Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
880 postów 9157 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Polscy nacjonaliści spod żydowskiej sztancy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Justyna Helcyk – Żydówka, idiotka, antypolska i antynarodowa szuja, agentka Żydo-PiS, kto – ?

 

Były już ks. J.Międlar (nowo wykreowany nacjonalista) i J.Helcyk – Wrocław 2015r.


Proszę się nie śmiać: to młode dziewczę jest koordynatorem Brygady Dolnośląskiej ONR. I od razu należy postawić pytanie, czym w takim razie jest ONR, z czyjej inicjatywy działa? Nie wolno zapominać, że nacjonalistyczny – tak siebie sami określają – ONR jest organizacją legalnie działającą, a więc zarejestrowaną przez sądowe agendy żydowskiego reżimu IIIRP. Mało tego, ONR dysponuje środkami finansowymi umożliwiającymi organizowanie szkoleniowych obozów dla młodzieży – ? Kto finansuje działalność nacjonalistów z ONR w państwie pod żydowskim reżimem?

 

„Raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę” oraz hailowanie, oto niemal cały polityczny repertuar tej nieszczęsnej, zmanipulowanej przez żydowską agenturę polskiej młodzieży. Przy okazji całkowitej deprecjacji ulegają ideały przedwojennego ONR Bolesława Piaseckiego. Czy taki ONR może liczyć na poparcie Polaków?

 

Logika myślenia jest w polskim społeczeństwie zjawiskiem coraz rzadszym, co nie znaczy, że jesteśmy w tym względzie bardziej ułomni od innych nacji – nie, tak nie jest. Jest to niestety rezultat indoktrynacji oświatowej, medialnej oraz religijnej (religii żydo-chrześcijańskich), które to dziedziny są opanowane przez judaistyczny element i filozofię. Regres kulturowy narodu polskiego jest szczególnie intensywnie realizowany od dwudziestu siedmiu lat, odkąd żydowska V kolumna uzyskała nad Polakami pełnię władzy. Trzeba będzie życia dwóch pokoleń, żeby tę kulturową, mentalną, polską narodową świadomość odbudować.

Zatem, dla tych, którzy zechcą użyć lub zdobędą się na użycie logiki w swoim politycznym myśleniu, dwie poniżej prezentowane wypowiedzi winny wyjaśnić wszelkie wątpliwości w stosunku do osobników prezentujących się jako polscy nacjonaliści i odwołujących się oraz stających w obronie Kościoła. W obronie Kościoła – ale właściwe przed kim i przed czym chcą go bronić? Póki co byt Kościoła w IIIŻydo-RP jest niczym nie zagrożony, w przeciwieństwie do egzystencji polskiego narodu.

 

https://www.youtube.com/watch?v=YC_xnVG2QNY

 

 

Gdyby ktoś nadal miał wątpliwości, kim są nacjonaliści spod znaku krzyża pomocne mogą być poniższe informacje.

Prokuratura Rejonowa Wrocław-Stare Miasto oskarżyła J.Helcyk o to, że: w dniu 27.09.2015 we Wrocławiu publicznie nawoływała do nienawiści wobec nieokreślonej grupy muzułmanów na tle różnic wyznaniowych i rasowych, podczas wygłaszania przemówienia w toku zgromadzenia pod hasłem„W obronie chrześcijańskiej Europy”, tj. o czyn z art. 256 §1 k.k.

Tu PT Czytelnicy winni zwrócić uwagę, że antymuzułmańska wypowiedź J.Helcyk była atakiem na skutek, a nie na przyczynę tej polityki, która zmusza muzułmanów do migracji do Europy. I trzeba wiedzieć, że nie jest to polityka muzułmanów – oni także, tak jak Europejczycy, są tylko jej ofiarami. I trzeba wiedzieć także, że Kościół tę politykę wspiera.

 

Adam Andruszkiewicz, prezes Młodzieży Wszechpolskiej 2015-16, polski polityk – ur.1990r.

 

W sprawie oskarżenia oenerowskiej działaczki zareagował poseł Ruchu Kukiz’15 i stowarzyszenia Endecja  Adam Andruszkiewicz, który złożył w Sejmie specjalną interpelację.

Mało tego, w sprawę zaangażowało się Ministerstwo Sprawiedliwości (pod rządami PiS) stając w obronie J.Helcyk i grożąc prokuratorowi postępowaniem dyscyplinarnym.

Wiemy już, kim jest J.Helcyk i jej oenerowska kompania, czy nie?

 

Dariusz Kosiur

__________________________

PS

Inni „polscy” narodowcy – nacjonaliści, ich sympatycy

Debata o UE – Wrocław 2014r. Od lewej: Kierownik Główny ONR A.Krejckant, G.Braun – sympatyk narodowców, publicysta związany z Ruchem Narodowym, K.Kazimierczak

 

Prawie całe kierownictwo Marszu Niepodległości.

