Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
597 postów 4144 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Wódz IIIŻydo-RP, Kaczyński, usiłuje robić z nas durniów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kreml finansował przewrót na Ukrainie, który był wymierzony przeciw Kremlowi - (?) !

 

 

 

Oczywiście przy pomocy użytecznych idiotów, których nigdy nie zabraknie.

 

 

Jerzy Jachowicz –  przed 1989 w „Solidarności”, od 1989–2005 dziennikarz żydowskiej gadzinówki Michnika, od 2005 w „Newsweek Polska”, od 2006 w „Dzienniku”.

Od 2008 w Pr III „Polskiego” Radia w audycji „Zapraszamy do Trójki”.

Do końca 2010 współpracował z informacyjnym portalem internetowym tvp.info, a do listopada 2012 z tygodnikiem „Uważam Rze”.

Obecnie w Radiu Wnet. Publikuje również w „Gazecie Polskiej Codziennie”, a od listopada 2012 jest stałym felietonistą-komentatorem tygodnika W Sieci.

Jak więc widać, J.Jachowicz zawsze był związany z polskojęzycznymi przekaziorami, zamienił tylko wykreowane na potrzeby żydo-reżimu obozy polityczne – teraz jest po stronie bogo-ojczyźnianych patriotów z PiS, czyli faktycznie po stronie syjonistów proUsraelskich.  Swoją drogą, jak krótko scharakteryzować poprzedni obóz popierający w zasadzie ten sam kierunek polityki IIIŻydo-RP – nie wiem – ?

 

Słuchałem wczoraj tego starego konfabulanta w TVPinfo, jak mówił o Fundacji Otwarty Dialog (FOD), która chce obalić patriotyczny polski rząd PiS.
Otóż wg tego starca FOD jest finansowany przez Kreml (czyli zbrodniczy Putin chce zniszczyć patriotyczne poczynania Kaczyńskiego, tak jak zamordował wcześniej jego brata w Smoleńsku), o czym świadczą rosyjskie nazwiska darczyńców FOD – i to nawet może być prawda, np. szefem „Memoriału” także jest Rosjanin, Arsenij Rogiński – tyle, że wygląda tak:

– a to wiele zmienia i wyjaśnia. Może więc warto byłoby się przyjrzeć wizerunkom „rosyjskich” darczyńców FOD(?).

 

– Do tego momentu polskie żydo-katolickie owieczki mogą kupić w ciemno brednie tego starca i to bez większych wyrzutów sumienia.
Jednak dalszy jego wywód zdmuchnął budowany przezeń domek z kart. Powiedział on, że FODpodkreślając finansowe zaangażowanie Kremla na rzecz FODbrał udział w wywołaniu ukraińskiego Majdanu.
U przeciętnie inteligentnego osobnika winno zapalić się czerwone światełko: bo czy to możliwe, żeby Kreml finansował przewrót na Ukrainie, który był wymierzony przeciw Kremlowi?Toż to piramidalny absurd.
Pytanie tylko, czy żydo-katolickie owieczki są jeszcze w stanie samodzielnie myśleć -?

Mamy zatem akcję żydowskiego reżimu IIIRP spełniającą dwie ważne funkcje:

intensywne atomizowanie społeczeństwa (FOD powiązany jest z PO i odpryskami), skupiające jego uwagę na walce PiS – PO (+ odpryski) jako jedynej politycznej alternatywie i jednocześnie odwracające uwagę od politycznej rzeczywistości i konieczności tworzenia nacjonalistycznych organizacji dla likwidacji żydowskiego reżimu,

budowanie niechęci do Rosji i Rosjan, czyli poza rozbijaniem Słowian, eliminacja jedynego racjonalnego poglądu, że tylko dzięki Rosji i razem z nią możemy pozbyć się żydowskiego reżimu i syjonistycznego okupanta, tak jak pozbyliśmy się okupacji niemieckiej.

Z pewnością po jakimś czasie żydo-katolickie owieczki zauważą, że PiS i PO są jak rewers i awers tej samej żydowskiej monety pobłogosławionej przez żydo-ktaolicki Kościół – oby tylko nie było za późno na wnioski z tej refleksji.

 

Dariusz Kosiur

__________________________________

 

 

Paranoja sięga zenitu

Syjonistyczna organizacja ” Otwarty Dialog ” finansowana przez Sorosa i pól Zachodu, wspierająca banderowców, przemycająca sprzęt wojskowy do strefy ATO w Donbasie, współorganizatorzy kijowskiego majdanu , wspierani przez posłów PiS, wcześniej jąkającego się dziś ” redaktorzyny” Sakowicza i Karnowskiego … mają być poplecznikami Moskwy. Takiej propagandy nie powstydziliby się Streicher z Gebellsem.

