Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
622 posty 4338 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Sierpniowe refleksje

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niestety, tylko nieliczni syjoniści opuścili Polskę w 1968r.


Jak już kiedyś w jednej z naszych audycji radiowych zauważyliśmy – sierpień, to dla Polaków niebezpieczna pora.

Nie milkną rocznicowe hymny na rzecz samobójczej bezmyślności Polaków nazywanej chlubnie Powstaniem Warszawskim, które w istocie było tak ulubioną przez żydowskich „współbraci” ofiarą całopalną.

Żydzi z wykreowanego przez siebie „holocaustu” zrobili przynajmniej biznes, Polacy nawet tego nie potrafią zrobić. Chociaż może przesadzam, gdyż ostatnio chodzą słuchy, że najnowszym pomysłem smoleńskich pomyleńców z PiS (tych od żołnierzy wyklęty, i od prezydenta Kaczyńskiego – największego bohatera w walce o wolność i suwerenność Polski) jest powierzenie Melowi Gibsonowi zrobienia filmu nt. Powstania Warszawskiego, do którego to pomysłu zapewne przymiarką było słynne, chwytające za „polskie serce” nawiązanie w swej komercyjnej mowie warszawskiej, wspomnienie Donalda Trumpa o bohaterach z Alei Jerozolimskich.

Inny pomysł w duchu rocznicy stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę ( zapewne dzięki w pierwszej kolejności bohaterskiej działalności J.Piłsudskiego oraz heroicznego czynu legionowego ) – co zapewne będzie powiązane ze zwycięstwem nad komunistyczną Rosją czyhającą cały czas na katolicką Polskę –, to powierzenie Clintowi Eastwoodowi zrobienia filmu o roku 1920 i zwycięstwie nad bolszewikami.

 

Swoją drogą ciekawe jest, czy obaj wspaniali aktorzy i reżyserzy skorzystają z okazji i ujawnią syjonistyczny spisek przeciw Polsce i Słowiańszczyźnie, jakimi były tak I Wojna Światowa (i w jej następstwie Rewolucja Bolszewicka), jak i waśnienie Polski z Rosją i ZSRR (ale także z Czechami), co zaowocowało wybuchem II Wojny Światowej oraz konsekwencjami zdradzieckich sojuszy Polski z tzw. Zachodem, a potem ponownym tegoż Zachodu frymarczeniem Polską w trakcie konferencji ze Stalinem, owocujących podpisanymi traktatami.

 

Zbliżająca się rocznica zwycięskiej Bitwy Warszawskiej 1920 roku, w którym narodowo-ludowa idea Polski Suwerennej, a nie legionowe awanturnictwo piłsudczyzny, była w stanie zmobilizować Polaków do obrony swojej dopiero co odzyskanej niepodległości, zapewne kolejny raz będzie zakłamywana przez PiSowskich spadkobierców piłsudczyzny, czyli wasalnego podporządkowania losów Polski anglosasko-syjonistycznym, cynicznym, reżyserom politycznej rzeczywistości.

Defilady wojskowe i prężenie wątłych muskułów oraz kolejne kaskady politycznych zaklęć, słownego bohaterstwa i zapowiedzi szastania polską krwią w niepolskich interesach winny przypomnieć trzeźwo myślącym Polakom, że obóz szaleńców politycznych i zdrady narodowej znowu się odrodził i próbuje zgotować Polkom kolejną krwawą łaźnię.

___________________

Odloty A.Macierewicza, Żydo-PiS-u, czyli reżimu IIIŻydo-RP.

Wychrzczony w 1982r. szef MON w poniedziałek, 14.08.2017r. na Pl.Piłsudskiego powiedział:

„Naszym celem jest budowa armii zdolnej powstrzymać atak do czasu nadejścia sojuszniczej pomocy (…). Gruzja, Ukraina, Smoleńsk czy lot MH-17 malezyjskich linii, pokazują, jakie są skutki przyzwolenia na rosyjski imperializm.” –//fakty.interia.pl/raporty/raport-lech-kaczynski-nie-zyje/aktualnosci/news-macierewicz-naszym-celem-armia-zdolna-powstrzymac-atak,nId,2428714
_____________________

 

My, narodowo, po polsku, odpowiedzialnie i realistycznie myślący Polacy winniśmy demaskować zdrajców i chronić naród polski przed szaleństwem i zgubą.

 

PZ    

_________________

 

W sierpniu 1920r. wygraliśmy – pogoniliśmy żydowskie hordy spod Warszawy.

 

 Jednak to zwycięstwo nie zapobiegło zażydzaniu IIRP, które realizował J.Piłsudski i jego kamaryla.

 

Wycinek z "Gazety Węgrowskiej" z 7.11.1937r. z tzw. "planem Melchetta" - wpływowego polityka brytyjskiego pochodzenia żydowskiego, jednego z zarządzających strefą w Palestynie, który optował za integracją narodu żydowskiego na jego ziemi i za zakończeniem życia w diasporach europejskich.

 

W sierpniu 1980r. przegraliśmy z kretesem, bój trwał aż do 1989r. i zakończył się naszą całkowitą klęską.

 

A pokonała nas

wespół z narodem wybranym – jego V kolumną.

D.Kosiur

 

https://www.youtube.com/watch?v=LH2r98PP3lE

 

Rocznice sierpniowe

KOMENTARZE

 • W 19209r zwycięstwo nad armią Tuchaczewskiego autoryzował protektor polskiego i nowohebrajskiego żydostwa Pilsudski
  Wcześniej umożliwił zwycięztwo bolszewików nad Drnikinem a później był protrktorem sjonistycznej kolonizacji Palestyny i dopłat do uboju rytualnego w ramach ustaw narzuconych Traktatem Wersalskim. Dopiero po jego śmierci ograniczono w 1936r te dopłaty o 16 milionów ówczesnych zł. i zapowiedziano ich zupełne wstrzymanie w latach 40tych. Okazało się, że z rtych 16 milionów jako jedynego źródła utrzymania żyło do 1936 1509 tysięcy rodzin talmudycznych rezezaków,teransportowców i sprzedawców koszernego. Czyli uboga Polska do 1936r utrzymywała z budżetu około pół miliona talmudystów nie licząc prawie drugie tyle z dopłat , które miały być dopiero zniesione następnymi Ustawami .
 • @telewidzacy 10:53:43Przepraszam za cyfrowki
  Z 16 milionowych dopłat do uboju rytualnego żyło w Polsce 150 tysięcy todzin talmudystów Piłsudski autoryzował zwyciętwo nad armią Tuchaczewskiego odniesione 1 1920r.
 • Nie mogę się z tym zgodzić
  "W sierpniu 1980r. przegraliśmy z kretesem, bój trwał aż do 1989r. i zakończył się naszą całkowitą klęską."

  W istocie ten "bój" był przez czerwonych chazarów raczej udawany.stan wojenny spacyfikował Polaków,chazary zostały internowane do ośrodków wczasowych MON i MSW. Gdzie pili wódę ,ruski szampan,piwo ,żarli - dostawy realizowano śmigłowcami.Bydłu dostarczano też pocztę,książki a któremu było mało w gardło-paczki.
 • @kfakfa 18:51:36
  Tu chodzi o bój żydowskiej junty Jaruzelski-Kiszczak-Rakowski + Kościół z polskim narodem - Polaków spacyfikowano, żeby nie przeszkadzali syjonistom likwidować PRL i żeby nie mogły pojawić się jakiekolwiek rządy Polaków.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031