Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
597 postów 4144 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Jaki Patryk Jaki realizuje żydowski projekt?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Narodowe media, narodowa polska organizacja, nie powstaną bez zaangażowania się Polaków.

 

 

 

To, o czym mówi dr Z.Kękuś nie wymaga komentarza. Skłania raczej do smutnej refleksji, że oto kolejny Polak podejmujący się syzyfowej – ale miejmy nadzieję, że nie wiecznej -, politycznej pracy – narodowe media, narodowa polska organizacja, nie powstaną bez zaangażowania się Polaków. Bez eliminacji żydowskiego reżimu IIIRP, bez likwidacji żydowskiego kapitalizmu, bez eliminacji tych wszystkich sił, – hierarchii żydo-katolickiego Kościoła nie wyłączając -, które przeciwne są polskiemu nacjonalizmowi, skażemy samych siebie i nasze państwo na polityczny niebyt.

 

https://www.youtube.com/watch?v=oVhzfQBFvdw

 

Nie powinniśmy i

Oni winni płacić nam za zbrodnie żydo-bolszewickiego ludobójstwa na polskim narodzie w latach 1944-56 i za niszczenie Polski od 1980r.

 

 

 

D.Kosiur

Zapisz

Zapisz

Zapisz

KOMENTARZE

 • @Autor
  Tym razem zgadzam się przynajmniej z leadem wpisu. Rzeczywiście, "narodowe media, narodowa polska organizacja, nie powstaną bez zaangażowania się Polaków". PRL z wszystkimi jego dobrodziejstwami też by bez zaangażowania się niektórych Polaków nie powstał i nie trwał.
 • Mam do pana pytanie panie D.Kosiur
  ale z góry uprzedzam że nie dam się opędzić byleczym.
  Pomijając zbędną w tej chwili lirykę,piaski mazowsza i wierzby płaczące,trzymajmy się kurczowo za to wyłącznie faktów.
  Czy bez tzw "zbrodni żydo komuny w latach 1944-1956" byłby możliwy dalszy rozwój Polski (zwanej wówczas PRL-em)
  Proszę odpowiedzieć jak Polska (PRL) miała się bronić przed "dobrodziejstwem" bretton woods-owskiego systemu jak nie poprzez brutalne zwalczanie sił ciążących ku niemu.A przecież wyłącznie "nieprzynależność" do niego zapewniło Polsce jaką taką samodzielność ekonomiczną.

  PS
  mam nadzieję że jakaś pracowita ręka polskiego patrioty zdążyła już zamieścić materiały dotyczące tamtych odległych wydarzeń dzięki czemu oszczędzimy sobie pierdół o palnie marchala.
 • @@@!
  Jak wyłudzali kamienice, to wszystko było zgodne z konstytucją. Jak zaczęto je odbierać oszustom, to stwierdzili że sprzeczne! Projekt dużej ustawy reprywatyzacyjnej autorstwa Patryka Jakiego i dr Kamila Zaradkiewicza, to coś na co Polska musiała czekać 28 lat. Przewiduje on, że prawo do rekompensaty będzie przysługiwało tylko byłym właścicielom i ich spadkobiercom. Handlarze roszczeń i innej maści pośrednicy zostaną z niczym. Nie mam wątpliwości, że ustawa ta, gdy tylko wejdzie w życie, będzie świetnym uzupełnieniem działań Komisji Weryfikacyjnej, która dziś odbiera kamienice oszustom (co dla wielu jej krytyków miało być - uwaga, uwaga - sprzeczne z konstytucją!).

  Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki zaprezentował wczoraj projekt dużej ustawy reprywatyzacyjnej. Projekt ten przewiduje między innymi wyłączenie możliwości dokonywania zwrotów nieruchomości w naturze wraz z lokatorami, racjonalną wycenę wartości gruntów (uwzględniającą stan z dnia dokonania nacjonalizacji), a przede wszystkim prawo do rekompensaty będzie przysługiwało tylko byłym właścicielom i ich bezpośrednim spadkobiercom (wyłączenie udziału kuratorów). Co również istotne - wnioski z roszczeniami co do przedwojennego mienia będzie można składać tylko przez rok, od momentu wejścia w życie ustawy. Ma to definitywnie zamknąć temat wszystkich reprywatyzacji w Polsce.

