Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
597 postów 4144 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Międzymorze czy Izrael bis – ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co się roi w zbrodniczych umysłach syjonistycznej żydowskiej międzynarodówki?

 

 

 

– To kwestie o wiele ważniejsze niż pozorowane starcia między PiS i PO, czy weto Dudy. Jednak dla żydo-katolickich umysłów grzmoconych medialną pałą powszechnych żydowskich mediów takie rozważania nie są możliwe.

 

 

 

 

 

Niniejszy artykuł trzykrotnie był usuwany ze strony //niepoprawni.pl/. Jedyny wniosek, jaki można stąd wyprowadzić, to ten, że mimo pozorowanego żydo-katolickiego – fanatycznego i fundamentalistycznego – charakteru tej stronki jest ona prowadzona przez antypolski, syjonistyczny element wspierający żydowską partię PiS.

Z własnego doświadczenia wiem, że znakomita większość portali internetowych jest kontrolowana przez element syjonistyczny. Portale te odzwierciedlają dokładnie te same nurty poglądów politycznych, które możemy odnaleźć w oficjalnych żydowskich mediach – cel: kontrolowanie i manipulacja polską opinią społeczną.
Zauważyłem też interesujące zjawisko, że bandy dokładnie tych samych syjonistycznych lub opłaconych polskich szumowin, administratorów i komentatorów, funkcjonują jednocześnie na wielu portalach. Płynie z tego wniosek także i pozytywny, że ludzkie zasoby syjonistycznej, antypolskiej szumowiny są ograniczone.

 

D.Kosiur

 _____________________

 Poniższy tekst zainspirowany został artykułem „Plan podpalenia Polski”  Bohdana Piętki – //prawica.net/7996

 

 

Pan B.Piętka w swoim, przytaczanym wyżej, artykule analizuje właściwie sytuację, ale jego konkluzje nie dotykają istoty sprawy. Soros, ukraińscy żydo-banderowcy, miejscowe agenturalne stowarzyszenia i fundacje lewacko-syjonistyczne ( Fundacja Batorego, Otwarty Dialog, Krytyka Polityczna itd) i „prawicowo”-syjonistyczne ( ONR, Młodzież Wszechpolska, Gazeta Polska, gwiazdy you tuba w rodzaju Kowalskiego, Olszańskiego vel Jabłonowskiego G.Brauna itd)- to wszystko jedynie posłuszne narzędzia dla zrealizowania szerszego syjonistycznego planu. A plan ten polega na utworzeniu na ziemiach słowiańskich ( tzw. Międzymorza, Trójmorza, czy rozszerzonej Judeopolonii) Izraela bis, po odpowiednio spektakularnie i politycznie przygotowanym zaoraniu Izraela bliskowschodniego, który politycznie i biznesowo jest obecnie już niewygodny, a poza tym generuje koszty, których czas zwrotu wobec demograficznych praw i wzrastającej siły islamu jest zbyt długi, a nawet niezupełnie pewny.

Pan Piętka jest w okowach archaicznego systemu poglądów sprzed niemal 100 lat. Dzisiaj idee endeckie trzeba odczytywać w nowych realiach, a zatem uwolnić się od archaicznego ”antygermanizmu” i  ” totalnego antyukrainizmu” .

Wobec syjonistycznego projektu środkowoeuropejskiego ( Izrael bis) będącego nowym wydaniem ostatecznego rozwiązania kwestii słowiańskiej konieczne jest porozumienie narodowo-patriotycznie myślących elit rosyjskich- polskich- ukraińskich – białoruskich- czesko-słowackich i serbskich ( także niesłowiańskich węgierskich, z tytułu interesu politycznego i cywilizacyjnego, ale po pożegnaniu kryptosyjonisty Orbana).

Nacjonalizm ukraiński ( zapewniając mu dążenie do cywilizacyjnego rozwoju i politycznego równouprawnienia) –  musi być oczyszczony z żydo-baderowszczyzny oraz antypolskiego i antyrosyjskiego zainfekowania, natomiast polski nacjonalizm oczyszczony z żydo-katolickiej i żydo-anglosaskiej propagandy, antyniemieckość zrewidowana wobec podboju Niemiec przez syjonizm (w każdej postaci , od skrajnego, szowinistycznego rasizmu, do syjonistycznego lewactwa i ekofaszyzmu ), antyukraińskie nastawienie winno ulec rewizji, ale nie bezwarunkowej (patrz wyżej), w świetle wielu grzechów I Rzeczypospolitej i Kościoła, polskiego wielkopańskiego sobiepaństwa oraz zdradzieckiej, obłąkańczej polityki piłsudczyzny z lat międzywojennych.

