Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
597 postów 4144 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Rosja jest, czy nie jest celem ataków światowego syjonizmu?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Marszałek Kulikow do A. Siwaka o likwidacji NKWD i o Putinie

a

„A może by tak przytoczyć słowa marszałka Wiktora Kulikowa, który wyprowadzając Armię Czerwoną z NRD i Polski mówił do premiera Mazowieckiego: „Polska ma prawo, by teraz, gdy rozpada się Związek Radziecki, nie ma jeszcze rządów Litwa, Łotwa i Estonia oraz Ukraina, wystąpić na forum światowym, by Polsce uznano Linie Kurzona, ale na wschód od Lwowa. Bo światowe forum jednoznaczne uznawało, że Lwów był ponad 600 lat polski i granice ustaliło inaczej.

(…) Kulikow już wtedy wiedział swoje i mówił: „Nam Rosji zależy, by Ukraina nie była taka duża. Odbierajcie swoje, bo prawo jest po waszej stronie — podkreślał —i pora sprzyja, by to załatwić.”. I co wtedy zrobił premier Polski (T.Mazowiecki – D.Kosiur), ten skarb i wzór Polaka? Spytał się Adama Michnika, mimo że był premierem, co zrobić w tej sytuacji. Odpowiedź Michnika była jednoznaczna: „To narusza naszą koncepcję polityczną co do przyszłości Ukrainy.”I on też wiedział, że Żydzi zechcą położyć w przyszłości łapę na Ukrainę, więc dlaczego miał ją zmniejszać?

 

 

 

Marsz. Wiktor Kulikow z Władimirem Putinem podczas uroczystości wręczania odznaczeń na Kremlu w Moskwie, 21 listopada 2001

______________________

 

za: https://pekokantylichwiarz.wordpress.com/2016/01/05/marszalek-kulikow-do-a-siwaka-o-likwidacji-nkwd-i-o-putinie/

 

fragment książki Albina Siwaka pt. „Syndrom gotowanej żaby”

„… tenże Żukow obalił też trzeci mit. Żydzi po drugiej wojnie głosili na cały świat, że władzy nigdy nie oddadzą. Mam na myśli władze NKWD w Moskwie. Do dziś można znaleźć opisy modłów dziękczynnych w synagogach na Zachodzie. Dziękowali Bogu, że mają w ZSRR władzę i rozszerzą ją na cały świat. Jak Żukow zastrzelił Berię na posiedzeniu Biura Politycznego i zamknięto Kaganowicza, a Kulikow wybił dwa garnizony moskiewskie NKWD, to Żydom na świecie zrzedła mina…” ;

Wypowiedź marszałka Wiktora Kulikowa do Albina Siwaka ( strona 40-41) „… Ale przy okazji powiem Ci, że nigdy bym nie poszedł do Żyda na doradce, a Żyd nie wziąłby mnie z prostej przyczyny: ja  bym nie poszedł, bo po śmierci marszałka Żukowa zostałem szefem tajnej organizacji, właśnie tej partyjnej „razwiedki”. A ta organizacja właśnie została założona w celu usunięcia Żydów ze wszystkich zajmowanych przez nich stanowisk i funkcji. Czyli odsunięcia ich od władzy i możliwości wywierania wpływu na sprawy państwa i los ludzi.

(…) Otóż kiedy Żukow robił tą czystkę na Biurze Politycznym, to ona by się nie udała, gdybym swoimi ludźmi nie zlikwidował obu moskiewskich garnizonów NKWD. Przecież pół godziny przed godziną wyznaczoną na rozpoczęcie akcji marszałek Żukow zebrał w ministerstwie obrony tych dowódców okręgów podmoskiewskich, którzy mieli wyznaczone konkretne zadania. Ja dostałem rozkaz likwidacji tych obu garnizonów NKWD. A rozkaz był taki:

<< Wszystko co się tam porusza – zlikwidować. Tam nie ma Rosjan. Jeśli źle wykonasz rozkaz, to każę cię zastrzelić. Zresztą, jeśli źle to zrobisz, to oni cię zabiją pierwsi.>>

A Żydzi na świecie doskonale wiedzą, że to ja dowodziłem tą dywizją, której żołnierze wykonali ten rozkaz. Do dziś można uzyskać dane liczbowe zlikwidowanych obu garnizonów NKWD i jest to prawie cztery tysiące ludzi.

