Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
597 postów 4144 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Polaku, kochaj judeo-katolicki Kościół

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nagrodę odbierzesz w Niebiesiech

 

Z Magdalenki pamiątkowe fotki 

Wszystkie żydowskie media, a także sterowane przez syjonistyczny element internetowe portale, stają na głowie, żeby Polacy nie odwrócili się od żydo-katolickiego Kościoła. Pozbycie się przez Polaków żydowskiej mentalności i duchowości, w której jesteśmy skutecznie hodowani – głównie przez Kościół – z górą od 500 lat może być niebezpieczne dla realizacji żydowskich planów ostatecznego podboju i wyniszczenia słowiańskich narodów. Jedynie odzyskanie narodowej, polskiej, słowiańskiej, świadomości może nas uchronić przed skuteczną realizacją syjonistycznych planów. Trwa bój o nasze dusze i o naszą świadomość, bo materialne, narodowe dobra już utraciliśmy.

 

Wkład Watykanu, JPII i Episkopatu PRL w budowę IIIŻydo-RP

____________________________________

Materiały IPN, Warszawa, 1988.09.07

TAJNE

I. Materiały IPN BU 0449/9 t.6, s.1-3

Dotyczy: watykańskich ocen perspektyw normalizacji stosunków PRL – Stolica Apostolska

1. Mimo oficjalnych zapewnień wyższych urzędników Kurii rzymskiej o chęci Stolicy Apostolskiej jak najszybszego nawiązania stosunków dyplomatycznych z Polską, JPII oraz Episkopat Polski nie odstąpili od warunków wstępnych, od spełnienia których uzależniają finalizacje porozumień. (…) Jednocześnie JPII przedstawił kolejne postulaty, od realizacji których uzależnia normalizację stosunków:|

delegalizacja „Solidarności” jako związku zawodowego (…)

2. Realizacja koncepcji watykańskich służyć ma koncepcji „okrągłego stołu”, do której JPII i Kościół odnoszą się z pełną aprobatą.

Dyrektor
Gen.bryg. Zdzisław Carewicz
________________________________

JPII: delegalizacja „Solidarności” jako związku zawodowego (…)gdy kilka lat temu TvP przypomniała wizytę przedstawicieli „Solidarności” w Watykanie w 1981r. dało się słyszeć pełne hipokryzji słowa JPII wypowiedziane do jednej z członkiń związku: modliłem się za „Solidarność”.

______________________________

Warto sobie przypomnieć, kto w latach 1970. użyczał pomieszczeń dla strajkujących, manifestujących, „głodujących”, żydowskich dysydentów – kto? – Kościół.
________________________________

W 1972r. papież Paweł VI bullą „Episcoporum Poloniae Coetus” (spotkanie polskich biskupów) w dnia 28 czerwca utworzył nowe diecezje na polskich Ziemiach Odzyskanych, a – co za tym idzie – uznał wreszcie, 27 lat po wojnie (!) (wcześniej, w 1970r. uczynił to RFN), polską granicę zachodnią”.

Paweł Petryka, Polska Ludowa-prawdy niechciane, s.60-61, Kraków-Włocławek 2015
__________________________________

Pierwszy podłożył bombę pod granicę Na Odrze i Nysie żydo-katolicki Kościół w 1965r. swoim sławetnym listem do biskupów niemieckich „wybaczamy i prosimy o wybaczenie”.

Żydo-katolicki Kościół wybaczał tym, którzy realizowali Generalplan Ost (Plan Likwidacji Słowian). ZSRR (Rosji) nie wybaczył nigdy mimo, że to jego żołnierze uniemożliwili realizację tego planu.

Dzięki Kościołowi i żydowskiej V kolumnie uniezależniliśmy się od ZSRR(Rosji) i obaliliśmy PRL, zintegrowaliśmy się z Zachodem – kosztowało nas to utratę przemysłu, handlu, banków, 10,5 mln miejsc pracy, 800 tys. gospodarstw rolnych, powstanie obszarów nędzy (po 1990r. wg danych ONZ najszybszy przyrost biedy spośród 200 państwa świata występuje w IIIŻydo-RP), bezrobocia, zapłaciliśmy załamaniem demograficznym (IIIŻydo-RP zajmuje 5 miejsce w świecie pod względem szybkości zmniejszania się populacji), itd., itp.
__________________________________

Tych zdjęć objaśniać nie ma już potrzeby


_________________________________

Abp S.Gądecki (tego drugiego od lewej chyba wszyscy rozpoznają, jest wszędobylski w IIIŻydo-RP), przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski podczas homilii w kościele św. Wojciecha w Poznaniu, z okazji XIX Dni judaizmu judeo-katolickim Kościele powiedział:

„(…) nacjonalizm jest przeciwieństwem patriotyzmu.

