Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
597 postów 4144 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Powyborcze zmiany w USA – tylko werbalne

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wysłuchajcie Państwo przemówienia kandydata na prezydenta USA, D.Trumpa.

 

 

USA to w dalszym ciągu przodująca demokracja, demokracja cywilizacji judeo-chrześcijańskiej budowanej z sukcesami od 2000 lat.

 

 

  

https://www.youtube.com/watch?v=0pQ8Vo-vpMQ

 

I jakie są Państwa refleksje? Wspaniałe przemówienie, nieprawdaż? Prawie tak dobre i prawie tak uczciwie opisujące polityczną rzeczywistość, jak teksty na stronie WPS. Co prawda w publicystyce WPS precyzyjniej opisujemy źródła zła, no ale być może scenarzyści piszący Trampowi rolę chcą zostawić coś na następną kampanię wyborczą, dla ponownie tego samego lub nowego kandydata.

A teraz skonfrontujmy rozbudzone tym przemówieniem nadzieje z polityczną rzeczywistością kształtowaną w i przez USA pod nowym prezydentem.

 

Polityka wewnętrzna USA

Obniżono podatek CIT z 35% do 15% (pozostałe zmiany podatkowe, zwłaszcza te dla najbiedniejszych obywateli, pozostają na razie w fazie obietnic). Kto się z tego ucieszył? Żydowskie korporacje (podobnie było w IIIŻydo-RP). Osiągną wyższe dochody bez jakichkolwiek inwestycji, a więc bez potrzeby inwestowania w nowe miejsca pracy. Śmiem twierdzić, że w związku z obniżką CIT nastąpi nawet wzrost bezrobocia. Wzrosną także podatki pośrednie dla ludności, bo ubytki w coraz bardziej deficytowym budżecie USA będzie musiał ktoś uzupełnić – oczywiście zrobi to, jak zawsze w żydowskim kapitalizmie, najbiedniejszy podatnik. Żeby nie być gołosłownym przywołam przykład z IIIŻydo-RP.

Zmniejszenie podatku od przedsiębiorstw (CIT) z 40% w 1996r. do19% w 2004r. dało rezultat odwrotny od zapowiadanego przez rządzących (SLD), ale zgodny z zasadami i nauką makroekonomii. Bezrobocie wzrosło z 11% do 19%, wzrosło również obciążenie podatkami gospodarstw domowych, bo braki w budżecie musiał ktoś uzupełnić. Ale obniżkę CIT wychwalały pod niebiosa wszelkie syjonistyczne kreatury, i medialne, i gospodarcze, i polityczne.

 

Polityka zagraniczna USA

Nowe sankcje dla Rosji. Bazy wojskowe USA w IIIŻydo-RP i w Korei Płd. – osaczanie Rosji. Incydenty w z udziałem samolotów NATO w pobliżu rosyjskiej strefy nad Bałtykiem. Zapowiedź dostarczenia uzbrojenia Ukrainie dla wznowienia zbrodniczych działań wojennych w Donbasie. Blokowanie budowy jedwabnego szlaku z Chin do Europy. Militarne atakowanie sił rządowych w Syrii, czyli utrzymywanie i wspieranie światowego syjonistycznego terroryzmu. Zmuszanie Europy do przyjmowania imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki – żydowski plan mordowania państw narodowych, itd., itp.

 

Jednak przemówienie kandydata na prezydenta, D.Trumpa, mimo wszystko należy odnotować pozytywnie. Wynika bowiem z niego dość jednoznacznie, że Żydzi wiedzą, że my wiemy, wiemy o ich zbrodniczej działalności w skali całego globu. Oczywiście o żydowskim sprawstwie wojennych zbrodni i gospodarczych kryzysów, o żydowskim imperializmie, o syjonizmie i terroryzmie, w otwartym tekście kandydata na prezydenta mowy być nie może, w końcu przestępca przyznający się się do swoich zbrodni (tu: zezwalający mówić o nich przyszłemu prezydentowi USA) to coś, co nigdy nie miało miejsca. Tym nie mniej ulegają ograniczeniu syjonistyczna indoktrynacja i retoryka. Ta ostatnia musi już zasadzać się na półprawdach. Jak daleko jest do całej prawdy, która winna zaistnieć powszechnie w przestrzeni publicznej, trudno powiedzieć. Można natomiast powiedzieć, że jest to niezbędny warunek dla pokoju w świecie i dla procesu powrotu narodów i społeczeństw do normalności, jeśli oczywiście wobec winnych zostaną wyciągnięte konsekwencje.

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Autor
  "Nowe sankcje dla Rosji. Bazy wojskowe USA w IIIŻydo-RP i w Korei Płd. – osaczanie Rosji. Incydenty w z udziałem samolotów NATO w pobliżu rosyjskiej strefy nad Bałtykiem. Zapowiedź dostarczenia uzbrojenia Ukrainie dla wznowienia zbrodniczych działań wojennych w Donbasie". -

  --- I tak dalej... I tak dalej...
  Wyciągnęli Trumpa jak królika z kapelusza, a wielu miało nadzieję. Tu pochwalę się, że już w trakcie kampanii prezydenckiej sygnalizowałem niespójność wypowiedzi Trumpa i studziłem nadzieję niektórych.
  5*

  Pozdrawiam.
 • Autor
  W USA jest silniejsza "totalna opozycja", niż w Polsce.
  Daj Trumpowi działać....
  Żydy z USA gadają, że Putin po wizycie w Polsce, pojedzie do Rosji.
  Już pisałem kilka lat temu, że Bilderbergi ogłosili bankructwo lichwiarskiego systemu i zaczną wymieniać Elity - Trump jest tego przykładem.

  Świat pędzi do przodu, a pan chce nadal - aby było tak jak było?
 • Aj waj...
  Trump spotyka się z żydami...
  A Putin z kim się spotyka?


  Netanjahu u cichego sojusznika w Moskwie: nie oddamy Wzgórz Golan

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/04/aaa8-600x325.jpg
 • Autor
  Czy wie pan kto obsadza główne role w Hollywood i dostaje najwięcej nagród Nobla?
  Kto więc obsadził na stanowisku prezydenta mocarstwa atomowego w Rosji?
  To czysto retoryczne pytanie - staram się nie wiedzieć - polityka jest domeną oszustów,
 • @Talbot 17:21:41
  A może ta rozmowa miała taki przebieg:

  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2014/06/16621_470081119788081_1745615918_n.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031