Od lewej: W.Tumanowicz (prawdopodobnie Polak), K.Bosak, A.Zawisza, P.Czyżewski

 

Organizacja Marszu Niepodległości spoczywała w żydowskich łapach - WPS mówiło o tym od pierwszego marszu. Zresztą inaczej nie byłoby na taki marsz pozwolenia żydowskich władz stolicy.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

KOMENTARZE

 • @ Autor
  "Justyna Helcyk – Żydówka, idiotka, antypolska i antynarodowa szuja, agentka Żydo-PiS, kto – ?"

  Myślę, że ona wierzy w co mówi...
  Ale w porównaniu z Kopacz to i tak postęp - tak myślę.

  5*
 • @Jasiek 16:40:00
  //"Justyna Helcyk – Żydówka, idiotka, antypolska i antynarodowa szuja, agentka Żydo-PiS, kto – ?"//


  pomylił się i miast swojego nazwiska wpisał tej kobiety
  Ale nawet najlepszym z Wiernych Polsce Syjonistycznej się zdarza
 • Poznań Wielkopolska
  Aleksander Krejckant - Obóz Narodowo Radykalny, Przemysław Holocher - OKOP Polska, Maciej Witzberg - Stowarzyszenie Wielkopolscy Patrioci
 • @kfakfa 17:48:38
  He,he,he,he,he...................

  To się nazywa ANTYPOLONIZM.
  Tutaj to pacyfikacja polskiej patriotycznej młodzieży .

  pozdrawiam serdecznie
 • nacjonaliści spod żydowskiej sztancy
  Niepotrzebnie przesadzasz i wrzucasz wszystko do jednego worka .

  Przytaczasz fragment wypowiedzi prymasa z której wynika że on zdaje sobie sprawę z błędu łączenia religii i państwa . Ta postawa powinna cieszyć ...i powinny być pewne działania , no ale .. kasa ... gdyby nie ta kasa .

  Powiem Ci , ze w Polsce jest duże przyzwolenie na nacjonalizm i anty Zydowskie wypowiedzi . Byłem zaskoczony wypowiedziami anty Żydowskimi ks. J.Międlara podczas kazania bodajże w Bydgoszczy .
  Chciało by się powiedzieć ..kościół sam sobie zapracował na tą sytuację , gdyby nie przypadek np. choćby ..niejakiego Husky .
  Człowiek jest ciekawą istotą ... potrafi łączyć dwie sprzeczne rzeczy.

  Oczywiście , chrześcijaństwo wyrosło z Judeo korzeni ..jednak to nie to samo. Na siłę łączyć tego nie ma sensu a już na pewno nie z Polskim kościołem .
 • @Arjanek 17:22:29
  o kurwa... hahaha dobre !
 • @
  Obóz Narodowo-Radykalny (ONR) jest polską organizacją nacjonalistyczną, którą to syjonistyczne władze oficjalnie oskarżają o propagowanie ideologii faszyzmu i nazizmu.
  Z doświadczeń II W.Ś. pamiętamy, że organizacje tego typu zajmowały się „likwidacją” Żydów (chociaż w przedziwny sposób tylko Żydzi (np. Ochab, Szpilman „Cyrankiewicz”, itp.) byli wypuszczani na wolność z takich niemieckich obozów jak Auschwitz).

  Żydo-Kosiur zawsze stał w opozycji do Katolików oryginalnie zorganizowanych przez Karola Wielkiego jako związek Białych Europejczyków o wspólnej wierze i kulturze chrześcijańskiej.

  Po drugiej stronie wyodrebnili się mordercy Chrystusa, czyli rasa barbarzyńskich plemion wywodzących się ze starożytnej Judei. Jest to rasa, z którą utożsamia się żydo-Kosiur.
  W ich obronie, żydo-Kosiur napisał: „Trzymaj się Pan z daleka od rasowego wroga” - Rzeczpospolita 02.01.2017 12:22:59
  A Katolików i Narodowców …. „zlikwidować”! - Dariusz Kosiur 24.08.2015 16:00
 • @Paulus.Aquarius 18:20:17
  A ja protestuje ! Uroczy piesek z nalesnikiem na lebku ?!?
 • @Autor
  Poziom komentowania godny domu wariatów , ale skoro nikt nie zgłasza nadużycia to zostawiam . Swoją drogą cieszy Pana sranie do piaskownicy ?
 • @Repsol 21:23:59
  Jeśli upiera się Pan przy siedzeniu w tej piaskownicy to już nic na to nie poradzę.
  W jednym Pan ma rację, poziom komentowania rzeczywiście nie jest dostosowany do poziomu siedzących w piaskownicy. A jak powszechnie wiadomo punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 22:43:16
  No i gdzie z tego wynika, że Justyna Helcyk jest Żydówką?

