Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4042 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Na rocznicę sierpnia 1980

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ale nie popadajmy w defetyzm, wszak dzięki Solidarności jesteśmy w Europie

 

W marcu 1981r. byłem w kawiarni na Placu Na Rozdrożu obok Królewskich Łazienek. To chyba jedyna kawiarnia w Warszawie, która nie zmieniła nazwy i nadal istnieje w tym samym miejscu, mimo, że każda władza po 1990r. dokłada ogromnych starań, żeby niszczyć wszelką polską ciągłość i tradycje, nawet te najbardziej prozaiczne, jak ulubione miejsce spotkań Warszawiaków.

Po drugiej stronie placu pojawiły się oddziały Milicji Obywatelskiej. To był czas po sierpniu 1980r., a więc istniała już „Solidarność”. Wyszliśmy z kawiarni, żeby zobaczyć, co się dzieje.

Milicja dość skutecznie blokowała przejście do manifestantów na druga stronę placu, do ulicy Koszykowej, ale nie była to manifestacja „Solidarności”. Manifestowali inicjatorzy i założyciele Zjednoczenia Patriotycznego Grunwald, wśród nich i śp. Bohdan Poręba, późniejszy współzałożyciel Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej.

Manifestanci nieśli tablice z nazwiskami Polaków zamordowanych w latach 1944-56 i z nazwiskami ich żydowskich oprawców i katów z UB, S.Michnika, H.Wolińskiej-Brus i wielu innych żydowskich zbrodniarzy tzw. okresu stalinowskiego. Protestowali w ten sposób przeciw zorganizowanej przez „Solidarność” na Uniwersytecie Warszawskim w dniu 8 marca 1981r. – a 8 marzec 1968 to wybuch żydowskiej rebelii w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Radomiu, Łodzi i Poznaniu -, rocznicowej sesji z udziałem żydowskich zbirów z UB (prof. Z.Baumanem, prof. W.Brusem) zmuszonych po 1968r. do opuszczenia Polski. Dzisiaj znaczna część z nich wróciła, a ci co zostali otrzymują wysokie emerytury wypłacane przez żydowski reżim IIIRP.

Tak wykuwała się „Solidarność” – władza solidarności po 1989r. zaprojektowana przez syjonistów z USA, a tworzona przez żydowską V kolumnę w Polsce, mająca swoich ludzi także w SB, ale już od sierpnia 1980r. niemal pełnię władzy w PRL.

Żydowska V kolumna miała wsparcie władz Kościoła w Polsce – żydowski KOR swój głodowy protest w 1977r. prowadził w warszawskim kościele p.w. św. Marcina. W tym kościele mają również swoją siedzibę siostry franciszkanki, które utworzyły przytulisko dla antypolskich Żydów, w tym także dla zbrodniarzy takich jak J.Bristiger.

Dzisiejsze żydowskie, powszechne, gadzinowe media utrzymują, że wtedy na Placu Na Rozdrożu protestował partyjny, komunistyczny beton, przeciwnicy niosącej Polakom wolność „Solidarności” błogosławionej przez JPII. Jednak JPII błogosławił „S” dziwnie wybiórczo, żądając jednocześnie od junty Jaruzelskiego delegalizacji „S” jako związku zawodowego – niezbadane są meandry polityki świętych żydo-katolickiego Kościoła.

 

Solidarność zwyciężyła – polski naród przegrał

to prawda, nie sposób z tym polemizować, zmiany są ogromne …

 

… polskie stocznie, polski przemysł …

 

… dobrobyt polskiej rodziny …

 

… świetlana, europejska, przyszłość polskiego emeryta i rencisty …

 

Ale nie popadajmy w defetyzm, wszak dzięki Solidarności jesteśmy w Europie, więc radujmy się, jak żydowska gęba na zdjęciu poniżej w czasie magdalenkowej biesiady.

 

 

Kabaret Tey był pomyślany jako kpina z PRL i taką też rolę pełnił – wspomagał zaplanowany przez syjonistów proces marszu Polaków do żydowskiego kapitalizmu Europy. Jednak niektóre żarty ośmieszają również i dzisiejszą żydowską propagandę sukcesu przemian ustrojowych – okazuje się, że nie jest ważna polska tragiczna rzeczywistość, ale ważny jest punkt widzenia na tę rzeczywistość, która wedle żydowskiej propagandy jest europejskim sukcesem Polaków.