Antyjudaizm i antysemityzm są grzechem przeciwko miłości bliźniego, grzechem niweczącym prawdę o chrześcijańskiej tożsamości i dlatego ich kategorycznego potępienia nie można łagodzić przez uwarunkowania kulturowe, polityczne czy ideologiczne, w jakich antyjudaizm i antysemityzm występowały w przeszłości”

//wiadomosci.wp.pl/

(Czyż nie to samo mówi żydowski PiS, żydowska PO i jej odpryski i wszystkie powszechne żydo-media – ?)

_____________________________

Zatem kochajmy  żydo-katolicką religię i  żydo-katolicki Kościół, który zawsze „bronił” interesów Polski i Polaków.

Daiusz Kosiur

KOMENTARZE

 • @Autor
  Aczkolwiek się niezbyt lubimy, to trzeba przyznać tu rację.
  Może dodać tylko uwagę o ostatnim wystąpieniu Bpa Muszyńskiego w Jedwabnem. (współprzewodniczący komisji ds dialogu z judaizmem).
  Nie tylko sprzeczne z Polską Racją Stanu, ale kłamliwe.
 • @Autor
  5 pkt.
  To co mogłoby się stać najlepszego w obecnej sytuacji dla Polski, to wewnętrzna sanacja w polskim KK, która doprowadziłaby do wypowiedzenia poddaństwa Watykanowi, oddając je pod Chrystusa Króla, a powodów do tego typu sanacji nie brakuje. Tylko czy stać kogokolwiek z przywódców katolickich i parafian na zapoczątkowanie wewnętrznej reformacji w polskim KK? Myślę że nie.
  Ale w polskim KK taka sanacja może co najwyżej zaistnieć dopiero wtedy, gdy najpierw sam Watykan zostanie przez wzajemne spory w nwo; zdegradowany, zniszczony do dna, przeobrażony w synagogę albo meczet, lub rozkradziony.
 • *5
  "Polaku, kochaj judeo-katolicki Kościół"

  NIE, DZIĘKUJĘ.. PANIE DARIUSZU ;)
 • Dałem * 5
  Ale oskarżanie KRK o wszystko co złe w III.RP, to nadużycie. Okupacja aszkeNAZIoli zezwoliła im tylko na nawracanie i ewangelię oraz rezygnację z walki narodowo-wyzwoleńczej
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:17:25
  Trudno jest tam znaleźć wypowiedzi niekłamliwe, to ogólnie znana rzecz
 • Tak
  Jestem katolikiem i wiem o czym piszesz, głowy są nie nasze. To nie jest do końca tak jak Ty piszesz, księża ci z samych dołów to Polacy i patrioci.
  Zawsze!, Zawsze to ten dół myśl patriotyczną krzewił wśród Polaków.
  W mojej wsi to właśnie księża w okresie zaborów i przedwojennym świadomość narodową mieszkańców tworzyli- bo chyba nie Piłsudski.
  Głowa bez ciała jest nic nie warta! Czy widziałeś samą głowę chodzącą po ulicy? Nie możemy wymagać od księży patriotów zrywów i ataków, to nie jest ich rola.
  Easy, czas płynie . Pamiętaj! po naszej stronie są zawsze duchy naszych przodków i nie ma takiej siły żeby to mogła zmienić. To są inne prawa, takie prawa, o których tak zwana nauka nie ma pojęcia.
  Jesteś Polakiem, to widać i to wystarczy.

  pozdrowił POLAKA -
 • @Zorion 19:19:28
  "Ty piszesz, księża ci z samych dołów to Polacy i patrioci.
  Zawsze!" Tak było, ale już nie jest. Obecnie ksiądz-proboszcz to często biznesmen, kasa jest najważniejsza.
  "Jestem katolikiem i wiem o czym piszesz, głowy są nie nasze"- a jak ma być inaczej , skoro KK jest instytucją hierarchiczną i narzuconą?
 • Wolę judeo chrześcijański Kościół, od judeo komunistów
  Judeo komuniści, rządzący w PRL zniszczyli Polskę, a zbudowali ją judeo chrześcijanie.
 • @jazmig 22:04:14
  "rządzący w PRL zniszczyli Polskę, a zbudowali ją judeo chrześcijanie."
  Czyżby??? Wyraźnie widać, że polska służba zdrowia jest w zapaści...
  żegnam!
 • +5
  ciąg dalszy

