Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4054 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Na 60 rocznicę rzymskich traktatów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Odżydzenie polskiej polityki – najważniejszym zadaniem

 

 

 

60 rocznica podpisania traktatów rzymskich, kładących podwaliny pod żydowską UE, była okazją do urządzania pochodów i manifestacji z hasłami „kocham cię Europo”. Żydowska gadzinówka Michnika przytacza słowa starego, nowego, przewodniczącego RE: Nasza Unia stanowi gwarancję, że wolność, godność, demokracja i niepodległość będą naszą codzienną rzeczywistością.

Jedno zdanie, a tyle mieści w sobie kłamstw. Nawet publicyści żydowierczego Kościoła, który od 1947r. pospołu z żydowską finansjerą USA i Wlk.Brytanii oraz z żydomasonerią brał czynny udział w pracach nad „jednoczeniem Europy”, nie ukrywali konieczności likwidacji suwerenności państw i narodów jako oczywistej konsekwencji tworzenia na ich gruzach nowego, „wspólnotowego” organizmu. Sam Kościół także rozumiał wyższą konieczność ponoszenia na ten cel ofiar – np. faktyczne obalenie rządów katolickiego prezydenta Francji, gen.Ch. De Gaulle’a, w wyniku żydowskiej rebelii z 1968r.

 

 25.03.2017, Warszawa – manifestacja „kocham cię Europo”. Tego typu imprezy organizują żydowskie środowiska, ale udział w nich biorą także niezbyt roztropni Polacy, zindoktrynowani przez powszechne żydowskie media i kontrolowaną przez żydostwo oświatę. Ale nie należy do takich imprez przykładać większej wagi. W końcu „komuna”, którą Żydzi i Kościół obalili, urządzała znacznie większe i liczniejsze manifestacje i to na największych placach i ulicach w całym kraju.

 

Wolność, godność, demokracja -? Na czym mają polegać wedle żydowskiego przewodniczącego RE, jeśli Polakom żydowskie rządy zlikwidowały ponad 10 mln miejsc pracy, jeśli Polacy płacą podatki żydowskiemu bankierstwu – a nie może być inaczej przy zadłużeniu przekraczającym 1800% wielkości budżetu państwa -, jeśli Polacy są ekonomicznie przymuszeni do opuszczania własnego kraju, jeśli realizowana jest systematycznie polityka pauperyzacji Polaków, jeśli zagrożony jest byt i trwanie narodu, jeśli żydowskie rządy prowadzą politykę jawnej prowokacji wobec Rosji i sąsiedniej Białorusi?

Dlatego, tak jak żydowskie i Kościelne elity „Naszej Europy” świętują swoje zbrodnicze rocznice zniewalania narodów Europy, poniższy tekst musi być systematycznie przypominany.

Tekst z maja 2012r.

Odżydzenie polskiej polityki jest zagadnieniem priorytetowym. Bez skutecznego rozwiązania tego problemu w duchu polskiego interesu narodowego nie tylko nie będzie możliwy rozwój ekonomiczny państwa, ale nie będzie możliwe przetrwanie zarówno Narodu i Państwa Polskiego.

____________________________________________________

 

Odżydzenie polskiej polityki – najważniejszym zadaniem

 

„Bankrutujący obecnie ustrój gospodarczy świata, który rozmaici ekonomiści określają rozmaicie, można by śmiało nazwać ustrojem żydowskim. Ta nazwa mu się należy zarówno ze względu na rolę, którą Żydzi odegrali w jego wytworzeniu, na pozycję, którą w nim zdobyli, na charakter, które mu nadali, jak i na zyski, które im przyniósł. Jeszcze bardziej narzuca się ona wobec wpływu, jaki ten ustrój wywarł na psychikę europejska, a który wyraża się w powszechnym zażydzeniu moralnym człowieka europejskiego.

 (…) Aczkolwiek na dzisiejszym bankructwie tego ustroju Żydzi starają się zarabiać (…), to jednak upadek tego ustroju jest przede wszystkim upadkiem żydostwa.”

