Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
597 postów 4144 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Szowinista J.Międlar i mowa nienawiści sądu IIIŻydo-RP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pan J.Międlar nie jest bohaterem mojej bajki, ale …

 

 

 

Standardy syjonistycznego Zachodu – mamy ich bronić?

 


 

 

https://www.youtube.com/watch?v=ibsol9pdluI

 

Błędem i polityczną głupotą jest twierdzenie J.Międlara, że islam jest złem. Takie stanowisko przekreśla wszelkie jego podszywania się pod polski nacjonalizm – tu Międlar prezentuje się jako szowinista religijny, żydo-katolicki, a więc z pewnością nie można uznać go za polskiego narodowca, bo nacjonalizm nie jest szowinizmem.

Kwestia zarzutu wobec J.Międlara

Jeśli sąd staje na stanowisku, że określenie „zwolennik islamizacji” jest znieważeniem, to znaczy, że sąd wywodzi swoje stanowisko z pokładów niczym nie wytłumaczalnej nienawiści wobec religii islamu i jego wyznawców przypisując im wszelkie negatywy. A więc mamy tutaj do czynienia także z „mową nienawiści” prezentowaną przez sąd IIIŻydo-RP. A przecież zgodnie z nakazem europejskiego sanhedrynu „mowę nienawiści” sądy IIIŻydo-RP mają ustawowy obowiązek ścigania. Można to skomentować tylko w jeden sposób: niezawiśli ignoranci w togach – niestety, jeszcze nie zawiśli – wpadli we własne ekskrementy.

Jednak na powyższą argumentację J.Międlar powoływać się nie może, ponieważ sam jako religijny szowinista uznaje islam za zło.

Termin islamizacja oznacza proces rozszerzania wpływów religii islamu, proces pozyskiwania nowych wyznawców. Termin ten jest równoważny terminom chrystianizacja, katolicyzacja itp., które oznaczają realizację identycznych procesów dla swoich wierzeń. Warto także pamiętać i nie jest to bez znaczenia, że zarówno islam i chrześcijaństwo wywodzą się z tego samego żydowskiego pnia religii judaizmu biblijnego.

 

Dariusz Kosiur

Zapisz

Zapisz

KOMENTARZE

 • @autor
  Nie znam wyroku, ale odnoszę wrażenie , ze Pan chyba też.
  Po pierwsze z tego, co czytałem w prasie , to było tam też napisane, że posłanka jest zwolenniczką zabijania i kolaborantką, więc może nie kwestie islamizacji zaważyły na wyroku.
  Po drugie: oprócz art 216 jest jeszcze 212 KK (ścigany z oskarżenia prywatnego), który tu (do islamizacji) jak najbardziej pasuje.

  Więc reasumując : polskie sądy są do dupy, co nie znaczy , że należy zakładać z góry, że każdy wyrok jest bez sensu.
  Nie można walczyć ze złem posługując się demagogią.
 • Barbarzyńcy - Islam - cywilizacja śmierci
  Barbarzyńcy
  http://antykomunista.neon24.pl/post/139790,barbarzyncy
  Islam - cywilizacja śmierci
  http://antykomunista.neon24.pl/post/138989,islam-cywilizacja-smierci
  Allah Akbar
  http://antykomunista.neon24.pl/post/139112,allah-akbar
  Humanitarne samobójstwo
  http://antykomunista.neon24.pl/post/139088,humanitarne-samobojstwo
  Zaakceptować terror islamski jako nową normalność?
  http://antykomunista.neon24.pl/post/139368,zaakceptowac-terror-islamski-jako-nowa-normalnosc
  Zamachowca z Londynu pochowali jak (niewiernego) psa
  http://antykomunista.neon24.pl/post/139483,zamachowca-z-londynu-pochowali-jak-niewiernego-psa
  "Przerażający atak terrorystyczny"
  http://antykomunista.neon24.pl/post/138953,przerazajacy-atak-terrorystyczny
  Albo wojna teraz albo śmierć wszystkich chrześcijan
  http://antykomunista.neon24.pl/post/138759,albo-wojna-teraz-albo-smierc-wszystkich-chrzescijan
 • @Husky 15:27:52
  https://jacekmiedlar.pl/wp-content/uploads/2017/03/%C5%BCydzi-polska-663x410.jpg

  Żydzi zmieniali nazwiska, nie byli lojalni, a w polskim rządzie było ich tak wielu, że zakazywano im wyjazdów! Raport CIA, który nie pozostawia żadnych wątpliwości. W sieci pojawił się raport Central Intelligence Agency (CIA), z którego jasno wynika, jaką rolę Żydzi spełniali w Polsce w latach 50-tych.

  Według raportu największe skupiska Żydów w Polsce znajdowały się we Wrocławiu, Łodzi i Warszawie, a na Dolnym Śląsku w Wałbrzychu oraz Dzierżonowie. Raport potwierdza, że wielu z nich zmieniło nazwiska. Ofi­cjal­nie zmia­nę na­zwisk umoż­li­wiał de­kret z dnia 10 li­sto­pa­da 1945 ro­ku o zmia­nie i ustala­niu imion i na­zwisk. Ar­ty­kuł 18 te­go de­kre­tu brzmiał: „Dla osób, któ­re przybra­ły in­ne imię lub na­zwi­sko w cza­sie peł­nie­nia służ­by w Woj­sku Pol­skim w okre­sie od dnia 1 wrze­śnia 1939 r. do dnia 9 ma­ja 1945 r., do uzna­nia zmia­ny imie­nia lub na­zwi­ska za praw­nie wystarczają­ce jest za­świad­cze­nie o zmia­nie wyda­ne przez Mi­ni­ster­stwo Obro­ny Na­ro­do­wej”. Metoda Stalina była doskonale przemyślana. Wmówić polskiemu narodowi, że to Polacy partycypują w budowaniu komunizmu.

  Żydów w polskim rządzie było tak wielu, że nie zezwalano im na wyjazd do Palestyny, bo nie byłoby ich kim zastąpić.
  – Są wierni władzy komunistycznej, bo broni ich interesów jako mniejszości – czytamy w ujawnionej właśnie części raportu.

  Raport CIA nie pozostawia również żadnych złudzeń na temat braku lojalności Żydów wobec Polski. Coś czego doświadczamy od samego początku obecności Żydów na polskiej ziemi.

