Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
880 postów 9157 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Powyborcze zmiany w USA – tylko werbalne

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wysłuchajcie Państwo przemówienia kandydata na prezydenta USA, D.Trumpa.

 

 

USA to w dalszym ciągu przodująca demokracja, demokracja cywilizacji judeo-chrześcijańskiej budowanej z sukcesami od 2000 lat.

 

 

  

https://www.youtube.com/watch?v=0pQ8Vo-vpMQ

 

I jakie są Państwa refleksje? Wspaniałe przemówienie, nieprawdaż? Prawie tak dobre i prawie tak uczciwie opisujące polityczną rzeczywistość, jak teksty na stronie WPS. Co prawda w publicystyce WPS precyzyjniej opisujemy źródła zła, no ale być może scenarzyści piszący Trampowi rolę chcą zostawić coś na następną kampanię wyborczą, dla ponownie tego samego lub nowego kandydata.

A teraz skonfrontujmy rozbudzone tym przemówieniem nadzieje z polityczną rzeczywistością kształtowaną w i przez USA pod nowym prezydentem.

 

Polityka wewnętrzna USA

Obniżono podatek CIT z 35% do 15% (pozostałe zmiany podatkowe, zwłaszcza te dla najbiedniejszych obywateli, pozostają na razie w fazie obietnic). Kto się z tego ucieszył? Żydowskie korporacje (podobnie było w IIIŻydo-RP). Osiągną wyższe dochody bez jakichkolwiek inwestycji, a więc bez potrzeby inwestowania w nowe miejsca pracy. Śmiem twierdzić, że w związku z obniżką CIT nastąpi nawet wzrost bezrobocia. Wzrosną także podatki pośrednie dla ludności, bo ubytki w coraz bardziej deficytowym budżecie USA będzie musiał ktoś uzupełnić – oczywiście zrobi to, jak zawsze w żydowskim kapitalizmie, najbiedniejszy podatnik. Żeby nie być gołosłownym przywołam przykład z IIIŻydo-RP.

Zmniejszenie podatku od przedsiębiorstw (CIT) z 40% w 1996r. do19% w 2004r. dało rezultat odwrotny od zapowiadanego przez rządzących (SLD), ale zgodny z zasadami i nauką makroekonomii. Bezrobocie wzrosło z 11% do 19%, wzrosło również obciążenie podatkami gospodarstw domowych, bo braki w budżecie musiał ktoś uzupełnić. Ale obniżkę CIT wychwalały pod niebiosa wszelkie syjonistyczne kreatury, i medialne, i gospodarcze, i polityczne.

 

Polityka zagraniczna USA

Nowe sankcje dla Rosji. Bazy wojskowe USA w IIIŻydo-RP i w Korei Płd. – osaczanie Rosji. Incydenty w z udziałem samolotów NATO w pobliżu rosyjskiej strefy nad Bałtykiem. Zapowiedź dostarczenia uzbrojenia Ukrainie dla wznowienia zbrodniczych działań wojennych w Donbasie. Blokowanie budowy jedwabnego szlaku z Chin do Europy. Militarne atakowanie sił rządowych w Syrii, czyli utrzymywanie i wspieranie światowego syjonistycznego terroryzmu. Zmuszanie Europy do przyjmowania imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki – żydowski plan mordowania państw narodowych, itd., itp.

 

Jednak przemówienie kandydata na prezydenta, D.Trumpa, mimo wszystko należy odnotować pozytywnie. Wynika bowiem z niego dość jednoznacznie, że Żydzi wiedzą, że my wiemy, wiemy o ich zbrodniczej działalności w skali całego globu. Oczywiście o żydowskim sprawstwie wojennych zbrodni i gospodarczych kryzysów, o żydowskim imperializmie, o syjonizmie i terroryzmie, w otwartym tekście kandydata na prezydenta mowy być nie może, w końcu przestępca przyznający się się do swoich zbrodni (tu: zezwalający mówić o nich przyszłemu prezydentowi USA) to coś, co nigdy nie miało miejsca. Tym nie mniej ulegają ograniczeniu syjonistyczna indoktrynacja i retoryka. Ta ostatnia musi już zasadzać się na półprawdach. Jak daleko jest do całej prawdy, która winna zaistnieć powszechnie w przestrzeni publicznej, trudno powiedzieć. Można natomiast powiedzieć, że jest to niezbędny warunek dla pokoju w świecie i dla procesu powrotu narodów i społeczeństw do normalności, jeśli oczywiście wobec winnych zostaną wyciągnięte konsekwencje.

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Autor
  "Nowe sankcje dla Rosji. Bazy wojskowe USA w IIIŻydo-RP i w Korei Płd. – osaczanie Rosji. Incydenty w z udziałem samolotów NATO w pobliżu rosyjskiej strefy nad Bałtykiem. Zapowiedź dostarczenia uzbrojenia Ukrainie dla wznowienia zbrodniczych działań wojennych w Donbasie". -

  --- I tak dalej... I tak dalej...
  Wyciągnęli Trumpa jak królika z kapelusza, a wielu miało nadzieję. Tu pochwalę się, że już w trakcie kampanii prezydenckiej sygnalizowałem niespójność wypowiedzi Trumpa i studziłem nadzieję niektórych.
  5*

  Pozdrawiam.
 • Autor
  W USA jest silniejsza "totalna opozycja", niż w Polsce.
  Daj Trumpowi działać....
  Żydy z USA gadają, że Putin po wizycie w Polsce, pojedzie do Rosji.
  Już pisałem kilka lat temu, że Bilderbergi ogłosili bankructwo lichwiarskiego systemu i zaczną wymieniać Elity - Trump jest tego przykładem.

  Świat pędzi do przodu, a pan chce nadal - aby było tak jak było?
 • Aj waj...
  Trump spotyka się z żydami...
  A Putin z kim się spotyka?


  Netanjahu u cichego sojusznika w Moskwie: nie oddamy Wzgórz Golan

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/04/aaa8-600x325.jpg
 • Autor
  Czy wie pan kto obsadza główne role w Hollywood i dostaje najwięcej nagród Nobla?
  Kto więc obsadził na stanowisku prezydenta mocarstwa atomowego w Rosji?
  To czysto retoryczne pytanie - staram się nie wiedzieć - polityka jest domeną oszustów,
 • @Talbot 17:21:41
  A może ta rozmowa miała taki przebieg:

  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2014/06/16621_470081119788081_1745615918_n.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031