Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4042 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Polak – rusofob i antysemita. Żyd Słowianom niesie pokój.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

My, Słowianie, najliczniejszy lud Europy nie posiadamy żadnej organizacji na międzynarodowym forum.

 

 

Żyd jest nie tylko piewcą wolności, ale także twórcą i propagatorem naszej słowiańskiej kultury.

 

 

 

 

Kwiecień 2013

Całkiem przypadkowo wpadł mi w ręce „Ruskij Kurier Warszawy(Руский Курьер Варшавы) – dwie strony w języku polskim, cała reszta po rosyjsku.
Dla wprawek w języku rosyjskim wybrałem przypadkowy tekst „Polka z Moskwy” (Полька из Москвы) i czytam:

 

Karolina Gruszka i jej mąż Iwan Wyrypajew

Polką z Moskwy okazała się być aktorka Karolina Gruszka, która od 6 lat jest żoną rosyjskiego aktora i reżysera Iwana Wyrypajewa. Poznali się w Kijowie na festiwalu filmowym. Gruszka w ogóle nie znała wtedy języka rosyjskiego. Ale już obecnie zna i występuje w teatrach Moskwy, grywa w filmach. Mieszkają razem, w Moskwie kilka miesięcy, potem kilka miesięcy w Polsce. Gruszka zafascynowana jest K.Stanisławskim (metoda teatralna Stanisławskiego), jej mąż Grotowskim i Kantorem (inne metody teatralne).
Za kilka miesięcy Wyrypajew zostanie dyrektorem jednego z moskiewskich teatrów.

Objaśnienia:
Konstanty Stanisławski – pochodził z rodziny bardzo bogatego żydowskiego kupca z Moskwy, Aleksiejewa;
Jerzy Grotowski – Żyd, wychowywany w polskiej rodzinie;
Tadeusz Kantor – pochodzenie żydowskie (został uwieczniony na budynku w Kuźnicy przy ul.Helskiej 24 – tu spędzał letnie wakacje po morderczej pracy artystycznej jako autor pięciu sztuk teatralnych).

Ważnym dla żydo-katolików okresem w życiu artysty winny być lata 1930., gdy T.Kantor wykonywał liczne prace malarskie w kościele parafialnym w Tarnowie. Ksiądz proboszcz zbierał datki od wiernych gojów, opłacał z nich malunki artysty, do których potem modlili się wierni goje.

Z czego wynika „międzynarodowe” uznanie dla tych “wybitnych” „międzynarodowych” twórców -? – to pytanie jest oczywiście czysto retoryczne, bo z czegóż by innego, jak nie z ich niepospolitych talentów, których próżno szukać u innych nacji.

K.Gruszka – pochodzenie jak na zdjęciu;
I.Wyrypajew – pewnie podobne – będzie dyrektorem teatru w Moskwie!

Ot i słowiańska kultura.

* * *

Dzisiaj w gadzinówce Michnika czytam, że jedną z głównych ról w filmie „Żywie Biełaruś” gra K.Gruszka, jedyna zagraniczna aktorka, pozostali to Białorusini. Sama Gruszka mówi o filmie, że to autentyczny obraz dążeń Białorusinów do wolności. Gruszkę instruował w trakcie filmu niejaki Wiaczorka, chyba Białorusin, agent szkolony m.in. za pieniądze polskiego podatnika, żeby w interesie zachodniej demokracji, rodem z syjonistycznych USA i UE, destabilizować sytuację polityczną na Białorusi.

Ten jewrejski świat nie jest wcale taki wielki, ale skutecznie oplata swoją pajęczą siecią wszystkie sfery istotne dla funkcjonowania narodów – niestety, kulturę narodów także!!!!

Niejaki Adam.M. zaprasza na film o Białorusi:

 https://www.youtube.com/watch?v=Mn7P3WopUz0

 

 

A tak mieszkają Polacy w Holandii, we wspólnej już Europie.

