Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
880 postów 9157 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Jeśli kapitalizm mamy żydowski to afery także

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Amber Gold uzyskał wszystkie potrzebne pozwolenia na prowadzenie swojej działalności gospodarczej (?).

 

Twierdzenia, że kapitalizm mamy żydowski udowadniać chyba nie trzeba, wystarczy prześledzić światowy i krajowy, czyli istniejący w IIIŻydo-RP, system bankowy pod kątem panujących w nim zależności i własności. Kto ma ochotę i czas może podjąć dodatkowy trud – ale raczej syzyfowy – doszukania się Polaków wśród osobników pełniących najważniejsze funkcje polityczne, gospodarcze, medialne, itd., itp. w IIIŻydo-RP.

 

Czemu zatem służy sejmowa komisja ds. Amber Gold?

Proszę tu zwrócić uwagę, że w nazwie komisji nie występuje termin „afera”. Pełna nazwa tej komisji jest następująca: „Komisja Śledcza do zbadania prawidłowości i legalności działań organów i instytucji publicznych wobec podmiotów wchodzących w skład Grupy Amber Gold”, skrót SKAG (Komisja Śledcza ds. Amber Gold) – powołana uchwałą Sejmu VIII kadencji z 19 lipca 2016r.

A wiec, nieprawidłowości (w tytule komisji nie występuje nawet termin nieprawidłowości!)  w funkcjonowaniu Amber Gold i owszem mogły mieć miejsce, ale o aferze związanej z finansami nie może być mowy. W świat finansów wkraczać nie wolno, to sfera trudna i zastrzeżona. Tą sferą w cywilizacji judeo-chrześcijańskiej albo zachodniej jak kto woli, zajmuje się jedynie i wyłącznie, z prawem do czerpania za ten trud wyłącznych korzyści, wybrany naród.

Komisja ds. Amber Gold służy zatem syjonistom z PiS do kopania syjonistów z PO i niczemu innemu więcej – to znaczy tego typu widowisko – żydowskie igrzysko – jest przeznaczone dla nas, dla wyjętej spod prawa – bo prawo w IIIŻydo-RP nie chroni nas, Słowian, Polaków – słowiańskiej gawiedzi. Gdy sanhedryn uzna, że czas odstawić PiS od żłobu – a na pewno tak będzie w kolejnych wyborach, wtedy PO lub KOD lub inny żydo-potwór polityczny, może Nowoczesna.pl, powoła komisję do zbadania nieprawidłowości (raczej prawidłowości) w SKOK-ach na kasę i skopią syjonistów z PiS ku uciesze słowiańskiej gawiedzi. Ponoć poszkodowanych przez SKOK jest więcej niż poszkodowanych przez Amber Gold.

 

Pamiętajmy także o tym, że Amber Gold nie zajmował się handlem pieczarkami, czy używanymi autami, ale pieniądzem, na co w IIIŻydo-RP uzyskał wszelkie wymagane pozwolenia i z pewnością nie obyło się to bez wiedzy żydo-reżimowych władz oraz niezależnych od nich NBP i KNF.

 

A kim w takim razie jest Marcin P.? – I nikt już nie pamięta, że to Marcin Plichta? Być może to taki sam frajer jak niejaki L.Rywin -? Cóż, nie należy grać z szulerami, jeśli nie można ich odstrzelić.

 

Nie żal mi klientów Amber Gold, którzy stracili swoje pieniądze, z pewnością nie należeli do 80% polskiego społeczeństwa nie posiadającego żadnych oszczędności – to także zawdzięczamy żydowskiemu kapitalizmowi. Zresztą Amber Gold stracił swoje aktywa, czyli pieniądze klientów, dopiero wówczas, gdy zajęło się nim „państwo prawa”, czyli IIIŻydo-RP (?).

 

Dariusz Kosiur

 

O prawidłowych nieprawidłowościach w Amber Gold pisałem także wcześniej:

Co wyjaśni sejmowa komisja ds.Amber Gold?

afera_amber_gold_640x0_rozmiar-niestandardowy

Jak wszystkie poprzednie komisje sejmowe wyjaśni tylko to, co będzie wolno jej wyjaśnić. Obserwatorzy tego widowiska będą więc świadkami, jak jedna żydowska partia spycha drugą żydowską partię na gorsze, mniej intratne, pozycje.