  Husky znowu ma rację - Husky 11.03.2017 16:50:56.
 • Dżastina i Miriam
  http://bi.gazeta.pl/im/b9/14/13/z20006585V,Justyna-Helcyk-na-majowej-demonstracji-ONR.jpg

  https://i.ytimg.com/vi/G6r5yVYJUfk/maxresdefault.jpg
 • @kfakfa 23:33:03
  Śliczna ta żyd ófka 8-))))
 • @kfakfa 23:33:03
  „Wrogowie ojczyzny i wrogowie Kościoła dzisiaj dostają szału, bo widzą wielką, ogromną armię patriotów, narodowców i kibiców, którzy mają Boga, Honor i Ojczyznę w sercu. Jestem przekonany, że lewacka propaganda dwoi się i troi, żeby nas zniszczyć. Nie możemy na to pozwolić, jesteśmy Kościołem walczącym, jesteśmy Kościołem wielkiej Polski.” - Ks. Jacek Międlar

  Żydo-Kosiur zes..ał się do piaskownicy ze strachu. :))))
 • @Zdzich 00:36:07
  Zdzich.. wróć się do góry i przeczytaj słowa prymasa Polski .. myślę ze nie będziesz miał problemu z zrozumieniem .
  Ks. Jacek Międlar .. zaczął dwóm panom służyć .. nie można głosić miłości i nienawiści jednocześnie .
 • @Zdzich 00:36:07
  "bo widzą wielką, ogromną armię patriotów, narodowców i kibiców, którzy mają Boga, Honor i Ojczyznę w sercu. Jestem przekonany, że lewacka propaganda dwoi się i troi, żeby nas zniszczyć. Nie możemy na to pozwolić, jesteśmy Kościołem walczącym, jesteśmy Kościołem wielkiej Polski.” - Ks. Jacek Międlar

  Żydo-Kosiur zes..ał się do piaskownicy ze strachu. :))))"

  Zwróć, proszę uwagę, że Szanowny Autor nie atakuje Boga i Ojczyzny, tylko stara się ukazać w swych wpisach złe rzeczy, jakie istnieją w polityce KRK jako organizacji i naszego państwa. A jakbyś potrzebował kredytu to zgłoś się do ambrosiano - jak myślisz, wspomogą? ;-)

  Poza lewacką propagandą jest jeszcze zwykła logika i rozróżnienie między religią, instytucją KRK i polityką KRK - vide "stół bez kantów" ;-)

  Napisz mi jeszcze jakie są skutki prawne działalności tej armii patriotów i kibiców... jak do tej pory to... jeden poseł w Sejmie? Rzeczywiście, można się zesrać, ale ze śmiechu, więc proszę daruj sobie uwagi na kretyńskim poziomie.

  Ukłony
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 01:04:45
  Zgłosiłem nadużycie - obraza uczuć religijnych. Pomyśl trochę, proszę, zanim coś głupiego wstawisz.
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 01:55:29
  "W Polsce obowiązuje prawo wolności słowa!"

  Jeszcze trzeba umieć z niej korzystać, a nie wstawiać debilne obrazki :-)

  "Je nikomu nie ubliżam, ani nie używam wulgaryzmów."

  Twoje obrazki są wulgarne i ubliżające.

  "KAPUŚ czy KAPO??!"

  Wkurwiony (ojej, wulgaryzm - co to będzie?! Co to będzie?! ;-/ )
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 01:55:29
  "TO NIE JEST TWÓJ BLOG!!!"

  Ale opcja "nadużycie" działa jak trzeba.

  "NIE PODBA SIĘ TO NIE PODGLĄDAJ!!!"

  Nie podoba się opinia, to nie czytaj.
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS, fabi
  Nic wam nie pomoże. Ani sfałszowane „słowa prymasa Polski”, ani idiotyczne fotomontaże.
  Szkoda tylko, że Jezus nie używa karabinu maszynowego. Byłoby szybciej.
 • @Jasiek 01:44:26
  „Szanowny Autor nie atakuje Boga i Ojczyzny, tylko stara się ukazać w swych wpisach złe rzeczy” ??

  Nie łudź się „dobrą wolą” żydo-Kosiura. Znam go od wielu lat.
  Wg niego, Biblia to są „żydowskie bajki o Bogu, Jezusie i Maryi”, „Bóg jest chrześcijańską legendą wymyśloną przez żydów.” (rzeczpospolita 08.09.2016 15:27:57), a „Katolickich bydlaków należy zlikwidować” (Dariusz Kosiur 24.08.2015 16:00).
  Wystarczy?
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 03:21:50
  Twoją debilną mentalność rozumiem doskonale.
  Cóż jeszcze miałbym tu pojąć?
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 02:55:01
  "Jasiek, niedość, że jesteś wulgarny to i despota, ale to idzie w parze. Kochasz kontrolować ludzi."

