Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
591 postów 4042 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Żydowskie kapitalizm i demokracja nie podobają się Rumunom

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Powszechne żydowskie media IIIRP bardzo skąpo informują o wielkich protestach w Rumunii.


W obawie przed pojawieniem się podobnych protestów w Polsce cały swój manipulacyjno-indoktrynacyjny wysiłek skupiają na antagonizowaniu Polaków i ustawianiu nas po dwu stronach pozornej barykady, która po jednej stronie skupia zwolenników syjonistycznej partii PiS, a po drugiej zwolenników syjonistycznej partii PO i jej pochodnych. Niezależnie która partia zwycięży, to i tak zwycięzcą będzie żydowski reżim i wspierający go Kościół a zwyciężonymi będą Polacy.

Rumuni protestują przeciw zalegalizowaniu zwiększenia skali korupcji przez żydowski reżim swojego kraju. Może warto przypomnieć, że rumuńska droga do „zachodniej demokracji” była znacznie krótsza od polskiej. W Polsce junta Jaruzelskiego-Kiszczaka po zamachu stanu w sierpniu 1980r. już w 1982r. wprowadziła do konstytucji PRL zapis o Trybunale Konstytucyjnym (TK), który działalność orzeczniczą rozpoczął w 1986r. po spotkaniu w 1985r. Jaruzelski-Rockefeller. TK jest ciałem stojącym ponad „demokratycznie wybieranymi” sejmem i prezydentem, a jego rolą jest dbałość o konstytucyjność ustaw, co należy rozumieć jako dbałość o nienaruszalność interesów żydowskich korporacji w Polsce. W 1988r. junta Jaruzelski-Kiszczak zlikwidowała odpowiedzialność karną i finansową za przestępstwa gospodarcze popełniane przez urzędników administracji publicznej, zlikwidowano również specjalne komórki MO do ścigania takich przestępstw. Droga do budowy żydowskiego kapitalizmu została, więc gruntownie przygotowana - przez "komunę PRL".

Rumunia była tu mocno zapóźniona. Dopiero w 1989r. w grudniu zamordowano Nicolae Ceaușescu, nacjonalistycznego przywódcę Rumunii, bo nie chciał oddać władzy miejscowej, żydowskiej V kolumnie i jej mocodawcom z Waszyngtonu. Morderstwa dokonali agenci KGB ZSRR, który był już w trakcie poważnych przygotowań do budowy żydowskiego kapitalizmu u siebie – przynajmniej w KGB zinfiltrowanej przez CIA i Mossad. W latach 1990. agenci rumuńscy zlikwidowali w Moskwie zabójców swojego prezydenta Nicolae Ceaușescu.

Był to zresztą okres żmudnych przygotowań do wprowadzenia Europy środkowo-wschodniej na ścieżkę „zachodniej demokracji i rozwoju”. Ofiary paść musiały również po stronie żydowskiego kapitalizmu. I tak w 1989r. zamordowano prezesa Deutche Banku, Alfreda Herrhausena, który chciał zaproponować państwom demontowanego bloku wschodniego politykę ekonomicznego rozwoju, a nie żydowski liberalny kapitalizm – cóż, widać, że ten Niemiec nie zrozumiał wyzwań czasu i idei budowy zjednoczonej Europy oraz unii monetarnej, której potrzebę budowy i szerzenia na Wschód dostrzegał nawet żydo-katolicki Kościół i jego hierarchia.

 

Dariusz Kosiur

_________________________________

za: //pikio.pl/cala-europa-patrzy-na-protesty-w-rumunii-kontynent-dawno-tego-nie-widzial-foto-video/#

Cała Europa patrzy na protesty w Rumunii. Kontynent dawno tego nie widział

 

 

Oczy całej Europy zwrócone są ku Rumunii, w której odbywają się masowe protesty antyrządowe. Zapewne temat niezbyt zainteresowałby obywateli innych krajów, gdyby nie fakt, iż ich skala jest potężna, a przyczyna bulwersująca. Europejczykom imponuje, że Rumuni walczą o interes swojego kraju mimo -10 stopni na termometrach. 

Gigantyczne manifestacje przeszły ulicami rumuńskich miast w środę. To  reakcja na zmiany w kodeksie karnym, które oburzają nie tylko Rumunów, ale i innych Europejczyków. Chodzi o depenalizację części wykroczeń korupcyjnych. Można tylko domyślać się, dlaczego rumuńscy politycy zechcieli zmienić prawo.

W Bukareszcie, stolicy Rumunii, demonstrowało grubo ponad 100 000 osób. Manifestanci masowo wykrzykiwali „Skandal, dymisja, hańba!” i wyrażali brak zgody dla zmian. Była to największa manifestacja w Rumunii od 25 lat i od długiego czasu w całej Europie (szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę proporcjonalną populację miasta). Kontynent dawno nie widział tak gigantycznej manifestacji w takich warunkach atmosferycznych.