Dokładnie temu samemu służy afera z HGW w Warszawie. Nie chodzi przecież o to, żeby ukrócić złodziejski proceder, zresztą nie pozwala na to instalowany przez żydowskie reżimy od 1988r. cały system „prawny”. Chodzi jedynie o to, żeby teraz kradli „nasi” a nie „ich”.

 

W dziejach IIIżydo-RP była tylko jedna afera, która musiała zakończyć się bardzo spektakularnym wyrokiem. Żydowska gadzinówka Michnika chciała uzyskać od żydo-rządu SLD prawo do przejęcia mediów publicznych. Posłańcem między Michnikiem a SLD został Żyd, noszący w czasach PRL dumnie na piersiach medalion z gwiazdą Dawida, L.Rywin. Wniosek powołania komisji sejmowej w/s afery Rywina złożył PiS (?). Okazało się, że jedynym przestępcą został właśnie posłaniec, L.Rywin. A żeby było ciekawiej, surowsze wyroki od głównego i jedynego przestępcy w tej aferze dostał lekarz, który wypisując L.Rywinowi zwolnienie lekarskie poświadczył nieprawdę. Obywatele IIIżydo-RP mogą być dumni ze sprawności aparatu sprawiedliwości.

Jestem jednak przekonany, że Żydzi bardzo przeżywali tę aferę. Kto pamięta „Ziemię obiecaną” W.Reymonta z pewnością zwrócił uwagę na scenę, w której Moryc Welt (w filmie W.Pszoniak) oznajmia Grünspanowi (w filmie S.Igar), że nie zwróci pożyczonych pieniędzy. Żyd oszukał Żyda – rzecz straszna, rzecz niesłychana – i Moryc Welt odchorował swój występny czyn.

 

swiatowy-kongres-agencji-ratingowych-zydzi-zjazd-zydow

 

A zatem, sejmowa komisja ds. Amber Gold nie wskaże nam faktycznych złodziei. Takie prawo posiada jedynie ratingowa agencja Moody’s – ona określa kto, komu i ile może ukraść. Poza tym złoto, kopalnie złota, są domeną zastrzeżoną wyłącznie dla narodu wybranego – a może ktoś spróbuje powiedzieć, czy w treści tego zdania mamy do czynienia z antysemityzmem, czy z syjonizmem (?). Prezydenci USA, którzy chcieli zakłócić Żydom uprawianie ich pobożnego hobby zostali odstrzeleni. Więcej szczęścia miał R.Reagan, który realizował żydowską politykę kolonizowania Europy środkowo-wschodniej. Gdy nieopacznie próbował to hobby ograniczyć oberwał kulką. Przeżył i natychmiast poniechał swoich nieprzemyślanych poczynań.

Nawet żydo-katolicki Kościół dziwnie milczy o procederze okradania polskiego narodu, mimo propagowania Dekalogu i całej etyki. Chyba, iż czyni tak z obawy, że złodziej odpowie przysłowiem „przyganiał kocioł garnkowi” – i co by nie mówić, złodziej będzie miał rację. Bo czy łupienie społeczeństwa przy pomocy zalegalizowanego prawa (Konkordat, wianowanie Kościoła majątkami ziemskimi, itd.) – instalowanego przez żydowskie reżimy od 1988r. – nie jest złodziejskim procederem?

 

Dariusz Kosiur

Amber Gold wśród złodziei – czy przeżyje?

Jak to w końcu jest, czy w systemie żydowskiego kapitalizmu można chronić własne oszczędności zamieniając je na złoto, czy nie? A może sama wiedza o wartości kruszców już nie wystarcza i trzeba wiedzieć coś więcej? – Oto są pytania.

634821999594207738

 

Marcin P. w areszcie – dziwny to areszt

 

Przez wieki złoto stanowiło najpewniejszą lokatę i ochronę oszczędności. Było stosowane do produkcji monet. Im więcej w stopie metali było złota, tym większą wartość uzyskiwał pieniądz. I już wtedy dochodziło do oszustw. Np. w Wlk.Brytanii sprytni Żydzi opiłowywali krawędzie monet, a opiłki przetapiali uzyskując cenny kruszec, który następnie sprzedawali. Tym podstępnym sposobem pomniejszali jednocześnie wartość pieniądza. Za kradzież królewskiego złota groziły wysokie kary, do kary śmierci włącznie. Jednak złodziejski i finansowy „geniusz” Żydów był silniejszy niż strach przed najwyższą nawet karą. A wtedy nie zawsze można było się wykupić od wyroku królewskiego sądu.

