Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
591 postów 4042 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Z kim spotka się D.Trump w IIIŻydo-RP?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

D.Trump (nie) spotka się z nikim.


I taka jest niestety rzeczywistość. Bo kim w istocie jest Maliniak na urzędzie prezydenta IIIRP? Przecież nawet sporządzona i zatwierdzona przez antypolską agenturę konstytucja tego żydowsko-kościelnego tworu jakim jest IIIRP, sytuuje Maliniaka w piątym, szóstym szeregu reżimowych „polityków”. Bowiem kolejność jest następująca: sanhedryn rozdający polityczne karty – w IIIŻydo-RP jest to Fundacja S.Batorego założona w NY w USA, Trybunał Konstytucyjny – ciało stojące nad konstytucją i konstytucyjnymi organami władzy, szef partii, sejm, senat, rząd, prezydent.

 

Przedstawiciele walczących ze sobą obozów, PiS, PO. W środku szef Fundacji S.Batorego, Żyd, A.Smolar

 

Zresztą cała ta sytuacja, gdy prezydentem kraju zostaje osobnik nikomu wcześniej nie znany, bez politycznego dorobku, a nawet bez politycznego dorobku publicystycznego, jest nie tylko żenująca, ale i absurdalna. I tak dzieje się nie tylko w zażydzonej Polsce, ale i w zażydzonej Francji i w samych USA, w których mężem opatrznościowym i sternikiem imperialnej, syjonistycznej, światowej, polityki był wytrzepany z żydowskiego kapelusza B.Obama, a od niedawna D.Trump.

Międzynarodowy Żyd urządza coraz bezczelniejsze wyborcze hucpy, a ogłupiona przez masowe żydowskie media gawiedź – społeczność „międzynarodowa” (choć to Żydzi są międzynarodem) -, jak stado baranów poddaje się tym manipulacjom. W Europie, w Polsce, wielu jest nawet z tego dumnych i z samozadowoleniem podkreśla, że są „Europejczykami”.

Jestem ciekaw, ilu apologetów PiS pamięta o przemówieniu J.Kaczyńskiego – bezsprzecznie takiego samego syjonisty jak jego brat – wygłoszonym w 2005r. w Fundacji S.Batorego, gdzie obiecywał, że jeśli zostanie premierem, to usunie z sejmu Samoobronę i LPR. Słowa dotrzymał. I nie chodzi tu wcale o kierownictwa tych partii, które miały powiązania z antypolską agenturą, ale o ich ludowo-narodowe, polskie, nie żydowskie, zaplecze, bowiem to ono właśnie stanowiło zagrożenie dla władzy żydowskiej V kolumny.

https://www.youtube.com/watch?v=x9o9m08F5AE

 

 

Film poniżej – istotna treść od 4:15 min.

https://www.youtube.com/watch?v=WBeVEyn0Gz8

 

 

Polityczny infantylizm apologetów PiS nie tylko nie pozwala im dostrzec rzeczywistego kontekstu politycznego, w który wkomponowano Polskę po 1989r., ale upatrują oni w syjonistach Kaczyńskich męczenników sprawy polskiej. To męczeństwo (Smoleńsk) według nich ma oczywiście rosyjskie sprawstwo. Nieszczęśni nie dostrzegają, że zestawiając pchłę i słonia (Kaczyńscy – Putin, IIIŻydo-RP – Rosja) jako podmioty politycznej walki, wręcz wojny, czynią z syjonistycznych karakanów jedynie obiekt kpin i żartów, a z IIIŻydo-RP obiekt politycznego absurdu.

Te tendencje podtrzymuje – o dziwo – sam wódz PiS-u i jego zausznicy organizując budowę pomników brata – w ubiegłym tygodniu zebrała się w Warszawie kapituła Komitetu Budowy Pomników wielkiego przyjaciela Izraela.

 

Niebawem czekają nas większe jeszcze emocje – gdy zaczyna brakować chleba trzeba gawiedzi igrzysk. Żydo-reżim postanowił, więc rozszerzyć formułę pisowskiej miesięcznicy na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie i chce zorganizować kontrmiesięcznicę. Swój udział w spektaklu zapowiedział już znany, światowej sławy noblista, Bolek vel L.Wałęsa. Oj, będzie się działo, gdy naprzeciw siebie staną żydo-katolicy z tego samego Kościoła, uwieszeni tego samego krzyża. Sam A.Fredro nie wymyśliłby zabawniejszej komedyi.

