Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
607 postów 4220 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Żydo-reżim IIIRP demontuje bezpieczeństwo Polski i Polaków

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rzecz wydaje się bez precedensu, żeby władze własnego kraju wystawiały go jako obszar dla wojennych planów syjonistycznego imperium USA, skazując polski naród na barbarzyństwa wojny.

Począwszy od 1990r. żydowski reżim IIIRP nie tylko demontował polską armię sprowadzając jej stan liczebny oraz wyposażenie militarne, w tym transportowe, do poziomu, który uniemożliwia nie tylko ewentualne działania obronne, ale uniemożliwia nawet wykorzystanie armii w warunkach klęsk żywiołowych, np. powodzi. A te, w wyniku zaniedbań, zaniechań, wręcz całkowitego regresu wodnych melioracji w rolnictwie (regresu całej gospodarki), są coraz częstsze. Żydowskie rządy zlikwidowały niemal całkowicie produkcję zbrojeniową, zaplecze badawcze, naukowe, doświadczalne. Zniszczono nawet dokumentację archiwalną o jednostkach wojskowych, o wojskowym sprzęcie, także polską dokumentację projektową uzbrojenia, jakby to wszystko nigdy nie istniało.

Nie będę pisał o angażowaniu Polski po stronie agresywnej, zbrodniczej i imperialnej polityki syjonistycznych USA. O tych faktach dostatecznie informują nas powszechne żydowskie media jako o „misjach niosących demokrację”. Pozostaje tylko kwestia właściwego osądu żydowskich rządów i interpretacji ich przestępczej działalności, interpretacji z polskiego narodowego punktu widzenia i z punktu widzenia prawa międzynarodowego.

Realizowana przez żydowskie władze IIIRP polityka gospodarcza w zakresie przesyłu nośników energii przez terytorium Polski również wchodzi w zakres bezpieczeństwa państwa – żydowski reżim IIIRP nie zgodził się na budowę gazociągu z Rosji do Europy przez terytorium Polski.

Przesył gazu z Rosji do Europy to nie tylko bezpieczeństwo energetyczne (gospodarcze), to także bezpieczeństwo polityczne na wypadek wojny w Europie. Przesył gazu z Rosji do Europy przez nasze terytorium mógł stanowić dodatkową gwarancję dla bezpieczeństwa Polski i to zarówno w przypadku zagrożenia wojną przeciw Rosji ze strony USA, jak i z kierunku przeciwnego, czyli ze strony Rosji – choć ten kierunek jest mało prawdopodobny, ponieważ od 1945r. to USA wiodą światowy prym jako agresor na wszystkich kontynentach.

Kto negocjował z Rosją budowę gazociągu Nord Stream I, a teraz negocjuje budowę Nord Stream II – gazociągu układanego na dnie Bałtyku? Oczywiście NRF – najważniejszy gracz polityczny UE. Jak to możliwe, że żydowskie reżimy IIIRP mają poparcie syjonistycznych USA w sprawie blokowania przesyłu rosyjskiego gazu przez Polskę do Europy oraz blokowania gazociągów układanych na dnie Bałtyku, a jednocześnie NRF negocjuje z Rosją budowę kolejnej nitki tego gazociągu?

Pewnie nie wszyscy wiedzą, że NRF od 1945r. znajduje się pod okupacją USA (żydowskiej finansjery świata anglosaskiego), że wszystkie jej media są żydowską własnością (czy więc to Niemcy piszą o polskich obozach śmierci?), że polityka władz NRF musi uzyskać konieczną aprobatę USA, do czego zobowiązuje się każdy kolejny kanclerz NRF w czasie obowiązkowej, pierwszej, zagranicznej, wizyty właśnie w USA. – Niemiecka mapa” (Die deutsche Karte) Gerd-Helmut Komossa, były szef kontrwywiadu NRF https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/03/09/w-jakunin-prezes-rosyjskich-kolei-panstwowych-o-istocie-nwo/