I jak ty myślisz – spytał mnie marszałek – gdyby Putin był Żydem, to przyjąłby mnie na swojego doradcę. A spójrz też na to z innej strony. Przede wszystkim jestem oficerem, marszałkiem zostaje się później i za konkretną wiedzę oraz i zaufanie najwyższych władz, i czy ja oficer ze szkoły Żukowa, gdzie o honorze dużo nasz uczono i wpajano, poszedłbym na służbę do Żyda ze swoją przeszłością ? Więc bądź pewny, że Putin to człowiek o korzeniach rosyjskich i ci co dorabiają mu rodowód żydowski doskonale o tym wiedzą. Ale użyli broni bardzo skutecznej przeciwko Putinowi, bo i u nas znaleźli się ludzie, którzy w tą brednię uwierzyli lub mieli wątpliwości czy jest Rosjaninem.

Przypomnę ci – mówił marszałek – że i tobie dorobili rodowód rosyjski. Myśmy  znali tą gazetę Solidarności, gdzie Mazowiecki na pierwszej stronie, wielkimi literami, głosił: <Towarzysz A. Siwak nie jest Polakiem. Rosjanie go przywieźli i wsadzili do KC i Biura Politycznego. Jego rodzice żyją pod Moskwa i nazywają się Siwakow> . No i co ty na to ? – spytał. – Przysłowie mówi, że jak się obrzuci kogoś fekaliami, to coś tam się przyczepi i zostanie…”

 

okladka_GENERAL_STALINA.indd

KOMENTARZE

 • @ Autor
  Na pytanie postawione w tytule odpowiadam twierdząco.

  A za wpis daję 5*

  Ukłony
 • BRAWO! nareszcie konkrety,
  bez narzekania na Katolików ;)
 • @sosenkowski 17:29:03
  Zawsze piszę o konkretach.

  Można oczywiście nie wspominać o udziale "katolików" w polityce, ale brali w niej czynny udział pod skrzydłami instytucji Kościoła.

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2016/01/prymas-wyszynski.jpg

  Redakcja Więzi u Prymasa Wyszyńskiego. Gniezno 1975. Od prawej: Prymas Wyszyński, Tadeusz Mazowiecki, Jan Turnau, Zdzisław Szpakowski, Kazimierz Wóycicki (onieśmielony)

  O tej nieszczęsnej roli "katolików" w polityce tu: http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/135591,zwyciestwo-przyjdzie-przez-maryje
 • @Rzeczpospolita 17:47:25
  Katolicyzm nakazuje nie dyskryminować nikogo i troszczyć się ozbawienia KAŻDEGO. KRK od razu padł ofiarą niemieckiej odmiany "zadrugi" (znanej jako NSDAP), a fotki z rządzącymi klikami - jakie by one nie były - to jedynie środek w realizowaniu MISJI ZABAWIENIA tubylców - jacy by oni nie byli ;)))

  Każdy wie, że Kardynał Wyszyński był prześladowany pod okupacją SSowiecką, gdy protoplaści Autora dopiero wykuwali swą drogę do władzy, jako najemni siepacze aszkeNAZIolskiej wierhuszki "czerwonego lewiatana"
  - vide: http://nowahistoria.interia.pl/prl/news-w-jaki-sposob-sluzby-prl-u-usilowaly-oslabic-pozycje-kardyna,nId,1552498

  PS.
  http://images30.fotosik.pl/234/499c9068588cb688.jpg
 • @sosenkowski 18:17:22
  Pan albo nie zna historii, albo celowo manipuluje faktami.