Przewrót”, str. 177 – Roman Dmowski 1933r.

 

Jak pokazuje historia polityczna Europy ostatnich 200 lat sytuacja polityczna w Europie Środkowej, a w niej leży Polska, która najbardziej nas interesuje, nie jest stabilna. Upadały państwa, europejskie imperia przesuwały swoje granice, toczyły ze sobą wojny, rozpadały się, następowała restytucja państw (np. Polska), powstawały i upadały obozy (np. obóz socjalistyczny).

Współczesna Europa, jej struktura polityczna, poczynając od okresu jeszcze sprzed I wojny światowej, jest rezultatem działalności światowej finansjery żydostwa anglosaskiego i judeomasonerii oraz uzyskującego względem nich niezależność polityczną i finansową żydostwa europejskiego, w ramach stworzonej przez żydostwo anglosaskie i judeomasonerię Unii Europejskiej. Stąd dający się zauważyć i narastający polityczno-finansowy konflikt w łonie samego żydostwa, między żydostwem anglosaskim i europejskim lub miedzy USA i UE.

Poważna analiza polityczna nie może i nie powinna przyjmować założenia, że słabnące politycznie i gospodarczo zarówno USA i UE będą niezmiennym (stałym) gwarantem stabilności sytuacji politycznej państw w rejonie Europy Środkowej.

Obszar Polski jest uwzględniany w aktualnej strategii obronnej (i politycznej) współczesnej Rosji. I nie można dziwić się takiej strategii władz Rosji. Każde państwo dbające o swoje bezpieczeństwo chciałoby mieć jak najszerszą strefę ochronną (czy buforową) składającą się z państw zaprzyjaźnionych, współpracujących, czy też podległych i uzależnionych. Tu trzeba jeszcze dodać, że Rosja posiada zarówno środki i siły, żeby cele swojej strategii osiągać. Te środki i siły są tym większe im słabszą staje się pozycja USA i UE (czyli światowego żydostwa) – głownych wrogów Rosji.

To, czy Polska znajdzie się w strefie politycznych wpływów Rosji w żaden sposób nie zależy od nas Polaków, a jeszcze mniej od pozycji politycznej i gospodarczej Państwa Polskiego pozostającego pod żydo-władzą. Natomiast, od nas, Polaków, zależeć może, czy dla Rosji staniemy się państwem zaprzyjaźnionym, współpracującym, czy też podległym i uzależnionym, traktowanym instrumentalnie – tak zresztą jak jesteśmy traktowani dzisiaj przez USA i UE i jak byliśmy traktowani przez żydo-bolszewicki ZSRR do 1953/56r.

Państwem zaprzyjaźnionym, współpracującym z Rosją (a może i nadal członkiem UE, jeśli przetrwa i zmieni charakter z syjonistycznego na narodowy) i jednocześnie odbudowującym swoją suwerenność, pozycję gospodarczą i polityczną możemy być jedynie wtedy, gdy zlikwidujemy w Polsce żydo-rządy, gdy żydostwo zostanie bezwzględnie wyeliminowane z życia politycznego Polski. Jedyną drogą do osiągnięcia tego celu może być systematyczna praca nad budową polskiego ruchu narodowego – nie ma innej drogi (oczywiście nie chodzi o RN Winnickich, Bosaków i innych, czyli o RN z żydowską czapką).

Jeśli nie zdołamy tego celu osiągnąć będziemy skazani na wyniszczające kraj i naród żydo-rządy, których jedynym celem politycznym są wszelkie korzyści ich nacji i których władza zawsze będzie realizowała podległość Polski i Polaków względem dowolnego politycznego hegemona w tej części Europy.

Dla USA, dla UE, czy dla Rosji nie miało,  nie ma i nie będzie miało znaczenia, kto wprowadzi Polskę w obszar ich wpływów. Ma to natomiast zasadnicze znaczenie dla nas, Polaków.