  – Co więcej, nie-komunistyczni Żydzi są uważani za bardziej lojalnych wobec władzy niż nie-komunistyczni Polacy. Lojalność bierze się z ich bardzo słabej pozycji jako mniejszość w Polsce czytamy w raporcie. Przeczytajcie raport pod linkiem.


  https://www.cia.gov/library/readingroom/docs/CIA-RDP80-00810A004700640006-7.pdf

  Tak było w latach 50-tych XX wieku. Jednak czy po tych kilkudziesięciu latach, problem żydowski w Polsce nie nabrał jeszcze większych rozmiarów?
  https://jacekmiedlar.pl/2017/03/07/zydzi-zmieniali-nazwiska-nie-byli-lojalni-a-w-polskim-rzadzie-bylo-ich-tak-wielu-ze-zakazywano-im-wyjazdow-raport-cia-ktory-nie-pozostawia-zadnych-watpliwosci-wideo/

  Ps..Gdyby wszyscy obywatele polscy Polskiej narodowości mieli taką wiedzę to problem zostałby wyeliminowany. Niech jadą sobie do swojego małego rasistowsko-nazistowskiego kraju zwanego Izraelem a nie rozsiewają nienawiści pomiędzy Polakami. Jak to nie dobrze, kiedy człowiek przechodzi na emeryturę, wtedy ma trochę czasu, potrafi czytać i pisać. Wtedy dowiaduje się, że nie wszystko mu wolno mówić, czy pisać, bo są paragrafy, które zakazują takich przypadków. Wywnioskowałem z tego, że Polak żydowi nie może nic powiedzieć, natomiast Żyd, może opluwać Polaka, kiedy chce i jak chce. Nie ma przeszkód. Mało tego, premierzy Polski i Prezydenci, zachęcają żydów na całym świecie do opluwania Polaków. Pod tym względem za komuny było lepiej!
 • @Mariusz G. 15:14:57
  Lobbing Scheuring-Wielgus czy czysty przypadek? Firma jej męża w „nowoczesny” sposób przytula 600 tys. zł za projekt rewitalizacji miasta! Firma męża Joanny Scheuring-Wielgus, Piotra Wielgus dostała prawie 600 tysięcy złotych na przygotowanie projektu rewitalizacji śródmieścia Włocławka. Nie byłoby w tym żadnego problemu, gdyby taki projekt był racjonalny i nie leżał już w szufladzie włocławskich urzędników. Ponadto, bardzo możliwe, że sprawa „rewitalizacja” to polityczna ustawka, w którą może być zaangażowana posłanka Nowoczesnej.

  W ubiegłym tygodniu w Urzędzie Miasta Włocławka odbyło się spotkanie otwarte dla mieszkańców miasta. Na spotkanie przybyło 50 osób: 10 fachowców z Torunia, 15 urzędników, a reszta to fani prezydenta Włocławka Marka Wojtkowskiego. Tak, brzmi komicznie, niczym z czasów głębokiego PRL-u, ale nie o tym teraz. Spotkanie było swoistym podsumowaniem wielomiesięcznego procesu projektowania rewitalizacji śródmieścia we Włocławku. W drugiej części spotkania debatowali „mieszkańcy” miasta, utwierdzając w przekonaniu prezydenta Wojtkowskiego o słuszności projektu, który został zaprezentowany w pierwszej części plenum. Paweł Kołach z Pracowni Zrównoważonego Rozwoju w Toruniu zaprezentował kompletnie irracjonalny projekt, który śmiało można go porównać do projektu rewitalizacji Białegostoku, który w 2006 zaprezentował kandydat na prezydenta miasta Krzysztof Kononowicz.

  Uważamy, że wszystkie ulice w śródmieściu należy zmienić – powiedział Paweł Kołacz.

  Kołacz mówił o potrzebie stawianie ławeczek na terenie śródmieścia, ale – jak podkreślał – nie byłyby to zwykłe ławeczki.

  Istnieje potrzeba stworzenia stałych miejsc do siedzenia. Wielu i różnorodnych. W cieniu, dla dorosłych, dla dzieci, dla dużych… Dla seniorów ławka musi być wyższa czy niższa? Wyższa, oczywiście. Senior nie usiądzie na ławce, która pasuje dziecku. Muszą być dwie odrębne ławki – pytał przedstawiciel firmy małżonka Joanny Scheuring-Wielgus.

  Zaproponował również by w mieście postawić Centrum Kultury Romskiej, skupić się na „filozofii tańczenia i leżenie”, mieszkańców uczyć spacerowania, organizować festiwale parasolek, a z placu Wolności uczynić park Wolności, czyli w centrum miasta posadzić 500 wielkich drzew. Zaproponował również, by w centrum Włocławka skonstruować tzw. poldery wodne, takie jak Chińczycy budują na polach ryżowych po to, żeby zatrzymać wodę i regulować gospodarkę wodną. Z jednej strony Kołacz mówił o mieście przyjaznym dla przedsiębiorców, a z drugiej twierdził, że ze śródmieścia należy pozbyć się samochodów. Jak pogodzić jedno z drugim? Biorąc pod uwagę chaos i idiotyczne pomysły rodem z godziny wychowawczej w „ogólniaku”, można mieć jedynie nadzieję, że projekt wart niemal 600 tysięcy złotych nie zostanie zrealizowany. Ale i tak pieniądze zostały wyrzucone w błoto.

  RELACJA ZE SPOTKANIA ORAZ KOMENTARZ REDAKTORA MACIEJA MACIAKA

  Koordynatorem całego projektu jest małżonek Joanny Scheuring-Wielgus, Piotr Wielgus, pomysłodawca, fundator i jeden z założycieli Pracowni Zrównoważonego Rozwoju, która projektem się zajmuje. Człowiek, który nie ma żadnego wykształcenia z dziedziny architektury, ale mimo to zajmuje się „projektowaniem przestrzeni”, a w przeszłości zajmował się gazem łupkowym. Politycznie, Wielgus to były działacz skrajnie lewicowej partii Zieloni 2004 oraz współtwórca struktur partyjnych Nowoczesnej w województwie kujawsko-pomorskim. Teraz zajmuje się rewitalizacją miast. Czyli czym dokładnie? Jak podpowiada rozsądek rewitalizacja, a konkretnie plany rewitalizacji to bicie piany i zdobywanie łatwych pieniędzy na irracjonalnych projektach. Przykład Włocławka tym bardziej dobitnie o tym przekonuje, ponieważ – według informatora-urzędnika – projekt rewitalizacji śródmieścia Włocławka leży w szufladzie od dobrych 7 lat. Zatem skąd wziął się mający mizerne doświadczenie w branży mąż posłanki Nowoczesnej? Kto pozwolił, żeby pieniądze mieszkańców powiatu włocławskiego w wysokości ponad 600 tysięcy złotych zostały wyrzucone w błoto? Bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że wyrzucenie ponad pół miliona złotych na bezsensowny projekt jest defraudacją pieniędzy podatników.