  Ciekawe, że w wielu kwestiach podobna ustawa (w znaczeniu systemowym) była już raz procedowana w polskim parlamencie. Działo się to w roku 2001. Wówczas jednak ówczesny prezydent Aleksander Kwaśniewski ustawę zawetował (za co nie tak dawno został nazwany przez posła Kukiz'15 Stanisława Tyszkę mianem "ojca chrzestnego mafii reprywatyzacyjnej w Polsce"). Jako powód zawetowania kancelaria prezydenta wskazywała wówczas, że ustawa ta była "nie do zrealizowania przez państwo polskie". Osobiście nie mam wątpliwości, że ustawa Jakiego&Zaradkiewicza, gdy tylko wejdzie w życie, będzie świetnym uzupełnieniem działań Komisji Weryfikacyjnej, która dziś odbiera kamienice oszustom. Ciekawe czy ustawa ta - tak jak miało to miejsce w przypadku Komisji - będzie uznawana jako "sprzeczna z konstytucją"? W tym kontekście warto przypomnieć, że przed powołaniem Komisji Weryfikacyjnej tuziny prawniczych "ekspertów" twierdziło, że nie będzie ona chronić pokrzywdzonych, a dodatkowo że będzie sprzeczna z konstytucją. Rzeczywistość okazała się być zgoła odmienna...

  Źródło: Ustawa Jakiego: Wygaszenie roszczeń i rekompensaty zgodne z prawem (GazetaPrawna.pl)

  Źródło: Łamie Konstytucję, a i tak nie chroni pokrzywdzonych. Fatalne recenzje projektu ustawy o Komisji Weryfikacyjnej (Money.pl)
 • Autor
  Patryk Jaki to Żyd?

  Jeszcze to anglosaskie imię...
  Czas zasięgnąć porady u specjalisty.
 • @ikulalibal 14:54:00
  ... "zbrodni żydo komuny w latach 1944-1956"....
  Te ,,zbrodnie” zaczynały się od odgruzowywania polskich miast, od odbudowy zbombardowanych fabryk, od uruchamiania zakładów pracy, budowy szpitali i szkół.
  W 1949 r poszedłem do przedszkola, w następnym roku do szkoły.
  Pierwsze dwa lata uczyliśmy się w baraku, bo w budynku murowanym nie było miejsca dla wszystkich dzieci.
  Ale do piątej klasy sporo dzieciarni z rozbudowującej się dzielnicy przerzucono do dwóch nowo pobudowanych szkół.
  Nie pamiętam pierwotnej nazwy ulicy, ale w późniejszym okresie nazywała się ul. Gagarina.
  Dziś ma oczywiście inną nazwę.
 • @ikulalibal 14:54:00
  "Czy bez tzw "zbrodni żydo komuny w latach 1944-1956" byłby możliwy dalszy rozwój Polski (zwanej wówczas PRL-em)?"

  Oczywiście, że rozwój Polski/PRL nie byłby możliwy bez eliminacji tych sił, które były związane z żydo-sanacyjnym rządem londyńskim, a więc z syjonistycznym Zachodem i realizowały, bądź chciały realizować, ich wytyczne (nie zapominajmy, że tzw. polskie podziemie było także utrzymywane w przeświadczeniu o konieczności walki z ZSRR - Zachód zrezygnował z planów wojny z ZSRR dopiero w 1947r.).

  Warto przypomnieć, że plany powojennych reform socjalistów związanych z gen.W.Sikorski szły znacznie dalej niż proponowały to władze PRL po 1945r.

  Trudno w lapidarnym komentarzu ująć istotę całego problemu lat 1944-56. Nie powinniśmy jednak zapominać, że żydo-bolszewicki element władz PRL realizował ludobójstwo Polaków w znacznie szerszym zakresie niż wymagała tego walka o utrzymanie PRL (w ZSRR w latach 1939-53 żydo-bolszewia zamordowała ok. 2 mln Polaków, w Polsce w latach 1944-56 od 300 do 600 tys.).

