Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
591 postów 4042 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Przeklęty los „żołnierzy wyklętych”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Żołnierze wyklęci”, ich ofiara i ich ofiary, to tragiczne karty naszej historii – ich historia nie jest powodem do dumy, jest powodem do zadumy nad losem narodu i państwa pozbawionego polskiego narodowego przywództwa.

zolnierze-wykleci

 

Do dnia dzisiejszego nie powstało rzetelne historyczne opracowanie poświęcone polskiemu podziemiu lat 1939-45 oraz późniejszego okresu tzw. walki władz PRL z „reakcyjnym podziemiem”.

Z tych samych powodów nie wyjaśniono oficjalnie historii mordów katyńskich, mimo kilku prób po stronie rosyjskiej: w 1956r. N.Chruszczowa, w 1990r. B.Jelcyna, czy w 2006r. W.Putina. Za każdym razem po polskiej stronie nie istniała gotowość do historycznego dialogu. Czego obawiały się władze PRL, potem IIIRP, a czego przestały bać się władze ZSRR i Rosji?

W obiegowej opinii funkcjonującej w Polsce od 1945r. „żołnierze wyklęci” toczyli walkę z sowieckim okupantem – w domyśle z Rosją – i z narzuconą przez okupanta ludową władzą.

Właśnie ten schemat myślowy: walka z Rosją, walka bez liczenia się z własnymi kosztami i możliwościami, walka za każdą cenę, jest dzisiaj wykorzystywany w apoteozie „żołnierzy wyklętych”, tak chętnie nam serwowanej przez żydowskie media powszechne i żydowski reżim PiS, wysługujący się syjonistom z Waszyngtonu, Londynu, Izraela i Brukseli.

„Żołnierze wyklęci” to kolejna tragiczna, niepotrzebna, karta polskiej historii, to kontynuacja zbrodni powstania warszawskiego – to karta, którą znów chcą zagrać antypolscy bandyci.

Niewielu zdaje sobie sprawę, że nie byłoby problemu „żołnierzy wyklętych”, wojny domowej w Polsce, niepotrzebnych ofiar polskiego społeczeństwa tuż po hekatombie niemieckiego ludobójstwa na Polakach, gdyby istniał oficjalny rząd polski po 1945r. z premierem gen.W.Sikorskim na czele. Sikorski, socjalista, rozumiał konieczność współpracy z ZSRR po 1945r. – i trzeba to mocno podkreślić: nie było innej alternatywy. Planowane reformy gospodarcze jego rządu były nawet dalej idące niż rządu ludowego PRL. Polsce potrzebny był wtedy pokój, praca, odbudowa zniszczeń wojennych i normalne ludzkie życie, a nie kolejna wojna w interesie Zachodu. (Zrozumiał to B.Piasecki, twórca ONR, aresztowany przez NKWD w 1944r. i zwolniony z więzienia po rozmowach z gen. I.Sierowem, za co spotkała go żydowska zemsta – w 1957r. żydowscy zbrodniarze zamordowali mu syna.)

Jednak zachodni alianci mieli względem Polski inne plany. Po wyeliminowaniu IIRP w 1939r., która realizując sojusz z Wlk.Brytanią nie opowiedziała się ani po stronie IIIRzeszy, ani po stronie ZSRR, co w oczywisty sposób musiało skończyć się likwidacją IIRP – a taki był cel polityki światowego żydostwa od czasu I w.św. – po 1945r. zakładali scenariusz podobny. Zachodni alianci planowali bowiem, wojnę z ZSRR natychmiast po zwycięstwie nad IIIRzeszą. Prowadzona w Polsce od 1944r. przez polskie podziemie wojna domowa miała paraliżować i wiązać siły wroga, czyli ZSRR, na jego zapleczu. Plany te wymagały usunięcia premiera gen.W.Sikorskiego (lipiec 1943r.), czyli likwidacji rządu, który miał poparcie Polaków oraz był uznawany przez ZSRR.