Zbigniew Nowak

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/210354-w-calej-polsce-zbiorki-dla-ukrainy

KOMENTARZE

 • Faktycznie
  http://www.europarl.europa.eu/poland/pl/strona_glowna/zaproszenia/zaproszenia_2016/zaproszenie-11-lipca-rosyjska-propaganda.html

  http://polskiemedia.org/rosyjska-kampania-propagandowa-w-panstwach-ue/

  https://www.youtube.com/watch?v=pmsLcTiLdr4

  https://www.youtube.com/watch?v=LEeqlzx7iEc

  Fotyga to ruski agent?
 • Komentarze ze strony WPS
  Piotr Kania

  Olaf Swolkien
  „Wczoraj w tv info ekspert z Klubu Jagiellońskiego doktor jakiś wytłumaczył, że „to Rosja finansuje w Polsce rusofobię, żeby potem przedstawić Polskę jako niepoważną”, a red. Jachowicz dziennikarz śledczy, który już niejedno wyśledził odkrył, że : „rosyjskie służby zawsze wprowadzały innych w błąd.” Inni goście (Kania, Gadowski – też niejedno odkryli) kiwali ze zrozumieniem głowami.”
  A więc PiS jest finansowany z Kremla – i wszystko jasne
 • @Autor
  "... czy to możliwe, żeby Kreml finansował przewrót na Ukrainie, który był wymierzony przeciw Kremlowi? – Toż to piramidalny absurd". -

  --- Takimi absurdami jesteśmy częstowani każdego dnia. Kiedyś Grzegorz Schetyna (mgr historii) tłumaczył, że Oświęcim został wyzwolony przez Ukraińców, a powrót Krymu do Rosji nazwany jest rosyjską agresją.
  I tak dalej... Historia stosunków polsko rosyjskich jest przedstawiona bardzo jednostronnie i wręcz nieuczciwie. Należałoby ją napisać na nowo. Póki co większość Polaków ma pretensje, że car represjonował powstańców (a miał ich chyba odznaczyć?!), albo że Stalin nie pomógł powstańcom warszawskim. I tak dalej...
 • @zygmuntbialas 23:47:51
  Kiedy Armia Czerwona wyzwalała Polskę (w tym miejscu rusofobi opłacani przez Kreml powiedzą, że "podbijała") to był ściśle określony podział ról: Rosjanie gwałcili a Ukraińcy wyzwalali.
 • @Rzeczpospolita 23:14:26
  " PiS jest finansowany z Kremla – i wszystko jasne"
  To oczywista oczywistość!
  Skoro Kreml finansował przewrót na Ukrainie a na czele tego przewrotu widzieliśmy Kaczyńskiego i innych polityków PiS to PiS musi być finansowany przez Kreml.
 • @Robik 01:03:38
  Idąc dalej tym tropem; jeśli to Kreml finansował przewrót na Ukrainie to obecne władze w Kijowie to agenci Putina.
  Dlaczego więc "polski" rząd ich wspiera wliczając w to olbrzymie dotacje finansowe? Jedyna logiczna odpowiedź to ta, że "polski" rząd to również agenci Putina.
 • @Robik 01:12:54
  No i wszystko się precyzyjnie domyka; redaktor Sakiewicz otrzymał medal od ukraińskich służb a tenże redaktor wspiera rękami i nogami obecny rząd więc?... Czy trzeba więcej dowodów?
 • 5* za tekst i komentarze :))
  "szefem „Memoriału” także jest Rosjanin, Arsenij Rogiński – tyle, że wygląda tak:"

  :))))

  Podobny bardzo do niektórych Polaków w rządzie i w sejmie. Wiadomo - Słowianie!
 • X
  // szefem „Memoriału” także jest Rosjanin, Arsenij Rogiński – tyle, że wygląda tak: http://smayli.ru/data/smiles/nacional-72.gif //

  Etniczna przynależność nie ma tu nic do rzeczy (choć faktycznie 80% stowarzyszenia Memoriału to Żydzi )
  Najistotniejsze jest to że Stowarzyszenie Memoriał nosi status Obcego Agenta.
  Dzięki bogu najwyższemu i W.W.Putinowi,w RF istnieje prawo (na wzór USA https://en.wikipedia.org/wiki/Foreign_agent ) zobowiązujące do umieszczania na specjalnej liście Obcy Agent wszystkie organizacje pozarządowe finansowane zza granicy
 • Ile jeszcze będziemy narażeni na słuchanie tego żydowskiego gówn.. propagandowego ?
  Dziś w Polsce nie da się oglądać żadnej TV ! są w Polsce 4 stacje TV i wszystkie są żydowskie i żadna nie trzyma poziomu intelektualnego !!!
  a co z przykrością informuję że TVP w prymitywnej propagandzie przoduje

  TVP info NIE DA SIE OGLĄDAĆ ! stopień prymitywizmu sięga dna !