  Ciężko nie dopatrzyć się tutaj podłoża politycznego. W przyszłym roku odbywają się wybory samorządowe, a prezydent Włocławka Marek Wojtkowski ma mizerne poparcie mieszkańców. Po mieście krąży ciekawa anegdotka, gdy prezydent Wojtkowski w rozmowie z mieszkańcami zapewnił, że „obietnic wyborczych w pierwszej kadencji nie zrealizuje po to, by wybrano go w drugiej kadencji, a wtedy na pewno to uczyni”. Wojtkowski to polityk Platformy Obywatelskiej, który w starciu z poważnym kontrkandydatem na fotel prezydenta miasta np. z Nowoczesnej, po prostu może nie mieć szans. W starciu z kandydatem z Prawa i Sprawiedliwości oraz z Nowoczesnej mógłby odpaść z pierwszej turze. Decyzję o tym czy ktoś będzie startował na prezydenta z ramienia Nowoczesnej na stanowisko prezydenta Włocławka czy nie, w praktyce podejmuje szefowa partii na terenie kujawsko-pomorskim Joanna Scheuring-Wielgus. Spoglądając na infantylne pomysły Pracowni Zrównoważonego Rozwoju, która za 600 tysięcy złotych płodzi projekt, który od siedmiu lat leży w szufladzie Urzędu Miasta Włocławka, sugeruje że sprawa ma głębszy wymiar. Rodzi się pytanie, czy Marek Wojtkowski nie wykupił u państwa Wielgusów poparcia Nowoczesnej i zapewnienia, że w 2018 roku partia Petru nie wystawi poważnego kontrkandydata na prezydenta miasta Włocławka. Przecież doskonale wiemy, że elektorat PO i Nowoczesnej jest bardzo podobny i tylko poważny polityk Nowoczesnej może Wojtkowskiemu szansę na drugą kadencję.

  Sprawa wydaje się rzucać nowe światło na posłankę Nowoczesnej, która być może w tej sprawie odsłoni się nie jako infantylny polityk, ale jako łasa na pieniądze i przekupna kobieta. Piszę być może, ponieważ w tej sprawie nie ma jeszcze niepodważalnych dowodów, ale również nie mam wątpliwości, że to temat którym powinna zająć się Naczelna Izba Kontroli. NIK winien przyglądnąć się jak w „nowoczesny” sposób firma Piotra Wielgusa zainkasowała 600 tysięcy złotych oraz czy w sprawie nie lobbowała znana ze skandalicznych wypowiedzi posłanka Nowoczesnej.
  Nasza czujność jest uśpiona informacjami z zakresu polityki światowej i ogólnopolskiej. Patrzymy na ręce parlamentarzystów, którzy w pojedynkę mają niewielki wpływ na kształt polityki w naszych miastach, a nie patrzymy na ręce samorządowców, którzy naszymi pieniędzmi szastają w najlepsze bez opamiętania.


  https://youtu.be/SWtR5X1Lbeg
 • @Husky 15:27:52
  https://jacekmiedlar.pl/wp-content/uploads/2017/02/z21356832QZPZ-Gazeta-620x410.jpg
  „Opanujemy cały świat”! Pierwszy tygodnik arabski w Polsce! Które kioski sprzyjają islamizacji? Muzułmanie „ubogacają” polskie media. Powstał pierwszy tygodnik arabski o Warszawie „ZPZ Gazeta”.

  Wydawany jest w trzech językach: arabskim, polskim i angielskim. Z raportu przygotowanego w 2013 roku przez doktoranta Wydziału Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego Radosława Stryjewskiego, wynika że w stolicy Polski mieszka około 20 tysięcy muzułmanów. Tak było prawie cztery lata temu. Możemy się jedynie domyślać, że teraz jest ich o wiele więcej. Alzachrani Abdullah, wydawca i redaktor naczelny tygodnika chce, by gazeta była czytana nie tylko przez społeczność muzułmańską z Warszawy. Krótko mówią, zależy mu, by gazeta islamizowała znienawidzonych gojów, o czym świadczą jego dalekosiężne plany.
  – Na początku 2 miliony, później 38, a potem to już cała kula ziemska. W redakcji „ZPZ Gazeta” pracuje sześć osób, a w przyszłości… wszyscy mieszkańcy Warszawy – powiedział Abdullah.

  Na pytanie kiedy szef sześcioosobowej redakcji przybył do Polski, odpowiada niejasno, że przybył do Polski dwa lata temu. W jakich okolicznościach? Nie chce tego zdradzić. Rodzi się kolejne pytanie. Kto finansuje islamskie medium?

  „ZPZ Gazeta” kosztuje 2 złote i na nasze szczęście można ją dostać jedynie w trzech kioskach w Warszawie. Jednak to o trzy kioski za dużo… Warto byście Państwo wiedzieli, które kioski w Warszawie sprzyjają islamizacji oraz informowali swoich znajomych, które punkty należy omijać z daleka. Warto również pomyśleć o tym, by informować o sprawie szerszą opinię publiczną. Może dobrym pomysłem będą naklejki na kioskach: „Tutaj sprzedają arabskie gazety. STOP ISLAMIZACJI”?

  https://jacekmiedlar.pl/wp-content/uploads/2017/02/alzahrani.png

  Ps..Fajnie! dziś ubogacają nas słowem, jutro bombami…Do tej pory Polska i Polacy byli niebywale silnie judaizowani przez media różnego rodzaju żydostwa, najczęściej lewackiego ale i też judeochrześcijańskiego ( nie mylić z katolicyzmem). Teraz mamy być jeszcze islamizowani. Czas się brać do roboty i rozpowszechniać media katolickie i polskie. Jeśli chodzi o katolickie to jest regularnie prowadzona działalność publicystyczna Bractwa Św. Piusa X. No i oczywiście takich Księży wielkiego ducha i serca jak Ksiądz Jacek. Jeśli chodzi o media czysto polskie to faktycznie z najbardziej popularnych widziałbym tu Niepodległą ( niestety bardzo podrożała ostatnio ) jak też w mniejszym stopniu Gazetę Warszawską ( na mój gust za bardzo pro Pisowska ). Pozostaje wyłapywanie interesujących treści na internecie, gdyż Dzięki Bogu rośnie nam świadomość społeczna i dochodzą nowi orędownicy sprawy katolickiej i polskiej.
 • @Mariusz G. 15:14:57
  Panie G. proszę się w końcu na coś zdecydować: albo rybków, albo pipków.
  Jak na razie pańska retoryka nie ustępuje retoryce sędziego, o którym w filmie mówi Międlar.
 • @Husky 15:27:52 - durny, syjonistyczny, kundlu
  .
  Islam nie jest złem, islam nie jest religią wojny. To gęba przyprawiona islamowi przez londyńskich i nowojorskich syjonistycznych politruków.