Gdy w 1694r., po udanej żydo-rebelii zwanej rewoltą Cromwella, opanowali system finansowy Wlk.Brytanii, zakładając, za zgodą króla i przekupionego parlamentu, prywatny, żydowski, pierwszy bank centralny, Bank of England, zaczęli wytwarzać pieniądze bez ograniczeń i bez pokrycia w złocie, doprowadzając wielokrotnie do poważnych kryzysów w królestwie Brytyjczyków. Jest to już jednak zamierzchła historia.

W latach 1970. rząd USA, a potem wszystkie pozostałe państwa Zachodu likwidowały parytet kruszcu, czyli pieniądz nie posiadał już żadnego pokrycia w złocie – proces „demokratyzacji” Zachodu tworzył mocne standardy.

 

Szkoda, że tego mechanizmu nie rozumie i bagatelizuje wielu skądinąd rozsądnych ekonomistów. Twierdzą oni, że istotą wartości pieniądza jest parytet gospodarczy, czyli, ujmując rzecz ogólnie, wartość wszystkich dóbr i usług na obszarze kraju. Oczywiście jest to istotna ekonomiczna prawda. Jednak, kto i w jaki sposób zagwarantuje, że ilość pieniądza na rynku jest równa wartości dóbr i usług?

Zastosowanie parytetu kruszcu nie musi dzisiaj i nie powinno zastępować słusznego ekonomicznie parytetu gospodarczego, może jednak go uzupełniać będąc zdecydowanym gwarantem policzalności pieniądza w obiegu. Wyeliminuje przestępcze praktyki kreacji pieniądza wirtualnego oraz wprowadzanego przez przestępców pieniądza dodatkowego – nie koniecznie fałszywego (w Polsce do obiegu wprowadzono z zewnątrz wiele miliardów oryginalnych złotych polskich -(?) – dzięki wyprowadzeniu przez prezesa NBP, niejaką HGW, emisji polskiego pieniądza do Wlk.Brytanii).

 

Zatem od lat 1970. żydowscy właściciele światowego systemu finansowego znaleźli się poza wszelka kontrolą i mogli kreować dowolne ilości pieniądza wirtualnego, co skutkuje współczesnym kryzysem, czyli zmniejszającą się ilością pieniądza rzeczywistego na rynku oraz spadkiem jego wartości („Światowy kryzys – geszeft wszechczasów” – D.Kosiur).

styczeń 2015   Dariusz Kosiur

 

Amber Gold – nieżydowski parabank?

W takim oto finansowym anturażu w 2009r. zaczęła funkcjonować firma Amber Gold.

Nie znam właścicieli tej firmy, nie znam także ich prawdziwych intencji. Odniosę się tylko do faktów prezentowanych w powszechnych żydo-mediach, przyjmując, że cel firmy Amber Gold był zgodny z deklarowanym przez jej właścicieli.

 

bilde

 

Zniknęły aktywa Amber Gold -?

Prawnicy prezentują część wywalczonych trofeów. Od lewej sędzia Józef Dyl, mecenas Wiesław Ciekliński, mecenas Marcin Dębiński, sędzia Zygmunt Dudziński, sędzia Grzegorz Zarzycki, sędzia Marek Nowak.

 

Wiemy już, że pieniądz systematycznie traci na wartości. Zatem, posiadając oszczędności w pieniądzach warto je zamienić na coś, co swoją wartość zachowa – np. na złoto, które na światowych rynkach „drożeje”. „Drożeje”, ponieważ jego wartość wyrażana jest w pieniądzach, które tracą systematycznie na wartości.

Amber Gold uzyskał wszystkie potrzebne pozwolenia na prowadzenie swojej działalności gospodarczej – działa, więc legalnie.

Klient wpłacał do Amber Gold pieniądze i stawał się właścicielem ilości złota o wartości równej wpłaconym środkom. Po upływie określonego w umowie terminu lokaty odbierał wpłacone środki oraz swój zysk. Zysk wynikał ze wzrostu ceny złota w czasie trwania lokaty, czyli wynikał on ze spadku wartości pieniądza (minus koszty własne Amber Gold i minus zysk właścicieli firmy). W rzeczywistości ten „zysk” nie tyle był zyskiem, ile nie był stratą ponoszoną z powodu utraty wartości pieniądza, z którą mamy do czynienia zawsze, jeśli  lokujemy pieniądze w bankach.

