasem wielu zależy na tym by miała miejsce także w naszej części świata. Nadzieja w racjonalnych zachowaniach grupy BRICS.
 • Żadnej świętości na banderowskiej Ukrainie nie mają
  Wczoraj w Kijowie nieznani sprawcy próbowali podpalić obiekt sakralny należący do Ukraińskiego Kościoła Prawosławnego. Butelki z benzyną zostały rzucone w kaplicę, wszystkie odbiły się od ścian drewnianego budynku.

  "Tylko cud pod patronatem Najświętszej Maryi Panny mógł sprawić, że budynek pozostał nienaruszony. Butelki odbiły się od ściany" - powiedział duchowny opiekujący się miejscem. Według o. J. Tronko, podpalacze są zainteresowani drogim gruntem pod budynkiem.
  "Przez ostaniach sześć miesięcy wspólnota mocno ucierpiała z powodu agresywnych działań nieznanych inwestorów, którzy zamierzają postawić wieżowiec w tym miejscu" dodał kapłan.

  https://youtu.be/2L0LXJIWIPQ
 • @ Autor, All
  "Niestety, nawet dobrze narodowo zorganizowani, ale sami, nie będziemy w stanie wydobyć się spod żydowskiej okupacji USA, nie pokonamy wroga Rosji i nie odrzucimy go na linię Odry i Nysy."

  A za tymi rzekami siedzą szkopy - nasz następny wróg....

  Oczywiście 5*

  Ukłony

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031