Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
597 postów 4144 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Dedykacja dla tropicieli „mowy nienawiści”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Absurdy syjonistycznej cenzury i degeneracji kultury


Tekst z 2013r. – usunięty z dawnej strony WPS – z inicjatywy tropicieli „mowy nienawiści” – noszącej obecnie nazwę Wierni Polsce –  https://wiernipolsce.wordpress.com/

 

__________________________

Syjonistyczna cenzura i degeneracja kultury mają się dobrze, ale…

Co zmieniło się w zakresie totalnej cenzury w żydo-mediach, czy szerzej w całej kulturze, gdy porównamy okres zbrodniczego żydo-bolszewizmu PRL z lat 1944-56 i okres lat po 1989r., gdy władza w Polsce ponownie przeszła w żydowskie łapy spadkobierców i potomków zbrodniczego żydo-bolszewizmu?

Nic się nie zmieniło, jest nawet jeszcze gorzej.  Można tylko ubolewać, że nie zauważył tego JPII, wielki etyk i filozof, gdy w 1999r. w sejmie RP wyrażał radość z odzyskania przez Polskę i Polaków „wolności” i potem wielokrotnie zapędzał nas do żydowskiej, syjonistycznej UE, otwarcie zwalczającej przecież i tę wolność – w tym wolność wypowiedzi -, i etyczne wartości dotyczące człowieka, rodziny, ale już nie samego żydo-katolicyzmu.

Cenzura żydo-bolszewicka skupiała się głównie na kwestiach polityczno-gospodarczych, na nietykalności ówczesnej żydo-władzy, nietykalności żydostwa (ich zbrodni na Polakach), na jedynie słusznym modelu socjalistycznych postaw indywidualnych, na modelu socjalistycznej rodziny. Ale trzeba tu podkreślić, że mimo wielu idiotyzmów, które były pochodną żydowskiej ideologii pojmowania przymiotnika „socjalistyczny”, to jednak pojęcia „człowiek” i „rodzina” były definiowane w zasadzie zgodnie z normami europejskiej, czy naturalnej, ludzkiej cywilizacji, były zgodne – dzisiaj nie są!– z wykładnią żydo-katolickiego Kościoła.

Po 1989r. w żydo-systemie żydowskiego kapitalizmu (żydowski kapitalizm – użył tego pojęcia już w 1920r. R.Dmowski w publikacji „Przewrót”) formalna cenzura nie istnieje. W jej miejsce pojawiła się cenzura autonomiczna, ponieważ wszelkie media, jeśli nie są własnością żydowską, to zależne są od żydowskich decydentów z politycznego nadania systemu żydo-władzy. W pewnym uproszczeniu można powiedzieć, że zasadniczo cenzura została w tych samych rękach. Ale dzisiaj podlegają jej także media i publikacje Kościoła w Polsce (?) – hierarchia Kościoła nie tylko aprobuje tę cenzurę, ale sama ją stosuje (?).

Wyśmiewany dzisiaj przymiotnik „socjalistyczny” został zamieniony na nowe świętości, na przymiotnik „kapitalistyczny” i na rzeczowniki: „kapitalizm wolnorynkowy”, „społeczeństwo obywatelskie” – i współcześnie jest to jedyna słuszna droga dla podbitych przez syjonistów europejskich narodów.

Dla umocnienia swojej władzy i skutecznego realizowania procesów depopulacyjnych wobec europejskich (i nie tylko europejskich) społeczeństw, syjonistyczny Żyd nie tylko niszczy ekonomię, ale podkopuje podstawy cywilizacyjne. W obszarze kultury dochodzi do sytuacji, które trudno określić nawet absurdalnymi.

Oto np. syjonistyczne oprychy z Ruchu Palikota (RP) i z SLD są twórcami projektu wprowadzenia zmian w kodeksie karnym –  druk sejmowy nr 1051  (w sprawie równego traktowania”), nad którym pochyla się obecnie kne-sejm RP. RP i SLD proponują wprowadzenie kar względem osób, które będą utrzymywały, że  rodzina to kobieta-matka i  mężczyzna-ojciec. Karani mają być także rodzice, którzy nie wyrażą zgody na zatrudnienie w charakterze opiekunów lub nauczycieli dzieci, osób o tzw. odmiennej orientacji seksualnej, czyli zboczeńców. I to nie jest wcale śmieszne, ponieważ takie przepisy funkcjonują już w Hiszpanii, Szwecji, czy w Wlk.Brytanii.

Te zbrodnicze względem ludzkiej cywilizacji syjonistyczne absurdy zyskują ochronę cenzury. I trudno się temu dziwić, skoro wszelkie prace nad degeneracją ludzkiej kultury (np. ideologia gender) i cywilizacji zyskują finansowe wsparcie np.  Fundacji Rockeffelera, której statutowe cele zostały zapisane w następujący sposób: organizacja dobroczynna. Jej celem jest wspieranie Dobra ludzkości na całym świecie. To nawet może być prawda, jeśli przyjmiemy, że w rozumieniu Żydów pojęcie ludzkości ogranicza się wyłącznie do nich samych.

