Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
607 postów 4220 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Rodacy! Wystrzegajcie się antysemityzmu!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oświadczenie szefa Kongresu Mosze Kantora - i kto by przypuszczał, że to taka „ruska” szuja?

 

 

 

Antysemityzm to straszna rzecz

 

 

 

 

 

 

 

Europejski Kongres Żydów skarży się na Polskę. Antysemityzm rośnie, władze nie reagują

 

„W Polsce dochodzi ostatnio do wyraźnej normalizacji antysemityzmu, rasizmu i ksenofobii i mamy nadzieję, że polski rząd zatrzyma tę nienawiść i zacznie zdecydowanie działać przeciwko niej” – czytamy w oświadczeniu Kongresu.

Według autora oświadczenia przewodniczącego Kongresu Mosze Kantora, w Polsce w ostatnim czasie doszło do„dramatycznego wzrostu antysemickich incydentów”. Pochodzący z Rosji biznesmen zarzucił polskim władzom bezczynność.

„W całej Europie, rządy państw konsultują się z lokalnymi oficjalnymi przywódcami społeczności, by otrzymać porady i koordynować odpowiedź na antysemityzm. Polska jednak stanowi przykład kraju, gdzie władze wydają się być mało zainteresowane w otwieraniu dialogu ze społecznością żydowską” – napisał Kantor, dodając że przez około rok żaden minister polskiego rządu nie spotkał się z przedstawicielami Związku Gmin Żydowskich w Polsce.

Jako przykłady rosnącego antysemityzmu prezes Kongresu podał niesławne wypowiedzi Magdaleny Ogórek do Marka Borowskiego, w którym wypomniała mu żydowskie korzenie (…).

Antysemityzm rośnie

(…)  Według przedstawionego w Sejmie w styczniu tego roku raportu Centrum Badań nad Uprzedzeniami Uniwersytetu Warszawskiego, antysemityzm cieszy coraz większym przyzwoleniem społecznym  (Już słyszę gromkie: hurra! antysemitów. – Zobaczycie antysemici, doczekacie się! Nie wiem jeszcze, co knuje sympatyzujący z naszym majątkiem żydowski reżim IIIRP, ale żydo-katolicki Kościół  na pewno zablokuje wam, paskudy, drogę do biblijnego Raju. – D.Kosiur). W porównaniu do 2014 roku, znacząco wzrósł odsetek ludzi, którzy nie zaakceptowaliby Żyda jako członka rodziny(56 proc.w porównaniu z 46 proc.w 2014), sąsiada(32 proc.wzrost o6 pp.) i współpracownika(15 proc.,wzrost o5 pp.). Jednocześnie mniej osób uznało za obraźliwe sformułowania takie jak „Żydzi to kanalie” lub „Żydzi muszą zrozumieć, że nienawiść Polaków sami wywołali swoją zdradą i zbrodniami”.

za: https://wiadomosci.wp.pl/europejski-kongres-zydow-skarzy-sie-na-polske-antysemityzm-rosnie-wladze-nie-reaguja-6161457814128769a

____________________________

_______________________________

 

No i co my mamy z tym Mosze Kantorem -? Kto by przypuszczał, że to taka „ruska” szuja?

tekst z 2013r.

Oligarcha Wiaczesław Mosze Kantor Fot. Petr David Josek / AP

 

Który Żyd dobry, a który zły – oceniają sami Żydzi

 

Jewropejski ochlapus, A.Kwaśniewski, lobbował za sprzedażą większości akcji Tarnowskich Azotów rosyjskiej firmie Acron S.A. – tak mniej więcej donoszą powszechne żydo-media.

Rodzina Radia Maryja, ta od o.Rydzyka, wyklina nawet Kwaśniewskiego, że to postkomunista wysługujący się „ruskim”.

Przyjrzyjmy się, zatem nieco bliżej całej sprawie. Rosyjska firma Acron S.A. – dlaczego nie Aron? – jest własnością niejakiego Wiaczesława Mosze Kantora – czyżby kuzyn „naszego” sławetnego twórcy teatru, T.Kantora?. W.Mosze Kantor to oczywiście Żyd z Rosji.

Warto pamiętać, że majątek narodowy byłego ZSRR po roku 1990 był błyskawicznie rozkradany przez syjonistyczne elementy w Rosji. Te syjonistyczne elementy zdominowały także politykę wewnętrzną Rosji i demontowały państwo rosyjskie według instrukcji żydowskiej finansjery z USA. Dopiero rządy W.Putina położyły temu kres. Główny nurt rosyjskiej polityki został z żydostwa oczyszczony. W.Putin pozwolił jednak żydostwu funkcjonować w obszarze gospodarczym pod warunkiem, że będzie to zgodne z interesem Rosji.

