Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
596 postów 4115 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Pogłębiają się negatywne zjawiska w gospodarce Rosji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dlaczego groźne są niezależność banku centralnego od władz państwa i jednoczesna zależność od światowej żydowskiej finansjery?

 

W opinii znanego ekonomisty rosyjskiego prof. Walentina J. Katasonowa pogłębia się antynarodowa i antysocjalna polityka gospodarcza obecnego rosyjskiego rządu oraz banków – zarówno Centralnego Banku Rosji( CBR) pod kierownictwem pani prezes Nabiuliny , jak i najważniejszych banków  państwowo- prywatnych i prywatnych.  

 

Mamy do czynienia z niespotykaną koncentracją i monopolizacją rosyjskiego sektora bankowego, mówi się wręcz o dyktacie bankowym tzw. „wielkiej piątki” ( Sbierbank, Grupa WTB, Rossielchoz Bank,  Gazprom Bank, Alfa Bank – w większości ich penetracja przez żydowski kapitał globalny jest niepodważalna ), czemu nie tylko nie przeciwdziała rząd, i któremu wręcz sprzyjają działania CBR.

 

Od 2014 roku obserwujemy sukcesywne biednienie społeczeństwa rosyjskiego oraz brak impulsów inwestycyjnych ku pro produkcyjnemu modelowi rosyjskiej gospodarki. Negatywne zjawiska gospodarcze, wręcz z zaplanowana konsekwencją,  mają zmierzać do pogorszenia klimatu politycznego w kontekście zbliżających się wyborów prezydenckich w Rosji w roku następnym oraz być wkomponowane w  kryzysową sytuację ogólnoświatową.

 

W. Putin musi w przewidywanej perspektywie ( po  jego niemal pewnym zwycięstwie w wyborach prezydenckich) dokonać nie tylko radykalnego przeorientowania polityki gospodarczej, ale wprowadzić wręcz  zupełnie nowy model – suwerennej i pro produkcyjnej gospodarki – wraz z radykalnymi reformami instytucjonalnymi i kadrowymi na najwyższych szczeblach władzy. W przeciwnym razie Rosji grozi kryzys gospodarczy i społeczny, a zatem sprzyjające warunki do destabilizacji politycznej i chaosu- co jest głównym celem anglosasko-syjonistycznej polityki globalnej.

 

PZ  - 

 

https://www.youtube.com/watch?v=5yqmSQ0fVn8

(możliwość włączenia napisów w języku polskim)

 

 

 

Dodatek ( dla czytających po rosyjsku):

 //ruskline.ru/opp/2017/sentyabr/14/sanaciya_otkrytiya_ili_ubijstvo_bankovskoj_sistemy_o_nedavnej_finansovoj_bure/

 

//ruskline.ru/news_rl/2017/09/14/rabotat_edinstvennyj_sposob_kakto_vyzhit/

 

//reosh.ru/valentin-katasonov-kitajskij-treugolnik-neft-yuan-zoloto.html

KOMENTARZE

 • Żydowskie modły
  .
  Przypomnę przysłowie niemieckie:

  „Żyd kłamie nawet jak się modli.”

  i jeśli uwzględnić, że

  - http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/136588,powstanie-styczniowe-w-kontekscie-polityki-miedzynarodowej#comment_1362652

  to łatwo zrozumieć, że oddanie kontroli nad pieniądzem żydowskim bandytom finansowym oznacza samobójstwo. Obserwowane rabunek i niszczenie środowiska życia ludzkości jest jedynie efektem dominacji tych bandytów.

  Podstawą obecnego systemu pieniężnego jest lichwa, choć już Arystoteles wyjaśniał sens pieniądza, a średniowiecze europejskie wynalazło nawet antylichwiarski pieniądz, tzw. brakteat

  - https://pl.wikipedia.org/wiki/Brakteat

  Ciekawe czy Kosmas byłby w stanie zrozumieć jak niszczycielski jest pieniądz lichwiarski ? Współcześni są tak dalece zdegenerowani w swej zdolności rozumienia zagadnienia pieniądza, że nie są już często w stanie zrozumieć istotę i mechanizm brakteatów. Jest to jednak konsekwencja przejęcia języka i semantyki okupujących globalne imperium lichwiarzy.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/

  Należy wyjaśnić, że każdy procent, niezależnie jak byłby mały, jest lichwą, przy tym charakter lichwiarskiego kredytu, jaki jest tu powszechny, odpowiada szantażowi, istotnie kredyt jest szantażem, wymuszeniem.