  Apel ! żydzi oddajcie TVP NARODOWI POLSKIEMU Słowianom !!! nie zawłaszczajcie TVP bo wasz żydowski poziom intelektualny jest na na bardzo niskim poziomie !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
 • @ikulalibal 06:41:15
  Nu powiedz, czy te oczy mogą kłamać?
  http://www.hro.org/files/images/people/roginski/25.jpg
  Tu chyba z mateczką.
  http://www.hro.org/files/images/people/roginski/03.jpg
 • tak
  Rzady dlugich nosow, wystarczy w telewizorze popatrzyc na te brodate stworzenia i kruczowlose prezenterki i wszystko jasne. Nawet nie trzeba sluchac co belkocza i przekazuja drobiowi hodowlanemu.

  Pozdr.
 • @Robik 01:03:38 - 5* 5* 5* 5* ..................................5*
  Super
 • @ele 07:06:55
  „Żydzi oddajcie TVP NARODOWI POLSKIEMU Słowianom !!!”

  Wg GUSu, 95,5% społeczeństwa polskiego to Katolicy. Przecież to ich właśnie gnoi żydo-Kosiur w swoim artykule, a nie żydów. Nie zauważyłeś?
  Jakby to powiedział sam autor: „czytaj ze zrozumieniem”.
 • @Zdzich 10:01:51
  Dziduś, słoneczko,
  dzisiaj znów jest gorąco i we łbie ci się miesza.

  To nie możliwe, żeby 95% Polaków mówiło takim jak żydo-katolicki Kościół językiem - ale to i twój język, czego sam dajesz świadectwa:

  https://programwps.files.wordpress.com/2017/08/1486248529_g8oale_600.jpg
 • @Zorion 09:07:54
  *5
 • W "publicznej " TV
  ale także w polskojęzycznych mediach, króluje narracja o organizowaniu i finansowaniu spisku przez Rosję. Jednocześnie przedstawia się wielkości przelewów z organizacji "demokratyzujących " z wielu kierunków, ale w nich ani śladu "ręki Putina" . Czy mamy wierzyć , że czołowi działacze "Otwartego dialogu" Ukraińcy , współorganizatorzy zbrodniczego Majdanu w Kijowie to "rosyjska agentura" ? Zasmucająca jest pewność "naszych" mediów że Polak to idiota....
 • @zygmuntbialas 23:47:51
  // Kiedyś Grzegorz Schetyna (mgr historii) tłumaczył, że Oświęcim został wyzwolony przez Ukraińców//

  Schetyna jako premier jest żałosny a jako historyk kompromituje nas (nasze uczelnie,wiedze,itd) niemiłosiernie.Przy tym wszystkim myśli że robi na złość Rosji.
  Kiedy polski magister historii myśli (więc mówi) że fronty nosiły nazwę adekwatną do składu etnicznego,to nie jest dobrze.To nawet fatalnie.
  Wiadomo,i to powszechnie, że nazwa brała się od kierunku z którego armia nacierała.
  Rzeczony front,ten który wyzwalał Oświęcim,nim został 1 Frontem Ukraińskim był Frontem Woroneskim.(i według logiki Schetyny składał się z mieszkańców Woroneża)
  /// Utworzony 20 października 1943 z przemianowania Frontu Woroneskiego. /// https://pl.wikipedia.org/wiki/1_Front_Ukrai%C5%84ski
 • Żydowski Pax Russo-Americana > rozbiór Ukrainy > rozbiór Polski
  //„Chcę, by czuli się jak u siebie. Ich obecność we Wrocławiu to błogosławieństwo. Dzięki nim nasze miasto staje sie jeszcze bardziej wielokulturowe – powiedział Rafał Dutkiewicz, przekazuje serwis Tu Wrocław.

  Wrocław jest jednym z największych skupisk Ukraińców w Polsce, których ilość szacuje się między 50 a 65 tys., czyli 8-10 proc ogółu mieszkańców miasta.

  Przypomnijmy, że wrocławscy aktywiści wystąpili z wnioskiem o przyznanie tak dużej grupie mieszkańców, którymi są Ukraińcy formalnej reprezentacji we władzach miejskich.//

  http://wschodnik.pl/spoleczenstwo/item/12530-we-wroclawiu-mianowano-pelnomocniczke-ds-ukrainskich.html

  http://wschodnik.pl/polska/item/12495-ruchy-miejskie-apeluja-o-powolanie-pelnomocnika-prezydenta-wroclawia-do-spraw-mieszkancow-pochodzenia-ukrainskiego.html

  2 000 000 "Ukraińców" to swoisty zamach stanu na tożsamość Polaków i Polski. Na zewnątrz euforia patriotyzmu, a w gminach....

