Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4054 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Reżim IIIRP przeciw Polakom

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żydzi i Kościół razem przeciw nacjonalizmowi

indeks


Wydawałoby się, że Polska będąca państwem unitarnym i w zasadzie jednonarodowym jest zabezpieczona przed konfliktami na tle etnicznym i religijnym. Było tak niewątpliwie przez cały okres trwania PRL, a więc do 1989r., a nawet dłużej, bo przez pierwszą dekadę funkcjonowania IIIŻydo-RP. Jednak realizowana przez kolejne rządy żydowskiego reżimu IIIRP polityka degradacji państwa i pauperyzacji polskiego narodu, siłą rzeczy zmierzać musiała do uzmysłowienia sobie przez Polaków – niestety, ciągle jeszcze przez mniejszą część społeczeństwa -, że istnieje w Polsce mniejszość żydowska, która opanowała całe społeczno-polityczne życie i władzę w kraju.

Świadomość tych faktów oraz ich ewentualne, niekorzystne dla żydowskiej mniejszości, a także dla Kościoła, konsekwencje – zwłaszcza w dobie odradzającego się w Europie i w Polsce nacjonalizmu -, istnieje wśród całego obozu żydo-reżimowej władzy. Stąd żydowski reżim IIIRP realizuje wobec Polaków politykę, która ma ochronić dominującą w Polsce żydowską mniejszość i zagwarantować jej trwanie u władzy. Polityka ta jest prowadzona na trzech kierunkach:

– po pierwsze, dezawuowanie, ośmieszanie w społecznym odbiorze wszelkich ruchów narodowych, nacjonalistycznych,

– po drugie, ukierunkowywanie wzniecanej w społeczeństwie nienawiści przez umiejscowionych w organizacjach narodowych agentów reżimu na inne mniejszości niż żydowska,

– po trzecie, tworzenie w Polsce mniejszości ukraińskiej.

 

Dezawuowanie „narodowców” organizowanych przez żydowską agenturę jest zabiegiem banalnie łatwym i nie tylko z uwagi na powszechny żydowski charakter mediów, w których ten proces się odbywa. Znakomita większość tego typu organizacji nie posiada żadnego programu politycznego, poza hasłami „Bóg, honor, ojczyzna”, „precz z komuną”, „precz z multikulti”, itp., których komentowanie byłoby zbędną stratą czasu. Pozornie poważniejszy od innych organizacji RN, z niemal całkowicie żydowską czapką kierowniczą, błysnął kilka lat temu stwierdzeniem (K.Bosak), iż najbliżej im do nacjonalistów ukraińskich (?), ponieważ łączą ich wspólne chrześcijańskie korzenie. Notabene delegacja naszego Stowarzyszenia WPS została z pierwszego Kongresu RN usunięta z powodu krytycznej opinii – bardzo subtelnie wyrażonej – wobec samozwańczego przywództwa RN.

Używanie rzymskiego salutu (tzw. hailowanie) przez mało rozgarniętych, za to dokładnie wygolonych, rozwrzeszczanych młodzieńców z ONR także nie może przysparzać zwolenników narodowcom. Co ciekawe, młodzi z ONR dysponują funduszami na organizowanie młodzieżowych obozów – ktoś to przecież finansuje i zezwala na legalną działalność, której odmówiono garstce dorosłych, poważnych, ludzi ze Stowarzyszenia WPS, mimo wzorowania statutu Stowarzyszenia na żydowskiej Krytyce Politycznej.

 

Niezwykle istotną działalnością żydowskiej i kościelnej agentury – być może to nawet ta sama agentura (?) – jest wzniecanie nienawiści wśród młodych narodowców wobec Polaków wyznania prawosławnego, wobec Białorusinów, Litwinów, a więc wobec wschodnich Słowian. Temu służy np. organizowanie marszy w hołdzie żołnierzom wyklętym w Białymstoku, w Hajnówce. Nie byłoby w tym nic niestosownego, gdyby nie oddawano hołdu mordercom na prawosławnej, białoruskiej, litewskiej ludności. Marszom tym przewodzą żydowscy przywódcy RN, mają one także przychylność władz Kościoła (o czym niżej).

Na Marszu Niepodległości organizowanym przez czołówkę „polskich narodowców” wypłynął właśnie były ks.J.Międlar nawołujący do żydo-katolickiego szowinizmu i szerzący nienawiść wobec muzułmanów, a dzisiaj zakładający Oddziały Polski Niepodległej, oczywiście z głównym mottem Bóg, Honor, Ojczyzna. Poza tym nieszczęsnym mottem żadnych poważnych treści politycznych w OPN się nie doszukamy, ale młodym i politycznie mało rozgarniętym widać to wystarcza, bo mogą się organizować – ale znów trzeba spytać, kto finansuje tę działalność?