Niech sczezną syjonistyczni polityczni reżyserzy i aktorzy.

Niestety, polska głupota skutecznie broni się nadal, z pewnością stanie po obydwu stronach żydowskich trup.

 

Dariusz Kosiur

 

Komentarz ze srony WPS

autor: julius

Wizyta Trumpa, czyli przyjazd pana do swojego wasala w celu zapoznania się ze swoimi zamorskimi włościami i odpowiedniego ustawienia namiestników, ma na celu wymuszenie pewnych zachowań w przyszłości. Oprócz już słynnego gazu, w który ma być zaopatrywana Polska i pozostałe kraje Środkowo Wschodniej Europy, chodzą słuchy, że mianowicie Ukraina i Rumunia będą kupowały amerykański węgiel. Polski Węglokoks dostał zgodę na import węgla z Rosji, ale po wizycie może się to zmienić. Trump faktycznie dba o interesy amerykańskiego biznesu i pewnie wymuszeń kupna różnych towarów i usług będzie wiecej.

_________________________________

Polska energetyka oparta jest na węglu i ma się świetnie, jest dochodowa, żerują na niej cały bandy usadowione w radach nadzorczych itp. Kopalnie węgla w Polsce ledwie przędą - może jakiś żydowski ekonomista to nam wytłumaczy -? Może wytłumaczy także, dlaczego opłaca się importować surowce energetyczne mimo, posiadania własnych -?

D.Kosiur

KOMENTARZE

 • "SANHEDRYN"
  // kolejność jest następująca: sanhedryn rozdający polityczne karty – w IIIŻydo-RP jest to Fundacja S.Batorego założona w NY w USA //

  - MYŚLĘ, ŻE TEN "SANHEDRYN" TO NIE FUNDACJA BATOREGO, TYLKO ŻYDOWSKI INSTYTUT HISTORYCZNY, ... czyli pozostałość po Centralnym Komitecie Żydów Polskich importowany z ZSRR w 1944 roku

  ... warto to zbadać / To oni "obsługują" Muzeum POLIN
 • Niemiecka gazeta przebiła wszystkich
  Niemiecka gazeta przebiła wszystkich: pisze, że tuż po wojnie Żydzi musieli uciekać z Polski do Niemiec, aby uniknąć śmierci. ,,Tam czuli się jak w raju”.
  Niemiecki ,,Focus” w tekście historycznym na temat powojennych losów Żydów zwraca uwagę, że dla 300 tys. Żydów robiło wszystko, by uciec z Europy Wschodniej do Niemiec


  Zdaniem ,,Focusa”, kierunek niemiecki obrali sobie Żydzi ,,uciekający z Europy Wschodniej, z Republik Bałtyckich, ale przede wszystkim z Polski” (sic!). I nie uciekali przede wszystkim przed Armią Czerwoną, ale ,,przed ludźmi, które dotąd byli ich sąsiadami, znajomymi i czasami nawet przyjaciółmi”.

  Zdaniem niemieckiego dziennikarza, od lata 1945 w Polsce zaczęło znów dochodzić do żydowskich ekscesów – jak podkreśla gazeta, nie wywoływanych przez Niemców, ale Polaków. Celem byli Żydzi, którzy przeżyli niemiecką okupację, Holokaust i właśnie wrócili do domów. Liczyli na spokojne życie w Polsce, gdzie przed wojną żyło ponad 3 miliony Żydów, ale jak podkreśla gazeta, było wielu antysemitów. Już przed I wojną światową Żydzi mieli przenosić się do Niemiec w nadziei na spokojniejsze życie. Dziennikarz podkreśla, że polski rząd w latach 30. nie ustępował wiele niemieckiemu w dyskryminacji Żydów.

  Focus przypomina, że podczas wojny znajdowali się Polacy, którzy ukrywali Żydów, ale byli niektórzy, którzy wydawali ich Niemcom. Robili to po to w celach zarobkowych. Po wojnie trwały prześladowania – jako przykład gazeta podaje tzw. pogrom kielecki. Na oczach Armii Czerwonej doszło do wielu ekscesów i mordów.