Dla uzupełnienia, mój komentarz do wątku: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/07/15/607-rocznica-zwyciestwa-slowian-pod-grunwaldem/

”Zaś, co do okresu 20 lat, w którym globalne lobby żydowskie zaorze Polskę (jeśli nie będzie silnego, zorganizowanego i zdeterminowanego kontrdziałania), to myślę, że przesadnie długi. Na to tak naprawdę wystarczy najbliższe 5 lat. Sądzę, że w takim terminie syjoniści chcą tego dokonać. Dla powstania Izraela na terenie Palestyny wystarczyło lat 15 (1933 „dojście” Hitlera do władzy, 1948 proklamowanie państwa Izrael w atmosferze skutków II WS: rzekomego holokaustu, powojennych „pogromów” w Polsce, Iraku itd), dla powstania Izraela bis na terenie skleconym z Międzymorza, Wyszehradu i Kołomojszczyzny wystarczy 5 lat w atmosferze „zwycięstwa radykalizmu muzułmańskiego” na Bliskim Wschodzie i „holokaustu bis” w Izraelu, sprowokowanego konfliktu PiSowskich „patriotów” i odmóżdżonych sierot banderowskich lub ich wspólnej ”krucjaty” przeciwko ”carowi” Putinowi.

W rezultacie „wichrów wojny” zużyte POPiSowe marionetki , po posłużeniu się nimi przez syjonistów i biznesmenów amerykańskich zostaną zastąpione (internowane, zabite, wywiezione itd) przez nową generacją namiestników, a w zasadzie władców Izraela bis, używających słowiańskich niewolników do budowy chwały Izraela. Rosja (mając do wyboru zdezorganizowanych, ogłupiałych Polaków, zastraszonych Niemców, spedalonych zachodnioeuropejczyków), zaakceptuje nową linię demarkacyjną ustalając na linii Waszyngton – Moskwa nowe strefy wpływów i zasady PAX Europa oraz zyskania na czasie dla wypracowania w drugim etapie PAX Eurazja.

Co na to Słowianie: Polacy, Ukraińcy, Białorusini, Czesi, Słowacy, Rusini Zakarpaccy, Małorusini i narodowo-patriotyczni Rosjanie ? Oto jest zagadka?! Bo co na to syjonistyczne elity, to już wiemy od kilku lat, a żydowski motłoch?… a kto będzie po nim płakał, no może jedynie syjonistyczni biznesmeni wystawiając nowe rachunki narodom świata za holsocaut.

 

autor:PZ   stanislav

KOMENTARZE

 • @
  Putin jest wdzięczny Izraelowi, że ten potępił obalanie sowieckich pomników.


  //Putin thanks Israel for denouncement of Soviet War Monuments’ toppling in Europe//

  http://tass.com/politics/957140

  PS Wypowiedział te słowa na spotkaniu zorganizowanym przez nikczemną globalną USRaelską organizację CFR
 • Komentarz ze strony WPS
  autor: julius 25 lipca 2017 o 16:21

  Wygląda na to, że na dzień dzisiejszy nie ma takich sił, które mogłyby ten proces zatrzymać. W dodatku Polska do Trojmorza może wejść w okrojonej postaci. Do tej pory takich wypowiedzi ze strony oficjeli rosyjskich nie było a ostatnio wypływają sygnały dla Niemiec, które będą chciały zrzucić w końcu jarzmo amerykańskożydowskie.

  Z Rosji dochodzą też nowe sygnały dotyczące naszego kraju

  Czy Rosja, w obecnych warunkach, ma okazję, aby odpowiedzieć zdecydowanie Polsce za jej ostatnie posunięcia tym bardziej, że ostatnio otwarcie ingerują w niej Amerykanie? Wicedyrektor Instytutu WNP Igor Szyszkin uważa, że za ostatnie działania ​​Polski nadszedł czas, aby wprowadzić w życie specjalne środki. Zaproponował konkretne rozwiązania:
  – wycofać ambasadora z Warszawy, czyli zmniejszenia poziomu stosunków dyplomatycznych; ..
  – zakazać wpuszczania do Rosji polskich polityków, artystów i dziennikarzy, którzy popierali niszczenie zabytków;
  – nałożyć sankcje gospodarcze, aż do całkowitego embarga na wszystkie polskie towary;

  – oficjalnie wyrazić wątpliwości co do zasadności polskiej granicy zachodniej;

