Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4535 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Sierpniowe refleksje

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niestety, tylko nieliczni syjoniści opuścili Polskę w 1968r.


Jak już kiedyś w jednej z naszych audycji radiowych zauważyliśmy – sierpień, to dla Polaków niebezpieczna pora.

Nie milkną rocznicowe hymny na rzecz samobójczej bezmyślności Polaków nazywanej chlubnie Powstaniem Warszawskim, które w istocie było tak ulubioną przez żydowskich „współbraci” ofiarą całopalną.

Żydzi z wykreowanego przez siebie „holocaustu” zrobili przynajmniej biznes, Polacy nawet tego nie potrafią zrobić. Chociaż może przesadzam, gdyż ostatnio chodzą słuchy, że najnowszym pomysłem smoleńskich pomyleńców z PiS (tych od żołnierzy wyklęty, i od prezydenta Kaczyńskiego – największego bohatera w walce o wolność i suwerenność Polski) jest powierzenie Melowi Gibsonowi zrobienia filmu nt. Powstania Warszawskiego, do którego to pomysłu zapewne przymiarką było słynne, chwytające za „polskie serce” nawiązanie w swej komercyjnej mowie warszawskiej, wspomnienie Donalda Trumpa o bohaterach z Alei Jerozolimskich.

Inny pomysł w duchu rocznicy stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę ( zapewne dzięki w pierwszej kolejności bohaterskiej działalności J.Piłsudskiego oraz heroicznego czynu legionowego ) – co zapewne będzie powiązane ze zwycięstwem nad komunistyczną Rosją czyhającą cały czas na katolicką Polskę –, to powierzenie Clintowi Eastwoodowi zrobienia filmu o roku 1920 i zwycięstwie nad bolszewikami.

 

Swoją drogą ciekawe jest, czy obaj wspaniali aktorzy i reżyserzy skorzystają z okazji i ujawnią syjonistyczny spisek przeciw Polsce i Słowiańszczyźnie, jakimi były tak I Wojna Światowa (i w jej następstwie Rewolucja Bolszewicka), jak i waśnienie Polski z Rosją i ZSRR (ale także z Czechami), co zaowocowało wybuchem II Wojny Światowej oraz konsekwencjami zdradzieckich sojuszy Polski z tzw. Zachodem, a potem ponownym tegoż Zachodu frymarczeniem Polską w trakcie konferencji ze Stalinem, owocujących podpisanymi traktatami.

 

Zbliżająca się rocznica zwycięskiej Bitwy Warszawskiej 1920 roku, w którym narodowo-ludowa idea Polski Suwerennej, a nie legionowe awanturnictwo piłsudczyzny, była w stanie zmobilizować Polaków do obrony swojej dopiero co odzyskanej niepodległości, zapewne kolejny raz będzie zakłamywana przez PiSowskich spadkobierców piłsudczyzny, czyli wasalnego podporządkowania losów Polski anglosasko-syjonistycznym, cynicznym, reżyserom politycznej rzeczywistości.

Defilady wojskowe i prężenie wątłych muskułów oraz kolejne kaskady politycznych zaklęć, słownego bohaterstwa i zapowiedzi szastania polską krwią w niepolskich interesach winny przypomnieć trzeźwo myślącym Polakom, że obóz szaleńców politycznych i zdrady narodowej znowu się odrodził i próbuje zgotować Polkom kolejną krwawą łaźnię.

___________________

Odloty A.Macierewicza, Żydo-PiS-u, czyli reżimu IIIŻydo-RP.

Wychrzczony w 1982r. szef MON w poniedziałek, 14.08.2017r. na Pl.Piłsudskiego powiedział:

„Naszym celem jest budowa armii zdolnej powstrzymać atak do czasu nadejścia sojuszniczej pomocy (…). Gruzja, Ukraina, Smoleńsk czy lot MH-17 malezyjskich linii, pokazują, jakie są skutki przyzwolenia na rosyjski imperializm.” –//fakty.interia.pl/raporty/raport-lech-kaczynski-nie-zyje/aktualnosci/news-macierewicz-naszym-celem-armia-zdolna-powstrzymac-atak,nId,2428714
_____________________

 

My, narodowo, po polsku, odpowiedzialnie i realistycznie myślący Polacy winniśmy demaskować zdrajców i chronić naród polski przed szaleństwem i zgubą.

 

PZ    

_________________

 

W sierpniu 1920r. wygraliśmy – pogoniliśmy żydowskie hordy spod Warszawy.

 

 Jednak to zwycięstwo nie zapobiegło zażydzaniu IIRP, które realizował J.Piłsudski i jego kamaryla.

 

Wycinek z "Gazety Węgrowskiej" z 7.11.1937r. z tzw. "planem Melchetta" - wpływowego polityka brytyjskiego pochodzenia żydowskiego, jednego z zarządzających strefą w Palestynie, który optował za integracją narodu żydowskiego na jego ziemi i za zakończeniem życia w diasporach europejskich.

 

W sierpniu 1980r. przegraliśmy z kretesem, bój trwał aż do 1989r. i zakończył się naszą całkowitą klęską.

 

A pokonała nas

wespół z narodem wybranym – jego V kolumną.

D.Kosiur

 

https://www.youtube.com/watch?v=LH2r98PP3lE

 

Rocznice sierpniowe

KOMENTARZE

 • W 19209r zwycięstwo nad armią Tuchaczewskiego autoryzował protektor polskiego i nowohebrajskiego żydostwa Pilsudski
  Wcześniej umożliwił zwycięztwo bolszewików nad Drnikinem a później był protrktorem sjonistycznej kolonizacji Palestyny i dopłat do uboju rytualnego w ramach ustaw narzuconych Traktatem Wersalskim. Dopiero po jego śmierci ograniczono w 1936r te dopłaty o 16 milionów ówczesnych zł. i zapowiedziano ich zupełne wstrzymanie w latach 40tych. Okazało się, że z rtych 16 milionów jako jedynego źródła utrzymania żyło do 1936 1509 tysięcy rodzin talmudycznych rezezaków,teransportowców i sprzedawców koszernego. Czyli uboga Polska do 1936r utrzymywała z budżetu około pół miliona talmudystów nie licząc prawie drugie tyle z dopłat , które miały być dopiero zniesione następnymi Ustawami .
 • @telewidzacy 10:53:43Przepraszam za cyfrowki
  Z 16 milionowych dopłat do uboju rytualnego żyło w Polsce 150 tysięcy todzin talmudystów Piłsudski autoryzował zwyciętwo nad armią Tuchaczewskiego odniesione 1 1920r.
 • Nie mogę się z tym zgodzić
  "W sierpniu 1980r. przegraliśmy z kretesem, bój trwał aż do 1989r. i zakończył się naszą całkowitą klęską."

  W istocie ten "bój" był przez czerwonych chazarów raczej udawany.stan wojenny spacyfikował Polaków,chazary zostały internowane do ośrodków wczasowych MON i MSW. Gdzie pili wódę ,ruski szampan,piwo ,żarli - dostawy realizowano śmigłowcami.Bydłu dostarczano też pocztę,książki a któremu było mało w gardło-paczki.
 • @kfakfa 18:51:36
  Tu chodzi o bój żydowskiej junty Jaruzelski-Kiszczak-Rakowski + Kościół z polskim narodem - Polaków spacyfikowano, żeby nie przeszkadzali syjonistom likwidować PRL i żeby nie mogły pojawić się jakiekolwiek rządy Polaków.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930