  Jeżeli gospodarka globalna jest uzależniona od perpetum mobile jakim jest pieniądz lichwiarski, tzn. od szaleństwa, jest rzeczą oczywistą, że nasza cywilizacja MUSI zmierzać do katastrofy.

  Zwracałem wielokrotnie uwagę na zjawisko MWF

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

  takie podstawowe pojęcie jak „international financial community” (ang. MWF) nie uświadczy się w żadnej mi znanej wersji językowej Wikipedia. Władzę w imperium globalnym posiada wyłącznie MWF, nie USA jak wielu, chyba większość mniema.
 • @Laznik 21:56:38
  5*

  D.Kosiur
 • @Laznik 21:56:38
  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/176/84/1768432.jpg


  Samobójstwo Hitlera pod znakiem zapytania (foto). Odtajnione parę dni temu dokumenty z archiwum CIA pośrednio potwierdzają, że nazistowski lider Adolf Hitler nie popełnił samobójstwa w 1945 roku, lecz uciekł do Ameryki Łacińskiej pisze Sputnik Brasil. Jeden z informatorów amerykańskiego wywiadu w 1955 roku przekazywał, że po zakończeniu drugiej wojny światowej były SS-owiec Philip Citroen miał spotykać się z Hitlerem, ukrywającym się w Kolumbii pod nazwiskiem Schrittelmayor. W swoim raporcie agent utrzymuje, że Citroen jako pracownik Królewskiej Holenderskiej Spółki Okrętowej kontaktował się z Führerem co najmniej raz w miesiąc, w czasie podróży służbowych z Wenezueli do Kolumbii.

  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/659/47/6594728.jpg

  Fragment z raportu CIA o ewentualnej obecności Hitlera w Ameryce Południowej.

  Na dowód powyższego do dokumentów dołączono zdjęcie Citroena z osobą podobną do Adolfa Hitlera wykonane w 1954 roku w mieście Tunja, w Kolumbii. Po jakimś czasie, według słów informatora CIA Hitler przedostał się do Argentyny. Według oficjalnej wersji Adolf Hitler razem z żoną Ewą Braun popełnili samobójstwo 30 kwietnia 1945 roku w Berlinie w czasie szturmu radzieckich wojsk na niemiecką stolicę. Ich ciała zostały spalone w ogrodzie kancelarii Rzeszy. 27 października, z polecenia prezydenta USA Donalda Trumpa odtajniono archiwa służb specjalnych związane m.in. z zabójstwem 35. amerykańskiego prezydenta Johna Kennedy'ego. Dokumenty zostało umieszczone na stronie Narodowego Archiwum USA.

  https://cdnpl2.img.sputniknews.com/images/659/47/6594721.jpg


  Zdjęcia dołączone do plików CIA o rzekomej obecności Hitlera w Ameryce Południowej.

  Ps..Stalin w Poczdamie oświadczył Trumanowi że według jego wiedzy Hitler uciekł. Nie podejrzewałbym Stalina o tak prymitywne kłamstwo, musiał mieć jakieś informacje w tym kierunku. Czytałem wspomnienie jakiegoś rosyjskiego żołnierza który też nabrał wątpliwości wobec nadpalonych zwłok Hitlera. Miały one mianowicie cerowane skarpetki...Czyżby Ewa Braun aż tak się poświęcała? Discovery kilka miesięcy temu pokazało dokument jaka mogła być bezpieczna droga z Kancelarii Rzeszy kanałami metra do Tempelhof. Nie dałbym sobie uciąć ręki za żadną z wersji, są znaki zapytania.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031