  Kontrolować - chyba Cię pogięło - mam to gdzieś.
  Ciężko nie być wulgarny jak się jest wk...y

  "Opamiętaj się!!! - Nie bluźnij!!!" - Spójrz na siebie. Drzazga/belka - kojarzysz?
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 02:55:01
  "Jasiek! - Opamiętaj się!!! - Nie bluźnij!!!"

  Proszę, spójrz na swoje debilne obrazki raz jeszcze.
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 07:56:06
  Poruszyles troche krew niektorym. Ty wiesz wiecej. Ambrozja co wiesz w tej kwestii?

  Pozdrawiam
 • Wreszcie zrozumiałem, kim Pan jest
  jest Pan żydowskim prowokatorem i syjonistycznym agentem na Polin, Panie Kosiur!

  Tylko żyd ( najpewniej agent Bnaj Brit ) może tak obrażać tę dzielną dziewczynę

  Na codzien musi pan ukrywac swoje chazarskie pochodzenie i mycke nakłada Pan zapewne dopiero do snu
 • @Zdzich 02:46:05
  No proszę i tu wychodzi szydło z worka. Szybko się radykalizujecie, wielcy obrońcy kościoła!
 • @MacGregor 12:37:33
  Żal mi Pana.
  Jedno, co mogę, to zadedykować Panu słowa I.Kanta przypomniane przez Benedykta XVI w jego „Wykładzie w Regensburgu„ w 2006r.:

  „muszę przestać wierzyć, aby zacząć myśleć”

  Przy czym słowo "wierzyć" odnosi się nie tylko do religii.
 • Wpuszczanie Polaków w kanał ( tradycyjne)
  "„Wrogowie ojczyzny i wrogowie Kościoła dzisiaj dostają szału, bo widzą wielką, ogromną armię patriotów, narodowców i kibiców, którzy mają Boga, Honor i Ojczyznę w sercu. Jestem przekonany, że lewacka propaganda dwoi się i troi, żeby nas zniszczyć. Nie możemy na to pozwolić, jesteśmy Kościołem walczącym, jesteśmy Kościołem wielkiej Polski.” - Ks. Jacek Międlar"

  A właściwie, to jak to jest?

  "Bóg, Honor, Ojczyzna", czy "Kościół, Honor, Ojczyzna"?

  To Polacy mają być teraz bardziej święci od papieża, który wcale kościoła nie broni? Kościoła, w którym Boga już od dawna nie ma?
  https://youtu.be/30m1oCuj26M
 • Mądrej głowie dość dwie słowie
  Debata o UE – Wrocław 2014r. Od lewej: Kierownik Główny ONR A.Krejckant, G.Braun – sympatyk narodowców, publicysta związany z Ruchem Narodowym, K.Kazimierczak - jeśli ktoś wskaże w tym gronie Polaka kupie mu nowego Maybacha.

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/04/debata4.jpg?w=750&h=422

  Organizacja Marszu Niepodległości spoczywała w żydowskich łapach – WPS mówiło o tym od pierwszego marszu. Zresztą inaczej nie byłoby na taki marsz pozwolenia żydowskich władz stolicy. Prawie całe kierownictwo Marszu Niepodległości.

  Od lewej: W.Tumanowicz (prawdopodobnie Polak), K.Bosak, A.Zawisza, P.Czyżewski


  https://programwps.files.wordpress.com/2016/11/narodowcy-001-jpg_08_03_2014_20_02.jpg?w=750&h=500
 • @MacGregor 12:37:33
  Piszę o tym od dawna. Dzięki TT znam już kilka osób z Otwocka. Wiedzą dokładnie o nim wszystko.Ta rodzina od lat pragnie utrzymać ta "słodką tajemnice" przed innymi
  Ale wystarczy zajrzeć na strony historyczne żydów z Otwocka.
  Tam jest wszystko o nich.
  pzdr.
 • @Husky 13:54:06
  kundel,
  tak to już jest,
  gdy syjonistyczne ścierwo oberwie prosto w ślepia, to może tylko paplać i skamleć jak ty i durak Dziduś

  kundlu,
  ale napisz wszystko o mnie czego się dowiedziałeś, podaj źródła tej wiedzy, żebyś był wiarygodny

  a na razie zajmij się poczytnością swoich wypocin, bo nie tęgo ci idzie blogowanie
 • @Arjanek 14:52:27
  Tatuś Maryśki za bardzo brykał do jadwayashy ,to wyleciał z partii . Teraz partia sie "liczy" w sondażach.
 • @Rzeczpospolita 14:03:04
  //gdy syjonistyczne ścierwo oberwie prosto w ślepia, //
  ale to nie ja jestem Członkiem - Wiernych Polsce Syjonistycznej
  Ładnie to tak o swojej 3 osobowej partii tak pisać.Co na to Cadyk Stanley

  Mam ci tu wkleić komentarze twoich sąsiadów.
  Będzie ci naprawdę niezbyt przyjemnie Rabinie