  https://drive.google.com/open?id=0B96vnKchyCciOHlmTk9nT0RHRTg
 • Takie tam trzy po trzy pierniczenie.Sezon ogorkowy.
  Na Kosciol Katolicki wszyscy pluja a jak wybiora jakiegos dziada na prezydenta to juz do Watykanu jedzie by se zdjecie z papiezem zrobic.Czemu nie jedzie po zdjecie do innych wiar?
 • @staszek kieliszek 05:03:47
  Odpowiedź sama się narzuca, "nasi" jadą do "unych" i nie widzę powodu dlaczego mieliby jechać do konstantynopola ?
 • @provincjał 08:02:16
  Powiem więcej, po co na synaj jak można bliżej.
 • To skutki zachwaszczenia Kościoła przez bermanowców zgodnie z porozumieniem z kwietnia 1950r
  Bermanowcy w oczywistym celu opanowania Watykanu przy pomocy EDpiskopatu Polski (tak jak opanowali konspirację Sawinkowa w ZSRR i p;owojenna konspiracje zbrojną w Polsce) zgodzili się na isnienie KUL, seminarium, prasy i szkolnictwa katolickiego , wolność pielgrzymowania i istnienie zakonów jedynie za prawo opiniowania kandydatów na biskupów. Pozytywną opinię musieli uzyskać nie tylko formalni TW jak abp Pylak (ps "Trolog") , abp Życiński (ps "Filozof") ale i "nadubowsko" judeofilni hierarchowie z późniejszym JP2 na czele.
  Mimo upadku "komunizmu" po ustanowieniu żydowskiego państwa w Palestynie na wniosek Gromyki judeokościelne grupy niemal lutrowe lub jehowcowe i inne w odróżnianiu starotestamentowej hagady od Ewangelii nadal się rozwijają w postaci kultów niemal świętych jak judeo annaaszo judaszo kajfaszowiec abp. Życiński, który na pogrzebie zjednoczył TUska, Komorowskiego i bliźniaków Kaczyńsdkich opraz innych judeopsychofreników także banderofilnych. Prezessimus przebił wszystkich wykorzystaniem kultu nikczemnego kłamstwa smoleńskiego jako priorytetowej prawdy wiary i motywacji.
 • @ireneusz 13:20:11
  Aby kogoś pouczać od kogo ma się uczyć, najpierw sam się doucz.
 • @staszek kieliszek 05:03:47
  Zdjęcie z papieżem, żeby jeszcze bardziej ciemny lud ogłupić ;-))
 • @
  "Dobrzy ludzie wybiorą tego, o którym częściej będą słyszeć - śmiem twierdzić, że nawet jego program nie ma specjalnego znaczenia, wystarczy parę dobrych nośnych haseł i właściwie dobranych obietnic.” - Rzeczpospolita 22.09.2016 17:49:27

  "ZLIKWIDOWAĆ KATOLICKICH BYDLAKÓW"! - Dariusz Kosiur 24.08.2015 16:00

  Walka z Polakami (95,5% spoleczenstwa – GUS), których Kosiur skazal na LIKWIDACJE jest tylko efektem jego walki z samym Bogiem.

  Apologeci Kosiura nie nauczyli się niczego z historii, kiedy to identyczni żydowscy maniakalni psychopaci – Golberg „Różanski”, Julia Brystiger „Krwawa Luna”, Josef Fleischfarb „Światło”, Grzegorz Piotrowski, itp. - również byli wspierani przez mentalnie ograniczonych socjal-demokratów PRL'u.
 • @Zdzich 19:31:57
  Dziduś, słoneczko,
  twój nieszczęsny udział w dyskusji polega jedynie na zrobieniu kupy w publicznym miejscu, bo to jedyne, co przychodzi do twojej skołatanej łepetyny.

  Dziduś,
  żebyś nie wiem jak kombinował, PRAWDA broni się sama.
  Wątpię, żeby taki jak ty obrońca Kościoła przysporzył mu choć jednego zwolennika - nie masz żadnego argumentu na jego obronę.

  Dziduś,
  wróć na niepoprawni.pl, tam znajdziesz właściwych sobie żydo-katolickich kompanów i posiedzicie sobie we wspólnym fetorku tego, co najlepiej wam wychodzi.
 • @hamurabi 21:50:05
  Jaki z Ciebie Katolik, skoro nie wiesz, że KK oznacza wspólnotę wiernych, a pisane małymi literami kk oznacza kościół jako instytucję.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031