Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4042 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Żydzi to wielce tolerancyjna nacja

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W tzw. okresie stalinowskim zarzut antysemityzmu często był równoznaczny z wyrokiem śmierci

 

 

Żydowscy naukowcy przeciwni karaniu za mówienie o „polskich” obozach śmierci. „To przydusi wolność słowa”

 

 

 

 Projekt ustawy przyjętej przez polski rząd, który zakłada karanie więzieniem za używanie sformułowania „polskie obozy śmierci” wywołał falę komentarzy wśród żydowskich historyków oraz przedstawicieli instytucji zajmujących się badaniem i dokumentowaniem Holocaustu.

Nie mogę sobie wyobrazić, że oni naprawdę próbują wprowadzić to prawo – powiedział w rozmowie z Jerusalem Post dr Efraim Zuroff z Centrum Szymona Wiesenthala.

Równocześnie zaznaczył, że domaganie się przez polski rząd zaniechania używania sformułowania „polskie obozy śmierci” ma pełne uzasadnienie historyczne. – Nie było żadnych polskich obozów śmierci. To nie oni je założyli, nie oni je prowadzili, nie było żadnych polskich strażników. Mają w 100 procentach rację – to były nazistowskie obozy śmierci w Polsce, ale nie umiem sobie wyobrazić, że rzeczywiście zamknęliby w więzieniu człowieka za używanie tego sformułowania – dodał.

Głos w sprawie zabrał też instytut Yad Vashem. Prof. Dina Porta powiedziała, że „sposób w jaki Polacy chcą to przeprowadzić jest bardziej niż krańcowy”. W jej przekonaniu takie podejście może „przydusić”wolność słowa i działalność badaczy.

źródło: WPROST

za: //newsweb.pl/2016/08/25/zydowscy-naukowcy-przeciwni-karaniu-za-mowienie-o-polskich-obozach-smierci-to-przydusi-wolnosc-slowa/

____________________________________

____________________________________

 

W związku z obrazkiem ilustrującym tytuł artykułu „Antysemityzm – fuj !, przecież Żydzi robią nam kulturę” (kliknij w tytuł) prokuratura w Warszawie prowadzi śledztwo – w tej sprawie byłem już dwukrotnie przesłuchiwany przez policję.

 

Bezczelność prokuratury przekracza jednak granice prawa, którego ona sama ma być strażnikiem, ponieważ nie udzielono mi informacji w jakiej sprawie, z czyjego powództwa, jestem przesłuchiwany. Jeśli jednak uwzględnimy fakt, że aktualny reżim jest emanacją rządów junty Jaruzelski-Kiszczak-Rakowski i bezpośrednią kontynuacją ustaleń magdalenkowych, poczynionych przy stole, którego końce przyozdabiały menory, a nie polskie flagi, to całe zdarzenie – ściganie„mowy nienawiści”przez prokuraturę – należy określić mianem żydowskiej hucpy.

 

 

I coraz bardziej staje się oczywiste, że w "IIIRP: syjonizm – TAK, polski nacjonalizm – NIE" (kliknij w tytuł).

Hucpa i zwyrodnienie systemu prawa oraz sądownictwa w IIIRP przekroczyło już wszelkie granice. Żydowski reżim przekształcił Polskę w kraj, w którym żydowska organizacja zbrojna może działać oficjalnie i legalnie – Jewish Defense League(Żydowska Liga Obrony), ale nie mogą w Polsce legalnie działać polskie organizacje narodowe, nacjonalistyczne.

W tzw. okresie stalinowskim zarzut antysemityzmu często był równoznaczny z wyrokiem śmierci – ale pamiętajmy, że były to czasy rządów żydo-bolszewii.

Czym różnią się rządy żydo-bolszewii od rządów żydo-reżimu IIIRP – ? – pytanie jest raczej retoryczne.

Być może Czytelnicy pamiętają z lekcji historii, z filmów, co groziło Polakom w czasie niemieckiej okupacji za tzw. mały sabotaż – tak, bardzo często kara śmierci. Cóż, każda okupacja jest pod tym względem do siebie podobna.

 

 

Czy mamy szansę na skuteczną obronę przed okupantami, jeśli nie posiadamy autentycznej, narodowej, polskiej, organizacji?

 

Dariusz Kosiur

 

PS

Żeby uchronić PT Czytelników przed perturbacjami ze strony służb okupanta ścigającego „mowę nienawiści” wyjaśnię na przykładach, czym jest „mowa nienawiści”, której winni się wystrzegać jak ognia, a czym jest mowa miłości”, którą winni się posługiwać między sobą na co dzień.