  Muamar Kadafi na nikogo nie napadł. To na niego i na jego kraj napadnięto, a nie chodzi tylko o Libię.
  Groźna ideologia, parodia islamu, pochodzi z Arabii Saudyjskiej, tego kraju, którego żołnierze odbywają przeszkolenie w Polsce w ramach współpracy sojuszniczej (http://niezlomni.com/zdjecia-wywolaly-wscieklosc-internautow-polska-szkoli-mlodych-lotnikow-arabii-saudyjskiej-powod-dumy-foto/).

  To ten kraj sponsoruje budowę meczetów w Polsce.
 • @kula Lis 67 17:37:45
  Bractwa Św. Piusa X

  Bractwo św. Piusa X zostało założone i jest finansowane przez rodzinę Rothschildów.
  M.in. Grzegorz Braun jest związany ze środowiskami tzw. tradycji katolickiej, czyli z Bractwem św. Piusa X

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/judaistyczna-tradycja-katolicka-syjonistycznym-refleksem-2014-09

  http://mauricepinay.blogspot.com/2012/11/the-rothschild-gutmann-money-behind.html
 • @Rzeczpospolita 17:45:55
  Jeśli mieszka Pan w Polsce, to może się Pan nadal łudzić, że islam to religia, jak każda inna. Islam jest niebezpieczną ideologią, której wyznawcy chcą, by zapanowała nad całym światem. O etyce i moralności pokręconej i postawionej na głowie, podobnie jak talmudyczna. Pedofilia też jest dozwolona, zupełnie jak u żydów, tylko w nieco starszym wieku. Tak zwani umiarkowani muzułmanie, to ludzie, którzy nie wykrzykują tego, co myślą, tak jak to robią radykałowie, niemniej jednak, większość jest za wprowadzeniem szariatu. Oczywiście, są wyjątki, które emigrowały na zachód, aby przed tym wszystkim uciec, ale takich jest niewielu, a tym mniej, im z bardziej radykalnego środowiska pochodzą, bo się po prostu boją o własną skórę.
  Z islamu parodii robić nie trzeba, wystarczy go stosować dosłownie, tak jak to robi Arabia Saudyjska, choć nie tylko Arabia Saudyjska, bo np. Pakistan czy Afganistan nie pozostają daleko w tyle. Proszę poczytać Koran, tam jest kawa na ławę, opisane, jak traktować "niewiernych", kobiety, homoseksualistów, czy jeńców, a wyjaśniające słowa Mahometa spisane w hadisach, nie pozostawiają żadnych złudzeń, tak jak żadnych złudzeń nie powinny pozostawiać fotografie kobiet z Afganistanu i z Iraku "przed" i "po" wprowadzeniu rządów islamistów; Kadafi był wyjątkiem potwierdzającym regułę.
 • @Lotna 18:52:35
  https://miraclesfor.me/war-peace/shocking-photos-iraq-afghanistan-libya-somalia-war/
 • @Lotna 18:52:35
  Ulega Pani identycznemu złudzeniu jak wielu muzułmanów. Oni także sądzą, że napada na ich kraje cywilizacja chrześcijańska - Zachód.
  Rzeczywistość jest jednak nieco inna i oni - muzułmanie i my - chrześcijanie atakowani jesteśmy przez zbrodniczy syjonizm, który dla muzułmanów ustrojony jest w piórka chrześcijańskiej cywilizacji, a dla chrześcijan przybiera szaty radykalnego, zbrodniczego islamu.

  Oczywiście i w islamie i w chrześcijaństwie istnieje wiele negatywów, które można wynaleźć, wyczytać, w świętych pismach obu religii. Jest to jednak spuścizna po żydowskim judaizmie biblijnym z nad Jordanu, w którym chrześcijaństwo i islam mają swoje korzenie.
 • Młoda kobieta została ukamienowana w środkowej części Afganistanu
  http://www.newsweek.pl/g/i.aspx/910/-512/newsweek/635822319463250552.jpg

  Młoda kobieta została ukamienowana w środkowej części Afganistanu za uprawianie seksu przedmałżeńskiego ze swym narzeczonym - poinformowały miejscowe władze. W internecie umieszczono nagranie z egzekucji.

  https://youtu.be/70WRjud09PQ
 • @Rzeczpospolita 19:12:46
  Nie zgodzę się Panem. Popieram lotną- jej pogląd jest emanacją rzeczywistości czyli realiów tej religii występujących na co dzień w życiu.
  Mimo wszystko wolę żyć w śród katolików niż muzułmanów.
 • @Husky 19:26:16
  syjonistyczny durniu,
  to nie jest tekst o zbrodniach popełnianych przez muzułmanów, czy chrześcijan, tylko zbrodniach syjonistycznej indoktrynacji społeczeństw i kolonizacji państw.

  - mogę zamieścić mnóstwo zdjęć zbrodni popełnianych przez żydo-katolików. Zresztą przestępczość wśród żydo-chrześcijańskich społeczeństw (morderstwa) znacznie przewyższają analogiczne dane z krajów muzułmańskich.

  - poczytaj sobie o pierwszych obozach koncentracyjnych, które zakładali brytyjscy żydo-katolicy w Indiach - to oni są autorami napisu na obozowej bramie "praca czyni wolnym". Hasło to naziści (także żydo-chrześcijanie) umieścili później na swoich obozach.
 • @Rzeczpospolita 17:42:27
  /pańska retoryka nie ustępuje retoryce sędziego//
  Jak mówiłem nie znam wyroku, więc może to powód do dumy.
  A Pan zna Szanowny Panie K. (ten wyrok), bo Międlar jest dla mnie równie wiarygodny, jak posłowie Nowoczesnej i przęcietni sędziowie.
  Weź Pan Kodeks Karny , przeczytaj art 212 , to będziesz wiedział o czym mówię , bo przestępstwo z tego artykułu ("pomówienie") to coś zupełnie innego niż zniesławienie (art. 216). Generalnie Miedlar nie został ukarany, lecz nagrodzony, bo te prace społeczne , to jak internowanie w Arłamowie. Póki co chren wie czy to kara, a kombatanckie profity na całe życie.
  I mam prośbę: nazwisko moje kiedyś Panu podałem, więc posługuj się Pan nim w całości, albo całym nikiem, jeśli możesz oczywiście.
  I jeszcze jedna prośba: nie bądź Pan , jak ten żydo-katolicki beton, wszak nie wszystko co brązowe to gówno.
 • @zadziwiony 19:40:50
  A mieszkał Pan w Syrii, Iraku, Libii - oczywiście przed syjonistyczną agresją USA?