  Ciekawostka: w 1944r. zrzucono z ZSRR do Polski niejakiego L.Kasmana z rozkazem zlikwidowania W.Gomułki. Gomułka przeżył dzięki M.Moczarowi, który nie dopuścił do spotkania z Kasmanem.
  Niezrozumiałe jest tylko, dlaczego Gomułka utrzymywał Kasmana (i nie tylko tego jednego Żyda) na dobrze płatnych stanowiskach - finał takiego postępowania po 1956r. doprowadził do upadku bloku wschodniego i do powstania żydowskich reżimów, które realizują wobec Słowian swoje przerwane w 1956r. zbrodnicze plany.
 • @Talbot 17:22:21
  Nie wiem.
 • Radio Wolna Europa
  ,,(w ZSRR w latach 1939-53 żydo-bolszewia zamordowała ok. 2 mln Polaków, w Polsce w latach 1944-56 od 300 do 600 tys.)."

  Też słuchałem radia Wolna Europa i Głos Ameryki.
  Ale z tego co słyszałem od swoich starszych wujów i stryjków, a jeden z nich miał ksywę ,,zakapiorszczyk” to wyglądało na to, że więcej ginęło polskich żołnierzy i milicjantów na gminnych posterunkach. Na dodatek były w rzeszowskim bandy UPA mordujące nocą
 • @Oświat 21:12:55
  Tak właśnie było. A mówią dzisiaj, że "Akcja Wisła", to działalność antyukraińska. To była samoobrona, która stała na najwyższym -wtedy- poziomie współczucia międzyludzkiego. Do dziś żyją potomkowie przeniesionych siłą (sic!).
  Narodem, który w XX wieku doświadczył największego ludobójstwa i przesiedleń, licząc procentowo do stanu naturalnego, są Polacy. Nie Cyganie, Chińczycy, Rosjanie, Wietnamczycy, Kurdowie, Ukraińcy, Filipińczycy, Malajczycy, Tatarzy, Papuasi... etc.
  A Izraelitów zginęło tylu, że swoje państwo stworzyli i je zaludnili.

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii
 • @wiedzajestwksiążkach 23:11:50
  Kilka lat temu byłem w dopiero co pobudowanej przez tych przesiedlonych w ramach ,,Wisła” cerkwi. Byli w trakcie końcowego jej wykańczania. Była ładna, w środku ładniejsza niż budowany w tym samym czasie polski kościół na osiedlu na którym mieszkam. Sporo nowo namalowanych ikon, złoconych ornamentów itp
  Do faceta który mnie po niej oprowadzał, tak jakoś odruchowo mi się powiedziało, że jednak nas Polaków mordowali. Nic nie odpowiedział, ale mina mu spochmurniała.
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/ca/Cerkiew_Opieki_Matki_Bo%C5%BCej_greckokatolicka_Olsztyn.JPG/240px-Cerkiew_Opieki_Matki_Bo%C5%BCej_greckokatolicka_Olsztyn.JPG

  http://ro.com.pl/wp-content/uploads/9999/09/IMG_0849-ro-jest.jpg
  Miron Sycz został wicemarszałkiem województwa -

  Poseł Platformy Obywatelskiej Miron Sycz przyznaje, że był wychowywany we wrogości wobec Polaków. Jego ojciec, jak to ujawnił poseł SP Mieczysław Golba, służył w bandach UPA.

  http://www.pch24.pl/posel-po-miron-sycz--syn-dzialacza-upa--mowi-o-swojej-wrogosci-do-polakow,33930,i.html
 • @Talbot 17:22:21
  Jedno jest pewne, że PiS ma bardzo duże poparcie, nie ma na dziś z kim przegrać, z czego bardzo się cieszę, tu jest dowód!


  http://superklaster.pl/na-kogo-zaglosowalabys-w-wyborach-do-sejmu-gdyby-byly-dzisiaj