Syjonistyczny Żyd w swoim barbarzyńskim zapędzie wpada jednak we własne sidła.

W Szwecji i w Wlk.Brytanii, gdzie w oficjalnym języku zamiast określeń  matka, ojciec, wymagane są (pod karą grzywny lub więzienia) sformułowania:  rodzic A  lub rodzic 1 rodzic B  lub rodzic 2, doszło do sytuacji absurdalnej. Okazało się, że sformułowania typu  rodzic A  lub  rodzic 1 rodzic B  lub  rodzic 2 naruszają wcześniej wprowadzone  prawo o zakazie dyskryminacji, ponieważ nie traktują równorzędnie każdego osobnika w ewentualnej parze zboczeńców. Tak syjonistyczny Żyd stanął przed nierozwiązywalnym dylematem wprowadzanego przez siebie barbarzyńskiego idiotyzmu.

Wyjście z tego impasu widzę tylko jedno, otóż winni przyjąć następującą klasyfikację:  rodzic pasyw  (ang. passive) i  rodzic aktyw  (ang. active), jak w znanym żarcie o angielskich spadochroniarzach pedałach. Jednemu z nich nie otworzył się spadochron, miał jednak trochę szczęścia, ponieważ pochwycił go kolega skaczący wcześniej, który jednak zadał pytanie: are you passive? Nieszczęśnik odpowiedział: No, I’m active. Na co usłyszał: Oh, I’m sorry i został wypuszczony przez kolegę.

Jakiś czas temu żydowski portal Facebook zastosował wobec mojego komentarza cenzurę, a wobec mnie sankcję w postaci zablokowania dostępu na 30 dni.

Administrator Fb napisał:

Usunęliśmy te treści z Facebooka, ponieważ naruszają one standardy społeczności (nie napisał jakiej społeczności – może nie starczyło odwagi):

Wyrazy uznania dla Polaków, którzy piąty raz podpalili ustawioną przez żydostwo tęczę na pl.Zbawiciela w Warszawie – tęcza stoi na wprost kościoła.

Tęcza symbol homoseksualistów ma jednocześnie symbolizować degenerację cywilizacji białego człowieka przez żydostwo i zwycięstwo żydostwa nad naszą cywilizacją.

//wiadomosci.onet.pl/warszawa/tecza-na-pl-zbawiciela-znow-w-plomieniach/qferk

– Dariusz Kosiur

Zablokowano Ci możliwość publikowania na Facebooku na 30 dni, ponieważ

wielokrotnie publikowałeś(aś) materiały łamiące nasze Standardyspołeczności.

Zapewne są to te same standardy, które przyświecają misji Fundacji Rockefellera.

Odpisałem cenzorowi:

Jakim prawem ktokolwiek cenzuruje nawet nie tyle poglądy, ale zgodny z faktami opis rzeczywistości. Nie może być mowy o tolerancji, która ma polegać na dopuszczeniu świadomej syjonistycznej degeneracji kultury, cywilizacji (np. promocja homoseksualizmu), natomiast nie dopuszcza sprzeciwu wobec takiej degeneracji. Każdy kto chce może znaleźć potwierdzenie faktów, że za tą świadomą degeneracją stoją środowiska światowej żydowskiej finansjery, judeomasonerii i sterowani przez nie politycy budujący zręby NWO na potrzeby tej właśnie syjonistycznej finansjery.

Nienawiść wobec procesów degeneracji kultury i cywilizacji jest czynnikiem pozytywnym i koniecznym, i nie musi oznaczać nienawiści do ludzi, jeśli zaprzestaną swojej barbarzyńskiej działalności wobec świata i narodów .  – Dariusz Kosiur

 

Z syjonistycznym żydo-bolszewickim absurdem zetknęła się w 1954r. moja matka. W rozmowie z szefową kadr Ministerstwa Handlu Zagranicznego, partyjną Żydówką, drugą osobą po dyrektorze, używała wobec niej zwrotu „proszę pani”. Nie widziała potrzeby używania zwrotu „towarzyszko”, ponieważ jako Polka nigdy nie należała do żadnej organizowanej przez Żydów bandy. Żydówka, szefowa kadr, zażądała zwolnienia mojej matki z pracy w trybie natychmiastowym, jako elementu wrogiego wobec socjalistycznej ojczyzny – ojczyzny pod władzą syjonistycznej żydo-bolszewii.

I co się zmieniło w coraz mniej naszej Polsce drodzy Rodacy?