„Żołnierze wyklęci” – czy byli patriotami? Z pewnością tak. Jednak pozbawieni politycznego przywództwa, politycznej wiedzy, dopuszczali się zbrodni także na własnym narodzie. Nie rozumieli, że są narzędziem w rękach zachodnich politycznych bandytów, którzy bez skrupułów wykorzystywali ich dla własnych celów – osłabiania ZSRR, który chcieli pokonać. Polacy mieli, co najwyżej, stanowić mięso armatnie, a Polska na mapie Europy – tak samo jak dzisiaj – nie była im potrzebna.

Nie trzeba być strategiem, żeby wiedzieć, że nie prowadzi się walki z przeciwnikiem, jeśli nie istnieją najmniejsze szanse na jej wygranie.

Jest także oczywiste, że los „żołnierzy wyklętych” był z góry przesądzony – musieli zostać wyeliminowani.

Wiadomym było także, że najlepiej wykonają to zadanie antypolscy Żydzi z kierownictwa powstającej PRL, z UB i IW.

Zachodni alianci realizując politykę żydowskiej finansjery wystawiali młodych, naiwnych, politycznie nieświadomych Polaków na rzeź, której w Polsce dokonywali ich pobratymcy – tzw. Żydo-bolszewicy.

Polska i Polacy znajdują się dzisiaj w podobnej sytuacji. Nie istnieje polski ośrodek władzy, który miałby na względzie dobro narodu i państwa polskiego. Jesteśmy poddawani presji żydowskiej, syjonistycznej propagandy i niszczeni przez władze żydowskiego reżimu IIIRP realizującego wytyczne zachodnich – żydowskich – mocodawców.

„Żołnierze wyklęci” i ich ofiary to tragiczne karty naszej historii – ich historia nie jest powodem do dumy, jest powodem do zadumy nad losem narodu i państwa pozbawionego polskiego narodowego przywództwa.

 

Dariusz Kosiur

 

____________________________________

Bartosz Bieszczad

„Narzucony odgórnie kult „żołnierzy wyklętych” w Polsce, UPA na Ukrainie i jednostek Waffen SS w krajach bałtyckich jest częścią planu państw zachodnich zmierzających do rewizji ustaleń II Wojny Światowej i przekształcenia zależnych od nich krajów Europy Środkowej w taran i pole bitwy przeciwko Rosji.Długofalowym celem NATO jest rozbicie Federacji Rosyjskiej na szereg drobnych, skłóconych ze sobą państewek całkowicie zależych od Zachodu oraz przejęcie kontroli nad jej zasobami. Plan ten opiera się na wytworzeniu i wykorzystaniu skorumpowanych i zdegenerowanych „elit” politycznych i gospodarczych, które mają pokornie wykonywać zalecenia Waszyngtonu, Berlina i Brukseli. Antykomunizm wyżej wymienionych formacji ma stanowić ideologiczną ochronę dla ich uprzywilejowanej pozycji w społeczeństwach Europy Środkowej i Wschodniej.”
___________________________________

Bartosz Bieszczad jako obserwator międzynarodowy prawyborów w Ługańsku (Ługańska Republika Ludowa), Październik 2016

KOMENTARZE

 • Ineczka...
  https://pbs.twimg.com/media/C5yhVWMWQAErUVJ.jpg
 • @Husky 19:13:16
  Tak sanitariuszka niby . Szkoda pisać . Popatrz z czym to dziewczę pozowało . Pacyfistka ?. http://www.dzienniknarodowy.pl/static/uploads/blog/INKA.jpg
 • @Repsol 19:40:51
  To było antykomunistyczne powstanie -walczyly nawet dzieci
 • @Repsol 19:40:51
  Grupa żołnierzy 4 szwadronu 5 Brygady Wileńskiej AK, Białostocczyzna 1945 r.