Wyjątkowo perfidnym działaniem jest współpraca żydowskich reżimów IIIRP (także Kościoła) i Ukrainy we wzniecaniu wzajemnej nienawiści Ukraińców i Polaków(jest to także żydowska i watykańska polityka dzielenia Słowian). Żydowski reżim Ukrainy hołduje ludobójców OUN-UPA, ukraińskich zbrodniarzy służących IIIRzeszy oraz hołubi szowinizm ich pogrobowców przejawiający się w oficjalnie formułowanych żądaniach zwrotu naszych wschodnich ziem, w niszczeniu pomników upamiętniających rzezie Polaków. Z kolei żydowski reżim IIIRP toleruje (brak reakcji policji i sądów) przejawy szowinizmu ukraińskiego w Polsce, wycofuje się z politycznego aktu piętnowania ukraińskiego ludobójstwa, co nie tylko rozzuchwala ukraińskich szowinistów, ale wznieca „uzasadnioną” do nich nienawiść Polaków.

 

Wzniecanie nienawiści do Ukraińców byłoby w zasadzie syzyfową pracą, gdyby nie powstała w Polsce liczna ukraińska mniejszość – najliczniejsza po żydowskiej, przekraczająca 2 miliony ludzi. Pracował nad tym już poprzedni żydowski reżim PO, teraz prace te zintensyfikował żydowski reżim PiS ogłaszając oficjalnie konieczność sprowadzenia pracowników z Ukrainy. Dodatkowym czynnikiem konfliktującym nasze narody będzie zatem zatrudnianie niżej opłacanego Ukraińca zamiast Polaka.

 

I w taki oto sposób żydowski reżim chce przekierować w pełni uzasadnią wobec siebie nienawiść Polaków na Ukraińców i na pozostałe, mimo, że liczebnie małe, prawosławne i muzułmańskie mniejszości.

 

 

Nieoceniona żydowska gadzinówka Michnika, której celem głównym jest deprecjonowanie nacjonalizmu, przy okazji, acz całkowicie nieświadomie, obnaża perfidie żydowskiego reżimu i Kościoła wzniecających nienawiść między Polakami a słowiańskimi mniejszościami.

_______________________________

Idą brunatni, by rozgrzebać rany. Narodowcy przemaszerują przez Hajnówkę

Skrajna prawica będzie czcić m.in. Romualda Rajsa ps. „Bury”. Jego oddział w styczniu i lutym 1946 r. pacyfikował białoruskie wsie na Podlasiu, mordował kobiety i dzieci. IPN w 2005 roku uznał Rajsa za winnego „zbrodni przeciwko ludności popełnionych w celu wyniszczenia części obywateli polskich z powodu ich przynależności do białoruskiej grupy narodowościowej o wyznaniu prawosławnym”.

Proboszcz prawosławnej parafii Świętej Trójcy ks. M.Niegierewicz nie kryje zaniepokojenia: – To prowokacja. Prawosławni obierają ten marsz wyłącznie jako służący rozbiciu i tworzeniu podziałów w Hajnówce.

Bp. Dydycz: Prawosławni powinni być wdzięczni

W marszu skrajnej prawicy nie widzi nic złego biskup senior katolickiej diecezji drohiczyńskiej Antoni Dydycz. – To już nie można przechodzić koło czyjegoś domu, jeśli ma się inne przekonania? Jak przechodzą spokojnie, kulturalnie, to co w tym złego? Myślę, że nasi prawosławni też powinni być wdzięczni, że nie zostaliśmy dzięki „żołnierzom wyklętym” kolejną republiką radziecką.

za: //wyborcza.pl/7,75398,21374477,ida-brunatni-przez-by-rozgrzebac-rany-narodowcy-przemaszeruja.html

___________________________________

Dariusz Kosiur

 

PS

Uzupełnieniem do powyższego tekstu są:

Polacy, Ukraińcy, Słowianie, kto między nas sieje nienawiść? - //wps.neon24.pl.neon24.pl/post/136748,polacy-ukraincy-slowianie-kto-miedzy-nas-sieje-nienawisc

Młodość, głupota i agentura w polityce - //wps.neon24.pl.neon24.pl/post/136975,mlodosc-glupota-i-agentura-w-polityce

Zapisz

Zapisz

Zapisz

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930