Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4054 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Antypolski element sam się obnaża

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak mówi staropolskie przysłowie uderz w stół, a nożyce … itd.

Czasami wystarczy jeden celny strzał i nie tylko liście z drzewa spadną, ale i wszelka antypolska gnida – i zaczyna się straszne "aj waj". Jak mówi staropolskie przysłowie uderz w stół, a nożyce … itd.

Reakcja na mój tekst Polscy nacjonaliści spod żydowskiej sztancy” wywołała pożądaną reakcję. Dlaczego? Bo element, który odniósł się negatywnie i do tekstu i, co warte odnotowania, także do autora, sam ujawnia swoją antypolskość, a w najlepszym razie polityczną głupotę, co i tak właściwie na jedno wychodzi.

 „Aj wajów” na Neon24.pl jest pewnie więcej, ale nie wszyscy realizują się jako komentatorzy, dają jedynie 1*, więc tylko kilka przykładów ich tfu-rczości:

  

 @Autor

Poziom komentowania godny domu wariatów , ale skoro nikt nie zgłasza nadużycia to zostawiam . Swoją drogą cieszy Pana sranie do piaskownicy ?

Repsol

 

„Wrogowie ojczyzny i wrogowie Kościoła dzisiaj dostają szału, bo widzą wielką, ogromną armię patriotów, narodowców i kibiców, którzy mają Boga, Honor i Ojczyznę w sercu. Jestem przekonany, że lewacka propaganda dwoi się i troi, żeby nas zniszczyć. Nie możemy na to pozwolić, jesteśmy Kościołem walczącym, jesteśmy Kościołem wielkiej Polski.” - Ks. Jacek Międlar

Żydo-Kosiur zes..ał się do piaskownicy ze strachu. :))))

Zdzich

 

Wreszcie zrozumiałem, kim Pan jest

jest Pan żydowskim prowokatorem i syjonistycznym agentem na Polin, Panie Kosiur!

Tylko żyd ( najpewniej agent Bnaj Brit ) może tak obrażać tę dzielną dziewczynę

Na codzien musi pan ukrywac swoje chazarskie pochodzenie i mycke nakłada Pan zapewne dopiero do snu

MacGregor

 

Piszę o tym od dawna. Dzięki TT znam już kilka osób z Otwocka. Wiedzą dokładnie o nim wszystko.Ta rodzina od lat pragnie utrzymać ta "słodką tajemnice" przed innymi
Ale wystarczy zajrzeć na strony historyczne żydów z Otwocka.
Tam jest wszystko o nich.

Husky

sic!

 

Osobnik MacGregor zdobył się nawet na paszkwil – niestety bardzo prymitywny i obraźliwy w wymowie, ale obraźliwy szczególnie dla tych, których paszkwilant stara się bronić. Użył bowiem, określenia syjonista – oczywiście w domyśle równoważnego dla rzeczownika Żyd – jako cechy negatywnej. Podobną technikę stosują nieszczęśnicy, niejaki Zdzich i Husky. A rzecz nie koniecznie polega na tym, czy ktoś jest Żydem, czy z innej pochodzi nacji, tylko na tym, kto faktycznie i w jakim celu steruje życiem społeczno-politycznym polskiego narodu. W Polsce jest to mniejszość żydowska i ten stan jest dopiero negatywny, a nie przynależność do tej, czy innej nacji. A wedle tych, w rzeczywistości obrońców Żydów i syjonistów sterujących polskim życiem społeczno-politycznym, określenie kogoś Żydem jest wystarczającym przekleństwem rzuconym na delikwenta. – Więc niech nadal gonią własny ogon.

_____________________

 

 A wracając do kwestii ruchów narodowych polskiej młodzieży, gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości, kto stoi za działaniami kanalizującymi te ruchy, poniższy film stawia przysłowiową kropkę nad i. Młody żydo-katolicki nacjonalista, były ks.J.Miedlar stwierdza jasno i bez ogródek:

 

„na niebezpieczeństwo jakie jest za wschodnią granicą, winniśmy odpowiedzieć budową wielkiej katolickiej Polski”.

 

https://www.youtube.com/watch?v=oVlDwWS8ZXM

 

I wszystko jasne. Międzynarodowe Żydostwo, rządząca IIIRP V żydowska kolumna i żydowska agentura ustawiają polską młodzież pod krzyżem i przeciwko Rosji – ile lat ma ta polityka -? -, ano sięgnijmy do publicystyki R.Dmowskiego, na którego bezczelnie powołuje się żydo-katolik J.Międlar, czy Jana Stachniuka, twórcy Zadrugi.Czy choćby – nie skromnie przyznam – do publicystyki WPS. 