  https://pbs.twimg.com/media/C51-vjNWgAYaJD0.jpg
 • Hasło na dziś i na zawsze!
  "Toniemy w powodzi czerwonej i krwawej,
  w absurdzie historii oddani swej sprawie."

  https://pbs.twimg.com/media/C50Y3sEWMAAsEUI.jpg
 • @Husky 19:43:54
  Panie Boże miej takich naiwnych jak Husky w opiece.
 • Tak zabijali komuniści .
  Cześć i Chwała Bohaterom
  Od lewej: Józef Król "Maryś", Stanisław Lis "Korzeń" i Kazimierz Karpik "Czarny".

  https://pbs.twimg.com/media/C5ydm67WYAAZEgh.jpg
 • @Repsol 19:49:50
  "Nie byli żadną bandą, jak ich nazywali zdrajcy ojczyzny; byli Polskimi żołnierzami, pochodzili z Polskich miast i wiosek"

  https://pbs.twimg.com/media/C52mLheXQAIxsgR.jpg

  Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

  https://pbs.twimg.com/card_img/837017704322240520/UWkNgvl6?format=jpg&name=600x314
 • Wilki - Zbigniew Herbert
  Ponieważ żyli prawem wilka
  historia o nich głucho milczy
  pozostał po nich w kopnym śniegu
  żółtawy mocz i ten ślad wilczy

  szybciej niż w plecy strzał zdradziecki
  trafiła serce mściwa rozpacz
  pili samogon jedli nędzę
  tak się starali losom sprostać

  już nie zostanie agronomem
  ,,Ciemny" a ,,Świt" - księgowym
  "Marusia" - matką ,,Grom" - poetą
  posiwia śnieg ich młode głowy

  przegrali dom swój w białym borze
  kędy zawiewa sypki śnieg
  nie nam żałować - gryzipiórkom -
  i gładzić ich zmierzwioną sierść

  ponieważ żyli prawem wilka
  historia o nich głucho milczy
  został na zawsze w dobrym śniegu
  żółtawy mocz i ten trop wilczy
 • @Repsol 19:49:50 "Bury"
  1. w dniu 29.01.1946r. we wsi Zaleszany pozbawienia życia przez zastrzelenie jak i spalenie 16 osób, oraz usiłowanie pozbawienia życia pozostałych mieszkańców poprzez zamknięcie ich w jednym domu, który został podpalony i spowodowania uszkodzeń ciała poprzez poparzenie co najmniej dwóch osób i dokonanego w tym samym dniu we wsi Wólka Wygonowska pozbawienia życia przez zastrzelenie 2 osób,
  2. w dniu 31.01.1946r. w pobliżu miejscowości Puchały Stare pozbawienia życia przez rozstrzelanie 30 mężczyzn,
  3.w dniu 2 lutego 1946r. we wsi Zanie pozbawienia życia przez zastrzelenie, jak i spalenie 24 osób i spowodowania uszkodzeń ciała wskutek postrzelenia z broni palnej i poparzenia 8 mieszkańców oraz dokonanego w tym samym dniu we wsi Szpaki pozbawienia życia przez zastrzelenie lub spalenie 5 osób i spowodowania uszkodzeń ciała w wyniku postrzelenia z broni palnej 4 osób, z których to 2 osoby zmarły ,jak również sprowadzenia pożaru zabudowań tych wsi i wsi Końcowizna
  Postępowanie to zostało umorzone wobec prawomocnego zakończenia postępowania o te same czyny przeciwko sprawcy kierowniczemu oraz śmierci bezpośrednich sprawców i niewykrycia części z nich.
  W 1995 r. do działającej wówczas Okręgowej Komisji Badania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Białymstoku wpłynęło pismo Społecznego Komitetu do spraw Ekshumacji Szczątków Osób Pomordowanych w Puchałach Starych.
  Wniosek tego komitetu skutkował podjęciem czynności w sprawie zabójstwa mężczyzn określanych jako furmani w lesie koło Puchał Starych, którego dokonanie przypisywane było polskiemu oddziałowi Pogotowia Akcji Specjalnej - Narodowego Zjednoczenia Wojskowego (PAS NZW) dowodzonemu przez Romualda Rajsa, pseudonim „Bury”.