 

Dariusz Kosiur

 

Może to nie najlepszy przykład mowy miłości i przyjaźni, ale z pewnością swoistego poczucia humoru redaktorów żydowskiej Krytyki Politycznej

Jan Kapela, red. żydowskiej Krytyki Politycznej (syn przykładnej żydo-katoliczki, szefowej Związku Dużych Rodzin „Trzy plus”)

 

Jednak efekty cenzury mogą być nie przewidywalne i odwrotne do zamierzeń – warto o tym pamiętać

Zapisz

KOMENTARZE

 • @@@!
  Zobacz, co ukrywa żydowska gazeta dla Polaków! Żydowskie zbrodnie na Polakach są jednym z tematów tabu. Wbrew faktom historycznym ukrywa się żydowską odpowiedzialność za ludobójstwa dokonane na Polakach. To tabu kolejny raz przełamuje swoim tekstem „Żydowski słoń, a sprawa polska”, opublikowanym na portalu „Magna Polonia”, redaktor Stanisław Michalkiewicz. Zdaniem Stanisława Michalkiewicza „wśród narodów świata żydzi chyba najbardziej opanowali sztukę prezentowania się światu w charakterze ofiar, no i oczywiście – sztukę odcinania od tego wizerunku kuponów”. Pisząc o szkodliwej działalności żydów Stanisław Michalkiewicz przypomniał o opisanej w Starym Testamencie zbrodniczej działalności żydów w Egipcie, gdzie żydzi wprowadzili 20% podatek od zbiorów, rozbudowali aparat biurokratyczny pasożytujący na podatnikach, zebrane od podatników pieniądze zmarnowali na budowę sieci państwowych magazynów, których utrzymywanie generowało kolejne koszty, którymi obarczani byli podatnicy, koszty ponoszone przez państwo doprowadziły do ruiny gospodarczej Egipt i pogrążonych w nędzy Egipcjan uczynili niewolnikami. W Starym Testamencie jest też opisane, jak żydzi w ramach nepotyzmu opanowali całą administrację Egiptu. Opisując dzieje żydów w Egipcie, Stanisław Michalkiewicz o wymordowanie pierworodnych Egipcjan obwinił żydów, którzy z kosztowności okradli swoich egipskich sąsiadów. Opisując żydów publicysta przypomniał, że obchodzą oni „do dnia dzisiejszego radosne święto Purim, będące pamiątką udanego ludobójstwa, jakiego żydzi dokonali w Persji, mordując co najmniej 75 tysięcy ludzi”. Stanisław Michalkiewicz w swoim artykule opisał też jak „żydowska gazeta dla Polaków retuszuje historię, starannie wymazując udział żydów w ludobójstwie. Właśnie panu redaktoru Wacławu Radziwinowiczu redakcyjny Judenrat z Czerskiej wydrukował artykuł o operacji polskiej NKWD w 1937 roku”. W artykule tym ukrywa się fakty o udziale żydów w ludobójstwie Polaków, fakty opisane przez Tomasza Sommera w jego publikacji o Operacji Polskiej. Zdaniem Stanisława Michalkiewicza „widać, że w żydowskiej gazecie dla Polaków panuje iście stalinowska dyscyplina, podobnie jak orwellowskie obyczaje, kiedy to w Ministerstwie Prawdy przygotowywane były skorygowane zgodnie z potrzebami „etapu” wersje historii dla mikrocefalów. Najwyraźniej jakiś Sanhedryn musiał surowo przykazać („NU!”) wszystkim autorytetom moralnym, by starannie usuwali wszelkie wzmianki o udziale żydów w ludobójstwie XX wieku. Nietrudno się domyślić dlaczego bo ujawnienie tego, dodajmy masowego udziału żydów w tym ludobójstwie i to nie w charakterze ofiar, ale katów i organizatorów tej zbrodni zniszczyłoby martyrologiczny wizerunek tego narodu”.

  Ps...Jak mówi przepowiednia wasz czas żydzi nadszedł i żadne złoto wam już nie pomoże a narody świta będą czciły dzień zagłady żydów na wieki jako sprawiedliwość Boską dokonaną !!!
 • @ autor
  „Głąbie, zamordowali ks.Popiełuszko bo bruździł planom "okrągłego stołu"” - Rzeczpospolita 18.09.2017 10:33:39
  TO JEST MOWA NIENAWIŚCI!

  Ks. Jerzego zamordowali przedstawiciele socjalistycznej władzy PRLu 19 paźd ź. roku 1984; 
  natomiast negocjacje przy Okrągłym Stole odbywały się od 6 lutego do 5 kwietnia 1989 - 5 (słownie: pięć) lat po morderstwie ks. Popiełuszki! - Zdzich 18.09.2017 18:14:05
 • Pamiętajcie, że nie jesteśmy z tej ziemi.
  Mamy tu misje do spełnienia: zbawienie duszy i danie wszystkim dobrego przykładu.

  https://pbs.twimg.com/media/DKYcWNPXoAAR2XW.jpg
 • @Husky 07:47:42
  kundel,
  oczywiście razem z tobą w roli Judasza ...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031