  Powołuje się na książkę dwóch niemieckich dziennikarzy Hansa-Petera Föhrdinga i Heinza Verfürtha „Gdy Żydzi uciekali do Niemiec. Zapomniany akapit historii powojennej” („Als die Juden nach Deutschland flohen. Ein vergessenes Kapitel der Nachkriegsgeschichte”), którzy uważają, że pogrom kielecki był ,,smutnym rekordem pod względem wrogości do Żydów w powojennej Polsce”.

  Jak wyliczyli, Polacy mieli zamordować od 600 do 2500 Żydów. Szczęśliwcy jednak zdołali uciec do Niemiec pod skrzydła aliantów w strefach okupacyjnych. Tam w specjalnie utworzonych obozach „Żydzi czuli się jak w raju”.

  Na koniec ,,Focus” wyraża radość, że temat ucieczki Żydów z Polski, gdzie grasował antysemityzm, został poruszony.

  Tekst w języku niemieckim na stronie Focus.
  http://niezlomni.com/niemiecka-gazeta-przebila-wszystkich-pisze-ze-tuz-wojnie-zydzi-musieli-uciekac-polski-niemiec-aby-uniknac-smierci-czuli-sie-raju/
 • @lorenco 17:25:16
  // Żydzi musieli uciekać z Polski do Niemiec, aby uniknąć śmierci. ,,Tam czuli się jak w raju” //

  - To pewnie mowa o tych 300 tyś. kolaborantach co pomagali SS wpychać współbraci min. do komór gazowych / W Niemczech przysługują im nawet emerytury. Formalnie, pracując w obozach byli pracownikami Rzeszy
 • Po co Trump przyjeżdża do Polski?
  W czasie wizyty Trumpa poruszone będą tematy dotyczące:

  -stacjonowania żołnierzy amerykańskich w Polsce

  -importu amerykańskiego gazu skroplonego

  -wydatków Polski na obronność (2.5% GDP)

  -amerykańskiego poparcia dla odmowy przyjęcia przez Polskę muzułmańskich imigrantów

  Trump wygłosi przemówienie przed pomnikiem Powstania Warszawskiego, symbolu walki z niemiecką okupacją.
 • @AgnieszkaS 18:49:31
  2.5% GDP? - To samo można dostać za 2.0% GDP

  - A swoją drogą to Amerykanie powinni nam dopłacać dotacjami na uzbrojenie, jak Izraelowi, ... za pilnowanie ich interesów w Europie. / Ale nie, PiS woli tanio "du*ę sprzedać"!
 • @Ziut Polskę Zbaw 18:32:10
  „Formalnie, pracując w obozach byli pracownikami Rzeszy.” - Bingo!
  Nie zapomnij KAPO, którymi zawsze byli żydzi. W kuchni i „przychodni lekarskiej” też.

  A jeśli chodzi o amerykański gaz, proponuję żydo-Kosiurowi zaprzestanie używania gazu.
 • @Zdzich 19:32:25
  A po ile ten amerykański gaz Polska kupiła? I po ile będzie kupować? Ile będzie kosztował dodatkowo transport, przepompowanie, odskroplenie?
  Bardzo mnie to ciekawi jeśli chodzi o moje rachunki za gaz - mieszkam w bloku i nie mam możliwości opalać chrustem mieszkania czy na nim gotować.
  Proszę o cenę za metr sześcienny gazu dla końcowego użytkownika.
  Nigdzie nie mogę tego znaleźć.
 • @lorenco 19:53:33
  Rozumiem. Tez bylbym wk...ny, gdybym musial placic wiecej za gaz.
  Danych jeszcze nie znam, gdyz szukanie zabiera wiecej czasu, ale znajde.