 

Może filmowcy z Polin, pobratymcy niejakiego Adama M., o nich zrobią film i pokażą na Białorusi.

Okazuje się, że Adam M. wielce sympatyzuje z Rosją i z Rosjanami – przynajmniej z niektórymi.

Żydowski złodziej rosyjskiego majątku został człowiekiem roku żydowskiej gadzinówki.

 

Przy okazji warto dodać, że żydo-rząd PiS w 2006r. wywianował Chodorkowskiego kilkoma miliardami $USA wyjętymi z kieszeni polskich podatników.

Na żądanie międzynarodowego żydostwa z USA zwalczającego Rosję i jej firmy paliwowe, żydo-rząd PiS nakazał PKN Orlen dokonać zakupu od firmy Jukos (własność Chodorowskiego) rafinerii w Możejkach, która przynosi straty polskiej rafinerii. Straty te pokrywają Polacy w cenie paliwa.

Zaangażowanie Adama M. i jego gadzinówki w budowę porozumienia polsko-rosyjskiego oraz wolności w Rosji, na Białorusi i Ukrainie, uhonorował odznaczeniem najwyższy urzędnik żydo-reżimu IIIRP, niejaki Bronisław K.

Niejaki Bronisław K. powiedział: „Gazeta Wyborcza była zaangażowana w walkę o wolność”

 

Mają Żydzi swoje Kongresy, Światowy i Europejski (założony w 1986r.) – ten ma siedziby w Paryżu, Brukseli, Strasburgu, Berlinie i Budapeszcie, jest afiliowany przy unijnych władzach. Te żydowskie organizacje zarzucają Europejczykom, w tym i nam, Słowianom, antysemityzm, mowę nienawiści i żądają ich ścigania.

My, Słowianie, najliczniejszy lud Europy oraz ogromna słowiańska emigracja – niestety, często nie uznawana za mniejszość -, wielokrotnie liczniejsza od żydowskiej, nie posiadamy żadnej organizacji na międzynarodowym forum, ani przy ONZ, ani przy UE. W większości własnych państw nie posiadamy także własnej reprezentacji politycznej. Nie możemy zatem przedstawić na międzynarodowym forum zarzutu wobec żydowskich organizacji o ich szowinizm i antysłowiańskie działania, w tym o mowę nienawiści, nie możemy także podjąć skutecznej obrony przeciw syjonistycznym reżimom w naszych słowiańskich państwach. Nie możemy przeciwstawić się syjonistycznej polityce skłócania Słowian, nieustającym próbom wzniecenia wojennego konfliktu z Rosją.

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Bardzo ciekawa wzmianka o wybitnym twurcy Tadeuszu K....
  nie wiedziałem że dostawał fuchy od Kościoła RK. Jeżeli dostawał, to z całą pewnością od tych którzy zostali zaraz po wojnie zwerbowani przez funkcjonariuszy NKWD (ze swoich szeregów) do seminariów.
  Wiemy, że po skończeniu studiów szybko awansowali i to oni dzisiaj są np wykładowcami w seminariach, czy wysokimi hierarchami w Kościele RK. I to oni przede wszystkim są sprawcami tych wszystkich skandali na łonie tego Kościoła.
  Zaś co do wybitnego Tadeusza K, to pamiętam jak się odwdzięczał Kościołowi za te granty na przeżycie, gdy szujowato się z Niego wyśmiewał, np tym tańcem kardynałów
 • żyd to mafia ! żyd dba by mass-media i banki były w rękach żydowskich
  Kto ma banki i mass-media to rządzi ! bo jak mówią żydzi

  motłoch słowem ogłupimy a opornych złotem kupimy ! tylko powstanie Słowiańskiej partii narodowej będzie pierwszym krokiem do jedności Słowian ! NPS [Narodowa Partia Słowian ]

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach . partia Słowian i praca praca praca .

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930