  http://ipn.gov.pl/pl/dla-mediow/komunikaty/9989,Informacja-o-ustaleniach-koncowych-sledztwa-S-2802Zi-w-sprawie-pozbawienia-zycia.html
 • @roux 21:30:24
  Komu zależy na oczernianiu kpt. Romualda Rajsa „Burego”

  Coraz bardziej agresywne stają się nowe pokolenia UB walczące z legendą bohaterskich Żołnierzy Wyklętych.


  Szczególnie haniebnie brzmią w ustach postkomunistów zarzuty rzekomego „bandycenia się” partyzantów powstania antykomunistycznego. Konsekwentnie i z premedytacją tworzona jest zwłaszcza czarna legenda kpt. Romualda Rajsa „Burego”, jednego z najbardziej zasłużonych dowódców polskiego podziemia niepodległościowego

  Kapitan Romuald Rajs „Bury” to kawaler Orderu Virtuti Militari, współtwórca sukcesów 3. Brygady Wileńskiej AK na Wileńszczyźnie, dowódca szwadronu 5. Brygady Wileńskiej AK mjr. Zygmunta Szendzielarza „Łupaszki” na Białostocczyźnie, dowódca 3. Brygady Wileńskiej Narodowego Zjednoczenia Wojskowego. To o nim pisał Jerzy Ślaski „Nieczuja” w książce „Żołnierze Wyklęci”:
  „Był żołnierzem o niebywałej odwadze, świetnym dowódcą. Śmiałe akcje, jakie przeprowadzał, odbijały się echem w całym kraju”.
  Poprzez pokazywanie rzekomych zbrodni kpt. Romualda Rajsa niszczone jest dobre imię Żołnierzy Wyklętych, całego podziemia niepodległościowego. Niepokojący jest fakt, że do towarzystwa szkalującego kapitana dołączyli też prawicowi publicyści, historycy, którzy powtarzają o nim wyświechtane frazesy, niemające wiele wspólnego z prawdą historyczną. Nie sięgają do źródeł, a swoje opinie opierają na książce Jerzego Kułaka „Rozstrzelany oddział. 3. Wileńska Brygada kapitana Romualda Rajsa >>Burego
 • @Husky 21:42:38
  /Komu zależy na oczernianiu kpt. Romualda Rajsa „Burego”/

  Czyli trzeba zlikwidować IPN?
 • @roux 21:48:39
  https://pbs.twimg.com/media/C50_uVOWYAEcp6I.jpg
 • @Husky 21:51:58
  To jak z tym IPN, zamknąć czy nie?
 • @roux 22:04:45
  Jak się komuś nie podoba święto Żołnierzy Wyklętych zawsze może celebrować rocznicę powstania ZPP albo PKWN.
 • @Husky 19:13:16
  Cóź należy robić z prowokatorami twojego rodzaju cyniczny kundlu? Wybór jest prosty- wyłapać i utylizować. Tego wymaga polska racja stanu. Bez
  źadnej wątpliwości i bez źadnych skrupułow.
 • @stanislav 22:06:50
  Cóź należy robić z prowokatorami twojego rodzaju cyniczny aj waju z WPS-u
  Gnoje z Wiernych Polsce Syjonistycznej
  Wybór jest prosty- ta wszy to wyłapać i utylizować.
  EOT
 • @Husky 21:42:38 przede wszystkim:
  Co rozumiesz przez oczernianie?
  Przytaczanie faktów, które są dla Ciebie niewygodne?