A dla żydostwa w Polsce jest całkowicie obojętne, komu będą się wysługiwali – dowodzi tego cała historia żydostwa w Polsce. Po 1926r. wysługiwali się USA (żydostwu anglosaskiemu – światowej finansjerze), po 1944r. żydo-bolszewii ZSRR , po 1989r. USA, po 2004r. UE, niebawem może to być Rosja, a potem, kto wie, może i Chiny.

 

”Historia narodów nie jest idyllą. Jest ona łańcuchem walk ciężkich, w których duch ludzki mężnieje. Nieraz narody drogo płacą, gdy pierwiastek poważnej walki, walki o rzeczy istotnie doniosłe, znika z ich życia. Nie ma dla narodu nic gorszego, jak gnicie, w którym obojętnie najpotworniejsze zło się znosi. Natomiast walka o to, co ludziom jest drogie, za co gotowi są życiem zapłacić, jest czynnikiem twórczym.”

Przewrót”, str. 22 – Roman Dmowski 1933r.

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • @Krystyna Trzcińska 17:45:14
  Jeszcze nigdy w historii, nie było 60 lat pokoju w Europie.
 • @Talbot 18:00:05
  A wojna "domowa" w Grecji 1946-49 - faktycznie wszczęta przez żydostwo anglosaskie, które zwalczało greckich socjalistów? Później zamach stanu wysługujących się żydowskim USA czarnych półkowników, którzy wprowadzili wojskową dyktaturę w 1967r. (byc może z tych wzorów korzystała junta Jaruzelskiego-Kiszczaka - cel ten sam, co w Grecji, czyli władza dla światowego żydostwa).

  A wojna w Jugosławii z poczatku lat 1990., gdy żydowskie USA bombardowały zakłady produkcyjne i miasta -?

  A demontaż bloku wschodniego w latach 1980/90 - wojna hybrydowa bez udziału wojsk inicjowana i prowadzona przez duży USrael?

  A w 2008r. wojna Gruzji z Rosją z polecenia dużego USraela?

  A żydo-rebelia na Ukrainie - od 2013r. żydowskie USA prowadzi wojnę z Rosją? I tylko dzięki polityce rosyjskiej żydostwo nie mogło rozszerzyć tego konfliktu.

  To działania wojenne, a było przecież wiele żydowskich rebelii wewnetrznych, choćby dla przykładu "rewolucja goździków" w Portugalii w 1974r.
  _________________________

  Pan sobie pouzuepełnia braki w wiedzy historycznej - przyda się w szerzeniu rusfobii. Pańska działalność zyska przynajmniej na wrażeniu prawdopodobieństwa.
 • Autor
  " Jedyną drogą do osiągnięcia tego celu może być systematyczna praca nad budową polskiego ruchu narodowego – nie ma innej drogi (oczywiście nie chodzi o RN Winnickich, Bosaków i innych, czyli o RN z żydowską czapką)."

  Problem w tym, że czyniąc to otwarcie i według "demokratycznych" zasad można trafić do więzienia (Piskorski).


  Cytat z Dmowskiego przemawia do polskiego ducha, tylko że ludzie tak są zawiedzeni Solidarnością, że prędko się na coś podobnego nie nabiorą.
 • @AgnieszkaS 19:24:46
  JEDNEGO (czy nawet tysiąc) "Piskorskich" MOŻNA
  wsadzić "do pudła", ale co, jeśli
  będzie ich 10-100tys?

  (ile mają dziś "resorty siłowe" RAZEM?)
 • W Bielsacie Żyd wyje i ubolewa - nie udała się żydo-rebelia - kompletna klapa, a tyle naszych pieniędzy Żyd wydał
  Pisałem 23.03.2017:

  Nie będzie żydo-rebelii na Białorusi - http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/137647,nie-bedzie-zydo-rebelii-na-bialorusi
 • @Rzeczpospolita 22:36:52
  Wyje też Dudłaj ,czemu dał wyraz w tela-visji PISsrael i chazar Trwam.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930