  I nie tylko sąsiadów
  Mówią ci żyd zie coś takie nazwiska jak
  Wiesław GETTER-BĄK czy Pani Agnieszka WILCZEK

  Chcesz prawdy
 • @Rzeczpospolita 14:03:04
  Czy tej kobiety (wtedy jeszcze dziecka) dziś jawnie się wyprzesz ?
  Na ławce trzecia z lewej
  A group of older girls from the children’s home in Otwock.

  http://www.yadvashem.org/yv/en/exhibitions/otwock/photos/27.jpg

  Nawet w muzeum to zdjęcie jest
  To od pewnej Pani z Otwocka ( też pochodzenia żydowskiego) bliskiej znajomej waszej rodziny.
 • @MacGregor 12:37:33
  //Bo Kosiur to taki wirtualny bohatyr, przez “Ch” i “u” zwykłe, a poglądy wyrażane werbalnie, w praktyce są realizowane w systemie “start windows” i formatują się razem z mózgiem w momencie rozłączenia z kompem.//

  http://www.otwock24.home.pl/?p=3121
 • @ Husky
  Nasza wizyta w tym domu wariatow nieczego nie zmieni.
  Zobaczylismy to, co zawsze: grupę debili (którzy wiedzą wszystko! :)))
 • @Zdzich 17:28:30
  to co zawsze 8-))))
  On dokladnie wie ze Morbus Alzheimer to straszna choroba...
 • @MacGregor 12:37:33
  "Tylko żyd ( najpewniej agent Bnaj Brit ) może tak obrażać tę dzielną dziewczynę"

  Helcyk dzielnie zwyzywała Jabłonowskiego od pajaców...

  Pozdro!
 • @Lotna 13:16:45
  "Bóg, Honor, Ojczyzna", czy "Kościół, Honor, Ojczyzna"?


  Niektórzy nie rozróżniają... A w XXI w. to trochę wstyd.

  Ukłony i 5 milionów gwiazdek za celność.
 • jad wash jad wash
  https://konwentnarodowypolski.files.wordpress.com/2014/04/glic584ski-holocher.jpg
 • @Zdzich 03:04:44
  "Nie łudź się „dobrą wolą” żydo-Kosiura. Znam go od wielu lat.
  Wg niego, Biblia to są „żydowskie bajki o Bogu, Jezusie i Maryi”, „Bóg jest chrześcijańską legendą wymyśloną przez żydów.” (rzeczpospolita 08.09.2016 15:27:57), a „Katolickich bydlaków należy zlikwidować” (Dariusz Kosiur 24.08.2015 16:00).
  Wystarczy?"

  „Katolickich bydlaków należy zlikwidować”

  Szczerze mówiąc/pisząc to dlaczego tylko katolickich? Ja nie lubię wszystkich bydlaków.

  „Bóg jest chrześcijańską legendą wymyśloną przez żydów.”

  Szczerze, to nie obchodzi mnie to, co ktoś myśli o mojej religii byle nie obrażał mnie i innych wyznawców. Przykłady to charlie ebdo i niektóre obrazki wstawiane przez pół-spamerów...
  A krytyka KRK przez DK oparta była na wydarzeniach znanych z historii. Znanych, ale nie powszechnie i raczej skrzętnie ukrywanych.

  Proszę aby zwrócił Pan również uwagę na komentarz Szanownej Lotnej, a w zasadzie jego fragment:

  ""Bóg, Honor, Ojczyzna", czy "Kościół, Honor, Ojczyzna"?"

  Dokonując wyboru na uwadze mieć należy przekręty ambrosiano i fakt penetracji KRK przez masonerię. Któż ma obronić przed tym KRK jak nie wierni? Muzułmanie, Syjoniści? Katolicy nawet liczni nie wiedzą wszystkiego i byłoby trochę głupie nie zważać na głosy krytyczne dochodzące z poza KRK. Tak myślę. No chyba, że się jest... bydlakiem (?).

  Ukłony
 • @Husky 16:45:32
  "Czy tej kobiety (wtedy jeszcze dziecka) dziś jawnie się wyprzesz ?
  Na ławce trzecia z lewej"

  Kim są ci ludzie na zdjęciu?

  Pozdro!
 • @Jasiek 18:23:30
  //Helcyk dzielnie zwyzywała Jabłonowskiego od pajaców... //

  i od tego to właśnie dnia została żydówką 8-))))

  http://nova24tv.si/wp-content/uploads/2017/01/15894958_204648283333606_3333864764267984901_n.jpg
 • @Jasiek 19:08:19
  Dokładnych informacji udzieli nam sam Kosiur.
  To ich rodzinna tajemnica.
  poczekajmy

  THE WAR BEGAN FOR ME AFTER THE WAR
  Jewish children in Poland
  http://www.academia.edu/6885338/THE_WAR_BEGAN_FOR_ME_AFTER_THE_WAR_Jewish_children_in_Poland_1945_49
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 17:08:33
  Ilu ich jest? Jezeli mozemy w tym przypadku poslugiwac sie liczbami. Ilu ?
 • @Husky 19:32:07
  I ja mam to wszystko jeszcze w dodatku po angielskiemu przeczytać, żeby znaleźć jakąś tam wątpliwą poszlakę, którą sam zainteresowany może obalić jedną wstawką/komentem?