  //Wicepremier ogłosił budowę fabryki [potrzeba 600 pracowników] Lufthansy koło Środy Śląskiej, ale jej los w rękach samorządów. Okoliczni mieszkańcy wciąż protestują. "Powstaną miejsca pracy dla Niemców i Ukraińców, bo brak już pracowników na miejscu" - argumentują. //

  http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/a/w-podwroclawskiej-fabryce-lufthansy-beda-pracowali-ukraincy-i-niemcy,11555649/

  //W Legnicy powstanie podstawówka dla dzieci Ukraińców - tak, wbrew woli prezydenta miasta i po interwencji przedstawicieli środowiska ukraińskiego, zdecydowali radni. W zwanej kiedyś "Małą Moskwą" Legnicy od lat prowadzony jest międzyszkolny punkt nauczania języka ukraińskiego, kultury i tradycji, finansowany z budżetu miasta. Nowa placówka będzie utrzymywana z pieniędzy Polaków.//

  4 000 000 dzieci pobiera zasiłek 500+

  3 mln 977 tys. - tyle dzieci otrzymuje świadczenie 500 plus - poinformowała PAP szefowa MRPiPS Elżbieta Rafalska,
  http://gosc.pl/doc/4006559.Prawie-4-miliony-dzieci-otrzymuje-swiadczenie-500-plus

  Nawet 1 000 000 Ukraińców może dostać „500 złotych na dziecko”

  Oficjalna strona 500+
  http://500pl.pl/1-mln-ukraincow-moze-dostac-500-na-dziecko/
 • @ikulalibal 06:41:15
  "Etniczna przynależność nie ma tu nic do rzeczy (choć faktycznie 80% stowarzyszenia Memoriału to Żydzi )"

  Czyżby? Jak długo można sobie wmawiać takie rzeczy? Zabierz te 80% i zobaczymy, czy ten Memoriał będzie dalej istniał.

  To nie przypadek, że żydzi przewodzą w rewolucjach przekształcających monarchie w republiki, że są założycielami, propagatorami i aktywnymi zwolennikami komunizmu, multikulturalizmu i są piątą kolumną rozkładającą od środka etykę, moralność i najdroższe wartości kultur i cywilizacji poprzez krzewienie i propagowanie ich ideologii.

  Być może są tylko wykonawcami i mają jakichś ukrytych przełożonych, niemniej jednak to oni są armią podszywającą się pod patriotów i dobroczyńców, która dzierży finanse, władzę, naukę i media. Wojny, przewroty, ideologie od feminizmu, poprzez rewolucję seksualną do genderyzmu - zawsze znajdziesz żydów jeśli prekursorów, jeśli nie aktywnie zaangażowanych, to finansujących dane przedsięwzięcie.

  Ale oczywiście, to tylko przypadek, bo polityczna poprawność nakazuje mówienie, że etniczna przynależność nie ma nic do rzeczy. Wiadomo, że nie wszyscy syjoniści są żydami i nie wszyscy żydzi są syjonistami, czego dowodzą religijni żydzi uważający państwo Izrael za sprzeniewierzenie się bogu, niemniej jednak, należałoby przestać chować głowę w piasek i spojrzeć prawdzie w oczy, zamiast opowiadać, że to wszystko przypadek, tak jakby wszystkie inne nacje również uważały się za naród wybrany, który powinien mieć władzę nad wszystkimi innymi i który z całą bezwzględnością dąży do tego celu.
 • Debil@Grupa „D” Departamentu IV MSW do Walki z Kościołem
  Swoją odpowiedzią potwierdziłeś tylko własną głupotę. To wszystko.
 • @Lotna 14:35:34
  Cel żydo-Kosiura został wielokrotnie sprecyzowany:
  "ZLIKWIDOWAĆ KATOLICKICH BYDLAKÓW"! - Dariusz Kosiur 24.08.2015 16:00

  Reszta tego co on pisze, to tylko zasłona dymna.
 • @Zdzich 18:03:45
  Dziduś, słoneczko,
  wszystkich już przekonałeś, że byłeś i jesteś starą świnią i żydo-katolickim oszustem.

  Dziduś, słoneczko,
  ostatni raz ciebie upominam:

  podaj link do tej wypowiedzi, jeśli chcesz dalej komentować pod moimi tekstami.
 • tak jest
  „ Jak się nie będą bali , to się będą śmiali”

  Są wąsy, jest polska mowa.

  Wąsy to nasze logo.


  http://www.portalprzemyski.pl/wp-content/uploads/2014/04/wolod.jpg

  pozdrowił
 • @fretka 07:25:47
  Wklejam parę powiedzonek, kilka z nich wyjątkowo trafnych.
  1. ВЕРОУЧЕНИЕ ЖИДОВ.

  Под одним Богом с жидом ходим, да не в одного веруем.
  Все люди, как люди, один жид в ермолке.
  Жид просится в рай, а сам смерти боится.