Także Polska po 1990r., tak jak Rosja, została całkowicie opanowana przez elementy syjonistyczne, z tym, że niszczenie państwa i rozkradanie polskiego majątku trwa nieprzerwanie do dzisiaj. Co lepsze polskie firmy zostały przejęte przez międzynarodowy kapitał żydowski.

Zatem i Rosja postanowiła wziąć udział w przejmowaniu resztek tego majątku wprowadzając do gry swoją żydowską firmę. No, bo dlaczego żydowska firma z Rosji ma być gorsza od żydowskich firm z Zachodu?

Tu warto dodać, że W.Mosze Kantor i A.Kwaśniewski zasiadają razem w Europejskiej Fundacji Tolerancji i Pojednania. Kantor jest także przewodniczącym Europejskiego Kongresu Żydów i wielkim filantropem działającym na rzecz ratowania żydowskiego dziedzictwa i pamięci o Holokauście. A, wiec jest tak samo dobrym Żydem do przejmowania polskiego narodowego majątku, jak każdy inny Żyd z Zachodu. Mało tego, Acron S.A. jest notowana na giełdach w Moskwie i w Londynie – drugim po Wall Street centrum światowej syjonistycznej finansjery.

Widać tu majstersztyk rosyjskiej polityki W.Putina, który potrafił zaprząc Żydów do pracy na rzecz Rosji.

 

Możemy, natomiast się zastanawiać nad powodami zaangażowania Kwaśniewskiego właśnie po stronie Kantora, Żyda z Rosji, a nie jakiegoś Żyda z Zachodu. Prawdopodobnie Kwaśniewski został poproszony o ten lobbing przez stronę rosyjską, a ma ona niewątpliwy dar przekonywania. W istniejących archiwach NKWD, także UB i SB z PRL, które Rosja posiada, znajdują się takie mało istotne informacje, jak poświęcone np. tatusiowi Kwaśniewskiego, Izaakowi Stolzmanowi, żydowskiemu płk. NKWD, potem UB, który miał na sumieniu tysiące mordów na Polakach z likwidowanej polskiej organizacji wojskowej Gryf Pomorski.

Zresztą nie tylko Kwaśniewski odniósł się pozytywnie do projektu globalno-rynkowych inwestycji w Polsce W.Mosze Kantora. Homoseksualista, Rycho Kalisz, stwierdził, że także Tusk i J.K.Bielecki (szef rady gospodarczej przy premierze) przychylnie odnieśli się do tego pomysłu.

Na szczęście nad wszystkim czuwa niezastąpiony sanhedryn, który ustala kierunki polityki w Polsce i rozdaje polityczne karty. Ów sanhedryn – można tu z dużym prawdopodobieństwem wskazać na Fundację S.Batorego, założoną przez G.Sorosa – zdążył zareagować w samą porę i nie wyraził zgody na wrogie przejęcie Tarnowskich Azotów. Wrogie – bo chciała je przejąć żydowska firma z Rosji, a byłoby to przejęcie przyjacielskie, gdyby ta sama żydowska firma zainstalowana była np. w Wlk.Brytanii.

Zarówno Tusk i jego doradca Bielecki, wycofali się rakiem z wcześniejszego poparcia dla lobbingu Kwaśniewskiego.

Mój Boże, cała ta banda żydo-władzy RP nie ma nawet rozeznania, co do politycznych priorytetów syjonistycznej polityki Zachodu, w której sama bierze udział. Chyba, że jej polityczne działanie skutecznie destabilizuje zachłanne myślenie o ewentualnych prywatyzacyjnych prowizjach – nie, nie łapówkach, uchowaj Boże.

Tarnowskie Azoty zostały połączone z Zakładami Azotowymi w Puławach, żeby podwyższyć kapitał zakładowy powstałej firmy Grupa Azoty celem uniemożliwienia wrogiego przejęcia Tarnowskich Azotów przez Żyda z Rosji.

 

Już w styczniu 2013r. Komisja Europejska wyraziła zgodę !!!! na połączenie Tarnowskich Azotów i Zakładów Azotowych w Puławach.

 

(Ci, którzy uważają, że PRL był pod butem Kremla, niech sobie przypomną, czy kiedykolwiek i ktokolwiek z poza PRL decydował o tym, czy fabryka śrub może, czy nie może połączyć się z fabryką nakrętek.)