  Poddaję się.
 • @ DEUS DRAGON vel Pope Nimrod vel LoneStar vel Bogumił Boguchwał vel lorenco 12.03.2017 18:48:35
  Tyle razy byłeś już wykopywany z Neon'u za swoje idiotyczne fotomontaże. Muszę uznać, że z ciebie to odporna doopa.

  Nie zmnienia to faktu, że Justyna Helcyk nie jest Żydówką (jak kłamał żydo-Kosiur).
 • @Zdzich 20:12:44
  (...)kto stoi za tym, żeby uprawiać ową pedagogikę klęski ? Na jakim podglebiu mentalnościowo – politycznym i instytucjonalnym są możliwe powtarzające się powstania i insurekcje, wyniszczające polski potencjał narodowy ( zarówno duchowy, intelektualny, materialny i organizacyjny – przede wszystkim ludzki, ale przecież także rzeczowy, majątkowy, kulturowy) ?

  (...)usiłowałem w trakcie spotkania zaproponować analizę zjawiska ” klęsk narodowych” oraz dociec sprawstwa owych klęsk i konserwacji ich idei w postaci właśnie ” pedagogiki klęski”. Przy tej sposobności zauważyłem, że w dyskursie prelegentów ( zresztą jak w ogóle w oficjalnym dyskursie publicznym ) w kontekście klęsk narodowych i całopalnych ofiar powstańczych zupełnie nieobecna jest analiza roli instytucjonalnego kościoła katolickiego oraz religijnie motywowanej ideologii krucjatowo-mesjanistycznej, a także wpływu na polski byt państwowy żywiołu żydowskiego ( a w zasadzie funkcjonowania równoległych do państwowych, antypolskich instytucji i organizacji żydowskich).
  W tym momencie prowadzący, Mariusz Janowski z Telewizji Kanapowej, w pośpiechu zakończył spotkanie.
  Wynoszę z tego spotkania gorzką refleksję, zresztą jak z wielu innych animowanych przez tzw. prawicę i kręgi narodowo-patriotyczne:
  schematem dyskursu publicznego w Polsce, i o Polsce jest tzw. dyskusja wykluczająca.
  Przyznaje się wyłączność opiniotwórczą namaszczonym lub kontrolowanym „guru” oraz zakłada bierność współuczestników „debat”. Jest to właśnie nic innego, jak praktykowanie na co dzień ” pedagogiki klęski” – klęski intelektu, rozumu, krytycyzmu, inicjatywy narodowej i naturalnego procesu kształtowania elit(...)

  za:http://wps.neon24.pl/post/137427,zolnierze-wykleci-pedagogika-kleski-refleksje
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 19:57:00
  ta jajwajka to Michalina Olszańska a tatełe Olszański ?
 • @Jasiek 19:44:48
  Jasku - spokojne
  Teraz ruch nalezy do Kosiura.
  Pozdrawiam
 • @DEUS DRAGON vel Pope Nimrod vel LoneStar vel Bogumił Boguchwał vel lorenco 19:57:00
  Wyraz „stool” nie ma nic wspólnego ze stolcem. „Stool” znaczy „stołek” lub „siedzenie”.

  Imię „Helena” lub Helen” nie pochodzi od wyrazu „hell -pikeło”, tylko od starogreckiego imienia kobiety Ἑλένη – Helene. I jak powszechnie wiadomo, „Piękna Helena” nie była „boginią śmierci”.

  Imie „Lady Gaga” jest imieniem przybranym przez amerykańską piosenkarkę o prawdziwym imieniu Stefani Joanne Angelina. Żadne z tych imion nie ma nic wspolnego z „piekłem”, pomimo, że sama piosenkarka, „Lady Gaga” jest stanistką.

  Wyraz „szatan” pochodzi od hebrajskich wyrazów na „przeciwnik”, „oskarżyciel”, „oszczerca”. W późniejszym okresie Szatana łączy się z demonami jako jego poddanymi lub „opętanymi przez Szatana”, czyli osobnikami typu żydo-Kosiur, ty, Lotna, lub ogólnie ateiści.