  2. НРАВСТВЕННОСТЬ ЖИДОВ.

  Для жида душа - дешевле гроша.
  Не ведает жид, что такое стыд.
  В чем Иван покается, в том Абрам похвалится.
  Жид, как бес - никогда не покается.
  Жидовский дом, что Содом, а двор, что Гомор!

  3. ЖИДЫ - СЛУЖИТЕЛИ САТАНЫ.

  Жидовская синагога - есть жилище демонов.
  (Свт. Иоанн Златоуст).
  Жиды - видимые бесы.
  (Свт. Кирилл Александрийский).
  Бесы и жиды - дети сатаны.
  У жида и бес в няньках служит.
  С жидом знаться - с бесом связаться.
  Не надо и беса, коли жид здеся.
  Нет беса в доме - прими жида!
  Жид в хату. Ангелы из хаты

  4. ЖИДЫ - ВРАГИ ХРИСТИАН.

  Глас народа (жидовского) Христа распял.
  Потому жид беден, что у него Бога нет.

  Бог и жида хранит, а жид Его бранит.
  От жида и Бог много раз плакал.
  Что Богу угодно, то жиду непригодно.
  На жидовскую мудрость есть Христова премудрость.
  Отольются в аду христианские слезы жиду

  5. ПРИНЯТИЕ ХРИСТИАНСТВА ЖИДАМИ.

  Жид крещеный, что волк прирученный
  Жид крещеный, что вор прощеный.
  Жид крещеный, что недруг примиренный.
  Жид крещеный, что конь леченый.
  Жид и кадилом хлеб добудет.
  Жид и ладаном готов надымить, только бы деньгу добыть.
  Молебен жидом пет, а пользы все нет.

  6. ЖИДЫ - РАЗВРАТИТЕЛИ ХРИСТИАН.

  Что Богу грешно, то жиду смешно.
  Тогда жида смешишь, когда Бога гневишь.
  С евреем поведешься - грехов наберешься.
  Жид не силой берет, а искушением.
  Жид христианку соблазняет, а в жены брать - закон мешает.
  Жидовские дети хуже, чем крысы в клети: и добру навредят и христианских детей развратят.
  Мужик сделан, что овин, а сбойлив, что жидовин!
  Где жид, там и взятка - такова его повадка.
  Жид водкой угостит, а потом и споит.
  У жида уже твой грош, ну а ты все пьешь и пьешь.
  У жида твоя копейка, ну а ты еще попейка!
  Жида - не понять, пока шкуру овечью с него не снять.

  7. ВНЕШНИЙ ВИД ЖИДОВ.

  И по роже знать, что Абрамом звать.
  Жид не сам себе нос ковал, его жиду Бог дал.
  Дети жида от христианки - все пейсаты обезьянки.
  Каков жид, такова и его вонь.
  У жида такая рожа, что сама напрашивается.
  Затем жиды с рожи на нас не похожи, чтобы мы не ошиблись.

  8. ХАРАКТЕР И ПРИВЫЧКИ ЖИДОВ.

  Жид и мертвый из петли вывернется.
  Пятки у жида не зябнут никогда.
  У жида, как у гуся, пятки не зябнут.
  Жид постится не духом, а брюхом.
  Жиды скоромничают, аки собаки.
  Жиды едят, как паны, а сорят, как свиньи.
  Пархатому жиду, что шелудивому псу - почесухи кстати.
  Каков жид, такова и его жена.
  Пустил жида в хату на денек, да и в год не вы-гонишь.
  Жид скажет, что бит, а не скажет за что.
  Крик стоит, как в жидовской школе.
  Чего раззвенелись, как жидовский бубен?
  Жид, как свинья: ничего не болит, а все стонет.
  Жид, как свинья: ничего не болит, а все визжит.
  Хотя жид и не тужит, да все брюзжит.
  На жида и Сам Бог не угодит.

  9. СОВМЕСТНАЯ ЖИЗНЬ С ЖИДАМИ.

  Там тяжко жить, где жид набежит.
  Рядом с жидом - не житье, а вытье.
  Жида приютить - волка в хлев пустить.
  Хорош был дом, да жид поселился в нем.
  С жидом кашу варить - себя отравить.
  С жидом упился - слезами опохмелился.
  С жидом водиться - что в крапиве возиться.
  С жидом дожили до того, что не осталось ничего.
  Как с жидом поживут, так с плота воду пьют.

  10. РАВНОПРАВИЕ ПО-ЖИДОВСКИ.

  Льстив жид в бедности, нахален в равности, изверг при властности.
  Назови жида братом, он и в отцы полезет.

  11. БЕДЫ ОТ ЖИДОВ.