Zmiany w prawie nie bez przyczyny wywołały oburzenie Rumunów. Rząd premiera Sorina Grindeanu wprowadza przepisy, które depenalizują liczne wykroczenia administracyjne i podnoszą do około 200 000 lejów (44 tysięcy euro) próg uszczerbku dla Skarbu Państwa, który jest ścigany z urzędu.

 

https://www.youtube.com/watch?v=3xTqyI4ykEE


KOMENTARZE

 • @
  // TK jest ciałem stojącym ponad „demokratycznie wybieranymi” sejmem i prezydentem, a jego rolą jest dbałość o konstytucyjność ustaw, co należy rozumieć jako dbałość o nienaruszalność interesów żydowskich korporacji w Polsce.//

  //Pierwsze sądy konstytucyjne powstały w okresie międzywojennym w Austrii i Czechosłowacji pod wpływem konstytucyjnych idei [żyda] Hansa Kelsena.//
  https://en.wikipedia.org/wiki/Hans_Kelsen
 • @ Autor
  "...Jaruzelski-Kiszczak zlikwidowała odpowiedzialność karną i finansową za przestępstwa gospodarcze popełniane przez urzędników administracji publicznej,..."

  No to teraz mam pytanie. Kim dla Pana był Kiszczak i kim dla Pana był Jaruzelski?

  A za wpis daję 5*

  Ukłony
 • @Arjanek 19:05:30
  Jeśli konstytucja nie jest do bani to może dobrze, że jest jakiś trybunał, który rozpatrza co jest zgodne lub nie z konstytucją. No ale jeśli konstytucja jest patologiczna bo:

  - oddaje nas w niewolę banksterów
  - nie przewiduje wiążącej mocy referendum

  to co powinien zrobić trybunał? Dalej bronić konstytucji? Może potrzebny jest jakiś Trybunał Narodowy? Sam nie wiem.

  Wielkie dzięki za ciekawy link.

  Serdeczności.
 • @ Autor
  "W latach 1990. agenci rumuńscy zlikwidowali w Moskwie zabójców swojego prezydenta Nicolae Ceaușescu."

  Kim byli zabójcy? Dlaczego akurat wyhaczyli ich w Moskwie? Wie Pan coś na ten temat?

  Informacja jest dla mnie czymś zupełnie nowym. Dlatego bardzo za nią dziękuję.
 • @Jasiek 21:48:08
  Kiszczak po 1945r. był oficerem prowadzącym W.Jaruzelskiego (pochodzenie żydowskie) w Informacji Wojskowej (IW pełniła rolę UB w Wojsku Polskim).
  Dla mnie to syjonistyczni agenci uruchomieni w pod koniec lat 1970. (do dzisiaj nie wiadomo, kto wydał rozkaz strzelania do stoczniowców w Gdańsku i Szczecinie w 1970r.).
 • @Jasiek 21:55:32
  Informacja pochodzi od historyka, dr Jana Ciechanowicza (Polak z Litewskiej Rep.ZSRR, obecnie w Polsce, w latach 1990 śledzony przez agenturę z KGB powiazaną z Mossadem). Można ją znaleźć w jego książce pt. "Antysemityzm".
  Nie wiem nic ponad to, co napisałem. Mordercami Ceaușescu byli agenci KGB zinfiltrowanego przez CIA i Mossad.
  Zlikwidowano ich w Moskwie, ponieważ tam było ich miejsce pracy.
 • @Rzeczpospolita 00:18:40
  Cieszy, że siły patriotyczne w Rosji przejęły władzę w służbach.
 • Skutki protestów Rumunii
  Rząd Rumunii ugiął się pod naciskiem tłumów. Nie będzie legalizacji korupcji – Money.pl
  http://www.money.pl › wiadomosci › artykul
  8 minut temu – Korupcja w Rumunii pozostanie nielegalna. To wcale nie takie oczywiste, bo jeszcze kilka dni temu tamtejszy rząd rozważał zniesienie kar za to …
  Rumunia: Rząd wycofuje się z przepisów ws. korupcji – Polityka – rp.pl – …
  http://www.rp.pl › Świat › Polityka
  22 godziny temu – Rząd Rumunii zamierza wycofać swe kontrowersyjne rozporządzenie
  ……tylko pozazdrościć skuteczności -w Polsce nierealne ani masowe przebudzenie+protesty ani rezygnacja z psucia prawa przez rządzących bandytów pod presją
 • @Rzeczpospolita 18:27:28
  .
  Dopóki - trójpodział władzy konstytucyjnie zabija demokrację.

  Dopóty w Polsce nierealne ani masowe przebudzenie+protesty ani rezygnacja z psucia prawa.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930