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • @Autor
  Sam to wywołałeś . Actioni contrariam semper et aequalem esse reactionem; sive corporum duorum actiones in se mutuo semper esse aequales et in partes contrarias dirigi.
 • wypowiedz Miedlara z listopada 2015
  Myślę ,że jest młody i naiwny ,a w otoczeniu "żarliwych" jajwajek może się młodemu pomieszać. Ja mu daję szansę na ewaluację. I widzę ,że ewaluuje.
 • Podobną technikę stosują nieszczęśnicy, niejaki Zdzich i Husky.
  No widzisz, metoda "na żydoKosiura" działa

  Nieszczęśniku
 • @@
  ,, Międzynarodowe Żydostwo, rządząca IIIRP V żydowska kolumna i żydowska agentura ustawiają polską młodzież pod krzyżem i przeciwko Rosji ,,

  Nie wiem kto , ale rzeczywiście to robi .

  Oskarżanie Żydów o wszystko , jest praktykowane na całym świecie , głównie dlatego iż posiadają ogromne pieniądze i wpływy . Nie są oni jednak monolitem i tez sie między sobą kłócą . W tym wszystkim jest cos nie tak , bo gdyby rzeczywiście miel tak tak olbrzymie wpływy ..dawno by załatwili swoje sprawy . To wszystko kupy się nie trzyma .
  Jest coś ktoś realizuje swoje cele .. lub zwyczajnie bawi się światem .

  Schodzę na ziemię ..

  ,,Helmut Josef Michael Kohl – niemiecki polityk, w latach 1969-1976 premier rządu Nadrenii-Palatynatu, 1982-1998 kanclerz Republiki Federalnej Niemiec. Kształtował proces zjednoczenia Niemiec i znacząco wpłynął na proces jednoczenia się Europy,,
  Jako Niemiec pomny wydarzeń historycznych w Europie , za wszelką cenę dążył do zjednoczenia Europy ..by nigdy nie było tu wojny .
  No i co mamy ...odradzające się nacjonalizmy i głupotę płynącą z każdej strony . Nagle niemcy stały sie IV rzeszą , co to wszystkich chce zniewalać . Na wschodzie Rosyjski niedźwiedź szykuje się do skoku .
  Zaczyna być budowana nienawiść , tylko adresat nie ten .
  Kościół katolicki stworzył potwora ,nad którym już nie panuje .
  BÓG Honor Ojczyzna i tu na neonie bije to po oczach . Z jednej strony .. jesteśmy w końcu wolnym i suwerennym krajem ..z drugiej wyrastają jak grzyby po deszczu różne organizacje ,przeważnie z krzyżem w ręku i chcą walczyć o wolną Polskę . To znaczy jaką ...?

  Krzyk bo banki nie nasze , zakłady nie nasze , gazety... .. No kurwa a jak to się stało .. amnezja ...... co Merkel z gardła nam wyrwała .

  Wy mądrzy inaczej .... tak sprzedaliśmy to co przebrzydła i opluwana komuna zostawiła .. tak zwyczajnie przejedliśmy ....teraz ciągniemy na kredyt . Jeśli ktoś myśli że o te długi nikt się nie upomni .. to jest w błędzie . Dlatego ten ktoś nas podjudza byśmy się gryźli między sobą i stali drugą Ukrainą .
  Wiem że Ty oskarżasz o wszystko Żydów ... czas byśmy spojrzeli na siebie. Wierzyć mi się nie chce jak wiele jest w Polsce ,,wykształconych,, głupców .
 • @Repsol 20:40:32
  Nie jestem z tobą ty.
 • 5* , Szanowny Panie Kosiur !
  ...
 • WPS
  Bosy, ' zajebisty" warchoł plażowy

  https://www.youtube.com/watch?v=RZC9olanJaM
 • @stanislav 12:34:50
  Cejrowski o "spółkowaniu we wannach"

  https://www.youtube.com/watch?v=qsbr5H08wKI
 • @ Autor
  Już są przeprosiny:

  http://macgregor.neon24.pl/post/137535,przepraszam-pana-kosiura

  „na niebezpieczeństwo jakie jest za wschodnią granicą, winniśmy odpowiedzieć budową wielkiej katolickiej Polski”.

  Może miał na myśli banderowców.... ;-/

  5*
  Ukłony

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930