  Там, где жиды, всегда жди беды!
  Где хата жида, там всей деревне беда.
  Жидовин шинкарит (торгует спиртным)- ковшом беду ладит.
  Жид да беда - родные братья.
  Нету роз без шипов, и нету бед без жидов.
  С жидовином пойдешь - на беду набредешь.
  Хотел с жидом пировать, а пришлось горевать.
  Грех к жиду обратиться, да не грех за то поплатиться.
  Кабы все про жида знал, так бы не погибал.

  12. ЖИДОВСКОЕ ВЕРОЛОМСТВО.

  Жид божится, а про себя отрекается.
  Жид, что ворона - мужику не оборона.
  Коль набор (в армию) жиду грозит - он в Америку бежит.
  Любят в плен жиды сдаваться, чтоб врагу потом продаться.
  На жида надеяться, как на вешний лед.
  Жид, хоть и не зверь, а ему не верь!
  Жиду верить - воду ситом мерить.

  13. ЖИДЫ - ОБЩЕСТВЕННОЕ ЗЛО.

  Жиды - это городские звери.
  (преп. Макарий Великий).
  Русский вор лучше еврейского судьи.
  Жидовское племя - сорное семя.
  Не народ гибнет, а жиды губят.

  14. ЛЕНОСТЬ ЖИДОВ.

  Жид - суетливый бездельник, только небо коптит.
  Жид в работе, что журавль на болоте.
  Жида научить, что по лесу с бороной поездить.
  В работе заяц, в еде жидовин.

  15. ТУНЕЯДСТВО ЖИДОВ.

  Жид работает, но только брюхом.
  Жид, как воробей: где бы ни сел, там и наестся.
  Жид хлеб ест, а креститься не умеет.
  Жид живет - хлеб жует, да не жнет.
  Жид языком машет, а мужик на него пашет.
  Чай жидовин устал, на мужике сидя?
  Ел бы жид деньги, кабы мужик его хлебом не кормил.

  16. ПАРАЗИТИЗМ ЖИДОВ.

  Жид, что жернов - что под него попало, то и мелет.
  Жид, как ржавчина, грызет железо.
  Когда русский мрет, тогда жид жрет.
  Жид разъелся, как вошь в паршах.
  Жид не волк - в пустой сарай не заберется.
  Жидовские руки чужие труды любят.

  17. ПОТВОРСТВО ЖИДАМ.

  Жиду потакать - что самому воровать.
  Кто у жида покупает, тот своим могилу копает.
  У жида лечиться - смерти покориться.
  Кто жиду попускает зело, тот сам творит зло.

  18. ОБЩИЕ ДЕЛА С ЖИДАМИ.

  Около жида потрешься - бесовского наберешься.
  Жидовские дела, что сажа бела.
  Что в руки жида попало, то и пропало.
  Жид в деле, как пиявка в теле.
  Кто за жидом пойдет, тот добра не найдет.
  Купил у жида лихо за свои гроши.
  Ты у жида в похвале, пока при капитале, а как он обобрал, так тебя же из дому погнал.
  Жидовин дает, а дурак берет.
  От жидовского добра никому мет добра.

  19. ДРУЖБА С ЖИДАМИ.

  Бог не велит с жидом дружить.
  Тот Богу неприятен, кто жиду приятель.
  Родом дворянин, а делами жидовин.
  Не мешаются жиды с самарянами, зато часто с дворянами.
  Свяжись с жидом - сам жидом будешь.
  Кто дружбы жидовской минет, тот со свету не сгинет.
  Любовь жида - хуже петли.
  Жида дружбой не купишь.

  20. СЛУЖЕНИЕ ЖИДАМ.

  Служба жиду - на радость бесу.
  Кто служит жиду - перенесет беду.
  Жиду поклониться - пополам переломиться.
  Послужить жиду - предать своих врагу.
  Жидовские прислужники - всем своим недужники.

  21. ЖИДОВСКИЕ УСПЕХИ.

  И жиду удается, как червяку на веку.
  Часы в ломбарде обучаются жидовскому языку.

  22. СОЛИДАРНОСТЬ ЖИДОВ.

  Жид за жида - порукой завсегда.
  Жид с жидом знаются, друг на друга ссылаются.
  Жид жида хвалит, а христианам беды ладит.
  Беды, как жиды, вереницами ходят.
  Жид, что крыса - силен стаей.
  За компанию и жид удавился.

  23. НАГЛОСТЬ ЖИДОВ.

  Жид с лихостью, а Бог с милостью.
  На всякого мирянина - по семи жидовинов.
  Глаз жида не знает стыда.

  24. ВРЕДИТЕЛЬСТВО ЖИДОВ.

  Ото всякого жида ожидай вреда!
  Жид и сам тонет, и других топит.
  Где жид лисой пройдет, там три года куры не несутся.
  От жидовского зелья и порча живет.

  25. ЗЛОБА И МСТИТЕЛЬНОСТЬ ЖИДОВ.