A zatem:jak to możliwe i co to oznacza, że NRF i IIIRP znajdujące się wewnątrz jednego politycznego obozu – wewnątrz UE, stworzonej i kontrolowanej przez USA (przez żydowską finansjerę i Kościół),gdy zarówno NRF i IIIRP są od USA uzależnione i realizują w wymiarze strategicznym wyznaczoną przez USA politykę, a w kwestii przesyłu rosyjskiego gazu do Europy realizują całkowicie odmienne wytyczne Waszyngtonu? Otóż ten pozorny paradoks posiada proste i jednoznaczne wytłumaczenie. Strategiczna polityka USA – polityka Międzynarodowego Żyda -, zakłada utrzymanie swoich wpływów w Europie zachodniej możliwie jak najdłużej, stąd dążenie do zapewnienia bezpieczeństwa energetycznego przez dostawy rosyjskiego gazu – najtańszego gazu dla Europy (dla IIIRP jest najdroższy – ? https://rzeczpospolitapolska.wordpress.com/2015/11/27/zydow-gazowe-wojny-z-rosja-walcza-i-placa-polacy/)

Obszar Europy środkowo-wschodniej, zwłaszcza Polski, w tych samych planach USA przewidziany jest jako pole minowe – nie do przejścia dla Rosji i jako ewentualna strefa konfliktu militarnego z Rosją, a to stworzyłoby niebezpieczeństwo przerwania dostaw gazu dla Europy zachodniej, gdyby gazociąg przebiegał przez obszar Polski.

Jednocześnie polityka USA wobec całej Europy wymusza likwidację produkcji energii z surowców własnych, co pozwala w ramach tej samej strategii USA, w razie utraty kontroli nad Europą odciąć ją od rosyjskiego surowca przez zniszczenie gazociągów.

Rządząca IIIRP syjonistyczna banda, która w tej polityce – w polityce zbrodni na polskim narodzie -, bierze świadomy udział tym samy zasługuje na jedno, na szubieniczny sznur.

Ci z nas, którzy ulegają żydowskiej medialnej propagandzie i biorą udział w wyborczej rywalizacji między PO, PiS i podobnymi żydowskimi tworami, „analizują” ich „wyborcze programy” i prezentowane w żydo-mediach wypowiedzi  – co powiedział Kaczyński, a co Schetyna ? …,itp., itd. -, muszą wydać się Międzynarodowemu Żydowi wyjątkowo zabawni.

 

Dariusz Kosiur

Zapisz

KOMENTARZE

 • Zaraz zlecą się psy wojny i będą szczekać na pana Kosiura,
  zobaczymy kto pierwszy rzuci w pana kamieniem ?
 • tak
  Logiczne i zrozumiałe argumenty, jesteśmy przygotowywani do spełnienia roli adekwatnej do naszej świadomości .5*

  pozdr
 • Dość długie, jednak ważne.
  Prawo żydowskie o gojach – Andrzej Niemojewski, 1918

  Niniejsza publikacja to „Prawo żydowskie o gojach” z 1918 roku, autorstwa Andrzeja Niemojewskiego (1864-1921). Przedstawia prawa żydowskie skierowane przeciwko gojom (nie-żydom) w sprawach biznesowych, prawnych i życiu codziennym. Umieszczamy również do pobrania zdjęcia tej książki złożone do formatu PDF.