 

Tak, więc Żyd Żydowi nie równy – i kto tu teraz antysemita?

 

Dariusz Kosiur

 

PS

UWAGA !!!

Żydowski administrator facebook’a umieścił poniższy napis, który pojawia się natychmiast po kliknięciu na link do powyższego tekstu !!! – a więc polskie przysłowie „na złodzieju czapka gore” działa i to skutecznie.

Odwiedzany przez Ciebie link://wiernipolsce.wordpress.com/2013/04/24/ktory-zyd-dobry-a-ktory-zly-oceniaja-sami-zydzi/

Facebook ostrzega, że ta witryna może być niebezpieczna. Jeśli jej nie znasz, prześlij opinię, oznaczając ją jako spam (nastąpi przekierowanie z powrotem do Facebooka).

KOMENTARZE

 • Juz czas , już czas
  Zmienić "pieśń" ZCHN zbliża się na


  "Jajwajec Zbliża się"

  O szczęście niepojęte jajwajec zbliża się
  Pobiegnę go powitać
  Świński łeb z wiadra wychyla się
 • Antysemityzm to broń KGB
  Wszyscy Polacy to antysemici.
  Trzeba zrobić porządek z polskimi antysemitami - najlepiej przez Rosję, Niemców i społeczność międzynarodową.
  Trzeba brać przykład z oświeconych liderów:

  http://46bah7dkfu-flywheel.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2016/01/Putin-Zydzi-%D0%9F%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD-%D0%B8-%D0%A0%D0%B0%D0%B2%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D1%8Bx600-600x360.jpg


  http://www.polishclub.org/2016/01/18/putin-a-zydzi/

  Autor - też byłem antysemitą aż się pokapowałem o co chodzi w pańskich notkach.

  Już zmądrzałem...
 • @Talbot 17:12:10
  Wygląda mi to na foreplay celem uzasadnienia i afirmacji działalności neo-faszystowskiej i anty-patriotycznej grupy zwanej ANTIFA.
  Jest to organzacja finansowana przez Sorosa, która cieszy się dużym poparciem partii Lewicowych.
 • Na wszelki wypadek żydzi nie chcieli...było już o tym, ale.
  SENSACJA! POLSKA KILKA RAZY ODRZUCAŁA ZWROT NASZYCH KRESÓW
  Oto największa tajemnica III RP - Wilno, Lwów, Stanisławów, Krzemieniec, Grodno i Tarnopol mogły od przeszło 20 lat być znów w granicach Polski. W 1989 roku było to możliwe! Należące do Polski przed II wojną światową wschodnie tereny, te same, które zabrał nam Józef Stalin w ramach porozumień jałtańskich, chciał nam oddać Michaił Gorbaczow tuż przed upadkiem Związku Radzieckiego. Nie mamy ich tylko dlatego, że Solidarność ich nie przyjęła.
  Całość :
  http://kin-rchristusrex.blogspot.com/2016/10/sensacja-polska-kilka-razy-odrzucaa.html
 • @Talbot 17:12:10
  Fotomontaż, głowa Putina wklejona, rzuca się to na pierwszy rzut oka, nie trzeba nawet temu się przyglądać dokładnie.
  Talbot, jesteś żałosny z tą swoją rusofobią.
 • @lorenco 02:17:18
  A ha, ha, ha, dobre, sobie! Czy to też fotomontaż - Putin zapraszający żydów do Rosji 2:33 ???
  https://youtu.be/V188Er98L2A
 • @Lotna 18:22:07
  W 2005r. Putin złożył A.Szaronowi (wtedy premier Izraela) propozycję przeniesienia państwa Izrael na terytorium Rosji - to jednak jest tylko rosyjska polityka wobec Żydów.
  Rosyjską polityką są także powtarzane przez Putina zaproszenia dla Żydów wrzeszczących o wzroście antysemityzmu na Zachodzie. W ten sposób Rosja wybija z żydowskich łap zarzut antysemityzmu wobec Rosjan - jest to zasadniczy cel tej polityki.
  Zdjęcie zamieszczone przez blogera Talbota jest oryginalne, choć zniekształcone - Putin wielokrotnie spotykał się z Żydami, którzy np. żądają zwrotu żydowskich dóbr kultury znajdujących się w rosyjskich muzeach - ich żądania są jednak bezowocne. To, czego nie zdołali ukraść do 2000r. już jest poza ich zasięgiem.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930