  Нет рыбы без кости, а жида без злости.
  С чем цыган на жида нагрянул, с тем и отпрянул.
  Кто жида проведет, и трех дней не проживет.

  26. ЛЕСТЬ И ЛИЦЕМЕРИЕ ЖИДОВ.

  Лихва да лесть - жиду в честь.
  Коль жиды любезны, то доведут до бездны.
  Жид лясы точит, да людей морочит.
  Коли жид егозит (юлит) - провести норовит.
  Жидовская похвала хуже поношения.
  Верь своим очам, а не жидовским речам!

  27. ЛОЖЬ И КОВАРСТВО ЖИДОВ.

  В том вся правда, что от жидов вся неправда.
  В жидах лжи, что в полях ржи.
  Поля засевают рожью, а жиды все вокруг ложью.
  Жид немало сулит, да мало даст.
  Язык жидовский всегда врет, буд-то редьку трет.
  У жида два языка - один Богу досаждает, а другой христиан дурачит.
  Жид обманом город берет.
  Жид обманом сыт.
  Слушать жида можно, да верить невозможно.
  Тогда жид не соврет, когда бес помрет.
  Жид правды боится, как заяц бубна.
  Жид правду золотом засыпает, а она всплывает.
  Тогда на свете рай будет, когда жид правду скажет.

  28. ВОРОВАТОСТЬ ЖИДОВ.

  Жид языком речист, да на руку нечист.
  Знает всякий жидок, что слаще краденый медок.
  Жид мнит, что не крадет, и что лишь свое берет.
  Тогда жид не горюет, когда у нас ворует.
  Жиду, что вору, все в пору.
  Не пущай жида во двор - не узнаешь кто вор!
  Где село ожидовело, там запор - святое дело.
  Коли жид манит, твоего хочет.
  Всякий жид в наш карман глядит.

  29. АЛЧНОСТЬ ЖИДОВ.

  Жида, как дырявый мешок, никогда не насыплешь.
  Жид лисой глядит, а пахнет волком.
  Жид пошлет тебя на лед, ну а сам пойдет на мед.
  Когда плачешь от радости, жид плачет от зависти.
  На что жид глянет, то враз и завянет.

  30. СКУПОСТЬ ЖИДОВ.

  На жида, что на яму, не напасешься хламу.
  А у сытого жида всегда голодны глаза.
  Жид рожей не казист, да мешком харчист.
  В доме у жидка и кашка жидка.
  У жида бес в подкладке, да сатана в заплатке.
  Должен жид, не спорит, да отдаст не скоро.
  Лучше с христианином потерять, чем с жидом найти.
  С жидом найдешь, да не разделишься.
  Жид поделится грушами, когда они на сосне вырастут.
  Подарил жид кукиш, чего хочешь, то и купишь.
  Жид подаст одному ничего, а другому - меньше того.
  Жид помирает - все свое хватает.
  Когда жид помирает - за все кругом хватает.
  Пожили, как братья, да посчитались, как жиды.
  Жид и Богу норовит угодить за чужой счет.

  31. КОРЫСТОЛЮБИЕ ЖИДОВ.

  Всякий жид бескорыстен на вид.
  Не тот жид, кто еврей, а тот жид, кто жид.
  Как жид обманет - пожидеет в кармане.
  Тогда с жидом разбогатеешь, когда на ладони волосы вырастут.
  Чтобы выгоды добиться - жид всегда готов креститься.
  Жид христианство принимает, коль доход его прельщает.
  Так бывает, что жида жидом обзывают.
  Не хлебом, как жид, но молитвой будь жив!

  32. СРЕБРОЛЮБИЕ ЖИДОВ.

  Жид выманивает грош, мужику оставит вошь.
  Меняючи только жид разживается (да и то на три дня).
  Жид алтыном воюет, а без алтына горюет.
  Чтут жиды жидовского бога Мамона.
  По вере жидовской - деньги не пахнут.
  Еврей и во сне деньги считает.
  Жид в гроб уже смотрит, а деньги все копит.
  Жид в могилу уж глядит, а над каждой копейкой дрожит.
  Жид за копейку удавится, а нам все рай сулит.
  Держи копеечку, чтоб к жиду не укатилась!

  33. ЛИХОИМСТВО ЖИДОВ.

  Жид проценты засевает, да лихву пожинает.
  Лишь жидовский кредит нам немало вредит.
  Дорожку жидам денежка прокладывает.
  Не истребить жидву - не извести лихву!
  Жид-ростовщик в аду каленые пятаки руками считает.

  34. ЖИДЫ - ЭКСПЛУАТАТОРЫ.