  To też oczernianie?
  http://assets.nydailynews.com/polopoly_fs/1.181521.1314050524!/img/httpImage/image.jpg_gen/derivatives/article_1200/alg-marcial-maciel-pope-john-paul-ii-jpg.jpg

  Father Marcial Maciel, was my dad, and he sexually abused me, Raul Gonzalez claims in lawsuit

  http://www.nydailynews.com/news/national/father-marcial-maciel-dad-sexually-abused-raul-gonzalez-claims-lawsuit-article-1.181520
 • @Husky 22:06:13
  Lubisz IPN?
 • @roux 22:12:06
  Nie spamuj
 • @Husky 22:15:28
  Tylko na tyle Cię stać?
  Rozumiem, że pytania są zbyt niewygodne?
 • @roux 22:19:13
  Widzisz roux,
  my nosimy koszulki z Inką i Łupaszką,
  a wy z Che.
  Rozumiem wasz niepokój.
  Wasi ideowi przodkowie mordowali naszych.

  https://pbs.twimg.com/media/C5z0jLfXEAIjetU.jpg
 • @Husky 22:50:21
  no więc co z tym IPN?
 • @ham u rabii 23:23:52
  http://ipn.gov.pl/
 • @Husky 19:47:37
  Kuźwa, Husky skąd Ty wziąłeś to zdjęcie. Ono wygląda jak zrobione wczoraj...
  Jesteś wielki.
  Pozdro!
 • @Huysky 23:32:04
  Lubisz obrazki bezdomna londyńska psino, to proszę bardzo.

  http://trybuna.eu/wp-content/uploads/2016/02/wierzchowiny1.jpg
  Na zdjęciu dzieci – ofiary mordu dokonanego przez tzw. żołnierzy
  wyklętych w Wierzchowinach w 1945 r.:

  https://prostoantyfaszystowsko.files.wordpress.com/2013/03/558777_205208346283168_1973440147_n.jpg
  bez komentarza

  http://podziemiezbrojne.blox.pl/resource/poslancy02.jpg
  Nagroda na którą sobie zasłużyli
 • @ Autor
  Bezapelacyjne 5*

  A tytułem komentarza polemiczno - dyskusyjnego pozwolę sobie zapytać:
  Jak Pan myśli, czy z ZSRR dało się w tamtym czasie normalnie współpracować? Moim zdaniem jeśli trafiło się na na Rosjanina nie urobionego na bolszewicką modłę to można było próbować się porozumieć z całkiem dużym prawdopodobieństwem dogadania się, ale... co jeśli trafiło się na zadeklarowanego bolszewika?
  Rosjanie w tym czasie mieli cokolwiek do powiedzenia?
  Nadmienię, że spotkałem wiele osób, których przodkowie lepiej wspominali wermacht niż armię czerwoną...
  Uffff....

  Ukłony
 • @Repsol 19:40:51
  "Popatrz z czym to dziewczę pozowało . Pacyfistka ?. "

  Towarzyszu Repsolewicz, Wy mi się tu nie wyłamujecie z linii programowej portala ;-)

  Ta poza to zwykła przenośnia - nie sądzisz?

  Ps
  Oj, żebyś Ty widział z czym ja pozowałem...
 • @Husky 22:50:21
  To raczej Ty sprawiasz wrażenie zaniepokojonego,. A koszulki z "Burym " też nosicielem?
 • @roux 00:05:42
  Miało być " nosicie " _smartfon idiota.
 • @Husky 22:50:21
  Wśród skandujących zwołanie wyznawców wojennego zbrodniarza Stepana Bandery, który jest odpowiedzialny m.in. za Rzeź Wołyńską, znaleźli się również… polscy politycy. A dokładnie Anna Fotyga i Ryszard Czarnecki z Prawa i Sprawiedliwości.
 • @Husky 22:10:07
  Kundlu alaskański, przecież wszy, to domena twego narodu wybranego przez Jahwe do pasoźytowania na twoich współbraciach szwędających się 40 lat po pustyni aź swe wyprane mózgi mogli genetycznie powielać jako trwale upośledzone, czego dowodem są twoje wpisy.
 • Na pierwszy rzut oka, trzy kolosalne przekręty autora:
  1) „„Żołnierze wyklęci” i ich ofiara(y) ..” - podczas gdy „żolnierze wyklęci” sami byli ofiarami!
  2) „Żołnierze wyklęci” byli KATOLIKAMI, więc dlatego byli przeklęci przez takich SBbeków jak Goldberg „Różański” i żydo-Kosiur.
  3) Polskie narodowe przywództwo było, tylko że w Londynie.