  Natychmiast po dojściu NSDAP do władzy w 1933r. został podpisany konkordat z Watykanem. Zawarcie konkordatu przez IIIRzeszę z Watykanem skutkowało wysłaniem do obozów koncentracyjnych niemieckich narodowców z tzw. Ruchu Ludendorffa.
  To właśnie Ruch gen. Ludendorffa był odmianą polskiej Zadrugi, a nie szowinistyczna, wzorowana na ideologii syjonizmu, NSDAP.
  NSDAP od początku miała protektorów wśród polityków katolicko – konserwatywnych. To pod naciskiem Eugenio Pacellego (w latach 1930–1939 sekretarz stanu Stolicy Apostolskiej, później papież Pius XII) niemiecki Kościół udzielił rządowi Hitlera zdecydowanego poparcia.

  Nie przesadzajmy z tym prześladowaniem S.Wyszyńskiego (1953-56 przebywał w kurortach dla władzy).
  To nie kto inny, tylko Pius XII powierzył w 1948r. S.Wyszyńskiemu, jako nieprzejednanemu wrogowi socjalizmu, urząd prymasa Polski.
  Dla Kościoła socjalizm był nie do przyjęcia. Pozbawił go całkowicie władzy politycznej i ograniczył materialnie, a mówiąc wprost ograniczył pasożytnictwo Kościoła.
  Nie wolno zapominać, że Kościół uznał nasze zachodnie granice dopiero w 1972r. - w tym kontekście należy także właściwie odczytać list biskupów polskich do niemieckich z 1965r., który powstał w czasie SVII i który powstał z inicjatywy S.Wyszyńskiego.
 • @Rzeczpospolita 20:37:45
  Nieznaczne poparcie parlamentarnej mniejszości Katolików w zamian za obietnicę Konkordatu, to zwyczajna praktyka każdych rządów demokratycznych. Nie umniejsza to winy protestanckiej większości za zbrodnie NSDAP - wszak niemieccy protestanci w wielkiej czci i poważaniu mieli Marcina Lutra, pierwszego protestanta Niemiec, który nie tylko nazywał Żydów „bezbożnymi nędznikami", otwarcie głosił wrogość oraz konieczność odwetu i zemsty na nich, ale i był zdania, że „Żydzi zasługują na śmierć przez powieszenie na szubienicy siedem razy wyżej, aniżeli pospolici złodzieje". - Do tych ostatnich najbliżej właśnie blogerom w stylu autora powyższego wpisu, który miast wagneryzmu fascynuje się lokalnym... "folklorem z toporem" ;)
  https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_g1X0KbAlIlEnUIWmJHNb3H29NaRRGyXr.jpg


  PS.
  Więcej o pogańskich korzeniach NSDAP:
  https://gloria.tv/video/3b4E1gvBM87qC4LeaxFz4kF41
  http://old.niepoprawni.pl/blog/3357/poganskie-korzenie-nsdap

  -
 • @Autor
  Putin obecny to nie tamten Putin, bo jest matrioszką. Współczesny najwyraźniej współpracuje z syjonizmem światowym. O tym trzeba było wspomnieć w artykule, by nie deorientował czytelników.
 • @Mufinek Sposypkom 09:28:32
  Czy przypadkiem szanowny Komentator nie współpracuje z redakcją Marcina Reya z Dobczyc?
  Ale proszę się nie obawiać, nie mam zamiaru odbierać syjonistycznym trollom chleba. Tu na Neon24.pl już są tacy, którzy o współpracy Putina z syjonistami piszą systematycznie, jednak bez większego powodzenia - i warto chyba nad tym brakiem powodzenia chwilę się zastanowić.

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2016/05/marcin-c5bcydc582ak-rey.jpg
 • @sosenkowski 08:38:25
  Jeśli miałbym się posłużyć dialektyką szanownego Komentatora, to powiedziałbym tak:

  Niemiecki nazizm był inspirowany filozofią judaizmu (naród wybrany), a nie pogańskimi religiami, które zresztą, w przeciwieństwie do religii żydowskich, nie były szowinistyczne. Ta sama filozofia (filozofia judaizmu) leży u podstaw katolicyzmu (chrześcijaństwa w ogóle) - religii par excellence żydowskiej. I warto pamiętać przy pomocy jakich środków (oraz w jakim celu) wprowadzano w Europie chrześcijaństwo.