  To, co nam pokazują żydo-media, owszem jest dzisiaj rzeczywistością tyle, że zaprogramowana przez syjonistów.
  Proszę zauważyć, że muzułmanie postrzegają nas także jako zagrożenie dla ich bezpieczeństwa.
 • @Rzeczpospolita 19:12:46
  Nie uległam żadnemu złudzeniu i nigdzie nie kwestionuję, że islam jest "napuszczany" na zachód przez syjonistów. Z pewnością jednak islam nie przybiera szat radykalnego zbrodniczego islamu wyłącznie na użytek chrześcijan i państw zachodu; islam po prostu taki jest.

  Gdyby Pan, tak jak np. pewien pan inżynier nie pozwał swojej o pół wieku młodszej żonie wytknąć nosa z domu, jak tylko w towarzystwie innej kobiety, kazał swoim córkom owijać głowy szmatami od 9 roku życia i patrzył ze szczerą nienawiścią na każdą kobietę, która rozmawia z nim jak z równym sobie, z pewnością w Polsce uchodziłby Pan za radykała. A to jest zachowanie dla typowego "umiarkowanego muzułmanina", ktory w skrytości ducha marzy o prawie szariatu i czterech żonach i dwudziestu dzieciach, a nie jednaj i pięciorga dzieci, pomijając już inne kwestie.

  Proszę się trochę zorientować, co się dzieje w krajach muzułmańskich, gdzie islam nie musi przybierać szat radykalizmu na użytek zachodu i gdzie jest taki, jaki jest. Gdyby Pan się zchciał przyjrzeć, mógłby się Pan wielu rzeczy dopatrzeć, jak poligamia, zmuszanie do małżeństwa, często nieletnich, czyli pedofilia, związki kazirodcze przynoszące kalekie potomstwo, obrzezanie chłopców, okaleczanie narządów rozrodczych dziewczynek, prawne traktowanie kobiety jako połowy wartości mężczyzny, niewolnictwo seksualne, zawieranie pseudo małżeństw dla odbycia stosunków seksualnych, bicie kobiet, chłosta, zabijanie żon, sióstr i córek dla "uratowania honoru", ukamieniowanie, czy też zrzucanie homoseksualistów w przepaść. Jeśli to nie jest radykalizm, to nie wiem, co nim jest.

  Syjoniści dobrze wiedzieli, dlaczego wybrali islam do walki z chrześcijaństwem: bo muzułmanie wyznają odwrotne wartości do wartości chrześcijańskich, a ignorowanie tego faktu może wynikać albo z ignorancji, albo ze złej woli.
 • @Lotna 21:55:09
  Przykład, jak traktowane są kobiety. Trzeba włączyć polskie napisy
  https://youtu.be/w_JFU5vceko

  https://youtu.be/IXEqDQjrPYE
 • Ksenofobiczny, nacjonalistyczny i rasistowski rząd PiS
  Ksenofobiczny, nacjonalistyczny i rasistowski rząd PiS w 2016 wydał na pomoc ofiarom wojny w Syrii ponad 8 razy więcej niż rząd Tuska w 2014

  https://pbs.twimg.com/media/DK4tt5QX0AA10ae.jpg
 • @Rzeczpospolita 19:43:16
  Prawo szariatu zastosowane w praktyce.W Iranie mają takie procedury kamienowania kobiet.

  https://pbs.twimg.com/media/DK07DJJW0AEJQL-.jpg
 • @Mariusz G. 20:16:52; @ Lotna
  Odnoszę wrażenie, że ma Pan kłopoty czytania ze zrozumieniem, podobnie zresztą jak niektórzy komentujący i oceniający ten tekst, którzy skupili się głównie na tym, o czym w tekście nie ma ani słowa.

  Nie interesuje również i mnie sytuacja prawna J.Międlara - według mnie ten proces sądowy jest wyłącznie reklamą jego osoby i ma go uwiarygodnić jako polskiego narodowca, którego zadaniem jest zaszczepienie młodym Polakom szowinistycznych postaw (przez kogo J.Miedlar jest sponsorowany -? - a jest z całą pewnością).

  Mój tekst dotyczy przede wszystkim hipokryzji żydowskiego reżimu i jego służb - tu sądu.
  Nie tak dawno politycznej koleżance J.Miedlara, J.Helcyk z ONR (żydowskie kierownictwo tej organizacji także winno dawać do myślenia), sąd IIIŻydo-RP postawił zarzut znieważania obcokrajowców - muzułmanów.
  Natomiast w procesie J.Międlara sąd zarzucił mu znieważanie obywatelki IIIRP z powodu użycia przez niego zwrotu: "zwolenniczka islamizacji" - należy się zatem domyślać, że wedle sądu islamizacja jest złem, skoro jest to zarzut naganny.

  Mamy więc dwa przypadki sądowej swobody interpretacji tak prawa jak i rozpatrywanych przez sąd sytuacji, przy czym interpretacje są ze sobą sprzeczne - to jest właśnie proces judaizacji (swoboda interpretacji) prawa i sądownictwa.
  Prawo, którego interpretacja służy realizacji celów politycznych rządzącego reżimu przestaje być prawem, a stosujące je sądy nie mają nic wspólnego z praworządnością i sprawiedliwością, są narzędziem okupanta służącym uciskowi. - I tego głównie dotyczy mój tekst.
 • @Lotna 21:55:09
  A czy nie zauważyła Pani, że w latach 1970., 1980. nie pojawiało się tyle informacji o negatywach islamu i jego okrucieństwach ile pojawia dzisiaj - z czego to wynika? Erupcja zbrodni islamu pojawiła się dopiero po tym, gdy Zachód rozpoczął systematyczną destabilizację Bliskiego Wschodu, Afryki - i Europy (?).