  PS: Husky: Zabralo to Pawłowi „stanislav” Ziemińskiemu aż 6 godzin, aby napisac „inteligentny” komentarz do Ciebie; tylko że nie na temat.
  A życiorysu żydo-Kosiura jak nie było, tak i nie ma!
 • TYMCZASEM ZBRODNIARZE ZYJA OBOK NAS I MAJA SIE DOBRZE -WSPARCI MILCZENIEM WIEKSZOSC
  Ze strony KLUB INTELIGENCJI POLSKIEJ
  wiecej artykolw Prof dr hab Doroty Majewskej na wymenionej sronie
  ..........................................

  Prof. Majewska: Opór przeciw totalitaryzmowi w rolnictwie i medycynie

  szczepienia 7

  Prof. Maria Majewska o bardziej konkretnych opętaniach.

  Zapewne pamiętacie Państwo skandal, jaki kilka miesięcy temu wybuchł w mediach wokół publikacji naukowej prof. Seraliniego dotyczącej długoterminowego badania toksyczności powszechnie stosowanego w rolnictwie herbicydu Roundup oraz kukurydzy GMO odpornej na ten herbicyd.
  Badanie to wykazało, że szczury karmione paszą zawierającą taką kukurydzę umierały 2-3 częściej i wcześniej niż kontrolne, rozwijały tumory w całym ciele i wykazywały znaczne uszkodzenia wątroby, nerek oraz zaburzenia hormonalne.

  Praca ta została rzetelnie zanalizowana i oceniona przez kilku niezależnych ekspertów i jako bardzo dobra została zatwierdzona do publikacji w piśmie Food and Chemical Toxicology (streszczenie poniżej). Ponieważ praca wykazała silną toksyczność żywności GMO, została wkrótce zaatakowana przez potężne lobby przemysłowego rolnictwa zainteresowane rozpowszechnieniem handlu taką żywnością na całym świecie. Posłuszny kartelowi rolniczemu wydawca pisma, w którym ukazała się ta publikacja, szybko wycofał ją z oficjalnego obiegu, ale na szczęście poszła ona już w świat.
  Ponad 5000 osób (w tym ok 1300 naukowców) podpisało protest przeciw wycofaniu tej publikacji i przeciw niedopuszczalnej korporacyjnej cenzurze nauki. Osoby zainteresowane nadal mogą się podpisywać pod tym protestem. (http://www.i-sis.org.uk/index.php)

  Ponieważ korporacyjna pętla zaciska się coraz mocniej na szyi nauki i prawie całej ludzkości odbierana jest wolność do życia w nieskażonym środowisku oraz dostęp do zdrowej, bezpiecznej żywności, niezależni naukowcy i społeczeństwo organizują się w oporze.

  Stworzyli wolną bazę danych, w której zebrane są informacje naukowe i publikacje dotyczące problemów ważnych dla przetrwania naszego gatunku jak i całego życia na Ziemi, które są poważnie zagrożone przez interesy karteli rolniczo-farmaceutycznych. Zachęcam do korzystania z tego źródła informacji. (http://www.thesparc.net/index.php)
  Oświecanie się i stawianie solidarnego oporu kartelom, które działają na szkodę ludzkości i natury, daje rezultaty. Pod silnym naciskiem społecznym uginają się też politycy. Przykładem może być Rosja, która zabroniła wszelkich upraw GMO w swoim kraju oraz zakazała importu takiej żywności. Przypuszczam, że jest to jedną z ukrytych przyczyn bezprecedensowego propagandowego ataku na Rosję w zachodnich i polskich korporacyjnych mediach.