 

https://www.youtube.com/watch?v=iACJWkIAnls

 

 

Dariusz Kosiur

_________________________________

 

„Platforma Oburzonych” – Paweł Ziemiński – Kongres Polski Suwerennej

Marzec 2013r. Stocznia Gdańska, muzealna Sala BHP dawnej „S”

https://www.youtube.com/watch?v=N6g2afUbBZk

 

 

 „Oburzeni obywatele” – neosolidarnościowa droga donikąd pod skrzydłami amerykańskich fundacji

Sierpień 2013

https://www.youtube.com/watch?v=r-flwQNYiTs

KOMENTARZE

 • Stosunek do Grunwaldu
  i śp. B.Poręby jest dla mnie jednym z papierków lakmusowych dzięki którym rozpoznaję żyda - syjonistę (bolszewika).
  Zawsze bez pudła.
 • ode mnie *5
  Ten plakat (elektroniczny kolaż) z Piłsudskim i Wojtyłą PORAŻAJĄCY!

  To Polska taka, jaka faktycznie jest czy też, jak ją niektórzy chcieliby widzieć? Mam skrytą nadzieję, że jednak to drugie.
  Pozdrawiam
 • Sierpień 90 to realizacja planu Sorosa.
  To jedna z wieli zorganizowanych przez globalną mafię żydowską kolorowa rewolucja.
  Jaruzelski uchronił Polskę od scenariusza Jugosłowiańskiego, Libijskiego czy Syryjskiego.

  Solidaruchy to tylko lokalni pożyteczni pożyteczni idioci wykorzystani przez Sorosa (globalną mafię żydowską) do zniszczenia własnego kraju.
  Dokładnie tak samo jak islamiści, katolicka ekstrema w Jugosławii, islamiści w Libii, Syrii, banderowcy na Ukrainie a w Polska katolicka ekstrema nakręcana przez KK z JPII na czele.

  Wszędzie podobny scenariusz , podobne stanowisko tzw zachodnich mediów i podobne interesy globalistów (mafii żydowskiej)

  Mądre narody stawiają Sorosowi opór (czasem nieskutecznie jak Jugosławia, Libia) a czasem skutecznie jak Białoruś, Rosja Putina, Syria.

  Głupie narody same oddają się w niewolę lichwiarską Sorosowi.
  Solidaruchy oddały Polskę w lichwiarską niewolę globalnej mafii żydowskiej. Z tej niewoli nie ma wyjścia.
  Z tej niewoli może uwolnić Polskę tylko ktoś z zewnątrz.
  Zachód ? hehehe sam tkwi w tej żydowskiej niewoli od końca II wojny światowej a nawet wcześniej.
  II wojna światowa była zrywem Hitlera by uwolnić się od globalnej mafii żydowskiej z jednej strony ale z drugiej strony była rasistowskim, barbarzyńskim aktem agresji na wschodzie (drang na osten).
 • @Oscar 13:57:31
  //II wojna światowa była zrywem Hitlera by uwolnić się od globalnej mafii żydowskiej z jednej strony ale z drugiej strony była rasistowskim, barbarzyńskim aktem agresji na wschodzie (drang na osten).//

  Właśnie robię remanent na Salonie24

  Tu niżej w linku skany niemieckiej Białej Księgi nr 3 w języku polskim i niemieckim. Tajne raporty polskich ambasadorów, które bezspornie uznano za autentyczne dopiero po wojnie. Zostały one opublikowane przez Niemców już w roku 1940, ale wtedy Polska i alianci uznali je za niemieckie fałszerstwo.

  https://archive.org/stream/Weissbuch_Nr.3_Polnische_Dokumente/AuswaertigesAmt-WeissbuchNr.3-PolnischeDokumenteZurVorgeschichteDesKrieges1940128S.Scan#page/n0/mode/2up

  https://www.salon24.pl/u/coroner/666360,1939-scisle-tajne-raporty-z-ministerstwa-spraw-zagranicznych

  Romuald Szeremietiew
  "5 listopada 1937 r. Adolf Hitler zwołał tajną naradę. Przebieg jej, znamy z protokołu sporządzonego przez szefa adiutantury kanc­lerza, pułkownika Friedricha Hossbacha."