  I tego nic nie zmieni, ponieważ Polacy odczuwają dobrą zmianę. Przecież to widać gołym okiem jak pajace z N, PO i Kukizy trą dupy z niemocy, chcieli by ugryźć PiS, ale nie mają jak. Najlepsze jest to, że oni nie chcą uwierzyć, że gospodarka za obecnego rządu winduje w górę, i mówią, że to jest fikcja, śmiech na sali. Dla mnie ta cała zgraja to cyborgi, nie myślą tylko gadają wyuczone kwestie. Nie mają żadnych szans z partią PiS która przede wszystkim myśli, i realizuje podjęte plany.
 • @Oświat
  Szewczak o zeznaniach Latkowskiego: "Myślę, że premier Tusk wie, co ma za uszami i nieprzypadkowo uciekł do Brukseli" [Myślę, że on się do tej pory nie bał, bo czuwał nad nim pewien układ. Jednak świadomość tego, że z obecnym rządem będzie trzeba żyć przez jeszcze kilka lat, może niektórych skłonić do tego, aby powiedzieć coś więcej.]

  https://wpolityce.pl/polityka/363997-nasz-wywiad-szewczak-o-zeznaniach-latkowskiego-mysle-ze-premier-tusk-wie-co-ma-za-uszami-i-nieprzypadkowo-uciekl-do-brukseli


  Ps..Jakim trzeba być odmóżdżonym lemingiem, by nadal bronić (jak niektórzy tu komentujący) aferałów z Partii Oszustów. Tusk nie czuje się Polakiem i nigdy dla Polski nie pracował. To człowiek Makreli. Zdrajcę kaczora Donalda II należy umieścić w sanatorium penitencjarnym na 20 lat, zdemontował Polskę i w nagrodę Makrela posadziła go na tronie rzygającym 380 tys. € co rok dla sróla jewropy.
 • @kula Lis 67 08:28:08
  Nie myślą, tylko gadają wyuczone kwestie.

