Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
735 postów 5698 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Wyroki dla zakłócających marsz Ukraińców w Przemyślu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

BANDEROWCY i ICH ZWOLENNICY – PRECZ z POLSKI

 

 

BANDEROWCY i ICH ZWOLENNICY – PRECZ z POLSKI

 

 

 

 

Dwudziestu oskarżonych otrzymało wyroki w trybie nakazowym, czyli bez przeprowadzenia rozprawy. Mogą złożyć sprzeciw i wtedy odbędzie się normalny proces. Jeśli tego nie zrobią, to będą musieli zgodzić się z zasądzoną karą i przez pewien czas (od 4 do 10 miesięcy w zależności od przypadku) przekazywać 20 proc. zarobków na Fundusz Pomocy Osobom Pokrzywdzonym, albo wykonywać miesięcznie 30 godzin prac użytecznych społecznie.

Ulicami Przemyśla przeszła procesja z greckokatolickiego soboru na pobliski ukraiński cmentarz wojenny. Ukraińcy od wielu lat w ten sposób oddają hołd poległym żołnierzom Armii Ukraińskiej, którzy w 1920 r., jako sojusznicy Polski, walczyli w wojnie polsko-bolszewickiej.

W ubiegłym roku punktem zapalnym stała się czerwono-czarna koszulka mężczyzny idącego na czele pochodu. Grupa narodowców i kibiców uznała, że to nawiązanie do sztandaru UPA i zablokowali marsz. Doszło do szarpaniny, przepychanek i zdarcia koszulki. Szybko zainterweniowali policjanci, którzy rozdzielili zwaśnionych ludzi.

Prokuratura oskarżyła 20 osób, które zakłóciły marsz, ale chce też postawić zarzut mężczyźnie, który był uczestnikiem procesji i podczas incydentu krzyczał do narodowców: „Jeszcze Polska nie zginęła, ale zginąć musi”. Za te słowa grozi mu do 3 lat więzienia.

za: http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/rzeszow/sadowe-wyroki-za-zaklocenie-marszu-ukraincow-w-przemyslu/d16fy61

__________________

A było tak:

https://www.youtube.com/watch?v=H2j31f06NEk

 

W czerwcu 2016r. pisałem:

Powszechne żydowskie media – a innych w Polsce praktycznie nie ma – ubolewają wielce, jak to okropni kibole i narodowcy zakłócili procesję Ukraińców w Przemyślu z okazji „święta ukraińskiej pamięci narodowej”. Ukraińcy chcieli oddać hołd swoim poległym żołnierzom, którzy z J.Piłsudskim walczyli przeciw sowieckiej Rosji. Polska policja zatrzymała 23 Polaków.

Jednak z jakichś nieznanych nam powodów ci Ukraińcy nie mogli nigdy wystąpić w proteście przeciw żydo-banderowskiemu reżimowi Ukrainy, który ukraińskich ludobójców fetuje dzisiaj jako narodowych bohaterów i stawia im pomniki (?). I ci właśnie Ukraińcy są polskimi obywatelami i chcą tu, w Polsce nadal mieszkać (?).

Żydowskie media przedstawiają zdarzenia w Przemyślu z czerwca 2016r. w charakterystyczny dla siebie sposób, zakłamując rzeczywistość – manipulują opinią czytelników. Nie wspomniały o istotnych faktach, że ze strony Ukraińców padły SKANDALICZNE hasła, jak „Jeszcze Polska nie zginęła, ale musi zginąć”, „Sława Ukrainie, sława herojam”. Takie są właśnie media „polskiej” inteligencji (o „polskiej” inteligencji z Polin tu – http://wyborcza.pl/1,75398,20314198,ukraincy-czulismy-sie-jak-w-pulapce.html).

Kim zatem są „polscy” intelektualiści tak mocno zatroskani o żydo-banderowski reżim Ukrainy i o przebaczenie ludobójcom? Kim są „polscy” intelektualiści, którzy nigdy nie wykazali żadnego zainteresowania, gdy żydowska Krytyka Polityczna ściągała z RFN lewackich bandytów, żeby bili uczestników Marszu Niepodległości w 2011r., gdy policja na polecenie żydowskich władz stolicy, a pewnie i centralnych władz żydowskich IIIRP także, strzelała gumowymi kulami do dzieci i matek z dziećmi – uczestników Marszu Niepodległości w 2012r. Ta „polska” inteligencja przyklaskiwała zawsze, ilekroć oblewano farbą, podpalano, pomnik R.Dmowskiego w Warszawie. Kto wie, czy i sama nie była tego inspiratorem, nazywa przecież Dmowskiego faszystą i antysemitą, a przestępcę i filosemitę Piłsudskiego bohaterem narodowym?

Także i hierarchowie Kościoła nabrali wody w gęby i nie widzą bandytyzmu żydowskiego reżimu IIIRP, który ściga nawet mowę nienawiści”, ale nie wobec Polski i Polaków.

 

 https://www.youtube.com/watch?v=UUXAVMlKkFI

 

Może więc warto rozwinąć hasło młodych Polaków z Przemyśla:

BANDEROWCY i ICH ŻYDOWSCY ZWOLENNICY, „POLSCY” INTELEKTUALIŚCI, KOŚCIELNA HIERARCHIO – PRECZ z POLSKI

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

  • APARAT SĄDOWNICZY MIN ZIOBRY UJAWNIŁ SWOJE OBLICZE.
    PROPONUJE PISMO DO PREZYDENTA Z PROŻBĄ O UŁASKAWIENIE.

    JEZELI ZAWIEDZIE WAS MIN SPRAWIEDLIWOŚCI I PREZYDENT, MOŻECIE MÓWIĆ ŻE RZĄD MA WAS W DUPIE, I NIKT NIE BEDZIE MÓGŁ WAM POSTAWIC ZARZUTÓW Z TYTUŁU POMÓWIENIA I ZNIESŁAWIENIA WŁADZ III RP.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829