  Ten dokument został sfałszowany.

  http://www.ihr.org/jhr/v04/v04p372_weber.html

  Romuald Szeremietiew
  // „Czy Polska pozostanie neutralna, jeśli stanę się aktywny na Zachodzie?” - zapytał, Hermanna Rauschninga, prezydenta Senatu Wolnego Miasta Gdańska, gdy ten ostatni referował mu treść rozmów prowadzonych z Piłsudskim w czasie styczniowej (1934 r.) wizyty w Warszawie. Ciągnąc dalej ten wątek führer stwierdzał, że „swoją politykę na Wschodzie” woli prowadzić z Polską niż przeciw niej. „Dam Polsce szansę” - powiedział Rauschningowi. Kontynuując swoje wywody kanclerz Rzeszy twierdził, że Niemcy powinni wspólnie z Polakami zaatakować ZSRR. Oczywiście nie oznacza to, że powstanie nowe mocarstwo polskie, ale Niemcy powinni pamiętać - mówił Hitler - że dzielenie Polski już teraz kosztowałoby zbyt wiele.//

  Hermann Rauschining okazał się oszustem.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Hermann_Rauschning#Authenticity_of_Hitler_Speaks

  Wiesława
  "Przemawiając 22 sierpnia 1939 roku do wyższych oficerów, Hitler z całą otwartością stwierdził, że: Celem wojny jest nie osiągnięcie jakiejś określonej linii [terytorialnej], lecz fizyczne zniszczenie wroga. Tak więc przygotowałem – jak na razie tylko na wschodzie – moje odziały spod znaku trupich główek z rozkazem bezlitosnego wysyłania na łono śmierci mężczyzn, kobiet i dzieci polskiego pochodzenia i polskiego języka."

  Nie ma żadnego dowodu, że Hitler to kiedykolwiek powiedział. Louis P. Lochner był wrogiem Hitlera i to on jest odpowiedzialny za to fałszerstwo.

  https://www.salon24.pl/u/coroner/694096,hitler-i-jego-slawny-cytat-armenski

  Wiesława
  "Prof. Bogdan Musiał podaje następujący przykład: W obozie Auschwitz‑Birkenau, w trakcie wpędzania grupy Żydów do komory gazowej, kobiety zaatakowały jednego z esesmanów, Josefa Schillingera. Polskiej Żydówce, Franciszce Mann, udało się odebrać mu pistolet i go zastrzelić."

  W 1979 Filip Müller, który miał być rzekomo naocznym świadkiem opublikował książkę Eyewitness Auschwitz – Three Years in the Gas Chambers, dotyczącą wydarzeń w Auschwitz. Czekał 30 lat z napisaniem książki, która okazała się być plagiatem innych "naocznych świadków".

  http://ihr.org/jhr/v10/v10p--5_Mattogno.html

  Paweł Łęski
  "My narodowi socjaliści, odrzuciliśmy w polityce zagranicznej postawę przyjętą przez Niemcy przed wojną światową. Położyliśmy kres odwiecznemu marszowi Germanów na południe i zachód Europy, kierując nasz wzrok na obszary wschodnie... Jeżeli dziś mówimy o nowych obszarach w Europie, myślimy głównie o Rosji i o państwach z nią sąsiadujących." - Mein Kampf , Adolf Hitler."

  Jedno słowo potrafi zmienić cały sens. Polska nie była wasalem Rosji.

  "Russia and its vassal border states."
  https://archive.org/stream/meinkampf035176mbp/meinkampf035176mbp_djvu.txt

  "Rußland und die ihm untertanen Randstaaten denken."
  https://agiw.fak1.tu-berlin.de/Scriptorium/Zu%20S37/HAMK1943.pdf

  PS Hitler mógł zostać sprzymierzeńcem Polski, a został jej wrogiem.
 • @Arjanek 14:19:41
  Hitler miał sporo takich sojuszniczych zamiarów.
  Wiadomo że Hitler chciał sojuszu z W.Brytanią, bardzo łagodnie obszedł się z Francją, negocjował sojusz z Polską, Węgrami, Rumunią..
  Deklarował natomiast swoją wrogość do żydów którym zarzucał sprawstwo wszystkich nieszczęść które dotknęły Niemcy.
  Nie wszystko mu się udawało bo jednocześnie trwała zaciekła kontrofensywa ówczesnej globalnej mafii żydowskiej.

  Hitler chciał zjednoczenia Niemiec (Sudety..), Europy rasistowskiej bez żydów i chciał podbojów na wschodzie a nie na zachodzie.
  Rasizm Hitlera bardzo osłabiał jego zdolność do sojuszy.