  Nie mam zamiaru zaprzeczać negatywom islamu (żydo-islamu), tym nie mniej nie widzę powodów, żeby oceniać go lepiej lub gorzej niż katolicyzm (żydo-katolicyzm), czy chrześcijaństwo (żydo-chrześcijaństwo).
  Zbrodniczość islamu niczym nie ustępuje zbrodniczości katolicyzmu (wspólne żydowskie korzenie tych religii !!!), ale należy tu uwzględnić fakt, iż islam jest o pięć stuleci młodszy od chrześcijaństwa, a więc nie zdążył się zreformować - ucywilizować - w takim stopniu jak chrześcijaństwo, czy katolicyzm. Właśnie proces jego cywilizacyjnego postępu został brutalnie zatrzymany, a nawet cofnięty, przez barbarzyńską agresję syjonistycznego Zachodu.

  Dzisiaj trwa proces antagonizowania Europejczyków i Arabów. Bardzo pomocna w tym procesie jest właśnie religia, kreowanie szowinistycznych postaw religijnych po obydwu stronach - sprzyja temu wydatnie obniżenie poziomu nauczania. A czy nie powinniśmy być sprzymierzeńcami we wspólnej walce przeciw barbarzyńskiemu syjonizmowi - ? Co oczywiście nie oznacza zgody na sztuczną, wymuszoną przez syjonistów, inwazję imigracji muzułmanów do Europy, która siłą rzeczy będzie rodzić wzajemną niechęć.

  W końcu XX w. Syria, Irak, Libia były państwami nowoczesnymi, bez religijnych szowinizmów i zbrodni, tolerancyjnymi wobec innych wyznań i wobec nie praktykujących religijnie i nie wierzących. A jak jest tam dzisiaj -?

  Kwestie kulturowe, takie jak poligamia nie są wymysłem islamu, są znacznie starsze i spotykane dzisiaj w krajach Afryki wśród plemion, które z islamem się nie zetknęły. Poligamia jest socjalnym zabiegiem umożliwiającym przeżycie i demograficzny rozwój i taką kulturową odmienność należy rozumieć i akceptować, a nie potępiać: "bo u nas jest inaczej".
  Islam nie wyznaje odwrotnych niż w katolicyzmie wartości, różnice mają swoje uzasadnienie kulturowe, sięgające często czasów przed judaistycznych i jest prawdą, że islam jest religią pokoju.
 • @Rzeczpospolita 15:04:02
  "slam nie wyznaje odwrotnych niż w katolicyzmie wartości, różnice mają swoje uzasadnienie kulturowe, sięgające często czasów przed judaistycznych i jest prawdą, że islam jest religią pokoju."

  Owszem, islam wyznaje wartości odwrotne do chrześcijaństwa i robi to w różnych kulturach i cywilizacjach, a więc różnice kulturowe nie mają nic do rzeczy. Proszę poczytać Koran, tam jest czarno na białym.

  Islam nigdy, od swojego zarania nie był religią pokoju. Religią pokoju islam może zostać tylko wtedy, gdy wszyscy zostaną muzułmanami, choć trudno nazwać panowanie krwawego szariatu czasami pokojowymi.

  "Zbrodniczość islamu niczym nie ustępuje zbrodniczości katolicyzmu (wspólne żydowskie korzenie tych religii !!!), ale należy tu uwzględnić fakt, iż islam jest o pięć stuleci młodszy od chrześcijaństwa, a więc nie zdążył się zreformować - ucywilizować - w takim stopniu jak chrześcijaństwo, czy katolicyzm. Właśnie proces jego cywilizacyjnego postępu został brutalnie zatrzymany, a nawet cofnięty, przez barbarzyńską agresję syjonistycznego Zachodu."

  Żyjemy w XXI wieku, ani 500 lat temu, ani 500 lat w przyszłości i nie ma znaczenia kiedy islam się zdoła ucywilizować, o ile zdoła kiedykolwiek. Mamy to, co mamy i z pewnością nie są to gołębie pokoju wysyłane przez muzułmanów.

  Zastanawia mnie jednak, dlaczego, jeśli według Pana islam nie ustępuję w swej zbrodniczości chrześcijaństwu, a z pewnością nie tylko nie ustępuje, ale chrześcijaństwo przewyższa - dlaczego nazywa Pan islam religią pokoju, podczas gdy na chrześcijaństwie nigdy Pan nie omieszka zostawić suchej nitki?

  Jakim cudem, jedna zbrodnicza religia jest zbrodnicza, a druga zbrodnicza religia jest religią pokoju?
 • @Lotna 15:38:52
  Współczesny islam jest religią pokoju dokładnie w takim samym stopniu jak współczesny katolicyzm.
  Dla mnie osobiście obie te religie (oraz ta, która jest ich rodowym pniem) mają identyczną wartość społeczną i kulturową (antykulturową lub wspakulturową):

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2016/02/precz-z-jahwizmem-e1454589607491.jpg

  Jestem natomiast przeciwny wszelkim postawom szowinistycznym, tak religijnym, etnicznym, jak politycznym i kulturowym.
 • @Rzeczpospolita 14:07:39
  Odnoszę wrażenie , że Pan również nie rozumie co ja piszę.
  Pytanie jakie zadaje, to czy wie Pan (czyli zna wyrok ) , że Międlar został skazany z art216KK za zwrot "zwolenniczka islamizacji". Jesli tak rzeczywiście jest (a nie musi i wydaje mi się to zbyt głupie, by w tak medialnej sprawie mogło mieć miejsce ) to ma Pan oczywiście rację. Gdyby natomiast podstawą skazania były inne zwroty, typu kolaborantka, zwolenniczka zabijania, czy kiedyś dla takich była brzytwa ( dla mnie skojarzenie jednoznaczne), to wyrok nie jest raczej kontrowersyjny.
  Drugiego przywołanego wyroku nie pamietam albo źle kojarzę, ale chyba został wydany w Białymstoku. I to tłumaczy wszystko .
  Jesli natomiast Miedlar byłby skazany z art.212 za "zwolenniczka islamizacji" to też taki wyrok sie broni, gdyż w katolickim kraju taki wyrok, choc nie jest niczym obelżywym, to może wpłynąć na "potencjał polityczny " posłanki. Jeśli więc nie jest zwolenniczka islamizacji, a zwolennicy mają mniejsze szanse na poparcie w wyborach, to jest to pomówienie. Więc w tych dwóch przypadkach wyrok skazujący Miedlara broni się logiką i przepisami prawa.

  Więc niech Pan zauważy , że jakkolwiek w zupełności zgadzam się z Pańskim zdaniem o polskich sądach , jako ogóle, to niekoniecznie dowodem na poparcie tej tezy może być każdy , pierwszy z brzegu wyrok. Nawet głupota (sądów) ma swoje granice.