  Tymczasem, Trump nie jest problemem dla Polski. On dopiero poznaje czym jest Komunizm. Duzo dowie sie w piatek od Putina, dla ktorego ma spory szacunek. Trump dopiero rozpoczal walke. Problem jest tu, w Europie. Zobacz to video:

  https://www.youtube.com/watch?v=zAnGA2N2BBY
 • @Zdzich 20:26:42
  Dobre przemówienie.
  Jednak ponad to, my Polacy wyraźnie zauważamy wzrost cen w sklepach, w kwietniu była znów podwyżka cen gazu - więc ja się pytam - w jakiej cenie kupiliśmy ten pierwszy kontener gazu skroplonego z USA?
  Bo o gaz z Kataru już nawet nie pytam i nie szukam, bo co jeden artykuł na ten temat to inny i zaprzeczający sobie.
 • @Ziut Polskę Zbaw 19:24:09
  "2.5% GDP? - To samo można dostać za 2.0% GDP(...)Ale nie, PiS woli tanio "du*ę sprzedać"!/Ziut/

  Czy pozycję Polski w relacjach z USA można porównać z pozycją Izraela?


  Wydatki na zbrojenia jako procent PKB(GDP) na rok 2009:


  Stany Zjednoczone 4,3%

  Rosja 4,2% (2015)

  Wielka Brytania 2,5%

  Francja 2,3%

  Niemcy 1,3%

  Izrael 7,0%

  Arabia Saudyjska 8,2%

  Zjednoczone Emiraty Arabskie 5,9%

  Jordania 5,9%

  Chiny 6,6%

  Korea Północna 25%
  Llistą 15 krajów o najwyższym stopniu wydatków wojskowych w 2010 r
  ( w miliardach dolarów)

  1 Stany Zjednoczone 661
  2 Chiny 100
  3 Francja 63,9
  4 Wielka Brytania 58,3
  5 Rosja 61,0 (2015)
  6 Japonia 51,0
  7 Niemcy 45,6
  8 Arabia Saudyjska 41,3
  9 Indie 36,3
  10 Włochy 35,8
  11 Brazylia 26,1
  12 Korea Południowa 24,1
  13 Kanada 19,2
  14 Australia 19,0
  15 Hiszpania 18,3

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_pa%C5%84stw_%C5%9Bwiata_wed%C5%82ug_wydatk%C3%B3w_na_wojskowo%C5%9B%C4%87
 • @lorenco 17:25:16
  Raczej niemieckojęzyczna, nie niemiecka gazeta. Żydzi od nowa historię piszą - na własny użytek, nie od dzisiaj zresztą.
 • @AgnieszkaS 23:41:48
  Z pewnością nie moźna porównać pozycji Polski z pozycją Izraela, bo Polska jest golona i strzyżona, a Izrael jest dotowany przez amerykańskich, choć nie wyłącznie amerykańskich, podatników, przy czym interesy Izraela są dla rządów USA ważniejsze niż interesy samych Stanów Zjednoczonych.
 • Autor
  Żydowskie media w USA piszą, że Donald Trump bezpośrednio po wizycie w Polsce pojedzie do Moskwy, aby spotkać się z Putinem na Kremlu.
  Czy zmieni pan wówczas stosunek do Trumpa?
 • Z pozycji Trumpa:
  https://www.youtube.com/watch?v=0pQ8Vo-vpMQ
 • @Talbot 07:58:44
  To z kim spotykają się prezydenci USA jest elementem polityki tego państwa. Jak do tej pory jest to polityka - tak wewnętrzna, jak i zewnętrzna - realizowana w interesie syjonistycznej żydowskiej finansjery.
  D.Trump jest tylko wybranym przez żydostwo aktorem do odegrania wyznaczonej roli.
 • Pierwsze słowa,które wypowiedział Trump na polskiej ziemi,brzmiały
  Gdzie jest Dariusz Kosiur ?
 • @Lotna 01:15:27
  "Z pewnością nie moźna porównać pozycji Polski z pozycją Izraela, bo Polska jest golona i strzyżona, a Izrael jest dotowany przez amerykańskich, choć nie wyłącznie amerykańskich, podatników, przy czym interesy Izraela są dla rządów USA ważniejsze niż interesy samych Stanów Zjednoczonych."

  W USA istnieje bardzo dobrze zorganizowane i silne (politycznie i finansowo) żydowskie lobby, które otwarcie działa w interesie Izraela. Wpływy Polonii na pozytywne rozwiązanie spraw dla Polski są śladowe w porównaniu z presją wywieraną na rząd amerykański przez żydowską diasporę.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930