  Analogiczna sytuacja dotyczy szczepień. Praca dra Wakefielda została wycofana z pisma naukowego, ponieważ wspominała o związkach szczepień z autyzmem, co jest anatemą w korporacyjnych mediach. Rosja poszła śladem Europy zachodniej i wprowadziła pełną dobrowolność szczepień.
  Tylko w Polsce nadal panują totalitarne obyczaje w medycynie, gdzie interesy i prawa człowieka – pacjenta się nie liczą, liczą się tylko zyski karteli farmaceutycznych i związanych z nimi osób.

  Nie można się godzić na takie przedmiotowe traktowanie i pozbawianie Polaków prawa do wolności wyboru w kwestii swego zdrowia, tym bardziej, że szczepienia nawet nie chronią przed chorobami. Okazuje się, że mimo 95-98% wyszczepialności w Polsce nadal dziesiątki tysięcy osób chorują na choroby zakaźne, przeciw którym były szczepione. Praktycznie nikt jednak nie umiera z powodu tych chorób, co znaczy, że w naszych czasach są one łagodne. Podobnie jest na Zachodzie.
  Nie da się nawet porównać krótkotrwałego kłopotu rodziców związanego z koniecznością kilkudniowej czy tygodniowej opieki nad dzieckiem mającym jakąś chorobę zakaźną z przytłaczającym ciężarem opiekowania się przez cale życie dzieckiem trwale okaleczonym przez szczepienia, lub z bólem po jego poszczepiennej śmierci.
  szczepienia-2
  Każdy rodzic musi w tej sprawie dokonywać własnych wyborów, ale żeby to racjonalnie czynić, musi mieć dostęp do pełnych informacjo odnośnie powikłań poszczepiennych, która jest przed rodzicami skrzętnie ukrywane przez establiszment medyczny. W Polsce zdarza się nawet, że lekarz, który udziela rodzicom takich informacji jest terroryzowany przez urzędników Sanepidu – wbrew obowiązującemu prawu.

  Autor: prof. Maria Majewska
 • @Jasiek 23:59:51
  Żyj w swoim świecie . Bywaj z Bogiem .
 • @Repsol 13:03:34
  "Bywaj z Bogiem ."

  Wzajemnie :-)
 • Opinia
  Bartosz Bieszczad

  „Narzucony odgórnie kult „żołnierzy wyklętych” w Polsce, UPA na Ukrainie i jednostek Waffen SS w krajach bałtyckich jest częścią planu państw zachodnich zmierzających do rewizji ustaleń II Wojny Światowej i przekształcenia zależnych od nich krajów Europy Środkowej w taran i pole bitwy przeciwko Rosji.Długofalowym celem NATO jest rozbicie Federacji Rosyjskiej na szereg drobnych, skłóconych ze sobą państewek całkowicie zależych od Zachodu oraz przejęcie kontroli nad jej zasobami. Plan ten opiera się na wytworzeniu i wykorzystaniu skorumpowanych i zdegenerowanych „elit” politycznych i gospodarczych, które mają pokornie wykonywać zalecenia Waszyngtonu, Berlina i Brukseli. Antykomunizm wyżej wymienionych formacji ma stanowić ideologiczną ochronę dla ich uprzywilejowanej pozycji w społeczeństwach Europy Środkowej i Wschodniej.”

  https://programwps.files.wordpress.com/2017/03/ejxfhgejpzc.jpg

  Bartosz Bieszczad jako obserwator międzynarodowy prawyborów w Ługańsku (Ługańska Republika Ludowa), Październik 2016
 • Jeszcze kilka lat a i historia Wermachtu zostanie zrewidowana.
  "Nadmienię, że spotkałem wiele osób, których przodkowie lepiej wspominali wermacht niż armię czerwoną.."