  Symbolem Szatana jest „wąż” lub „smok”, „dragon”, a z pewnością nie „światło”.
 • @stanislav 20:12:31
  Obawiam się, że mocno przeceniłeś zdolności percepcyjne Dzidusia.
 • @Zdzich 20:53:44
  Dziduś,
  oto twój walczący Kościółek:

  https://www.facebook.com/vikmanciniofficial/videos/1663657420317971/

  tekst pod filmem:

  Pope Francis kissing the hands of „David Rockefeller, Henry Kissinger and John Rothschild ” (Open your mind )

  Papież Franciszek całuje w rękę „- Davida Rockefellera, Henry Kissingera i Johna Rothschilda” (otwórz swój umysł)
 • @DEUS DRAGON vel Pope Nimrod vel LoneStar vel Bogumił Boguchwał vel lorenco 21:47:53
  Nie bede czytal ani zagladal do zadnych z twoich linkow.
 • @stanislav 20:12:31
  Dziekuję za reportaż. W pierwszym wrażeniu, nasuwa mi się tylko taki wniosek: należy skrupulatnie dobierać dyskutantów.

  Przypadek, który Pan poruszył dotyczy „dyskusji” pomiedzy ateistami i wierzącymi, których podstawy mentalne wykluczają się na wzajem.
  Pan i Mariusz Janowski (którego zupełnie nie znam) nie powinni przebywać nawet w tym samym pomieszczeniu, a co dopiero brać udział w dyskusji. Przecież na tej właśnie zasadzie permamentnie usunął mnie Pan z własnego blogu!
  (A Jankowski Pana zaprosił.)
  Podobnym przykładem może być „dyskusja” pomiedzy mną i Kosiurem, lub świeżo w pamięci „dyskusje” pomiędzy komunistką Hillary Rosenberg Clinton i narodowym patriotą Donaldem Trumpem.

  Zródłem niemożliwości dyskusji pomiędzy ateistami i chrześcijanami jest fakt, że ateiści zawsze mają coś innego na myśli, niż to co mówią lub piszą.

  Weźmy na przykład znany nam obu konflikt z Kosiurem. Kosiur, tak samo jak Pan, jest człowiekiem, który po prostu nie wierzy w istnienie Boga i dla którego Biblia to są „bajki napisane przez Żydów”. Jego sprawa, która zupełnie mnie nie interesuje.
  Tylko, że w Waszych wypowiedziach nie ma nic n.t. nie-istnienia Boga, ale jest dużo n.t. likwidacji ludzi wierzących, i to poprzez ośmieszanie lub bluźnierstwa, które mnie dotyczą.

  Jeśli za „klęski narodowe” obarczył Pan „rolę instytucjonalnego kościoła katolickiego” - w kraju, w którym 95,5% (GUS) ludności deklaruje się jako KATOLIK - to miał Pan wielkie szczęście, że skończyło się tylko na „pośpiesznym zakończeniu spotkania”.
  Swoją postawą, WYKLUCZYŁ Pan Katolików z dyskursu publicznego w Polsce, i o Polsce utajniając fakt, że Pan, tak samo jak Kosiur, utożsamiacie wszystkich Katolików z Żydami, pomimo że jest tylko kilku żydowskich infiltratorów w KK. Jest to kolejne oszczerstwo i bluźnierstwo, nie wymieniając pozostałych debilnych głupot, które Kosiur do mnie i o mnie wypisuje – jako przykład jego idiotycznej walki z Chrześcijanami.

  Wie Pan też dobrze, że wyłączność opiniotwórczą mają w Polsce Żydzi i ich użyteczni idioci. I ich ataków na prawicę i kręgi narodowo-patriotyczne nie da się już dalej biernie słuchać.

  PS: Jesli ma Pan zamiar kontynuować, to proszę w innym blogu.
 • @Zdzich 23:35:40
  //Weźmy na przykład znany nam obu konflikt z Kosiurem. Kosiur, tak samo jak Pan, jest człowiekiem, który po prostu nie wierzy w istnienie Boga i dla którego Biblia to są „bajki napisane przez Żydów”. //


  Tylko jak to się stało ,że tenże Kosiur jest po ślubie kościelnym, dzieci ochrzczone i po innych sakramentach.
  Szok
  Czy tylko na potrzby WPS-u
 • @Husky 23:47:36
  Proste. Ateiści kłamią do tego stopnia, że nawet oszukują samych siebie.

  Justyna Helcyk Żydówką, ha? ;);)
  „Organizacja Marszu Niepodległości spoczywa w żydowskich łapach.”
  Wyraz „stool” znaczy „stolec, a Szatan znaczy „oświecenie”.
  „Anty-żyd” Kosiur zafascynowany i cytujący żydowskiego Kant'a.
  Itd., itd.

  O ich „kanciarstwie” chyba nie muszę więcej pisać.
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 19:27:12
  "PAPIESKI TRON - (PAPA-OJCIEC)

  stool - stolec,

  papal stool - papieski kibel i tron.

  siedzieć na kiblu - siedzieć na tronie"

  Nie ma to jak "nałkofe" podejście.... CRINGE.

  "Jak się pan opamiętasz i uspokoisz, to może poskromisz pan swoje fantazje i weżniesz się pan za trzeźwe myślenie."