  Nikt nie chce rozmawiać o systemie Konstytucji , który skutecznie dołuje Polaków.
  Naród, jako najwyższa czarta władza, wraz ze swoimi przedstawicielami, konstytucyjnie może tylko milczeć przy równowadze trójki.
 • @goodness 09:29:50
  Co by o złodziejskiej i bezczelnej chazarce HGW nie mówić, to pokazuje całą bezsilność państwa. Jedna kobieta i państwo w narożniku. Z chamicą i złodziejką chazarską HGW powinno postąpić się po chamsku. Za ryj i za kraty! Prokuratura i CBA wskazane jako winne przez HGW toż to kuriozum i bezczelność do potęgi!. Zapomniała, że przez 8 lat te służby podlegały Platformie Obywatelskiej, której była wiceszefem. Dobre sobie! CBA ma ją zawiadamiać, że partoli robotę bo rzekomo nie wie co się dzieje w urzędzie. Nie mówiąc o popełnianiu przestępstw. Też mieli powiadamiać? Jak CBA lub ABW już kogoś powiadamia to zazwyczaj jest już za późno i raczej ma się coś na sumieniu. HGW ma Polaków za bandę głupków! A o czym niby miały informować defraudantkę "profesor" HGW, prokuratura i CBA ? Dyć to ona znała umowy indeminizacyjne, a w aktach sprawy miała duńskie obywatelstwo Holgera, ba nawet ta defraudantka ( profesor?) sprawdzała w Ministerstwie Finansów, czy aby w razie czegoś Holeger będzie mógł odebrać czekające na niego tam odszkodowanie. Mieszkańców Warszawy, którzy ją informowali pomijam bo to jeno wkładka mięsna jest a nie informatorzy. Sfałszowanie bilansu miasta Warszawy za 2012 to też miała być informacja CBA ? r. Kiedy w końcu wszyscy będą równi wobec prawa w Polsce? Sprawa jest jasna i oczywista, reprywatyzacja to żydowska mafia. No i dlaczego zamieciono pod dywan uprawę marychy na ich działce? Inni za to samo już siedzą. 40 lat pracuję na uniwersytecie, jestem profesorem prawa #. Jakim profesorem, chyba takim jak Bartoszewski i mgr Kwaśniewski. Nie figurujesz kobieto w wykazie profesorów (ani doktorów) w Polsce. Ładnie tak kłamać?
 • @goodness 09:29:50
  Żałosny koniec HGW. Widać po niej, że ma problem nie tylko z otaczającą ją rzeczywistością, z faktami, ale także z samą sobą. Jest ponadto osamotniona, kolejni partyjni koledzy ją opuszczają, a ona sama jeszcze to przyspiesza i pogłębia gryząc przy okazji wali a autorytarnym PiS, nawet te ręce, które jeszcze chcą jej nieść pomoc. HGW została zaszczuta do narożnika, i w tym narożniku się miota, przepowiadając, że zapewne - w co nie wątpię, bo prezydentem Warszawy przestanie być za rok - z wrogami demokracji czyt. PiS, Kaczyński, Jaki, Ziobro (wyliczać można bez końca) walczyć zamierza nawet w podziemiu. Sądzę, jednak, że Komisji Jakiego starczy na tyle determinacji, a kierowanej przez Prokuratora Generalnego Ziobrę prokuraturze nie zbędzie na wysiłkach i nie będzie mitrężyć sił i czasu, aby przyświecające dzisiaj HGW myśli się spełniły i zeszła rychło do podziemia - więziennego. Szkoda, tak kiedyś dobrze się ta pani zapowiadał, Boga na ustach miała, Duch Święty ją wspierał, więc co się stało? Zapewne zły duch opętał. Każdy złodziej i oszust broni się do końca, dokąd nie usłyszy wyroku, nawet wtedy robi odwołanie, oszuści są niereformowalni, ale mam nadzieję, że w końcu ta bezczelna i tępa żydowska oszustka wyląduje za przekręty w więzieniu. Inaczej będę uważał, że nadal Polska to CHDiKK, i nic od okrągłego stołu się nie zmieniło, a wszystkie komisje to pic na wodę dla motłochu. Profesura nadana przez KC PZPR za kapowanie, donosicielstwo jak teraz, wiadomości w tym zakutym łbie żadnych. I dobrze, pogrąża dalej platfusów, do wyborów będą już mieli tylko 5% wyborców, a PiS zdobędzie większość parlamentarną, niech temu POtworowi podziękują, że znikną ze sceny politycznej Polski. Krętactwa, wyłudzenia, milionowe łapówki, podrabianie dokumentów a nawet ŚMIERĆ. To wszystko - niestety - było! I żaden trybunał, nawet w Hadze temu nie zaprzeczy. I te wszystkie nieprawości działy się za prezydentury tej paskudnej osoby HGW. Musi ponieść karę...Zapraszamy także komisję Jakiego do Wrocławia, oj bagienko się otworzy, śmierdzieć będzie aż do Warszawy. Bo Wrocław w tym geszefcie zdecydowanie wygrywa z Warszawą. Dlatego myckowy złodziej Dutkiewicz ucieka.
 • @goodness 09:29:50
  Wicepremier Morawiecki potwierdza: Polska jest kolonią – „krajem posiadanym przez kogoś z zagranicy”
  http://www.wyszperane.info/2017/10/26/wicepremier-morawiecki-potwierdza-polska-jest-kolonia-krajem-posiadanym-przez-kogos-z-zagranicy/
 • @kula Lis 67 10:55:07
  Dziękuję za odpowiedź.
  Lecz, co by nie mówić o Pani Prezydent, to pokazuje całą bezsilność systemu państwa. Jedna kobieta i państwo w narożniku.

  Teraz złe prawo jest po stronie stanowiących prawo bezsilne.

  Na czystym przykładzie bezsilności, Pan Wicepremier Morawiecki ma możliwość zastanowienia się jak stworzyć prawo działające w równowadze.

  Bez, możliwości równowagi systemu demokracji, nawet w mikro jednostce czasu, ciągle będzie dyktatura mniejszości lub większości.

  Nikt nie ponosi kary, ponieważ równowagi trójki dla żywych organizmów w rzeczywistości nigdy nie było i nie będzie. Więc mamy wirtualne prawo i nikt z decydentów nie ponosi, ani nie deklaruje odpowiedzialności materialnej.

  Alternatywą jest zmiana systemu w konstytucji z wirtualnego na rzeczywisty. Wiekowe zaniedbanie jest ciężko zmienić, miejmy nadzieję, że się uda upodmiotowić Polaków.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031