  Reasumując :słyszał Pan ten wyrok z wiarygodnego źródła?
 • @Mariusz G. 17:29:08
  J.Międlar otrzymał wyrok za wpis na twitterze o następującej treści:

  „Konfidentka, zwolenniczka zabijania (aborcji) i islamizacji. Kiedyś dla takich była brzytwa! Dziś prawda i modlitwa?”

  za: https://www.wprost.pl/kraj/10077990/Byly-ksiadz-Jacek-Miedlar-skazany-na-pol-roku-ograniczenia-wolnosci.html

  Sąd ocenił każde z trzech określeń.
 • @Mariusz G. 17:29:08
  Suspendowany powinien być ten kto suspendował ks. Jacka Międlara. Kasta nie odpuszcza. Duduś razem z kastą. Nawoływanie do zabójstwa? Chyba gruba przesada! Trzeba mieć dużo złej woli by tak oceniać te słowa p.Jacka Międlara. PO takim wyroku to powinienem zobaczyć całą totalniacką sitwę skazaną za groźby karalne, etc..etc.. wobec PiS i rządu. To ta, co pijana wrzeszczała "za Smoleńsk", z kieliszkiem w ręku! Nie ma kary, to nie ma i miary! Było ją posadzić! Ta szczerbata i tępa szmata na taki hejt całkowicie sobie zasłużyła swoimi bezmyślnymi, a czasami wręcz głupimi wypowiedziami. Sąd dobrze wiedział i rozumiał jak również sama Wielgusowa to rozumiała ... ale jak to lewactwo... księdza trzeba ukarać wiec przekręca kota ogonem do przodu i udają durni.... wszyscy zrozumieli że chodziło o ogolenie pustego łba ...tylko sąd nie ...Sąd nie zna kontekstu historycznego (do szkoły pod górkę?), chodziło o golenie... Brzytwa to powinna być dla tego sądu to nie jest skandal co coś więcej przygłup z nowotworowej obraża kogo się da rozwala spotkania i jest cacy, p Międlar jesteśmy z panem. Jej się nie da znieważyć. Kiedyś - nawiązanie do okupacji '39-'45. Brzytwa - ogolić na łyso. Co w tym zbrodniczego?? Apeluj Jacku.
  Jacek Międlar do TVN po rozprawie z Scheuring-Wielgus: „Z szurami nie rozmawiam” http://wprawo.pl/2017/09/27/jacek-miedlar-do-tvn-po-rozprawie-z-scheuring-wielgus-z-szurami-nie-rozmawiam-video/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter
 • @Mariusz G. 20:16:52
  Prawda jest taka, ze sądy a zwłaszcza ten najwyższy, apelacyjny a nawet okręgowe to korupcja, kolesiostwo i nieformalny zakaz zatrudniania prawników spoza nadzwyczajnej kasty czyli zakaz zatrudniania Polaków. Polaków i nie powiązanych rodzinnie z obecną nadzwyczajną kastą. Efekt: zawody prawnicze są dziedziczne. Nieważne, że syn czy córcia pochodzenia prawniczego są głupi, tępi bo i tak sami swoi go przepchną przez uczelnię, na ogół jest to zaanektowany dla takich „orłów” z pochodzeniem UJ oraz UW a potem przepchną przez wszelkie aplikacje i egzaminy…..Itd.itd. i adwokat, prokurator, sędzia gotowy! Ważne aby był dyspozycyjny i słuchał się starszych i mądrzejszych! Tak jak gen. Sosnkowski wydał rozkaz odżydzenia Wojska Polskiego przed bitwą warszawską w 1920r, z wiadomym skutkiem, tak obecnie trzeba leczyć ten nasz wymiar niesprawiedliwości. Maria Dąbrowska w swoich dziennikach pisała pod datą 17 czerwca 1947 r.: „UB, sądownictwo są całkowicie w ręku żydów. W ciągu tych przeszło dwu lat ani jeden żyd nie miał procesu politycznego. Żydzi osądzają i na kaźń wydają Polaków”. A pod datą 27 maja 1956 r. ta sama Dąbrowska pisała: „Ostatnimi tygodniami byłam w Nieborowie w towarzystwie samych żydów oprócz Anny i Bogusia. Częste ich rozmowy o wzrastaniu antysemityzmu. Czemu dziś sami są częściowo winni bo jak można było dać sobą obsadzić wszystkie ‚kluczowe pozycje’ życia Polski: prokuratury, wydawnictwa, ministerstwa, władze partii, redakcje, film, radio itp.” Jedną z żydowskich emigrantek 1968 roku i niezłomną tropicielką polskiego antysemityzmu była Alina Grabowska. Mimo to sama przyznała na łamach paryskiej Kultury z grudnia 1969 roku: „W pierwszych latach powojennych (a nawet i później) znakomitą, niestety, większość pracowników UB stanowili żydzi”. Dzienniki prowadził również nieodżałowany Stefan Kisielewski. Oto zapisek z 18 października 1968 roku:
  Dwadzieścia lat temu powiedziałem Ważykowi, że to, co robią żydzi, zemści się na nich srodze. Wprowadzili do Polski komunizm w okresie stalinowskim, kiedy mało, kto chciał się tego podjąć z ‚gojów’ (…)”. 4 listopada 1968 roku pisał tak:
  „Po wojnie grupa przybyłych z Rosji żydów-komunistów (żydzi zawsze kochali komunizm) otrzymała pełnię władzy w UB, sądownictwie, wojsku, dlatego, że komunistów nie-żydów prawie tu nie było, a jeśli byli, to Rosja się ich bała. Ci żydzi robili terror, jak im Stalin kazał (…)”. Oczywiście mogą to być subiektywne, nie mające związku z rzeczywistością opinie cytowanych osób. Wielki żal, jaki do ubowców, sędziów i prokuratorów żydowskiego pochodzenia czuła zmarła niedawno Maria Fieldorf-Czarska też był zapewne nieuzasadniony i wynikał z tego antysemityzmu zrodzonego z europejskiej ciemnoty. Mówienie, że za zbrodnią sądową jej ojca, polskiego bohatera i patrioty od początku do końca stali żydzi razi salonowców. Fakt, nie ma w tym za grosz wyczucia politycznej poprawności choć jest to stuprocentowa prawda. Po zakończeniu drugiej wojny światowej liczba ludności polskiej zamieszkałej w PRL wynosiła 24 miliony, a ilość ludności pochodzenia żydowskiego w latach 1947-49 ustabilizowała się na poziomie 100 000 osób. Łatwo obliczyć, że stanowiło to 0, 42% ogółu mieszkańców Polski.
  W 1989 roku sprytnego zabiegu dokonała Krystyna Kersten w pracy „Żydzi-władza komunistów”. Zsumowała ona wszystkich zatrudnionych w MBP pracowników w liczbie 25, 6 tys. i ogłosiła upadek mitu o żydokomunie, gdyż w tej liczbie znalazło się 438 osób pochodzenia żydowskiego. Wyszło jej, że stanowili oni 1, 7% ogółu zatrudnionych. Tylko czterokrotna nadreprezentacja, czyli nic. Cały sens tej manipulacji polegał na tym, aby uniknąć wykazywania procentowego udziału żydów w aparacie represji, na najwyższych, kierowniczych stanowiskach. A to właśnie tam zapadały decyzje o fingowanych procesach polskich patriotów i mordowaniu „żołnierzy niezłomnych”. Warto tu przytoczyć diametralnie inne dane podawane przez sowieckiego doradcę MBP płk Sieliwanowskiego w raporcie skierowanym do Berii z 20 października 1945 roku: „[…] W Ministerstwie Bezpieczeństwa Publicznego pracuje 18, 7 proc. żydów, 50 proc. stanowisk kierowniczych zajmują żydzi. W I Departamencie tego Ministerstwa pracuje 27 proc. żydów. Zajmują oni wszystkie stanowiska kierownicze. W Wydziale Personalnym – 23 proc. żydów, na stanowiskach kierowniczych – 7 osób. W Wydziale ds. Funkcjonariuszy (inspekcja specjalna) –33,3 proc. żydów, wszyscy zajmują odpowiedzialne stanowiska. W Wydziale Sanitarnym MBP – 49,1 proc. żydów, w Wydziale Finansowym – 29,9 proc. żydów”. Ostatnia praca na ten temat, której wiarygodności do dziś nikt nie podważył, to opracowanie Krzysztofa Szwagrzyka z Wrocławskiego IPN zatytułowane „żydzi w kierownictwie UB. Stereotyp czy rzeczywistość?” Oto fragment:
  „Analizie poddano zawartość Informatora MSW oraz akt osobowych 450 osób zajmujących kierownicze stanowiska w Ministerstwie Bezpieczeństwa Publicznego oraz 249 z Komitetu do spraw Bezpieczeństwa Publicznego, uzupełnioną o dane zaczerpnięte z innych źródeł. Jak pokazują jej wyniki, w latach 1944–1954 na 450 osób pełniących najwyższe funkcje w MBP (od naczelnika wydziału wzwyż) 167 było pochodzenia żydowskiego (37,1 proc.).” Przypominam jeszcze raz, że ludności pochodzenia żydowskiego było w Polsce w tym okresie 0,42%. Dlatego nie dziwi końcowy wniosek autora pracy, który pisze:
  „W świetle zaprezentowanych danych statystycznych teza o dużym udziale Żydów i osób pochodzenia żydowskiego w kierownictwie UB sformułowana została na podstawie prawdziwych przesłanek i jako taka odzwierciedla fakt historyczny.” Oczywiście można tak jak pseudo-historyk Gross powiedzieć, że: „Komuniści pochodzenia żydowskiego […] pracowali w bezpieczeństwie, jako komuniści, a nie, jako żydzi”,ale wtedy Pani Alina Cała, sam Gross i cała reszta tropicieli polskiego zwierzęcego antysemityzmu nie powinni winić całego polskiego narodu za udział w holokauście i antysemityzm i przyjąć, że na przykład Polak, z chwilą podjęcia się obrzydliwego procederu szmalcownictwa przestawał być Polakiem i działał już nie jako Polak ale szmalcownik. Jak to jest, że pseudo-historyczne prace Grossa zdobywają rozgłos na całym świecie, a świetne historyczne opracowanie Szwagrzyka nie przebiło się nawet do polskiej opinii publicznej? Myślę, że wpisuje się to wszystko w proces pisania historii na nowo. Można, a nawet trzeba mówić głośno o Polakach jako zbrodniarzach i antysemitach, lecz już Niemców, głównych sprawców zbrodni nazywa się dziś nazistami. Żyd w momencie kiedy stawał się komunistycznym zbrodniarzem przestawał być żydem, zaś Niemiec mordujący żydów, z Niemca stawał się automatycznie nazistą. Ciekawy jestem ile kosztowałoby Polskę to aby zostać objętym tym wymyślnym i pomysłowym mechanizmem zdejmowania odpowiedzialności z narodów zgodnie z aktualną „mądrością etapu”? 65 miliardów, czy więcej?
 • @kula Lis 67 11:11:05
  5*