  II wojna światowa była przede wszystkim holokaustem Słowian (nie Żydów, których zginęło ok. 400 - 500 tys.) - a Kościół popierał Hitlera.
  Dzisiaj Kościół wespół z międzynarodową żydowską finansjerą wspiera politykę mordowania państw narodowych.

  Zatem, szanowny Komentator staje w tym samym szeregu, co kiedyś Kościół, potem niemieccy naziści (wśród których znaleźć można zadziwiająco wielu Żydów, choćby H.Himmlera), a dzisiaj te siły, które budują NWO mordując państwa narodowe.
 • @Rzeczpospolita 12:46:30
  Trafne spostrzeżenie - judaizm to w prostej linii prekursor religii państwowej propagowanej przez większość organów NSDAP.

  Natomiast domniemany brak szowinizmu słowiańskiego opisywali:

  W X wieku perski podróżnik i obieżyświat Ahmad ibn Rustah opisał obrzędy pogrzebowe Słowian wschodnich, wraz ze złożeniem ofiary z młodej niewolnicy.

  Świętosław w czasie wojen z Bizancjum miał składać w ofierze więźniów zgodnie z wierzeniami i tradycjami przodków [The History of Leo the Deacon: Byzantine Military Expansion in the Tenth Century, By Alice-Mary Talbot, Denis F. Sullivan]

  Zgodnie z przekazem Powieści Lat Minionych (autorstwa Nestora), jeńców wojennych poświęcano głównemu bóstwu Słowian, Perunowi. Dowody archeologiczne sugerują że praktyki te mogły być częste i rozpowszechnione, sądząc z grobów masowych zawierających spopielone fragmenty ciał większej liczby osób [The early Slavs: culture and society in early medieval Eastern Europe By Paul M. Barford, p.120].

  Na terenie wschodnich Słowian, ofiary z ludzi były zakazane DOPIERO po chrzcie Rusi przez księcia Włodzimierza I w latach 980-tych. [Lavrentevskaia Letopis, also called the Povest Vremennykh Let, in Polnoe Sobranie Russkikh Letopisei (PSRL), vol. 1, col. 102. ]

  Aleksander Gieysztor w swej "Mitologii Słowian" wyraźnie pisze, przy okazji opisu rytuałów kupalnych, o wynikach badań rosyjskiej antropolog Natalii N. Wieleckiej, która: "W cyklu kalendarzowym świąt podstawowych upatruje ślady ofiar ludzkich zastąpionych przez ich symboliczne znaki, jak kukły topione w wodzie lub palone w ogniu." (str.212).

  Jan Tyszkiewicz "Jady bojowe Słowian Zachodnich we wczesnym średniowieczu" (kwartalnik Historii Kultury Materialnej, 1961, Nr 1 oraz Jarosław Kolczyński "Ofiara z człowieka - opisują wspomnienie trzech wydarzeń z końca XIX i początku XX wieku w podgórskich wsiach w Polsce ("Etnografia Polska", t. XLVIV:2000, z. 1-2). "Pierwsze z nich rozegrało się przed około stu laty, drugie i trzecie w latach I wojny światowej. Były to trzy wypadki rytualnego mordu: pogrzebania żywego człowieka w czasie szalejącej zarazy. Pierwszą ofiarą był "bajduk", wędrowny i ułomny żebrak, drugą niemowlę, trzecią stara żebraczka."

  itp. itd. - wszak topór zadrugi służy niby do kojącego głaskania koni, gdy im czosnek za bardzo w nozdrza uderza ;)
 • @sosenkowski 14:20:20
  Składanie ofiar z ludzi to nie szowinizm, to barbarzyństwo.

  Jeśli chodzi o Słowian, to barbarzyństwo to nie jest wystarczająco udokumentowane - w większości przypadków są to przypuszczenia.
  Cóż jednak powiedzieć o płonących stosach w Europie i wymyślnych torturach św. Inkwizycji żydo-katolickiego Kościoła, o barbarzyństwie wypraw krzyżowych wycinających w pień całe etniczne grupy, które nie chciały przyjąć żydo-katolickiej wiary?
  To jest spuścizna po żydo-katolicyzmie - to jest judeo-chrześcijańska cywilizacja.
  Jeśli nawet założyć, że Słowianie byli barbarzyńcami, to jednak ulegli zdecydowanie większemu barbarzyństwu żydo-katolickiego Kościoła - Sacrum Imperium Romanum.