  A wyszło jak wyszło.
  Globalna mafia żydowska wspólnie z komunistyczna czyli żydowską Rosją
  powstrzymały jego zapędy.
 • @Oscar 14:45:00
  mylisz się..
  Hitler był żydowskim narzędziem..

  Kto zyskał? Kto stracił? pomyśl..

  Niemcy przegrały wojnę, a na tym lepiej wyszły od "wygranej" Polski, powstał Izrael.. kto rządzi Światem??? Jahwe w wielu odsłonach pretorian, oraz pieniądz (dług). Oba tematy zawdzięczamy "narodowi przebranemu".
  Buk i lichwa rządzi Światem - czyj to pomysł??????????

  P.S.
  Buk - pisownia właściwa
 • @Autor
  Pan na Słowianina nie wygląda.. jak ja, geny wymieszane.. ja tam nie wiem kto gwałcił moją prapra babkę.. ale jesteśmy Polakami i to się liczy!

  Pozdrowił
 • Śmierdzący patriotyzm
  .
  Mała parafraza:
  „niezbadane są menory polityki hierarchii żydo-katolickiego Kościoła”, szczególny wdzięk ma tu JPII, …

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  a FI to ukoronowanie spod znaku menory, ten błazen funkcjonuje nawet jako agent Sorosa

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/376oper/

  „Ale nie popadajmy w defetyzm, wszak dzięki Solidarności jesteśmy w Europie ”

  - http://zdaniemdocenta.neon24.pl/post/139804,barcelona-ofiara-tolerancji-i-wlasnej-glupoty#comment_1407949

  A zaczynem tych procesów był patriotyzm, nazwę go zgniłym, śmierdzącym patriotyzmem

  - http://zdaniemdocenta.neon24.pl/post/139804,barcelona-ofiara-tolerancji-i-wlasnej-glupoty#comment_1407949

  Jest naturalnie rzeczą wcale niełatwą odróżnić polityczne ziarno od plew, tym nie mniej czas skończyć z tym cielęcym pędem za majakami, zanim zdołaliśmy pojąć dokąd i przez kogo nas te majaki zwodzą. 300 lat majaków to chyba dosyć. Od 300 lat są powstania kamieniami milowymi upodlania Polski i Polaków.

  To zjawisko uważam za obiecujące

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/polacy-bojkotuja-wybory/

  wybór między „mniejszym złem” i „większym” jest zawsze wyborem zła, złym wyborem. Wybór zła musi prowadzić do dominacji zła.

  @Arjanek 30.08.2017 14:19:41

  Interesujący materiał, można każdemu patriocie polecić, o tym, że „dokumenty … Wskazywały na odpowiedzialność USA za wybuch wojny“, trzeba naprawdę być nie lada pos-tępakiem, aby nie uwzględnić roli USA w przygotowaniu, także finansowym, I i II Wojny przez finansowe i polityczne kręgi USA.

  Link do Salon24 przynosi takie stwierdzenie z roku 1939.:
  „Propaganda jest w większości w rękach Żydów, którzy kontrolują prawie w stu procentach radio, film, dzienniki, i inną prasę. Chociaż propaganda jest wyjątkowo prymitywna … , to jest wyjątkowo skuteczna, ponieważ  ludność tutaj jest kompletnie nieświadoma sytuacji w Europie." “, można dodać „i na świecie“.

  Człowiek myślący musi się zastanowić na faktem, że ta obserwacja obowiązuje do dziś, tzn. że mamy do czynienia z tą samą nieprzerwaną totalną kontrolą mediów od prawie stulecia. To znaczy, że cała nasza „wiedza“ o rzeczywistości jest w rzeczywistości „wiarą“ wpojoną nam przez wskazane przez ambasadora Jerzego Potockiego kręgi, czyli

  „MY nie wiemy NIC, a tylko WIERZYMY w to, co nam KRĘGI ŻYDOWSKIE JAKO WIARĘ DZIEŃ W DZIEŃ WPAJAJĄ.“, to dotyczy też naszego patriotyzmu !

  @wk.ny
  Jego wypowiedź jak i powyższe poparłbym linkiem:

  - http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/139931,zydzi-to-wielce-tolerancyjna-nacja#comment_1408952
 • @Laznik 18:25:50
  za mało nas jest :((

  pozdrowił
 • @Autor
  5*

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930