  http://tworczosc.org/wp-content/uploads/2017/01/okladka.bmp.jpg

  Żydzi talmudyczni stanowią zamknięte w sobie społeczeństwo i rządzą się między sobą swoim prawem. Prawo to w stosunku do obcych, czyli gojów, jest bardzo surowe. Ponieważ żydzi talmudyczni żyją wśród nas, przeto powinniśmy poznać to ich względem nas tak surowe prawo. Zasada łacińska brzmi: Ignorantia juris semper nocet, nieznajomość prawa zawsze szkodzi. Tedy zaznajomić rodaków, bodaj w zarysie, z prawem żydowskim jest obowiązkiem pisarza polskiego. Przepisy poniżej umieszczone są prawem (halacha) w ścisłym znaczeniu tego słowa a nie mniemaniami zawartemi w piśmiennictwie żydowskim i dlatego przedstawiają dla nas taką wagę. Wykaz, który tu podaję, nie jest bynajmniej pełny, ale zawiera rzeczy najważniejsze i z pewnością przyda się naszym prawnikom, moralistom, nauczycielom, politykom, kupcom i rolnikom.
  -----------------------------------------------
  Całość pod linkiem:
  http://tworczosc.org/prawo-zydowskie-o-gojach-andrzej-niemojewski-1918/
 • ŻYDOWSKIE KONCERNY PRZEJMUJĄ POLSKĄ WODĘ PITNĄ
  https://jarek-kefir.org/2015/10/27/zydowskie-koncerny-przejmuja-polska-wode-pitna/
 • Demontuje i deprawuje!
  SKANDAL! Amerykańska armia w Polsce handluje narkotykami!

  Żołnierze z Giżycka wpakowali się w nie lada kłopoty. 5 mundurowych z 15 Brygady Zmechanizowanej, oraz 6 cywili odpowie za rozprowadzanie narkotyków w jednostkach wojskowych na Warmii i Mazurach. Ich zatrzymanie to efekt współpracy Żandarmerii Wojskowej i policji. Podejrzani przyznali się do winy. O ich dalszym losie zdecyduje sąd – podaje FAKT24.PL.
  Do zatrzymań doszło w poniedziałek, 8 maja na terenie powiatu giżyckiego. W ręce mundurowych wpadło łącznie 11 osób – 5 żołnierzy z 15 Brygady Zmechanizowanej, oraz 6 cywili. To członkowie grupy, która handlowała narkotykami. Środki odurzające rozprowadzała w jednostkach wojskowych na terenie Warmii i Mazur.
  Na trop przestępców wpadli funkcjonariusze Żandarmerii Wojskowej i policjanci. Jak poinformowali, w miejscach zamieszkania zatrzymanych odnaleźli ponad 70 krzaków konopi indyjskich, amfetaminę, marihuanę i akcesoria służące do ważenia narkotyków. Zabezpieczyli też ponad 1700 porcji środków odurzających.
  Podczas śledztwa Żandarmeria Wojskowa otrzymała informację, że amerykańscy żołnierze byli zamieszani w handel narkotykami, a wielu z nich padło ofiarą uzależnienia. Ppłk Steven Gventer, dowódca Batalionowej Grupy Bojowej NATO stacjonującej w obok Orzysza, zaczął dochodzenie w tej sprawie.
  Śledczy chcą ustalić jak bardzo rozpowszechniony jest proceder handlu narkotykami i kto jest w niego zamieszany. Okazuje się, że oprócz samych żołnierzy, którzy biorą narkotyki, w proceder zamieszani są również miejscowi, w tym policja oraz nastolatki, handlujące marihuaną po domach. Amerykanie przewozili narkotyki na pokładzie wojskowego samolotu transportowego.
  We wtorek podejrzani usłyszeli zarzuty. Odpowiedzą za handel narkotykami. Grozi im za to 10 lat więzienia. Członkowie grupy przyznali się do winy. Sąd zastosował wobec nich policyjne dozory. Sprawą zajmuje się Wydział do spraw Wojskowych Prokuratury Okręgowej w Warszawie.
  Za: http://dziennik-polityczny.com/index.php/spoleczenstwo/6768-skandal-amerykanska-armia-w-polsce-handluje-narkotykami
 • @lorenco 20:52:23
  To ta sama jednostka , z której trzech trepów - major i dwóch ppłk w tym jeden z nich synalek generała "bohatera" z Iraku-nachlanych jak swinie zrobiło rozróbę w knajpie przy kanale w Giżycku. Wezwana policja- policjantka,policjant i jeden strażnik miejski -zostali pobici przez pijanych gierojów. W dniu tym ,gdy dziarsko leli wódę do gardła ,jednostka ćwiczyła na poligonie. Jak wiadomo "generałów w Polin nic nie rusza.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930