  Pan chyba nie wie, co to Zadruga, a androny o niej zasłyszał w kościelnej kruchcie. Otóż Zadruga oprócz tego, że była miesięcznikiem (1937-39), była także radykalnym ruchem narodowym - nacjonalistycznym, odrzucającym m.in. obcy i wrogi Polsce i Polakom Kościół z całą antykulturą wytworzoną przez cywilizację judeo-chrześcijańską.

  Kościół, jako instytucja wroga wobec narodów i państw zwalczała wszelkie ruchy narodowe nie przebierając w środkach (współpracowała nawet z nazistami).
  Były zakonny ksiądz, teolog, Ludwik Gościński, w krakowskim „Głosie Narodu” (listopad 1937) zamieścił „List otwarty do Papieża”, w którym pisze o kontaktach jezuitów z masonerią w celu koordynacji działań przeciw wspólnemu wrogowi – przeciw nacjonalizmowi.
 • @Rzeczpospolita 18:37:59
  Oczywiście szowinizm to wybitne barbarzyństwo - zaplanowane z premedytacją i na zimno, kilka pokoleń do przodu. Natomiast składanie ofiar z ludzi, to barbarzyństwo pospolite i spontaniczne dla dobra rodziny tudzież plemienia - to prawie, niemalże a jednak nie wyczerpuje w pełni definicji szowinizmu.
  Co do palenia stosów i krucjat, to fakt: Katolicy popełniali je, ale nie w takiej skali jak protestanci i - przynajmniej ostatnio - wyznali winy oraz prosili o przebaczenie.
  Faktem jest też, iż Nacjonalizm bywa potępiany przez KRK, gdyż jako instytucja internacjonalna postrzega nas jako przeszkodę w zjednoczeniu WSZYSTKICH Chrześcijan. Poza tym w archiwach Watykanu nadal pracują historycy, którzy pamiętają iż ruchy nacjonalistyczne rozdmuchali niegdyś (tj. w XIXw) maSSoni dla rozwalania feudalnego porządku.
 • @Rzeczpospolita 12:20:37
  Szanowny Autorze!
  Możesz nie wierzyć w techniki podmian sobowtórów, dla spełnienia strategicznych celów politycznych. Pana sprawa i wiedza. Powiem tyle.
  Jak szanowny Autor objaśni fotki Putina o korzeniach rosyjskich, ze stawiennictwem Putina w ceremoniach żydowskich, podczas których przywdziewa jarmułki? Wiele takich można spotkać.
  Mąż stanu mający swoją rosyjską dumę, nie poniży się do tego stopnia, ale sprawy polityczne z żydami załatwi w swoim ubiorze, a w religijne nie pozwoli się wkręcać, jak nie jest żydem o podwójnym wyznaniu. W tytule artykułu, stawia Autor pytajnik, by czytelnik nad istnieniem ataku syjonizmu światowego na Rosję zastanowił się, więc był ustawiony margines myślowy dla czytających. Ja w wymianę Putina wierzę i podzieliłem się tą wiedzą. Materiały o tym są dostępne w internecie.

  Otóż szanowny Autorze. Ja nie współpracuję z redakcją Marcina Reya z Dobczyc i wolę merytoryczną odpowiedź, skoro pozostawiasz margines myślowy i stawiasz pytajnik w tytule.
  Rosja jest strategicznie rozpracowywana i jedna akcja Kulikowa, mogła być jedynie epizodem, powstrzymującym strategiczny plan chwycenia Rosji w szpony międzynarodowego syjonizmu. Jednak nie skuteczny do końca. Rosja teraz ostro wprowadza plastikowe dowody osobiste według planów NWO, by mieć obywateli Rosji w Waszyngtońskich rejestrach finansowych na przyszłość. Czemu Putin tego nie powstrzymuje? Ma na to szanowny Autor odpowiedź?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031