Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4042 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Kompromitacja żydo-reżimu IIIRP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Order dla antysemity i zwolennika Putina”, Bogdana Kulasa

z20157151Q,22-maja--Oslo--Prezydent-Andrzej-Duda-podczas-spot

 Wramach wakacyjnego humoru tekst z maja 2016

Wyją w żydowskiej gadzinówce Michnika, bo pierwszy syjonista IIIŻydo-RP, A.Duda, odznaczył Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski Polaka z Norwegii, który otwarcie mówi o żydowskich rządach w Polsce.

A nie tak miało wyjść.

Żydo-partia opcji jew-ropejskiej, PO, planowała podłożyć świnię – mój Boże, ach jakież to nie koszerne, tfu -, żydo-partii opcji żydo-anglosaskiej, PiS, a tym czasem skompromitował się cały żydowski reżim Judeopolonii – ale po kolei.

 

Bogdan Kulas jest wiceprezesem Związku Polaków w Norwegii, działaczem partii Jedność Narodu oraz Obozu Wielkiej Polski. Zorganizował w Norwegii Dom Polski.

Oddajmy teraz głos żydowskiej gadzinówce (kolor niebieskikolor wybranego narodu):

Kulas jest aktywny przy budowie neoendeckich partyjek: Stronnictwa Narodowo-Demokratycznego, reaktywowanego niedawno Zjednoczenia Patriotycznego „Grunwald” oraz Obozu Wielkiej Polski, którego filią w Norwegii kieruje.

Organizacje te współpracują z prokremlowską partią Zmiana (jej lidera Mateusza P. ABW zatrzymała niedawno za szpiegostwo).

Jedność Narodu – partia, z którą Kulas jest związany – ma siedzibę w tym samym budynku co Zmiana. !!!

 

I czyż nie raduje myślących Polaków debilizm syjonistycznego reżimu i jego funkcjonariuszy? Przecież to gotowy scenariusz filmowej komedii.

 Ach, a jakież okropieństwa wypisuje i wygaduje B. Kulas o ZAGŁADZIEpamiętajcie Państwo: w dziejach świata istniała tylko jedna ZAGŁADA, ZAGŁADA wybranego narodu i tylko ona się liczy i jest najważniejsza – i jak się okazuje można na niej także nieźle zarobić, więc geszeft zyskał prawną ochronę wszystkich żydo-reżimów.

 

Mówiąc o Holocauście, (B. Kulas) stwierdza: „No bo cóż by było, gdyby Stalin w komunizowaniu Polski miał do pomocy nie 300 tysięcy, ale 3 miliony Żydów”. W publikacjach tematy żydowskie nazywa „dowcipnie” „obżydliwymi”.

 

A w ogóle to:

Żydów wini o wszystko: „Istniejący przed wojną milionowy Ruch Narodowy nie istnieje! Został eksterminowany! Miejsce narodowej elity zajęła inteligencja obcego ducha, nastawiona wrogo do polskiej tradycji. Mamy więc polską formę i żydowską treść. Naród bez przywódców, zamieniony w stado baranów, zadowalający się konsumpcją piwa i oglądaniem w telewizji programów typu »Big Brother «” i głosujący tak, jak każe telewizja”.

(…) aktywność Kulasa najpełniej przeanalizował bloger Marcin Rey.

marcin-c5bcydc582ak-rey

 

 

 

A jak trafna to może być analiza, wystarczy rzut oka na gębę wspomnianego blogera i nawet nie ma potrzeby jej przytaczania.

 

 

 

 

 

 

 Kaczyńskiego zalicza do „banderowsko-neokońsko amerykańskiej agentury„.

Przed ostatnimi wyborami wzywał, by nie głosować na kandydatów PO i PiS: „Głosując na POPiS, głosujesz za Wojną z Rosją, za wysłaniem polskich żołnierzy na Front Wschodni do Doniecka, za ryzykiem sprowokowania ataku nuklearnego na Polskę. Głosując na kandydatów POPiS, głosujesz na amerykańskie marionetki (…).

Jeden z pracowników Kancelarii Prezydenta powiedział nam, że prezydent zwykle w takich sprawach odznacza osoby wskazane przez ambasadę: – To placówki dyplomatyczne mają najlepsze rozeznanie, kto jest kim wśród działaczy polonijnych.

za (kolor niebieski): //wyborcza.pl/1,75398,20157473,order-dla-antysemity-i-zwolennika-putina-czy-prezydent-wiedzial.html#ixzz4AE5blofs

 

No, właśnie, ambasada IIIŻydo-RP w Norwegii wskazała kandydatów do odznaczeń. A kto obsadził swoimi Żydami ambasady? Żydo-partia PO, a żydo-partia PiS jeszcze nie zdążyła ich wymienić na swoich Żydów.

I tak oto kółko się zamyka, jedni Żydzi chcieli drugim Żydom nas…ć do ogródka, a nas...li sobie wzajemnie na puste syjonistyczne, antypolskie, łby.

_______________

Nie zdradzę chyba tajemnicy żydo-reżimu, gdy przypomnę, że w trakcie pobytu w Norwegii w jednym z przemówień pierwszy syjonista IIIŻydo-RP umiejscowił to państwo nad Bałtykiem. Zastanawiam się, czy jest to powód do śmiechu, bo niby jako prezydent powinien parę rzeczy wiedzieć także z geografii ze szkoły podstawowej -? Ale tłumaczyć może go fakt, że kilka lat był jew-roposłem, a w końcu w ramach integracji co to za różnica, w którym miejscu Europy leży dane państwo i tak ma to być przecież jeden organizm. Zresztą w ramach żydowskiego gender zacznie się niebawem mylić syjonistom część ciała na cztery litery z głową – ale czy w ich przypadku będzie to widoczna różnica?

Kiedyś popełniłem poniższy wiersz:

 

Niech pod prezydenckim pałacem Żyd z PO łeb rozbija Żydowi z PiS

i niech sobie wydzierają Chrystusowy Żyda Krzyż – to nie nasza jest rzecz.

My potrzebujemy polskiej Polski i o taką trzeba się bić.

Naszym wrogiem jest PO i PiS

i cała reszta żydo-partii nie znaczących dla Polski nic.

Narodu nie może dzielić Chrystusowy Krzyż,

bo On nie jest i nie może być,

jakby chciał tego Żyd,

osią politycznej między nami gry.

 

Dariusz Kosiur                  maj 2016

KOMENTARZE

  • To teraz już wiadomo
    dlaczego Dudłaj paradował i się kajał w "kapelu" w Kielcach , ten blekot-1000 lat razem chazarów w Polin,te "wypadki samochodopodobne".
    Woznica jaj waj ściągnął cugle w zaprzęgu.

    5ka

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930