  Słyszysz czasem takie głosy? ;-)))))))))))))
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 02:21:19
  Kuźwa, chłopie ogarnij się - jeśli jedno słowo ma kilka znaczeń, to nie oznacza, że te znaczenia są sobie równoważne. I przestań wstawiać te pierdolnięte obrazki, bo zrzygać się można.

  "Ucz się Zdzichu ucz..." - sam się ucz "nałkofcu"
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 02:44:52
  1. Stool : stołek, kibel, stolec, odchody i pewnie jeszcze coś.

  2. Czy "stołek" to jest to samo co "odchody"? Chyba tylko w Twojej głowie.

  3. I kto tu jest nieukiem?
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 03:21:32
  "Więc przeczytaj jeszcze raz od początku, tylko pooowoooli."

  Twoich pseudo-logicznych wypocin wcale nie da się czytać, bo normalnych ludzi odrzuca.
 • @Zdzich 23:35:40
  Zdzichu, ja z tobą i tobie podobnymi nigdy na tym portalu nie dyskutowałem o Bogu, bo to dla mnie za poważny i osobisty temat. Ty i tobie podobni funkcjonariusze KK niewiele macie wspólnego z religijną "bojaźnią i drżeniem"
  Cała twoja "filozofia" sprowadza się do tego, że kto bez gwiazdy Dawida na piersi ( albo bez krzyża na szyi) tego w łeb i zagłuszyć.

  To nie M.Janowski mnie zaprosił ( na co nie za bardzo mógłbym liczyć, gdyż mentalnie, to on pewnie bardzo bliski tobie Zdzichu ? :))) Zaprosił mnie A. Śmiech.

  Z jednym się z tobą zgadzam, że wyłączność opiniotwórczą starają się mieć w Polsce tylko Żydzi lub pożyteczni idioci na ich usługach - nie wiem kim jesteś, ale jak zawrę twoją osobę w tym dwuelementowym zbiorze, to prawdopodobieństwo mojego trafienia = 100%
 • WPS
  Mówiąc językiem młodzieżowym : zajebiste młode Żydki robią wodę z mózgu młodym, naiwnym Polakom:

  https://www.youtube.com/watch?v=jluhrmmQcPQ

  https://www.youtube.com/watch?v=CI1Fr83gqO8

  https://www.youtube.com/watch?v=HQaROHBDSoo

  https://www.youtube.com/watch?v=kV6slRz9Yyw

  https://www.youtube.com/watch?v=fi1vIcvEuKg&t=685s

  https://www.youtube.com/watch?v=oVlDwWS8ZXM ?

  https://www.youtube.com/watch?v=pEnn3fhcCC4

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15909114,Naprawde_kompromitujacy_wywiad_kandydatki_Ruchu_Narodowego.html
 • @stanislav 11:20:40
  Nawet nie podejrzewałem, że jesteś aż tak głupi. Koniec dyskusji z tobą.
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 03:58:56
  Dalej nie załapałeś tej "jakże głębokiej logiki" z mojego komentu 03:08:27, tylko lejesz wodę i okrągłe przytyki do mojego rozgarnięcia?

  "Państwo wyrządziło ci wielką kszywdę."

  I wszystko jasne: debilna logika, debilna pisownia.

  Pozdrawiam.
 • @stanislav 11:20:40
  "...Żydzi lub pożyteczni idioci na ich usługach - nie wiem kim jesteś, ale jak zawrę twoją osobę w tym dwuelementowym zbiorze, to prawdopodobieństwo mojego trafienia = 100%"

  Jak na WPS to wirtuozeria argumentacji....

  :-(
 • @Husky 20:36:50
  "Jasku - spokojne
  Teraz ruch nalezy do Kosiura.
  Pozdrawiam"

  Zachowując spokój w oczekiwaniu gorąco odwzajemniam pozdrowienia....
 • @ Autor
  O co chodzi z tymi zdjęciami?
  Kto na nich jest?
  To Pana bliscy?

  Ukłony
 • @Jasiek 19:28:12
  Nie mam pojęcia.
  Nie pochodzę z Otwocka.
  Pewnie kundel Husky zamieścił foto z rodzinnego albumu.
 • @Rzeczpospolita 20:12:15
  Dziękuję za odpowiedź.

  Dobrej nocy.
 • @Rzeczpospolita 20:12:15
  Nie z twojego i nie z mojego
  Już ci pisałem wcześniej o pewnych dobrych zajomych .
  Więcej "ciekawostek" w kolejnych komentarzach
  shalom
 • @stanislav 11:50:37
  Oto przykład paniki " młodych narodowców" pod dyktando " starych " kundli jak Zawisza, Kowalski, czy Ziemkiewicz - w związku z kilkoma słowami prawdy o nich:

  https://www.youtube.com/watch?v=ueTvHwWikRo

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031