  Oczywiście, wcale w to nie wątpię. Poza tym, przy ocenie ZSRR nie można stosować tych samych norm jak przy ocenie III Rzeszy. Jak by nie było mamy tu do czynienia z prymitywnymi ruskami, a nie przedstawicielami Cywilizacji Zachodniej. Wermacht tworzyli patrioci, ludzie oddani ojczyżnie, którzy tylko wypełniali rozkazy. Jeszcze kilka dekad w EU a i my zrozumiemy, że prawdziwe oblicze Wermachtu było zupełnie inne jak to przedstawiane przez komunistyczną propagandę.

  5* dla Autora notki
 • @Zdzich 08:37:07
  Blogerski (WPS) narcyzm to dolegliwość większości żydów, ich przeciętny narcyzm wymaga kilku taczek.My tu mamy jednak rekordzistów (vide żydo-Kosiur), których narcyzm do taczek się nie mieści.
  Trzeba wtedy ciężarówek.

  //A życiorysu żydo-Kosiura jak nie było, tak i nie ma!//
  zazwyczaj żydy maja ich po kilkanascie
 • @Husky 12:07:19
  A co ty kundlu chcesz złożyć "propozycję matrymonialną" D.Kosiurowi, albo stanowisko likwidatora syjonistycznego getta polityczno- kulturowego w Polsce, że prosisz Go o życiorys?

  Pokaż najpierw swoją cyniczną facjatę syjonistycznego prowokatora, a na pewno znajdzie się wolontariusz, aby w nią przywalić.

  Na razie razem ze Zdzichem umawiajcie się na wiosenne amory w Ciechocinku lub na Florydzie i nie trujcie d...y swymi wypocinami.
 • @Husky 12:07:19
  Widzę że Josef Szpilman WPS'u się zdenerwował. :))
  Musimy go podlać Czystą z piwnicy Bronfmana.
 • @stanislav 16:53:17
  Pokaż swoją cyniczną facjatę syjonistycznego prowokatora
 • @Zdzich 18:13:08
  Musimy go podlać ?
  a moze tego cadyka tylko olać ?
 • @Katana 19:18:07
  A co ty pajacu latasz za mną jak ten żyd po pustym sklepie.
 • @Husky 12:07:19
  kundlu,
  być może niektórzy nawet zastanawiają się, dlaczego toleruję wpisy takich kreatur jak ty, Zdzich i jeszcze parę innych -?
  A rzecz jest banalna.
  Wasze komentarze - czyli atakowanie autora oraz WPS - potwierdzają tylko słuszność stawianych przez nas tez oraz naszych nardowych - nacjonalistycznych pglądów. I w pewnym sensie jestem wam za to wdzięczny.

  kundlu,
  niewiele sie różnisz od kreatury ze zdjęcia poniżej: (niejaki J.Targalski), która określa WPS jako skrajnie antysemickie - http://wps.neon24.pl/post/137282,jerzy-targalski-resortowa-sierota-donosi-na-narodowcow

  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2017/03/dr-jerzy-targalski_22837509.jpg

  Byc może niebawem dorównasz innym kreaturom, które w jednym zdaniu określiły mnie jednocześnie "żydowskim pachołkiem i antysemitą" jak niejaki Tomasz Behrnd (foto poniżej) - jesteś na dobrej drodze.

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2014/12/picture-2855.jpg

  Stąd mogę się domyślać niechlubnych rysów i twojej facjaty. Dlatego tacy jak ty wolą ukrywać się w krzakach - zresztą może to i dobrze, po co zaśmiecać polskojęzyczny internet takimi gębami.
 • @Rzeczpospolita 19:55:56
  A tyle razy radziłem napisanie własnego życiorysu o tym na jakich warunkach WRON/ MSW wydało ci paszport „Na Wszystkie Kraje Świata” w okresie, kiedy opracowywano zamachy na papieża JPII i synów płk-a Kuklińskiego.
  To jak, pomożecie?
  Czy zawołać Ciesielczyka?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930