  – przeprowadzić badanie autentyczności „dokumentów katyńskich” pod kontrolą Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej i partii komunistycznej, a następnie osądzić winnych fałszowania dokumentów;
  – aktywnie realizować własną politykę historyczną

  za: https://cont.ws/@serjio-nuevo/659768
 • Taki stan będzie trwał dopóki nie powstanie ośrodek polskiej starszyzny nie watykańskiej i nie synagogalnej
  Co pewien czas , od kilku lat , sygnalizuję tę konieczność.
  Niestety wielu moich starszych rodaków ciągle szuka drogi na skróty ...
  "jak będę dyktatorem zrobię porządek"- i nie zastanawia sie taka osoba , kto i dlaczego miałaby go zrobić dyktatorem.
  https://zbigniewjacniacki-zyciemojeinasze.blogspot.com/2013/10/czy-starszyzna-sowianska-wypowie-sie-w.html?q=starszyzna
 • @Zbigniew Jacniacki 16:47:51
  Ośrodek polskiej starszyzny nie watykańskiej i nie synagogalnej? Chyba już był - nazywał się WRON: http://1.s.dziennik.pl/pliki/9702000/9702071-900-555.jpg
 • @sosenkowski 17:01:32
  To było właśnie narzędzie ośrodków watykańskiego i synagogalnego.
  Co zostało ujawnione w Magdalence.
 • @sosenkowski 17:01:32
  Materiały IPN, Warszawa, 1988.09.07

  TAJNE

  I. Materiały IPN BU 0449/9 t.6, s.1-3

  Dotyczy: watykańskich ocen perspektyw normalizacji stosunków PRL – Stolica Apostolska

  1. Mimo oficjalnych zapewnień wyższych urzędników Kurii rzymskiej o chęci Stolicy Apostolskiej jak najszybszego nawiązania stosunków dyplomatycznych z Polską, JPII oraz Episkopat Polski nie odstąpili od warunków wstępnych, od spełnienia których uzależniają finalizacje porozumień. (…) Jednocześnie JPII przedstawił kolejne postulaty, od realizacji których uzależnia normalizację stosunków:|

  – delegalizacja „Solidarności” jako związku zawodowego (…)

  2. Realizacja koncepcji watykańskich służyć ma koncepcja „okrągłego stołu”, do której JPII i Kościół odnoszą się z pełną aprobatą.

  Dyrektor
  Gen.bryg. Zdzisław Carewicz
 • Autor
  Węgrzy to także Słowianie:

  http://solidarni2010.pl/2202-tajemniczy-bracia-wegrzy.html
 • @Lotna 07:58:23
  Ma Pani rację i ja o tym wiem.
  Niestety nie jestem autorem tekstu i nie chciałem ingerować w jego treść, a nie mam kontaktu z autorem.
 • Jak dojdzie do ustalania nowych granic między Rosją , a Izraelem bis
  Jak dojdzie do ustalania nowych granic między Rosją , a Izraelem bis, to zapewne Rosja nie zaakceptuje granic widocznych na powyższej mapce Międzymorza. Łotwa i Estonia, a być może i Litwa, jeśli Rosja nie podaruje Kaliningradu zostaną włączone do Rosji, podobnie jak Donbas i środkowa Ukraina ( prawdopodobnie aż do linii Curzona na terenie obecnej Ukrainy. Jeśli Rosja zrezygnuje z Kaliningradu ( co jest mało prawdopodobne zarówno ze względu na jego strategiczne położenie, stworzoną infrastrukturę logistyczno – wojskową , ale także bardzo istotny gospodarczo i strategicznie rejon suwalski), to wtedy zapewne do Izraela bis włączone zostaną dawniej tak bardzo zażydzone obwody grodzieński i brzeski obecnej Białorusi ( na tych terenach restytucja kultury żydowskiej idzie na całego).

  autor: PZ - stanislav
 • żydo-katolicka, syjonistyczna stronka http://niepoprawni.pl/
  Niniejszy artykuł trzykrotnie był usuwany ze strony http://niepoprawni.pl/. Jedyny wniosek, jaki można stąd wyprowadzić, to ten, że mimo pozorowanego żydo-katolickiego – fanatycznego i fundamentalistycznego – charakteru tej stronki jest ona prowadzona przez antypolski, syjonistyczny element wspierający żydowską partię PiS.

  Z własnego doświadczenia wiem, że znakomita większość portali internetowych jest kontrolowana przez element syjonistyczny. Portale te odzwierciedlają dokładnie te same nurty poglądów politycznych, które możemy odnaleźć w oficjalnych żydowskich mediach – cel: kontrolowanie i manipulacja polską opinią społeczną.
  Zauważyłem też interesujące zjawisko, że bandy dokładnie tych samych syjonistycznych lub opłaconych polskich szumowin, administratorów i komentatorów, funkcjonują na wielu portalach. Płynie z tego wniosek także i pozytywny, że ludzkie zasoby syjonistycznej, antypolskiej szumowiny są ograniczone.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031