Zysk oferowany przez Amber Gold był, co oczywiste, znacznie wyższy niż oprocentowanie bankowych lokat, dzięki temu firma ta szybko zyskiwała klientów.

Czy należące do żydowskiego kapitału banki w Polsce mogły sobie pozwolić, żeby okpił je jakiś Polak, jakiś Plichta?

Żydo-media rozpoczęły nagonkę na Amber Gold. To wystarczyło, żeby klienci zaczęli zgłaszać się z żądaniem wypłaty swoich pieniędzy przez Amber Gold. Wtedy banki uniemożliwiły otworzenie firmie kont na wypłaty pieniędzy klientom potęgując ich podejrzenia i uzasadnione pretensje.

Komisja Nadzoru Finansowego ochraniająca żydowski system bankowy złożyła na Amber Gold doniesienie do prokuratury.

 

„(…)najgroźniejszym przeciwnikiem dla biznesu są dziś niektóre banki (istnieją wyjątki), które pozostają w naszym kraju poza jakąkolwiek kontrolą. Są one w stanie narzucić najbardziej absurdalne warunki umowne, przekształcić kredyty w grę hazardową (np. tzw. kredyty frankowe), a przede wszystkim zniszczyć każdego, kogo będą chciały. Wszystkie instytucje nadzoru nad tym systemem mają charakter fasadowy, a osoby obsługujące spory sądowe z bankami zgodnie twierdzą, że przed polskimi sądami nie da się tu wygrać. Jedyną szansą dla biznesu jest unikanie jak ognia zwłaszcza zaciągania kredytów – tak postępuje w zasadzie cały nasz small business i wie, co robi. Władze publiczne stworzyły nad tym systemem parasol ochronny. Płacą za to podatnicy i pośrednio – przez brak dochodów na rzecz sektora finansowego – budżet państwa.”

Istota kryzysu finansowego” – autorzy: Prof. Witold Modzelewski prezes Instytutu Spraw Podatkowych, Jerzy Bielewicz prezes Stowarzyszenia „Przejrzysty Rynek” – Nasz Dziennik, 07.08.2012.

 

Czy „kradzione nie tuczy” ?

Żydo-media, np. GW publikuje całą listę wyroków, które otrzymał właściciel Amber Gold za finansowe przekręty – wyroki są w zawieszeniu, mimo, że dotyczą większych sum niż 100 zł.

Jakiś czas temu dzienniki TV pokazywały filmową relację, jak zamaskowani i uzbrojeni po zęby gladiatorzy strzegący porządku publicznego w „państwie prawa” wyprowadzali skutego zbrodniarza ze sklepu z butami, w który dopuścił się okrutnego przestępstwa. Na buty wartości 150 zł nakleił cenę 80 zł i za tyle chciał je kupić – na tej zbrodni wpadł w ręce stróżów „prawa”.

Czy mam zaufanie do żydo-mediów i do żydowskiej GW, która pisała o mnie „polska wtyczka Łukaszenki”? Pytanie jest retoryczne, więc na nie nie odpowiadam.

Żydowska GW (11-12.08.2012) pisząc na tytułowej stronie o Amber Gold napisała, że:

 

„Klienci parabanków wykazali się naiwnością (…)”

 

Tak, to prawda, ale nie, dlatego, że zaufali parabankowej firmie Amber Gold, tylko dlatego, że uwierzyli, że nieświadomi mieli nadzieję, iż żydowski system bankowy pozwoli Amber Gold działać. Tego typu parabanki stanowią poważne zagrożenie dla lichwiarskich banków, mimo, że nie mogą z nimi konkurować, ale uwidaczniają cały złodziejski proceder żydowskiego kapitalizmu z prywatnym systemem bankowym.