 

 

 

To jest przykład odrażającej „mowy nienawiści”– nie polecany

 

 

 

 

Poniżej kilka wybranych przykładów spełniających warunki oraz zalecanej „mowy miłości”:

 

Powyższe przykłady „mowy miłości” pochodzą z wielce przyjaznej Polakom żydowskiej gadzinówki Michnika – //wyborcza.pl/duzyformat/5,127290,15569896.html

KOMENTARZE

 • I poprawka do konstytucji zaczyna żydom coraz bardziej ciążyć.
  Trump
  "We have to go see Bill Gates and a lot of different people that really understand what is happening. We have to talk to them, maybe in certain areas, closing that Internet up in some way. Some of you will say, “Oh, freedom of speech, freedom of speech.” These are foolish people. … We have got to maybe do something with the Internet because they are recruiting by the thousands."
  https://www.youtube.com/watch?v=oNckQjYgQ7g

  United Nations Urges U.S. to Give Up Free Expression to Combat Racism
  http://www.lifezette.com/polizette/united-nations-urges-u-s-give-free-speech-combat-racism/
 • @ autor
  „W tzw. okresie stalinowskim zarzut antysemityzmu często był równoznaczny z wyrokiem śmierci.”

  No widzisz „słoneczko”! Z tego właśnie powodu wymordowano tylu księży i katolików. Od Rtm. Pileckiego, do ks. Popiełuszki. ..
 • SZKALOWANIE POLSKI żydzi nazywają wolnością słowa !
  [ Głos w sprawie zabrał też instytut Yad Vashem. Prof. Dina Porta powiedziała, że „sposób w jaki Polacy chcą to przeprowadzić jest bardziej niż krańcowy”. W jej przekonaniu takie podejście może „przydusić”wolność słowa i działalność badaczy. ] koniec cytatu.

  Słowianie ! to nie poskie obozy śmierci , ale żydowskie obozy śmierci !!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Holokaust, czyli "Żydzi Żydom zgotowali ten los"
  .
  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#HoloSamo

  ta parafraza Nałkowskiej chyba najlepiej oddaje genezę zjawiska redukcji populacji aszkenazyjskiej zgodnie zresztą z dyspozycjami MWF (MWF, patrz link powyżej).

  Obok prawnej kategorii "mowy nienawiści" zaraz po II wojnie ustalił okupant w całej Jewropie, nie tylko Polsce, przestępstwo o nazwie "kłamstwo oświęcimskie" (franc. négationnisme, niem. Holokaust leugnen), Roger Garaudy wskazał w swej książce "Les Mythes fondateurs de la politique israélienne (1996)", że o Oświęcimiu krążą liczne kłamstwa a nawet są celebrowane przez organy państwa. Nie od rzeczy byłoby te kłamstwa objąć karą, jest odwrotnie, to ci, także francuski żyd Garaudy, którzy te kłamstwa odkrywają, są prześladowani z tytułu prawnego "kłamstwa oświęcimskiego". Czyż potrzeba lepszego przykładu perwersji jewropiejskiego prawodawstwa.

  Nic tak nie objawia głębokiej toleracji Judejczyków, jak święto Purim

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  prawdziwe święto holokaustu od tysiącleci. Ten żydowski holokaust na Gojach świętują radośnie Izraelici do dziś.

  Teza końcowa.
  III Rzeczpospolita, czyli

  "Żydzi Polakom zgotowali ten los !"

  i to nie pierwszy raz, co wiedzą nieco bardziej zorientowani w naszej historii.
 • "GóW"no czyli
  .
  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/gadz/

  jedynie "gw"niani Polacy kupują te ekskrementy

  - http://wyborcza.pl/duzyformat/5,127290,15569896.html

  i wsperają tę żydowską gadzinówkę dla Polaków.
 • Pro-kura zajmuje się czy nie naszczano chazarom do kapela
  Zaś umarza śledztwo w sprawie gwałtu na 13-letnim dziecku. Po hałasie w mediach nie kontrolowanych przez PISraeli Zorro daje w lament.I gowno z tego wynika.
 • Ta okładka "Dużego Formatu" jest raczej ukłonem w stronę...
  polskiej i światowej pedofilii.
  Jeżeli ktoś jeszcze nie wie na czym to polega, to koniecznie powinien obejrzeć ten film z Nicole Kidman (i jej ojcem) w jednej z głównych "ról"
  https://www.youtube.com/watch?v=enPl-MsBLiE&t=101s
 • A to najświeższy przykład mowy nienawiści
  http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-minister-sportu-zdymisjonowal-szefa-polskiej-organizacji-tur,nId,2434616

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930