  D.K.
 • @Rzeczpospolita 17:00:58
  "Współczesny islam jest religią pokoju dokładnie w takim samym stopniu jak współczesny katolicyzm."

  Najpierws pisze Pan, że obie religie są krwiożercze, potem, że islam jest religią pokoju, a kiedy wskazałam na sprzeczność, napisał Pan, że obie te religie są religiami pokoju w takim samym stopniu, podczas gdy wcześniej należało, według Pańskich słów, brać poprawkę, że islam nie zdążył się ucywilizować.

  Zazwyczaj jest Pan spójny i logiczny w swoich wywodach, niestety tym razem Pańskie wywody nie trzymają się kupy i bez znaczenia jest, czy przyczyną są rozgorączkowane emocje, czy chłodny interes. Faktem jest, że nie stać Pana na obiektywizm. To, że dla Pana osobiście te dwie religie są równie szkodliwe, nie znaczy, że faktycznie tak jest. Proponuję porozmawiać na ten temat z kobietą oblaną kwasem za karę odmowy awansów, ze złodziejem, któremu za kradzież ucięto rękę, z kimś kogo wychłostano za przedmałżeński seks, albo z osobami żyjącymi w ukryciu w obawie o swoje życie po opuszczeniu islamu, a ich opinie zapewne będą zgoła różne.

  Oczywiście, Pan jest przeciwny wszelkim postawom szowinistycznym, a islam innych religii nie toleruje, a więc jest to prosta droga do życia pod prawami szariatu, do czego potrzebna jest tylko trochę większa liczba muzułmanów. Dania i Szwecja też nie uznawały żadnych szowinizmów, a rząd Danii przyznał oficjalnie, że nie panuje nad częścią swojego terytorium. Wszystko jest na dobrej drodze, bo tajnych meczetów jest w Polsce całkiem sporo, a muzułmanie przechodzą przez granicę jak krowy przez miedzę. Przyszłość stoi otworem.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031