sierpień 2012   Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Historia Polski w duzym skrócie.
  Najpierw zmuszono nas Słowian do przyjęcie żydowskiego Boga.
  Potem przez całe średniowiecze byliśmy niewolnikami żydowskiego Boga.
  W XIX wieku nastał żydowski kapitalizm po rozbiorach pojawiła się Polska zniewolona żydowskim kapitalizmem który przeżerał Polskie elity rodowe.
  W tym kapitalizmie byliśmy niewolnikami żydowskiego Boga i żydowskich oligarchów oraz ich sługusów (czasem Polskich).
  W Rosji doszło do rewolucji i po śmierci Lenina ZSRR stał się pod rządami Stalina żydowskim niewolnikiem (służby specjalne , media, prawie cała rada najwyższa-82% to żydzi).
  Potem przyszła II wojna światowa i Hitler czyścił od żydów Europę (nie tylko Polska była żydowskim niewolnikiem).
  Hitler czynił to w sposób zbrodniczy.
  Żydzi całego świata zniszczyli Hitlera (żydowskie ZSRR Stalina, żydowskie USA...żydowski Londyn).
  Po II Wojnie żydowskie ZSRR Stalina wprowadziło w Polsce żydowskie zasady czyli para żydowski komunizm... łagodniejszy niż w ZSRR.
  Po śmierci Stalina (podobno zamordowanego przez żydów których władzę chciał ograniczać...) nastąp[iła odwilż w ZSRR (Chruszczow) o ograniczenie żydowskiego terroru.
  W Polsce Gomułka przewietrzył Polskie struktury władzy z żydowskiej V kolumny. Nastał okres Gierkowski i niezwykle dynamiczny rozwój Polski.
  Niestety żydowski Bóg nadal rządził polskimi niewolnikami.
  Sojusz globalnej mafii żydowskie z urzędnikami żydowskiego Boga
  doprowadził do powstania "Solidarności" która przy pomocy zainstalowanej w niej we władzach żydowskie V kolumny doprowadziła do upadku wolnej Polski i powstanie III RP czyli kolejnej odsłony żydowskiego kapitalizmu.
  Nowi żydowscy władcy Polski natychmiast rzucili się do rozgrabiania majątku narodowego Polaków wypracowanego po wojnie a głównie w epoce Gierka.
  Ta grabież systemowa, strukturalna trwa nieustannie od 89r (lichwa, nieopłacalne kontrakty, wyprowadzanie zysków z Polski, prywatyzacje przemysłowe ale i jak w Warszawie ... zasobów mieszkaniowych,,, wykorzystywanie polskiego mięsa armatniego w żydowskich wojnach...


  Co dalej ?
  Polacy sami zniewoleni przez żydowskiego Boga nie są w stanie wywalczyć wolności (wyprane przez ambonę czyli urzędników żydowskiego Boga rozumki nie są w stanie zrozumieć co ich zniewala (ambona wpaja im że to komuniści...a takich już nie ma w Polsce od 1968r.. ci co byli wyjechali do Izraela lub żydowskiego USA za sprawą Gomułki..).

  Trzeba czekać na wyzwoliciela.
  w czasie okupacji Hitlerowskiej też czekaliśmy.
 • 5*
  ...
 • @Oscar 18:30:13
  Z tym "zydowskim" Bogiem poszedl Pan za daleko.Po pierwsze jezeli mowi Pan o tym prawdziwym Bogu to nie jest On zydowski lecz calej ludzkosci.A Zydzi sluza od dawien dawna bogu bogactwa Mamonowi czczonemu w Egipcie.
 • @Herkules 05:02:48
  Każdy Bóg jest bogiem wszechświata wg wierzących i Bóg indian, Bóg Papuasów i bóg żydów i Bóg Zulusów...
  A Bogowie innych ludów zdaniem "naszym" to nie bogowie tylko jakieś głupie wymysły.
  I tak należy traktować wszystkich Bogów łącznie z Bogiem żydów bo wszystkie wierzenia to ..tylko wierzenia...czyli prymitywne próby zrozumienia świata przez prymitywnych ludzi...nie rozumiejących świata (we wszystkich religiach to Bóg wszystko robi... i wszystko dzieje się z woli Boga).

  Po wiekach wierzeń.. ludzkość wynalazła naukę która kieruje się logiką dowodami, matematyką a nie wiarą.
  Nauka była przez Boga żydów w średniowieczu zabroniona, karana śmiercią...

  Podtrzymuje swoje stanowisko...
  Wiara to też ideologia.. jak komunizm, kapitalizm czy neoliberalizm...
  tylko powstała dużo wcześniej... już prymitywne plemiona od setek tysięcy lat wierzyły w różnych swoich Bogów.
  Można to uszanować ale dzisiaj nie należy tego przeceniać czy kultywować zbyt głęboko.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031