  У Бога выслужишь, а у жида никогда.
  Жид ищет прибыли от нашей погибели.
  Не леди от жида прибыли, а жди от него погибели!
  Жид не по лесу ходит, а по людям.
  У рака мощь в клешне, а у жида в мошне (кошельке).
  Бессилен жид так, как силен его батрак.
  Жид за ломоть заставит месяц молоть.
  Русская смерть жиду в прибыток.
  Ненасытный жид чужой бедою сыт.
  Всякий жид бедою нашей сыт.
  Не ищи жида - сам придет!
  Около жидов богатых все мужики в заплатах.
  Ожидать от жида толку - положить зубы на полку!
  Жид и без зубов кусает.

  35. ПРИТЕСНЕНИЯ ОТ ЖИДОВ.

  Где жид проскачет, там мужик плачет.
  Мужик и хлеба не ест, а жид и мужика съест.
  Саранча урожай пожрет, а жид последнюю рубаху сдерет.
  С жидовином поводишься нагишом находишься.
  Каковы жиды - догадаешься, когда сам изголодаешься.
  На Руси от голоду не мерли, пока жиды не приперли.
  Самый лучший еврей - для нас злой лиходей.
  Попадешься жиду в руки - уж натерпишься муки.

  36. ЗАКАБАЛЕНИЕ ЖИДАМИ.

  Кому Бог не Господь, тому господин - жидовин.
  Жид разорил - на всю жизнь закабалил.
  От жида терпеть - есть кому, а пожаловаться - некому.
  Если жид тебе дал, то весь век ему должен будешь.
  Слава тебе. Боже, что я жиду не должен!
  Лучше своя хата, чем жидовская палата.
  Дай жиду потачку, запряжет он тебя в тачку!
  Жиды - плуты, наложат лишь путы.
  Кто жиду волю дает, тот сам себя продает.
  Дай жиду волю, заберет тебя в неволю!
  Штыком шведа, да француза, а жида на шею?

  37. ВЛАСТОЛЮБИЕ ЖИДОВ.

  Дай жиду волю, он захочет и боле!
  Не дашь жидам волю - не встретишь горькую долю.
  Не предавайся жиду, так и нет власти ему!
  Как жид за дудку берется, так плясать неохота.

  38. НЕИСПРАВИМОСТЬ ЖИДОВ.

  Жида нянчить - не унянчить.
  Проще козла живого сожрать, чем жида переделать.
  Из жида паршивого всю паршу не выколотить.
  Кощей (Кош) бессмертный - вечный жид кошерный.
  Пиявка насосется и отвалится, а жид - никогда.
  Жид кровь сосать престанет, когда дышать устанет.
  Нет хороших жидов, как нет хороших крыс.

  39. КАК БЕРЕЧЬСЯ ОТ ЖИДОВ.

  Сказал бы словечко, да жид недалечко!
  Богу молись, да жида берегись!
  Не страшен жид, пока на свет не родился.
  Жид хорош только в могиле.
  Лишь мертвый жид никого не укусит.
  Бойся жида пуще огня: огонь вода потушит, а жид тебя задушит!
  Не жид одолел, а страх задавил.

  40. КАК ИЗБАВЛЯТЬСЯ ОТ ЖИДОВ.

  Чтоб не пришла на Русь беда, разоряйся не через жида!
  Жидовского добра в дом не бери и правды жиду не говори!
  Не кланяюсь жиду: свой урожай жду.
  Чтоб жида извести - надо дел с ним не вести.
  Когда жид на селе показался, то язык привяжи, а собак с цепи спусти!
  Жид боится воды крещенской, да дубины деревенской.
  От жида одно худо, вот ему и остуда (наказание).
  Святым кулаком да по жидовской шее.
  Жиду в морду двинешь - на весь мир вой подымешь.
  Хочешь жить - гони жида!
  Жида битьем не выгонишь.
  Не бей жида дубьем, а бей его рублем!
  Гони жида не молотом, а голодом!
  Что жиды, что комары, все кусают до поры.
  Там хорошо, где жидов нету.
  Тогда рай настанет, когда жидов не станет.
  Чтоб не прогневался Бог, не пускай жида на порог!
  Гони жида не в селе, а гони его в себе!
  Что Божья воля нам, то горе жидам.
  Мудрись не жидовским умом, а Божьим судом!
  От жидов ограждение - половина спасения.
 • @fretka 07:29:37
  jednym słowem https://www.youtube.com/watch?v=aOqDKD_PFVk
 • @fretka & @ikulalibal
  5*
 • @Zdzich 17:34:29
  Won gnoju
 • @ikulalibal 09:10:15
  https://psv4.userapi.com/c404625/u203154940/docs/12eff441350f/Piston.gif?extra=uSP5Dv7Bx6QXUbVUb3AC-fg3rwg668VyfiOmq6Jn4Fc2Rq49FpYCwe_2gaUKk3hGY8JsYD_NGzodvL717zkrTSnNhN0czM7581_l5g

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031